DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Elhagyatott iroda

Go down 
+3
Adam Stamford
Teodor Black
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 11:44 am

Elhagyatott iroda 2iboier
Két nappal ezelőtt egy üzenetet találtál. Nem volt túl sok minden rá írva, egy cím, egy dátum, és egy jel. A jel nagyon emlékeztetett egy macskára. A gondolataid egyből a nem túl távoli múltba vándoroltak. Egy elhagyott romos raktárépület, több tucat testhez simuló ruhás nő, és egy véres csata amiből szerencsésen kikerültetek.
(Teodor Black: A bűn üldözése megvisel lelkileg és testileg is. Nem elég, hogy minden estédet az utcán töltöd, de még a fegyvered karbantartása is megterhelő számodra. A fizetésed kevés, és még néha ételre se telik, nem hogy töltényre. A sötét gondolataid angyali magasságokba emelkedik pillanatok alatt, mikor eszedbe jut leendő társad Szikla. Ő biztos tud segíteni. Ha már fegyverboltja van. A nap folyamán még meglátogatod, és a segítségedet kéri.)
A macskanőknek segítség kell, ez nem jelenthet mást. Felkészülsz minden eshetőségre, ha már nekik is kell segítség nem kis dologról lehet szó. A kért időben megjelensz, a mondott helyen. Egy elhagyott irodaházba szól a meghívód, már a bejutáshoz is meg kellett találnod az egyetlen működő, bedeszkázatlan bejáratot.
Bent csak az enyészet fogad. Poros törött deszkák mindenfele, és összetört bútorok szegélyezik az utadat. Valamit hallasz a második emeleten, felmész. A látvány leírhatatlan. Három gyönyörű nő, és pár idegen fogad téged. A legtöbbjüket nem ismered fel a félhomályban, de a vezetőt igen. Egy macskaruhás nő előrelép és belekezd.
- Azért vagyunk itt, hogy megváltoztassuk Gotham arculatát. A Római Birodalom, és a Maróni Család túl régóta uralkodik rajta. Nekünk sikerült beleköpni a levesükbe, de mégsem volt elég. A tortából szép szeletet tudhatunk a magunkénak, de ezt inkább a szerencsénknek köszönhetjük, mint az erőnknek. - Hátrafordul, és az árnyékban lévő társát leinti. Látszólag az indulattól vezérelve bele akart szólni a dolgokba. - Nem tudjuk legyőzni őket szemtől-szemben, de viszályt szíthatunk közöttük, hogy legyengítsék egymást. Beleegyeztek, hogy levágjuk az alvilág kígyójának fejét, és új rendet hozzunk létre? - Ez már nektek szólt, tudjátok mit kell tennetek. Csak hangot kell még adni neki.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 19, 2011 12:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 2:55 pm

A Tolvajok Fejedelme az egyik legerősebb banda Gotham utcáin, nem értem, hogy miért pont tőlünk kérnek segítséget. De nem gondolkodni jöttünk ide, Szikla miatt vagyok itt, ő kért meg, hogy jöjjek el vele. Ruhámat felöltve, fegyveremet magamhoz véve jöttem a megadott helyre.
Sziklára nézek, majd az új tagra, akit még nem ismerek. A félhomályban nem nagyon látom arcuk kifejezését, de amikor a latexruhás macskanő kiejti Maróniék nevét, megrökönyödöm. Legszívesebben átvenném az irányítást, és mondanám, hogy benne vagyunk a buliban, de ha valaki más szólal meg, türelmesen végighallgatom.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford

Adam Stamford


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 3:17 pm

Nemrég keresett meg egy macskanő, a Tolvajok Fejedelméből. Azt mondta, hogy találkozzunk, a Keleti oldalon, egy elhagyatott irodában, és hogy vigyek embereket. Mivel más szövetségest nem hívhattam, csak Messiást, ezért megkértem, hogy jöjjön velem. Persze jött is, ő olyan ember, akire mindig számíthatok!
Amikor megérkeztünk, az egyik nő elmondta a tervet, ami nekem meglehetősen tetszett! Messiásra néztem, és bólintottam, majd előreléptem:

- Egyet értek! A szemét túl sok a városban, mi pedig kevesen vagyunk! Cselhez kell folyamodni! A ti ötletetek nem rossz, de többet mondhatnák róla, ha elmondanátok, hogy is terveztétek ezt.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 9:42 pm

A balul sikerült boksz mérkőzés után visszamentem a motelbe és leittam magam. Az ivászat még három napig tartott. Aztán két nappal ezelőtt üzenetet kaptam a Tolvajok Fejedelmétől. Rég volt már, mikor együtt harcoltunk Freddy ellen. Bár a Macskanők bűnözők, a szervezetük kisebb gond, mint a maffia, így elhatároztam, hogy segítek nekik. Ha elszaladna velük a ló, majd később elintézem őket is. Az elsődleges célpont most Falcone bandája.

A kért időpontban megjelenek az irodaházban. A magnum van nálam, meg a kabátujjba rejtett Walther. A többi cucc a csomagtartóban. Odabent három macskanőt látok, meg néhány idegent. Szikla is itt van, akivel már dolgoztam együtt. Üdvözlésül biccentek neki. Látok még egy maszkos ürgét is, elég ismerős. Meg van, a színházban láttam, nem is oly rég.
Közben az egyik csaj beszélni kezd. Míg beszél, rágyújtok egy szál cigire, és nekidőlök a falnak. Miután a cicus befejezte a mondandóját, előrébb lépek, majd így szólok:

-Amíg Falcone ellen kell harcolni, én veled vagyok baby!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 10:44 am

A macskanők vezetője bólint egyet, majd visszaül a helyére, Helyet adva a legharciatlanabbnak tűnő társuknak a triójukból. Belép a szoba közepére és folytatja a feladatotok körvonalazását.
- Falcone túl kapzsi lett, a védelmi pénzekből, és az üzleteiből annyi pénz sikerült összeharácsolnia, amit már nem tud egyből tisztára mosni. A vállalkozásai egyre jobban profitáltak, és a pénz csak gyűlt. A maradékot, amit nem tudott tisztára mosni egy raktárban őrzi, valahol a Dixon dokkoknál. A legnagyobb probléma az, hogy nem tudjuk hol van. Ezért hívtunk titeket, már láttuk milyen öhm.... hatékonyan tudtok információt kinyerni az emberekből. A szakértelmetek kellene, és a tűzerőtök. Jók vagyunk, de nem vagyunk halhatatlanok. Még a saját területünk megtisztításánál is sikerült sok sérült....
- Elég! lesz kislány. - Szól közbe a főnök, és egy intéssel helyére parancsolja. - Na ő lesz most a vezetőtök, kicsit naiv, de érti a dolgát. - Háttérben látjátok hogy az eddig fel nem szólaló bokszeres csaj vállába öklöz a társának, bátorításképpen. - Ismerünk párat Falcone üzleteiből, mi felderítünk ti rajtuk üttök, és kiszeditek belőlük hol is van a raktár. Amíg ti ügyködtök mi biztosítjuk a terepet. Na röviden ennyi lenne. Ha megtaláltuk a raktárat eldöntjük mi is legyen a mocskos pénzzel. - Sokat sejtetően néz rátok, csak a válaszotokat várja, és már neki is fogtok kezdeni az akciónak.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 8:27 pm

A tekintéjt parancsoló dominák elejtenek egy negatívumot: nem hallhatatlanok. Senki sem az, de erről az ellenségnek nem kell tudnia. És ki tudja, hogy ki kicsoda ebben a szobában? Vegyünk például engem: maszk van az arcomon, még senki sem kérdezte, hogy ki vagyok. Egyedül Szikla tud rólam egy keveset. Meggondolatlanság bármilyen információt közölni egy idegennek.
A pénzre rákapnék, szerintem a sarki kávézónál nem nézik, hogy mivel fizetek. A fizu kevés, de ezt még nem mondom hangosan.
Csak hallgatok, és amikor befejezi mondókáját a hölgy, egyetértően bólogatok, karba tett kézzel megbújva a háttérben.
-Rajtam ne múljon! Tisztogatásra fel!
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 9:16 pm

Szóval először pénzügyileg gyengítjük meg Falconet. Én is azon kezdtem, jó pár üzletét meghiúsítottam. Ha nem öltem volna meg a verőembereket, akiket ismertem, most kihúzhatnám belőlük a szükséges információt.
Zack talán hallott valamit az egyik besúgótól. Fel kellene hívnom.

-Van valami ötletetek, hogy hol kezdjük a kutatást?
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford

Adam Stamford


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 3:01 pm

Habár kockázatos a terv, mégsem rossz. Messiás beleegyezett, és egy másik alak is, akit már ismerek régebbről: ő Duncan! Amikor mindenki elmondja, amit akart, én is elmondom a véleményem:

- Én benne vagyok, számíthattok ránk! Azt viszont ne várjátok, hogy kegyelmezni fogok a maffiának, ha harcra kerül a sor. Nem kislányok vagyunk!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 3:09 pm

A három macskanő összenéz és elismerően bólint. Úgy néz ki meg vannak elégedve a döntésükkel, és veletek is.
- Eddig még nem sikerült ráakadnunk, így ha tudtok valami segítséget akkor szívesen fogadjuk, de ha nem akkor a régi módszert használjuk, és lentről fogjuk végigverni a bandát, hogy ráakadjunk a célpontra. - A harcias beszédet az eddig meg sem szólaló Macskanő mondta. Úgy néz ki magabiztosságuk ellenére eléggé el vannak veszve. - Úgyis mindig szoktak Falcone területén bóklászni az emberei, csak el kell kapnunk egypárat belőlük. - Úgy néz ki megtaláltátok a legtökösebbet a nők közül. Várnak a válaszaitokra, és ha semmi építőt nem találtok ki, akkor már készülődnek is a terepmunkára.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 5:30 pm

Hol is kellene kezdenünk? Talán fel kéne hívnom Zacket. Igaz, időbe telik, míg válaszol, de addig neki kezdhetünk a nehézfiúk vallatásának.

-Nekem telefonálnom kell egyet, mindjárt visszajövök.

Elindulok keresni egy telefonfülkét. Mióta Jessica, Böhöm Luigi egykori nője, könnyedén megtudta a számomat, azóta nem használok mobilt. Félek, hogy a zsaruk vagy a maffia beháromszögeli a tartózkodási helyem.
Addig megyek, míg nem találok egy működő készüléket. Ha meg van, akkor felhívom Zacket.


Zack
Rengeteg papírmunka gyűlt fel az utóbbi időben. Most is az irodában kell ülnöm, ahelyett, hogy kint hajkurásznám a rossz fiúkat. Megcsörren a mobilom. Ismeretlen szám. Biztos Duncan az, mindenféle nyílvános telefonokon szokott hívni, fél hogy bemérik. Kicsit paranoiás a szentem.


-Üdv Zack, én vagyok! Szükségem lenne pár infóra. Szeretném, ha utána néznél, nem jelentett-e az egyik besúgótok, szokatlan aktivitást a Falcone banda részéről a Dixon dokkok környékén, illetve van-e az ismert Falcone cégeknek raktárháza szintén a Dixon dokkok környékén.

-Ennyi infót ki keresni nem két perc. Időbe telik átnézni az adatbázist. Hívj vissza egy óra múlva.
Megpróbálok utána nézni az infóknak. Először azokat a cégeket nézem át, amikről tudjuk hogy Falcone használ pénzmosásra. Ha ezen cégek közül egyiknek sincs raktára a Dixon dokkoknál, akkor valszeg egy új cég nevén bérli, vagy álnéven.
Ha végeztem a céglistával, átnézem az informátorok listáját, ki lehet az aki tudhat egy ilyen akcióról.


Miután lebonyolítottam a hívást, visszamegyek a többiekhez.
-Az informátorom egy órát kért. Addig míg válaszol, próbáljuk ki a többiek módszerét.

Rágyújtok egy cigire, és várom a többiek válaszát.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 9:07 pm

A többiek is nyilatkoznak, a kérdés eldőlt. Koalícióra léptünk a Tolvajok Fejedelmével, de még nem tisztázott, hogy hogyan. Eszembe jut egy ötlet, bár a macsek jól beszélt. A keménykötésű (beugrott, a színházban már láttam) elmegy telefonálni. Egy kicsit gyanús, mi van, ha leadja a drótot Falcone embereinek? De elhesegetem a gondolatomat, hisz nem hiába hívta Szikla, és a Tolvajok. Meg se várom, míg kilép, már nyilatkozok is:
- Nekem lenne egy javaslatom: kapjunk el egy gyenge, de fontos láncszemet, aki kellő ráfordítással dalolna nekünk. Nem kell mindenkit ronggyá verni- és itt Szikla felé bökök a fejemmel- , elég csak fenyíteni. Ha kell, ellövök pár lábfejet, a vallatást bízzátok Rám! Ami meg a végigverést illeti: jobb az árnyékban lapulva kivárni, mint a fényben lebukni.- Ezt a mondókámat a macskanőnek címeztem, remélem megrágja, és nem köpi ki.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford

Adam Stamford


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 2:03 pm

Messiás ezúttal hülyeséget beszélt... Kikérem magamnak! Nem vagyok én olyan, mint a bűnözők. Nem fogok ámokfutásba kezdeni, de ha rám támad valaki, akkor nem hagyom magam, és bevetem a revolvereket! Nem gyilkos vagyok - igazságosztó! Ha még mindig azon rágódik, hogy az erőszakolós pasit le akartam lőni, az Daisy miatt volt, elborult az agyam. Nem is érdekel! Nem fogok magyarázkodni, az maradjon a puhapöcsöknek. Én cselekszem!

- Honnan tudnánk már, hogy ki a leggyengébb? A vallatáshoz azt hiszem többet értek, nem egyszer csináltam már - mondom, majd a macskanőkre nézek. Remélem ott voltak a Keleti oldalon, amikor kivallattam három bűnözőt //Denevérakták: A Tolvajok fejedelme // . - Nekem tök nyolc, hogy milyen módszerrel csináljuk, ha összefogunk, sikerülni fog! Lassan indulni is kéne, mert reggelre otthon szeretnék lenni!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 10:13 pm

A legszendébb macska előrelép, és elindul a lépcső felé. Mikor látja, hogy nem követitek odaszól nektek.
- Na akkor gyertek fiúkák, a barátod hívását nem fogjuk megvárni, még valami csúnya gondolat foganna meg abban az férfias kis agyatokban. Úgyhogy gyertek. - A sértésnek szánt bókot elraktározzátok magatokban, és elindultok, hogy teljesítsétek amiért ide jöttetek. A földszinten meglepetés vár rátok. Az egész teret elfoglaló por, piszok, pókháló igaz nem változott, de már öt csinos és egyáltalán nem lazán öltözött tökéletes alakú, kivéve egyet, nő álldogál a sötétben. Úgy néz ki megvan a segítségetek. Kimentek az utcára, és a vezetőtök magabiztosan halad az egyik irányba, a macskanők pedig eltűnnek a szemetek elől, egyet kivéve. Ez az egy azért van mindig kivéve, mert a röpke két méteres magasságával, és a majdnem ekkora szélességével kitűnik a többiek közül. Így háztetőkön való ugrálások helyett, csak követ titeket szótlanul.


//Szabad körök lehet beszélgetni, ismerkedni. //
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 9:40 pm

Mivel nincs időnk megvárni Zack válaszát, elindulunk maffia tagokat pofozni, hátha az egyikük kinyögi, hol van a raktár. Közben még több macskanő bukkan fel, köztük egy kétméteres benga állat. Hát ebbe se kötnék bele szívesen. A cicusok többsége felpattan a háztetőkre.
Közben odafordulok a maszkos pasashoz:

- Szevasz, a múltkor a színházban nem volt alkalmunk bemutatkozni, a nevem Duncan. - kezet nyújtok neki.

Megvárom a válaszát, majd odamegyek a vezetőnkhöz:
-Hová is megyünk? Csak mert akár mehetnénk kocsival is. Nem szívesen hagynám itt a verdám, meg a csomagtartóban lévő cuccaim közül is kellhet néhány.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 10:02 pm

Elnézem a macskákat. Olyan gyönyörűek, és magabiztosak. A férfiak ősi ellensége, mindenféle női praktikákkal felfegyverkezve. Ugrálnak a tetőn. míg mi sétálunk az utcán. A sikátorok, és a magaslat a terepem, itt kicsit feszélyezve érzem magam.
- Részemről a szerencse Duncan, Messiás vagyok. Az identitásomat titokban tartom, amennyire lehet, szal remélem nincs harag a maszkért!- hangom recsegősen hatol Duncan fülébe, miközben elfogadom a jobbját.- Igen, tényleg, találkoztunk a színházban. Hogy az mennyire egy el*#@ akció volt.
Miután megvolt a bemutatkozás, Duncan az egyik csajhoz megy oda. Hallom, valami autóról beszél. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, mert sokan vagyunk, és megbomlana a biztonság. Nem mondom neki, csak csendben kivárok.

Vissza az elejére Go down
Adam Stamford

Adam Stamford


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 1:23 pm

Duncan odamegy bemutatkozni Messiáshoz. Remek, már ismerik egymást régebbről! Duncan felajánlja, hogy elvisz minket kocsival, amit nem tartok túl jó ötletnek: egy macskanővel nem szívesen ülök be egy kocsiba, pláne úgy nem, hogy felettünk is többen ugrándoznak!

- Nem tudom, szerintem így gyorsabban végzünk! A cicák előrementek, mi haladjunk szép lassan! Mellesleg ha gondoljátok, akkor felrepülök, és körülnézek, hátha látok valamit... bár előtte illene elmondanod szívem, hogy mit is keresünk!

Mondom a vezetőnek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 4:11 pm

Duncan kérdésére nem jön válasz. Úgy néz ki nem is fog jönni, már éppen erélyesebben szegeznéd neki újra, mikor az egyik árnyékból egy visszatérő macskanő bukkan elő. Odaszól a vezetőtöknek, aki visszafordul hozzátok, és olyan képességéről tesz tanúbizonyságot, amit egyszerű embertől még nem láttatok, talán csak néhány képnek vannak ilyen szemei. Mindhármatok szemébe néz egyszerre, mintha csak a vesétekbe, vagy a ruhátok alá látna, megszólal.
- Na ahogy számítottam, van egy kis galeri a sarkon túl. Így be tudjuk őket cserkészni, és pont a karjainkba fognak szaladni, ha a lányok rájuk ijesztenek. - Válaszolja csak úgy, vagy pont az álnév nélkülinek? A hírhozó újra eltűnik az árnyékok között, és mintha mise történt volna, ugyanúgy álltok, mint eddig, de most már pontos célotok is van. Ha jól saccoljátok még van öt perc mire eléritek a sarkot.


//Még egy szabad kör. Folytathatjátok a beszélgetést.//
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 5:57 pm

Az ellen egyre közelebb kerül hozzánk. Támogatom Szikla ötletét, ennek hangot is adok:
- Szikla, ez jó ötlet! Ha tudsz, akkor repülj fel, és adj helyzetjelentést: kik hányan vannak, milyen fegyverekkel, meg ilyenek! Ha kell, meglepheted őket egy légből kapott támadással!
Én az akrobatikus cicákat támogatom a háttérből-
mondom neki, majd elkezdem felmérni a terepet, mi lenne az, amit előnyömre fordítanék: falak a futáshoz, tárgyak a rejtőzködéshez, esetleg tűzlétrák a meneküléshez/támadáshoz. - Duncan, te mit tennél?
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford

Adam Stamford


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 7:02 pm

Messiás támogatja az ötletem, majd elkezdi felmérni a terepet. Nagyon helyes! A macskák terve még jobb, inkább nem kockáztatom meg, hogy felrepüljek, és lebukjak! Inkább Duncanhoz fordulok, és megkérdezem tőle:

- Milyen cuccok vannak a kocsidban, cimbora? Mert sec-perc alatt elfuvarozlak a kocsidhoz, ha van benne valami hasznos!

Mondom, majd csapkodok párat a szárnyammal. Valami az súgja, hogy ez jó bunyó lesz... csak kezdődne már el!
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 10:00 pm

A kérdésemre nem igazán kapok választ. Valszeg azért, mert időközben felbukkant pár alak közelben, akik talán a hasznunkra lehetnek. Csak előbb le kell nyomnunk őket. A cicusok már elkezdték becserkészni őket. Pompás, nekünk már nem sok dolgunk akad.
Szikla és Messiás a terveim felől érdeklődik.

-Kösz, nem szükséges. Egyelőre a nálam lévő cuccok is megfelelnek, később lesz szükségem, komolyabb műszerre. -válaszolom Sziklának, majd Messiás felé fordulok.
-Szerintem én megpróbálok valahova elrejtőzni, hogy meglepetésből támadhassak rájuk.

Szavaim szerint cselekedem, felmérem a terepet, próbálok keresni egy kocsit, ami mögé elbújhatok. Menet közben előveszem a magnumot.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:50 am

Duncan egyből cselekszik, egyezteti velem a teendőit. Bólintok, majd válaszolok: - Okés haver, fedezlek téged is. Egyik szemem rajtad, a másik meg... De légy óvatos, nem szeretem a temetéseket!- majd előhúzom fegyvereim, és fellengzősen megpörgetem, amolyan vadnyugati szílusban.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford

Adam Stamford


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 3:27 pm

Duncannek nem kell segíteni, oksaboksa, ha nem hát nem, bár bevallom örültem volna, ha idehozza a kocsit, jó lett volna fedezéknek. Felrepülök a hozzám legközelebb eső házra - ha nem túl magas - és onnan figyelem, hogy mi történik tőlünk távol. Közben előhúzom a kardomat , a másik kezembe pedig jöhet a revolver, mert jól néz ki egy angyal az éjszakában, karddal és pisztollyal a kezében!
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 10:38 pm

Fegyvert a kézben tartva lopakodom kocsitól kocsiig, míg megérkezem a megfelelő fedezékhez. Elbújok a motorház mögé, a motor blokk tud csak igazán megállítani egy golyót. Messiás arról biztosít, hogy fedez. Jó tudni. Szikla felröppen egy háztetőre, remélem nem szúrták ki a gengszterek. Jöhetnének már a fickók. Lövésre készen figyelem az utcát, várva a megfelelő alkalmat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 4:47 pm

Elhagyatott iroda 20i98o

Mindannyitok felveszi a pozícióját, és már meg is látjátok az utcán lődörgő galerit. Öt főből álló banda éppen egy fiatal párt molesztál, mikor meglátják a végzetüket. Egy macskanő lép ki a sikátorból, és ez olyan hatást gyakorol rájuk, hogy majdhogynem összevizelik magukat. Inaszakadtából elkezdenek rohanni felétek, és mindenki felborítanak, aki az útjukba kerül. Szikla látja, hogy még két Macskanő a tetőkön ugrálva követik őket, és már csak pár másodperc kell, hogy belefussanak a csapattársaidba.
Befordulnak a sarkon, van elég időtök megszemlélni őket. Fegyvereket alig láttok náluk, csak pár kis kaliberű pisztolyt, és talán egy automata fegyvert tud kiszúrni Duncan. Visszatartjátok a lélegzeteteket, és az utolsó pillanatig vártok a rajtaütésig.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 5:03 pm

Lövésre készen várom, hogy mikor pillantom meg végre az ellenséget. Kis idő múlva előkerülnek. Öten vannak, nem nagyon látni náluk komoly fegyvereket. Öröm lesz elkapni őket. Mikor megpillantják az egyik macskanőt, egyből menekülni kezdenek. Ezek aztán a kemény fickók. Pont felénk rohannak. Kiváló! Ideje elintézni őket. Megcélzom az egyik fickót a magnummal. Megvárom míg közelebb érnek, majd rálövök az egyik fickóra. A törzse közepére célzok, hogy minél könnyebb legyen eltalálni. Remélem elterül a lövésemtől. Ha sikerült eltalálnom, odakiáltok a többinek a motorháztető mögül:

-Dobjátok el a fegyvereiteket, vagy ti is így jártok!
Csak a fejem és a karom látszik ki az autó mögül, és persze a jókora revolverem.
Ha nem hallgatnak rám, akkor megpróbálok kinyírni még egyet, majd lebukom a kocsi mögé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatott iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott iroda   Elhagyatott iroda I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott iroda
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Elhagyatott templom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: