DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 6:21 pm

És már úton is vagyunk hála Falcone autójának, viszont, hogy hova az még mindig kérdéses, eddigi hallgatásomat viszont most megtöröm, de előtte leállok egy parkolóban, vagy az utca szélén.

- Két dolgot is megkéne beszélnünk. Először is a csapatnak kelleni fog egy vezető. Michelle, te túl hallgatag vagy, néha egy kicsit meggondolatlan, de ha választanom kéne, hogy ki húzzon egy szorult helyzetből, akkor téged hívnálak. Bisur még nálam is jobban tudsz eltűnni az emberi szemek elől, viszont te az az ember vagy, akit inkább az ellenség háta mögött akarok tudni és nem a sajátom mögött. Belőled az hiányzik, hogy nem látod át mindig a teljes képet. - szónoklatom közben hol Bisur, hol Michelle szemébe nézek. - A második dolog egy üzenet, amit az oroszoknak küldök most. Közben ne kíméljetek, ha van kritikátok.

Azzal kibámulok az ablakon és elkezdek egy üzenetet küldeni Vladnak.

- Informátorra van szükségünk, kit ajánlasz? - szimpla egyszerű kérdés, Vladnak érdeke, hogy válaszoljon rá, különben bukta a legjobb emberét, legalábbis megszívatja elég keményen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:53 pm

A keresés kutatás tovább folytatódik. Meglepő, hogy egy több emberöltős nindzsa mennyi mindent meg tud tanulni bár hónap alatt. A telefon csak úgy pörög a kezébe, de sajnos nem sok sikerrel. Sok információra rábukkan, de mindegyik több hónapos már. A lakcíme megvan, és nincs is túl messze innen. A családja meglepően kicsit, két főből áll a férjéből és az egy szem lányukból. A bírónő munkahelye, és a férje munkahelye is megvan, a lányuk iskolájának a nevét is megtalálod még. Blogokon nem találsz semmi érdekeset, de a fontos telefonszámok is elkerülik a ketyerédet.
Eközben Stalker meglepő kijelentéssel áll elő, míg a szemüvegén keresztül elküldi az üzenetét. Még a társai válaszolnak, a válasz üzenet meg is érkezik.
- Mire kell neked informátor? Mit akarsz te megtudni Jason? - Jön a kérdések árja, ami egyáltalán nem mindegy, mert egy spicli se tudhat mindent a város ügyes bajos dolgairól.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 12:42 pm

Tovább folytatom a keresést és csak meg van az amit akartam... címek, nevek, telefonszámok, egy picit elmosolyodom, nem a legfrissebb adatok, de azért lehet ezek közül még valamelyik hasznos.
~ Rendben van... úgy tűnik hogy vagy a lányát, vagy a férjét el tudjuk rabolni... vagy mind a kettőt, majd kisütünk valami okosat, nem lesz gond, csak nehogy a rendőrség túl hamar ránk akadjon.
Ezután szépen kigyűjtöm az adatokat és ha lehet egy szöveges fájlba rendezem, ha nem lehet, akkor csak kiemelem őket. Ezután a többieknek és megmutatok mindent amit találtam.
- ...szóval ez minden. Szerintem, meg kellene próbálni a lakásukon. Mit szóltok hozzá?
Amíg válaszra várok, ki-ki tekingetek a kocsiból nem vagyunk-e valakinek útban, vagy túl gyanúsak, esetleg nem figyelnek-e minket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:00 pm

Bisur nem ellenkezik, gondolom beleegyezett, mindenesetre jobb lenne tisztázni a biztonság kedvéért, de előbb az informátor.

- Egy olyan informátor kell, aki mindent tud Aleksandra Lyubochka bírónőről. Főleg a lánya holléte kellene. - ennyit küldök el Vladnak.

- Bisur, nem mondtál semmi, beleegyezel? - ezt már hangosan mondom és nem a kummonikátorba pötyögöm.

Míg meg nem jön az infó, addig én figyelem a környezetünket, nehogy valaki megtámadjon minket.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 9:43 pm

A meglepő kijelentés egészen kiránt a furcsa bizonytalan hangulatomból. Kissé meglepetten és értetlenül bámulok Stalkerre. Már egy ideje dolgozom vele, de valamiért most mégis meglepődtem.
Éppen hogy nyitnám a szám, hogy mondjak valamit, de hirtelen nem tudom mit lehetne erre mondani. Valahogy furcsa az egész helyzet. Az információgyűjtésben nem hiszem hogy tudnék segíteni, illetve, úgy tűnik a többiek már aktívan dolgoznak rajta, de ha valóban úgy gondolja jó vezető lenne lelkem rajta legyen.

- Nos ha valóban így gondolod Stalker, az nos.. jó. Ha ennyire biztos vagy a képességeidben, hát vezess minket, nekem igazából mindegy. Azt hiszem a keresésben nem igazán tudok nektek segíteni, az árnyak hallgatnak, a célszemély tehát vagy napfényben tartózkodik, vagy egyszerűen csak mellélőttem éppen.
Közben meghallgatom a többieket is, és hirtelen teljes összpontosítással... milyen nevetséges gondolat... egyet értek Bisurral, főleg amíg Stalker nem tud jobbat.

- Ha tudod a címet Bisur, akkor mond és menjünk el a lakásukra. Esetleg óvatosan körbekérdezhetjük a szomszédokat, vagy csak megfigyelhetünk, esetleg a körzet iskoláját is meglátogathatjuk, hátha az iskolai aktákban benne van valami a lányról. Hány iskola van a lakóhelyük környékén, ahová a lány járhat?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 10:48 pm

Stalker reménye pislákoló gyertyaként huny ki, mikor megkapja a nem éppen cizellált választ a szemüvegére. Az üzenet küldés után, szinte azonnal meg is kapja a választ, orosz "barátjától".
- Ki a f*szom az a Aleksandra Lyubochka? - A válasz rövid és sértő, de nem is kell több, ahhoz hogy rájöjjön az ex-kommandós hányadán áll a dolog. Elhatározásra jut végül, a trió vezetője fogja a kormányt, és Bisur által megadott útirányt követve, elindultok a városon keresztül a bírónő házához.
Az út nem hosszú, de Gotham City olyan város, amely bármikor tud produkálni dugót. Akár éjfél van, akár délután négy. Így most egy halom kocsi között rostokoltok, és a következő lépés helyességén, vagy éppen mibenlétén filóztok.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 1:35 pm

- Stalker nincs ezen mit beszélni, lehetsz te a vezető, de ne várd el, hogy vakon kövesselek.
Ezután megegyezünk, hogy a nő lakásán próbálkozunk, hátha sikerrel járunk. Elindulunk, hát a kocsival, közben Michelle felveti az ötletet, hogy a lánya iskolájában is próbálkozni kellene. Elmondom a többieknek az összes adatot, amit sikerült kiderítenem, hogy ők is képben legyenek. Majd elmerülök gondolataimban.
~ Elrabolni a családját... nem könnyű dolog. Lehet, hogy a lányával kellene foglalkozni, őt sokkal jobban félti. Nem lesz egyszerű, bíró tehát tisztában áll a lehetőségeivel, valamint biztos jók a kapcsolatai a rendőrséggel. Lehet másképp kellene beállítani a dolgot, hogy az egyikünk a jófiú, a másik kettő a rossz fiú...
- Van egy ötletem. Figyeljetek... mivel bíróról van szó, nyilván ismeri a rendőrséget, a lehetőségeit és nem lesz könnyű elrabolni a családját. Ezért valahogy, úgy kellene megoldani, hogy szét válunk, és külön- külön dolgozunk. Én elmennék a lányáért, ti pedig a férjét fognátok el, így két tűz közé lenne szorítva. De remélem, hogy egy helyen vannak és könnyű lesz a dolgunk. Mit szóltok?
Ezután várom társaim válaszát, kinézek az ablakon én gondolkozom.
~ Ez nem lehet ennyire egyszerű...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 8:01 pm

Dugóba kerültünk, egyszerűen csodálatos.... Nah mindegy, addig is legalább az őrült terveket össze tudjuk dolgozni, meg hátha kitalálunk valami értelmeset is.
- Nem Bisur. Ne haragudj, de ez a dolog több sebből is vérzik... Kezdjük talán az elején. Szerinted ha odaállítanál egy iskolába hogy keresed ezt a lányt, mit szólnának? Hívnák a rendőrséget minimum... Ne haragudj, de nem éppen a kislányok álma szépfiú vagy. És mi van ha te elkapod, mi meg Stalkerrel nem kapjuk el a férjét, esetleg fordítva? Nah és persze, az a nyamvadt sors éppen egy helyre tereli majd őket nekünk.
Érzem, ahogy az arcomra kiül a gunyoros mosoly, egyszerűen képtelen vagyok máshogy cselekedni.

- Ennyi erővel azt is várhatnánk, hogy kilépnek annak a fagyizónak az ajtaján és beülnek ide mellénk szépen az autóba. - intettem a kezemmel gunyorosan az utcán egy fagyizó felé.
Tudom a kritizálással nem jutunk előre, de Bisur ötletei igencsak légből kapottak voltak.

- Persze elmehetünk a lakásukra, vagy szét is válhatunk, nekem igazából mindegy, csak megjegyeztem az ötleteimet. De talán hallgassuk meg a nagyfőnököt, hátha ő valami építő jellegű javaslattal emeli majd a kis dugóparty fényét. - ezzel Stalker felé fordultam és vártam a kinyilatkoztatást.
~ Fogalmam sincs honnan jött ez a gúny, de elöntött, én pedig csak úsztam az árral...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 6:39 pm

Vlad válaszolt, de nem volt valami segítőkész, nem is tudom, hogy mért kérek tőle segítséget... Inkább legyen ez a záró mondata mostanra. Közben Bisur és Michelle mond pár tippet.

- Fölösleges lenne elrabolni a lányát és a férjét is. Elég lesz, ha a lányát elraboljuk. Hány éves a lánya? Ha elég idős, akkor talán eltudnék kapni az egyik helyi szórakozó helyen. A lakásukat inkább hanyagoljuk, biztos, hogy figyeli a rendőrség vagy az FBI. Ha a lány nem jó, hátha a férjnek van egy szeretője, ott elkaphatnánk őt. Maradjunk mindenképp együtt. - válaszolom a társaim ötleteire, miközben ujjaimmal dobolok a kormány keréken unaloműzésképpen. Közben pedig haladok a bedöglött forgalommal együtt.

Lehet, hogy még a rendőrségre is bekéne törnünk, bár az túlságosan kockázatos lenne, de ha még sikeresek is lennénk, akkor is megtudnák, hogy a bírónő adatait néztük meg, vagyis változtatnának a helyszínen. A szórakozóhely vagy a szerető viszont pont jó helyek lennének az egyik zsúfolt, míg a másik teljesen elszigetelt, ergo senkinek nem tűnne fel, ha eltűnne onnan valaki, vagy csak később tudnák meg. Viszont ehhez információt kéne valahonnan szerezni, talán a lány egyik barátja, vagy a férj egyik munkatársa tudna segíteni...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 9:34 pm

//Huhh akkor lehet nem voltam elég egyértelmű a feladat megadásakor. A "A rendőrség elrejtette valahova azóta nem találjuk.", mondat azt jelenti hogy a rendőrség elrejtette az egész családot, és nem találja A Római Birodalom egésze. Úgyhogy ezt figyelembe véve folyjon tovább a kaland.//

A kocsi lassan vánszorog előre, és végül a dugó nagyjából ki is értek. A kocsitok gázpedálja szinte újra tövig van nyomva Stalker lába alatt. Vezetés közben még egyszer átfutja az adatokat, és meglátja hogy a lány életkora tizennégy év, ami nem sok. Ez pedig még nem enged következtetni, hogy nagy szórakozóhely járó a kislány. Az iskolában nem sok információt találhatnak a lány hollétéről, legalábbis a lakcímen kívül, amit már így is tudnak. Míg az apuka/férj csalárdságáról nem lehet tudni, legalábbis ez a kis társaság a kocsiban nem tud. Emellett egy ilyen helyzetben nem biztos, hogy tartja a kapcsolatot napi szinten. Az út gyorsan szalad alattatok, ti pedig folytatjátok a társalgásosotokat. (amihez gratulálok végre egy kis interakció)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 10:37 am

Jelenlegi állapotban tényleg a lakás tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak. Habár azt biztos figyeli a rendőrség, vagyis tudni fogják, hogy ott jártunk... Hacsak nem használjuk ki a képességeinket, elvégre az éjszaka mindhármunk eleme.

- Most a lakáshoz hajtok jobb ötlet híján, valószínűleg ott van egy járőr, talán még egy megfigyelő csoport is jelent van. Először leparkolok egy háztömbnyivel odébb, azután te jössz Michelle. Kérnék egy felderítést, hogy van-e rendőr a környéken, ami a házat figyeli. Ha vannak, akkor Bisur te jössz a képbe, kiszállsz és megpróbálod őket elintézni. Ha kiiktattad a rendőröket, akkor átkutatjuk a lakást. Ellenvetés? - tárgyilagos hangon beszélek nem is parancsolok, hanem tanácsot adok nekik. Nem is mernék parancsolgatni ebben a társaságban.

Remélhetőleg sikerülni is fog nem kapcsolnak le minket a zsaruk, talán bekéne tartani a sebességkorlátot? Azt hiszem azt teszem.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 12:11 pm

Nem tetszik a többieknek a szétválós terv, igaz, ez csak nekem tetszene, mert nem tetszik a mostani kis csicska szerepem. Mondjuk Michelle stílusa nem tetszik, de nem veszem a szívemre.
~ Talán még sincs minden akkora rendben mint hittem...
- Michelle , ne vedd sértésnek, de alábecsülsz, több esélyünk van a lány iskolájában mint a háznál, és a módszereimet sem ismered. Valamint sokkal jobb ha két kártya van a kezünkbe. De erről nem nyitok viták, Stalker a főnök, majd ő megmondja.
Úgy is lett Stalker hármunk ötleteiből összekalapált egy használható tervet, a lakáson fogunk nyomozni, na de persze, ez sem olyan egyszerű, elmosolyodom mikor hallom, hogy a rendőrök az enyéim lesznek.
~ Ugye fiúk? Veletek még van egy kis elszámolni valóm, egyszer már keresztbe tettetek.
- Rendben nekem megfelel, úgyis tartozok még a Gothami rendőrségnek...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 4:00 pm

- Nekem oké.
Hátradőlök és összekulcsolom a karjaim a mellkasomon. A ruhám árnyanyaga kissé megmoccan, ahogy hozzáérek, érzem ahogy áramlik és futkározik a bőrömön.
- Ha odaérünk megpróbálom földeríteni a helyet.
Aztán amikor meghallom Bisurt, érzem, hogy csak gunyoros mosoly ül ki ismét az ajkaimra.

- Eszembe sem jutna alábecsülni téged, soha az életben nem akarnálak ellenségnek, mindössze az ötleted apróbb hiányosságaira próbáltam rámutatni, de persze te se vedd sértésnek... - teszem még hozzá. Aztán lerázok minden érzelmet az arcomról, ami kiürül és egy kifejezéstelen maszk mögé rejtőzve figyelem az elsuhanó házakat. Majd ha odaérünk, majd akkor cselekszem, addig nincs dolgom.
~ Csak az éjszaka őrizze lépteinket...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 5:02 pm

A kocsi száguld Gotham City utcáin, természetesen betartva az összes sebességkorlátozást. A város gazdagabb negyedei mögöttetek marad, és a kerület szélén meg is pillantjátok a megfelelő házat. Több emeletes épületek magasodnak felétek, eltakarva a napot, de az éltető fényét visszatükrözi töménytelen mennyiségű beláthatatlan ablak.
Falcone kúria - Page 6 F9i236
Ez még a gazdagok lakóhelye, egy lakás itt, több millióba is kerül, hát még a bennük található berendezések. Az épületekbe szinte lehetetlen bejutni, azoknak akik nem ide tartoznak. Csak hogy a felső tízezer élvezhesse gondtalan életét, mindenkit semmibe véve. A biztonsági rendszerek nem megkerülhetetlenek, de de okozhatnak gondot a hívatlan látogatóknak.
A kocsitok megáll az utcán egy sarokkal lejjebb, és semmi gyanúsra nem lesztek figyelmesek. Az utcán nem strázsál rendőr, és gyanú alakok sem üldögélnek a kocsikban. A bírónő lakása a legfelső emeleten van, se világítást se mozgást nem láttok. Rajtatok áll, vagyis inkább Éj Hölgyén áll, mit is kerestet pontosan az árnyaival.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 10:06 pm

Amikor a kocsi megáll, hátradőlök és ellazítom magam. Ha a rendőrség elrejtette őket, nem túl valószínű, hogy a lakásban tartózkodnak... ellenben talán valamit kideríthetünk róluk. Végigpörgetem magamban, hogy mit kéne kérdeznem az árnyaktól, hogy mik azok az egyszerű, de lényegre törő kérdések, amiket föl kell tennem.

- Vannak a közelben fegyveresek? - kérdezem az elmémmel a sötétségtől.
Aztán megvárom a választ és folytatom.
- Van olyan üres lakás, amit megfigyelnek?

- Ha találtok gyanús, leselkedő embereket, mondjátok el hol vannak!

Minden kérdés és kérés között várok egy kicsit, megvárom a választ és szusszanok egyet. Amikor végeztem hátra dőlök és közlöm a többiekkel, amit megtudtam.

Nem tudom hová fogunk jutni, de most átfolyik rajtam egy fáradtság hullám, éppen úgy, ahogy az előbb a gúny öntött el. Azonban fogalmam sincs, miért vannak ezek a különös érzések. Egyszerűen nem fogom fel ezeket a szélsőségeket, de gyakran megrémítenek. Pedig törvény: A Sötétség nem retteg semmitől, csak tőle félnek...
Én pont ezért félek, hogy elveszik tőlem az éjszakát. Azt nem élném túl, túlságosan egybe forrtam már vele.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 11:49 am

Végül is kulturáltan lerendeztük ezt az ügyet Michellel, mind ketten intelligensebbek vagyunk, annál, hogy ilyenen összevesszünk. Majd nemsokára megérkezünk a gazdag negyedbe. Stalker szépen leparkol, azonnal körbe néztem és szememmel fürkésztem a tájat. Nem találtam semmi gyanúsat, ami még gyanúsabbá tette az egészet.
~ Remek, lehet, hogy egyáltalán nincs is itt semmi, vagy csak ezt akarják elhitetni velünk. Stalker mondta, hogy valószínű őrzik a helyet, nem is kételkedem benne, csak az a kérdés, hogy hogyan...
Közben Michelle is megkezdi a munkáját, hagyom koncentrálni, csendben vagyok, hagy tegye a dolgát, múltkor is nagyon sok mindenben segített. Remélem most is talál valami hasznosat, ha nem akkor meg, marad a régi körbeszaglászós módszer.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:52 pm

Végre megérkeztünk ahhoz a házhoz, ahova tartottunk. Remélhetőleg a rendőrsége még nem vett észre minket, bár ismerve őket... Loebet is fényes nappal öltem meg a kapitányságon.

- Olyanokat keress, akiknél van rendőrjelvény. Lakásoknál olyanok érdekelnek, ahol feltűnően sok a mikrofon vagy a kamera. - a fánkot csak nem mondhatom, de biztos vagyok benne, hogy a zsernyákok most is kávét vedelnek és pornó újságról söprik le a porcukrot.

Türelmetlenül dobolok a kormányon, miközben várom a jelentést Michelle-től. Ha sikerül bejutnunk a lakásba, akkor hatalmas előnyre tehetünk szert. Kétlem, hogy konkrét címet kapnánk, de legalább valami utalást kaphatunk, netán egy rögzítőn felejtett üzenet vagy akármi más is megtenné. Bárcsak ennyire egyszerű lenne az életem... vagy a családom élete...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 3:04 pm

Az árnyak gomolyognak, és Éj Hölgye számára érzékelhetően, végigtapogatják az egész környéket. Nem kis munka irányítani ennyire nagy területen az árnyakat. Végül újra visszatérnek az úrnőjükhöz, és elmondják amit tudni akar.
Az első kérdésre igen a válasz, a másodikra is, sőt még a harmadikra is. Minden gyanú beigazolódott, és talán több is annál. Stalker felvetésére azok a kérdések után is megkapják a válaszokat. Rendőrjelvénnyel rendelkezők nincsenek a közelben, és van olyan lakás, ami be van kamerázva, így mikrofonozva is. Eközben az utcán semmi változás se történik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 12:49 pm

Végre megérkezett az információ, amire vártunk, nem is rossz pár árnyfoszlánytól... Remélem Michelle nem fáradt még ki teljesen.

- Bisur, most te jössz! Kutasd fel ezeket a leskelődőket és iktasd ki őket, mindegy, hogy hogyan csak ne legyen nyoma a dolognak. Michelle, te állíts rá egy árnyat, hogy tudjon Bisur üzenni, hogy mehetünk. Legjobb lenne, ha a megfigyelő központra találnál rá Bisur, ha az megvan, akkor azonnal szólj és csak utána menj tovább. - remélhetőleg kitudok szűrni némi információt az eltárolt felvételekből.

Bisur visszajöttéig pedig csak várok és folytatom az ideges dobolást a kormányon.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:41 pm

Bisur már több, mint tíz perce eltűnt. Nem látjátok sehol, igaz Éj Hölgye még tudja követni árnyékai segítségével. Üzenetet nem kaptok felőle, de árnyak jelentése szerint, egy sarokra az összes kocsit, és minden fellelhető búvóhelynek megfelelő helyet átkutat. Végül visszatér hozzátok, és jelzi hogy semmi sem talált. Az égegyadta világon semmit. Az ártalmatlan járókelők, és hajléktalanok kivételével semmi nincs itt. Így ott vagytok ahonnan elindultatok, a lakás még mindig változatlan állapotba van, és az utcán se látni semmilyen veszélyre utaló dolgot.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 3:22 pm

Amikor Bisur elindul egy apró árnymadárkát ültetek a vállára, az vissza tud jönni és jelenteni nekem. Ellenben nem a madárka jött vissza, hanem maga Bisur. Jelentve hogy sehol semmi, amivel tudnánk kezdeni bármit. Minden csendes kihalt és elhagyatott. Kamerák vannak, mikrofonok is, de semmi olyan, amivel tudnánk kezdeni valamit. Túl sűrűn lakott ez a hely és túl sok a szemtanú.

Lazán a kocsi oldalának dőlve várakozok amíg Bisur visszajön. Amikor már mind együtt vagyunk ismét, de nem sokkal okosabban, igyekszem kitalálni valamit, habár az agyam valahogy mostanság annyira nem vág, mintha túl lenne terhelve, vagy a fényes fene tudja mi bajom.

- Talán az iskolákban meg szórakozóhelyeken körbenézhetnénk a lány után érdeklődve, hátha hallottak róla valamit... persze csak ha nincs jobb ötletetek. - teszem még hozzá.

Alig ismerek magamra, csak a hűvös sötét hangom maradt a régi, de valahogy az is fáradtnak és űzöttnek tűnt. Nem a képességem használatától, az még meg sem kottyant, valami más volt a baj, csak nem tudom mi...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 6:05 pm

//Na akkor nem várunk tovább a többiekre, így is sajnos ti vagytok a legjobban elmaradva. //

A csapat jobb ötlet híján beleegyezik a dologba. Bisur és Stalker újra az első ülést foglalja el, míg a nindzsa a telefonját bűvöli, addig Stalker vezet. A terv talán beválhat, de most az kell kitalálnotok, hova is akartok menni. Kocsma mint minden városban, faluban minden sarkon van. Diszkó már kevésbé, főleg olyan ami ismertebb is. A gyémánt kerület nem a lebujairól híres. Itt legfeljebb éttermeket, és klubokat találtok, amikbe nem is olyan egyszerű a bejutás. Csak a burzsuj pénzel megtömött vendégeket engedik be. Vagy talán eldugott helyek, amit csak a lázadók használnak, akik nem szeretik, hogy a szülők megmondják mit is tegyenek. A választási lehetőségek száma nem csekély, nagy szerencse kell hozzá, hogy egy bíró lányának kedvenc helyeit megtaláljátok.

//Bisur késése miatt nehezítek a kalandján.//
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 12:01 pm

Úgy tűnt egy kis időre, hogy most minden összejön, Michelle kérdéseire kapott választ, és úgy tűnt, vannak itt bőven zsaruk akik őrzik a házat, szóval úgy tűnt sínen vagyunk. Ezután Stalker kiküldött, hogy intézzem el a rendőröket.
~ Kiváló... na fiúk, most egyenlítjük a számlánkat, régimódiban, csendben intézlek el titeket.
Izzítottam a képességem és gyorsan körül szaglásztam a környéken, amit találtam az meglepett, ugyanis semmit sem találtam, egy nyamvadt rendőrt sem, semmit, úgy tűnt itt nincs semmi. Visszatértem és elmondtam a többieknek, elég érthetetlen volt a helyzet...
~ Most vagy jobbak nálam a rendőrök, vagy Michelle egész Gothamet átszaglászta, hmmm
Ezután visszatértünk a kocsiba és Michelle felvetett egy ismerős ötletet, nézzük meg a lányt a sulijába, illetve egy olyan helyen, ahol járni szokott.
- Elnézést, most nem azért, mert vitázni szeretnék, de én az elején is ezt mondtam. Szerintem próbáljuk meg az iskolát szerintem.
~ Várjunk csak... egy fiatal leányzóról van szó... mit is hallottam a napokban? Egy próbát megér.
Ha elindulunk, akkor megpróbálkozok valami újjal, újrakeresem a lány adatait, és megpróbálom valahogy a Facebook-ját megkeresni, mivel nem vagyok hacker, semmit sem teszek, hanem elmondom a többieknek, ha sikerült a dolog.
- Stalker értesz ehhez a vacakhoz?

//Ez az! Legalább legyen tétje a dolognak.//
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 12:07 pm

- Persze, hogy az elején is ezt mondtad, csak megtoldva azzal, hogy te mész egyedül, mint ninja Romeo a fehér szamurájkardjával... - közöltem kissé ingerülten. Aztán magamhoz tértem és kissé megráztam a fejem, majd halkan még hozzátettem.
- Nah persze én sem vitázni akarok, menjünk abba a fránya iskolába, hogy a napfény ragyogná be az ablakát... - a végét már csak egészen halkan mondtam.

Hátradőltem az ülésbe és vártam, hogy odaérjünk, addig is igyekeztem ellazítani furcsán csomós ideigeim. Hiányoztak a meditációk, az árnyszertartások, hiányzott Európa is, hirtelen olyan kicsinek és esetlennek érztem magam...
Nem!
Nah jó, úgy érzem, itt az ideje, hogy lenyugodjak. Csendben figyeltem az elsuhanó tájat és igyekeztem nem gondolni semmire.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 5:26 pm

Nem sok sikere volt eddig a bandának. Bisur megint elővette a kis kütyüjét és rájött, hogy nem tudja használni. Talán ezért nem volt eddig sikere a keresgélésének...

- Mutasd... - azzal elveszem tőle a telefont és elkezdem átböngészni a Facebook oldalát.

Ha nincs Facebookja, akkor beírom a nevét a Google-be és rámegyek egy olyan linkre, ami az egyik közösségi oldalra mutat, még ha nem is konkrétan a lány profiljára. Átnézem a képeket, hátha az egyik iskolás kép alatt oda van írva, hogy melyik intézményben volt a fotózás, valamint a kommenteket és kiírásokat is átnézem, ha hozzáférhetek hozzájuk. Utalást keresek az iskolájára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
6 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: