DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 2:32 pm

[megyünk a két biztonsági őrrel karöltve.......há...miket mond....méghogy jó kapcsolatokra tehettem volnaszert??..ezek között a kis pondrók között??....hmm....nahát...milyen jószándékú ez a házigazda.....és miért múlt időben beszél még nem mehetek vissza??....szánalmas bohóc....na de csak mosolygok.....és helyeselek ameddig el nem ér a mondandója lényegére.]

- Mondjuk úgy, hogy a város vezetés nem éppen áll a helyzet magaslatán. Az üzlettársaimmal úgy döntöttünk, hogy megfelelő pillanat lenne, úgymond helyettest keresni Rupert Thorne polgármester helyére.

[hirtelen csönd támad.....nagyort nyelek......biztos nem hallottam jól.....de igen igen....ez az amire vágytam....csak nem?....végre sikerült én lehetk a polgármester?.....ohh....vajon mit mondjak??hogy tűrtőztessem magam]
[láthatóan kivirúlt az arcom és magam is boldognak tünök..]

-Nos...öhhmm...[köhécselek...ugyanis nem birok beszélni annyira izgatott vagyok..]
.....és...és?....rám gondoltak?.....ohm....én nagyon...én nagyon...oh...úgy örülök...elnézést kicsit meleg van itt nem?Í?....[szedd össze magad.....még nem is a tiéd az állás csak felkinálták.....]...Khmm.....Remek ötlet ...és én nagyon szívsen bertölteném a pozíciót.....mindőssze csak az a kérdésem hogy hogy tüntetnék el polgármestert hogy ne zavarkolódjon,,,,??....
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 8:42 pm

//Igen, mivel mindenki össze van kötve, telefonos segítséget mindenki hallja, legalábbis csapatonként.//

Sárkány segélykiáltását meghallja társai, és azonnal irányt is vált a csata menete. Cybergyík szaltója tökéletesre sikeredett, Cardas már nem tudja megállítani főleg, mert Védelmező Megváltójának töltényeinek ereje őt is eléri. A hatás azonnali, eddigi jónak mondott élete, apró kicsi pacái most újra felszínre kerülnek. A régi gyermeki gonoszkodások. A felnőtt élet aprónak tűnő dolgai, egy rászoruló elől elorozott taxi, egy munkahelyi kollégának való keresztbe tétel, most minden az arcába robban az orvosnak. A fájdalom pedig azonnal jön. Minden migrének nagyanyja tör rá. Nem csak az ismert fájdalom ez, mintha a lelkébe hatolna, minden mozdulat, és még a nézés is fáj, de nem leküzdhetetlenül. És minden találatra újra, és újra rátör a szörnyűség.
Ám míg Védelmező két felé próbál figyelni, CyCa is összeszedi magát. Nem törődve a jellel, ami minden bizonyítékot megcáfol. A letört végtagvégből vér csepeg, amit leginkább bőr színű, egyre vörösödő bőrből jön, amit ujjaknak lehetne leginkább jellemezni. CyCa felpattan, és újra még ép karját veti be. De mivel már a rakéta kilövője megsemmisült, most új fegyverét veti be.
Falcone kúria - Page 13 806563-cybercat5
Kis nyíl indul meg felé, de pedig két lövés között veszed észre a feléd száguldó, alig látható kis fegyvert. A nyíl szemkápráztató gyorsasággal halad, te pedig nem reagálsz elég gyorsan. A ruhádat átszakítva a mellkasodba áll bele, de fájdalmat nem érzel, és úgy látszik a vastag "bőröd" megállította a csapást. De mielőtt még újra lőhetnél, CyCa követi lövedékét, és most ököllel támad neked. A cél mellkasod, bal még páncélozott karját indítja meg hihető sebességgel, a vörös miazma irányába.
Ekkor úgy néz ki vezetőtök megelégeli a dolgot. Batman egyik védés után, övéhez nyúl, és mielőtt még elérhetné Selina földhöz vág két sárga kis kapszulát. A megtört tárgyakból pillanatok alatt átható füst tör fel, és beteríti az egész helyiséget.
Eközben Sárkány Kitrianával áll szemben, és nem tudja mi is történik odakint. Az igazi, és a kamu könyv a kezében, amit láthatóan a lány gondterhelten néz, de nem szól semmit. Csak az eshetőséget latolgatja, talán, mi lesz ha a kint dúló csata betör ide, és mindannyian harcba bonyolódtok. Egy serpenyő, és egy tálca nem lesz elég a visszatartásukra. A kinti harc zajait mindketten halljátok, és a füledben lévő adóvevő miatt, Sárkány még közelebbről is. Mindent jól hallasz, de válasz nem érkezik a kérdésedre, úgyhogy nem tudod Cybergyík, most tovább harcol el, hogy eldöntse a döntetlent, és hogy Védelmező kinek is segít. Na meg azt sem, hogy a hallgatag Batman mire is készül. Na ezek még csak a csapattársaid, az ellenségről halvány gőzöd sincs, mit csinál. Lehet, hogy a végzetedbe rohannál, ha az ajtóhoz mennél, vagy éppen a mennybe jutnál, mert minden tervetek siker közelébe ér.

Eközben Carmine a politikai meggyőződéséről beszél. A városi vezetés és az előrehozott választás már elhangzott. De még csak most jön a nagy durranás, az ágyú melynek dörrenése, nem biztos, hogy sikert, és csillogást hoz mindenki számára.
- Tudja Medusa... - Mondja kicsit személyeskedve, eddig nem nagyon használta senki a keresztnevedet. - a világ csúnya hely. Főleg Gotham City. Aki polgármester akar lenni, annak megfelelő kapcsolatokkal kell rendelkeznie. Rupert Thorne rendelkezik ezekkel, és a legtöbbje alvilági. Na persze, én nekem nem kell tudni róluk, mert hát én egy tisztességes üzletember vagyok. De ha feltételezzük az ilyen dolgokat, és ha azt is feltételezzük, hogy a legtöbbje rajtam keresztül ment végbe, akkor tudhatja, hogy csak egy kis kiszivárogtatás kell, és máris vége a karrierjének. Így egy kis előnyhöz juttathatom magát, természetesen nem minden ellenszolgáltatás nélkül. - Mondja miközben, a lift már az utolsó emeleteket hagyja maga mögött. Érzed, hogy nemsokára nem mozgó talajt érezhetsz lábaid alatt, ami elég jó érzés, az ilyen gyors halálkockák után.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 7:44 am

Szerencsére sikerült elég messzire kerülnöm ellenfelemtől, hogy kiugorhassak a csatából, és elinduljak az ajtó felé. Két lövés is eldördült, amit valószínűleg Védelmezőtől jött, legalábbis úgy hangzott. Most viszont nem volt időm visszanézni, gyorsan befordultam a sarkon, és ekkor hallottam egy újabb hangot, ami úgy hangzott mintha egy gázpalack eresztene. Talán Batman csinált valamit? Nem sokára kiderült hogy mit. Csak egy pillanatra néztem vissza és láttam, hogy már mindenhol gáz van... Vagy legalábbis füst. Viszont azt is tudtam, hogy ez az idő nyerés rövid életű lesz hisz a tetőn vagyunk ahol nem csak, hogy nincs négy fal, de a légmozgás is erősebb. Mindenesetre ki kell használnom azt az időt amit ezzel nyertem. Ahogy odaértem az ajtóhoz, ki is nyitottam, de nem léptem be. Hirtelen megláttam Sárkányt, és a Falcone lányt. Csak egy pillanatig tartott rögzítenem csapattársam igazi arcát, de kicsit más volt mint számítottam. Ugyanakkor most nem volt időm ezen elmélkedni, most a küldetésre kellett koncentrálnom.
-Gyorsan, add!-Nyújtottam ki a kezem, és ha átpasszolta, az anyagot, már indultam is meg a lépcsőház felé. Igaz, hogy emeletekkel lejjebb tűz tombolt(?), de talán az eggyel lejjebbi emeleten, még nem terjedt el annyira, hogy ne találjak egy ablakot ahol leereszkedhetek.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 11:50 am

Gondterhelten nézünk egymásra társammal, míg várjuk a választ. A hangok egyre nyugtalanítóbbak, félelmetesebbek és a várakozás éppen ezért egyre rosszabb. Idegességemben már majdnem beleordítok a fülesbe, mikor lövést hallok és kővé dermedek egy pár pillanatra. Nem tudom, mi történt, és borzasztó ez a tudat. Védelmezőnek van fegyvere, talán az volt, de nem zárhatom ki azt az eshetőséget sem, hogy a macskanők lőttek, vagy további őrök érkeztek. Akárhogy is, itt kell maradnunk, egyelőre a könyv a legfontosabb.
Ekkor jelent meg Gyík az ajtóban. Végre! Igazán szólhatott volna, hogy jön, mert akkor már az ajtónál várhattam volna és rögtön adhattam is volna a cuccot és gyorsabban lezavarhattuk volna. Mindegy, mindez már csak feltételes mód, így alakult. Majd max leszúrom később.
Pár pillanatig elgondolkozom, hogy jó ötlet-e ez a csel. Ha Gyíknak adom a könyvet és elkapják, mi kereket oldhatunk az igazival. Ha viszont nem harapnak rá a csalira, akkor két tini áll szemben 3 macskanővel. Mindkettő nagyon kockázatos... Döntök.
- Itt van - adom át a kamut, a nadrágomban hagyva az igazi fogást. - Siess! - és lökök rajta egy picit.
Azt hittem, hogy egy másik épületre próbál meg átjutni valahogyan, de nem, a lépcső felé veszi az irányt. Ez még talán jó is lehet, hiszen a tolvajoknak jobban szemet szúrhat a távozása. Újra beleszólok a kommunikátorba:
- Cybergyíknál van a könyv. Gondoskodjatok róla, hogy biztonságba jusson vele!
Az ajtót nyitva hagyom, hogy ha nem értenék, hova lett a mi hüllőnk, még feltűnőbb legyen: eltűnt a zsákmány.
- Most várunk egy picit és reménykedünk, hogy bejön - mondom Kitrianának.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 11:45 am

A férfi terve szerencsére bevált, így Cybergyík sikeresen kibírta magát vonni a Cardas elleni harcból. Lövései pontosak, remélhetőleg a lány megbánja összes bűnét, mit életében elkövetett, és ezt jó sokáig teszi, hiszen komolyabb baja nem lesz, sebet nem szerez a lövéseknek köszönhetően, csak azok fájdalma, s maga a bűntudat emésztheti testét, s lelkét. Már Brian túlzásnak találja a lődözést, a golyók megteszik a hatásukat, így fordulna ellenfele felé, mikor valami hirtelen mellkason találja. Simán átvitte kevlármellényét, és megállapodik a bőrön. Fájdalmat alapjában véve nem érezhet, így nem tudja eldönteni, hogy testébe fúródott a nyíl, vagy a bőr felfogta a lövés erejét, minden esetre nincs ideje kiszedni a "töltényt", hiszen a robotnő lecsapni készül felé, még épp karjával. Megpróbál félregurulni az ütés elől, s bár meglepte CyCa támadása, reméli, hogy akármilyen célja is volt a nyílvesszőnek, nem fejti ki a hatását a harc végéig.
Ha bekapja az ütést, elszenvedi annak hátrányait, következményeit, de valószínűleg észreveszi, hogy a robotból, nem gépies olaj csöpög, hanem vörösen csillogó vér.
Leesik a férfinak, hogy eddig nem robottal küzdött, hanem egy páncélzatban lévő emberrel, ez esetben lánnyal, ami alapján a fegyver égetni kezdi tenyerét. Szinte füst száll alá a reakcióból, s érzi is belül, hogy rosszat cselekedett, ráadásul majdnem megölte őt.
Idegesen megrázza fejét, s reméli, hogy a fegyver még kitart addig, míg célba veszi a robotnőt. Az átszakított karja a célpont, ha nem tud lőni, nincs esélye rá a támadások miatt, vagy nem találja el, elteszi azt, és ököllel folytatja a harcot, miközben hallja, hogy Cybergyík megszerezte a csomagot, és távozni készül vele. Meg kell óvni.
Védelmező nem tudja, mennyire van esélye két felé figyelni, de megpróbálkozik vele, Cardas állíthatja meg társát, mert a vezető Batmannel van éppen elfoglalva, sőt füstbe borítja az egész tetőt. Ekkor Védelmezőnek is beötlik valami.
- Gyík, nálad van a füstbombám, használd, ha kell. - Mondta, majd Cardas felé vette az irányt, remélve, hogy gyorsabban mozdul, mint CyCa. Igaz, ezzel két ellenfelet szerez magának, de ezzel biztosítja, hogy Gyík szabadon elhagyhassa a helyszínt. Remélhetőleg.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 2:24 pm

[hmm....ahogy látom nem vette észre hogy nagyon örülök....huu...]
[miközben beszél érzem nem tudom hogyan de valahogy hogy a házban valami nincs rendben.....de ez most nem érdekel.....a hatalom hajt...]


Tudja Medusa... [hmmm....fura hogy így hív.....]. - a világ csúnya hely. Főleg Gotham City. Aki polgármester akar lenni, annak megfelelő kapcsolatokkal kell rendelkeznie. Rupert Thorne rendelkezik ezekkel, és a legtöbbje alvilági. Na persze, én nekem nem kell tudni róluk, mert hát én egy tisztességes üzletember vagyok. De ha feltételezzük az ilyen dolgokat, és ha azt is feltételezzük, hogy a legtöbbje rajtam keresztül ment végbe, akkor tudhatja, hogy csak egy kis kiszivárogtatás kell, és máris vége a karrierjének. Így egy kis előnyhöz juttathatom magát, természetesen nem minden ellenszolgáltatás nélkül.[hmmm..érdekes amikről beszél.....sejtettem hogy egy polgármesternek rendelkeznie kell kapcsolatokkal...sajnos nekem nicns túl sok...ugyanis utálom az embereket......viszont felmerűl bennem a kérdés ha igent mondok.....és tényleg félreállítja az útból Rupertet akkor vajon engem milyen könnyedén állít majd félre....]

-Nos lenyűgöz engem kedves Carmine...az ajánlata nagyon kecsegtető...természetesen érdekel is...mindössze két kérdésem lenne.....az egyik hogy minek a fejében juttatna előre a másik pedig hogyha maga így kezében tartja Rupert sorsát miért válik meg tőle...úgy értem biztos megteszi önnek amit kér elvégre a karrierje a tét??...miért állítja félre??....csa mert tudni szeretném hogyha én is ebbe a pozícióba kerülnék mi a biztosítéla arra hogy ok nélkül leváltson??...
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 4:01 pm

Cybergyík kicsúszott a karmaim közül, olyan egyszerűen, hogy én szinte fel sem fogom, mi is történt. És akkor, hirtelen, éles fájdalom hasít belém. Fogalmam sincs, mi történhetett, és csak miután a földre rogyok, jövök rá, hogy nem figyeltem kellőképpen ellenfeleimre, és óvatlanságom most kifizetődik.
Tovább nem is vagyok képes ezen gondolkodni, villámgyors jelenetek sokasága fut végig a fejemben, és egy rövid ideig eltart, míg rájövök, mik is ezek: a hibáim, helytelen cselekedeteim, melyek most olyan mélyen hasítanak belém, hogy képtelen vagyok kiverni a fejemből, és nem csak a fejemből. Az egész testemben érzem a fájdalmat. És ami a legrosszabb, ez nem is az én fájdalmam, hanem amit én okoztam másoknak. Apróságok, amikről azt gondoltam, semmi jelentőségük nincs. Most megfizetek mindezekért.
Az érzés nem csillapodik, és én nem érzékelem a külvilágot, ugyanis fülem és szemem szintén ezeknek a rémségeknek a rabságába esett. Aztán, a szüntelen fájdalom burkán egy gondolat szökik át, ami még borzasztóbb, mint amit most átélek: mi van, ha ez nem marad abba. Ha az ember képtelen kitörölni a bűneit, és azok mindörökké kínozzák. És ebbe a kelepcébe estem bele. De valahogy ki lehet törni ebből! Tudom, hogy van esélyem rá!
Minden megmaradt erőmet abba vetem, hogy tovább fojtassam ezt a gondolatot, aminek a végén ott lehet a menekülés. Az embernek nem muszáj a kőkemény törvény és igazság alatt élnie, hanem van reménye. Kaphat kegyelmet. Ha elég erősen akarja, akkor felülkerekedhet, ha megbánja amit tett. És én pont ezt teszem. Csak így menekülhetek ki ebből a pokolból. Fájdalomtól remegő ajkammal próbálom formálni az egyetlen szót, ami eszembe jut, és ami magába rejtheti a megoldást:
- Sajnál... sajnálom, sajnálom....
Közben valami mást is kezdek érezni: hálát. Azért, hogy láthatom, miben kell fejlődnöm, és még mit kell legyűrnöm. Most már tudom, hogy miket rontottam el, mitől kell távol tartanom magam, és azt, hogy az ember egymagában képtelen a helyes ösvényen haladni. Magamban makogva megbocsájtásért könyörgök, miközben próbálok visszatérni arra az ösvényre, amiről letértem, és remélem, hogy részesülhetek Isten kegyelméből. Vagyis, nem remélem. Az valami valószínűtlen vagy nem biztos dologra utalna. Nem, én hiszem, hogy kaphatok kegyelmet, és nem hagyom, hogy a fájdalom eltántorítson! Ki fogok törni ebből!
Újult erővel szállok szembe az engem ostromló érzéseknek és emlékeknek, miközben úgy érzem, képes vagyok legyűrni őket, és tudom is, hogy van esélyem ellenük. Megvan bennem az az erő, amivel felül kerekedhetek, és most használni is fogom ezt az erőt, és én fogok felül kerekedni, bármi is történjen!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 5:55 pm

//Card egy szóval sem mondtam, hogy nem tudsz mozogni Very Happy de így tökéletes lett legalább az érzelmi sík.//

A füst beteríti a teret, úgy látszik a látási viszonyok hamar megromlanak, és a zöld árny, mely rohan a füstben, szinte nem is látszik. A könyv átadatott, még ha nem is éppen az igazi, és ennek csak Sárkány, és társnője van tisztában. Cybergyík könnyedén belövi merre is lehet a lépcsőfeljáró, így lábai sebesen viszik, miközben a füst elég takarást ad neki egy időre. A szél ilyen magasban érződik, de a "terasz" eléggé körbe van zárva üveglapokkal, hogy belül ne lehessen teljes erejét érezni. Szóval mindenki szeme láttára a zöld árny a tér átnyargalását próbálja kivitelezni, miközben másodpercről másodpercre a lépcső közeledik felé.
Eközben a füst terjeng, és Cardas még mindig magában vívódva, érzi hogy egyre csökken a kín. Végül mintha csak egy rossz lidérces álom lenne, amit még mindig ott csücsül az emlékezetében, és sok égetett szesz kell majd hozzá, hogy eltűnjön onnan, de kontrollálható lesz. A lábaiba visszatér az erő, és a karmai is tisztábban csillognak.
Védelmező nem törődve a kis fém nyíllal, ami nem okos semmilyen fájdalmat, és egyáltalán nem is néz ki veszélyesnek. Csak kifelé mered a mellkasból miközben CyCa támad. Az ütés elkerül, és talán túl egyszerűen is, ahhoz képest hogy mennyit méláztál. Csak lassan jössz rá, hogy ez volt éppen a terve. Csak elég közel akart jutni hozzád, hogy bevesse újabb fegyverét.
Falcone kúria - Page 13 806560-cybercat2
A kis kő, mely eddig nem vibrált, és nem is csinált különösebben semmit, csak úgy tűnt díszítő jelleggel van a páncélon, most felizzik, és akár egy villámcsapás, Tesla réginek számított gépezetéből, belevágódik a nyílba. A hatás azonnali, ez most nem az a pár voltos találat, amit a rakéták adtak neked. Akár csak egy légkalapács, ami a gerincedre nehezedne, elkezdesz remegni. Térded azonnal megrogy, izmaid ugrálnak, és pillanatokkal később a földön fekszel. CyCa lassan lépdel feléd, és tovább adagolja a szörnyű kínjaidat. Fel akar tartóztatni, tudod hogy ebbe nem halhatsz bele, csak a önérzeted szenvedhet csorbát.
Eközben az olasz maffia üdvöskéje, és a kiskorú szuperhős, egymás mellett állva várják a történteket. A kapcsolaton keresztül Sárkány hallja mi is történik odakint, csak éppen nem tudja miért is. Kitriana belekarol, és összehúzva magát, várja hogy múljanak a szörnyű másodpercek, melyet csak tétlenséggel tudtok kitölteni?
Batman és Selina már az első pillanattól fogva eltűnt. Még halljátok a füst közepéből jövő harc zajait. Puffanások, és nyögések, ahogy ütésváltás történik, és a csonttörő erővel indított csapásokat kivédi a másik. Úgy látszik még mindig Batman/Selina a legveszélyesebb és a csapat vezetője ki is iktatja.

A lift megérkezik a földszintre, és az ajtó egy kellemes *PING* kíséretében kinyílik. A testőrök azonnal kisereglenek, és megbizonyosodnak róla, nincs veszély. Ez pedig a legmegfelelőbb mindannyitoknak. Carmine kilép te pedig követed kopogós cipellőiddel.
- Hát ez egy nagyon jó kérdés, de ez csak öntől fog függni. Thorne már nem az, akit a polgármesteri székbe juttattunk. Túl nagyravágyó volt, ez pedig az üzlet rovására ment. Mit gondol, minek a következménye ez a nem várt perpatvar? - Teszi fel a kérdést, és nem csak utal a bandaháborúra, hanem tényleg mutatja is. Az üvegajtón kimutat és egy tucatnyi szirénázó rendőrautó, mentőkkel karöltve száguld el az utcán. Nem az épülethez jönnek, hanem egy közeli csata színhelyére. Nem a bejárat felé mentek, hanem egyik szűk folyosón haladtok, ami zsákutcának tűnik.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 8:50 am

Szerencsére nem vett észre senki, ami Sárkánynak éppen hogy balszerencse volt hisz biztos arra számított, hogy majd engem fognak kergetni, de most már késő volt meggondolnia magát. Persze én erről mit se tudhattam, csak rohantam lefelé azt gondolva, hogy kezemben van a kulcs, és kerestem a kiutat. Aztán eszembe jutott.~Hát persze, a tűzlépcső. Azzal egyszerűen lejuthatok az utcákra.~Gondoltam magamban, ugyanakkor jött a kérdés is.~Na, de hol is van?~Kérdeztem magamtól, és sóhajtottam, nem volt kérdéses, hogy kutatnom kell, fejemben felidéztem az épület tervrajzát, és, hogy én hol vagyok, majd elindultam afelé az oldal felé, ahol úgy gondoltam, hogy megtalálhatom a kiszemelt lépcsőt. A füst már eléggé felszűrődött, még ha a tűz emeletekkel lejjebb is van, hisz a füst felfelé ármalik és a lépcsőház olyan neki mint egy sztráda. Így nehéz volt a tájékozódás, de ennek ellenére reménykedtem, hogy végig jó irányba megyek. Ha eljutottam a ház egyik oldalára akkor kinéztem az egyik ablakon, hogy lássam jó oldalon voltam, és ha nem akkor futva indultam a másik oldalra. Ha megtaláltam a tűzlépcsőt, akkor kiugrottam, és elindultam lefelé.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 7:54 pm

Nem tudom, hogy bejött-e a tervem. Igazából semmilyen reakciót nem hallok Védelmező füstbombás beszólásán kívül. Arra számítottam, hogy alig tudja majd magáról levakarni a lányokat, mi meg elő tudunk bújni. Ami késik, talán nem múlik. A füstbomba viszont gáz abból a szempontból, hogy ha azzal számoltam volna, igazán megkockáztathattam volna az igazi könyv átadását. Teljesen kiment a fejemből, de már nem visszakozhatok. Bíznom kell magamban.
A harci zajok egyre hangosabbak lesznek, ami csak tovább őrli az idegeinket. Egyre idegesebb leszek, de mielőtt bármilyen rossz érzés felmerülne bennem, Kitriana hozzám bújik, s kezdek újra normálisan gondolkodni. Már amennyire persze tőlem kitelik. Eszembe jut, hogy nem szabad mutatnom a félelmem, elvégre teljesen megbízik bennem, s elméletben nekem kellene az egyik hősnek lennem. Muszáj gondoskodnom a védelméről.
- Menj a falhoz, kérlek – mutatok az ajtótól balra eső sarokra, s finoman kihúzom fogásából a kezem.
Az ajtóhoz megyek, hogy kinézzek, hogy áll a csata. Látom, hogy valaki – talán pont Cybergyík? – valamilyen füstbombát használt és alig látni. Remek… ettől függetlenül, nem kellene megpróbálkozni a kilógással közöttük, bármikor gáz lehet.
Odafordulok a korábban leütött őrökhöz, s a közelebb lévőnek kiveszem a fegyverét. Nagyon nincs kedvem használni, nem tartom valami hősies eszköznek, de Phil megtanított a használatukra, talán még jól jöhet. Miután kivettem, visszasietek Kitrianához, és lekuporodom mellé a sarokban, majd elmondom, mit láttam – illetve mit nem.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 10:01 pm

Védelmező természetesen tudatában volt, hogy a nyíl nem lehet túlságosan egyszerű fegyver ebben az esetben, de nem volt ideje foglalkozni vele, s mint utólag kiderült rá is faragott. Olyan gyorsan, olyan könnyedén érkezett a támadás, hogy Védelmezőt leginkább nem is a fájdalom nyomasztotta, hanem figyelmetlensége, hogy egy ilyen aljas, ám de könnyen észrevehető támadással kényszeríti térdre.
Izmai elernyednek, szinte nem is ő irányítja mozgását, hanem a belekerülő voltok garmadája, úgy rángatózik, mint egy epilepsziás, mikor roham tőr rá.
Érzi, hogy ha a robot ruhába öltözött nő akarná, már halott lenne, minden bizonnyal feltartóztatni szeretné, míg meg nem szerzik maguknak azt amit szeretnének.
A fájdalom úgy járja át testét, mint az elkeseredés, ismét kezet foghat magával, de körülbelül fogainak harmadik, vagy második összekoccanását követően elhatározza, hogy ellenáll, akaraterejének és testében lévő szimbiótának együttes erejével visszafordítja a folyamatot.
Megpróbál erőt venni magán, és rángatózó testét megpróbálja kordában tartani, célja egyszerű, s talán sikerülhet is, az, hogy oldalra dőljön, és hasra érkezzen. Mivel nem szemből érkezik a földre, nem állhat bele a mellkasába, főleg, hogy csak a bőrébe állt bele a nyíl, így ha oldalt vált, valószínűleg a beton és mellkasa találkozása igaz a bőr felhasításával is, de talán kicsúszik a testből.
Viszont, ha nem is történik meg, legalább hason fekszik, így nem éri a nyílvessző végét az elektromosság, ami valószínűleg azt a célt szolgálja, hogy felerősítse elektromos támadását.
Ha sikerül a terve, halottat, legalább is eszméletét elvesztőt színlel, hogy míg kiheveri az elektromosság utáni sokkot, ne kapjon be újabb támadást. Amint ez megvan, s újra érzi végtagjait, felpattan, és ellentámadásba lendül. Célpontja a kis üveg, ami elektromosságot lövellt ki.
Ha nem tud semmit sem tenni a folytonos elektromosság lövellésnek, kényelmesen hátradől, és élvezi a kissé morbid statikus masszást.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 1:41 pm

//Ja igen azt elfelejtettem írni, de természetesen tudjátok merre van a lépcsőlejáró, mert hát a liftaknából kilépve láttátok.//

Sárkány megpróbálja védettebb hely felé terelni a Don lányát, de úgy néz ki az makacsul tartja magát, így hát karjába kapaszkodva együtt néztek ki az ajtón. Először csak füstöt láttok, majd mikor már hozzászokik a szemetek a kavargáshoz, megpillantjátok a hadakozó árnyakat is.
Védelmező jól számol, és mikor hasra dől a kis fém nyíl megadja magát az erőszaknak, és elhagyja a ruhát. De az izmoknak még kell egy kis idő, hogy újra úgy működjenek, ahogy az agy parancsolja neki, de azt még fél szemmel látod, és a kukkolók is, hogy CyCa már nem törődik a földön fekvővel. Úgy hiheti, hogy már túl sokat kaphatott ellenfele, és új préda után néz. Cybergyík az új célpontja, ahogy a hüllő elindul lefelé a lépcsőn, úgy veti magát utána páncélos nő. Pikkelyes hős is tudja, hogy követik, a csattogó fémmancsok jelzik ezt neki. A távolság, és talán a sebessége elég lesz talán hozzá, hogy lehagyja üldözőjét.
Eközben Cardas még mindig próbál felépülni a lövés követő sokkból, miközben a füst már nem olyan sűrű mint volt, és mindenki láthatja, legalábbis aki nézi, ahogy Batman és Selina küzd a párkányon, balettművészeket meghazudtoló mozdulatokkal, és olyan ügyesen akár a légtornászok, míg egyszer csak a megtépázott denevérpáncélba beleakadnak a megmaradt karmok, és Selina a mélybe rántja a Denevérembert. A két sötét alak eltűnik, sikolyt, vagy más ilyen esetekben hallható dolgot, nem észleltek.
Kitriana, gyorsan felméri a helyzetet, és Micheal arcát két keze közé fogva maga felé fordítja a fiú fejét. A szemeitek önkénytelenül is egymásba fonódnak, és megszólal a lány végre oly hosszú hallgatás után. Úgy látszik csak most lett mondanivalója.
- Le kell jutnunk egy emeletet. Csak egyet, mert onnan már el tudjuk érni a titkos liftet. Amit apám menekülésre építettet be az épületbe. Onnan a csatornán keresztül kijuthatunk. - Mondja reménykedve, hogy a hős már kitalált egy ötletet, hogyan is fognak innen lejutni, miután a legtöbb könyvre ácsingózó személy már nincs a tetőn, de bármelyik pillanatban újra itt teremhetnek ha nem sietnek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 5:45 pm

Védelmező ismét nagyot alkotott, eszméletét nem veszíti el, és még teste is regenerálódásnak indul. Persze ez nem megy egyről a kettőre, de amint CyCa otthagyja, tekintetével körbekémleli a területet, felmérve, hogy áll a csapat többi tagja. Gyík elrohant a dokumentumokkal, valószínűleg CyCa őt vette üldözőbe, de nem aggódik miatta, gyors kis lény, egy bádogruhába öltözött hölgyet valószínűleg le bír hagyni.
A füst eléggé zavarja a látásban, de Cardas közel van hozzá, épp most próbálja kiheverni a fegyvere által okozott kellemetlenségeket, és mivel Batman-t és a cica vezetőt nem látja, ő maradt a lány ellenfeléül.
Jobban mondva még eszméletlennek tűnhet a férfi, de mivel nincs más a tetőn, egy ellenfelet vehet kezelésbe, társát, és Kitriana-t, amit a férfi nem hagyhat.
Amint visszanyeri teste felett az irányítást, nem fog még ugrálni, előkapja stukkerét, és aljas módon ismét megpróbálja Cardast kivonni a forgalomból, igaz már nem lehet olyan hosszú a hatóidő, de pont annyira elég, hogy szétnézzen mi a tény állás.
Ha sikerül terve, megpróbál felállni, és elteszi fegyverét.
Sárkányékhoz siet, megnézi, hogy jól vannak-e, de persze nem feledkezik meg saját problémájáról sem, a kazettáról.
- Jól vagytok, minden rendben? - Kérdezi meg Sárkányt és a lányt, persze csak, ha odaér anélkül hogy bárki is beleköpne a levesébe.
- Batman és a macskák vezetője eltűntek, mint ahogy gyík és a robotnő is. Csak egy macska van a tetőn, de ő még a fegyverem hatását piheni ki. Mit tegyünk? - Kérdezte végül, bár már lehet, hogy Cardas teljesen felépült, egyedül nincs sok esélye Sárkány és Védelmező ellen.
- Megtudtátok merre van a biztonsági szoba? Kellenek a felvételek. - Tette még hozzá remélve, ha Sárkány nem is, Kitriana tud neki ebben segíteni.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 11:06 am

Megyünk.....a liftel és közben mondja a mondókáját Carmine...gyakran eltünődőm hogy lehet képes erre egy ember??.....ilyen szintű irányításra??...merthát persze egy istennek ez gyerekjáték....de itt a férgek között....féregkirálynak lenni....háháh.....jajj elméláztam...]

-Hát ez egy nagyon jó kérdés, de ez csak öntől fog függni. Thorne már nem az, akit a polgármesteri székbe juttattunk. Túl nagyravágyó volt, ez pedig az üzlet rovására ment. Mit gondol, minek a következménye ez a nem várt perpatvar?

-Teljes mértékben egyetértek önnel......ez nem mehet így tovább...Nos akkor ha megengedi beszállnák a játékba...úgy értem mit kér cserébe??.....sajnos nem mindent tudok teljesíteni......

[s közben kísérem őt a szűk folyoson..]
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:17 pm

Elkezdtem lefele rohanni, de hallottam, hogy közelednek felém. Nem volt túl sok időm gondolkodni, döntenem kellett, hogy támadok, vagy védekezek, viszont az is eszembe jutott, hogy most fontosabb, hogy kijussak minthogy győzzek, talán ha lefutom, akkor már nem fog tudni követni. Így hát felgyorsítottam magam, és elkezdtem teljes gőzzel rohanni, sarkot sarok után hagyva magam mögött, hogy össze zavarjam üldözőmet, közben a tűzlépcsőt kerestem. Ha zsákutcába futok, akkor felkészülök az újabb taktikára, kezem a füst gránátra helyeződik, és türelmesen vártam, hogy megjelenjen az ellenfelem. A tervem az, hogy ha elég közel jön akkor eldobom a füst gránátot, és a gázfelhőben, megpróbálok ráugrani és a földre küldeni, majd már gurulok is tovább, hogy az ellenkező irányba fussak tovább a következő állomásomhoz. Ha megtaláltam a tűzlépcsőt, akkor kimászok majd pedig le a földre, és miután kiértem az utcára elkezdek sprintelni, erős lábaim megállíthatatlanná fognak, tenni. Ha elég messze kerültem, akkor szólok a többieknek.
-Oké, kint vagyok húzzatok el onnan!
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 12:52 pm

Kezdem újra visszanyerni az irányítást testem felett, és a fájdalom is kezd szertefoszlani. Ismét érzem a végtagjaimat. Feltápászkodok a földről, de eleinte nem látok sokat, valami sűrű füst vesz körül, talán egy füstbomba lehet a felelős ezért, mert nem érzek égés szagot. Aztán eszembe villan, hogy nem vagyok egyedül ebben a ködben. Visszanyerve éberségem nagy részét pásztázni kezdem a teret. Lassan kezd hozzászokni a szemem a látási viszonyokhoz, vagy a füst kezd leülepedni, nem tudom, de egy-két alakot sikerül megpillantanom. Úgy döntök, nem indulok egyikük felé se, előző támadási próbálkozásom ugyanis csúfos vereséggel fejeződött be, hála valami hátbatámadásnak. Ezért újra átadom macskaszerű énemnek a vezetést, hogy érzékelhessem a veszélyeket, fenyegetéseket, melyek bármelyik pillanatban lecsaphatnak. Most már tudom, milyen érzés ez az "ösztön", mint mikor a kutyák ugatni kezdenek egy bajt megelőzően. Egyre erősebben nyilall belém valami, ami arra késztet, hogy mozduljak, és mivel én nem tudom, pontosan, merre is kéne - mert ez nem az értelem szintjén történik - átadom egész testem az ösztönöknek, hogy azok irányítsák lépteimet, bár azt sem tudom, hogy most védekezés vagy esetleg támadás lesz-e belőle.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 11:21 pm

Kitriana nem akart elenged, szóval mindketten kikémleltünk. Elég durvának tűnik a helyzet, nem tudom, ki áll nyerésre, főleg a kezdeti füstben. Cybergyíkot már nem is látom, sem a robotmacskát – valószínűleg társam után eredt. Látom még Védet a falnál, valamint a macskacsajt a földön hemperegni, aki úgy tűnik, kezd magához térni. Valószínűleg tényleg Védelmező lőtte le a Megváltójával, s attól szenvedett. S Batman is kűzd valakivel, elég heves a harcuk. Annyira, hogy még… le is zúgnak? Hűha… bár azt hiszem, nem kell féltenem a főnököt, tud ő magára vigyázni, ebben biztos vagyok.
Kitriana hamarosan maga felé fordítja a fejem és mélyen belenéz a szemembe. Ez jelen pillanatban elég rémisztő, de mégis egy kissé megnyugtató. Szavaira bólintok. Rendben, szóval egy emeletet kell csak. Legalábbis ez lenne a legbölcsebb… Na de mégis hogy fogunk mi lejutni? Sokkal egyszerűbb lenne, ha meglenne az erőm, vagy lenne valami kötélféleségem. A terítőkből való kötélkészítés marhaság és időpocsékolás is volna. Eszembe jut a tűzlépcső – az a legfelsőbb emeletig ér. Igen ám, de ez nem a legfelsőbb emelet, hanem a tető. Ráugrani elég nagy hülyeség lenne, valamelyikünknek – vagy mindkettőnknek – baja esne. Nem jut eszembe más, csak a lépcső. … vagy… a liftakna. Muszáj lesz átjutnunk ezen a macskán, de ha az megvan, reményeim szerint le tudunk mászni azon, amin a társaim feljöttek.
Közben odaér hozzánk Védelmező is. Úgy tűnik, nem is vette fel annyira, hogy hogy nézek ki. Ennek nagyon örülök. Már féltem, hogy teljesen kinéznek a csapatból a fiatal korom miatt.
- Persze, jól vagyunk. Csak le kell jutnunk innen. – És jött az újabb kérdés. Egy ekkora ember tényleg egy ilyen fiatal sráctól vár tanácsot? Oké. Akkor én vagyok a főnök, de nem hiszem, hogy jó ötlet. – Mint említettem, le kell jutnunk, ebben segítened kell. Ha nincs jobb ötlet, akkor a liftakna. Viszont nekem kell a cuccom is – nézek Kitrianára. Ha nincs senkinek más ötlete, akkor: – Ha nincs ellenvetés, akkor uccu neki! – és elindulok gyorsan Kitrianával. (ha van jobb ötlet, akkor aszerint cselekszem)

Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 12:20 pm

Védelmező minden férfiúi érzetét félre téve újra rálő a Cardasra. Egy golyó egy fájdalomérzet, és már rohan is tova a hős. Társa a cél, és még el is érné, ha nem egy százhetven centiméternyi ötven kilónyi düh, és harag csapódna a hátának. Cardas állati énjének átadja a helyét, és mikor jön a szörnyű migrén, amit az előtte álló férfi okozott, minden állati ösztöne azt súgta, lakolnia kell a támadónak. Főleg, mivel a vadász is dolgozott benne menekülése miatt. Cardas most ott áll Védelmező hátán, miközben a hős csúszik egy keveset a padlón, és megpróbál megbirkózni az új helyzettel.

Eközben a Don vendége mellett, és testőreivel körülvéve egy jellegtelen ajtón nyomakodnak be, egy jellegtelen gépterembe. Pár lépcső, és orrfacsaró bűz tárul eléjük. Azért válaszol, igaz körmönfontan terelve, de a lényeget mindenki tudja.
- Egy kis barátságot, egy kis jóakaratot. Tudja én segítek önnek, ön pedig gördülékenyebbé teszi a vállalkozásaim útját. Az út még messze van, de egy mecénást már magénak tudhat. A választási kampányra lesz pénze, és támogatókat is segítek addig még szerezni. Az ár pedig maradjon a választás utánra. Tudja ne szaladjunk ennyire előre, a jövő még homályba burkolózik. - Mondja és mintha csak pont időzítve lett volna leértek a lépcsőn, és megpillantotok több gúzsba kötött rettegő embert. Kik csak néznek és próbálják megemészteni, mint ahogy ti is, hogy kik az új alakok.

Cybergyík előre szaladt //ténylegesen is, de lelkiekben főleg// a lépcsők csak úgy szaladnak a lába alatt, és a gépies mozgású hölgyemény minden lábdobbanását érzi. Mögötte mini átható erejű nyilak csapódnak be, és éppen csak elkerülik a hajatlan fejét. Még csak egy emeletet tudhat maga mögött, de úgy látszik a gépi szervók, és hidraulikus emeltyűk nem fogják olyan gyorsan feladni a hajszát. És talán a távolsági fegyvereknek köszönhetően, vagy csak mert abban üzemanyag és nem tápanyag adja az energiát a futásban előnye van.

Védelmező hangja, és Cybergyíké is olyan mintha megtámadták volna, és eközben a pár még mindig csak áll egymásba karolva, és várja hogy megmentsék. Most nem néznek ki, és ezért nem is látnak, de Kitriana, mint minden nő, aki már elkészült, türelmetlenül vár a válaszra. Sárkáyn a nagy hős, mit lép most, vagy csak továbbra is áll az irodába, hogy társai intézzenek el mindent.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 8:01 pm

[...hmmm......nagyszerű...ezek szerint nem is kér olyan nehezet mint amire számítottam......érdekes......most igy elmélázva elég jó lenne egy ilyen pozicióba lépni.....]

-Nos kedves én azt mondom kezet rá...természetesen mindent megteszek hogy sikerüljön.......

[már nyujtanám a kezem...ám leértünk és sok megkötözött embert láttunk....]

-Hm.mm......itt mi történt??.....

[s kezeimet megszorítva felkészűlve egy küzdelemre egy ismeretlennel aki megkötözte ezeket az emberek felkészülök a harcra....bárki jön villámot küldök neki ajándékúl az biztos.....feszült csendel várok..]
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 9:35 pm

A találat sikeres, de mégis a férfi könnyelműen hagyja ott a felmérgesedett leányzót. Már szájára kerülnének a Sárkánynak intézett szavak, mikor valami ráugrik a hátára, bár sejtése van azért arról mi vagy ki lehet az.
- A p*csába már. - Elégedetlenkedik a férfi, majd miután focista gólörömet megszégyenítő módon csúszik egyet a tetőtér betonján, ismét hátraszól.
- Sajnálom hölgyem, attól tartok sérthetetlen vagyok, semmi esélyed ellenem. - Mondta a férfi, s bár igazat mond, sebet ejthet a lány, nem fogja a férfi azt érezni, s ráadásul ma a szimbióta elemében van, valószínűleg gyorsan be is gyógyulnak sebei. Mindenesetre ellenfélnek minősíti, s mivel a robotnő is kifogott rajta, nem veszi félvállról újdonsült ellenfelét.
Kicsit kellemetlen, hogy háttal van a nőnek, ezért előkapja fegyverét, és megpróbálja lelőni, bár az előtt sem használt már a töltény képessége, elég csak annyi idő, míg megbír fordulni.
Ha ez sikerül, a fegyver markolatával megcélozza a lány fejét, talán az őrülete eléggé elvonja a figyelmet a védekezésről, ha mégsem sikerül a terve, akkor a várható sebesülések ellenére megpróbálja kinyomni a lányt fekve, és lendülettel pördül egyet saját tengelyén, hogy a macskanő kerüljön alulra, de elég az is, ha leugrik róla, és test a test ellen állnak fel.
Brian tudja, hogy a lány gyorsasága ellen semmit sem tehet, hiába van bivaly ereje, ha nem tudja őt eltalálni, így kivár.
Várja a lány támadását, s ha karmolni támadna kedve, jobb kezével megpróbálja megfogni annak karját, bal kezében lévő fegyverét pedig a nyakához tartva többször meghúzza a ravaszt. Ha kicsit elernyed, akkor egy szép ívvel a földhöz vágja, és ismét fejbe akarja vágni a markolattal. A cél, hogy a lány elájuljon.
Ha ez sem válik be, akkor próbál védekezni, s a rádiójába szól.
- Sárkány, Batman és a macskanők vezetője lezuhantak, Gyík elfutott a dokumentumokkal nyakában egy robotnővel, én pedig itt küzdök az iroda előtt egy macskanővel. Jó lenne ha segítenél, és elhúzhatnánk a csíkot. - Mondta a férfi, miközben folyamatosan megpróbált kitérni ellenfele ütései elől, folyamatosan próbálgatva az előző tervét, kar lefog, nyakon lövés, majd földhöz vágás. [/b]
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 7:30 am

Csak futottam és elkerültem a felém közeledő lövedékeket amiket nem igen tudtam formailag beazonosítani, hisz nem tekintettem hátra, csak rohantam hátra, és hallottam ahogy egyre közeledik.~Francba sík terepen simán lefutnám de itt nem tudok felgyorsulni eléggé hogy lehagyjam, most ő a gyorsabb.~Gondoltam magamban, miközben egy újabb emelet lépcsőjéről ugrottam le, hogy egy kis időt megspóroljak.~Gondolkodj Zack... Mit tegyél?~Gondolkodtam erősen, amíg szemem sarkába nem került egy tűzoltó készülék.~Várjunk csak? Ez talán segíthet.~Gondoltam, és gyorsan kikaptam a tartójából, majd még egy emelet lefutása után kicsaptam az emeletre vezető ajtót, és mögötte gyorsan megbújtam majd óvatosan készenlétbe állítottam a szerkentyűt.~Lássuk mit ér a mechanikád ha szépen lefagyasszuk. Ha ez nem is jön be a füst biztosan összezavarja eléggé.Gondoltam magamban, miközben felkészültem, hogy amint belép, vele szembeforduljak, és elkezdjem ontani rá tartály tartalmát. Ha sikerült eléggé összezavarni, akkor egy pillanatra megállok, és a palack aljával jól szemközt bököm minden erőmmel és remélem, hogy sikerül összetörnöm a szenzorait, vagy legalább a lencsét megrepeszteni, hogy zavarja a látását, majd a maradék erőmmel megpróbálom a poroltó oldalával jó erősen halántékon csapni, hátha akkor elesik, ezzel több időt adva nekem. És már ott sem vagyok futok tovább, hogy megtaláljam a kijáratot, a tűzlépcső formájában ahogy eredetileg terveztem.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 2:40 pm

Eleinte egyáltalán nem tudom mit teszek, testemet nem én irányítom, és mikor egy éles fájdalom villan fel bennem, rögtön tudom, hogy mit kell tennem. Támadóm felé veszem az irányt, és bár én sem tudom, miként, de a hátán kötök ki. Prédaként gondolok rá, akit el kell ejteni. De a prédából is lehet vadász, ezért óvatosnak kell lennem.
Karmaimat azonnal belevájom a hátába, nehogy lelökjön magáról, de úgy tűnik, ez nem is fáj neki, vagy ha igen, nagyon jól álcázza, ezért még mélyebbre mélyesztem természetes fegyverzetem. Mivel háttal van nekem, nem igazán tud védekezni, ezért megpróbálom így tartani. Ha a fegyveréhez nyúlna, hogy még egyszer meglőjön, egyik kezemet kiszabadítom ellenfelem hátából, hogy a pisztolyt markoló kezét sebesítsem meg, remélhetőleg egy eltántorítja a további próbálkozástól.
Egyikünknek se lenne jó, ha eltalálna. Nekem erkölcsi okokból, neki pedig a fizikai épségének érdekében. Bár nem fáj neki a sebesülés, nem tudom, mit szólna egy csonttöréshez. Ilyenre én persze nem lennék képes, viszont a másik énem simán megtenné, érzem. És egy fájdalom csak még jobban felszínre hozná az oroszlánt.
Ha netán mégis sikerülne megfordulnia, nem hagyom fegyverhez jutni, és rávetem magam, de ha közelharccal akarna velem szembeszállni, akkor akrobatikus képességemet vetve be kerülöm ki ütéseit és rúgásait.
Közben vigyáznom kell, nehogy erősítést kapjon valamely társától, ezért, ha alkalmam nyílik rá, minél sűrűbben körbetekintek. Ha egy másik ellenfél közeledne, azonnal levetném magam a fickóról, és inkább védekezőre fognám.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 5:10 pm

Miközben még meggondolom a dolgokat, Védelmezőt lefegyverzi az életnagyságú macska. Ez így nem lesz jó. Kitriana pedig csak bámul rám kérdőn, hogy mégis mit fogunk most tenni. Oké, eldöntöttem, hogy átvágunk rajtuk, lesz ami lesz alapon. Nem hiszem, vagyis inkább remélem, hogy nem fognak ránk támadni addig, míg Gyík le nem bukik. Ha már megtörtént volna, nagy valószínűséggel már értesültünk volna róla, szóval még lehet reménykedni.
A leütött őrökhöz lépek és elveszem az egyikük fegyverét biztosítékképpen. Nem tetszik a dolog, de valahogy meg kell védenem magunkat. Kibiztosítom, majd szólok Kitrianának:
- Gyere – s elindulok.
Nem szívesen lőnék, így a fegyvert csak magam mellett tartom, nem célzok semerre sem. Ha viszont ránk támadnának, akkor a falba lövök, hátha attól leáll.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 6:36 pm

A testőrök azonnal közre fognak titeket, és mindent a legapróbb mozzanatig átvizsgálnak. Nem találnak semmilyen veszélyre utaló jelet, így lassan de biztosan tovább vezetik a kis csapatot. Beértek a csatornába, ahol a bűz nem éppen elviselhető. De látszik, hogy ez csak álca, az egész járat arra van kitalálva, hogy aki az épületből szökni próbál, az könnyedén el tudja veszejteni az üldözőket. Furcsa görbe járatokban haladtok, és a legváratlanabb pillanatokban fordultok le az eddigi irányból. Már magad sem tudod merre járhattok, de azért csak haladtok tovább. Úgy látszik az őrök pontosan tudják merre is haladnak.
Carmine Falcone a legkisebb pillantást sem vet a megkötözött emberekre, úgy látszik egyáltalán nem is érdekli őt. Ám a beszélgetést beszünteti, míg elég messzire nem juttok, hogy újfent csak "egyedül" legyetek.
- Ebben megegyeztünk. Fantomcégeken keresztül akkor elkezdem utalni az ön apanázsát, amivel meg tudja alapozni ténylegesen a kezdeti időket. A továbbit majd a kampány kezdetén. Remélem addigra megtesz minden szükséges intézkedést, hogy békés, és jövedelmező kapcsolatunk végre elkezdődhessen. - Mondja végül, és a szemében a kapzsiság csillog. Úgy néz ki nem kevés pénzt remél a helyzettől, és nem kis befolyással bírhat a városban, ha ilyen biztos a terveinek lefolyásában. Úgyhogy már csak a kezdő, ám annál számítóbb politikuson múlik minden, és talán a jobb feltételek elősegíthetik a felívelni látszó karrierjét.

Gyík újfent elhagy egy emeletet, és mögötte még mindig hallja az acélmancsok csattogását, az emeleti bejárati ajtó mellett megtalálja a vörös kis szerszámot, mire oly nagy szüksége van a terveinek megvalósításához. Ó de milyen tervek.
Csak pár másodperc és CyCa rátöri az ajtót, amire már emelné karját, egy újabb lövésre beborítod habbal. A nő szerencséjére nem közvetlenül a fejét találta el, így kap még levegőt, ám látni nem lát semmit. Ekkor jön az első csapás a fejre, még a palack is behorpad tőle, ám éppen eléggé erős volt, hogy a készületlenül ért támadástól földre essen a nő. Nem mozdul, talán elájult, talán valami súlyosabb, vagy csak éppen tetteti a dolgot, de te már messzire nyargalsz. Az ablak felé veszed az irányt, és keresztülrohanva rajta máris a vaskereten vagy, és már csak két emelet van alattad. Te pedig lélekszakadva rohansz.
A földön fekvő páros tovább folytatja a talajgyakorlatokat. A Megváltó fellendül, ám Cardas máris egész testsúlyával csapódik rá. A lövés félre megy, és mielőtt még a macskanő leugorhatna jön a következő próbálkozás. A lendület elég, az erő még elegebb, így a változás is megtörténik. Védelmező van felül, Cardas van alul és most csak rajtuk múlik mivel töltik el az időt.
Végre akire mindenki várt, elhatározza magát. Sárkány, és az olasz maffia leggyönyörűbb üdvöskéje beindul. Kirohannak az irodából, és a lépcső felé veszik az irányt. Mire Védelmező felülre kerül páros már egy emelettel lejjebb van. Most csak a nagy hősön áll a dolog, merre tovább. Lépcső, lift, vagy merre is?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 10:21 pm

A tervem bevált, és sikerült a földre küldenem ellenfelem aki már nem mozdult meg újra. Megkönnyebbültem sóhajtottam, és már szedtem is a lábam, nem volt időm még ünnepelni. Gyorsan megkerestem a tűzlépcsőt, és evakuáltam magam a bevetés helyszínéről. Küldetés teljesítve!! Gondoltam én, miközben ziháló tüdőmre raktam a kezem. A hátam a falnak támasztva, rejtekem több háztömbnyire a Falcone kúriától.
-Héj mindenki, kihoztam a dokumentumokat, húzzatok el onnan, küldetésnek vége!-Nyögtem bele, két nehéz lélegzet közben, majd összerogytam, és pihentettem megfáradt lábaimat sóhajtozva. Most már csak a többiek biztonságáért kell aggódnom.~Remélem kijutnak~Gondoltam de rögtön utána megráztam a fejem~Miket beszélek persze, hogy kijutnak.~Erőltettem magamba a gondolatot, közben újra a fülhallgatóhoz emeltem a kezem.
-Ha majd lesz időtök akkor válaszoljatok!-Mondtam még bele, ha ez eddig nem történt meg, miközben felálltam, és csendesen végig tekintettem az utcákon, remélve, hogy senki nem követet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
13 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: