DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 6:11 pm

Már megint megtaláljátok az iskola címét, és minden rá utaló jelet, hogy tényleg oda jár. Nincs messze, egy gazdag család csakis gazdag iskolába járathatja. Leányiskola, és nem is a leglepukkantabb. Mindannyian hallottatok róla, innen kerültek már ki szenátorok, és több nagykutya is.
Az út nem hosszú. A kocsiban történtek pedig még rövidítik is az idő érzetét. Stalker csak az útra figyel, de tud közben dolgozni is a kis gépen. Megtalálja a közösségi oldalakon, manapság már mindenkinek van ilyenje. Sok kép van, de mind csupa lányokkal van körülvéve. Egyetlen egy fiút, vagy bármi mást nem látni.

Folytatás: Bates iskola a nőkért
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2011 6:52 pm

Előzmények:
  1. Blackgate Börtön
  2. Imperátor Étterem


Már legalább egy hete megkaptad a meghívódat. Carmine Falcone nagy partit csap a városi lakkjában. Mindenkit meghívott, aki számít a városban, ebbe pedig te jócskán is bele tartozol. Volt már "üzleti" ügyed a családdal. Meglepően jól honorálják az értük dolgozókat, és nem kis megbecsüléssel kezdenek el beszélni azokról, akik szívességet tesznek a keresztapának, igaz csak bizonyos körökben. Ez nem is annyira baj, azok a körök meglepően befolyásosak.
Így hát sok millió ruha vár még rád, hogy tökéletesen fess a partin. Még van két órád készülődni, na meg hogy teljesen kigondold, hogyan is fogod levenni a sok pénzeszsákot a lábáról. Minden lehetőséged meg lesz rá, hogy vezető szerephez juss, és közelebb kerülhess a fő célodhoz.
Mint minden meghívottnak, érted is limuzint küldtek. Már egy órája szobrozik a sofőr a házad előtt, de ez így van jól. Az értékes dolgokért meg kell küzdeni, érted pedig bármennyit megéri várni. Olyan érték vagy, akiért bármit megadnának, csak még nem tudják.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 3:43 pm

[Elkezdem a borítékot olvasni...hmm...milyen szép papírra irták...szeretem az igényességet....ohh...még limuzint is küldenek értem...mindenképpen ott kell lennem...ahogy látom a város "krémje" is ott lessz....]

[DE vajon mit vegyek fel???....ez jó kérdés....az ottani férfiaknak vajon mitől ágaskodna a f..antáziájuk???((ha ez tulzottan szemérmetlen akkor kitörlöm...bocsi))...
a legfőbb kérdés mégiscsak az ,hogyan vágodjak be náluk...természetesen jó a beszélőm...majdcsak meggyőzőm őket....]

[Odamegyek a Ruhásszekrényhez és elkezdek ruhákat válogatni....]

[...jajjj már....mien régen voltam estélyen....persze az alakom még most is tökéletes...hát igen....de azért nem ártana egy kis felfrissülés...no...azthiszem ez lessz a megfelelő ruha....egy fekete földig érő oldalt kivágott,feszülős estélyi...hozzá egy fekete körömcipővel...és hosszú kesztyűvel...a hajam kiengedem..és kivasalom persze...és jöhet a sminkelés,tusolás]

[...2 óra mulva...már minden kész....harcra,beszédre....és bármire készenállok...indulhatunk...]
[kilépek az ajton és a limuzinba szállok]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:23 pm

A sofőr egy szó nélkül veszi tudomásul, hogy megérkezel. Illedelmesen köszönt, és közben már nyitja is az ajtót előtted. A belső tér kicsit puccosabb, mint a te kocsidé, de hát mit is várna az ember a város egyik legnagyobb emberétől. Van itt minden, ami elmulasztja a szörnyű utazással töltött időt. Pezsgő, telefon, televízió, és napfénytető.
A legnagyobb meglepetésedre az utcákon hömpölygő káosz nem terjed ki rátok. A kocsi védve van, akár egy hatalmas védő burok venne körül. Alig tíz perc telik el, és máris megérkezel a vendégadód háza elé. Hatalmas és impozáns, itt a város szívében. Több emelet giccs, és pompa, ami csak arra vár hogy meghódítsd.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 7:32 pm

[hmm...ma különösen szép a város....szeretem ezt a káoszt....szegény kis emberkék ahogy küzdenek az életben maradásért....hahahah......]
[megérkeztünk]
[Na végre......azthittem már sohasem jutunk el ide...máskor gyorsabb lett volna..ám ezekben a vészterhes időkben csodálom hogy el tuzdtunk indulni egyátalán....bár akkor gyorsabbak lettünk volna ha elgázolunk mindenkit aki szembejött az autóval..na mindegy]
[hmmm...stilusos kilépő??.....ugyann...az már lejárt....mit játszak a szende szüzet vagy a határozott nőt....vagy mindekttő...azaz én??...ahahahahh...]
[elindulok a bejárat fele....aki köszön annak köszönök....de persze legfőbb feladatom lessz ,hogy megkersem a házigazdát...elvégre meg kell köszönöm személyesen is a meghívást...és azthiszem még egy pezsgő is belefér utközben....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 7:08 pm

Az egyik ajtónálló elvezet a lifthez, és elmondja az összejövetel színhelye az emeleten lesz. A liftben kellemes zene teszi elviselhetővé az utazást. Aki még nem tudja, hogy megéri ez a pár perc ahhoz, amiben részese lehet. Az ajtó kinyílik és hős gotham cityi levegő csap az arcodba. A parti már rég elkezdődhetett. Emberek már vannak itt nem is kevesen. Asztalokon méregdrága ételek, pincérek sürögnek-forognak. Minden óhaját kielégítik a vágyakozóknak. A liftbeli gépi muzsika helyett, egy élő zenekar lágy dallamai járják át a helyiséget. A város füstös fényei még meseszerűbbé teszi az egészet.
Falcone kúria - Page 7 15qdctt
A vendégek között több elöljáróságot is megpillantasz. A polgármester. Az a bábkirály, csak füttyenteni kell, és máris azt teszi, amit a lobbisták mondanak neki. Már rég eltették volna láb alól, ha nem tudott volna alkalmazkodni. Ott van még Carla Viti, aki éppen a háziasszony szerepében tetszeleg. Távol van Chicago-tól és mégis mintha csak az övé lenne itt minden. Vannak itt még politikusok akár csak te, több pártbeli tagot is látsz. Végül bármennyire is mereszted a szemedet, őt nem látod. Carmine Falcone még nincs itt, a saját rendezvényére.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 7:43 pm

[bemegyek az ajtón...és máglátom a helyet...]
[na itt aztán van élet...érdekes ,hogy már javában tart a buli....sokat késhettem....ohh..ott a polgármester is....fuuj de utálom..hahah....na de vajon hol lehet a házigazda?nincs jelen a saját estélyén?....lehet hatásos belépőt akar vagy...nem is tudom....addig odamegyek Carla Vitihez....hátha sikerűl kicsalnom belőle egy két szót...ha valaki ő tudja mi zajlik ebben a világban....majd jól behizeklgek neki..]

[Közelebb akarok hozzá menni...de két hatalamas uriember elém állt..ugyhogy szépen kikerülöm őket...és Carla felé megyek...jajj és persze mosolygok...Ohh Carla..]

-Ohhh Carla...maga a híres Carla Viti személyesen?....
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 11:07 pm

A szőke hölgy, gyönyörű és méregdrága barack zöld estélyit visel. A nyakában egy százezres gyöngysor csücsül, kezében pedig üveg pohár. Lassan kortyolgatja az italát, és járkál a vendégek között. Ő most itt a házigazda, és mindenkihez szól egy-két jó szót. Mikor odalépsz hozzá, elsőnek látványosan felhúzza a bal szemöldökét és végigmér. A ruhádon, és tökéletes testalkatodon akad meg a szeme, végül bólint a kérdésed hallatán.
- Igen a nevem Carla Viti. Örülök, hogy megismerhetem Ms. .... Öhm nem hallottam a nevét... - Teszi fel a kissé gunyoros kérdést. A bemutatkozásod elmulasztása nem éppen a legjobb ajánlólevél egy ilyen puccos partin, de hát az embert a tettei határozzák meg, és nem a külcsín.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 3:28 pm

[na végre itt vagyok ennél a nőnél.......hmm..amy még mindig formában vagy 1000 év távlatából is...na jó félre az egóval...]
- Igen a nevem Carla Viti. Örülök, hogy megismerhetem Ms. .... Öhm nem hallottam a nevét...
[jajjj...hát már ez is kostólgat??....jajj drágaságocskám...egy ilyen földi kis halandóbak mint neked...nem fogok bemutatkozni örülj hogy egyátalán idejöttem....ahjjj..sajnos nem tudja ki vagyok.....de se baj...ebben a világban márcsak kevesen tudják ki is vagyok valójában...dehát ezt teszi a kor....na gyorsan bemutatkozom nehogy hiányt szenvedjen ez a nő valamiben.....de azt ne várja el hogy behízelgek neki....hidegen és kimérten beszélek hozzáG

-Jó estét Carla..már sokat hallottam magáról..én is örvendek [fujj]....a nevem Ameth...illetve Medusa Amethyts...de szólítson csak Medusának...[milyen régen nem szólított senki így]..
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 2:23 pm

Carla kedvesen feléd nyújtja a kezét, és ha viszonozod akkor megrázza barátságosan. Vagy legalábbis annak tűnik, de a szeméből látod a csalárdságot, és árulást sugárzódni. A nő nem az akinek mutatja magát, mondjuk nincs ezzel baj, mert te sem az vagy igazából akinek mutatod magadat.
- Ó akkor ön az a híres politikus. Örülök, hogy megtisztelte jelenlétével a házat. Sok jót hallottam már önről, nagy megtiszteltetés hogy nekünk dolgozott. - Ezzel olyan mosolyt enged meg magának, amit a gazda szokott a kutyájának. Úgy látszik nincs tisztában az erőviszonyokkal ebben a "háborúban". Nem ismer még téged, és nem tudja mennyire is kell veled vigyázni. - Hogy érzi magát kedvesem ezen a partin? - Húzza fel az egyik szemöldökét. - Úgy látom sok szemrevaló úriember látogatott el hozzánk. - Teszi még hozzá, véletlenül, miközben a felhozatalt mustrálgatja. Gálánsabbnál gálánsabb fiatal, hozzád képest pedig csak csecsemő korú, férfiak udvarolnak a hölgyeknek látványosan. Úgy néz ki tényleg gondoskodtak a vendégek szórakoztatásáról.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 3:49 pm

[Kezet rázok Carlaval.....megállapítom hogy nem túl egyenes mber ő sem...dehát kiben lehet megbízni a mai világban.....ezekben a ki emberi férgekben aligha..hahaha...és méghozzá milyen jól csinálja...ezek a szemöldök és szájfintorgatások....meg ez a lekezelő hangsúly....huuuu....muszály higgadtnak maradnom...elvégre fogalama sincs arról hogy az életével játszik..hahaha....na de haggyuk is....jó lenne ha végre történne valami vagy valaki....mondjuk a házigazda megjöhetne....]

-Nos Carla.....nem akarom félbeszakítani ezt a kis monológot [amit nekem maszlagként szánt]....de meg szeretném kérdezni hogy a házigazda mikor fog megérkezni....

[miközben beszélgetek Carlával körülnézek...és látom ezt a sok kis mitugrászt ahogy udvarolnak a nőknek...nem mondom van köztük egy elég helyes...dehát mi ez ahoz képest amikor a pokol izmos,fiatal démonjai udvaroltak nekem...még régen.....lehozták volna a csillagokat az égről...lelkeket ajánlottak csak azért ,hogy megszóaljak....ahhh...változik a világ....most be kell érnem ennyivel....ejjjnye miket beszélek...dehogy is nem fogok lesülyedni ezeknek az izéknek a szintjére....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 10:27 pm

Lucia a chicago-i keresztanya, nem sértődik meg a megnyilvánulásodon. A házigazdát várja a partin mindenki. Ő itt az alfa és az omega, úgy mint a beszélgető partnered a távoli városban. Végül csak ráveszi magát, egy kis beszorult levegő kiengedése után.
- Carmine itt lesz, de még van egy kis... úgymond üzleti ügye. Tudja ezeknél a vállalati moguloknál soha nem lehet leállni. De hát maga is a magasabb körökben forog, tudja miről beszélek. - A pezsgőjébe kortyol, és felette néz át. Téged les, hogy mit is akarhatsz pontosa na tiszteletbeli rokonától. A parti folyik tovább, és úgy tesz mindenki, mintha fel sem fogták volna, hogy nincs itt a házigazda. Igaz ez csak az álca, mert mint sunyi rókák, mindenki az ősz halántékot keresi.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 13, 2011 4:08 pm

-Oh köszönöm szépen....elnézést most ha megbocsájtaja körbejárok és meglesem az épületet...a wc-t merre találom?

[Tervem egyszerű....amíg nincs itt a házigazda körűlszimatolok egy kicsit és megnézem vajon mivel is foglalatoskodnak ezek a Falconék....csak remélem csendben fel tudok jutni az emeletre...ha valaki lebuktatna azt mondanám neki hogy jajj elnézést csak a wc-t kersetem...ott is a lépcső...odamegyek és megpróbálok észrevétlenűl feljutni]
[Közben nézem ezt a sok kis halandót amint próbálják at a látszatot kelteni ,hogy itt minden rendben van...ám belűlről mindegyikűk romlott...akár csak én..hahaha....remélem majd egyszer mindenki ismeri és rettegi majd a nevem ebben a világban..addig csak egy kis csetlőbotló politikus vagyok...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 12:13 am

//A tetőtérben vagy, innen már nincs feljebb épület. Nem tudom milyen emeletre gondoltál.//

Lucia megköszörüli a torkát a hirtelen jött váltástól, na meg a kérdés illetlenségén. Azért már elég sokat látott, hogy ne piruljon el, de mások biztos megbotránkoztak volna ezen a nyílt felszólaláson. A nő csak int egyet, és az egyik "pincér" máris közeletekben terem. Pár szót váltanak, és a férfi máris mutatja az utat. A tetőtéren nincs toalett, de egy szinttel lejjebb, vezet téged a lifthez, megtalálhatod. Csak az első kanyarnál balra, és már ott is vagy. A férfi nem hagyja el a tetőt, így egyedül mehetsz tovább ha akarsz.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 9:58 pm

//bocsii nem tudtam hogy a tetőn van a party..Smile))//

[Láttam megilletődőtt kedves kis Luciám a kérdésen...ohh és ahogy látom hivat egy pincért is....]
[Látom a lift felé próbál terelni engem.....na követem...közben azon gondolkodok vajon mennyire örizhetik az itt lévő szobákat most hogy ekkora itt zürzavar.....lemegyek a liftel és körülszimatolok olyan emeleteken ahol nem jártam...hátha egy szobában ott lessz egy kis információ aminek hasznát vehetném....]
[Hivom a liftet és várok....a lift természetesen igencsak jómódra utal..ez nem egy panelházas lift..hanem gondolom tükör...és vörös szönyeg is van benne...dehát mi másra számítson az ember ha ilyen puccos helyre jön]
[a pincér még mindig itt áll...ahhj]

-Köszönöm hogy elkisért innen már eltalálok én is...pá drágám...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 10:42 am

A lift kinyílik, és ahogy számítottál rá igen csak díszített. Bársony szőnyegen tapodsz, és tükörből néz vissza rád gyönyörűséges képed. A lift fala mellett egy bársonyborításos bordó ülőalkalmatosság, hogy az illuminált, vagy csak gyenge vendégek, kényelembe tudják helyezni magukat. De hát ez nem lep meg, mert egy szakasztott ugyan ilyennel érkeztél fel ide.
Falcone kúria - Page 7 Egg_blue
"Harc volt itt, Kurt és Amethysta küzdött,
a végeredmény rejti hol az üldözött"

Az emelet választásnál megakadsz egy kicsit. Tizenkettő számozott gomb terpeszkedik előtte, egy földszinti, és kettő a parkolóba visz. Így hát nem kis feladat lesz kiválasztani melyikre is akarsz pontosan menni. Tőled függ, hogy mit is akarsz pontosan. Vagy hogy hol is akarod azt megtalálni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 7:05 pm

Előzmény: Utcák, sikátorok

A kúria megnevezés nem is csaló annyira. Az épület hatalmas, több mint tíz emelet magas, és ebben csak egy család lakik. Azok sem mindig. Ha jól hallottátok külön van emelet minden családtag számára, és olyanokat is lehet találni, amik csak munkára, szórakozásra, vagy pihenésre vannak. Nem véletlen hát, hogy a város egyik leggazdagabb családjáé.
Ténfergő biztonságit nem láttok, de a főbejáratnál van egy ajtónálló. Aki elveszi az érkezők kocsikulcsát, és a boy-nak kiadja utasításba, hogy hova vigye azt.
Mindannyitok hallja, a hangzavart ami felülről jön. De csak Sárkány látja a forrását ténylegesen. A parti, ami közbe be kellene törnötök a tetőn van. És úgy néz ki a célotok is. A házat szintén elcsúfítja a fém tűzlépcső, ami egészen a legfelsőbb emeletig elér. De van több bejutási lehetőség is. A főbejárat, a hátsó bejárat, ami egyben a földalatti parkolónak a bejárata is egyben. Na meg több erkély, és ablak díszíti az épületet, mint az praktikus lehetne. Szellőzőt nem láttok, így lehet, hogy a kivezető nyílása nem ilyen földközeli helyen van.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 4:18 pm

[Ahjjj....12 emelet....azt mégis hogyan.....ahh..amigre megtalámok bármit is ebben a kúriában este lessz....hagyom is az egészet.....fogom magam és kiszállok a liftből...visszamegyek a "házigazdához"....meg kell tudnom tőle hol van az a szoba ami úgymond "irodás szobának van fentttartva"..biztos lessz ott valami...remélem elmondja ez a némber...majd aztmondom hogy végülis azért vagyok itt hogy kidekoráljam a szobát...majd aztnondom neki hogy értek az ilyesmihez........miközben megyek érzem hogy a parti kezd laposodni...mostmár mindenki ül...és beszélget...valamint iszik....valószínűleg mindenki a házigazdát várja....köztük én is....ott a pezsgősfiú]

-Héj ...érem várjon...kérhetek eggyet??....legyenszíves [próbálok kicsikarni valami mosolyfélét az arcomon..]
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 4:43 pm

Megérkeztünk az épülethez, és jól megcsodálhattuk a leggazdagabb házat. Kicsit húztam a számat.~És még csodálkoznak, hogy válságban az egész világ? Ezek csak úgy szórják a pénzt.~Ráztam a fejem, majd a kezemet a kis kommunikátorhoz helyeztem.
-Sárkány látsz valamit?-Kérdeztem, és még fel is tekintettem a tetőre ahol gondoltam, hogy állomásozott, miközben vártam a válaszait, megnéztem a környéket. Nem úgy tűnt, hogy van ott bárki is. Kicsit furcsáltam.
-Ezeknek a gazdagoknak nem kéne mindenhol őröknek lenniük? Nézd meg, még a tűzlétrát se őrzi senki.-Mondtam Védelmezőnek miközben oda mutattam.-Felmászhatnánk a legfelső emeletre, és azt se venné észre senki hacsak nem az ablakon bámulna ki egész este.-Mondtam, miközben ismét megráztam a fejem.
-Akkor most mit csináljunk? Szerintem akár a házon belül is elkaphatunk valakit, nem?-Kérdeztem, miközben ismét körbe néztem, és közben vártam, hátha Sárkánynak van valami mondanivalója, mert ő is hallotta amit mondtam.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 7:39 pm

A srácok lent mentek az úti cél felé, semmi kifogásolnivalójuk nem volt a fenti megközelítéssel. Kicsit elakadt a lélegzetem, mikor megláttam ezt a termetes monstrumot. Ezek aztán tudnak élni...! Klassz lehet egy ilyenbe lakni. Vajon mennyi adót fizethetnek? Vagy inkább mennyit kellene fizetniük? Hiszen gondolom adócsalás is megy náluk nagyban.
- Úgy tűnik, változott a terv - válaszolom, miután aktiváltam a kommunikátort. - Sehol egy szellőző, valamint a tetőn tartják a bulit. Jó hír, hogy csak a londínert vagy mit látom. Azt gondolom nem akarjuk lecsapni, de más viszont nem akadályoz minket. - Elgondolozom, majd újra megszólalok. - Valahogy a házba kellene bejutni. Mit gondoltok, milyen lehet a biztonsági rendszer? Mert én bemászhatnék a tűzlépcsőn, ti meg mondjuk a hátsó bejáratnál besurranhatnátok valahogy. Jobb ötletem most nincs.
Várom, mit válaszolnak a többiek, hátha van jobb ötletük.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 11:10 am

//Off: VM bácsi, kérnénk pár kört ismét tervezgetésre. Új tervet kell kieszelnünk.//

A kúria megpillantása hatalmas döbbenetet hozott Brian számára, már nem azért mert annyira tetszik neki, hanem mert sokkal nagyobb a felhajtás, mint azt ő gondolta, és a terv is ezzel füstbe ment. Fintorogva rázta meg a fejét, majd kíváncsiságból Cybergyíkra tekintett, hogy ő ugyan milyen tekintettel hódol az új kialakult helyzetnek.
- A tervnek annyi, valami újat kell kitalálnunk. - Mondta hangosan gondolkozva a férfi, miközben társai véleményét hallgatta, s figyelt az általuk látottak magyarázatára.
- Rendben, tehát a tetőn van a buli, ez kapóra jöhet nekünk. Az Ajtónál álló fickót természetesen nem bántjuk, folyamatosan figyelemmel tartják. Sárkány, szerintem a hátsó bejárat a konyha felöli oldal, és a partit figyelembe véve, tele lehet szakácsokkal és pincérekkel, nem hiszem hogy jó ötlet. Két ötletem van. - Mondta Védelmező a kommunikátorba beszélve, majd végignézte a tűzlépcsőt egyik tervének állomását, majd az ajtónál álló diszpécsert kezdte el méregetni.
- Az első tervem veszélyes, könnyen lebukhatunk. De ha beválik, onnantól egyenes út vezet a biztonsági szobába. A terv a következő. Szereznünk kell egy autót, amit én fogok vezetni. Sárkány elbújik a csomagtartóban, és míg én kiszállok és a diszpécserhez sétálok, addig a boy elviszi a kocsit, le a garázsba. Az én dolgom, hogy elmagyarázom a srácnak, hogy cégünk bejelentést kapott a rosszul működő kamerarendszer miatt, és engem küldtek ki az ellenőrzésre. Ha rá bírom venni az igazamra, akkor elkísértetem magam a biztonsági szobába, és a kommunikátorba el fogom mondani hol találjátok. Ekkor jön Sárkány. Kiszáll a csomagtartóból, és a lehető legtöbb autót próbálja meg riasztóvijjogásra bírni, ezzel a környéken lévő őröket oda tereled, míg Cybergyík ez idő alatt az általam mondott szintre felmászik, remélhetőleg gondtalanul és egy füstgránát segítségével betör a biztonsági szobába, és ketten leverjük a nehézfiúkat. Sárkány pedig visszahúzódik az utcán lévő tetők egyikére, és figyeli a környéket. Ha eddig eljutunk már onnantól nyert ügyünk van. Vélemény? - Kérdezte Brian, végigsorolva a tervet, miközben újabban törte a fejét, jól áttekintette az egész épületet, keresve egy pontot, amit kifelejthetett tervéből.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 6:27 pm

Védelmező új ötlettel jött elő, amit én végig gondoltam, és nem volt rossz, viszont eléggé vékony szálak tartják fent ezt a hidat, és nagyon könnyen elszakadhat.
-Nem nagyon tudom. Van pár gyenge pont.-Mondtam miközben megvakartam a halántékom.-A leggyengébb pont talán az őr átrázása lenne. Úgy értem, bocsáss meg, de nem úgy nézel ki mint egy szerelő. És még kocsit is szereznünk kéne. Ez nem éppen tökéletes, túl nagy a bukás veszély.-Mondtam, miközben újra megfigyeltem a házat, és rá kellett jönnöm, hogy mégis hogyan lehetne ezt megoldani.
-Talán ha fel hívnánk magunkra a valahogyan... Talán ha csinálnánk valamit ami felhívná egy őr figyelmét, és megnézné akkor megoldható lenne. Talán a hátsó bejáratnál őrködik valaki azt kicsalogathatnánk.-Mondtam elgondolkodva, közben vártam a többiek javaslatát, miközben újabb verziókon ötleteltem.-De az is lehet, hogy azért ilyen kevés az őr mert mindent bekameráztak.-Folytattam a hangos gondolkodást.-Sárkány! Feltudsz jutni az egyik erkélyre anélkül, hogy bárki meglátna?-Kérdeztem, közben, azt figyeltem melyikre lenne érdemes átugrani.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 7:32 pm

Védelmező ötlete tetszik, de én is látok benne gyenge pontot, bár nem azt, amit Gyík.
- Az autó még hagyján, de de mi van, ha a parkoló is be van kamerázva? Mi a másik ötleted, Védelmező?
Filózok egy picit, s nekem is eszembe jut valami.
- Szerintem meg tudnám csinálni. Innen csak egy ugrásnak tűnik. Ha nem néz éppen valaki pont oda és nem esem egy kamera szögébe, szerintem simán. - Tartok egy kis szünetet, majd előhozakodom bárgyúnak, sőt nagyon durvának tűnő ötletemmel. Lehet, hogy rossz, sőt még nekem is annak tűnik, de hátha. - Mit szólnátok, ha benéznék a buliba? Tuti, hogy akkor mindenki rám figyelne, ti meg akárhol bejuthatnátok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 1:17 am

//Hát igen az ilyen kérések miatt, könnybe lába a szemem. Tessék csak nyugodtan vitázni, addig is írok Amy-nek, és nektek egy gyors helyzetjelentést.//

A parti tényleg kicsit alábbhagyott, de hát így szokott ez lenni, az ilyen összejövetelekkel. Senki sem meri magát jól érezni, mert az a magas körű társaság talán rossz néven venné. Így hát csak héba-hóba kortyolgatnak az italukból, és próbálnak semleges beszélgetést folytatni. Egy színes egyéniségre várnak, aki felszabadítaná bennük a vágyat a jó mulatozásra. Viti kisasszony is eltűnt, így hát szinte már nem maradt olyan személy itt, aki házigazdának mondható lenne.
Lehet, hogy csak ez kellett hozzá. A térségben nem csak asztalok és székek találhatók, de igen csak hatalmas medence is. A forrás már megvan, honnan is jött a csobbanó hang. Ezt követően csengő kacagás harsan. És mindenki arra néz, még te is.
Falcone kúria - Page 7 BruceWayneShorty
Egy délceg sármos na meg megnyerő mosolyú férfiú szórakoztatja a közönséget. Bruce Wayne személyesen tette tiszteletét a partin. Így hát mint mindig fiatal hölgyemények gyűrűjében társalog és iszik. Éppen az egyik pityókás vörös volt az, aki megmártózott a vízben, és egyik politikus társad is utána ugrott. Ez még nem lenne elég, az ajtónállók haptákba vágták magukat, mintha csak az este főattrakciója érkezett volna meg.

Figyelmesebb körültekintést követően, a harmadik emelet környékén kipárolgást vehettek észre. Úgy látszik, ha a földszinten elérhető távolságban nem is láttatok, de feljebb már megpillanthatjátok a szellőzőt. Igaz elérni oda kész csoda lesz, mert hát nem éppen a tűzlépcsős falon helyezkedik el, de legalább egy ablak a közelében van. Kamerát nem láttok, ez a város egyik legrégebbi épülete, talán nem merték a míves vízköpőket megbontani holmi modern dobozok miatt. Sárkány jól mérte fel a terepet, az ugrás neki könnyű lenne, de a pontos célzás már nem annyira. A távolság éppen elég, de hogy pont a tűzlépcső egyik emeletére ugorjon, vagy hogy meg tudjon kapaszkodni, na az már nem piskóta. De ez csak a kinti látszat, belső térről még szinte fogalmatok sincs.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 11:01 am

[.....Ahhh...még a mellékes "házgazda" is eltünt...na ez szép....sehol senki..én meg itt poshadok egy partin ahova önszántamból sohasem jöttem volna el.....fuujjj....mindehol férgek...és csotányok...ahh...mi ez a hang??.....aztaaaaa....még medence is van....uristen....mit meg nem lehet a mai világban csinálni...hát igen akinek van pénze az költse.....de várjunk csak ki az...ohh....csak nem....ez..Bruce Wayne?.....személyesen itt??.....ohohohoh...valaki még utánna is ugrott......mindig is vonzotta a nőket...mitagadás...nem rossz falat....na de hogy egy kicsit növeljem a hírnevem odamegyek hozzá társalogni......átverekszem magam a női hadakon...és Brucehoz közeledem...]
Falcone kúria - Page 7 406px-Bruce_Wayne_068
//majdnem úgy nézek ki mint ez a feketeruhás nő...csak kicsit fiatalabb vagyok..és kiengedett a hajam..//
-Jónapot Bruce....Medusa vagyok...már sokat hallottam önről....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: