DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 1:42 pm

Sárkány azt mondta, hogy át tud ugrani, aminek örültem.
-A meglátás miatt nem kell aggódnod. Bent világos van, ami azt jelenti, hogy kifelé, csak sötétséget fognak látni maximum egy kis mozgást. Legalábbis innen úgy tűnik, hogy a fény nem világítja meg az erkélyt... Várj ezt azért még érdemes lenne leellenőrizni...-Ekkor viszont Sárkány jött elő az őrült ötletével. Először csak pislogtam, majd a fejemre tettem a kezem.
-Dr. Löket valószínűleg ezt csinálná. De nem biztos, hogy minden őr fel fog rohanni, lehet néhány embernek az a feladata, hogy vészhelyzet esetén megszerezze azt ami után mi kutatunk. Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk hivatalos munka az "információ mentő". Ezért kéne beosonni.-Mondtam végig és remélem sárkány is hallgat rám, és nem kezd bele a tervébe.~Gondolkodj Lindenburg... Gondolkodj! Hogyan jussunk be feltűnés nélkül?~Törtem a fejem, mielőtt felnéztem volna, és eszembe jutott valami.~Ez a ház nagyon réginek tűnik... Lehet, hogy van kinti biztosíték doboza, amit megzavarhatnék... Akkor le kell küldeniük valakit.~
-Várjatok, talán meg tudom oldani a problémáinkat... Megyek és megnézem mit tehetek.-Azzal körbe néztem óvatosan, nehogy észrevegyen valaki, majd gyorsan átmentem az utcán az árnyékokat használva. Elkezdtem óvatosan körbe járni a házat, olyan dolgok után amit megrongálva képes vagyok elérni, hogy egy szerelő, vagy egy biztonsági őr megjelenjen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 12:44 am

//Istennő vagy, Amy. Gratulálok a képhez, nekem két órámba telt ezt megtalálni. A post csak Amy-nek szól.//

Az úri ficsúr végigmér és elégedetten csettint a nyelvével. Olyat lát, ami tetszik neki, igaz meglátsz egy pillanatnyi tétovázást. A szeme mintha megvillant volna a rámenősségeden, de a tettei másról árulkodnak. Megfogja gyengéden a kezedet, és érzéki csókot lehel rá.
- Üdvözlöm a köreinkben Medusa. Neve oly gyönyörű, mint maga a tulajdonosa. Megkínálhatom egy itallal? Szomjasnak tűnik, és nem bírom ha egy szépség nélkülözik a társaságomban. - Távolban végre megérkezik a vendég, aki nem éppen a házigazda, de nem kevésbé ismert személyiség. A nők bálványa, mindenki imádatának tárgya. Aki lehetővé teszi asszonyok ezreinek, hogy istennők lehessenek. Roman Sionis a Janus Cosmetics tulajdonosa.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 11:48 am

Védelmezőnek is rá kell döbbennie, hogy terve igen kockázatos, és a többiek már saját terveikkel álltak elő. Viszont a másik ötlete hasonlatos Gyík ötletével, csak kicsit máshogy gondolta. Ahogy szétnéz ő is az épületen észreveszi a szellőzőt, de az ablak mellé van beszerelve. Őrültség lenne azért felmenni az ablakon, hogy aztán kijöjjön a másikon, ide valami más ötlet szükséges. Habár...
- Mi lenne, ha Sárkány felmászna a tűzlétrán, míg Gyík megbabrálja az áramellátást. Így valóban lejönne valaki megnézni a hibát, ekkor én a sötétségből lecsapnék. Átöltöznék a ruhájába, és visszamennék a partira. Ezután leváltom az egyik ablakkal ellátott szobában tartózkodó őrt, ahol feltehetőleg a szellőzőrendszernek kell lennie, így ti bemásztok, és megkeresitek a kamerákat figyelő szobát. - Magyarázta a férfi, s tudja ez is kockázatos, de legalább kivitelezhető előző ötleténél.
- A terv innentől ugyanaz, mint az eredeti. - Tette még hozzá.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 10:16 pm

Gondoltam, hogy nem fog tetszeni az ötlet, amúgy is hülyeségnek gondoltam, de hát nem baj. A srácoknak szerencsére jobb ötleteik vannak. Egy dolog nem tetszik csak, mégpedig a tűzlétra. Most, hogy nézem, elég meredek lenne a landolás. Talán meg tudnék kapaszkodni, de elég kétesélyes. Legrosszabb esetben zuhanok egy nagyot. De talán meg tudok kapaszkodni a kardommal, ha beleverem a falba. Nem ez lenne az első eset, bár eléggé utálom ezt a megoldást. De talán átugorva egy másik épületre jobban látnék.
- Na, ez a terv tetszik - mondom. - De én addig mit csináljak odabent? Már ha bejutok épen, elég durvának néz ki jobban megnézve - teszem még hozzá, s közben körbenézek, hogy van-e valami olyan hely, ahonnan nagyobb eséllyel tudnék épségben átérni, s nem is vennének észre.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 10:35 pm

Folytattom az osonást közben hallgatom a többiek beszélgetését és Védelmező új tervét. Magamban hümmögök közben gondolkodok.~Na úgy tűnik olvass a gondolataimban... na nem baj.~
-Rajta vagyok.-Mondtam bele a rádióba, közben elkezdtem lassan körbe járni a házat, hogy találjak bármit amiben kárt tudok tenni és a helyre tudom összpontosítani a figyelmet. Közben a következő lépésen gondolkodtam, és amíg áthaladtam a tűzlétra alatt föl is néztem rá, majd pedig körbe.
-Hallod Sárkány? Itt nincs senki, szerintem gyalog is ide jöhetnél, nem kell trükközni, innen egyszerűen felugorhatsz.-Mondtam, majd folytattam az utamat, és a kutatást.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 12:33 pm

Cybergyík megtéveszthetetlen hüllő szemei kiszúrják a lényeget. A tűzlépcső körül senki sem lézeng, és simán az utcáról is megközelíthető. Így a keresése nem hiábavaló főleg, hogy az elektromos kábeleket is meglátja. Vagy legalábbis merre is futnak a falban, de ami még fontosabb merre tartanak. A föld alá, vagyis a csatornarendszerbe. A városi építkezés egyik ismérve, hogy a rondának ható, oda nem illő dolgokat megpróbálják eldugni a szemek elől. Erre pedig a csatorna tökéletes hely.
Az ajtónálló még mindig az ajtó előtt áll, és most éppen egy limuzinból tessékel ki egy őszes férfit. Ki nagyon hasonlít Carmine "A Római" Falcone-ra. Persze csak ha láttatok róla már képet, vagy riportit a televízióban.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 3:42 pm

Ahogy megfigyeltem a terepet, észrevettem több fontos dolgot is. Az első például, hogy senki se vigyáz a tűzlétra környékére, de ezt nem volt nehéz kitalálni a másik a kábelek mozgása. Úgy tűnt, hogy nem lentről felfelé, hanem fentről lefele viszik az áramot. Egy pár percig még megfigyeltem, hogy biztos legyek a dolgomban utána megszólaltam.
-Oké, fejlemények. Lehet tévedek, de ahogy megnéztem ezeket a kábeleket... Szerintem a biztonsági központ a föld alatt van, mert kizárt, hogy bármi másnak ennyi energiára lenne szüksége, és a föld alá helyeznék.-Mondtam, majd vártam a visszajelzéseket.-Úgy tűnik, hogy nem lesz szükség az álruhás tervre, ha lejutok a csatornán keresztül, lehet, hogy nektek már csak be kell osonni.-Mondtam eltűnődve, de közben vártam az ötleteiket, még nem kezdtem el a saját kis tervem, még a végén valami hülyeséget csinálok amire ők még figyelmeztethetnek.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 6:23 pm

//köszönöm Smile))).....olvadozok..:DD//

[Ohh...milyen egoista beképzelt alaknak tűnik....fujj...azthiszi mindenkit csak úgy megkaphat....jajj pezsgő??....hát na jó iszom egyet....csak nem árthat....érdekes ahogyan a nevem dícséri....valószínüleg még nem halotta ezt a nevet..mert akkor nem mondana ilyenket...ha tudná hogy egy olyan nőről kaptam a nevem akinek 100 kígyó tegerőzik a hajába...]

-Jajj...maga olyan rendes.....kérek egyet...

[ekkor belép a terembe egy nagyon híres személy akit én is sokszor láttam már...persze mindig belebotlottam politikai ügyeim során...nem rossz fej pasas....de ö is egy kicsit ego.....odamegyek köszönök neki...elvégre itt mindenkinek köszönni kell és behízelegni....]

-Elnézést Bruce.....most oda kell mennem ahhoz az úrhoz...köszöntöm mert már régóta nem találkoztunk és jó barátok vagyunk...[csak vegye be ezt a hazugságot...]
Ön ismeri az urat?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 8:58 pm

Nem igazán találok semmilyen jobb helyet, ahonnan nagyobb eséllyel átugorhatnék. Bár Cybergyík szerint senki sincs odalent, simán átsétálhatok. Aha... na, ezt már cinkesnek érzem. Először feljövök, majd mikor rájövök, hogy kitörhetem a nyakam, mászhatok le. Hurrá. Hjaj, ilyenkor de bénának érzem magam... Na, de inkább legyek ciki, mint palacsinta. Sóhajtok egyet, majd benyögök egy "oké"-t a kommunikátorba, majd elindulok a tűzlétrához.
- Jól hangzik, csináld. Kell valamilyen segítsé... - kérdezem, de félbeszakít egy limuzin, amiből asszem Carmine Falcone száll ki. Eddig nem is volt itt? Vajon hol volt? Azt hittem, már a buli elejétől itt lebzsel. Hüm... - Srácok, nem tom, észrevettétek-e, de most jött meg Falcone.
Ahogy ezt kimondom, eszembe jut valami. Újra az épületet kezdem el nézni.
- Talán valamelyik erkélyen keresztül be tudnék jutni, s akkor nem kellene lemennem a tűzlétrához - kezdem el méregetni a távolságokat. - Mit szóltok?
Ha az is nyaktörő mutatvány lenne, mint a tűzlétra megcélzása vagy a többiek nem helyeslik, akkor lemászok a létrán és megyek a Cybergyík által mondott helyre.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 9:06 pm

Védelmező a sötétben megbújva hallgatta és figyelte az eseményeket, hiszen az ő szerepe az áramellátás megbabrálása után válik fontossá. Ekkor Cybergyík egy érdekes infót ad át a csapatnak, a biztonsági szoba a föld alatt van, ami sokkal bajosabb, mint ahogy először gondolták.
- Az nem valami jó, nehezebb a kijutás, pláne észrevétlenül. - Gondolkozott hangosan Brian, mikor jött a következő aggasztó fejlemény, még pedig Falcone érkezése.
- Ez még nagyobb gondot jelent. Innentől meg fogják kettőzni az őrséget, remélhetőleg az öreg nem a kis irodájába kívánja tölteni az estét. - Mondta a férfi, majd a hallottakat figyelembe véve próbált új tervet kifundálni.
- Rendben, Sárkány akkor az erkélyen bejut, én pedig megyek Cybergyíkkal a csatornán keresztül. Mivel én nem tudok felugrálni az erkélyre, nem igen vagyok ugrabugra alkat, kedves hüllőnket segítem a biztonsági teremben, hiszen nagyobb ott az őrség, mint Falcone irodájában. Valószínűleg. - Magyarázta Védelmező, majd megvárja a többiek véleményét, ha szerintük Briannak jobb dolga lenne máshol, megvitatják a dolgot.


//Off: VM igazad volt, egy oldallal visszább lapoztam olvasáskor, azt hittem te jössz. Smile//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 3:12 pm

//Nekem mindig igazam van, admin vagyok ezt már tudhatnád.//

Bruce ránéz az éppen érkező gyártulajdonosra, és elmosolyodik. Valami pajkosság villan meg a szemében, ami meglepő dologra készteti. Talán nem téged, de hogy a körülöttetek állókat igen az teljesen biztos. Mikor ellépsz tőle, lágyan megragadja kezedet...
- Ó drágám, ne siessen annyira. Az első táncot kénytelen lesz nekem adni. - és közel húzz magához. A testetek összeér, és máris úgy ragad meg téged, hogy csak egy lépés van hátra, és máris a táncparketten lehettek. - Medusa hallja a zenét, hív minket. - Szemeidbe néz, mélyfekete sötét, akár az éjben. El tudnál merülni bennük, akár órákra is.
Falcone kúria - Page 8 Wayne
Eközben Sárkány kiszúrja a legmegfelelőbb erkélyt. Elég széles, és nincs is közvetlen felette még egy, hogy betörhesse rajta a fejét. Csak célozni kell rendesen az ugrást, és ha nem jön közbe semmi, akkor még el sem sikerül törni egyetlen egy végtagodat sem ezen a pár tucat méteren. De csak a hősön áll, hogy megkockáztassa szerencséjét, vagy a biztosra megy, ami talán több veszélyt tartogat, mint megoldást.
Lent pedig két társa meglátja az utat, mely a mélybe és a mocsokba vezet. Egy kívánatos csatornafedő az, amely meglepő de a csatornába visz. Végül pedig még látjátok mikor Carmine eltűnik a saját házában, több emberével együtt. A zene még mindig ugyanazzal a hangerővel száll felétek, és semmi sem utal rá, hogy bárki észrevett volna titeket.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 4:42 pm

Nézegetem az épületet, próbálom felmérni, melyik lenne a legideálisabb érkezési hely. Pár másodpercig nézegetem, majd kibökök egy egészen jó helyen lévő erkélyt. A távolság stimmel, szóval még nekifutni sem kell. Másik erkélybe úgy tűnik, nem verném be a buksimat, ez is oké. Úgy tűnik, minden klappol, mintha miattam rakták volna ide. Elégedetten bólintok magamnak egyet, majd hallom Védelmező tervét, ami ad egy plusz lökést az erkély melletti elhatározásomnak.
- Rendben van - mondom a kommunikátorba, s elkezdem becélozni az erkélyt. Nem hiszem, hogy bármi gond adódhat, haza is így szoktam menni álruhában, sőt Sarahhoz is, szóval gyakorlatom van. Igaz, az az erkély kicsit máshogy néz ki, az már rutinból megy, de most kicsit más. Mi van, beijedtem a saját ötletemtől? Ne már... Ez tök jó ötletnek tűnt, de most valahogy elszállt az önbizalmam. Talán mégis a tűzlétra kellene. Másszak még is le és szóljak a többieknek, hogy... Nem, asszem tudom már, mi aggaszt igazán. Az, hogy nem én leszek Cybergyíkkal, hanem Védelmező, s nincs sok gyakorlatom a lopakodásban. Ha tényleg ennyi a bajom, akkor akármelyik mellett döntenék, az utolsó pillanatban mindig megváltoztatnám az álláspontomat, s egész éjjel fel-le rohangálnék. De már eldöntöttem, hogy ez lesz, szóval maradok is itt. Bíznom kell magamban, s bizonyítanom is, hogy lehetek olyan, mint aki szeretnék.
Míg ezt megdumálom magamban, folyamatosan azt nézem, hogy kellene ugranom az épségben átjutáshoz. Végül felsóhajtok:
- Na hajrá - s elrugaszkodom, remélve a legjobbakat s kezeimmel felkészülök, hogy megkapaszkodjak bármiben, ha valamit elszámítottam volna.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 10:37 am

//Vegyük úgy, hogy csak a jószívemnek köszönhetően nem nehezítek a kalandotokon, de azért a határidőt, amit ti adtatok meg betarthatnátok.//

A trió úgy dönt ketté szakad. Egy időre mindenképpen. Míg Cybergyík Védelmezővel azt tanakodja merre is kellene megközelíteni a célpontot, addig Sárkány megteszi az első lépést. Akár csak ha a mátrix-ba lennél. Szugerálod magad, és nekirugaszkodsz. A röpted szép, az íved még gyönyörűbb, és a magasság miatt senki nem veszi észre a nyaktörő mutatványodat. Szerencsédre az utcai lámpák sora mélyen alattad vannak, így még csak a gyanú fénye sem vetül rád. Az erkély egyre közeledik, és csak most pillantod meg, amit eddig szabad szemmel nem is láthattál volna. A kis tér nem üres, egy gyönyörű fa kerekasztal, és körülötte antiknak tűnő székek vannak. A világ megáll körülötted, gyors fejszámolást végzel, és rájössz nincs semmi esélyed rá, hogy elkerüld a csúfos landolást. Pont az asztalra érkezel, ami a megnövekedett súly alatt csak egy nyikordulást tud kipréselni magából, utána pedig magába zuhan.
Az asztallap eldől te pedig egyenesen előre bukfencezel. Ha egy talajtorna gyakorlat közben lettél volna, tapsviharal fogadott volna a közönség, de így csak berobbansz az üvegajtón, szerencsédre nyitva volt, így nem törted be. Kicsapódik, téged pedig a szemközti fal fog meg. Nem éppen a leghősiesebb érkezés, de célt értél, igaz nem kis zaj árán. A szobában félhomály fogad, és forog akár egy ringlispir, ez mondjuk a zuhanás következménye. Még így kóvályogva is deja vu érzés fog el, mintha már jártál volna itt, vagy legalábbis nagyon hasonló helyen.A szoba falai tele vannak poszterekkel, és különféle fiúbandák félmeztelen képeivel. A hatalmas ágyon plüssállatok, és az egyetlen asztalnak mondható dolgon pedig egy rózsaszín házzal ellátott számítógép. Egy furcsa hátborzongató gondolat kezd agyad felé hasítani.
Eközben a mit sem sejtő háznép, csak a reflektorfénybe került párra figyel. Bruce Wayne újabb prédát szemelt ki magának, és ami a legfelháborítóbb mindenki szeme láttára. Csak int egyet, és a zenekar újabb darabját kezdi el repertoárjának, Amethysta pedig mint egy hercegnő forog a csábos férfiú karjai között.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 8:27 pm

//Bocsánat... Nem kaptam értesítést és elfelejtettem feljönni ránézni... Kicsit szétszórt vagyok manapság.//

Megláttam a csatorna fedőt, és közben hallgattam a többiek mondanivalóját. Hát úgy tűnt kész az új terv. Sárkány lesz a tolvaj, és mi fogjuk szétszedni a biztonsági rendszert. Nekem mindegy ameddig sikerül megcsinálni, bár a fiú ötletén elgondolkodtam.
-Öm... Lehet nem kellene...-Kezdtem bele, de eddigre már hallottam is az asztalba csapódást a mikrofonon keresztül.~Ez... Meg... Mi volt?~
-Nem érdekes...-Mondtam, miközben megközelítettem a lejáratot, és sóhajtottam.
-Na jó essünk túl rajta.-Mondtam, és felnyitottam a fedőt.-Siessünk, lehet máris kifutottunk az időből.-Mondtam Védelmezőnek aki remélhetőleg eddigre felzárkózott. Leugrottam a mélybe, megvártam, hogy ő is leérkezzen, majd körbe tekintettem. Ha nem volt semmilyen világítás, valószínűleg a telefonom adta fényforrást fogom kiaknázni, és az első dolgom, hogy a plafon és a falak találkozópontját nézzem át a kábelek után kutatva, hisz ha egyszer lejött akkor van nyoma itt is... Kivéve ha a falba építették, de erősen kétlem, mert akkor a háznál is ügyeltek volna erre az apróságra. Arra is gondoltam, hogy nagy valószínűséggel csak egy sarkot fogok látni, ajtóra semmi képen nem számítottam, épp ezért is örülök, hogy Védelmező velem van, a karja biztos át tudja ütni a válasz falat ha erre szükség lesz.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 9:35 pm

//Off: Elnézést a késésért!//

A férfi szó nélkül követi Cybergyíkot a csatornába, nem igen riasztja el a szag ami várja, már hozzá van szokva a koszos munkához. Ő most inkább eszesebbik társára hagyja az okoskodást, csendben követi őt, közben tekintetével pásztázza a területet, szemüvegének köszönhetően könnyen átlátja a csatorna sötét szegleteit is, miközben észreveszi, hogy a gyíkember, telefonjának segítségével próbál tájékozódni.
- Ne haragudj Gyíkarc, de a gyíkoknak nem jó a látások, és nem a nyelvükkel tájékozódnak? Bocsi, csak mióta társak vagyunk utána néztem mit bírnak a gyíkszerű hüllők. - Jegyezte meg a férfi, miközben Sárkány bemutatkozott a rezidencia egyik szobájának eléggé hangosan. Védelmező arcán egy gúnyos vigyor jelent meg, de nem szólt semmit. Valamit biztos jól csinált a hős, ha már a Médiában szerepelt, és elismert bűnüldöző, így nem szólja le a srácot.
- Biztos vagy a dolgodban, jó irányba haladunk? - Kérdezte Brian, s bár tudta, hogy hüllő cimborája nagy tudással rendelkezik, valamiért mégsem bízott képességeiben. Jobban mondva, még nem bízik meg benne...pár hónapja ismeri csak, ha nem muszáj, az életét nem adná a csapat egyik tagjának sem a kezébe.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 9:02 pm

Mikor még a tetőn voltam, úgy gondoltam, minden eshetőséget számításba vettem. Mikor azonban már a levegőben száguldottam, rájöttem, hogy koránt sincs így. Az erkélyen van egy kisebb étkezőszerűség, s már nem tudok változtatni semmin, biztos a becsapódás. Biztos vagyok benne, hogy ezt kizárt, hogy kibírja az asztal.
Igazam is lett, hatalmas reccsenés, én meg beesek és gurulok a szobába. Mákomra nincs zárva az üvegajtó, már csak az hiányozna, hogy összevágjam magam. Hogy ne legyen elég, magamtól nem tudok megállni, a falat kell segítségül hívnom, ami egy jókorát ad. Talán ilyen kínos és fájdalmas élményben nem is volt még részem.
- Bent vagyok ... - jelentem a többieknek kissé nyögve - ... bár gondolom, hallottátok - próbálom elpoénkodni, miközben megfogom fájó fejemet.
Gondolom, ha bent lenne valaki, már rég reagált volna rám, szóval azt hiszem, egyedül vagyok. Kissé bizonytalanul állok fel a fejemet masszírozva. Kicsit szédülök, de hamarosan rendbe jövök. Körülnézek, hogy kábé hol lehetek, de a rosszullétem kissé még inkább megnövekszik a környezetem láttán. Szinte elakad a lélegzetem, mikor eszembe jut, mikor láttam ilyen szobát, és persze hol. Pár hónapja, szintén Falcone-nál, a legkisebb lánya, Kitrina szobájában. Akkor még nem voltam annyira járatos egyik családfában se, viszont a vele való találkozás után megígértem magamnak, hogy megtanulom a neveket, hogy ne legyen olyan kínos beszélgetés, hogy még azt se tudom a másikról, hogy hívják. Hát... más körülmények között nagyon szívesen összefutnék vele, hisz nagyon csinos, de most... elég ciki lenne.
- Na bazzeg - suttogom. - Légyszi siessetek.
Úgy tűnik, nincs itt, s remélem, ő is odafent ropja. Az jut eszembe, hogy talán korán törtem be, lehet meg kellett volna várnom a többieket, hogy tudjanak kalauzolni. Elvégre merre tovább, ha biztosítottam a terepet? Minél több időt töltök az oroszlán barlangjában, annál nagyobb a lebukás esélye.


A hozzászólást Michael White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 18, 2012 6:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 5:28 pm

//Legközelebb figyelni erre is. Amúgy egy szóval sem írtam, hogy nincs bent senki Very Happy //

A csatorna olyan, mint Gotham City bármelyik másik helyén. Büdös mocskos, és ha nem számítjuk a félig megemésztett úszkáló dolgokat, akkor is egy hányadék az egész. Szóval ebben a nem éppen higiénikus környezetben sétáltok, a szennyvíz éppen hogy csak bokáig ér, de az is elég. Mert elég sok minden úszkál a tetején, amit emberi szemnek ilyenkor már nem lenne szabad látnia. De ami titeket érdekel, hogy a kábelek megvannak, és ahogy Cybergyík követi őket, rá is jön az igazára. A kábelek egy pincébe vezetnek, a csatorna szépen kikerüli, de még így sem tudjátok eltéveszteni. Amikor körülnéztek, láthatjátok, hogy egyetlen egy földalatti bejárata sincs, vagy más út amin bekerülhetnétek egyszerű emberi módjára.
Sárkány éppen tápászkodna fel, kiszolgáltatott helyzetéből, mikor a sötétségben megmozdul valami. Egy árny, egy élő árny. Hangtalanul jár, és még az ablakokon beszűrődő kevéske holdfényt is teljesen elkerüli. A jelenés pár pillanat alatt átszeli a szobát, és mielőtt még bármit is reagálhatnál feléd hajol. A gondolataid jók voltak, és tényleg a Falcone család legifjabb tagja hajol feléd. Haja az arcába hullik, és gyönyörűen kifestett szemein keresztül néz téged.
- Normálisan soha nem tudsz megérkezni? - Teszi fel a nem túl barátságos kérdést. - El sem merem képzelni legközelebb mit teszel, ha most szétdúltad minden indok nélkül a szobámat. - A szemei szikrákat hánynak, és meg is van rá minden épeszű joga. A második találkozásátok, és ha az elsőből ítélsz, ennek sem lesz jó vége, annyi szent. - Na és most mit akarsz? Megint valaki másért jöttél, vagy bevallod az igazat? - A célzás tökéletesen érthető, még egy ilyen mulya tizennyolc évesnek is mint amilyen te vagy.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 5:36 pm

Sikerült megtalálnunk a bemenetet. Közben azért még válaszoltam Védelmező kérdésére is. Először előtte megvakartam a tarkómat mert nem igen tudtam hogy mondjam el.
-Hát... Nem, ahogy látod nem.-Mondtam egy enyhe nevetés kíséretében.-Talán az őseimnek még jó volt, de én már egy jóval később kiadás vagyok.-Mondtam egy enyhe kuncogással.-Civilizációs betegség. Amire nincs már szükség az le lett váltva, pont mint nálatok. Bár nálatok leginkább a fogsor változáson tűnik fel, de biztos vagyok, hogy az elődeitek sokkal állatiasabb képességekkel rendelkeztek.-Mondtam, majd oda néztem a falra.-De mindegy is, most ne ezzel foglalkozzunk.-Megtapogattam a tégla falat. Elég keménynek tűnt.-Azt hiszem itt a kezedre lesz szükség... Ha hajlandó segíteni.-Mondtam, miközben gondolkodtam.-Hmm... Hogyha betörünk valószínűleg fel fognak figyelni... Nagyon gyorsan kell cselekednünk mielőtt riadót fújnának, ami elég könnyű lesz hiszen ott van mellettük a gomb... Gondolom én.-Gondolkodtam hangosan, majd oda fordultam.-[color=blue]Ez kockázatos lesz, de azt hiszem nincs más választásunk.... Meg van! Adj egy füst gránátot, majd én használom, miután betöröd, akkor remélhetőleg sikerül eléggé összezavarnunk őket, hogy ne tudjanak riadóztatni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 7:02 pm

//Jogos, javítottam. Smile//

Megfagy bennem a vér, mikor észreveszem, hogy megmozdul valami a szobában. Szeretném, ha egy macska, vagy valami hasonló lenne, de van egy olyan érzésem, hogy a szoba tulajdonosa lesz az. Más körülmények közt tényleg örülnék neki, viszont most... Bár inkább ő, mint egy fegyveres. Simán szitává lőhetett volna azóta. Hát... van még mit tanulnom...
Mikor megbizonyosodok róla, hogy tényleg ő az, eláll a lélegzetem. Gyönyörű... talán csinosabb, mint első találkozásunkkor. A szavai pedig elég durvák, de jogosak is teljesen.
- Öm... bocs. - Csak ennyit tudok kipréselni első ízben magamból. Egyrészt azért, mert meg vagyok illetődve, másrészt a közelsége kissé letaglóz. - Attól függ, mit szeretnél. Mondjam az igazat, amiben biztos vagyok, hogy nem fog tetszeni, vagy valami marhaságot? ... egyébként örülök, hogy épségben vagy a múltkori után. És... hogyhogy nem fent vagy a bulin? Úgy értem... - végignézek rajta - ... nagyon jól áll ez a ruha, és nem értem, hogy miért nem dicsekszel vele a többieknek.
Őszintén kérdezem, mert nem értem, hogy miért nem valami hírességgel táncol, esetleg koktélokat szürcsölget. Viszont mikor kimondom, akkor esik le, hogy talán félreérti a bókomat, s csak olaj lesz mindez a tűzre. Elég paprikás hangulatban van, lehet, csak rontok ezzel mindenen.
- Megengeded, hogy felálljak? - kérdezem, s a válaszától függően változtatok a helyzetemen.



A hozzászólást Michael White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 18, 2012 11:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 7:09 pm

// urammm jézus.......hogy sikerült pont egy ilyen képet szerezned....ez hihetetlen....van ilyen???.....varázsló vagy...Smile)))..de jóóó Smile) //


[Körűlnézek a teremben....látom szinte már mindenki minket néz....na egye fene...végül is megengedhetek magamnak egy kis lazítást.....a házigazda meg majd csak jön....hahah..]

-Nos ha már ennyire erőlteti...nem tudok ellenállni....[...be kell vallani elég jóképű]

[Átsuhanok vele a táncparketten és átadom magam egy olyan élvezetnek amit már legalább 200 éve nem csináltam...táncolok....]
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 10:09 pm

Gyík válasza túlságosan szakmai, és tele van szakzsargonnal, így íbrian csak fél füllel hallgatja azt. Miért nem lehet csak annyit mondani, hogy " a faj már elhagyta ezen képességeket", hogy az egyszeri ember is megértse. Végül nem teszi szóvá, egy hümmögéssel adja társa tudtára, hogy megértette a lényeget, amúgyis csak költői kérdésnek szánta.
Végül megérkeztek a ponthoz, ahol már a tettek mezejére kell lépniük, itt érkezik el Védelmező színre lépése, de kicsit ódzkodik a dologtól.
- Lehet nem kell ide agresszió, biztos vagyok benne, hogy van itt egy titkos ajtó a menekülés miatt. Próbálkozzuk nyomkodni a falat, hátha egy tégla lesz a bemenetel eszköze. - Gondolkozott Brian, majd ahogyan kimondta utolsó szavait, már elkezdte nyomkodni a téglákat, süllyedéseket keresett a falon, vagy egy kilógó kart.
Ha nem találnak semmit, akkor más ötlet híján odaadja partnerének a gránátot, előveszi fegyverét, és egy jól irányzott ütéssel megpróbál bejáratot ütni maguknak, felkészülve természetesen az ellenállásra is, ami a falon túl várhatja őket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 11:39 am

Védelemző talán csak szerencséjének, vagy különleges képességének köszönheti megérzését. Kezeit végihúzza a falakon, de nem talál semmit. Ettől függetlenül egy belső érzéstől vezetve karja saját maga cselekszik. Egy jelentéktelennek tűnő résbe benyúl, és vaskos ujjad megérint egy aprócska kapcsolót. Csak nagy erőfeszítések árán tudod kordában tartani a testrészt, hogy ne nyomja meg a hívogató piros gombot, ami mindig csak bajt jelent. Rajtatok áll, milyen tervvel is rohamozzátok meg az ismeretlen szobát, mely bukásotokhoz, vagy felemelkedésetekhez vezethet.
Fent lévő szobában felforrósodik a hangulat a szenvedélyek miatt. Kitriana arca új árnyalatot vesz, látszólag nem érted el a kellő hatást szavaiddal. Hát a nők érzékeny érthetetlen lények, és szeretik magukat szabadnak hinni, úgyhogy nem parancsol nekik senki. Főleg a serdülő korban lévők közül.
- Felőlem, aztán azt teszel, amit akarsz csak ne törj össze még valamit. - Hátrébb lép és a bókok hallatán végignéz magán. Majd még egyszer, a villanyt is felkapcsolja. - Igazad van, tényleg gyönyörű vagyok. Ezzel nem mondtál újat. Fent csak begyepesedett öregek vannak, senki nincs aki egy kicsit és érdeklene. - Leül az egyik foteljébe, ami ugyanúgy illeszkedik a szoba ocsmány rózsaszín lányos mivoltához. - Tudod unom magam, nincs ki szórakoztasson, még. - Felvesz egy macskára emlékeztető játékot egyik asztalkáról és úgy bámuja, mint akit megszálltak. Elkezd vele játszani, csak úgy kedélyesen, és mintha teljesen el is felejtette volna, hogy ott vagy, míg fel nem teszi újra a kérdést. - Szóval miért is vagy újra a hálószobámban Sárkány? - Csak úgy foghegyről mondja, de tudod, hogy jól kell válaszolnod, különben nagyon, nagyon hamar itt lesznek a biztonsági emberek, és biztos megtanítják a helyes viselkedést. Miszerint nem illik fiatal lányok szobájába betörni, mert ha mégis akkor csizmát kapsz betonból.
Bruce mozgása és sármja magával ragad végül. A férfi tudja mikor kell édes kis semmiségeket a füledbe súgni, és mikor fogjon meg a legjobb helyen. Akár egy versenytáncos, úgy illeget téged alig kapsz levegőt, egy-egy forgatás után, de mégis. Valahogy véred felforr, ahogy a gazdag, és jóképű férfi kegyeidért küzd. Végül megszólal azon a negédes bársonyos hangján.
- Medusa maga nagyon jó táncos,... - Alig kap levegőt, úgy látszik nem csak te vagy az egyetlen, aki élvezi az együttlétet. - el sem hiszem, ezen a helyen találok rá egy ilyen tűneményre. - Végül kiforgat és kéz a kézben álltok, a zene elhallgat és mindenki titeket néz. Páran összecsapják tenyereiket, amiből elismerő tapsvihar kerekedik. Bruce levezet a parkettről, és az italos pult felé irányítja mozgásotokat. - Elárul magáról valamit Medusa? Vagy marad a titkok asszonya, ami csak még jobban kiemelné szépségét? - Minden mondatában a vágy, és a kívánalom érződik ki. Egy csettintésére frissítő pezsgőt szervíroznak nektek, ami éppen annyira buborékos és méregdrága amennyire kell.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 6:27 pm

Amikor Védelmező megemlítette a titkos járatot kicsit elgondolkodtam. Talán csak azért nem jutott eszembe, mert nem gondoltam volna, hogy egyáltalán lehetséges ennek a létezése, hisz ki akarna egy menekülő utat a csatornába. Aztán eszembe jutott, hogy kivel is állunk szemben, majd csendben vártam, hogy mit talál, közben türelmesen méregettem a falakat. Egyszer aztán úgy tűnt talált valamit. Oda léptem mellé.
-Nos, mit találtál?-Kérdeztem érdeklődve. Miközben a válaszra vártam, arra is gondolnom kellett, hogy hogyan fogjuk megoldani ezt a harcot, hisz ki tudja mennyien vannak odabenn, és vajon ebből mennyi fegyveres? Lehet nem kéne a tűzvonalban állni a nyitás pillanatában. Inkább két oldalt elhelyezkedni, és kicsalogatni őket. Ki tudja talán megnézik, hogy miért nyílt ki az ajtó, és akkor lecsaphatunk rájuk.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 8:30 pm

Látom az arcán, hogy valami olyat mondhattam, ami annyira nem tetszik neki. Fogalmam sincs, mi rosszat mondhattam… Nem voltam goromba, sem bunkó… Nem értem.
- Köszi, de nem állt szándékomban – mondom kissé zavartan, miközben felállok.
Míg ő magát dicséri, addig kiroppantom a nyakamat, s kicsit simogatom a fejem hátul. Az érkezés óta érzem, hogy meg kellene ropogtatnom a tagjaimat, de ez a legsürgősebb most ebben a tekintetben. Na, ez viszont nem tetszik ebben a csajban. Nem szeretem a beképzelteket, még akkor sem, ha van mire büszkének lenniük. Persze, az egészséges önbizalommal semmi baj, de az ilyen már sok nekem. S ez a „még”… Úgy tűnik, jó kis játéknak fogja fel ezt a helyzetet. Jó neki.
- Miért nem hívtad meg a barátodat? – érdeklődöm. – Nem hiszem el, hogy nincs.
Elkezd játszadozni valami macskaszerűséggel, s már remélem, hogy megúszom a nagy kérdést, mikor mégis felteszi, de úgy, mintha valami apróságról lenne szó. Kissé ijesztő… Tényleg játéknak tekinti ezt, vagy mintha ő lenne a királynő, én meg az udvari bolond. Vagy egy macska az egérrel.
Bakker… Gáz, de ha az igazat mondom, akkor szól a testőröknek. Ha hazudok, szól a testőröknek. Hogy fogok kimászni ebből? Na jó, azt hiszem, nincs mit szépíteni. Ha az igazat akarja, hát akkor azt hiszem, muszáj lesz. Úgy is levágná, hogy mikor kamuzom.
- Véget akarok vetni a vérontásnak – felelem most már kissé határozottabban. – Be kellett jutnom a házba… az már véletlen volt, hogy pont hozzád pottyantam be.
Ez így teljesen igaz. Az más kérdés, hogy nem megyek bele a részletekbe. Érzem, idegességemben kiszáradt a szám. Fuhú, nem tudom, mi lesz ebből. Akárhogy is, feszülten várom a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 11:50 am

A férfi ötlete, vagyis inkább a megérzése jónak bizonyul, talál egy piros gombot, viszont mikor már nyeregben érezné magát elbizonytalanodik. Karja valamiért megszeretné nyomni a gombot, de az nem mindig akar hasznos dolgot tenné, vegyük példának, mikor akaratlanul megütötte egy lány fenekét.
- Egy piros gomb a résben, a karom valamiért meg akarja nyomni a gombot, de nekem ellenérzéseim vannak. Mi lehet ez szerinted? Te vagy az agyasabb köztünk. - Kérdezte Védelmező hátrébb lépve, mármint, ha karja is engedi ezt a cselekménysort, hiszen jó lenne ha gyíkarc is szemrevételezné a dolgot, lehet ő ki tudja fundálni mit aktiválhat.
- Esetleg riasztó lehet, de nem hinném, hogy a csatorna felöl lenne behelyezve a gombja. Valószínűleg ez nyitja a bejáratot, de akkor gyorsnak kell lennünk. A karom viszont izgatott, nagyon meg akarja tudni, mit aktivál a szerkezet. - Mondta a férfi elővéve a füstgránátot, és átnyújtja azt társának, amennyiben végül dönt a gomb mivolta felöl.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: