DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Saint Luke Kórház

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 11:53 am

Saint Luke Kórház 33u8uwj

Gotham Város keleti oldalán egyik legjobban felszerelt kórháza. Minden sérülést el tudnak látni, és a legjobb orvosok dolgoznak itt. Ettől függetlenül a drogosokra, és a bűnözőkre szakosodtak. Ingyen klinikájuk egyedülálló, mindenkin segítenek, aki rászorul. Dr. Leslie Thompkins a legjobb orvosok között tartják számon, nem a tudása, vagy a tehetsége miatt, hanem mert mindenkinek ugyanazt az ellátást adja, bárhonnan is jött.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 12:08 pm

Előzmény: Lang úr boltja

Szilka szemei kipattannak, és nem hisz elsőre a szemének. A a bolt eltűnt, a harcoló felek sincsenek már. Egy kórházi szobában fekszik, egy fehér ágyban. Csövek lógnak ki belőle, és egy pittyegő gépre van rákötve. Ahogy egyre gyűlnek az emlékek, feldereng a sérülései, és a súlyos törések.
Körbetapogatva magát nem talál semmit. Mindene meggyógyult, csak gyengének érzi magát, nagyon gyengének. Talán a gyógyulás következménye, vagy a sérülésekből való felépülés mellékhatása a dolog.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 7:32 pm

// Előzmény: Finnigan Bár //

Ahogy megérkeztek a kórházba egyből már rád vetik magukat az ott lévő ápolók.

- Kevés az orvosunk és az ápolónk, azonnal jöjjön velünk. A társának is mindjárt adunk dolgot. - ekkor lép ki Thompkins a kocsi hátuljából. - Doktornő! - örömködik az ápoló - Van egy súlyos sebesültünk a műtőben.
- Rendben, fáradjon velem, Cardas! - mondja a doktornő
- De őrá most máshol van szük... - nem tudja végig mondani.
- Azt mondtam velem jön! Majd az egyik bent lévőt elküldöm. -válaszra sem várva elindul a műtő felé.

Ahogy átvágtok a kórházon nem sok időd van gondolkodni egyből a műtőbe mentek, bemosakodtok és már bent is vagytok a műtőben, ahol egy férfi fekszik súlyos mellkasi sérüléssel.

- Asszisztáljon Cardas! - szól rád Dr. Thompkins.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 10:05 pm

Mikor belépek a mentőautóba, még fogalmam sincs, mi vár majd rám a Saint Luke-ban. Mikor megérkezünk, látom, hogy a kórházban hatalmas a nyüzsgés és a káosz, amiben az orvosok és ápolók próbálnak eligazodni, és ellátni a feladatukat, ami nem igazán könnyű. Sokan megkönnyebbülnek, mikor megpillantják Dr. Thompkins-t. Engem máris letámadnak, hogy szükség van rám, majd a dokihoz rohannak, hogy van egy súlyos sérül. Épp indulnék is várva, mit kell tennem, mikor Thompkins szól, hogy menjek vele. Az ápoló ellenkezne, de nem sikerül eredményt elérnie, így hát a doktornővel tartok, egyenesen a műtőbe. Olyan gyorsan történik minden, hogy szinte fel se fogom, csak hagyom, hogy az események sodorjanak. A fáradság, érzem, hogy kezd erőt venni rajtam, de most ezt le kell gyűrjem, szükség van rám! Ott állok a vérző test felett, kezemen és arcomon az orvosi ruházat elemeivel, mikor megkér, vagyis inkább utasít Thompkins, hogy asszisztáljak. Pár pillanatig gondolkodom, mit is kéne tennem, de aztán eszembe villan. Ki kell tisztítani a sebet, fertőtleníteni és műtétet akadályozó tényezőket eltávolítani, mint például a vér. Neki is látok, ha nem csinálták már meg ezt előttünk. A vérrel bár van egy kis gondom - másodlagos mutáció azt hiszem -, érintésekor megszédülök egy pillanatra, de gyengébben, mint régebben. Ha kitisztítottam a sebet, és elláttam asszisztensi kötelességem, várom a doki utasítását, és kezébe adom a szükséges eszközöket.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 5:47 pm

Kezed jár gyors, mint a gepárd és precíz. Thompkins doki elismerő pillantást vet rád, majd elkezdi a műtétet. A férfi mellkasába egy szilánk ékelődött, nem messze a szívtől.

- Látom jól tud sebet tisztítani, mutassa meg, hogy mire képes, ha ténylegesen gyógyítani kell! - a doktor egy előzetesen elkért fogóval széthúzza a sebet, hogy hozzáférhess a szilánkhoz. - Maga asszisztáljon neki! - szól egy rezidensnek.

A férfi mellkasából ismét vér tör elő, újból ki kell tisztítani. A szilánk a szívtől alig egy centiméterre állt meg, láthatóan valamilyen fémes dologból készült, nagyjából egy két centis részt láthatsz belőle csak.

- Igyekezzen! - szól rád a doki.

A rezidens rád néz és várja az utasításokat.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 8:07 pm

//Bocsánat, ha nem pontos eszközt kérek vagy valami olyat írok, ami nem illik az orvosláshoz, hiszen csak a karakterem doki, én nem...//

Próbára akar tenni a doki, és meg kell mutatnom neki, mire vagyok képes - ráadásul egy emberéletről van szó. A rezidens asszisztál nekem. Kezdjünk bele!
- Távolítsa el a vért, hogy jobban hozzáférhessek a szilánkhoz - adom az első utasítást. Ha már kitisztult a "munkaterület", nekilátok a feladatnak. Érzem, hogy kiver a víz, és a fáradtság erősödik, de lebirkózom, figyelmeztetve magamat, hogy valaki életéről van szó.
- Csipeszt - nyújtom a kezem, és várom, hogy a fémeszközt a markomba érezzem. Közben érzem magamon Thompkins tekintetét, aki bizonyára kíváncsian követi lépéseimet, minden mozdulatom. Ez is segít abban, hogy jobban összpontosítsak. Ha megkapom az eszközt, óvatosan megközelítem a szilánkot vele, ügyelve, hogy ha lehet, ne érjek semmihez a felnyitott mellkason belül. Tudtommal úgy kell kihúzni egy ilyen tárgyat, ahogy az behatolt a szervezetbe. Reméljük, jól tudom. Szóval nem csavargatom és effélék, hanem azon az úton próbálom eltávolítani, ahol bement. Közben elrebegek magamban egy imát, és kérem Istent, hogy segítsen rajtam.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Szept. 08, 2011 11:54 pm

A seb és környéke ismét tiszta, a rezidens nem hezitál láthatóan bevágta az eszközök nevét, épp hogy kimondod az eszköz nevét, már a kezedben is van, amit kértél. A páciens életjelei végig stabilak, mikor a szilánkot húztad ki egy kicsit alacsony lett a vérnyomása.

Mikor kihúztad a szilánkot az életjelek hirtelen csökkenni kezdenek. A gépek sípolnak és vér spriccel ki a szilánk helyéről. Úgy látszik az egyik főeret találta el a szilánk.

Thompkins a háttérben várja, hogy mit csinálsz.


// Én se vagyok orvos, szóval úgyse szúrom ki, ha nem orvosilag korrekt dolgot írsz. Smile //
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 9:04 am

Eddig simán megy a dolog, úgy tűnik mindent jól csinálok. Viszont mikor kihúzom a szilánkot, minden reményem szertefoszlik a gond nélküli műtétről. A vér elkezd spriccelni, és az életjelek se mutatnak jót. Persze Thompkinsnak esze ágában sincs besegíteni, még ha a fickó élete is függene tőle, ami valószínű. Kell valami, amivel elszorítom a vérzést. Egy kis fogó, egy csipesz. Az talán megállítja. Kérek is az asszisztenstől egyet. Majd kiderül mi történik, elvégre én nem műtétre szakosodtam!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzer. Szept. 14, 2011 6:53 pm

Az segéded odaadja a kért fogót, amivel te megpróbálod elszorítani a vérzését a férfinak. Sajnos nem sikerül. Az életjelei egyre lassabbak, mikor már kritikusnak látszik a helyzet Thompkins is besegít. A doktornő félrelök téged, elveszi tőled a szikét, először a szívócsőt tartja oda, mikor már viszonylag kitisztult a vértől a hely, akkor kezdi el szorítani a megfelelő eret. Sajnos a férfin már ez sem segít. Az életjelei végleg leállnak a szobát betölti a gép sípolása. A rezidens, aki segített neked sokkot kapott, mozdulni se bír. A többi bent lévő egy kicsit rutinosabb, ők elkezdenek elpakolni. Thompkins az első, aki megtöri a gép egyhangú sípolását.

- A halál időpontja... - a doktornő leolvassa az órát és elindul kifelé a szobából. - Mosakodjon meg és jöjjön velem Cardas. - szól még hátra neked.

A holtestet letakarják egy fehér lepedővel, majd kitolják a szobából.

- Nem a maga hibája volt. - mondja az egyik műtős együttérzésen.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimePént. Szept. 16, 2011 9:28 pm

Mindent megtettem, de nem sikerült. Thompkins félrelök, és megpróbálja ő is. Innentől az eseményeket úgy figyelem, mint ha valami képernyőn nézném. Mintha ott sem lennék. A fáradtság és a csüggedés messzire elvitt, és homályosan látom csak, amint az orvosok elkezdenek pakolni. A doktornő szava kibillentett ebből az állapotból. Nem is tudom, milyen hangsúllyal mondta azt, amit. Valaki még megpróbál megvigasztalni, és együtt érzően szól hozzám: "Nem a maga hibája volt." Ezt vitatnám, de most ahhoz nincs semmi erőm. Kis lélekjelenlétet összekaparva mondok neki egy "köszönöm"-öt, és elindulok a doktornő után, miután megmosakodtam. A hideg víz segített magamhoz térni, most már kicsit biztosabban állok a lábamon.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 7:03 pm

A doktornő az irodájához visz téged egyenesen. Az ajtó előtt egy papírt nyomnak a doktornő kezébe, aki először elolvassa azt, majd mérgesen beledobja a kukába. Benyit az irodájába és leül a székébe, majd elkezd egy adag hivatalos papírt kitölteni. Int, hogy üljél le.

- Túlságosan híg volt a vére, és a rezidens, aki elkezdte a műtét véralvadás gátlót adott neki, mert előbbre akart jutni a szememben, ezért vakon vágott a műtétbe. Ez ostoba lépés volt, maga tényleg mindent megtett, hogy ne haljon meg az a férfi gratulálok. - mondja a nő semleges hangon

Mielőtt megszólalhatnál egy ápolónő ront be a szobába.

- Doktornő azonnal jöjjön! súlyos lőtt sérülések, közölük való! - mondja, aztán eltűnik.
- Jöjjön velem! Azt hiszem ezt magának is látnia kell! - mondja a doki és elindul kifelé.

// Előzmény: Katonai támaszpont //

A kocsi végigszáguldott Gotham utcáin. Jogosan merül fel a kérdés, hogy mért nem egy közelibbe viszik Ginát, ám mint mindennek ennek is biztosan meg van az oka. Mikor megérkeztek a kórházba az egyikük rögtön orvosért hívat.

Azonnal kerítenek egy hordágyat és elindulnak a műtőbe, téged hátra hagynak.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:40 pm

Sikerül kivinnem Ginát a bázisról, utána már a társnői vették kezelésbe. Berakták egy autóba. Engem is be akartak, de nem hagyhattam csak úgy ott a kocsimat. Így aztán a saját autómmal követtem az övéket. Vajon miért megyünk ilyen messze? Lehet, hogy van itt valami lefizetett orvosuk? Amint megérkezünk, Ginát elviszik a műtőbe, engem meg magamra hagynak a gondolataimmal.

Nem úgy sikerült az akció, ahogy terveztem. Mi történt tulajdonképpen? Honnan kerültek elő azok az átkozott madarak? Hogy a franc egye meg! Rám férne egy ital. De egyelőre várok. Rágyújtok egy cigire, az esetleges "Dohányozni tilos" tábla ellenére. Csak merjen szólni valaki! Nem talál most éppen jó kedvemben egyik anti-dohányos sem.
Mire volt jó ez az egész? Semmire. A cél az volt, hogy megakadályozzuk, hogy Maroni katonai fegyverekhez jusson. De nem sikerült. Elb***ott egy világ ez!
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Szept. 22, 2011 5:50 pm

Az doktornő az irodájába vezet, kidob egy épp a kezébe adott papírt, majd leül az íróasztalához és nekiáll kitöltögetni lapokat, talán valami a halottról, jelentés, meg ilyesmi, nem értek hozzá. Nem tudom eldönteni, hogy most ideges, dühös, frusztrált, vagy milyen? Közben gratulál nekem, és ő is mondja, hogy nem az én hibám volt, de hát én álltam a fickó fölött, mikor az meghalt. Akárhogy próbál valaki jobb belátásra bírni, a lelkiismeretem akkor sem hallgat el.
Köszönetet akarok mondani a doktornőnek a "vigasztalás"ért, de pont akkor lép be egy ápoló az irodába.

- Doktornő azonnal jöjjön! súlyos lőtt sérülések, közölük való!
Thopmpkins nem tétovázik, feláll és indul is, közben engem is hív, hogy kövessem. Nem tudom, kiről lehet szó. Egy orvos sérülhetett meg? Egy mentős? Talán egy a macska bandából? Hát, minek találgassak, mindjárt kiderül! Közben már is azon aggódok, nehogy ezt a műtétet is rám bízzák!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 9:32 pm

Duncan:

Egy ápoló siet oda hozzád, láthatóan roszalja, hogy rágyújtottál a cigire, ám ekkor egy macska jelmezes férfi tűnik fel mögötte a semmiből és félretolja a fickót. Az ápoló hátra néz, láthatóvá szóvá akarja tenni ezt az inzultációt, ám mikor meglátja, hogy ki áll mögötte kifut a vér az arcából és eloldalog.

- Beszélnünk kell... - mondja a férfi, majd elindul egy sikátor felé.

Saint Luke Kórház 2886140421_ff735885b6_z

Cardas:

A kórházban most már nyugodtabbak a kedélyek mindenki egy hely körül próbál nyüzsögni. A doki és előtted szétválik a tömeg. Nem sokkal később megláthatod a felfordulás okát. Egy macska ruhás nő fekszik egy ágyon, éppen tolják a műtőbe, oldalán egy lőtt seb látszik.

- Mindenki induljon a dolgára! Senki se lábatlankadjon itt! - utasítja rendre a tömeget a doki. - Megint maga jön Cardas. - mondja a doki, miközben belök téged a műtő előtt lévő mosdóhelységbe.


// Mosdóhelység alatt arra a szobára gondolok, amit a filmekben szoktak mutogatni. A hely, ahol lemossák a kezüket a dokik, meg fertőtlenítik magukat. Csak nem tudom, hogy mi a neve a helységnek. Smile //



Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 5:16 pm

Egy ápoló indul meg felém.Egy pillanatra azt hiszem Gina állapotáról hoz hírt, ám rosszalló tekintetét látva rájövök mi baja A cigi. Valszeg most jön az "Itt tilos a dohányzás..." kezdetű marhaság. A fene vinné el. Ám mielőtt még megszólalhatna, egy különös alak löki félre. Már megint egy macskaruhába bújt bohóc. Mi a francot akarhat tőlem? Azt mondja, beszélni akar velem. Mielőtt még válaszolhatnék neki, eltűnik egy sikátor felé. Mivel úgy sincs jobb dolgom, követem.
-Nos, itt vagyok, miről van szó?-kérdezem, majd mélyet szívok a cigimből.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2011 9:36 pm

Mialatt a dokit követem, a kórházban lévő nyüzsgés kezd lecsillapodni, és már talán szervezettebben is végzik a dolgukat az orvosok. Mikor az előttünk szorgosan sürgölődő emberek megpillantják Thompkinst - akit itt valami istenszerű lényként tisztelnek meglátásom szerint -, szétválnak, és utat engednek, így én is követhetem őt gond nélkül. Mikor elérek az embertömeg közepére, láthatom, mi is vonzotta ide őket. Egy macskanő! Nem is akárki, hanem Duncan társa. Oldalán lőtt seb. Elég durvának tűnik. Eközben a műtő felé haladunk, ahol a fickó jó kezekbe kerül, a doktornő személyében.
- Mindenki induljon a dolgára! Senki se lábatlankodjon itt! - utasítja rendre a tömeget a doki. - Megint maga jön Cardas.
Először nem is fogtam fel mit mond, és odafordultam felé,viszont ő válasz helyett szépen betessékel a mosdóhelyiségbe. Én? Megint? Először a gondolattól ledermedek, de végül sikerül mozgásra bírnom végtagjaimat, és felkészülök a műtétre. Ezután bemegyek a műtőbe, és az asszisztensektől megtudakozom, mit tudtak meg eddig, milyen lövés, hol, súlyosság, amit csak sikerült kideríteni. Persze ezzel nem akarok annyira sok időt tölteni, mert ez akár a sérült kárára is lehet!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 6:53 pm

Duncan:

A férfi feléd fordul, mikor megérkeztek a sikátor óvó magányába.
- Tudom, hogy te nem vagy az a fajta, aki megkíméli a gengszterek életét. A Tolvajok Fejedelme, pedig pont ezt a szabályt követi. Nincs ölés... - mondja cinikusan és kiköp a földre. - Valami készülődik a macskanők között, valami nagy... És te pont jó ember lennél, hogy elindítsd azt. A kérdés csak az, hogy vállalod-e? - férfi téged néz, ám tekintetéből és testtartásából semmit sem tudsz kiolvasni.

Cardas:

A következő válaszokat kapod kérdésedre az asszisztensektől:

- Nem tudom, hogy mi a fene találta el a jelmezest, de még a tankönyvekbe se láttam ilyen sebeket. - válaszolja egy fiatal férfi.
- Bal oldalt érte a találat valahol a bordáknál, kis híjján a tüdejét is elvitte az az izé. - válaszolja egy másik.
- Tuti katonai cucc volt, ami eltalálta, nagy, gyilkos és roppantul hatásos... Csoda, hogy túlélte. - jön a harmadik válasz.
- Fingom sincs, de sok vért vesztett, már küldtem a vérbankba vérért. Csinálj valamit, vagyok Thompkins élve fojt meg téged. - mondja az utolsó fickó.

Ha Thompkins-ra nézel láthatod, hogy türelmetlenül néz feléd.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeKedd Okt. 11, 2011 6:16 pm

A körülöttem lévő orvosokkal és ápolókkal nem megyek sokra, fogalmuk sincs, mi okozhatta a sérülést. Ráadásként pedig Thompkins is türelmetlenül várja, mit lépek. Először megvizsgálom a sebet, hogy milyen típusú: vágás, égés - vagy afféle -, esetleg "sima" lövedék okozta-e. Az égést nem tartom valószínűnek, mert akkor a sérült erek beforrtak volna, nem lenne ekkora vérveszteség. Attól függően fogok a sebész-eszközök közül válogatni, hogy milyen sérüléssel állok szemben. Amit mondtak arról, hogy "majdnem a tüdejét is elvitte", ez talán azt jelenti, hogy feltépte a bordákat? Sokat kell megtudni, és kevés az idő.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeKedd Okt. 11, 2011 11:44 pm

Amint megérkezünk a sikátorba, egyből a lényegre tér. Helyes, nem szeretem a bájcsevejt. A Tolvajok Fejedelméről kezd szövegelni. Valami készülődik a macskanők között. Meg hogy én indíthatom el a változást. Persze majd pont én. Miért hallgatnának a macskanők egy férfira? Vajon miről van szó?
Mélyet szívok a cigiből, sokáig tartom lent a füstöt. Miért érdekelne ez engem? Mi közöm nekem a macskanőkhöz? párszor dolgoztunk együtt, de ennyi. De egyedül nem tudom elintézni Falcone-t. Már majd egy éve ténykedek, és még nem jutottam közelebb hozzá. A tolvajok talán segíthetnek.
Egy sóhaj kíséretében kifújom a füstöt.
-Benne vagyok.-mondom.-De nem veszek fel semmilyen nevetséges szerkót!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 3:51 pm

Duncan:

- Nem, nem kell semmilyen hacukád felvenned. Elég, ha teljesíted azt, amire kérni foglak. Addig is... ne nagyon légy szem előtt! - mondja a férfi semleges hangon, aztán megfordul.

Hihetetlen gyorsaságról és ügyességről számot téve a hapsi felmászik a ház oldalán, majd eltűnik a tetőn. Egyedül maradtál a sikátorban. A távolban még hallatszik

Cardas:

Golyó ütötte nyomokat találsz a páciensen, láthatóan nagy kaliberű volt a fegyver. Három golyó találta el a nőt, mindegyiknek van kimeneti sebe is, tehát a golyók már nincsenek benne. A bordák viszont eléggé rosszul jártak kettőt látsz ami eltört. Legfőbb problémád most a vérzés.

Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 4:38 pm

Szerencsére a golyókat nem kell eltávolítani, van anélkül is elég bajom. Gyorsan fertőtleníteni kell a seb(ek) környékét - ha még nincsenek - , és hozzálátni a vérzés elállításához. Persze nem vagyok sebész, csak egy sürgősségi doki, de igyekszem a legjobbat kihozni magamból. Keresni kezdem a vérzés forrását, vagy forrásait, és elszorítom őket, ha tudom. A legsúlyosabbal kezdem. Közben figyelem az életjeleket, és várom a vérteszt eredményeit is, hogy pótolhassuk a veszteséget. Még megkérdem az egyik orvost, hogy a röntgen alapján még milyen káros sérülések merülhetnek fel, nem akarok váratlanul szembesülni velük.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 5:17 pm

A hapsi gyorsan lelép. Mi a fene? Még nem mondott semmit, hogy miről is van szó! A fene vinne el minden álarcos marhát! Mérgemben rágyújtok egy újabb cigire, majd visszamegyek a váróba. Megvárom, míg lesz valami hír Gina állapotáról. De jól esne most egy kis whiskey. Rohadt egy nap volt a mai. Most Maroni túl erős lett. Nincs meg az egyensúly. Egy időre le kell szállnom Falcone-ról, és Marónival kell foglalkoznom. Mi tart már ennyi ideig? Hol van már egy orvos?
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 12:16 pm

Duncan:

Egy férfi rohan el a sikátor bejárata előtt, épp hogy csak vet egy pillantást feléd. Pár másodperccel később megint meglátod őt. A kórház ápolói által visel ruhát láthatod rajta. Láthatóan fel-alá rohangált már egy ideje, mivel liheg.

- Magát kerestem. - szólít meg a férfi - Maga jött azzal a sebesült lánnyal, nem? Biztos, hogy ön lesz az. Elkezdtük műteni, ha akarja, akkor elvezetem önt a műtőhöz. Persze be nem mehettem, maximum kint megvárhatja az orvost. - elhallgat és várja a válaszodat.

Cardas:

Ügyes kézzel hajtod végre a beavatkozást. Időközben behozzák a vértasakokat és be is kötik azokat. A nő kritikus állapotban van még, de legalább sikerült mérsékelned a vérzést.

- Röntgen alapján? Agyrázkódás, még néhány törött csont fordulhat elő. - válaszolja Thompkins - De inkább azon gondolkodjon, hogy mi legyen a következő lépés.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 5:20 pm

"Szerencsére" a vérzések elállításában jártas vagyok, hiszen ez a munkám szerves részét képezi. Közben megérkezett az elfolyt vér utánpótlása is. A röntgen szerint agyrázkódás lehet. Az nem a kritikus kategóriába tartozik, azzal majd csak a komolyabb dolgok után kell foglalkozni. Igazából nincs pontos ötletem, hogy most mi jönne, de aztán eszembe jut még valami:
- A belső szervek állapota ismert? A légzés? Az eltört bordák kárt okozhattak a tüdőben is... - fordulok Thompkinshoz, de egyáltalán nem akarok határozatlanságot kimutatni, hanem csupán a szakmai véleményére van szükségem. Mivel ő nála van a röntgen, ennek a valószínűségét meg tudja állapítani.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 12:26 am

Egy ápoló jön oda hozzám a sikátorban. Azt mondja engem keres. Szóval elkezdték műteni Ginát. Valszeg eltart még egy ideig. De megvárhatom a műtő előtt. Eldobom a csikket, majd az ápoló után eredek. Elvezet a műtő elé. A francba, de utálom a semmittevést. Próbáltam Zacket felhívni, de ki van kapcsolva a telefonja. Furcsa. Bár lehet hogy csak lemerült a készülék. Mi tart már ennyi ideig? Anno Mogadisuban a felcser feleennyi idő alatt ellátta sebesülteket. Igaz, a legtöbb közülük utána meghalt. Talán jobb ha nem sietik el. Idegesítő ez a várakozás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Saint Luke Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saint Luke Kórház   Saint Luke Kórház I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Saint Luke Kórház
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gotham Központi Kórház
» Saint Anna Gyerekotthon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: