DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Saint Anna Gyerekotthon

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 3:42 pm

Viszonylag nem is olyan régen alapított fiatal létesítmény, amely egy nagyobb modernebb épületben kap helyet a Keleti Oldalon. Árvaházként működik, itt a gyerekek legtöbb igényét el tudják látni, a maga kategóriájában kiemelkedő, mondhatni nem is olyan rossz árvaházhoz képest.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 4:01 pm

Csöndesen bámulok ki a szoba ablakán. Jelenleg egyedül vagyok a szobában, és senki nem zavar, csak a falióra kattog. Leülök az ágyamra, és olvasgatom a kedvenc könyvemet, amit itt találtam az egyik ágy alatt. Ez legalább leköti az unalmamat. De a szökési tervemet nem köti le, és az egyre csak formálódik, és még mindig úgy érzem, hogy nem teljes. Nem fogok nekikezdeni addig, míg teljesnek nem érzem.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 7:14 pm

// Penny Danvolt //

Ahogy ülsz szobádban és szökésed terve mind untalan
megjelenik előtted, a szabadság egy parányi szikrája bizsergeti végig a tested. Talán többször is végigfutott benned a szökés sikere, de a kudarcra is számítanod kell. Egy halk nyikorgásra leszel figyelmes, ami a szobádon kívülről szűrődik be, amelyhez lépések társulnak. Valaki közeledik, ahogy észrevehetted. Hamarosan az ajtód kitárulkozott, benne egy öregasszony szemüvege mögül két ráncos szem figyelt téged némi szigorral. Jól ismerted őt. Ő volt az intézet legszigorúbb nevelője, habár szerinte csak „értetek teszi” de a többiek inkább máglyára kívánják. Azonban te láthattad már jobb pillanataiban, de ez olyan ritka látvány, mint a pizza vacsorára extra feltéttel.
-Gyere! – Mondta a már megszokott zsémbes hangján. –Nem is értem már megint mit képzel magáról fiatal hölgy. Az én koromban ilyesfajta viselkedés tűrhetetlen volt!
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 9:54 am

Csöndesen nézek fel, aztán elindulok a nevelő felé.
- Megmondaná mi a tűrhetetlen abban, hogy az ágyon ülve olvasom a könyvemet, és nem csinálok semmi rosszat? - kérdezem. - Mellesleg, hová menjek magával?

Az öreg nő sosem volt a jóindulatú személyek listámon, a zsémbessége miatt. Mindazonáltal, azon a nem létező, általam kitalált listán csak egyvalaki volt: anya. Még azt sem tudom, hová temették el, és kideríteni sem volt lehetőségem. Két éve poshadok itt bent, és mióta az a hülye rendőr ideráncigált, azóta egyszer sem volt módom sétálni egy jót a városban. Az erőmről soha nem beszéltem, de nem igazán hanyagoltam el. Néha használtam, hogy ne kelljen hosszú órákat egy számomra megterhelő munkával tölteni. Ugyan sose maradt el az ámélkodás, hogy a fenébe csináltam meg pár perc alatt, de mindig megúsztam. Sajnos ez a szerencse már alig él, mert ez az öreg varjú szinte állandóan figyel, mikor rámbíznak egy feladatot.

Befejezve a gondolatmenetet, újból a nevelőre pillantok.


A hozzászólást Penny Danvolt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 24, 2012 10:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 9:56 pm

Az öregasszony egy kissé gőgösen emeli horgas orrát a magasba, és sértődöttség magaslatát egy hümmögéssel pecsételteti meg.
-Arcátlansága nem ismer határokat. Nem de, Danvolt kisasszony? Ön elkésett a tanításról újfent. Tudatnám önnel, hogy reggel nyolckor a könyvtárban lett volna az irodalom órája. Két év alatt már igazán megtanulhatta volna. – Ekkor az órára pillantasz és látod, hogy lassan kilenc óra. Pofonként csap beléd a felismerés, hogy a vasorrúnak igaza van. Engedelmesen követed is.
-Az igazgató hívat téged rendkívüli okokból. Meg se kérdezd, hogy miért. Nem tudom és nem is érdekel. – Elindultok a hosszú folyosókon és a lépcsősorokon lefelé. Menetközben oly sok ismerős arccal találkozol, hogy meg se tudod számolni, de mind ismered. Végül is az igazgató irodájához értek. Még utoljára feléd fordul.
-Külön engedélyre vár, vagy befárad az ajtón?
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 10:50 pm

// A könyv, amit Penny imád olvasni: http://srvimg12.aprod.hu/images_aprodhu/1538117_1_644x461/greg-farshtey-a-maszkok-regeje-bionicle-kronikak-4-szeged_rev001.jpg //

Miután követtem az öreg nevelőt, morcos arcot vágva bámulok magam elé.
- Van jobb dolgom is, mint az iskola. Például elmenni anya sírjához. - vetem oda. - Értékelném, ha végre elengednének oda.
Aztán bevillan egy gondolat visszavágásként.
- Két év alatt biztosan gondoltak rá nemegyszer, hogy el akarok menni anya sírjához. - mondom ki bátran.
Közben az erőmmel óvatosan felemelem a szemüvegét, és úgy helyezem a fejére, hogy ne essen le.
- Mellesleg, remélem meg tudja találni a pápaszemét... - morgom oda, és bemegyek az irodába, szintén az erőmmel becsukva az ajtót, de úgy, hogy az igazgatónak ne tűnjön fel az erőhasználat. Ezután csak csöndesen állok az asztala előtt, majd megszólalok.
- Miért hívott? - kérdeztem meg spontán.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 1:12 pm

Még egy halk morgást hallhattál az öreglánytól mielőtt az ajtó be nem zárult mögötted. Immáron az igazgatói irodában találtad magad. Maga az igazgató is ott ült a maga kis asztala mögött papírmunkát végezve. Hangod hallatán fölnézett a munkája alól, és egy kedves mosolyt intézett feléd. Látszott rajta hogy őszintén gondolja azt a mosolyt, hisz nem lehet akárkiből gyermekotthoni igazgató. Érteni is kell a munkához és a gyerekekhez.
-Ülj le kérlek. Megkínálhatlak egy teával? – Ekkor felállt és két csészét vett elő egy öreges polc tetejéről. A tea már el volt készítve egy kis dohányzó asztalra. Még gőzölgött, szóval nem olyan rég hozhatták. – Úgy hallom megint panasz volt rád. Nem mentél be órára. – Ekkor a két csészét megtöltötte teával. Az egyiket neked adta, míg a másikból ő szrücsögött pár kortyot. Leült majdnem veled szemben az asztal sarkára és tekintetével z aggodalmat sugározta feléd. Könnyed, nyugalmat árasztó hangon szól hozzád:
-Penny…nem tartom helyesnek, amit csináltál, nyílván az oka is meg volt rá. De itt tanítunk is, mert a törvény ezt írja elő. Nem én. Ezt be kell tartanunk, de büszke vagyok, hogy a kezem alól nem analfabéták, hanem életrevaló okos gyermekek kerülnek ki. – Kortyolt még egyet a teából. – Penny, te okos lány vagy és a feladatokban is kitűnő példát tanúsítasz. Nincs túl sok szabályunk, de ami van kérlek azt tartsuk be jó? És mivel meghallgattál én is meghallgatlak téged.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 1:59 pm

A helykínálást elfogadva leülök, majd az igazgató megtölti mindkettőnknek a teát, majd leült, némi mondanivaló mellett.
- Nézze, én nem akarok iskolába járni. - mondom csöndesen. - Én csak anyához akarok elmenni.
Felállva, az ablakhoz megyek, és elbambultan nézek ki rajta.
- Amióta csak itt vagyok, én sose kaptam kimenőt a városba, a többiek bezzeg igen... Miért van ez? - kérdezem kicsit duzzogva.
Aztán, felbuggyan belőlem a szökés egy udvariasabb formája.
- Szeretnék elmenni a gyerekotthonból, haza, a régi lakásunkba. - mondom. - Nem vagyok jártas az ilyen hivatalos ügyekben, de biztos vagyok benne, hogy a ház nemcsak anyáé volt, hanem az enyém is.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 4:52 pm

Az igazgató nagyot sóhajtott. Téged nézett, ahogy az ablakon bámulsz kifele.
-Nézd Penny. A ház, amiben laktál még megvan. Valóban a tiéd, de még kiskorú vagy. És amíg kiskorú vagy megfelelő gyám nélkül nem használhatod egyelőre. – Lerakta a csészéjét az asztalra. Majd oda lépett hozzád és kezét a válladra tette. – Tudod, egy házat fent kell tartani. Fizetni a számlát meg ilyenek. Te, mint tíz éves, akinek munkája sincs és tanulni sem akar, kizárt, hogy elbírjon ekkora felelősséget. – Letérdelt eléd, hogy veled egy szinten tudjon szót váltani. –A szabadidős kimeneteledre rátérve újfent ellentmondást kell, hogy adjak. – Szemét lesütötte e szavak kimondása mellett. Tudta, hogy számodra ez fontos lenne, de mégis muszáj ellent mondania. – Tudod Penny mára már senki nem kaphat kikérőt az otthonból, nevelői kísérettel sem. A város egyre veszélyesebb. A híradó és az újságok tele vannak halálesetekkel és az egyik legveszedelmesebb intézetből is gyilkosok szöknek meg. A falainkon belül védve vagyunk, de odakint csak a veszély leselkedik mindenkire. – Felállt, elfordult tőled, és ahogy az asztala felé ment nyakkendőjét igazítva köszörült egyet a torkán.
-Nem tudnám elviselni, ha bárkinek is baja esne közületek. A felelősség engem érintene.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 5:12 pm

Néma figyelemmel hallgatom az igazgató szavait. Percek múltán szólalok csak meg, és remélem, hogy nem fog ellenkezni azellen, amit most látni fog.
- Igazgató úr... én meg tudom védeni magam. - mondtam. - Megengedné, hogy megmutassak valamit, itt helyben?
Ezzel a mondattal eljövök az ablak közeléből, és közben várom az igazgató válaszát. De előre tudom, hogy a döbbenettől a szíve is megáll. Ugyanakkor, nem nagyképűsködésből várom ezt a reakciót, hanem azért, mert énis meglepődnék, ha ő mutatná ezt nekem.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 9:19 pm

A telefon megcsörrent. Az igazgató leint téged.
-Egy perc türelmet. Aha…aha…értem. Várjon egy percet. – A kagylót távol tartja magától és a beszélőkéjénél befogta a kagylót. – Sajnálom Penny, de ez halaszthatatlan. Köszönöm, hogy itt voltál, elmehetsz. –újra a telefon és a munka felé összpontosítja figyelmét, így téged figyelmen kívül hagy.



//kapsz egy szabad kört amiben leírod mikre gondol a karaktered, hova megy, illetve vagy kivel találkozik. Ott fogom folytatni a játékod ahol abba hagyod. Szép hosszú reag legyen.//
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 10:31 pm

Mérgemben leröpítem a telefonját az asztalról, telekinézissel. Kimentem az irodájából, és végighaladtam a sok folyosón. Bementem a könyvtárba, ahol jelenleg csak három fiú volt, a nagyon kötekvős fajtából. A könyv még mindig ott volt a kezemben, így leültem az egyik asztalhoz, és folytattam az olvasását, remélve, hogy ez a három ökör nem vesz észre. Azonban, mégis észrevettek, majd azon kapom magam, hogy az egyikőjük kikapja a könyvemet a kezemből.

// Köszi a szabadkört. De lemondok róla. Nem vagyok egy mester szintű regényíró Sad //


A hozzászólást Penny Danvolt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 26, 2012 8:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 6:36 pm

// Ez volt a szabad köröd Very Happy hogy szituációt teremtesz magadnak és te ezt megtetted. Tudatalattid megcsinálta anélkül, hogy észre vetted volna. De nem kell írónak lenni ahhoz, hogy a karaktered bőrébe bújva leírod azt amit tenne és amit gondol. Éljen az a karakter. Minél jobban átéled és részletezed, annál jobb lesz. Haladj apránként és menni fog. Példaként olvasgasd Airie reagjait Smile és idővel menni fog. //

Haragos kitöréseddel mit sem törődött. Azt pedig, hogy a telefonját a földre lökted, saját ügyetlenségének titulálta, bár szemöldökét így is ráncolgatta még is hogyan? A könyvtár nyugalmára vágyva az is ellened fordult néhány komisz fiú társaságában. A könyv nem takart belőled elég felületet, de azok egyébként is rád találtak volna.
-Nocsak, nocsak. Nézzétek fiúk! A kis Penny-t kiengedték a diritől.
-Pedig esküdni mertem vóna hogy kirúgják innét.
-Ne légy tiszteletlen. – Csapta fejbe az előző fiút a harmadik. – Nekünk csak annál jobb. Van kivel foglalkozni. – Végig kuncogtak rajtad, közben a hajad kócolták, bökdöstek és a tortára habnak fel is löktek. Most a földön ülve haragtól távol lökted volna a három fiút, de egy hang megállított.
- Elég! – Szólt egy lány hangja. egyelőre nem láthattad ki az, mert a fiúk takarták. De jól láthattad azt a hosszú, göndör, lángvörös hajat ami talán árulkodó jel hogy ki volt az. Naomi Thonks. Igen ellenszenves és antiszociális mindenkivel szemben. Jól tudja mindenki, hogy utálja az embereket és senkit sem enged közel magához. Ráadásul furcsa beszédek járnak róla.
-Takarodjatok innen! Tűnés! – Figyelmeztette Naomi a fiúkat.
-Különben…? Mi lesz? – Mosolygott az egyik. – Megeszel bennünket?
- Nem. Előbb megsütlek. – Naomi megfogta a fiú karját, amitől a fiú felszisszent, majd fojtott sikolyként nyüszített a fájdalomtól. Kezét kiszabadította, de jól látható maradt rajta Naomi vöröslő kéznyoma, mintha vasalóval égették volna meg a fiú kezét. A fiúk félelmükben elszaladtak. Nem akarták, hogy Naomi hozzájuk is hozzá érjen. Ekkor rád pillantott. Szeméből a megvetés tükröződött. Nem szólt hozzád, csak figyelt barna szemeivel, amivel talán ölni is tudott volna.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 7:57 pm

Miután a fiúk egy darabig piszkáltak engem, és fellöktek, mérgemben hozzájuk akartam vágni pár könyvet. Már épp megtettem volna, mikor közbeszólt egy hang. Naomi Thonks volt az, és elkergette a fiúkat, méghozzá elég érdekes módon. Megégette az egyikük karját, ők pedig elfutottak. Ezután Naomi rámnézett, és olyan érzésem volt, hogyha lehetne szemmel ölni, már holtan feküdnék a padlón. Felállva, leporolom a szoknyám és a harisnyám egy kis részét, amik porosak lettek, majd énis Naomira pillantok. Közben észrevétlenül hátrálok öt lépést.
- Köszi a segítséget. - mondtam. - De énis el tudtam volna őket kergetni.
Netán, ha úgy dönt, hogy engem is meg akarta égetni, a hátam mögé rakom a bal kezem, és telekinézissel megmarkolok egy széket. Ha nekem támad, hozzávágom a széket és biztos helyre megyek.
- Ha szabad tudnom, neked mióta van ilyen erőd? - kérdezem.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 3:31 pm

Továbbra is a tüzes tekintetével nyársal föl téged. A poklok poklát járva éget a nézésével. Fájdalmat nem érzel. De annál zavaróbb a tudat, hogy képes lenne téged pillanatok alatt grillezett hússá tenni.
-Ahhoz neked semmi közöd. – Sziszegte. – És csak hogy tudd, nem téged mentettelek. A helyemen ültél. Azt ajánlom te is húzd meg magad egy sarokban, ha kedves neked még az a csinos porcelán pofi. – Hangjából érződik, hogy nem viccel. Eszedbe jut mit csinált a fiúval, de mi van, ha csak egy jól betanult maszk beszél hozzád? Talán igazi érzelmeit más mögé rejti, hogy senki se tudjon róla.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:10 pm

- Kedves vagy, mondhatom... - mondom neki sértődötten, a mondataira válaszolva.
Azt a széket fogtam meg kicsivel korábban, amin épp ültem, és telekinézist használva, telibe találom vele Naomit, aztán morcosan nézek rá.
- Nesze, itt a helyed... - mondom sértődötten, és a könyvemet megfogva, elindulok a könyvtár egy rejtett zugába. - Legközelebb átgondolod, kit fenyegess meg.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 8:30 pm

A szék repült ahogy erőddel megindítottad. De célt tévesztett, ugyan is elhajolt előle. Ha belegondolsz, hogy dühös lesz, joggal teheti, hisz te kezdeményezted a provokációt. Mintha kicsit felforrósodott volna körülötted a levegő. Váratlanul ötven fokos hőséget érzel és izzadsz mint egy ló. Naomy fogcsikorgatva bámul téged, majd fogja magát és elviharzik. Enyhülni kezd a hőség, de csak lassanként. Egy kicsit te is megtapasztalhattad az erejét, de tudod mind ez még semmi lehet.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 11:17 pm

Naomi ereje alaposan megizzasztott. Itt ott a ruhámon izzadságfoltok jelentek meg.
- Rémisztő ez a lány...
Elhagyva a könyvtárat, végigkutatom az egész épületet a három fiúért.
- Hol lehetnek már? - kérdezem magamtól.
Végül betérek a szobájukba, hátha ott vannak.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 11:30 pm

Végig haladsz a folyosókon, minden szobán végig nézel a nevek és a számuk után, hogy biztos legyél a dolgodban. Végül meglátod azt az ajtót amire szükséged van. Talán bekopogsz, talán nem, az ajtó nincs zárva. Ha betérsz láthatod hogy a sérült fiú nedves ronggyal törölgeti megégett sebét, amely még mindig izzik a fájdalomtól.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 11:34 pm

- Muszály nektek mindig a bajt keresni? - kérdezem.
Odamegyek, és a nedves rongyot rákötöm a sebre. Utána a fiúra nézek.
- Most jobb?
Még mindig őt figyelve, leülök mellé az ágyra.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 8:32 pm

Betörtetsz a szobába minden előre jelzés nélkül. Ez a fiúkat meglepte hisz nem számítottak másra. Habár ez az egész intézmény egy átjáró ház minden itt lakó számára. Bekötöd a megsebesült karját. A nedves rongy hűsítőhatása megtette a magáét, pár percre elegendő is lesz, de a továbbiak már téged nem igazán érintenek. A fiúk téged bámultak. Fogalmuk se volt, hogy miért vagy most itt, vagy mit szeretnél tőlük, de egyelőre kínos csend volt a szobában. Senki nem felelt, végül a sebesült srác törte meg a csendet.
-Miért vagy itt? Mit akarsz tőlünk? – Kérdő tekintetét meresztette rád. Válaszokat vár, amit csak te adhatsz meg. A másik két fiú csak állt. Az egyik becsukta az ajtót, ugyan is tárva nyitva maradt mögötted.
- Valóban, miért jöttél ide? Talán gúnyolódni akarsz? Ha igen akkor kérlek, távozz.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 10:50 pm

-Gúnyolódásból kötöttem be a karját? Egyáltalán mondtam én bármilyen bosszantó szót is? Úgy vélem, hogy nem.
Felállok, és énis nézem őket.
- Ha nektek ennyire nehezetekre esik felfogni, hogy tudok kedves lenni, meg foglalkozni másokkal, hát az nem az én bajom.
Teszek pár lépést az egyik ágy felé.
- De hogy lássátok, hogy tényleg tudok kedves lenni. - ezzel a mondattal az erőmmel a szemük láttára felemelem az ágyat, vele együtt egyidőben a bal alkaromat is. - Hajlandó vagyok megvédeni titeket Naomitól. Cserébe meg csak annyit kérnék, hogy legyetek rendesebbek.
A hangomban nincs fenyegetőzés, vagy hasonló érzelem, csak nyugodtság, és ezt ők is érzik, hogy nem akarom bántani őket.
- Ó és még valami fiúk. - mondtam. - Nem akarok reklámkampányt az erőmről. Elvárom, hogy ne híreszteljétek, mint valami jelenleg divatos képregényt.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 6:52 pm

- Köszönöm - szólal meg a fiú akinek bekötötted a karját, elvégre még mindig nem tett így, most pedig hogy összeszedte magát helyre hozta ezt az illedelmetlenséget. A fiúk szobájában három ágy van és három kis asztal, valamint egy nagy szekrény. Ugyan úgy néz ki mint az összes szoba, kivéve a posztereket a falakon, melyen híres szuperhősök vannak. Felismered rajtuk Batmant, Supermant és Flasht. Az asztalokon képregények hevernek, ez az egyetlen szoba aminek ablakában nincs virág.
- Nem kell mindjárt izélni. Nem úgy gondoltam na - próbál megnyugtatni az a fiú, aki hirtelen kirohant rád és megvádolt azzal, hogy talán gúnyolódni jöttél. Mikor erődet használva megemelted az ágyat, érezted hogy ez bizony könnyedén megy, mégis valamilyen szinten kimerítő, elvégre képességedet nem szoktad túl gyakran használni és edzeni azt. A fiúk mikor meglátják ezt, szemeik elkerekednek és leesik az álluk. Köpni-nyelni nem tudnak, fogalmuk sincs hogy valóban azt látták e amit. Pislogtak, majd összeszedve magukat a bekötött kezű fiú szólalt meg elsőnek.
- Ez fantasztikus! Sokkal erősebb vagy mint Naomi! Ha ilyet tudsz csinálni meg tudod őt verni és akkor békén hagy minket! - mondja ujjongva. Hirtelen meg is feledkezett a karjáról és két társával kinyitva az ajtót kimentek gyors léptekkel a folyosóra.
- Gyere, most megmutatod neki mi rejlik benned! - mondják biztatóan. Csak rajtad áll, hogy erődet hogy fogod használni, ha egyáltalán úgy döntesz, hogy használni fogod.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 7:01 pm

- Fiúk. Arra nem is gondoltok, hogy titeket is akármikor elverhettem volna?
Közben megyek utánuk.
- Nem vagyok az a verekedős fajta. És... Kissé el vagyok puhulva. Tudjátok miért? Mert csak ritkán használtam az erőm, akkor is csak titokban. Így tudtam percek alatt elvégezni azt a sok nehéz feladatot. De ha nem haragszotok, átöltöznék, mert nagyon melegem van. Várjatok meg a szobám előtt.
Elindulok a szobámhoz, odaérve bemegyek és elkezdek átöltözni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 8:35 am

- De nem tetted és ez csak azt jelenti hogy te jóra fogod használni azt amit tudsz és nem rosszra, úgy mint Naomi - válaszolja az egyik fiú, miközben haladtok a folyosón. Hangja kissé halk, nem akarja, hogy más is megtudja a kis titkotokat.
- Jó, nyugodtan öltözz át, mi megvárunk kint - bólint a bekötött kezű fiú, majd mikor bemész a szobádba, ők szépen megvárnak kint téged az ajtó előtt, mint valami igazi testőrök.
- Hé, mi lenne ha alapítanánk ilyen klubbot. Tudjátok mint a képregényekben, lenne valami klassz nevünk, meg jelmezünk és védenénk a gyerekeket Naomitól - hallod az egyik fiú hangját, még nem is biztos hogy másik két társa és te ebbe belementek, máris nagy lelkesedéssel beszél róla.
- Ez tök jó ötlet és... - hirtelen elnémulnak.
- Hát ti meg mit rosszalkodtok itt? - érkezik egy kérdés, felismered a hangot. Joanna az, a legfiatalabb és legkedvesebb felügyelő, aki mindig nagyon szívesen játszik veletek, és engedékeny is nagyon, feltéve ha nem valami nagy rosszaságban töritek fejetek.
- Pennyre várunk. Szeretnénk vele játszani, csak átöltözik mert melege van... - jön a bizonytalan válasz. Ha kimész a szobádból, Joanna kedves mosollyal néz le rád.
- Hamarosan tizórai, el ne késsetek. Hoztam nektek valami finomat - kacsint rátok, majd ha nincs mit mondanod vagy kérdezned tőle, magatokra hagy a folyosón. Mindenki tudja, hogy Joanna nagyon szeret nektek finom süteményeket sütni, nem csak szülinap vagy egyéb ünnep alkalmából, hanem csak néha úgy, hogy édesebbé tegye az itt élést.


A hozzászólást Harley Quinn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 02, 2013 2:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Saint Anna Gyerekotthon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Saint Anna Gyerekotthon
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Saint Luke Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: