DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Elhagyatott iroda

Go down 
+3
Adam Stamford
Teodor Black
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:51 pm

A maszkjuk miatt nem látszik, de a szemei elkerekednek, mikor közelítesz, és nem hátrálsz, majd a meglepetés erejét kihasználva, kitekered a kést a kezéből, és orrba vágod. A maszk megreped, de komolyabb sérülést nem szenved, a kezed viszont piszkosul fájni kezd. Szégyen a futás, de hasznos, főleg, ha az ember nem képzett, vagy legalább nem tudja megvédeni magát minimális szinten. Hallod, ahogy mögötted szitkozódnak, és nemsokára a lépések hangja is hallatszik mögüled: nem hagyják annyiban, üldözni kezdenek, de most kiértél a főútra, van esélyed, hogy fel tudd venni velük a harcot, vagy legalább kiderítsd, mit akarnak.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 10:02 pm

Fájól kézzel ugyan, de sikerült kitörnöm és ismét minden erőmből futok, de hallom a cipők dobogását is mögöttem. Nem merek hátra nézni, de tudom, hogy a nyomomban vannak. Ha eddig nem akartak bántani akkor most már van rá okuk is. A nagy sietségben észre se veszem, hogy kiérek a főútra ahol már emberek is kerülgetni, csakhogy ne legyen könnyű a dolgom. Útközben megpróbálok körbe nézni hátha látok egy rendőr autót vagy valami buszt amire gyorsan felszállhatok. Még elég messze vagyok a lakásomtól és a felszerelésem nélkül esélyem sincs ez ellen a három fickó ellen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 19, 2014 9:13 pm

Az utcán végig szaladva, két sarokkal lejebb egy taxi áll éppen, és a lámpája is világít az autó tetején, ami azt jelenti, nincs utasa. Ügyesen bepattansz mellé, és már haladtok is az életedet megmenteni készülő cucc felé. Mikor elértek a lakásodhoz, két dologra leszel figyelmes: nagy a csend, és a fekete koponya maszkos fickók itt vannak. Az arcukat nem láttad korábban és most sem, így nem tudod, hogy ugyanazok-e, vagy mások, ugyanabból a bandából. Szinte eszeveszetten felszaladsz a lakásodig, és berobbansz a saját bejárati ajtódon, ahol is ott vár a hőn áhított páncél. Harsona és hallelujah, mostmár felveheted a harcot a fickók ellen, akik már "kopogtatnak" is nálad.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 9:03 pm

Hatalmas mákom volt a taxissal, aki már sok mindent láthatott, hiszen nem kérdezett semmit ,hogy miért szaladtam ennyire csak simán haza vitt engem. Izgalmamban még zsíros borravalót is kapott tőlem. Felszaladtam a lakásomba észre se véve, hogy közel se ráztam le az üldözőimet. Gyorsan magamra csukom az ajtót és elkezdem a szekrényből kihalászni és magamra ölteni a páncélt. Hallom a kopogást. Francba még mindig nincs rajtam minden része. A kopogás egyre erősödik majd dörömbölésbe megy át. Én igyekezetemben elejtem az alkar védőt majd gyorsan lenyúlok és magamra csatolom. A sisakot rögzítem és kicsit megnyugszok végre.
- Komputer kezd el az inicializálást! - vakkantom a sisakban.
- INICIALIZÁLÁS ELKEZDVE. Illesztések ellenőrzése, oxigén és energia cellák vizsgálata. - a beindítás közben nem hallom, hogy az ajtót továbbra is ,,ostromolnák". Remélem, hogy feladják és elmennek, de erre vajmi kevés az esély. A számítógép tovább folytatja a rendszer felállítását és közben abban reménykedek, hogy időben elkészül vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 1:30 pm

A támadók nem tágítanak, és nagyon is magabiztosnak látszanak. A rendszer végre feláll és a páncél minden funkciója elérhető, ám az egyik fekete koponya maszkos fickó már esik is neked egy vas csővel, míg társai szétszedik a lakásod, szedett-vedett "fegyverek"-et gyártva maguknak, példának okáért egy asztal lábából, vagy épp a fiókból egy nagyobb fajta konyhakésből.

//Kapsz egy félig szabad kört, összesen 4 támadód van! Egy kérés: ne legyen VP-zés!//
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 2:39 pm

A támadók pont abban a pillanatban érnek be, amint az öltözék készen áll a használatra. Mielőtt az egyik támadó nekem esne egy vascsővel észre veszem ,hogy a többi ,,jóravaló" a lakásomat szedi szét és fegyverkezik fel. Azonban nincs idő gondolkodni. A fickó keményen oldalba vág a rúddal. A lökés ereje a falhoz taszít. Ha nincs rajtam a ruha biztos eltörik pár bordám. Összeszedem magam és neki egyek a fickónak mielőtt felocsúdna. Átkarolom a derekát és a földhöz vágom. Addigra a többi maszkos már fel is fegyverkezett. Az egyiknél az étkező asztalom lába, a másiknál konyhakés van a harmadiknál pedig egy baseball ütő.
- Hé ti! Feldúltátok a házamat ezért megfizettek! - üvöltöm, majd érzem ahogy az adrenalin elönti testem. A maszkos fickók nem mernek rám támadni. Óvatosan méregetnek.
- Ha ti nem jöttök hozzám, akkor majd én. - Majd a szűk helyen neki rontok a támadóknak. Először a késes fickót támadom. Ő látván a közeledtem felemeli a kését és lesújt. Nem hárítok, rábízom magam a páncéllemezekre. A kés ártalmatlanul pattan le, majd kicsavarom a fickókezéből. Azonban mielőtt beverhetném az arcát egy tompa ütést érzek a hátamon. Az asztal láb darabokra tört a hátlemezeken. Elengedem a fickót és a másik felé fordulok.
- Ehhez kicsit több kell, ugye tudod?- kérdezem gúnyos hangom, majd egy erős ütést érzek a fejemen. Egy pillanatra homályosan látok és a vizor képe is zavarossá válik. Egyensúlyomat vesztve a földre esek. Amikor magamhoz térek két maszkos a karomnál fogva felállít, míg a harmadik a vascsővel ,amivel leütött elém áll. Nem látom ,hogy mosolyogna, de biztos örül, hogy hátulról ártalmatlanított.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:49 pm

//Nájsz csak így tovább, és a jutalom sem marad el Wink //

A fickó most szemből, még vascsővel a kezében lekever neked két embereset, a harmadiknál viszont elengednek a fogdmegjei, és a földre zuhansz az ütés erejétől.
- Olyanba ütötted bele az orrod, amiről fogalmad sincs. Jobban tetted volna, ha kimaradsz ebből a játékből, és a kis k***ád is befogja a száját. De hogy is szokták mondani? Ja igen, ha valamit jól akarsz csinálni, csináld magad. - fel-alá járkál előtted, diadalittasan, mint aki épp most küldött földre egy óriást, és hogy megmutassa mekkora ember, még jól beléd is rúg, nagyjából a sisak áll részét találja el, amitől hanyatt vágódsz. Látszólag ő is megérezte, de nem akarja az emberei előtt jelét mutatni ennek a kis gyengeségnek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 6:06 pm

Kissé kábán fekszek a földön. Zsibbad az állkapcson és valószínűleg lesz egy pár lila foltom, ha túlélem ezt a kalandot. Miközben a férfi fel-alá járkál felmérem a helyzete. A két fickó, aki tartott a két oldalamon van, a negyediket viszont nem látom. Francba most nincs idő itt totojázni. A lehető leggyorsabban felkelek a földről. Látom a fickó szemében a meglepőjöttséget. Ismét neki ugrok, de ezúttal olyan lendülettel, hogy átesünk a kanapémon felborítva azt. A mellkasán landolok, mire hangosan kiszabadul a levegő a tüdejéből.
- Elég súlyos ez a ruha tudod-e? - kérdem gúnyosan majd ököllel izomból arcom vágom. Hallom a sisakból a reccsenést, ahogy az állkapcsa megadja magát. Úgy nézz ki őt kiütöttem. Felkászálódok és célba veszem a bal oldalamon lévő maszkost. Azonban kicsit elszáll a fejem és felugrok ,hogy a csillár adta lendülettel lerúgjam a fickót. De csillárt nem arra tervezték, hogy több száz kilót tartson meg így kiszabadulva a plafonból lezuhanok vele együtt a kanapé melletti kis asztalra, mait ripityára török. Bár a hátlemez kivan párnázva így is megérzem a becsapódást. Késlekedés nélkül elkezdem lerángatni magamról a csillárt, de szerencsétlenségemre kicsit bele akadtam.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 9:09 pm

Nem számítottak a hirtelen kitörésedre, és átborultok a kanapén, a fickót pedig nem szimplán kiütötted, hanem természetellenes szögben áll az állkapcsa, és ennek így, vagy úgy, de nyoma marad majd. A többiek próbálnak lefogni ismét, de a páncéloddal sokkal tapasztaltabb vagy náluk. A csillár kiszakad a plafonból, és itt lép a képbe a negyedik fickó, akit eddig nem láttál. Egy elektromos bottal rövidre zárja a páncélod áramkörét, és itt a vége. A kijelződ eltűnik, ha volt benne világítás, az kialszik, és a páncél nem több egy darab fémruhánál, használhatatlan. Talpra állítanak, majd elkezdenek kihámozni belőle, hogy zsákot húzzanak a fejedre, és elhurcoljanak.
- Végre meg vagy. Már kezdtük nagyon unni a játszadozást. Hozzátok őt is! - szól még vissza a társainak, hogy eszméletlen tagjuk is eljusson valahogy a furgonig, amibe hátra téged is bedobnak, majd a kezed és a lábad egy műanyag billincsel összekötözik.

// ITT folytasd a következő postoddal, és ide térünk át mostantól. Már nem kell sokáig szenvedned Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Elhagyatott iroda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott iroda
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Elhagyatott templom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: