DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Elhagyatott iroda

Go down 
+3
Adam Stamford
Teodor Black
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 11:01 am

Macskanő csak legyint egyet, mintha nem is érdekelné különösebben a küllemed, és talán pont így is van. Annyi év „bujdosás” után vannak olyanok akiket egyáltalán nem izgat hogyan is nézel ki.
- Nyugodj meg azt is megoldjuk. Ha akarsz szerezhetünk neked csadort is, de talán találunk a kedvedre valóbbat is. – Ezzel Gina mint egy árnyék jön vissza, és egy gyönyörű estélyi ruhát tart eléd, amilyet eddig csak női magazinok hasábjain láthattál. Ránézésre is több ezer dollárt megér, hát még ha boltba kellene venned, kiegészítőként pedig egy fertelmesen nagy kalapot, és irtózatosan nagy gallért hoz, csak kiegészítőként a ruhához. Választani lehet, és talán bármit be tudnak szerezni pillanatok alatt, amihez csak kívánalmad van. A páncélos alak pedig egy öltönyt hoz, ami szemlátomást pontosan Luka mérete. Az ápolód átveszi, és már rohan is egy eldugott sarokba átöltözni.
- Persze ha nem tetszik más is tudok szerezni, csak hát az idő szűkös, és ha lehet ne válogass túl sokáig. – Átnyújtja a ruhát Gina, és még hozzáteszi. – Remélem a méret jó CyCa választotta. Neki nem szokott a szeme tévedni. - Utalt mellette magasodó gépförmedvényre, ami leginkább egy szoborra emlékeztet. – Na velünk tartasz?
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 2:25 pm

Úgy tűnik, nem zavarja különösebben a másságom. Gotham-ben már megszokhatta az efféléket, nem is csodálkozom.
- Nyugodj meg azt is megoldjuk. Ha akarsz szerezhetünk neked csadort is, de talán találunk a kedvedre valóbbat is. mondja, és erre Gina tűnik fel ismét, kezében egy olyan pompás estélyi ruhával, amilyet még életemben nem láttam. Mennyibe kerülhetett - teszem fel magamnak a kérdést. Ha egyáltalán vették... Ezzel még nincs vége a bemutatónak, ugyanis a kiegészítők is megvannak hozzá, kész kollekció! Mialatt én a ruhát csodálom, Lukának is előkerítenek egy öltönyt, mire ő el is indul felpróbálni.
- Persze ha nem tetszik más is tudok szerezni, csak hát az idő szűkös, és ha lehet ne válogass túl sokáig. – mondja Gina. – Remélem a méret jó. CyCa választotta. Neki nem szokott a szeme tévedni. Na velünk tartasz?
Hát... - Persze tudtam, hogy felteszik a kérdést, de válaszolni elég nehéz rá. Rövid ideig csak töprengek, és magamban felsorakoztatom érveimet és ellenérveimet. A legerősebb érvem csupán annyi, hogy már hónapok óta csak gürcölök a szűkös kórház falai között nap mint nap átélve ugyanazt, és most lehetőségem lenne végre valami mást is tenni. És ha nem tévedek, akkor ezzel elősegíteném a városháború végét. Magamban dűlőre jutva nagy nehezen beleegyezem:
- ...rendben. Megtarthatom a ruhát? - teszem hozzá egy mosolyt megengedve magamnak, hogy azért valami kézzelfogható fizetség is üsse a markomat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 10:48 pm

CyCa-nak nevezett fémnő elvezet öltözködni, és míg ezt teszed, nagy sürgés-forgás támad a házon kívül. Lassan belebújsz estélyibe, és mire kijössz, "lovagod" már ott is vár téged, teljes díszben. Szinte már túl puccosnak is hat Luka, ebben a göncben. Teljesen elüt a sima városi öltözetétől, amit viselni szokott. A kopott farmer, meg a fakult póló, éppen rá vallana, de hogy egy ilyenbe jelenjen meg. Szinte szívdöglesztően néz ki.
De még gondolkodni sincs ezen időd, mert megjelenik Gina, vagyis most már Giambattista, és feléd nyújtja elegánsan a kezét. Kikísér a romos falak közül, és az utcán már vár rátok, egy hatalmas nagy fekete limuzin. Egy limuzin, amit csak filmekben láttál eddig, vagy a város maffiózói kezében. Beültök, és már robogtok is célotok felé.


Folytatás: Falcone kúria
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 6:39 pm

CyCa szívélyesen megmutatja, hol van lehetőségem felpróbálni a gyönyörű estélyi ruhát. Nem tudom meddig öltözgethettem, de mikor kijöttem, úgy tűnt, mindenki csak rám vár, élükön Lukával, aki most városi stílusától nagyon elütő, elegáns ruhájában vár, és be kell vallani, a gönc elég vonzóvá teszi.
Gina kivezet az utcára, és meglátom a sötéten fénylő limuzint, aminek a látványa még jobban letaglóz. A mai nap olyan sok esemény sűrű egymásutánját volt szerencsém átélni, hogy már lüktet a fejem tőlük, mialatt beszállok a járműbe, ami eztán elindul. Körülnézek, kik is vannak körülöttem, és remélem, még tart valami megbeszélés-féleséget vezetőnk.
A testemet átjárja az adrenalin, de hisz még semmi sem történt! A kerekek és az autó minden rezzenését érzem, minden egyes kavicsot, és azon igyekezem, nehogy rosszul legyek. Hiába. Messze nem vagyok akcióhős, és bár a vér és halottak látványát bírom, az ilyen akciókkal járó feszültséget nem. Pedig ez még nem is nagy dolog azokhoz képest, amit még ezek a macskanők művelnek. Ideje megedződni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 5:48 pm

A Black Gate-ből kisétálva, gondolataidba merülve jutottál el a város keleti oldalára, észre sem vetted, csak ösztönből mentél valamerre. Kellett a friss levegő, hogy kiszellőztesd a fejed. A városban szokatlanul nagy volt a csend, néhol láttad a kék villogókat, de semmi különös. A Keleti Oldal elhagyott irodáinál jársz. A környék eléggé lepukkant, pedig anno virágzott itt az ipar, és a legtöbb cégnek itt volt irodája. Észre sem vette,d de pár rosszarcú fickó, pulóverben, és tréning nadrágban, épp utánad eredtek. Nyilván nem aprót, vagy cigit akarnak kérni.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 6:38 pm

Gondolataimba merülve baktatok a város végtelen utcáin. Gotham ma különösen csendes, ami ritka eset. Az elmúlt órák történései játszódnak le a fejemben. Újra és újra lejátszom az eseményeket, hogy semmilyen részletet ne feledjek el. Nem tudom mióta sétálok, lehet akár pár perc vagy pár óra. Végtelennek tűnő baktatásomat furcsa érzés töri meg. Mióta álarcot öltve járom az utcákat kialakult egy furcsa ösztönöm. Megérzem, hogyha követnek. Óvatosasn hátra nézek és sejtésem beigazolódik mert néhány huligán jön utánnam és nem tűnnek valami bizalom gerjesztően. Nem vettem észre, hogy város lepukkant részére érkeztem. Egykor patinás cégek irodái voltak itt, de mára elhagyatott irodák tucatjai állnak itt.
Nem igazán vagyok olyan hangulatban, hogy küzdjek és messze vagyok a páncélomtól is szóval megpróbálom lerázni őket. Az első sikátorban befordulok és elkezdek futni. Remélve, hogy a sötét sikátor elrejt engem tovább rohanok. Váratlanul fordulok be jobbra-balra remélve, hogy lehagyom az üldözőimet. nem tudom pontosan merre járok, de vissza kell találnom a lakásomba. Egy közlekedési csomópont vagy buszmegálló jól jönne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 08, 2014 9:54 pm

A sikátorok között cikázva próbálod lerázni a téged követőket, de elég kitartóak. Az egyik sikátorba befordulva végtelen sötétség fogad. Ide már nem érnek be a lámpák fényei az utcáról, a sikátor belsejét pedig egy igen masszív téglafal zárja le. A tovább jutás nem lehetséges, a kiúton pedig megpillantod a követőidet, Három sziluettet látsz, ám mintha kissé mások lennének, mint eddig. Közelebb jönnek, és ahogy a szemed hozzászokik a sötéthez, és ők is közelebb érnek, meglátod őket.
Elhagyatott iroda - Page 5 500full
Fekete öltönyt viselnek, fehér inggel, és szintén fekete nyakkendővel. Mintha a Sötét Zsaruk lennének, ám mégis eltér valami. Arcukat egytől egyig egy fekete, koponyát ábrázoló maszk takarja.
- Nocsak, nocsak. Úgy hallottuk, hogy érdeklődsz a gyémánt után. - vágott rögtön a közepébe, az aki középen állt. Igen érdekes nyitány ez.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 10:21 pm

A szerencse ezúttal nem volt velem. Egy sötét sikátorban egy vastag téglafal zárja el az utat. Megoldást találni nincs időm ugyanis beérnek a követőim. Nincs más választásom, minthogy szembenézzek velük. Meglepődve tapasztalom, hogy nem pár utca kölyök követett, hanem öltönyös emberek, akik furcsa fekete maszkot viseltek. Próbáltam felidézni, hogy láttam-e valaha őket a hírekben vagy a neten, de nem voltak ismerősek. Az azonban egészen biztos, hogy valamiféle bűnszövetkezet tagjai.
- Uraim, bizonyosan rossz embert találtak meg. Én ugyanis egy egyszerű mérnök vagyok és semmiféle gyémántról nem tudok. Bizonyára összetévesztettek valakivel ugyanis elég átlagos a külsőm. Kérem engedjenek utamra. Majd felemelem mindkét kezemet a béke jeléül és remélem, hogy beveszik, amit mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 10:39 pm

A három alak megáll, majd gyors pillantást váltanak egymással. Jól ismerhetik egymást, ha maszkon keresztül, egy szó nélkül megértik, mit akar a másik.
- Mindenhol ott vagyunk, és tudunk mindent. Valaki felkért, hogy találj meg egy gyémántot, és bizonyítsd, hogy ártatlan. Nos, ezt mi nem engedhetjük, több okból kifolyólag is. - mondta kimérten a középső, és előrébb lépett.
- Sajnos a főnök nem igen kedveli azokat, akik beleütik az orrukat az üzletébe. - egy rövid pengéjű kést vesz elő a zakója belső zsebéből, és maga elé tartva, fenyegetőleg közeledik feléd.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 7:16 pm

Úgy látszik ezek a fickók nagyon jól informáltak és nem dőltek be a sztorimnak. Az középső férfi késsel kezd elé felém jönni. Nem szeretnék itt harcba keveredni és tesztelni a nem túl nagy harci tudásomat főleg 3 ellenféllel szemben. Itt valami drasztikus lépésre van szükség. Óvatosan elindulok szembe a késes fickóval. Gyorsan lecsökkentem a távolságot majd hirtelen megfogom a kés tartó kezét és lefele húzom miközben jobb oldalról erőteljesen arcom vágom. Remélem, hogy a meglepetés az én oldalam on lesz. Nem várom meg míg a fickót hanem elengedem és elindulok a sikátorból kifelé, hogy áttörjek a két társán és rettentő bátor módon elfussak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:51 pm

A maszkjuk miatt nem látszik, de a szemei elkerekednek, mikor közelítesz, és nem hátrálsz, majd a meglepetés erejét kihasználva, kitekered a kést a kezéből, és orrba vágod. A maszk megreped, de komolyabb sérülést nem szenved, a kezed viszont piszkosul fájni kezd. Szégyen a futás, de hasznos, főleg, ha az ember nem képzett, vagy legalább nem tudja megvédeni magát minimális szinten. Hallod, ahogy mögötted szitkozódnak, és nemsokára a lépések hangja is hallatszik mögüled: nem hagyják annyiban, üldözni kezdenek, de most kiértél a főútra, van esélyed, hogy fel tudd venni velük a harcot, vagy legalább kiderítsd, mit akarnak.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 10:02 pm

Fájól kézzel ugyan, de sikerült kitörnöm és ismét minden erőmből futok, de hallom a cipők dobogását is mögöttem. Nem merek hátra nézni, de tudom, hogy a nyomomban vannak. Ha eddig nem akartak bántani akkor most már van rá okuk is. A nagy sietségben észre se veszem, hogy kiérek a főútra ahol már emberek is kerülgetni, csakhogy ne legyen könnyű a dolgom. Útközben megpróbálok körbe nézni hátha látok egy rendőr autót vagy valami buszt amire gyorsan felszállhatok. Még elég messze vagyok a lakásomtól és a felszerelésem nélkül esélyem sincs ez ellen a három fickó ellen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 19, 2014 9:13 pm

Az utcán végig szaladva, két sarokkal lejebb egy taxi áll éppen, és a lámpája is világít az autó tetején, ami azt jelenti, nincs utasa. Ügyesen bepattansz mellé, és már haladtok is az életedet megmenteni készülő cucc felé. Mikor elértek a lakásodhoz, két dologra leszel figyelmes: nagy a csend, és a fekete koponya maszkos fickók itt vannak. Az arcukat nem láttad korábban és most sem, így nem tudod, hogy ugyanazok-e, vagy mások, ugyanabból a bandából. Szinte eszeveszetten felszaladsz a lakásodig, és berobbansz a saját bejárati ajtódon, ahol is ott vár a hőn áhított páncél. Harsona és hallelujah, mostmár felveheted a harcot a fickók ellen, akik már "kopogtatnak" is nálad.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 9:03 pm

Hatalmas mákom volt a taxissal, aki már sok mindent láthatott, hiszen nem kérdezett semmit ,hogy miért szaladtam ennyire csak simán haza vitt engem. Izgalmamban még zsíros borravalót is kapott tőlem. Felszaladtam a lakásomba észre se véve, hogy közel se ráztam le az üldözőimet. Gyorsan magamra csukom az ajtót és elkezdem a szekrényből kihalászni és magamra ölteni a páncélt. Hallom a kopogást. Francba még mindig nincs rajtam minden része. A kopogás egyre erősödik majd dörömbölésbe megy át. Én igyekezetemben elejtem az alkar védőt majd gyorsan lenyúlok és magamra csatolom. A sisakot rögzítem és kicsit megnyugszok végre.
- Komputer kezd el az inicializálást! - vakkantom a sisakban.
- INICIALIZÁLÁS ELKEZDVE. Illesztések ellenőrzése, oxigén és energia cellák vizsgálata. - a beindítás közben nem hallom, hogy az ajtót továbbra is ,,ostromolnák". Remélem, hogy feladják és elmennek, de erre vajmi kevés az esély. A számítógép tovább folytatja a rendszer felállítását és közben abban reménykedek, hogy időben elkészül vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 1:30 pm

A támadók nem tágítanak, és nagyon is magabiztosnak látszanak. A rendszer végre feláll és a páncél minden funkciója elérhető, ám az egyik fekete koponya maszkos fickó már esik is neked egy vas csővel, míg társai szétszedik a lakásod, szedett-vedett "fegyverek"-et gyártva maguknak, példának okáért egy asztal lábából, vagy épp a fiókból egy nagyobb fajta konyhakésből.

//Kapsz egy félig szabad kört, összesen 4 támadód van! Egy kérés: ne legyen VP-zés!//
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 2:39 pm

A támadók pont abban a pillanatban érnek be, amint az öltözék készen áll a használatra. Mielőtt az egyik támadó nekem esne egy vascsővel észre veszem ,hogy a többi ,,jóravaló" a lakásomat szedi szét és fegyverkezik fel. Azonban nincs idő gondolkodni. A fickó keményen oldalba vág a rúddal. A lökés ereje a falhoz taszít. Ha nincs rajtam a ruha biztos eltörik pár bordám. Összeszedem magam és neki egyek a fickónak mielőtt felocsúdna. Átkarolom a derekát és a földhöz vágom. Addigra a többi maszkos már fel is fegyverkezett. Az egyiknél az étkező asztalom lába, a másiknál konyhakés van a harmadiknál pedig egy baseball ütő.
- Hé ti! Feldúltátok a házamat ezért megfizettek! - üvöltöm, majd érzem ahogy az adrenalin elönti testem. A maszkos fickók nem mernek rám támadni. Óvatosan méregetnek.
- Ha ti nem jöttök hozzám, akkor majd én. - Majd a szűk helyen neki rontok a támadóknak. Először a késes fickót támadom. Ő látván a közeledtem felemeli a kését és lesújt. Nem hárítok, rábízom magam a páncéllemezekre. A kés ártalmatlanul pattan le, majd kicsavarom a fickókezéből. Azonban mielőtt beverhetném az arcát egy tompa ütést érzek a hátamon. Az asztal láb darabokra tört a hátlemezeken. Elengedem a fickót és a másik felé fordulok.
- Ehhez kicsit több kell, ugye tudod?- kérdezem gúnyos hangom, majd egy erős ütést érzek a fejemen. Egy pillanatra homályosan látok és a vizor képe is zavarossá válik. Egyensúlyomat vesztve a földre esek. Amikor magamhoz térek két maszkos a karomnál fogva felállít, míg a harmadik a vascsővel ,amivel leütött elém áll. Nem látom ,hogy mosolyogna, de biztos örül, hogy hátulról ártalmatlanított.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:49 pm

//Nájsz csak így tovább, és a jutalom sem marad el Wink //

A fickó most szemből, még vascsővel a kezében lekever neked két embereset, a harmadiknál viszont elengednek a fogdmegjei, és a földre zuhansz az ütés erejétől.
- Olyanba ütötted bele az orrod, amiről fogalmad sincs. Jobban tetted volna, ha kimaradsz ebből a játékből, és a kis k***ád is befogja a száját. De hogy is szokták mondani? Ja igen, ha valamit jól akarsz csinálni, csináld magad. - fel-alá járkál előtted, diadalittasan, mint aki épp most küldött földre egy óriást, és hogy megmutassa mekkora ember, még jól beléd is rúg, nagyjából a sisak áll részét találja el, amitől hanyatt vágódsz. Látszólag ő is megérezte, de nem akarja az emberei előtt jelét mutatni ennek a kis gyengeségnek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 6:06 pm

Kissé kábán fekszek a földön. Zsibbad az állkapcson és valószínűleg lesz egy pár lila foltom, ha túlélem ezt a kalandot. Miközben a férfi fel-alá járkál felmérem a helyzete. A két fickó, aki tartott a két oldalamon van, a negyediket viszont nem látom. Francba most nincs idő itt totojázni. A lehető leggyorsabban felkelek a földről. Látom a fickó szemében a meglepőjöttséget. Ismét neki ugrok, de ezúttal olyan lendülettel, hogy átesünk a kanapémon felborítva azt. A mellkasán landolok, mire hangosan kiszabadul a levegő a tüdejéből.
- Elég súlyos ez a ruha tudod-e? - kérdem gúnyosan majd ököllel izomból arcom vágom. Hallom a sisakból a reccsenést, ahogy az állkapcsa megadja magát. Úgy nézz ki őt kiütöttem. Felkászálódok és célba veszem a bal oldalamon lévő maszkost. Azonban kicsit elszáll a fejem és felugrok ,hogy a csillár adta lendülettel lerúgjam a fickót. De csillárt nem arra tervezték, hogy több száz kilót tartson meg így kiszabadulva a plafonból lezuhanok vele együtt a kanapé melletti kis asztalra, mait ripityára török. Bár a hátlemez kivan párnázva így is megérzem a becsapódást. Késlekedés nélkül elkezdem lerángatni magamról a csillárt, de szerencsétlenségemre kicsit bele akadtam.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 9:09 pm

Nem számítottak a hirtelen kitörésedre, és átborultok a kanapén, a fickót pedig nem szimplán kiütötted, hanem természetellenes szögben áll az állkapcsa, és ennek így, vagy úgy, de nyoma marad majd. A többiek próbálnak lefogni ismét, de a páncéloddal sokkal tapasztaltabb vagy náluk. A csillár kiszakad a plafonból, és itt lép a képbe a negyedik fickó, akit eddig nem láttál. Egy elektromos bottal rövidre zárja a páncélod áramkörét, és itt a vége. A kijelződ eltűnik, ha volt benne világítás, az kialszik, és a páncél nem több egy darab fémruhánál, használhatatlan. Talpra állítanak, majd elkezdenek kihámozni belőle, hogy zsákot húzzanak a fejedre, és elhurcoljanak.
- Végre meg vagy. Már kezdtük nagyon unni a játszadozást. Hozzátok őt is! - szól még vissza a társainak, hogy eszméletlen tagjuk is eljusson valahogy a furgonig, amibe hátra téged is bedobnak, majd a kezed és a lábad egy műanyag billincsel összekötözik.

// ITT folytasd a következő postoddal, és ide térünk át mostantól. Már nem kell sokáig szenvedned Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott iroda
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Elhagyatott templom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: