DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Saint Anna Gyerekotthon

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 11:20 am

Felveszek egy tiszta rózsaszín harisnyát, valamint egy ugyanolyan fekete ujjú és nyakú pulóvert, ami szintén tiszta. Felveszek egy rövid kantáros nadrágot, felcsatolom a nadrágszíjat, végül egy pár, enyhén magas sarkú csizmát. Kicsit a hajamat is átfésülöm.
"Hé, mi lenne ha alapítanánk ilyen klubbot. Tudjátok mint a képregényekben, lenne valami klassz nevünk, meg jelmezünk és védenénk a gyerekeket Naomitól"
Ahogy ezt hallom kicsit elgondolkozok.
- Nem is rossz ötlet, de engem nem igazán érdekel a szuperhősösdi.
Ezután hallom Joannát.
- Uzsonna? - a faliórára pillantok. - 09:42 van, nem délután 15:30. Ez egy kicsit fura. Azt hiszem, kell egy alapos fültisztítás.
Kimegyek a fiúkhoz.
- Valamiért uzsonnát értettem tízórai helyett. Bár nem is fontos ez.


A hozzászólást Penny Danvolt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 03, 2013 3:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 6:28 pm

[color=darkred]Miután kijöttél a szobádból, a fiúk végignéztek rajtad, alaposan szemügyre vettek, mintha valamit nagyon keresnének.
- Ugyan Penny-Menni - kezd bele viccelődve a bekötött kezű fiú - Ne legyél már ilyen. Tök klassz lesz, meglátod! Még a végén olyan híresek leszünk mint Batman! - lép oda hozzád és felborzolja hajad.
- Te lehetnél mondjuk Energia lány, én meg mondjuk Erős James! - a másik fiú ezen kissé felnevet, mintha gúnyolódva.
- Ne beszélj hülyeségeket. Mi csak gyerekek vagyunk és Pennyn kívül nekünk nincs szuper képességünk - válaszolja, majd feléd fordul, mikor megemlíted hogy valami nincs rendben.
- Szerintem ez akkor is ostobaság/color] - húzza el a száját. Látszik rajta, James szuperhősös ötlete nem igazán tetszik neki, mintha szánalmasnak tartaná.
- Inkább siessünk, mert ha Joanna sütit hozott, abból nem marad nekünk - mondja és ott is hagy téged Jamesel együtt, szaladva eltűnik a folyosó sarkán.
- Ne figyelj rá, szerintem klassz dolog lenne. De csak ha te is benne vagy - mondja James egy kedves mosollyal, már valahogy semmi kedve téged piszkálni, úgy mint ahogy azt a könyvtárban csinálta barátjával. Nyugodt léptekkel elindul veled együtt az ebédlő felé, ami a földszinten van.
- Te neked honnan van ilyen képességed? Szerinted nekem is lehet ilyen? - kérdezi tőled érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 2:20 pm

A kezemmel lesimítom a hajam, miután össze lett borzolva.
- Szerintem Batmannak sincs képessége. Nézzétek csak a cikkeket meg a többit. Mindig csak a kütyüket használja, meg verekszik.
Elindulok az ebédlő felé, James társaságában.
- Így születtem. Anya elfogadta hogy van és segített edzeni is. Bár szerintem, lehetséges, hogy egy kicsit adjak neked belőle. Megpróbáljuk?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:26 pm

- Pont ezt mondom! Nem kell szuperképesség ahhoz, hogy hősük legyünk. Persze nálad más az eset - mondja izgatottan James, ahogy baktattok lefele a lépcsőn. Egy-két gyerek futva kerül ki benneteket, nagy léptekben szedik a lépcsőt, hogy minnél hamarább leérjenek az ebédlőbe.
- Ezért lennék Erős James, te pedig Energia lány, mert neked van képességed, nekem meg nincs, de majd ha sokat fogok tornázni, ugyan olyan erős leszek mint Batman! - mondja és karját felemeli, hogy a nem létező izmait mutogassa neked büszkén. Leértek a földszintre, a folyosók már üresek, sok gyerek hangját hallani az ebédlőből. Hangos beszélgetések, nevetések szűrődnek ki onnan.
- Gondolod hogy lehetséges lenne? Hogy nekem is adsz az erődből? Az tök klassz lenne. Majd kipróbáljuk a szobádban. Jó? - mondja ragyogó szemekkel, arcán látni, alig várja hogy nekifogjatok ennek a kisérletnek. James kinyitja előtted az ajtót és beenged. Bent már szinte minden asztal foglal, a gyerekek hatalmas muffinokat majszolgatnak és bögréből kakaót iszogatnak, közben beszélgetnek, nevetgélnek vagy épp piszkálják egymást. Naomi az egyik asztalnál üll egyedül, arca eléggé morcos, mintha haragudna az egész világra. Joanna egy nagy kancsóból tölti ki a kakót neked és James-nek ahogy meglát. Arcán kedves mosoly üll.
- Azt hittem már nem is jöttök le tizóraizni - mondjan neked kedvesen. A tálcán csokis muffinok pihennek, olyan nagyok, hogy szinte két kézbe kell megfogni. James elvesz egy muffint és megköszöni, majd egy bögrét a forró kakaóval. Szétnéz és üres helyet keres, bárhol kettőtök számára, csak ne Naomi mellett kellejen üllni, de úgy néz ki, más választásotok talán mégsem lesz...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 6:08 pm

Elmosolyodom James lelkesedésén. Leérve a földszintre, kérdéseket tesz fel az előbbi ajánlatommal kapcsolatban.
- Én csak annyit mondok, hogy megpróbálok adni egy kicsit belőle. De ami a szobád illeti, az jó hely lesz.
Megköszönve, hogy James előre engedett, bemegyek. Valahogy egyből ki is szúrom Naomit, ám nem akarok felesleges indulatokat szítani. Miután megkapom a muffinom és a kakaót, megköszönöm. Ezután megyek James után.
- Van egy olyan rossz érzésem, hogy ezt a tízórait Naomi mellett kell végigülni. - mondom Jamesnek.
Leülök a Naomi mellett levő üres asztalhoz és rá se nézek. Lassan iszom a kakaót, miközben a muffinból letörök egy darabot és azt eszem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 6:24 pm

James kissé fintorog azon, hogy valóban Naomi mellett kell eltölteni a tizórait. Csendben követ téged, szorosan áll mögötted, mint egy igazi testőr. Naomit nézi, még mindig kissé fél tőle, az miatt amit karjával tett, de utánna rád néz és aggodalami kissé aláb hagynak. Leül veled szembe, Naomi rátok néz.
- Ez az én asztalom. Ha itt akartok üllni, adjátok oda a muffinjaitokat! - mondja komolyan, majd Jamesre néz, gonosz vigyor húzódik arcára.
- Vagy azt akarod hogy megint megégesselek téged? - kérdezi tőle, látszik arcán nagyon szivesen megtenné még egyszer. Halkan beszél, nem akarja hogy Joanna vagy valamilyen más gyerek ezt meghallja. James rád pillant, mintha tőled kérne segitséget. Naomi ezt azonnal meglátja.
- Hehe! Két szerelmes pár, mindig együtt jár! - kezd bele csúfondárossan, jó hangosan hogy mindenki hallja körülöttetek. A gyerekek rátok néznek kicsit csodálkozva, némelyik rosszakaróan elmosolyodik ezen.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:06 pm

Ránézek Naomira.
- Láthatod milyen nagy. Jól fogsz lakni a sajátodból.
Észreveszem a gonosz mosolyát és megfenyegeti Jamest.
- Különben is, ha ez annyira a te asztalod, ültél volna előbb ide. - megpillantva James pillantását, máris kitalálok egy tervet, ekkor csúfol ki minket Naomi. - Tudod, nem vagyunk szerelmesek.
Az asztal alatt a kezemmel irányítani kezdem Naomi székét és egy hirtelen mozdulattal úgy lököm oldalra, hogy kiessen a székből, de ne felénk. Ebből a többiek csak annyit látnak, hogy Naomi kizuhan a székéből.
- Egyszer fent, egyszer lent. - mondom halkan nevetve Jamesnek.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2013 5:04 pm

- Hülye vagy te! Ti ültetek ide hozzám, nem pedig fordítva. Vagy ennyire kihagy az emlékezeted? - kérdezi Naomi felháborodva, mikor arról van szó, hogy ült volna ide. Ahogy irányítani kezded a széket, az megmozdul egy kicsit, mintha Naomi hátra dőlt volna benne, de semmi több, elvégre képességedet ma már használtad egy ágy megemelésére, ez is lefárasztott téged. Naomi kissé meglepődik, az asztalba kapaszkodik hogy ne boruljon fel. James elvigyorodik és rád pillant, nem kell neki mondani, egyből rájött hogy te csináltad ezt, és nem Naomi az, aki ügyetlen. Te magad érzed hogy gyenge vagy és pihenned kéne, apró fejfájás kering téged.
- Ez szép volt... - suttogja James kárörvendő mosollyal arcán. Kicsit körbetekint, hogy ezt mások is észrevették e, de nem sokan látták, és akik igen, nem foglalkoztak a dologgal. Az ebédlő ajtaja kinyílt, s egy férfi lépett be rajta. Arcán egy kedves mosoly, ahogy beljebb lépkedett az ebédlőbe, minden gyerek hangja kezdett elnémulni, minden szem érdeklődve figyelte az érkezőt. Magas, izmos férfi, kinek fekete dús haja kissé szemébe lógott. Fekete öltönyt visel, alatta fehér ing. Az öltöny drágának néz ki. Megáll Joanna mellett, és vidám tekintettel néz végig a gyerekeken.
Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Bruce_Wayne_06
- Ez Burce Wayne! - suttogja néhány gyerek csodálkozva, alig hisznek szemüknek, hogy a multimilliárdos férfi váratlanul jelent meg a gyerekotthonban.
- Mr. Wayne! Nem vártuk ma önt! Ha tudjuk hogy jön... - kezd bele Joanna, szintén nem hisz a szemének, hogy itt van a férfi.
- Erre jártam és gondoltam illik néha személyesen is megnézni a gyerekeket - válaszolja kedves mosollyal arcán, majd a gyerekek felé fordul.
- Kedves gyerekek, tudom hogy mindannyian árvák vagytok, úgy mint én magam. És azt is tudom, hogy a szülőket lehetetlen kárpótolni, de mindig mindenkinek van olyan közeli személye, akit családnak nevezhet - kezd bele - A Saint Anna Gyerekotthont pont olyan gyerekek számára építettem fel, kiknek nincs megadatva a család. Remélem azért ez a gyerekotthon valamennyire képes kárpótolni ezt - elhallgat, mintha élvezné a gyerekek pillantásait.
- Mint tudjátok, hamarosan eljön a farsang ideje, és ezzel együtt az álarcosbál, amit én rendezek. Azért jöttem, hogy erre az álarcosbálra minden gyermeket ebből az árvaházból szívélyesen meghívjak. A bálon 5 másik árvaház is részt fog venni. Hogy érdekesebb legyen az egész számotokra is, rengeteg érdekes játék és szórakozás vár majd rátok, valamint egy verseny. Amelyik árvaháznak lesz a legjobb kultúrműsora, az nyeri meg az egész napos korlátlan szórakozási lehetőséget a Gothami vidámparkba - elhallgat és végignéz a gyerekeknek, akik ujjongva kiáltanak fel.
- Meg kell nyernünk a versenyt! Soha nem voltam még a vidámparkban, de azt mondják hogy fantasztikus! - mondja neked vidáman James.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2013 5:26 pm

A fejfájás miatt csak megtapogatom kicsit a homlokomat.
- Formába kell jönnöm.
Eszek még egy falatot a muffinból. Eközben el is gondolkozok, hogyha tényleg apróbb emlékezetkieséseim vannak. Ekkor lép be Bruce Wayne. Ahogy mindenki, én is meglepődök. A beszéde után pedig mindenki ujjong. James pedig el akar jutni a vidámparkba.
- Igen. Ez mindkettőnknek hasznos lesz.
Máris azon töröm a fejem, hogyha mi nyerünk, hogy szökjek el a csoporttól és jussak minél hamarabb anya sírjához.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 4:00 pm

James szint úgy mint elég komolyan elgondolkodott, milyen ötletes műsorral tudnátok előrukkolni, hogy biztos legyen a nyeremény. Naomira pillant, aki Bruce Wayne-t nézi olyan tekintettel, mint aki most lett halálosan szerelmes. James hirtelen megugrik és megragadja a karod, hogy biztos legyen abban, csak rá fogsz figyelni.
- Te figyelj, van egy remek ötletem. Mi lenne ha én lennék egy varázsló és trükköket mutogatnák, te meg az asszisztensem? - kérdezi érdeklődve, látod szemén, egy kicsit többről van szó, mint egyszerű trükkökről. Több gyerek feláll és odamegy Bruce-hoz, hogy beszélgessen vele. James megfogja a muffinját és feláll.
- Az álarcosbál két hét múlva lesz, addig készülődjetek szorgalmasan - mosolyog Bruce a gyerekekre, majd elköszön kedvesen és Joannával együtt kimennek az ebédlőből.
- Gyere, ezt a szobában át kell beszélni! - mondja James izgatottan és karon ragad téged, hogy kövesd őt. Naomi furcsán néz rátok, mint akinek nem tetszik ez az egész dolog, de nem szól semmit és nem is megy utánatok.
- Te figyelj, na akkor az úgy nézne ki, hogy én csinálnám minthogy azokat a trükköket. Tudod tárgyakat mozgatni meg minden, de közben te mozgatnád az erővel. Szerintem ezzel tuti nyernénk! - mondja végül James ahogy haladtok felfele a szobák felé. Néha a muffinba harap és majszolgatja.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:34 pm

Alig szállok vissza a valóságba a gondolataimból, azon kapom magam, hogy James akar lenni a varázsló, én pedig a segéd.
- Nem rossz ötlet. Benne vagyok.
Naomihoz hajolok.
- Legközelebb jobban meglököm a hintaszéked, rendben?
Pár másodperccel James után, megiszom a kakaóm maradékát, majd a muffinomat fogva, követem őt.
- Hé... nem kell így rángatnod, megyek magamtól is. - szólok rá Jamesre.
Ahogy haladunk a szobája felé, mondja az ötletét.
- De kell valami, ami segít fedezni. Egy olyan varázspálca, amit a bűvészek használnak. De mellesleg, kell jelmez is, meg nekem némi gyakorlás. Mondtam már, hogy nem vagyok csúcsformában az erőmmel.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 6:16 pm

James kicsit elgondolkodik azon amit mondasz neki, hogy kéne valami varázspálca vagy ehhez hasonló, amire az emberek figyelnének és valami jelmez is.
- Pálca... az jó ötlet. De azt fogják hinni hogy mágnes van benne vagy ilyesmi, tudod az úgy nem lenne érdekes - ossza meg veled végül gondolatait - Jelmezről pedig fogalmam sincs. Lehet meg kéne kérni valakit hogy segítsen nekünk jelmezt varrni. De nem tudom milyen lenne neked jó. Én szeretnék olyan köpenyt, ami a varázslóknak van. Olyat ami kint fekete és csillog, belül pedig olyan vörös. Meg cilindert is kell szerezni! - jönnek az ötletei, szinte oda se figyelve arra, hogy te egyáltalán figyelsz e rá. Jó magad érzed, eléggé át kell gondolni azt a szökést amit tervezel, elvégre bárhova ha mentetek kirándulni, nagyon szigorúan figyeltek rátok. A fejedre egyre jobban kezd fájni, érzed hogy pihenned kell, talán a nap hátralévő részében feküdni az ágyon vagy ülni és olvasni, minden esetre a felhajtás most nem tenne neked jót. James hangját érzékeled, azt is tudod miről beszél, teljesen beleélte magát abba, ahogy megnyeritek a versenyt, ahogy elmentek a vidámparkba és hogy ő milyen jelmezben lesz az álarcosbálban. Hallod és felfogod, mégis igencsak messzinek tűnik, mintha egy buborék tompítaná a hangját, ami körbevesz téged.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 7:41 pm

Miközben még mindig a szoba felé tartunk, James lelkes szövegét hallgatom. Azonban egyre jobban erőt vesz rajtam a fejfájás és a fáradtság is. Megérintem James vállát és megállítom őt.
- Kérlek..n...ne haragudj, de lefekszem. Nem érzem magam valami jól. Holnap megígérem nekiállunk szervezni a kettőnk elóadását.
Ezzel a mondattal eltántorgok a szobám felé. A hangomon is tisztán érződött a rosszullét. Valahol félúton elhagyom a muffinomat és nemis veszem észre.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 12:18 pm

- Jól vagy? Kissé sápadtnak tűnsz... - mondja neked James aggódva, mikor közlöd vele, hogy nem érzed magad valami jól, látszólag meg is rémül egy kicsit. Ilyen állapotban nem hagyhat csak úgy ott a folyosón, szépen alátámasztva téged elsegít fel a szobádba.
- Aztán nehogy valami bajod legyen. Én majd őrködöm az ajtód előtt, ha valami van csak kiálts és hívom Joannát. Oké? - ezzel magadra hagy a szobában. Te végre lefekszel a puha ágyba, az egész szoba mintha forogna körülötted, de te biztonságban érzed magad, elvégre az ágy tökéletesen megvéd ettől. Lehunyod szemed hogy aludj, lüktető fejfájásod lassan kezd elmúlni, ahogy végre tudsz pihenni. Ebből is érzed, legközelebb jobban meg kell fontolnod, milyen gyakran használod adottságodat, s milyen erővel. De minden csak gyakorlás kérdése. Lassan kúszik feléd az álom, mely teljesen magával ragad, s csak te tudod, hogy kellemes lesz e vagy sem...

/A magán kalandod a Saint Anna Gyerekotthonban sikeresen véget ért, és folytatódni fog itt: Denevér Akták: A maszkok mögött/
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 11:15 am

A könyvtárban olvasok egy könyvet a sakkról.
- Talán ma este alkalmas lesz. Vacsora közben tűnik a legjobb alkalomnak. Csak ki kell találnom valamit, hogy ne legyek ott a vacsorán. Talán James tud segíteni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:52 pm

A könyvtárban rajtad kívül most nincs senki, elvégre délután 4 óra van, vasárnap. Ilyenkor szokott szinte az egész gyerekotthon a tv előtt ülni és élvezni a mesedélutánt, de te most kivételesen nem csatlakoztál hozzájuk. A Wayne kastélyban történtek után a gyerekek most sokkal szótlanabbak és visszafogottabbak mint egyébként voltak. Megrázta őket a dolog, s mint nekik, úgy neked is el fog tartani egy ideig, mire teljesen rendbe jössz. Az erődet már vissza kaptad, de érzed, hogy nem lenne jó ötlet még néhány napig használni, sokat kell pihenned. Halk lépteket hallasz közeledni feléd, ahogy a nagy könyvespolcok közt ülsz és elmélkedsz szökésedről. Megjelenik James, egyik kezét háta mögött tartja. Kedvesen mosolyog rád.
- Hát itt vagy. Mindenhol kerestelek - mondja, majd közelebb megy hozzád és megáll előtted.
- Jobban vagy már azért? Én eléggé félek... Rémálmaim vannak minden éjjel. Mindig bohócokról álmodok, meg egy nagy denevérről. Nagyon félelmetes... - mondja neked halkan, látod rajta hogy szégyenli magát ezért. Majd feléd nyújtja ami a háta mögött volt. Egy kis csokor virág volt az, az árvaház kertjéből. Most még jobban elbizonytalanodott, még el is pirult.
- Neked hoztam. Remélem tetszik... - tette hozzá rekedtes hangon.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:59 pm

- Igen, már jobban. Sose szerettem a bohócokat. Én viszont mindig újraálmodom a történteket, de mindig félelmetesebbek a bohócok.
A virág megpillantása után átölelem Jamest a következő mondattal.
- Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:42 pm

James kicsit jobban zavarba esik és már sokkal jobban elpirul, mikor a virágokat elfogadod tőle. Pár hosszú pillanatig még csak úgy ott áll, hintázik a lábujjain, majd köhint egyet.
- Mostanában eléggé magadnak való vagy. Látom hogy sokat gondolkodsz, meg keresed a magányt. Valami baj van? - kérdezi aggódva, majd leül eléd a földre, hogy kényelmesen tudjatok beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 10:23 pm

Egy kis darabig nézem Jamest, majd sértődötten elfordulok a mondata után.
- Mintha nem tudnád.... - fakadok ki. - Elegem van a bezártságból! Tudod te is jól, hogy amióta itt vagyok, egyszer sem mehettem kimenőre.... El akarok menni innen! Elegem van ebből a helyből! És ma este el is megyek, a vacsora ideje alatt!
Nem érdekel ha meghall egy esetleg erre járó nevelő, se James esetleges lebeszélése, sőt maga az igazgató sem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 11:06 am

James elég furcsán néz rád, kicsit mintha haragosan, vagy inkább eléggé meglepődve.
- Jó. Nem akartalak egyből megsérteni. Bocsánat ha aggódom érted... - mondja neked, majd feláll a földről és gyors léptekkel, mérgesen elindul ki a könyvtárból, de azért még az ajtóban megáll.
- Legközelebb nem fordul elő! - mondja hangosabban, hogy jól halld, elvégre a könyvespolcoktól nem látszik az ajtó, meg kéne őket kerülni, majd kimegy, hallod ahogy becsapódik mögötte az ajtó. Ismét csendesség borul a könyvtárra és te egyedül maradsz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 8:46 pm

Miután James elment, énis elhagytam a könyvtárat.
- Hiába sértődött meg... ő nem tudja milyen érzés bezárva lenni két évig. Pedig ő már harmadik éve van itt.
Morgolódva megyek a folyosókon és mérgemben kicsit elszalad velem a ló.
- Lefogadom direkt nem mehettem sose kimenőre... És nemis amiatt a régi április elseje vicc miatt. Biztos direkt tartanak itt bezárva mert... valami... Lehet hogy tudják hogy mit tudok és ez valami teszt vagy nemtudom...
Gyorsan besietek a szobámba és előveszem a tavaly karácsonyra kért hátizsákomat. Kilépve az ajtón elindulok a konyha felé, de meglátom az öreg nevelőt, aki mindig szemmel tart engem a nekem kitűzött feladatoknál.
- Azt mondták ma a tévében, hogy repülő vázák vannak Gothamben.
Ezzel a mondattal nekirepítem a falnak az öreg nevelő előtt 6 méterre levő 3 dolláros porcelán vázát és az széttörik. Ez úgy történt, hogy mindenképp lássa és elijessze, hogy mehessek tovább a konyhába enni és inni valót gyűjteni. Azt is látta hogy "magától" repült a falnak a váza, de engem nem látott.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 10:26 am

Az öreg ápoló nő érdeklődve és egyben értetlenül nézett szét a folyosón, mert bár a hangodat hallotta, de téged nem látott sehol, mivel te ügyesen a folyosó végén behúzódtál a másik folyosóba. Körbenézett, majd tett még két lépést tovább, de mikor látta hogy a váza magától emelkedik fel és csapódik neki a falnak, sikolya végighallatszott az egész folyosón, ez volt a jel, na meg a vázának törési hangja, hogy terved tökéletesen sikerült. Sikoltása még sokáig hallatszott, elvégre rohanva sikoltott és egyfolytában azt kiabálta hogy "szellemek".
Nyílt út állt előtted és te szabadon mehettél be az üres konyhába, ahol elég sok ennivalót és innivalót találsz nem csak a hűtőben, de a spájzban is, elvégre itt szoktak számotokra főzni. A konyha elég nagy, több szakács is elférne itt, de most senki sem tartózkodik bent. Minden a helyén van, szépen elmosva, a padló is tiszta.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 8:16 pm

Miután elrohant lélekszakadva, továbbmentem a konyhába. Ott pedig megtöltöttem három darab kétliteres üveget vízzel, majd csináltam pár szendvicset és persze néhány túrórudit is a táskába tettem. Miután végeztem, elindultam kifelé a konyhából, ám a csizmám talpa megcsúszott egy kis vizes felületen és elestem. Meg akartam kapaszkodni a pultban, ám lerántottam egy halom kanalat, amik csörömpölve értek padlót. Gyorsan felálltam és siettem kifelé, miközben ügyeltem rá, hogy senki ne lásson. Siettem vissza a szobámhoz.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 12:39 pm

A levert evőeszközök csörömpölésének hangja nem kerülte el figyelmét teljesen mindenkinek. Nem sokkal az után hogy sikerült felállnod, kíváncsian nyílt ki az ajtó és megjelent benne Naomi. Mikor meglátott téged, arcára kárörvendő vigyor húzódott.
- Nocsak nocsak nocsak... Kit látnak szemeim. Már nem hogy csak bénázol mint mindig, de már lopsz is? - kérdezi tőled, bár jóval inkább kijelentés volt mint kérdés. Arcán nagyon gonosz vigyor ücsörgött, látszott rajta, hogy ezt nem hagyja szótlanul.
- Lopni bűn. Azt nem tudtad? - mondta neked, majd közelebb ment hozzád, de még így is pár lépésnyi távolság volt köztetek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 11:13 pm

Mérgesen nézek Naomira.
- A múltkori nem volt elég neked a Wayne kastélyban?
Közben elkezdek lassan körözni körülötte, jobbra.
- Amúgy meg hagyjál békén... Nincs közöd hozzá, hogy mit teszek!
Közben látom rajta, hogy ebből biztosan verekedés lesz az erőnkkel, így felkészülök, hogy használhassam az enyémet.
- Nem félek tőled. És tudod miért nem? Mert nem vagy ijesztő.
Közben sikerül mögé érnem, így megyek az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Anna Gyerekotthon   Saint Anna Gyerekotthon - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Saint Anna Gyerekotthon
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Saint Luke Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: