DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 9:25 pm

[kicsit kínosan éreztem magam a röhögő,kacarászó emberkék között...ugyhogy én is mintha érteném min röhögnek elejtek egy kacajt..]
-Hahaha....
[közben megragadom Bruce-t és gyorsan eliszkolok vele egy sarokba..]
-Hahaha..[röhögök bele az arcokba]
Elnézést megbocsájtanak...elrabolom egy percre az uraságot...
[átverekedem magunkat a tömegen....a célom hogy valahogy kipuhatoljam belőle hogy min is röhögtek...biztos tudja....ha más nem.....]
-Nos Bruce...ugyebár szólíthatom így...remélem nem bánja...és azt sem hogy így iderángattam....lenne egy elég ostoba kérdésem...
[szégyenlőséget tettek hogy azthiggye szégyenlem hogy nem tudok semmit sem....olyan sebezhető vagyok....csak ő tud megmenteni.....na igen ezt a látszatot akarom kelteni...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 10:54 pm

//Csak Cardas körváltása. Innentől kezdve pedig remélem be tud kapcsolódni hozzátok.//

Előzmény: Elhagyott iroda

A kocsi megáll egy hatalmas épület előtt. Impozáns, mint minden Gotham City-i vityilló, de ez mégis más. Az eredeti építészeti jegyek figyelhetők meg rajta. Én nem az újkorral fertőzött stílus, ami annyit változtatott már az igazi szépségen. A kocsi megáll, és ti egyenként kiszálltok. A macskanők vezetője, Giambattista kíséretében, és te Luka-val. Mindannyian szívdöglesztően néztek ki, és sofőrötök, na meg hátvédetek is egyben CyCa, aki érthető okoknál fogva, nem nyitja ki előttetek az ajtót.
Így a férfiak önállósítják magukat, és csak kicsit morgolódnak azon, hova is tűnhetett az ajtónálló, akinek itt kellene lenni, és az ilyen hihetetlenül nehéz feladatokat levenni a szórakozni vágyó vendégek válláról. Ez még csak az első furcsaság, de a nyitott ajtó, és hogy tényleg nem vár titeket senki, már fel sem tűnik. A lényeg az épület tetején található. Muzsika szűrődik le, és az öröm hangjai. A parti helyszíne megvan, már csak a mellette lévő iratokat kell megfújnotok, mielőtt még valaki rájönne, ti nem vagytok meghívva.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:43 am

/off: Bocsi, nem jelezte új reag érkezését, így elkerülte a figyelmem.//

Védelmező hevesen kutat, tudja, hogy baklövést, baklövésre halmoz, csodálja, hogy társa még nem panaszkodik neki. Viszont nem ez a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy kioktassa őt, gondolja ezért nem teszi szóvá cselekedeteit, főleg, hogy most végre jó úton járnak.
Megpillantja a kusza kábelrengeteget, mi neki nem mond semmit, de Gyík szavaira felkapja tekintetét, és túszaira mered.
- Megtudjuk ne aggódj. Szeretsz rossz zsaru, jó zsarut játszani? - Kérdezte a férfi gúnyos mosolyt erőltetve arcára, majd megfogva társa vállát, s még hozzátett ennyit.
- Maradj itt, ha bármi történne, te leszel a hátvéd. Én kiszedem az információt testőr barátunkból. Nyugi nem bántom. - Magyarázta Cybergyíknak, az utolsó mondatot suttogva, nehogy túszaik rájöjjenek tervére, hisz, ha tudják, hogy nem fogja őket bántalmazni, biztos, hogy nem árulnak el semmit.
Odalép a testőrhöz, akin jelen pillanatban csak egy kis gatya lehet, ha még eszméletlen, vagy gyötrik a rossz múlt emlékei, megfogja és belemártja a fejét a csatornavízbe. Nem vár sokáig, ki is emeli a fejét, majd ha magához tért, a Megtorlót a fejéhez tartja.
- Egy pisszenést se cimbora, különben megjárod. Szépen elmondod nekünk merre van a főnök irodája, és akkor nem esik bántódásod. Ha nem szeretnéd elárulni, ihatsz még egy kis csatornalevet. - Magyarázta a férfi, majd ha valóban nem beszél, addig mártogatja a fejét, a büdös, gusztustalan lébe, míg szóra nem nyitja a száját. Figyel arra, hogy azért ne ölje meg, hiszen akkor az egyenlő lenne a bandából való kilépésével, és változásainak kukába dobásával.
Ha válaszol, Brian újabb kérdést tesz fel neki.
- Mesélj a testőrök létszámáról, és hogy az irodát mennyien védik. Kamerák, biztonsági rendszer? Csicseregj madárka, különben ellövöm a golyóidat. - Mondta, majd ehhez mérten oda is illesztette fegyverét.
Ha nem ébred fel a lemerülés után sem, pofozgatással próbálja feléleszteni, és ha ez meg történt, ugyanaz a terv, búvárkodás míg el nem árulja, amit akarnak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 9:38 am

//Nincsenek celebek az összejövetelen. Ez az olasz maffia, nekik van stílusuk. Egy bizonyos szint alá nem süllyednek.//

Betoppantok a táncparkett közepére, és egy számodra is ismert mű hangzik fel. Nem éppen a mostani kornak való zene, de ehhez a társasághoz pontosan illik. Lassú szám, úgyhogy még a mozgás nyújtotta luxust is megspórolták neked.
- Miért te minek jöttél a táncparkettre, ha nem táncolni? – Teszi fel a kérdést a lány ártatlan szempilla rebegtetések tömkelegével megfűszerezve. Úgy látszik a lényegre nem nagyon akar rátérni, vagy csak azt várná, hogy végre vedd már át a vezetést, és légy férfi, ne csak egy bábú, amit bárhova lehet rángatni, anélkül hogy a legkisebb ellenállást is kifejtené.
A szív megtaláltatott, már csak a megfelelő sebész kell hozzá, hogy a műtétet sikeresnek lehessen mondani. Így Cybergyík csak várja a megfelelő válaszokat, amik még késnek egy keveset. Miközben Védelmező a régi jól bevált módszerhez folyamodik. Az ajtónállót veszi kezelésbe, aki rettegő szemekkel tekint a férfira. Amikor kiveszed a rongyot a szájából, csak nyöszörgésre telik tőle, de mikor a fegyver újabb használata szóba jön, azonnal megered a nyelve.
- A tetőn van. A Római dolgozó szobája, ott található. Mindent elmondok, csak könyörgök ne bántson többet. Általában három őr áll a helyiség előtt, de most ott az egész konyha, és az összes vendég. Riasztóval van ellátva az ajtó, és a széf. Kamerák vannak a folyosón, és a szobában is. Azt pedig az őrszobáról tartják szemmel. – A szemei kezdenek olyan alakot ölteni, mintha megpróbálnának kiugrani a jól bejáratott helyükről. Végül egy könnycsepp gördül le, amit tucatjával követnek hasonló folyékony állagú. Elkezd sírni, úgy látszik az idegei nem mindent bírnak ki.
Bruce hagyja magát elrángatni barátja mellől. Sőt kifejezetten élvezi, hogy egy ilyen erős jellemű nő az, aki ezt teszi vele. A rángatás közben domborulataidon vándorolnak szemei, míg meg nem torpantok. Meglepődött félszeg mosollyal konstatálja, hogy akarsz tőle valamit.
- Természetesen Medusa, amit csak akar. Tudja, hogy ezekért a szemekért bármit megtennék, csak boldognak lássam. – Jobb kezével megcirógatja arcodat, meg válladra téved, és ott nyugalomba helyezi magát. A hatásszünet alatt csak egy kézlegyintésébe kerül, és máris egy-egy pohár pezsgővel vagytok gazdagabbak. Lassan kortyol bele a buborékos nedűbe, és figyeli minden mozdulatodat.
De észreveheted, hogy egy pillanatra tekintete eltéved. Csak egy másodperc tört része az egész, mégis gond jelei futnak át az arcán. Talán csak egy kis kényelmetlenség, mikor követed a pillantásának vonalát, egy fiatal párt, talán még be sem töltötték a nagykorúsághoz szükséges életkort. Éppen kicsit esetlenül próbálnak összerázódni a parketten.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 7:21 pm

[érzem ahogy Bruce kezei a karomra suhannak.....sajnos olyan undor tölt el amit régóta nem éreztem....ugyanis rájöttem arra hogy jól esik az ha egy ilyen kis élőlény mint az ember fogdos.....sajnos jól esik.....dehát ez van.....de nem kalandozhatok el meg kell kérdeznem a pletykáról...elvégre nem lehetek lemaradva...]-Természetesen Medusa, amit csak akar. Tudja, hogy ezekért a szemekért bármit megtennék, csak boldognak lássam[ohh...ezek a bókok....na szerencsére megfogtam ...talán kinyögi...]

-Nos nézze kedves Bruce...
[közben hogy azthiggye vonzodom iránta vállaira teszem a kezeim és végigsimitom a melkasán]
nem vagyok az a köntörfalazó tipus....kerek perec meg kell kérdeznem öntöl valamit....lehet butaságnak tartja de nem vagyok tájékozott túlzottan...
[ekkor hátat fordítok neki és hozzásimulok....a kezét a hasamra teszem és lassú táncolásba kezdek...egyébként...fujj.de muszály elcsábítanom....]
-Nos......az imént elhangzott párbeszéd..Circe...valami olyat mondott hogy nem drágám nem árulom el senkinek...erről tud ön valamit...csak azért mert erre mindenki kacagásban tört ki...ahogy láttam ön is...
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 8:29 pm

Csak csendben figyeltem, ahogy Védelmező elővette az ajtón állót, és az én szememben meglehetősen kemény módszerekkel el kezdte faggatni. El is vettem a szemeim, és erősen ökölbe szorítottam a kezem, hogy ne kezdjem itt lehordani. Meg próbáltam elhitetni magammal, hogy ez a szükséges rossz, és hogy nem én csinálom, tehát nem az én bűnöm, mégis rosszul éreztem magam. Mondjuk ez az eddigi összes lépésnél előjött. Sóhajtottam egyet, majd elkezdtem tolmácsolni Sárkánynak.
-Sárkány! Az iroda a tetőn van egy kisebb épületben. Ha felkészültél szólj, és kicsapom az áramot... Oh és még valami. Van ott egy széf is, valami azt súgja, hogy szükséged lesz egy kódra, talán a barátnőd tudja.-Mondtam miközben lépések zajára lettem figyelmes. Óvatosan felsétáltam a lépcsőn, és résnyire kinyitottam az ajtót. Úgy tűnt új vendégek érkeztek... Ez nem jó, remélem nem kezdik el keresni a fickót, vagy valaki mást mert abból baj lehet. Vettem pár mély levegőt, majd hangtalanul visszahajtottam az ajtót.
-Új vendégek jöttek, és nincsen ajtón álló, jobb ha sietünk, mielőtt megjegyzik valakinek, hogy nem volt senki aki bebocsátást nyújtson. Nem szeretném ha fegyveresekkel kéne szembe néznem.-Mondtam Védelmezőnek szóban, és Sárkánynak rádióban egyszerre.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 8:31 am

//Amcsiban celebnek számít Angelina Jolie is, talán Vilmos herceg is, sőt Bruce Wayne is annak tekinthető. Ilyen kaliberűekre gondoltam, nem magyar szintűekre. Paris meg poén volt. Wink//

Ó jaj nekem, ez tényleg táncolni akar. Erre most tényleg nincs időm. A zene kiváló ehhez meg a társaság is, na de az időpont... Muszáj lépnem valamit, valahogy lépnünk kellene. De az is lehet, hogy ez az ő tervének a része... Hüm... Na jó, most már nem érdekel, marha sok minden függ tőlünk, s talán legfőképpen tőlem, a maszk nélküli "szuperhőstől". Bakker, élőben sokkal nehezebb helyt állni, mint ahogy elképzeljük.
A tánc egész jól megy, bár nem vagyok valami profi, s ebbe belejátszik az idegesség is. Viszont Kitriana... váó. Biztos sokszor táncolt már. S az a tekintet ilyen közelről... Ebben a sok szarban még valami jó is akad azért.
Akárhogy is fáj, lassan tényleg véget kell vetni ennek a pillanatnak. Tánc közben egyre kijjebb vezetem magunkat, hogy könnyebben félbeszakíthassuk tevékenységünket. Közben meghallom Cybergyík hangját a kommunikátorban. Szóval itt van valahol. Körbenézek, s megállapodik szemem az előbb látott helyiségen. Vagy ez lesz, vagy pedig a konyha, de én erre tippelek.
- Rendben - mondom társaimnak és Kitrianának egyszerre. Bár nem tudom, mennyire figyelnek ránk, úgy mondom, hogy csak Kitriana hallja: - Most már ideje akcióba lendülni. Tudom, hogy itt van a tetőn apád irodája. Segítesz bejutni, vagy csak szórakoztál mindvégig?
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 11:31 am

A férfi szépen kicsicseregte amit hallani akartak, és bár tudja Brian, hogy a ma esti produkciója után megtört Gyík bizodalma a férfi felé, de ez még talán némi örömmel is tölt el. Ő az a fajta bűnüldöző, aki nem udvarias, nem kér elnézést, ha rosszul szól, és nem totojázik, ha egy kis rosszat is be kell vinnie az eredmény érdekében, igazából ő éppen csak egyensúlyoz a rossz és a jó által meghúzott válaszvonalon.
- Rendben van nagyfiú, még pár kérdés és megtarthatod férfiasságod. Hol van a biztonsági szoba, ahol a kamerákat figyelik. Van-e bejutási engedélyed a Római irodájába, vagy tudod-e a kódot, amivel be lehet menni? Neked mi a dolgod, ha véletlen át kellene vennem a helyed! - Kérdezte a férfi, majd hogy ne tűnjön lágyszívűnek fegyvere csöcsével kicsit odanyomott a testőr lágyékrésze felé.
Eközben Gyík valamit ügyködik az ajtónál, Védelmező figyelme még mindig a testőrön van, figyeli annak cselekedeteit, és reakcióit, majd miután már társa felé intézi szavait, remélve, hogy a férfi addigra már elmondta amit hallani akart, nemes egyszerűséggel leütötte őt, és felállt. - Akkor csak beöltözök. Innentől már mindenki tudja a dolgát, ha megvannak a dokumentumok szóljatok, és persze akkor is ha gáz van. - Magyarázta a férfi, majd ismét elkezdte magára vedleni a testőr ruházatát, remélve, hogy Cybergyík is hallhatta az ajtónálló által elmondott információkat. Leveszi fejéről a szemüveget, ruházatát is leteszi a doboz mellé. A kevlármellényt fenn hagyja, arra veszi rá az inget, és a zakót. Viszont a biztonság kedvéért a füstgránátot is elteszi olyan helyre, ahol valószínűleg nem látni.
A testőr övtáskájába nem annak fegyverét teszi, hanem saját revolverét, a Megváltót, mindenképpen úgy, hogy ne látszódjon.
Miután elkészült, intett Gyíknak, és sietősen elindult felfelé, próbálván azt eljátszani amit a testőrből kiszedett. Halkan nyitja az ajtót, kislisszan, majd az újonnan érkezők felé indul.
- Jóestét, elnézést a késlekedésért, némi gond adódott az elektronikával, de már megoldottuk. - Mondta a férfi mosolyt erőltetve arcára, s reméli, hogy az új érkezők, nem fogják kérdezgetni, hova lett a másik testőr, hiszen még csak most érkeztek, nem tudhatják ki állt eddig az ajtóban. Viszont, ha forrósodik a helyzet, füstgránátját használva elmenekül, ki az utcára. Talán ez még kapóra is jöhet, és magára vonhatja az épületben lévő testőrök figyelmét, de amíg nem gyanús, játssza a szerepét.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 4:40 pm

Megállt a limuzin. Eszerint megérkeztünk a Falcone kúriához. Már nincs idő meggondolni magamat, szóval ezen nem is rágódom többet. Az épület hatalmas és fenséges látványt nyújt. Kiszállunk az autóból, és én Luka mellett haladva követem az előttem lévőt. Mintha zenét hallanék, ahogy hegyezem a fülem, és mialatt egyre közelebb érünk a bejárathoz, az is nyilvánvalóvá válik, hogy nem bentről jön. Senki sem áll az ajtónál. Fura. Meleg üdvözletet vártam volna ilyen emberektől, persze nem azért, mert ők olyan kedvesek és figyelmesek lennének, hanem a magas rangjuk miatt. Miután belépünk- mert az ajtó nyitva volt -, rá kell jönnöm, hogy nem is itt van a parti. A zene fentről jön.
- Merre? - kérdezem, suttogva a rám telepedő feszültségtől.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 11:54 am

//Ne komédiázz az olasz maffiával MW Very Happy. És végre összeértek a szálak, sajnos Duncan-t hanyagolnunk kell, így a történet megkavarása rátok marad.//

Úgy látszik a férfi szereti ha a nő kezdeményez, de a folytatást már nem hagyja meg neked. Lassan újra a táncparkettre értek, miközben a szemei elkalandoznak a fiatal lány felé. A tánc átjárja testeteket, és máris lábadban érzed minden ritmust, amit a zenekar rendelkezésetekre bocsájt. Meg sem szólal, míg felhozod a kérdésedet, és mikor befejezed a mondatodat, mintha meg sem hallotta volna. Kell pár másodperc neki, hogy visszazökkenjen a társalgásotok nyújtotta extázisba.
- Ó jajj de botor vagyok. Hát egy ilyen elfoglalt nő nem fordíthat sok figyelmet a pletykalapok számára. Circe már rég befutott modell. Barátom Roman karolta fel, és együttműködésüknek köszönhetően feljutottak a csúcsra. Tavalyi reklámkampányának az arca volt Circe, amikor az új kozmetikumuk kikerült a piacra. Akkor próbáltak rájönni a sajtó emberei mi is az igazi neve, de minden hiába. A titok egyetlen tudója az a pár – Bök a szemével az ex-beszélgetőpartnereitek felé. – A nevetség tárgya pedig, az hogy ezért a névért még jó pénzt is felajánlottak. De hát minden hiába. Ez kész rejtély. – Mosolyodik el újra. Neked pedig már kezd valami derengeni a több ezer dolláros jutalomról, amit az újságokban mutogattak. Nem tulajdonítottál neki nagy jelentőséget, és így mehetett ki a fejedből. Végül a riporterek feladták a dolgot, mivel érdemleges eredményt egyetlen pénzre ácsingózó jelentkező sem hozott. Lassan lépdeltek tovább, miközben édes dallamok szállnak az égen.
Cybergyík kiles az ajtórésen, és meglátja a két párt. Teljesen normálisnak tűnnek, és teljesen normálisan tanácstalanul álldogálnak, mint ahogy egy informálatlan vendégnek kellene viselkednie.
Eközben Védelemző még egy kísérletet tesz, hogy kiszedje a megfelelő információkat a férfiből. A mostani próbálkozás még könnyedebben sikerül, a férfi már csak egy remegő nyárfalevél, aminek csak egy pöccintés kellene, hogy összevizelje magát.
- Oké, oké csak nyugi. Mindenre válaszolok, csak vedd el a fegyvert. Az utolsó előtti emeleten. El sem lehet téveszteni… Nincs oda csak a Don és közvetlen családtagjai tudnak bejutni. Nem, nem tudom a kódot. Én csak állok az ajtóban, és az érkezők előtt nyitogatom az ajtót, meg elmondom nekik merre is van a parti, és hogy jutnak oda. – Talán csak a félelem, vagy az újabb fájdalomtól való rettegés az oka, de majdnem eszét veszti az idegességtől. Már csak rá kell nézni, bárki láthatja a pulzusa az egekben van. Csoda, hogy eddig nem kapott még sztrókot. Ettől pedig csak a te gyors közreműködésed menti meg. Egy erőteljes ütés halántékra, és máris e békéltető eszméletlenségbe zuhan. A másik két túszotok, csak rettegve figyeli az eseményeket, és próbálnak láthatatlannak tűnni.
Védelmező könnyedén, szinte már gyakorlottan bújik vissza az egyenruhába még most is szűk, de már nem is annyira látszik ez fontosnak. Cybergyík mellett elrobog, aki végig hallotta a beszélgetést, így nem kell külön informálnia társának. A négyes kicsit meglepetten néz, ahogy előtűnsz…
A duplapáros szavak nélkül sétálnak be az épületbe, és csak tanácstalanul nézegettek körül, mikor Cardas felteszi kérdését. Hát ez a jó kérdés, így a válasz is csak lassan jön meg.
- Fogalmam sincs. Ha minden normálisan menne, akkor itt kellene lenni. – Néz külön Selyna, és az egyik sötétebb folyosó felé kezd pislogni.
- Hát a zene a felsőbb emeletekről szólt, csak azt kellene megtudni melyikről is. – Válaszolja Giambattista, és mielőtt még hozzátehetné jellegzetes riposztját, Luka veszi át a szót.
- Keressük egy liftet, oszt majd megállunk ott ahonnan a zene szól. – Tanácsolta, amit csak egy kurta női szó tipor a talaj legmélyebb pontjába
- Igen persze, minden bejelentés nélkül, akkor már ki is írhatnánk a fejünkre, hogy betörő… - A mondat végét kénytelen elharapni, mert az ajtónálló megérkezik. Egy mondvacsinált ürügyet vet be, ami teljességgel bizonyos legalábbis ápolód számára, hogy csak az alvását leplezi, ennek pedig még hangot is ad, suttogásként a füledbe.
Védelmező az utolsó mondatokat még elcsíphette, de talán ennyi is elég, hogy felkeltse érdeklődését az új jövevények iránt. Akiknek megmutatja merre is található a lift, és hogy a tetőre kell menniük ha az összejövetelt keresik.
Kirtiana kicsit meglepődik a dolgon, de hát ez van, ha egyik pillanatról a másikra változtatsz a stílusodon. És úgy látszik, hogy tetszik neki a dolog. Mint egy macska kezd el dorombolni, de attól még megvárja, míg a kettőtök közötti csend túlságosan is elhúzódik.
- Ó de sokat tudsz. – Mondja incselkedően. – Hát mit képzelsz te rólam, csak szórakozni vagyok itt? Miért is akarsz te pontosan bejutni apám irodájába? – Teszi fel a kérdést, amire úgy néz ki most már pontos választ is akar kapni. Vagy tényleg csak szórakozik veled, hogy az idő teljen, míg meg nem érkezik számára a felmentő sereg. Ekkor esik le, Carmine Falcone hiányzik a saját estélyéről. Ez pedig egy házigazdától igen csak meglepő viselkedés.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 7:16 pm

-Köszönöm Bruce maga igazán kedves...[rámosolygok és fordulok egyet...]
-Megbocsájt egy percre...el kell intéznem valamit....nem tudja véletlenűl melyik Carmine szobálya??...csak mert azt mondta hogy valamit az asztalán hagyott nekem...[mosllygok rá.....remélem nem jön rá hogy hazudok neki...sőt...szerintem nem is tudja hogy hol van...de hátha..megkereshetnénk eggyüt a szobáját.....jó lenne már valamit kideríteni erről az estélyről...mert már kezd fárasztani ez a semmit tevés.....ki tudja lehet elrabolták....vagy ilyeek...fel kell jutnom a szobjába..vagy így vagy úgy...]
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 9:21 pm

Szerencsére Védelmező érkezése senkiben nem kelt gyanút, ürügyét is természetesnek fogadják. Viszont amit hall, az felettébb érdekes, bár igazából nyugtalanító küldetésüket illetőleg.
~ Betörő...mit akarhatnak ezek itt. Kinek is van még gondja a Rómaival? ~ Gondolkozott a férfi, de nem tehette sokáig, hiszen játszania kellett a szerepét, különben lebukik.
- A parti az emeleten van, a lift vezet oda, de mielőtt odakísérném önöket, láthatnám a meghívójukat? Tudják, csak formalitás, végzem a munkám. - Mondta a férfi kedvesen mosolyogva, majd ha megmutatják a meghívókat, azokat jól megnézi magának a férfi. Nem érdekli különösebben hogy fenn vannak-e a listán, vagy ilyesmi, csupán a kíváncsiságának akar eleget tenni. Próbálja memorizálni a neveket, álneveket használnak-e, ez ugye könnyen lekövethető, hiszen a név alapján lehet kategorizálni a származást, amit az arc, és annak mimikája árulkodóvá tehet. Ezután a meghívó valódiságára figyel oda, rendőrként sok hamisítóval volt dolga, van esze az ilyesmihez. Természetesen próbál nem totojázni, nem akar sokáig vacakolni, mert ketten játsszák ezt a színjátékot, ha gyanút kelt, lehet még itt neki rontanak a lányok.
Hogy miért csinálta mind ezt Védelmező? Mert egy régebbi bulijából felrémlett kikkel vett részt a küzdelemben. Messiással, de mivel ő férfi, nem lehet itt, ahogyan a tetőről lődöző pasas sem. Mivel viszont a macskanők is ott voltak, ők lesznek a befutók. Keresztül húzhatják a terveiket, így amint végzett, rájuk mosolyog. Próbál melegséget, és kedvességet árasztani, majd visszaadja a meghívókat, már ha odaadták neki.
- Köszönöm, erre tessék. - Mondta, majd próbál mindenkivel farkasszemet nézni, ezzel is próbálván megjegyezni az arcukat. Civilben vannak...ez még kapóra jöhet.
- Jó szórakozást. - Nyomta meg a férfi a lehívó lift gombját, majd ha a hölgyek elfoglalták helyüket a liftben, visszasiet az ajtóhoz.
Ha viszont nem tudják felmutatni a meghívókat, tudja, hogy a lányok patthelyzetbe kerültek, és támadást vár tőlük. Viszont az is lehet, hogy csak egy filmből idéztek valami párbeszédet, vagy csak humorizáltak, de ebben a helyzetben oda kell figyelni a részletekre.
Ha tényleg talált valami gyanúsat, felismerte valamelyik hangját a balhéból, avagy a meghívókkal volt para, egyből értesíti Sárkányt, és Gyíkot.
- Sz*r van a palacsintában, megérkezett a Tolvajok Fejedelme is, nekik is elszámolni valljuk van a Rómaival. Igyekeznünk kell. Hogy állsz Sárkány? - Kérdezte suttogva az adóvevőn keresztül, persze, ha vendég érkezik, egyből abbahagyja a fecsegést, és ismét próbál nagyot alakítani.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 5:42 pm

Védelmező befejezte a kihallgatást, amit én nem figyeltem, inkább próbáltam csak arra figyelni amit az őr mondhat, közben erősen szorítottam az öklömet, nehogy aztán kicsússzon a kezemből. Ezt követően megszabadította szegényt a szenvedéstől, és hozzá kezdett, hogy felvegye az álcáját, én közben újra áttekintettem a kábeleket.~Utolsó előtti emelet mi? Nos úgy tűnik az ez lesz itt ni.~Gondolkodtam el, miközben egy pillanatra oda tekintettem, és figyeltem ahogy Védelmező felmegy a vendégekhez, közben, még egyszer oda tekintettem a túszokra. Nem igazán tudtam mit mondhatnék, valószínűleg nem nyugtatná meg őket túlságosan ha megpróbálnám nyugtatgatni őket. Sóhajtottam egyet, és visszatértem a feladatomhoz. Kicsit babráltam a földszinti áramkörrel, így a fények kicsit rezegni kezdtek, de abba is hagytam, nem akartam kárt okozni... még nem. Kicsit megvakargattam a tarkómat, majd vártam a jelre. Bár azért valami eszembe jutott.
-Öm... Lehet ez most hülye kérdés, de melyik a kevésbé feltűnő, ha az egész házat kicsapom, vagy ha csak pár emeletet?
Akár megkaptam a választ akár nem, csak tovább vártam. Közben ha Védelmező rájött a kis csapat szándékára, akkor egy kicsit idegesen válaszolok.
-Akkor most mi legyen? Kapcsoljak? Sárkány el tudsz oda jutni ha most lecsapom a kapcsolót?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 9:05 am

Az eddigi béna viselkedésemen való váltás láthatólag meglepte a lányt, de ez érdekel most a legkevésbé. Muszáj lerendezni ezt az egészet, mielőtt lebukom, vagyis inkább lebukunk. Már a srácok is elérték a céljukat, most én jövök.
A szavaim után nem sok választ kapok. Próbálok nem kiesni a szerepemből, legalábbis amit mások hihetnek rólunk, de nem csak ezért nézek végig a szemébe. Végül néhány örökkévalóságnak tűnő pillanat után végre megszólal. A hangszíne viszont nagyon nem tetszik. Most vagy szórakozik és átvert, vagy csak szórakoztatónak találja simán az egészet. Nem igazán tudom, melyik lehet, rejtély előttem ez a lány.
- Te magad mondtad: „nincs, aki szórakoztatna engem… még” – idézem őt korábbról, ha nem is szó szerint ezeket mondta, talán magára ismer. – Honnan tudhatom, hogy tényleg megbízhatom benned, s nem versz át? – Megvárom a válaszát, majd folytatom: - Apád széfjében van…
Ekkor tűnik fel valami. Sok ismerős pofát láttam már a rendezvényen, de a legfontosabbat még nem. Szememmel elkezdem pásztázni a terepet, hogy talán elsikkadtam a maffiavezér felett, de nem látom sehol.
- Hol van az apád? Láttam, hogy megjött. Nem itt kellene lennie?
Ha Védelmező figyelmeztet a Tolvajok Fejedelméről, akkor vágok kissé ideges arcot vágok, s hozzá teszem:
- Baj van, s nem az, hogy lebuktam volna. Sietnünk kell. Ha komolyan gondoltad a segítséget, akkor most kell cselekednünk.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 12:56 am

A kérdésemre nem kapok kielégítő választ. Senki nincs itt, és még vezetőnk is tanácstalan, hogy mi tévők legyünk. Még tervezgetni sem kezdhetünk, mert ekkor feltűnik az ajtónálló, akinek fogadnia kellett volna bennünket. Szerintem elaludt a fickó a nagy parti közben, vagy ilyesmi. Luka is odasúgja véleményét, mire én is sugdolózni kezdek, csak a macskanő vezetőnk irányába, le sem véve szememet a férfiról:
- Talán megkérdezhetnénk, hogy pontosan merre is kéne menni... - persze rá hagyom azt, én csak háttérszereplő vagyok itt.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 9:56 am

Bruca visszamosolyog azzal a tökéletes fehér fogsorával, amivel akárkiről le tudna bűvölni bármit, és még csak nem is kellene mozdítani egyetlen ujját sem. A kérdésed meglepi, és talán egy kicsit zavarba is hozza. Újra látod azt a gondterhelt ráncot a homlokán, ami azonnal el is tűnik.
- Ó hát drágám, nem élvezi társaságomat? Vagy talán ezt az unalmas estélyt szeretné feldobni egy kicsit? – Kérdezi kacéran, és még el is lehet hinni neki, hogy bármilyen őrültségbe benne lenne. – Mindent megtennék magáért, de ezt sajnos nem tudom. Fogalmam sincs merre is van a házigazda szobája. Ha jól sejtem valahol az épület középső emeleteinek egyike az ő saját kis pihenő helyisége. Tudja, hogy van ez. A család minden, de azért jó, ha van egy egész szint, hogy kinyújtóztathassuk a lábunkat csendben. – Mondja Bruce úgy, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. A gazdagság már csak ilyen, sok olyan dolgot megtesznek, amire más még csak gondolni sem merne. – De ha gondolja, akkor megkérdezhetjük Viti kisasszonyt, most úgyis ő vette át a háziak szerepét. Teljességgel bizonyos vagyok benne, hogy készségesen válaszolni fog kérdéseinkre.
A párok férfi tagjai odaadják kettesével a meghívókat, és te átvizsgálod az összest. Szemeid nem szúrnak ki semmilyen hibát, vagy hamisításra utaló jelet. Igaz nem fényképes meghívók csak nevek vannak ott, „Mr. és Mrs. Herod”, na meg „Mr. és Ms. Hale”, így bárki bejöhet velük, aki tudott szerezni egyet. A másik véglet, ki lenne olyan őrült, hogy csak úgy viccből belopakodjon a város egyik maffiavezérének partijára, ahol egy rossz szóért betoncsizmában úsztatnak a Gotham River fenekén.
Két gyönyörű szép nő, vagyis csak az egyikről tudod megállapítani biztosan, mert hát a másik arca eléggé el van fedve. Nincs benne semmi különös, a mai divatban akár alumíniumruhát is hordhatna egy nő az sem tűnne ki a tömegből. A hangjuk nem ismerős, és az arcuk sem, legalábbis egyik nőnek sem, mert hát, akire gyanakszol azok mind maszkot viseltek.
A lift ajtó becsukódik, és a kis társaság elindul felfelé. Ekkor talán az agyad hátsó részéből, egy kép villan fel neked. Egy kép, ami nincs összefüggésben a Tolvajok Fejedelmével, vagy talán mégis. Az egyik férfit már láttad valahol, zöld ruha volt rajta, és egy mentőkocsiból szállt ki. Ápoló a munkája, és éppen a rajtaütésnél láttad. A sebesülteket látta el kollégáival, Ír banda, és a Tolvajok Fejedelmének tagjait egyaránt. Ebből csak egy nagyon erős feltételezéssel lehetne azt mondani, hogy a macskanők járnak erre, de ez az eshetőség sem zárható ki.
Cybergyík eközben a drótokkal babrál, és játszik a fényekkel. A túszaitok nem mozdulnak, nem mernek mozdulni. Egy ember nagyságú krokodil van előttük, ami beszél magában, és furcsa tekintetet vet rájuk. Még szép, hogy közel állnak a gatyájuk megtöltéséhez.
A drótok között hívogatóan vöröslik a biztonsági szoba elektronikus kábele, és az egész épület világítása is. Na meg a többi drót, melyek kezedbe kaparinthatod az egész épületet, de annyiban biztos vagy. Bármit is csinálsz itt, azonnal ki fogják szúrni, és nem sok hely lehet a házban, ahol ugyanezt meg lehet tenni, amit te akarsz.
A lány szavaidon kezd megsértődni. Az még hagyján, hogy megkérdőjelezed újra megbízhatóságát, de hogy még mindig nem árulod el, mit is akarsz tőle pontosan, az már szinte dühíti.
- Tudom mit mondtam. De te nem válaszolsz nekem. Mit is akarsz te pontosan itt. Mert eddig csak nagy szavakat hallottam tőled Mr. Hogy megállítom a bandaháborút, meg hogy bízzak benned. De még el sem mondtad miért is kellene. Addig innen nem mozdulok, míg nem leszel egy kicsit kedvesebb, és nem mondod el, mit is akarsz az apám széfjében csinálni. – Hangja határozott, és szemei belefúródnak a tiédbe. De ez most nem a csábító nézés, el tudod hinni, ha tudna ölni nézéssel, akkor azonnal szörnyű halál lenne a sorsod, és nem a gyors fajtából. – Hát honnan tudjam én, hogy hol van, mi? Biztos még „üzleti” ügyeit intézi… - Teszi az idézőjeleket kezével hozzá. – majd belép nagy csinnadrattával, ha akar. Mindig így csinálja. Addig Carla néni a házigazda. – Bök a fejével az szőke nő felé, akit már mintha láttál volna valahol életed során.
Eközben a liftben megkönnyebbült sóhajok hagyják el az ajkakat. Az ajtónállón keresztül jutottak, már csak a másik fele van hátra a dolgoknak. E kell jutnotok arra a helyre, ahol az iratokat őrzik. Az emelet felé veszitek az irányt, miközben a zene egyre jobban szűrődik felétek.
- Nyugalom, senki nem ismer minket, úgyhogy nem lesz gond. Ha kérdezősködnek tereljetek, és tűnjetek el. De semmi feltűnő dolog. Első dolog megkeresni a belső embert… - Az „égre” néz a vezetőtök, és elmormol egy rövid szitkot. – biztos a figyelem középpontjában lesz. Most már el is árulhatom Kitriana Falcone az, aki a segítségünkre lesz. Megkeressük, után kiderül mi lesz. – A terv egyszerű, ám nem túl üzembiztos. De hát nem kötnek mindent az orrotokra, és a név is megannyi kérdést vethet fel. A Római Birodalom ellen indultok, és a segítségetekre az egyik családtag lesz. Ez nem kicsit gyanús.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 3:20 pm

Na, úgy tűnik, sikerült kihúznom a gyufát a viselkedésemmel. Igaz, néhány megmozdulása nekem sem tetszik, de nem ez a lényeg. Sajnos ki vagyok neki szolgáltatva, s ezt figyelembe kell vennem.
- Oké – sóhajtom, miközben felemelem a kezeimet, mintegy mentegetve magamat s magamra erőltetek egy mosolyt. – Apád egyik asztalában van egy rekesz, ahol olyan infókat rejteget, amiket felhasználva rács mögé kerülne. Ezek kellenek nekem.
Arra a kérdésre, hogy „hol van az apja”, érdekes a reakciója. A válaszában talán nem csak a „sértődöttsége” van irányomban, hanem az is eszembe jut, hogy talán gyűlöli Carmine-t. S ha ez így van, akkor feltehetőleg valóban segíteni akar. Még ha nem is szólok neki egyelőre a társaimról, azt hiszem, magamat rábízhatom tényleg.
Megnézem magamnak Carlát. Olvastam róla egy-két dolgot, de ezen kívül is ismerős. Valahol láttam már az arcát. Talán csak egy újságcikkben, de lehet, hogy a tévében. Hirtelen nem tudom hova rakni.
- Szóval… - terelem újra a feladatra a szót mosolyogva- … elég a válasz, vagy van még valami, ami érdekel?
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 6:32 pm

-ohh..Bruce maga olyan jólelkű hozzám.....nagyon szépen köszönöm az útbaigazítást....mondja csak ha már így rá kérdezett nincs kedve velem egyett rosszalkodni??hahaha[imitálok egy kis bájosan gonosz nevetést]....mármint a házigazda jó barátom és szeretnék neki valamit odadni.....egy vicces dolgot....csak annyi kell hozzá hogy eljutok a szobájára...emeletére....kérem segítsen ebben....menjünk oda Carlahoz és kérderzzünk meg....vajon elárulja?:OO
[kérdően néztem Bruce-ra és bevettetem minden vonzerőm hogy igent mondjon....]
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 7:54 am

Behunytam a szemem, és neki dőltem a falnak. Ez kezdett egyre hosszabb és hosszabb lenni. Fogalmam sincs mit csinálhatnék most, így hát csak sóhajtottam egyet, és óvatosan ülésbe ereszkedtem, játszadozni kezdtem az ujjaimmal. Ismét felsóhajtottam.
-Ez kezd feszült várakozásból unalmas várakozássá válni.-Mondtam magamban, miközben trappolni kezdtem a térdemen. Elég rossz érzés, hogy nem tudok semmit csinálni. Az egyik kezemet a fejem tetejére helyeztem, és enyhén megvakartam, majd feltekintettem a plafonra. Aztán újra felhívtam Sárkányt.
-Mi tart ilyen sokéig? Ne mond már, hogy a barátnőd mégsem segít.-Mondtam talán egy kis tapintatlansággal, a hangomban. Talán nem tett épp jót neki ez a sürgetés, de rossz érzésem volt.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 3:31 pm

Védelmező továbbra is feszülten ácsorog az ajtóban, talán érzi a vesztét, érzi, hogy ez így nem jó, talán el kellene húznia onnan, mert ha valami őr, vagy testőr jön vele szemben, lehet számon kérik hol van az előzőleg itt tartózkodott férfi. Persze lenne a válaszra egy-két mentő ötlete, de vannak ezek a gyanakvó emberek, és ha megtörténik valami ilyesmi, lőttek a titkos akciónak.
- Még ha nem is azok akikre gondoltam, rosszban sántikálnak. Az egyik pasas ismerős volt, és nem hinném, hogy tényleg a bulira jöttek. Szerezzük meg ami kell, és tűnés. - Sürgette Védelmező is társát, Sárkányt, majd figyelte a környéket, remélve, hogy nem zaklatják őt, főleg nem a Római bribékjei.
- Menjek én is? - Kérdezte, türelmetlenségének hangot adva, hiszen neki nem erénye ez a tulajdonság, és azt is érzi, hogy egyre több időt töltenek itt, annál forróbb lesz talpuk alatt a talaj.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 3:10 pm

Szerencsére az ajtónállónak nem tűnik fel semmi különös a meghívókkal kapcsolatban, és miután leellenőrzi őket, mehetünk is a lifttel. Nagyon remélem, hogy minden a terv szerint fog alakulni. De a Tolvajok Fejedelme profin kezeli az ilyesmiket, így pánikra semmi ok. Innentől tényleg élesben mennek a dolgok. Vezetőnk ad pár tanácsot, és mondja, hogy első dolgunk a "belső ember" megkeresése - tisztára, mintha egy thriller közepébe csöppentem volna. És hogy ki az? Kitriana Falcone. Hát ez valóban belső ember. Úgy tűnik, minden attól függ, megtaláljuk-e vagy sem.
Akkor csapjunk a lecsóba! Buzdítom magam, és próbálok nem figyelni az egyre erősödő ellenérzésemre a tervvel kapcsolatban, mely igen ingatag lábakon áll, ahogy látom.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 2:54 pm

Kitriana úgy tesz, mintha elgondolkodna, de végül elhatározásra jut. Bólint egyet, és csak egy kényelmetlenül hosszú hatásszünet után válaszol.
- Rendben van segítek. Ha csak börtönbe juttatásról van szó. Mindketten tudjuk mivel is foglalkozik az öregem. Szóval nem kell a magyarázat. – Ezzel körülnéz, és csak egy pillanatra akad meg a szeme az újonnan érkezőkön. Ha rájuk pillantasz, két párt látsz, elég elegánsak a mostani gyülekezethez, de semmi érdekeset nem veszel észre rajtuk. Ha a tekinteted egy pillanattal is többet időzik, Kitriana gyengéden, de ellenkezést nem tűrően felé fordítja arcodat. – Jól van, akkor mi a nagy terv? Csak besétálunk és kirobbantjuk a széfet egy dinamittal? Mert hogy a kódját csak apám ismeri… - Teszi fel a kérdést, nem kevés dologra utalva. Kamerák, biztonsági őrök, riasztó, na meg hogy egy mackósnak kell lennie az embernek, ha ki akarja nyitni a széfet.
Bruce Wayne mélyen a szemeidbe néz, a pillantása szinte megigéz, de nincs is ezzel gond, főleg azok után, amit mond.
- Rendben van Medusa. Menjünk le, és keressük meg a házigazdát. Úgyis unom már ezt a partot. Dobjuk fel a hangulatunkat egy kicsit. – A lift felé tessékel, miközben elhaladtok az újonnan érkezettek mellett. Két egészen gyönyörű nő, és két férfi, kiknek kiállása egyáltalán nem árulkodik, hogy azokból a körökből valók lennének, akik ide hivatalosak. De ez még nem jelent semmi, manapság annyi felkapaszkodott senki van a világon. – Na és milyen meglepetést tervez Carmine Falcone-nak? – Teszi fel a kérdést, csak úgy mellékesen, mintha nem is érdekelné, mintha az esze teljesen máson járna.
Alfa Szövetség két nőtlen tagja, csak várakozik tovább, és különösebb dolog nem történik. A túszaik szökési kísérletet nem tesznek, és vendégek sem teszik be a lábukat mostanában. Ennyire nagy késéssel senkinek nem lenne betolakodni, még akkor sem ha ez nem Carmine „A Római” Falcone bulija lenne.
A lift ajtaja kinyílik, és ti betoppantok a partira. A zenét egy meghökkentően drágának tűnő vonós együttes adja, a vendégek legtöbbjének ruhája méregdrága. Meg tudnád venni belőle a házadat, csak egynek az árából. És talán örökre nyugdíjba vonulhatnál az ékszerek árából, amit a vénségesebbnél vénségesebb banyák magukra aggattak. Mindenfele pincérek, és szolgák hada rohangál, és minden elképesztő kívánalomnak eleget tesznek.
- Ott van. – Mutat egy fiatal lányra Selyna, akit láthattál már a városi lapokban. – Ki lehet az a fiú?
- Hát fiatal csinos lány, egyedül egy ilyen bulin? Nem meglepő, hogy csapódik mellé valaki. – Találgat Luke.
- Az nem létezik, nincs az a kemény kölyök, aki ki merne kezdeni egy Falcone-val. – Feleli Gina.
- Aki rosszat szól, az bízhat benne, hogy betonnal a lába körül ébred a Gotham River-ben. – Teszi még hozzá vezéretek. – Meg is van az első feladatotok. Koptassátok le róla. – Mondja oda neked Cardas. – De ha lehet gyorsan, nem érünk rá.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 4:54 pm

A percek csak telnek, de nem történik semmi. Úgy tűnik, hogy Sárkány jót mulat a leányzóval, de nem sürgeti a dolgokat. Persze, nem lehet valamit csak úgy elsietni, de ha a Római lánya segíteni akar, akkor azt a jobbot el kell fogadni, bármi legyen az oka. Mindketten nyernek az ügyön, bár Védelmező sejti, mi lehet Kitriana terve...átvenni apja cégét. Ez már nem az Alfa csapat problémája, majd az lesz, ha folytatja édesapja üzelmeit, most csak a letartóztatáshoz szükséges adatok kellenek, és úgy tűnik nem csak egyedül nekik fáj rá a foguk.
- Srácok, felmegyek, megkeresem Sárkányt, ideje lépni, mert vagy lebukunk, vagy mások halásszák el előlünk a fődíjat. Gyík, ha szólok, kapcsold le az áramot az egész házban, ne finomkodj, vágd el a vezetékeket, hogy azt egy ideig ne tudják megjavítani. Én a sötétben is látok. Sárkány, ha meglátsz, fogd meg a karom, és mond, hogy a "Party kitűnő, Alfahím a többi között." - Mondta ellentmondást nem tűrően Védelmező, majd elindult a lift felé. Szét néz még utoljára, nem-e jön valaki aki bebocsátást szeretne nyerni, majd elindul ő is felfelé.
Amint felér, szétnéz, szemeivel az épületet keresi, ami talán a széfet tartja biztonságban, majd kerülve a feltűnést, és a biztonságiakat, elindul.
Tekintetével még felméri az előbb feljövő négyes helyzetét is, ha valami után kutatnak, biztos, hogy vaj van a fülük mögött. Ha valaki ránéz Brianre, ő tisztelettudóan köszön, és mosolyog. Nem akar komor ábrázatával feltűnést kelteni, próbálja azt a hatást elérni, mintha ő is csak egy lenne a mulatózók közül. Reméli útja során Sárkány meglátja őt, és leszólítja a jelzett kóddal, amint ez megtörténik már csak a helyet kell mutatniuk, hogy elkezdődjön az igazi parti. Fegyvertokjában pihen a Megváltó, belsőzsebébe pedig éjjellátóját is beletuszkolta, így semmi váratlan dolog nem ütközhet bele terveibe...vagyis nagyon reméli.


//Off: Bocsi srácok, de már unom a szájtátást. Lépjünk a tettek mezejére, mert soha nem végzünk Smile//
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 5:31 pm

Az ügyletek lassan odáig fajultak, hogy Védelmező is lépni akart, eredményül rögtön kiosztotta a parancsokat. Én csak hallgattam, majd sóhajtottam.
-Ahogy akarod...-Mondtam szokatlanul halkan, miközben felálltam, és nyújtóztam egyet.~Azt hiszem ha az egész házat lecsapom, akkor valószínűleg kisebb lesz a gyanú szóval úgy fogok tenni. Ha minden egyszerre áll le, akkor csak azt fogják hinni, hogy a buli kicsit túl terhelte a rendszert. Legalábbis remélem ezt fogják hinni.~Gondoltam, miközben előhúztam a katanát, és egy kicsit megforgattam. Ismét végig tekintettem a vezetékeken, és azon gondolkodtam hogyan vágjam el, hogy biztosan sikerüljön. Miután ez meg volt, utána már csak a jelre vártam, a kard a földhöz szögezve várta az újabb mozdulatot. Ismét felsóhajtottam. Még mindig rossz előérzetem volt az ügyel kapcsolatban, de azt hiszem ezen már nem nagyon segíthetünk.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 7:33 pm

A többiek szövegelését is hallom, de nagyon kényelmetlen, hogy nem tudok egyszerűen visszaszólni. Igaz, hogy marha nagy a tömeg, de félek, hogy lebuknék, ha a fülemnél kotorászva magamban beszélnék. Hamarosan úgy is elkerülhetetlen lesz, addig meg nem akarom túl gyakran csinálni.
Kitriana válaszát hallva megkönnyebbülök. Van egy-két ötletem, miért akar megszabadulni az apjától, de ez most tulajdonképpen teljesen mindegy, a szándékán nem változtat.
- Persze, hogy csak börtönbe akarom dugni. Ugyan mi mást szeretnék még vele csinálni? – kérdezem kissé meglepetten. Ez alatt nem igazán értem, hogy mire gondol. Közben követem a tekintetét, ahogy az éppen érkezőket nézi. Talán valami ismerős lehet, vagy csak simán érdekelte, hogy kik jönnek, annyira ez nem érdekel. A következő mondandója viszont már annál érdekesebb. Éreztem én, hogy több dolog miatt is meg fogom bánni az átöltözést… az erő elhagyása az egyik… egy ilyen piti feladatot sem tudnék megcsinálni a kardom nélkül… – Oké, az utolsó titok, amiről nem tudsz: Van két társam, az egyikük a biztonsági rendszernél. A másik majd megoldja az erő dolgot.
Közben pont meghallom Védelmező hangját, hogy megunta a totojázást és feljön. Remek, egyre gondoltunk. A kezemmel, mintha csak vakaróznék, beleszólok a kommunikátorba:
- Pont szólni akartam. A liftnél várlak. – Ezután Kitriana felé fordulok: - Ha megbocsátasz… - s ha elenged, nem akar a vissza tartott infó miatt lecseszni, elindulok, de még visszanézve hozzáteszem: - …mindjárt visszajövök.
Út közben eléggé ideges kezdek lenni. Egyrészt tényleg egyre hülyébb ötletnek tűnik ez a maskara, mert így marhára nincs semmi szupererőm. S még vissza is kell rohannom átöltözni. A harmadik gáz pedig az, hogy a srácok megtudják, hogy mégis milyen fiatal vagyok. Nem tudom, hogy fogadnák ezt a dolgot. Bár ez legyen a legnagyobb bajom, ússzuk meg előbb az estét ép bőrrel, utána majd filózhatok, mit szólnak hozzám.
Ha odaértem a lifthez és meglátom társamat, megragadom karját és odaszólok:
- A parti kitűnő, te bájgúnár a többi között. … Menjünk vissza Kitriánához, ugye?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
10 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: