DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Blackgate börtön - egyéb helyszínek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 1:13 pm

A börtön komplexusának egyéb épületei, magánzárka, konyha, és minden mi ebbe a kategóriába belefér.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:17 pm

Devon Arthemis magánkaland


Egy nem minden napi hívást kapsz. A Blackgate börtönből telefonálnak, és azt kérték legyél szíves befáradni. Az egyik rab csak veled akar beszélni - az ügyvédjén kívül persze - senki mással nem hajlandó szóba állni. A dolog úgy néz ki nagyon is komoly, és nem csak valami telefonbetyár szórakozása.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 3:18 pm

A börtön komplexum bejárata előtt állok. Soha se láttam még a Blackgate börtönt csak tv-ben. Sokkal nagyobb így élőben. Pár órája még a lakásomban hédereztem. Éppen délután szunyókáltam, amikor megszólalt a telefon. Fél kómásam megkerestem a telefont. Először azt hittem, hogy valaki szórakozik velem, de a vonal túlsó végén lévő rendőr biztosított, hogy nincs semmiféle félreértés. Megkérdeztem, hogy hogy hívják a rabot, de azt mondta, hogy ezt személyesen kell közölnie. Miután biztosítottam, hogy amint tudok ott leszek letttem a telefont. Leroggyant a kanapéra és percekig ültem ott bámulva a falatt. A gondolataim kavarogtak és nem tudtam rendett rakni a fejembe. Soha nem voltam büntetve. Egy apró szabálysértést se követtem még el. Persze leszámítva az éjszakai tevékenységem, de képtelenség, hogy valaki felismert volna. Még alig láttak páran. Lehet, hogy az egyik munkatársam vagy barátom került oda? De akkor megmondták volna a nevét.
Alig bírtam összeszedni magam. Felfrissítettem magam majd felöltöztem és elindultam a börtön felé. Fogtam egy taxit és megmondam az úticélom. A taxis pórbál érdeklődni, hogy miért megyek oda, de azt feletem, hogy nem tudom. Nem hitt nekem pedig tényleg az igazat mondtam. Folyamatosan izzadtam és a lábam annyira verte a padlólemezt, hogy a sofőr megkérdezte minden rendben van-e. Ezután mindig magamra kellett szólnom, hogy ne idegeskedjek. Mire megérkeztem sikerült mérsékelnem a félemem. Kifizettem a taxist majd megtöröltem a szemüvegem és most itt állok a bejárat előtt félve az előttem váró dologra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 9:11 pm

A taxis elég mogorva, és nem kevés pénzt kér el a fuvarért, de nincs sok választásod. A börtönbe belépve egy igen hangulatos előtér fogad, mintha csak egy irodaházba léptél volna be. A börtön jellegnek csak az itt átjáró rendőrök, börtönőrök és megbilincselt rabok adják tanúbizonyságát. Valószínűleg még nem jártál itt, és hezitálásodat elnézve a recepciós hölgy meg is szólít
Blackgate börtön - egyéb helyszínek 2720436857_e25050f1c1_b
Vörös hajú, zöld, old-school keretes szemüveggel, nyakában egy gyöngy nyaklánc, de ránézésre megállapíthatatlan, hogy igaz-e vagy csak a látszatra ad. Ülve csak a sárga felősjét látod.
- Segíthetek uram? - kérdezi tőled kedvesen, majd vár.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 12:54 pm

A börtönbe belépve mintha egy másik világban találnám magam. Kívülről sokkal zordabb, mint belülről - gondolom magamban. Világos színek, hangulatos előtér, ha rabok nem lennének azt hinném, hogy egy hotelban vagyunk. Miután kigyönyörködtem magam elkezdek gondolkozni, hogy na most akkor hogyan tovább. Szerencsére a recepciós hölgy észre veszi, hogy még sose jártam itt és megszólít. Odalépek hozzá és apró mosolyt villantva bemutatkozok.
- Jó napot kívánok! Devon Artheis vagyok és nem rég hívtak fel, hogy egy rab szeretne velem beszélni.
- Hogy hívják az elítéltet? - kérdezi a hölgy.
- Nem tudom nem árulták el a nevét és azt sem tudom, hogy kihívott. -válaszolom kicsit kínosan, mivel elfelejtettem megkérdezni a rendőr nevét. A hölgy láthatóan kissé ideges mert így elég nehéz lesz megtalálni a kívánt rabot.
- Tudja mit én addig leülök amíg maga keresgél. A választ meg se várva leültem egy székre a lehető legtávolabb a raboktól. Fel toltam a szemüvegem és összekulcsolt kézzel vártam, hogy mire jut a hölgy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 6:21 pm

Látszott, hogy a hölgy nem igen járt sikerrel, főleg, hogy semmi nem volt a kezedben, és még szúrósabban nézett rád, mikor nem tudtad megmondani a kapcsolattartó nevét sem, ám mikor leültél, hogy vársz, szorgosan telefonálni és gépelni kezdett, végül sikerült kiderítenie valamit. Intett neked, hogy menj közelebb, és ahogy odaléptél, rögtön bele is fogott a mondandójába:
- Nos, hamarosan jön majd Tibalt Francis őrnagy, aki elvezeti magát az elítélt személyhez a beszélőre. A szabályokat ismeri? - itt tartott egy szünetet, amíg levegőt vett, majd folytatta. - Nem adhat semmit a rabnak, nem vehet át tőle semmit, minden levél vagy boríték, illetve egyéb csomag átvizsgálásra kerül, szúró-vágó, lő-, és egyéb fegyver szintén tilos. - hadarta el, szinte egy szuszra, majd végzett a munkájával, innen már csak az őrnagyot kell megvárnod.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 11:28 am

Miután a nő sietve közölte a szabályokat udvarisan megköszöntem a segítséget mire ő hátatt fordított és visszült a helyére. Idegesen néztem magam elé majd tettem pár kört a teremben és közben azt figyeltem, hogy mikor jön valaki, aki esetleg engem keres és végre elvezet a rejtélyes rabhoz, akiről semmit sem tudok. Bár nyilván fontos személy lehet, ha egy őrnagyot küldenek értem. A sok gondolkodásban teljesen összezabarottam úgy hogy inkább megint leültem és összekulcsoltam a kezem és vártam az elkerülhetetlen találkozást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 2:56 am

Nagyjából tíz perccel később érkezik is az őrnagy, aki a recepciós hölgynél áll meg először, majd a nő rád mutat, és a férfi rögtön odalép hozzád.
Blackgate börtön - egyéb helyszínek Jacob_Raven
- Üdvözlöm, Tibalt őrnagy vagyok, ne is húzzuk nagyon az időt, menjünk. - tér rögtön a lényegre, bár a gesztusokat megtartja - bemutatkozás és kézfogás - majd megindul arra, amerről jött, és int, hogy kövesd. A földszinten kezdtek, de ha felnézel még két emelet emelkedik fölétek.
Blackgate börtön - egyéb helyszínek ?m=02&d=20090616&t=2&i=10526114&w=460&fh=&fw=&ll=&pl=&r=2009-06-16T165246Z_01_BTRE55F1AW200_RTROPTP_0_GERMANY
- Fentről lefelé komolyabb a rabok bűne. - mondja neked tömören. - Jobban tudunk figyelni a veszélyesebbekre. - fejezi be, majd a folyosó végén átértek a kihallgató szobák és a látogatások helyiségébe.
- A hatos a magáé. - áll meg az ajtó előtt, majd kitárja neked. Amint beléptél, az asztalnál egy nőt láthattál ülni, és egy pillanat alatt a memóriád kapcsolt, és ismerősség vált a nő: igen, ő volt az, aki megtámadott téged nem is olyan régen, és csúnyán helyben hagyott.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 12:14 pm

Nemsokára érkezett egy tiszt, Tibalt őrnagy, aki a formális bemutatkozás után rögtön jelezte, hogy kövessem őt. A föld szinten vezetett végig, ami felett 2 emelet volt még, mint kiderült itt vannak a rabok elhelyezve. Sosem jártam még büntetés végrehajtási intézményben így megfigyeltem minden részletet bár reméltem, hogy nem fogok sose igazán belülről megismerni ezeket a létesítményeket.

A folyosó végén tábla jelezte a kihallgató és látogató szobákat. A hatos szobához kisért, majd amikor kinyitotta az ajtót azonnal kivert a víz. Bár sötét volt és és minden gyorsan történt azonnal felismertem azt a nőt, aki azon az estén elpáholt  raktárban. Visszanéztem az őrnagyra remélve, hogy rossz fogolyhoz kísért, de ő bólintással jelzte, hogy ez lesz az. Nem volt más választásom beléptem a kihallgató helységbe és leültem a nővel szemben. Nem voltam babonás típus, de a begyógyult sebem elkezdett fájni és ezt rossz ómennek vettem.

Az első kérdésem majdnem az volt, honnan ismert meg, de aztán rájöttem, hogy jobb ha nem buktatom le magam hülye módon a rendőrségen. Az asztal alatt idegesen kulcsoltam össze a kezeimet és azt vártam, hogy a nő szólaljon meg. Legalább addig nem mondok semmi ostobaságot, amíg ki nem derül, hogy miért hívott ide.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 5:34 pm

A nő arcáról semmit nem tudsz leolvasni, majd mikor neki kezdesz ak érdéseknek, készséggel válaszol.
- Ne legyen olyan ideges. Nem hívtam volna, ha nem lenne fontos. - kezdett bele a nő, majd meg sem várva a reakciód folytatja. - A segítsége kellene, méghozzá, nem kis dologban. - mondta sejtelmesen, majd kényelmesen hátradőlt, hogy női bájait tökéletesen llásd, illetve a viseletes narancs színű ruha úgy feszüljön rajta, ahogy csak lehet.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 12:08 am

Még sose éreztem magam enyire kiszolgáltatottnak. Bár csak ne találkoztunk volna. azonban már késő ezen merengeni. Láthatóan akar tőlem valamit a nőt csak azt nem tudom, hogy mit. Már teljesen leizzadtam és bájait mutatva abszolút letaglózott.
- Elnézést hölgyem de...de.e egyáltalán honnan ismer engem? Mit akar tőlem? És egyáltalán ki maga?- teszem fel a kérdéseket kicsit dadogva. A nő láthatóan élvezi, hogy teljesen az ujjai közé csavart. Patt helyzetben vagyok és ebből nem tudok egy könnyen kijutni. Egy ideig csend honol és próbálok nem bámulni a nő valójában igen formás alakját inkább az asztalt és néha a szemét nézem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 11:45 am

- Az nem fontos, hogy honnan ismerem, legyen elég annyi, hogy megvannak a kapcsolataim. Ugyan már, ez Gotham! - mutat rá a lényegre. Érzi rajtad a feszültséget, és tudja nagyon jól, hogy már szinte a tenyeréből eszel, de rátett még egy lapáttal, két gombbal kevesebb van már begombolva, mint eddig, majd az asztalra könyököl, így effektíve premier plából láthatod, amit kell, de még sem mindent.
- Van valami, ami ki vihet innen, csak hát, mint látja, nem igen vagyok most mobilis, és a legnagyobb táv, amit megtehettem, az pontosan a cellámtól idáig szólt. - beszéde végig kissé lassú, nyájas, és mintha most szabadult volna a plázából, de valamiért mégis szexi, és egyáltalán nem néznél rá fintorogva, sőt!
- Ha segít nekem kijutni innen, két dolgot ígérhetek meg. - kezd bele, majd egy kis hatás szünet után folytatja. - Egy: a Tolvajok Fejedelmére esküszöm, hogy soha, senki nem fogja megtudni, hogy történt a dolog, és kettő: a kedves mama is rendben lesz. - nos, egyik ígéret jobb, mint a másik. Vagy talán rosszabb? Anyukád említése elgondolkodtat, és ha a nem említésed nem elég, akkor biztosítéknak még mindig ott a második pont.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 9:50 pm

A báj és a kedves modor jól álcázta a könyörtelen természetét a nőnek. Anyám említése azonnal visszarántott a kegyetlen valóságba. Néhány pillanatra magamba merülve gondolkoztam. Nem elég, hogy tudja a kilétem, de ismeri a hátterem. Ötletem sincs, hogy honnan tudhat ennyi mindent, azonban egyenlőre nem látok más alternatívát. Azonban, ha belemegyek megtörténhet, hogy itt kötök ki én is a börtönben. Bár valószínűbb, hogy valami rosszul sül el és elpatkolok. Szúrós szemmel tekintek immár a nőre.
- Hagyjuk a köntörfalazást. Bökje ki, hogy mit akar tőlem. Megcsinálom és utánna elvállnak útjaink.- közlöm vele zordam, ami láthatólag meglepi a nőt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 10:19 am

- De heves lett hirtelen! - grimaszol, majd előre dől ismét, és szinte már az arcodba mászik.
- Valahol Gotham-ben van egy ököl méretű gyémánt. Egyetlen ember új lenyomata van rajta, és nem az enyém. Felültettek, és ártatlanul kerültem be ide. A feladat egyszerű: megkeresi a gyémántot, beszolgáltatja a rendőrségnek, engem felmentenek, és mindenki jól járt. - foglalja neked össze röviden, majd vár bármiféle reakciót, kérdést egyebet. Amint feltetted, ő is folytatja:
- Ha jól emlékszem, akkor utoljára egy srácnál látták a "követ", valami Bruce B...Ber...Bed... - próbálkozik, de látszik, hogy nem jön a szájára a név, és nem is jut eszébe.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 10:03 pm

- Nézze mindkettőnk érdekében jobb lenne, ha elmesélné ez egész története a elejétől. Mindent, amit tud. És kérem ne titkolózzon különben egyikünk se fog jól járni. Előre hajolok az asztalon, kezeimet összekulcsolva az asztalra teszem. Magabiztosságot sugárzok magamból. Ritka alaklom, de a sziutáció megkívánja. Elég volt számomra a játékokból. Minél hamarabb végzek ezzel a nővel annál hamarabb leszek én és a családom is biztonságban.
- Nem fogok faggatózni arról, hogy honnan tud a kis titkomról és miként talált meg. Miután elmondta, hogy mi történt még hozzátette: - Ha jól emlékszem, akkor utoljára egy srácnál látták a "követ", valami Bruce B...Ber...Bed... A hangja nem tűnt magabiztosnak. Lehet, hogy ártatlan ebben az ügyben, de akkor is bűnöző. És nem az én dolgom őt elitélni vagy felmenteni. Bármennyire is szeretném
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 12:56 pm

- Nem játszadozom. Nekem sem öröm itt ülnöm. És akár hiszi, akár nem, most engem ültettek fel! Nem csak a jófiúkat szeretik bemártani! - kissé ideges lesz, és ezt hangja, hangszíne tökéletesen vissza is adja. Látszik rajta, hogy kivételesen őszintén beszél, és nem próbál meg átverni.
- Nem tudok sokat. Kaptunk egy fülest, hogy egy igen különleges gyémánt, amiből a Tolvajok Fejedelme szépen profitált volna. Mikor elmenten a gyémántért, az már nem volt ott, viszont minden mást úgy helyeztek el, hogy engem hozzanak ki bűnösnek. - vesz vissza egy kicsit az előző felindulásból, majd hátradől és nagyot sóhajt. Most őszintén beszélt, és már-már sajnálni lehetne.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Nov. 10, 2013 12:23 pm

Egy pillantra megsajnáltam a nőt. Talán igazat mondott és tényleg bemártották. Lehet kicsit kemény voltam hozzá, de a helyzet megkívánta.
- Tudja mit? Hiszek magának. Talán ez egyszer tényleg maga az áldozat és nem az elkövető. Bárhogy is legyen segítek magának mert nincs más választásom. Még egy utolsó kérdésem lenne. Hol látta ezt Bruce-t és hogyan tudok a nyomára akadni?
Miután válaszolt felállok a székből és odalépek az ajtóhoz. Kopogok rajta és kiszóllok, hogy végeztem és kiszeretnék menni. miután meghallom az ajtókilincs kattanását még visszanézek a nőre. Nem tudom, hogy megjátssza magát vagy nem, de a szemében őszinte reménykedést látok. Csak rám számíthat, ha kiakar innen jutni. Nem tudom, hogy képes leszek-e ekkora nyomást elviselni.
Azonban muszáj lesz különben a családom fizet meg érte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 5:49 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Blackgate börtön - egyéb helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - egyéb helyszínek   Blackgate börtön - egyéb helyszínek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blackgate börtön - egyéb helyszínek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blackgate Börtön - Bejárat
» Blackgate börtön - Folyosók
» Blackgate börtön - Cellák
» Blackgate börtön - Udvar
» Helyszínek ismertetése

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Blackgate sziget-
Ugrás: