DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 10:26 am

Trióból avanzsált duó tagjai a fal mellett álnak, bokáig érő jobb is ha nem írom le milyen vízben, és azon morfondíroznak mit is lépjenek. Ismeretlen vizekre tévedtek, a belső tér titokzatosság ködébe vész, így pedig nem kicsit nehéz a jövőt előre tervezni. Vakmerőség, vagy megfontoltság ratjtatok áll mit választatok, gyors bukás vagy kínkeserves hanyatlán.
Eközben Sárkány továbbgombolyítja a férfi női kapcsolatok nem kicsit bonyolúlt szövedékét. Kitriana látszólag megelékszik a válasszal, de a vérontás említésére megáll a kezében a plüss állatka. Egy akrobata ügyességével löki hátra magát, és már táalon is van, mire kiroppantod a nyakad összes csontját. Odasétál eléd, lábujjhegyre áll, és szemedbe próbál nézni a maszkon keresztül. Mutatóujját felemeli, és azt mondja ellenkezést nem tűrően.
- Segítek neked! - Majd végigmér, és még hozzáteszi. - De ebben a göncben nem lófrálhatsz kint, gyere adok valami normális ruhát. - Ezzel elindul az egyik ajtó felé, és résnyire nyitja. Szélesíti kidugja a fejét, és int neked, hogy mehetsz utána.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 7:01 pm

[el sem hittem hogy milyen könnyen engedelmeskedett a lábam-e régi küldetésnek.....ahogy átsuhantunk az egyik sarokból a másikba hirtelen nosztalgia öntött el...s láttam a fényűző portákat ahova hivatalos voltam és rottam a táncot Lucifer és Hádész gyermekeivel akik a kegyeimért földeket mozgattak volna meg.....ám ez a mostani tánc sem olyan rossz....ez talán az egyetlen ami 1000 év alatt nem változott.....tetszik nekem ez az ürge...de hát nincs meg bennem a szerelem érzése sőt semmi ilyené...nem tőle...amúgy hiányzik belőlem...talán ha egy vigyort megpróbálok erőltetni úgy érzi majd hogy nyeregben van......]
[lementünk a táncparkettről és a bárpulthoz ültünk ahol felőlem érdeklődött...]

-Tudja Bruce a kiváncsi emberek hamar...meghalnak..hahah...illetve megöregednek...elnézést....ha rólam akar kérdezni csak tő mondatokba válaszolhatok szeretnék titokzatos lenni.....
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 7:51 am

//Lehet, hogy egy időre nem leszek post képest. A gépet most is csökkentett módban futtatom, mert ha normálisan próbálkozom akkor lefagy pár perc után. Előre is elnézést kérek//

Védelmező elmondta, hogy talált egy gombot, ami talán kinyitja az ajtót. Kicsit elgondolkoztam a mondandóján, majd odasétáltam, hogy megvizsgáljam a gombot. Az biztos, hogy jól eldugták, szóval lehet ez mégse a riasztó, hisz azért, ha valami baj van akkor nem nagyon lesz időm keresgélni a riasztó után, meg ahogy Védelmező mondta: Minek rakjunk riasztót a bejáraton kívülre? Hogy menekülés közben még megnyomjunk egyet?
-Igen... Azt hiszem ez nyitja az ajtót... Ha nem egy beugratós csapda, de ha jól tudom akkor nem Jokerhez próbálunk betörni-Mondtam egy kissé viccelődve, mielőtt elálltam.
-Na jó, essünk túl rajta. Ne gondoljunk azokra amiket nem tudunk.-Mondtam, miközben magamhoz vettem a füst gránátot, és oda álltam Védelmező mellé, készen, hogy kibiztosítsam a füstölőt. Igyekeztem fenntartani a légzésem, de egyre jobban izgultam. Mert hát... Talán nem kellett volna említenem, hogy ne gondoljunk arra amit nem tudunk, mert most csak arra tudok gondolni. Vajon hányan vannak odabent? Ebből hánynak van fegyvere? Milyen nagy a tér? Semmit nem tudtunk, ami egyre jobban aggasztott.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 10:56 am

Nagyon ideges vagyok, mert nem tudom, milyen reakciót válthatnak ki a szavaim. Eléggé frászt is kapok, mikor egyszercsak felugrik a székéből. Idegességemben még roppantgatok egyet-kettőt, majd odaér hozzám. El nem tudom, képzelni, mire számíthatok tőle. Felkészülök a legrosszabbra, de miután elhagyták az első hangok az ajkait, a maszkon keresztül leesik a szám.
- Mi? - mondom, miközben az ajtó felé indul.
Mégis miért akarna nekem segíteni? Nem tudom ezt az egészet mire vélni. Ha csapda, akkor elég fura. Már rég hívhatta volna a biztonságiakat. De lehet, hogy úgy számol, én lennék a gyorsabb, s biztosra akar menni. Vagy... ez most komoly?
Mikor int, követem, de halkan megkérdezem:
- Miért akarsz segíteni? S honnan tudhatom, hogy megbízhatom benned?
S ekkor esik csak le. Át kellene öltöznöm. Első körben csak két dolog jut eszembe, ami miatt ez nagyon kínos. Egyrészt le kell vennem a maszkomat, bárkivel összefuthatok. Még ha nem is bukom le mindenki előtt, legalább Kitriana ismerné az arcomat. Másrészt nem lesz nálam a kardom, ami nélkül agyő erő; csak egy közönséges srác leszek marha nagy feladattal. Nem is tudom, melyik a rosszabb.
Talán meg kellene próbálnom egyedül boldogulni, s csak annyit kérni tőle, mondja meg, hol van az a bizonyos iroda. Az erkélyeken meg felmásznék, vagy mittudomén. Bár jelenlegi hozzáállásából kiindulva nem tudom, segítene-e ebben. Mondhatni, "nagyon belelovallta magát" és lehet, megsértődne, aztán még keresztbe is tenne esetleg. Na jó... megnézem, mire jutnánk így, s talán valami infót is megtudok, amit, ha úgy alakul, egyedül is tudok hasznosítani. S talán kiderül, miért akar segíteni - már ha tényleg akar.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 4:18 pm

Akkor ezt a két önjelölt bűnüldöző eldöntötte, az ajtó valószínűleg nem riasztó. Viszont, ha mégis az...nos, izgalmasabbá teszik az estét, és maximum Batman kicsit ejnye-bejnyézni fog, de Védelmezőt érdekli legkevésbé a szárnyas véleménye, a médiasztár puszipajtása, így nem igen törődik Brian a következményekkel. Hiába csatlakozott az Alfa csapathoz, azt a megmaradt önállóságot, azt a kevés magányos jellemet megőrzi, még akkor is, ha ez a bandából való elküldését jelenti.
- Rendben hidegvérű barátom, hát csöngessünk. - Mosolygott Védelmező, majd miután odaadta a füstgránátot társának, felvette gáz maszkját, ami ugye hozzá jár a kegyeréhez, és kezébe vette a Megváltót.
- Ha kinyílik az ajtó, csak dobd be a cuccot, a többit bízd rám. A te feladatod fontosabb, nehogy megsérülj itt az akció kezdetén. - Mondta Brian a maszk miatt elmélyült hangon, majd ujjaival mutatta társának, hogy ő bizony visszaszámol.
Terv a következő. Védelmező megnyomja a gombot, erre ha szerencséjük van, kinyílik az ajtó, és Cybergyík behajítja a füstgránátot. Amint az kellőképpen szétterjedt a szobában, Védelmező beront, és ugyanazt a taktikát követi, mint a raktárban, megalakulás éjszakáját, földhöz dobja magát, és megváltójával megpróbál lelőni akit csak lehet. Ha marad éppen maradt alak, és az elbújik egy fedezékbe, vagy futni kezd, Védelmező megpróbálja a legprecízebb módszerrel megállítani őt fegyvere segítségével.
Az is előfordulhat, hogy a gomb megnyomásával megszólal a riasztó. Abban a pillanatban Védelmező hatalmasat ver a falba, addig, míg át nem üti azt, de akkor nem fogja megvárni a füstgránátot, beveti magát a szobába, és megpróbál fegyverével mindenkit hatástalanítani. Vakmerő döntés, de kevlármellénye a legtöbb lövést felfoghatja, a többit tapasztalatára, és szerencséjére bízza.
Szóval 3, 2, 1, és megnyomta a gombot.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2012 6:28 pm

Bruce szemei csillognak, ahogy a kihívás karnyújtásnyi távolságba kerül. Szemei az tiédbe fúródnak, és nem is mozdulnak onnan, csak megpróbál olvasni benned. A lelkedbe látni, de mint az oly sok férfinak előtte neki sem megy.
A meghitt pillanatot egy újabb személy szakítja meg. Roman Sionis közbelép, és már távolról rátok köszön. Vagyis inkább régi barátjára Bruce Wayne-re. Mellette egy gyönyörű nő, arca akár egy szoboré, bőre a bársonyra emlékeztet. Mintha csak egy igazi istennő lenne.
- Brucy, - Tárja szét a karját a kozmetikai gyártulajdonos, és Wayne hasonlóan cselekszik. Meglapogatják egymás hátát, csak úgy barátilag, majd Roman bemutatja kísérőjét. - Ő itt Circe, életem szerelme, a nagy "Ő" - Mondja büszkén a nő pedig naivaként pirul a szépséges bók alatt. Bruce kezébe veszi a dolgot, és téged, mint a parti fénypontját mutat be.
Sárkányt, közben Kirtiana kifele rángatja. Végig a kivilágított folyosón, egészen egy vastagnak tűnő faajtóig. Kopogás nélkül beront, és rángat magával. Férfi szobának tűnik, nagyon is vaskalapos lehet az illető. Semmi plusz díszítés, és ami van, az is már nagyon réginek tűnik. Talán már évek óta nem lakik itt senki. A lány ellenkezést nem tűrően betaszigál egy ajtón, ami egy nem is kicsit apró gardróbba vezet, csupa-csupa öltöny, és nem is túl új ruhadarabok vannak.
- Öltözz! Öltözz!! Sietünk vagy nem!?! - Ezzel rád csapja mögötted az ajtót, és már mintha nem is érdekelnéd elkezd matatni a szobában.
Az ajtó kinyílik a csatornában. A gázgránátot bedobja Cybergyík, és pillanatok alatt beterít mindent a füst. Egyetlen szűk folyosót láttok, míg láttok valamit. Folyosón egészen végig kábelrengeteg látszik, akár csak egy átlagos pince lenne. A folyosó végén egy lépcső vezet fel, és ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 4:40 pm

Hát eljött a pillanat. Három, kettő, egy. És támadás! Egy másodpercet vártam, hogy kinyíljon a fal, majd elhajítottam a gránátot, és már vissza is húzódtam kényelmes fedezékemben, és csöndben vártam. Ugyanakkor valami feltűnt. Csönd van... Túl nagy a csend. Semmi feljajdulás, meglepődött ordítás, semmi. Csak pihegtem egyre csak vártam, de még Védelmező sem sütötte el egyszer sem a fegyverét, mióta beugrott. Végül elléptem a faltól, hogy megnézzem mi történt. Hát... Az történt, hogy a semmiért használtuk el a füst gránátot. Viszont a kezdeti gondolatbeli fejen csapkodás után inkább örültem, hogy senki se volt a túloldalt. Egy ideig még nem bátorkodtam belépni, de mivel nem hallottam lépések hangját úgy döntöttem biztonságos.(Bár ha Védelmező szól valószínűleg nem fogok a sarokban ülni.) Most jött az újabb kérdés. Mi van a lépcső tetején? Úgy tűnik el jött az én időm, de előbb még megvártam, hogy a füst elszálljon.
-Nos, úgy tűnik, üres a terep.-Mondtam halkan Védelmezőnek, majd a fülemhez kaptam a kezem, hogy jelet adjak Sárkánynak.
-Sárkány! Bent vagyunk. Te hogy haladsz?
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 10:05 pm

Eljött az idő, kinyílik a fal, és Gyík némi kivárást követően behajította a gránátot. Egy másodperc volt csupán a várakozási idő, de Védelmező számára akár 10 perc is lehetett, majd még egy kis idő, míg a gránát szétfújhatta a beleszerelt anyagot. Egy mély sóhaj, és cselekményre sarkallta lehorgonyzott lábait.
Követte tervét, földhöz vágta magát, és már célozta volna a lábakat, de semmi. Sehol senki. Hang alapján határolta be a férfi, hogy felesleges volt ez a mártír akció, így feláll, lesöpri magát, majd pisszeg egyet.
- Tiszta, jöhetsz! - Adott hangot is társa felé, majd kezével próbálta ellegyezni a füstöt, bár fegyverét fenn tartva indult meg a lépcső felé. Mikor már elhagyta a füsttel borított zónát, levette gázmaszkját is, és visszarakta az azt tároló tokba, ami az övén pihent, s visszatette fejére a szemüveget.
- Ezt buktuk, de még egy maradt. Maradj mögöttem. - Suttogta a férfi, majd fegyverét fenn tartva lassan, óvatosan lépkedett a lépcső felé.
Szemeivel csapdát aktiválható gépeket keresett a falon, nem-e lézeres meglepetés várja őket, amibe ha belelépnek riasztja az épületet, közben a padlót is nézte, vagyis inkább azt ahová lépked.
Ha odaér a lépcsőhöz, óvatosan felnéz, majd reflexből vissza is rántja fejét, hogy elmondja Gyíknak, mit lát.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 1:39 pm

Követem Kitriánát, bár fogalmam sincs, hova. Nagyon eltökéltnek tűnik, valósággal átsüvít velem a folyosón, míg egy ajtóhoz nem érünk, ahova szó nélkül benyit. Kissé frászt kapok, hogy valakinél feldob, de nincs odabent senki - szerencsére. Úgy tűnik, valami fazon szobájában vagyunk, gondolom az egyik rokoné. Bár ahogy kinéz, lehet, hogy már régóta nem járt itt senki. ... nane... lehet, hogy ez a nemrég lelőtt családtag szobája volt? Nem olyan rég halt meg... Bár csak nem egy halott férfi szobájába rángat be.
A lány kinyit egy ajtót, ami egy kis helyiségbe vezet, belök, majd rám csukja az ajtót és öltözésre utasít. Bakker, ez egyszerűen nem igaz. Esélyem se volt, hogy ellenkezzek. Most mégis mi a fenét csináljak? Tényleg öltözzek át, s váljak teljesen védtelenné? Egy fél percig hezitálok, hogy mi legyen, majd sóhajtok egy óriásit, s körülnézek, mi van, ami jó lehet rám. Leakasztok egy öltönyt, s próbálok elvonatkoztatni attól, hogy vajon kié lehet ez a cucc, illetve attól, mennyire utálok ilyen kis helyen öltözködni. Mindig is kerültem az ilyen öltözőket - nem klausztrofóbia, csak egyszerűen nem tudok normálisan elférni. Míg öltözködöm, meghallom Cybergyíkot is. Nem sok választ el Kitrianától, s az oké, hogy magamat kockáztatom, a többieket nem akarom leleplezni, de valahogy mégis válaszolnom kell nekik.
- Nagy nehezen bejutottam - beszélek a kommunikátorba, de úgy, mintha csak magamba beszélnék és hülyézném magam a helyzet mivolta miatt, ha esetleg hallana, ne bukjunk le. - Találkoztam Kitriánával, aki nem tudom miért, de segíteni akar, s most fogalmam sincs, kinek a rucijába öltözöm most át. Izgi.
Bármennyire is szeretnék rákérdezni, ők hogy állnak, nem tehetem, mert talán meghallaná. Azért remélem, visszaszólnak valamit.
Közben befejeztem az öltözködést nagy nehezen. Öregem, hova a francba rejtsem el a cuccom? Ez a cseszett nagy kard... Akár kihalt a szoba, akár nem, elég durva itt hagyni mindent. S ugye védtelen vagyok. S akkor ne is beszéljünk arról, hogy most leplezem le magam egy maffiózó lánya előtt. Ha nem élem túl az estét, akkor szerintem jelölni fognak a Darwin-díjra.
Elsóhajtok egy "oké"-t, beleharapok az ajkamba idegességemben, s aztán kilépek Kitriana elé. Próbálok határozottnak tűnni, de nem tudom, mennyire jön ez össze.
- Oké. Most merre tovább?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 10:11 am

A kábelrengeteg ott fut a falon, és célként egy kapcsoló dobozban végződik. Annyiban biztosak lehettek, nem ez az egyetlen a házban, úgyhogy csak akkor nem vesznek észre titeket ha kitart a szerencsétek, vagy eléggé körültekintőek vagytok.
A folyosó nem hosszú, és talán valamilyen kazánház lehet a további része, talán csak hogy elrejthesse az igazi célját ennek a helyiségnek. Védelmező elmegy a gép mellett, és a lépcső nem tűnik túl veszélyesnek. Csak egy pillanatra néz ki a sarkon, de ez is elég, hogy fel tudja mérni a terepet. A lépcső nem túl hosszan halad felfele, egy kivilágítatlan szakaszon, és végén a sötét derengésben megláthat egy átlagosnak tűnő ajtót. Látszólag fából van, és semmi különös nincs rajta.

Eközben Sárkány megszabadul gátlásaitól, ruháival együtt, miközben szeme sarkából észreveheti, hogy az ajtó résnyire kinyílik. Talán csak az huzat mozgatta, de ez egyáltalán nem biztos az új partnered miatt. Egy szó, de még annyi sem hallatszik kintről, csak mikor elkezdesz „magadban” beszélni.
- Na mi az félsz a sötétben? Vagy csak szereted kommentálni minden lépésedet? – Jön a kicsit érdekes kérdés az ajtón kívülről. – Amúgy ne aggódj egyik rokonom szobája, és ruhája az, amit most birtokba veszel. Olaszországban van intézi a család ügyeit, már majdnem egy éve nem volt itthon. Senki nem fogja keresni az öltönyt, és ide sem jönnek be takarítani még jó ideig. Itt hagyhatod a dolgaidat. – Ekkor kilépsz az öltözőszekrényből, és csak egy elnyújtott füttyentést kapsz válaszul. Az öltöny majdnem tökéletesen passzol, igaz megszabadultál a maszktól, de nem zavarja egyáltalán a hölgyet. Csak mintha leesett állal figyelne téged. – Hát nem is gondoltam, hogy ennyire fiatal vagy. – Mondja kicsit bosszúsan, de körbejár és végignéz. – Hát lehet, ne is akkora baj ez. Na gyere, vár a táncparkett! – Ezzel kirobog a szobából, és már a liftnél jár, mikor/ha utol éred őt.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 5:26 pm

Nagyban öltöztem, mikor megláttam az ajtót. Kicsit zavarba jöttem, de reméltem, hogy nem Kitrina leskelődik. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy lány is szokott, szóval bár kicsit kényelmetlenül, de folytattam az átvedlést. A kérdésére nem válaszoltam, nem jutott eszembe semmi normális válasz, így jobbnak láttam hallgatni. Annak pedig kifejezetten örültem, hogy nem egy halott pasi ruhájában kell rohangálnom. Valahogy nem rémlik ez a pali, pedig azt hittem, hogy mindenkinek utána néztem. Mindegy, egy vállrándítással elintézem, hiszen most úgysem fog sok vizet zavarni Kitrina elmondása szerint.
A füttyentés nem tudom, hogy most a tetszését, vagy a nemtetszését jelenti, de próbálom nem kimutatni ezen zavaromat. Bár a hanglejtéséből már arra következtetek, hogy nem valami elégedett a korommal. Hát, ez van, nem neki kell megfelelnem most, hanem Batmannek… na persze nem úgy.
- Táncparkett? – kérdezem, de már elindult kifele a szobából.
Ez az egész egyre érdekesebb. Nem tudom, mi az ő terve, de elképzelhető, hogy nem ugyanaz, mint nekem. Igaz, nem mondtam el az enyémet, szándékosan, mert nem tudom, mennyire bízhatok benne. De ez a tánc dolgot nagyon nem tudom hova tenni, nem értem, mit akar ebből kihozni.
Hirtelen eszembe jutnak a kesztyűim, talán még hasznukat vehetem, így gyorsan zsebre vágom őket, majd nyargalok Kitrina után.
Ha utolérem, megkérdezem tőle:
- Neked pontosan mi is a terved? Mert nekem is van egy, de mielőtt elmondanám, szeretném tudni a tiédet is.

Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2012 7:24 pm

Védelmező és Gyík elér egy ajtóhoz, ami átlagosnak tűnik, egy egyszerű ajtó, ami első ránézésre nem rejt magában veszélyt. Az is problémát jelent, hogy egy füstgránátot már elhasználtak a srácok, így Védelmező a menekülésre tartogatja az utolsót. Így mivel nincs más választás, kézbe veszi a Megváltót, és visszaszámol társára nézve.
A terve egyszerű, benyit az ajtón és lelő bárkit, akit lát. A lényeg a gyorsaságon múlik, és a pontosságon, de rendőrségi akadémiáján tanultakra támaszkodhat.
Nincs más hátra, mint a visszaszámolás, és ha Cybergyík is készen áll, egy kisebb lendülettel benyit az ajtón, és fegyverét előre tartva készül a lövésre.
Ha nincs benn senki, akkor int társának, és lopakodik tovább.


//Off: Bocsi a rövid reagért, siettem//
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 8:53 am

//Bocsánat a késésért...//

Végül is megérkeztünk a helyszínre, bár úgy tűnt, hogy a kábelek nem oda vezettek ahova gondoltam, hogy vezetnek, de úgy döntöttem, hogy egyenlőre nem foglalkozom vele. Míg én Sárkánnyal beszéltem, addig Védelmező elindult felfelé. Nem voltam benne biztos, hogy most mit csináljak a hallottak alapján. A hangleejtésből arra következtettem, hogy próbál nem lebuktatni minket. Talán jobb ha nem válaszolok... Bár a másik úgyse fogja hallani... Remélhetőleg, elmotyogtam egy halk."Sok sikert" majd oda léptem Védelmezőhöz, aki elkezdett vissza számolni. Az első kettőnél még csak pislogtam, valami olyasmi járhatott a fejemben, hogy.~Ez most mire készül?~De aztán észbe kaptam, és gyorsan lehuppantam a lépcsősor aljában. Az "én nem sérülök meg" része a küldetésnek még aktív volt, és amúgy se tudta volna nagy hasznomat venni, szóval jobb ha én fedezékbe húzódom.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:01 am

Mikor utoléred, elkapja a kezed, és bependerít a liftbe, ami éppen akkor nyílik ki. Nem vagytok egyedül, és ez nem is annyira meglepő talán. A város egyik legbefolyásosabb emberének partiján vagytok. Még szép a zsúfolásig telt szobák. A lány melléd áll, kicsit szorosabban is, mint szükséges lenne, ekkora liftben, ennyi ember között.
A lány kérdésedre kicsit megütközik, lassan mosolyra húzza száját, és kitör belőle a jóízű nevetés. Ez még teljesen elfogadható is lenne, ha nem pár perce beszéltétek volna meg, hogy a városban élők életét akarjátok könnyebbé tenni, hogy leállítjátok a bandaháborút. Annyira meg talán a lány se szeleburdi, hogy ne tudjon két egyszerű puzzle-t összerakni, miért is itt akarod te megállítani.
- Nekem arra nincs szükségem. Így sokkal viccesebb nem gondolod? – Az ott lévő idegenek, legalábbis neked, csak meredt szemekkel bámulnak téged. Carmine Falcone legkisebb lányát, ismerik már. Még ha csak hírből is, de a fiúk, ki eljött a nagy don ünnepélyére, és kísérője a lányának, na az már nem kicsit ad okot a szóbeszédre. Ami pedig a lány viselkedéséből kitűnik, igen csak közeli barátja vagy.
Az ajtót előbb résnyire, majd éppen annyira kinyitod, hogy a fegyvert kidugd rajta, na meg szét is tudj nézni. Pár embert meglátsz és azonnal elkezdesz tüzelni. Az első találatok egy tiszta giccsbe öltözött nőt találnak el. Felsikolt és azonnal összeesik. Fájdalom járja át minden porcikáját. Az izmai rángatóznak, miközben szörnyű nyöszörgés hagyja el a száját. A kísérője egy fele annyi idős férfi kapja a következő találatot. A srác nem sikolt, csak kínok között hátraesik. Magzat pózba húzza magát, és fogcsikorgatva tűri rátörő fájdalmat. A harmadik áldozat az ajtónálló, akit kint láttatok még. Éppen a párt kísérte a lifthez. Mire a nő összeesik, a keze már a kabátjában matat, de a fegyvert már nincs ideje előhúzni. Hosszú fájdalommal átitatott kiáltás hagyja el torkát. Az egyik leghangosabb, amit még férfi ki tud adni. Még mielőtt elesett volna elhallgat. Talán sokkot kapott, vagy csak elájult, de sokkal rosszabb is történhetett vele. Onnan nem tudjátok megállapítani.
Egy nem túl hosszú folyosón vagytok. Az ajtó, amin keresztül kémleltek a pinceajtó, mellettetek, egy személyzeti lift. A folyosó másik oldalán egy méretes konyhaajtó. Van még itt WC nemenként is. A folyosó vége elkanyarodik, a másik vége pedig a hallba vezet, amire a bejárat nyílik.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:28 am

A terv beválik, szinte idejük sincs reagálni, hiszen Védelmező olyan mértani pontossággal lő le mindenkit a folyosón, ahogyan azt tanítják. Igen ám, de nem az történt, amit kitervelt, és nem az a látvány fogadta, amire gondolt.
Hátrapillant társára, és odasúgja neki.:
- Gyorsan húzzuk be őket a csatornába, téves volt a célpont. ha látsz kamerát akkor intézkedj az inaktivitásáról. - Mutatott be az ajtó mögé, majd intett Gyíknak, hogy menjen előre, és figyelje a liftet, addig ő megragadja lehetőleg mind a három embert a grabancánál, és elkezdi őket lefelé húzni. Erejéből adódóan képes rá. Ha ez meg van, int a hüllőnek, hogy jöjjön el onnan ő is.
- Figyelj, mind a három bűnös, különben nem lennének rosszul... - Magyarázkodott a hős, bár tudja jól, vétett...ráadásul nem is kicsit, hát az egyszer biztos, hogy nem őt fogják kitüntetni az év bűnüldözője díjjal. De ami történt, az megtörtént, nincs mit tenni. Megfogja a férfi méregdrága öltönyét, kettétépi és egy egy kisebb galacsint belehelyez mindegyik szájába.
Elveszi tőlük a fegyvereket, és beledobja őket a vízbe, majd elkezdi az ajtónálló ruháját magára ölteni.
- Te itt maradsz, vigyázol ezekre, én addig bemegyek, és teljesítem a küldetést. - Mondta, majd azért megvárja, mit szól ehhez társa.
- Figyelj Sárkány, tudd meg a lánytól, merre van a dolgozó szoba! Nincs késlekedni való idő, három embert fogságba ejtettünk a hülyeségem miatt. - Mondta Védelmező társának ki éppen, ha jól hallotta egy lánnyal karöltve végzi a saját dolgát.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 5:01 pm

Egy másodperc néma csend, majd sikongatás, és fájdalmas felordítás. Azt hiszem páran szembesültek a bűneikkel... De a női hang engem nem igen nyugtatott meg. Amikor felmentem, hogy megnézzem mi történt döbbenten vettem észre, hogy csak mindössze hárman fekszenek, és úgy tűnt ezekből kettő vendég. Ő rögtön kiadta az utasításokat, amit hajlandó voltam teljesíteni, de eléggé szorongató érzés fogott el. A kamerákat még gyorsan megfigyeltem, reménykedtem, hogy nem kaptak el. Az nagyon rosszul érintené a dolgokat. Ha esetleg megláttam volna egyet, vagy kettőt, akkor először azt próbálom felmérni, hogy vajon láthatták-e a jelenetet. Viszont aztán az is eszembe jutott, hogyha valószínűleg van valaki a másik oldalt azzal csak annyit érünk el, hogy még inkább magunkra vonjuk a figyelmet, hisz ha már észre vettek mindegy, hogy lekapcsolom, vagy sem, a riadó már úgyis meg fog szólalni. Vissza siettem Védelmezőhöz aki elmagyarázta, hogy az áldozatok, úgyis bűnösök voltak, de az én szememben ez csak egy kifogás volt. Mindenesetre meg tudtam érteni... Nem tudhatta mi van a túloldalt, érthető, hogy a lehető leggyorsabban le akarta tudni, mielőtt valami bajba keverednénk. De akkor is... Ha eddigre riadóztattak, akkor csak elkaptam a tekintetem.
-Jobb ha sietsz, nem maradt sok időnk.
Ha ez nem következik be, akkor csak bólintok.
-Jobb ha sietsz, nem tudom meddig maradnak így.-Mondtam, miközben újra végig tekintettem az áldozatokon.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 10:53 pm

[táncolunk...oh nem is táncolunk inkább már szállunk....ohh...ez isteni érzés....nem is rossz...áhjj...de jóóó..ez feltölt egy kicsit....hirtelen megálltunk....na most meg mi történt?...miért állt meg ez a bájgunár....???ohh...azthiszem bemutat...ahjj]

- Brucy, Tárja szét a karját a kozmetikai gyártulajdonos, és Wayne hasonlóan cselekszik. Meglapogatják egymás hátát, csak úgy barátilag, majd Roman bemutatja kísérőjét.
- Ő itt Circe, életem szerelme, a nagy "Ő" - Mondja büszkén a nő pedig naivaként pirul a szépséges bók alatt. Bruce kezébe veszi a dolgot, és téged, mint a parti fénypontját mutat be.


-Jajj...nagyon örvendek...Medusa...Medusa Amethyst...[egy ki mosolyt veszek fe....ohh....álljunk csak meg egy pilanatra...mit mondott hogy hívják??Circe??....csak nem??...dehát ő.....ááá..az nem lehet hogy ő itt van....kár...]
-Örvendek Circe. [kezet nyujtok]...tudja anno ismertem egy istennőt akit így hivta mint önt....hahahahah[nevetek]...csak vicceltem....istennők ugyan...léteztek egyátalán??....[itt állok előtetek.....]
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 6:30 pm

Elég hamar behozom a kettőnk közt keletkezett távot, de már nyílik is a liftajtó, s pillanatok alatt bent találom magamat néhány idegen és Kitrina társaságában. Kissé ideges vagyok ebben a közegben, tekintve az érkezésem célját. Egyáltalán nem akartam semmi ilyet... Kitrina közeledése a frászt hozza rám, mégis fura módon egy kissé megnyugtató, ismerős arc révén. Gondolom nem megnyugtatni akart, csak szórakozik.
- De igen... tényleg az - felelem, de nem vagyok valami elégedett a válasszal. Ha majd kettesben maradunk, megkérdezem, merre van az apja dolgozószobája. Miközben ezek átfutnak az agyamon, észreveszem a liftben lévők arckifejezését is. Fix, hogy azt hiszik, hogy együtt vagyunk. Képzelem, mekkora pletykaáradat lesz ebből. Már csak az lenne szép, ha összefutnánk a házigazdával, vagy a fülébe jutna ez az egész. Na, az aztán betenne.
Viszont... úgy tűnik, muszáj nekem is játszanom. Ez a hülye feszengés, amit most érzek, még a végén lebuktathat. Bár nem is tudom, melyik a feltűnőbb. Ha feszengek, vagy ha magabiztosnak tűnök. Valahogy meg kellene találni a kettő közti törékeny egyensúlyt. Hüm... mit kéne tennem?
Hirtelen ötlettől vezérelve kicsit közelebb húzódom én is Kitrinához. Átkarolni nem merem, nem tudom, mit szólna hozzá, talán még lebuktatni s képes lenne egy rossz lépésem miatt. Közben meghallom Védelmező hangját a kommunikátorban is. Fúha... jelenleg nem tudok válaszolni, remélem, ezt megértik. Amint lehetőségem nyílik, muszáj lesz megkérdeznem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 3:10 pm

A rablás úgy megy, mitha mindig is ezt csináltátok volna. A fetrengő embereket könnyen mozdulatlanságra kárhoztatjátok, és tépitek szét a ruhákat. Pillanatok alatt gúzsba kötitek őket, és még egy hangot sem tudnak kiadni, nem hogy mozogjanak. Védelemzőnek nem kell aggódni egyetlen kamera sincs a földszinten, és így észrevétlen maradt a dolog, legalábbis kamerák nem vették észre őket.
Fegyver csak az ajtónállónál volt, egy automata amely csak így ránézésre is illegális cucc. A ruha bármennyire is vállas volt az ajtónálló, hozzád képest kismiska, éppen hogy csak rádjön, aki közelebbról megnéz, láthatja vagy két számmal kisebb az öltözet. De még éppen rádjött. Így most ott feszítesz Cybergyík, és az elraboltak mellett, és nem kaptok választ Sárkánytól. Csak a beszélgetését halljátok, mint eddig is, ahogy Sárkány is hallja mit tettetek.

Eközben Amethysta ismerkedik a felsőbb tízezerrel. Egy trió mely körülvesz téged furcsán méreget a megjegyzésedért. De miután elneveted magad ők is erőltetnek magukra dícsérő mosolyokat.
- Ez természetesen csak a művésznevem drágám. - Mondja Circe a tapogatózásodra. - De manapság csak ezen a néven ismer mindenki, és ez így jó nekem. Bár mit ne mondjak jobban is szeretem, mint az igazit. - Incselkedően Roman megcsipkedi a nő derekát, aki tettetett rosszkedvűséggel teszi még hozzá. - Nem drágám még mindig nem árulom el senkinek. - Mondja, és hangos kacagásban törnek ki körülötted. Talán valamiről lemaradtál, vagy csak a búlvárújságokat nem olvasod, amiben régen ez volt a legnagyobb szenzáció, és azóta se derült ki az igazság.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 7:30 pm

Hát úgy tűnt elektronikus készülék nem volt tanúja a szörnyű tettnek. Ez kicsit megnyugtatott. Vissza tértem Védelmezőhöz. A ruha "kicsit" kicsi volt rá. Kicsit megsimogattam a tarkóm.
-Biztos vagy te abban, hogy ez nem lesz feltűnő?-Kérdeztem kicsit izgulva. Főleg, hogy úgy tűnik az én szerepem még el se kezdődött már véget is ért, hisz ha ő így el tud jutni az irodáig akkor én csak akadályoznám. Rám már nincs nagy szükség ami egy kicsit elszomorított. Azt hiszem ez azért így helyes, hisz ide mégis emberi kinézet kell, nem pedig a hozzám hasonló "fél állat".
-Próbálj meg ne érintkezni senkivel, és ne hagyd, hogy bárki túl közel menjen hozzád. Lehet, hogy itt ismerik egymást az alkalmazottak, és ha téged nem ismernek lehet, nem lesznek szívélyesek.-Láttam el egy utolsó tanáccsal, bár ezt valószínűleg úgy is tudja, inkább csak azért tettem, hogy ne érezzem magam teljesen hasztalannak.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 9:03 pm

Védelmező, miután magára öltötte a férfi ruháját, mélyet szippantott a koszos, büdös levegőből, és megpróbált higgadtan gondolkozni. Elkezdte a ruhát lehámozni magáról, majd visszavette saját felszerelését, folyamatosan fejét rázva.
- Igazad van, ez kicsi rám, lebukhatok, de az is feltűnő lesz, hogy ez a három jómadár hiányzik az estről. - Vakarta meg kopasz kobakját a ma igen rossz formáját hozó bűnüldöző, majd eszébe jut a kábelek útja.
- Valószínűleg több kábel fut az épületben, részekre van osztva. A kazánház viszont túl közel van ehhez az előkelő folyosóhoz. Nézzük meg alaposabban. - Mondta a férfi, majd elindult a gép felé, ugyanúgy titkos reteszt, vagy gombot keresve a gép közelében.
- Ha az érzékeim csalnak, és ez tényleg csak egy gép, kinyitjuk a dobozt, és elvágod a kábeleket. Ezzel zavart keltesz, hiszen gondolom az áramellátás van odabenn és én gond nélkül be tudok surranni, anélkül, hogy észrevegyenek. Mit szólsz? - Kérdezte még mindig hevesen kutatva.
- Sárkány a célod ugyanaz, derítsd ki, merre van az iroda. Mi kitalálunk valamit. - Jelzett másik társának is a férfi, ezzel is sürgetve őt. Muszáj sietni, hiszen ő rontotta el az akciót, neki is kell rendbe hoznia.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 7:56 am

//Elnézést a késésért...:$//

Úgy tűnik, semmi kifogásolni valója nincs a közeledésemmel kapcsolatban. Ettől függetlenül nem merem meglépni az átkarolós dolgot. Szereplés és játék ide vagy oda, túl kiismerhetetlen nekem ez a lány, ki tudja, min kapja fel a vizet. Ráadásul itt vannak még a liftben a többiek is, akikről a nemükön és a pénztárcájuk méretén kívül semmit sem tudok, szóval velük is vigyáznom kell, ha túlzásba esem - már ha ez az lenne -, még a végén kiderül, mennyire jó barátok a családdal és leverné a hisztit, mit képzelek. Szóval most még csak álldogálok és filózgatom, mi a frász is legyen.
Közben hallom a srácokat, hogy mit művelnek odalent. Nem tudom, mi a frász folyhat ott, de elég szarul hangzik, amitől kicsit nagyon ideges leszek. Védelmező sürgetésétől függetlenül is érzem, hogy erre rohadtul nincs idő. Csak kell egy megfelelő pillanat, amikor kettesben leszünk vagy olyan helyen, ahol alig hallanak minket. Talán pont a táncparkett lesz az? Az túl távolinak tűnik. Hjaj... Muszáj gyorsan beszélni Kitriánával, mert a végén még lebukunk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 2:29 pm

A ruha gyorsan lekerül, és újra együtt lementek a kis helyiségbe. A gépek, azok amiknek tűnnek, és nem véletlenül. Hogyan nézne ki egy titkos menekülőút, ha könnyen felismerhető lenne a tényleges célja az egésznek. Így visszatértek a dobozhoz, amibe a kábelek futnak bele.
Kinyitva önkénytelenül is elégedett vigyor húzódik mindkettőtök száján. Ez nem más, mint a biztosítékláda, ahonnan feltételezhetően az egész épület elektromos hálózatát ki tudjátok iktatni. Legalábbis míg le nem jön valaki, és helyre nem billenti az egyensúlyt. Cybergyík-nak a „középkori” technológia könnyen átlátható, igaz egy kevés idő kellett mire akklimatizálódik a megfelelő helyzethez. Rengeteg kábel van itt, csoda, hogy az átlag emberek ki tudnak igazodni rajta. A legfontosabb a világítás, mely minden szinthez külön van egy biztosíték, talán azért, hogy ha valahol egy kis túláram keletkezik, ne boruljon sötétségbe az egész épület. Vannak itt még biztonsági rendszerhez is, ami meglepő, hogy nem a fő áramkörről fut. Miután jól megvizsgáltad egy tucatnyi kábel kapcsolódik össze, és egyetlen helyre futnak be. Ebbe tartozik az összes olyan dolog, amitől feltételezhetően tartanotok kell. Akkor még is van egy biztonsági szoba, ahonnan a berendezéseket irányítják, csak éppen még meg kell találnotok.
Eközben vége Sárkány szenvedéseinek. Az ajtó kinyílik, és mielőtt még felfoghatná hősünk milyen helyre is került, Kitriana máris a kifele rángat a liftből. Lassan fogod fel, mi is van körülötted. A tetőtéren vagytok. Egy hatalmas terasz, amely majdnem az egész teret elfoglalja. Van itt minden mi szemszájnak ingere, puccos vénségek, úgy kiöltözve, hogy ha egy páva csak rájuk is merne pillantani, a sokktól fejvesztve menekülne. A kőgazdagok úgy néz ki így szoktak szórakozni. Egy halkan lágyan szóló vonósnégyes, és az asztalok között sürgő pincérek hada. Emellett a vendégek között, több televízióból ismert egyén is található, politikusok, városi vezetés tagjai, híres/hírhedt milliomosok, és iparmágnások. A szemed körbe-körbe jár, míg végül a táncparkett közepén találod magad.
Innen szinte mindent belátsz, de titeket is mindenki láthat. A lopakodás kicsit extrém megoldását kellett választanod, és innen veszed észre, hogy a tetőtér nem egységes. A terasz csak egy ideig folytatódik, de van még itt egy bujtatott emelet, ami egy egész lakrészt is takarhatna, méretéből ítélve. A helyiség tele van hatalmas fal nagyságú ablakokkal, és akár csak egy látvány kifőzde, ott sütik, főzik, párolják, dinsztelik és még miegymást dolgot csinálnak az étellel, amit majd felkínálnak nektek. Az egész mögött, pedig egy elszeparált rész, ami ablaknélküli falak vesznek körül, így nem látod mi is lehet az.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 3:56 pm

Amint kinyílik az ajtó, kilépünk a többi vendéggel a liftből. A különbség annyi köztük és köztem, hogy őket nem rántja magával senki, s ebből kifolyólag sokkal gyorsabban is megyek. Mintha vontatnának.
- Nyugi, én is tudok gyorsan menni - szólok Kitriánának. Talán egy dologra vagyok egyedül büszke tényleg, ez pedig a gyors gyaloglásom. Tulajdonképpen még senkivel sem találkoztam, aki lehagyott volna gyalog, s ez jó érzés volt mindig. Így ez kicsit most megalázó, dehát egye fene, egy ilyen lánynak és ilyen helyzetben még elfogadható, sőt.
Míg rángat, észreveszem, amit már korábban is gyanítottam. A tetőn vagyunk, a korábban másik épületről látott bulin. Még meg is kérdeztem, hogy beugorjak-e... bizonyos értelemben teljesült is a dolog, csak nem figyelemelterelés lett belőle. Egy-két érdekes figurát is látok, akik láttán elvigyorodom. Eszméletlen, hogy ki tud öltözni néhány ember. Ez a sok cicoma... Talán Paris Hilton is itt van rózsaszínben azzal a kutyának nevezett egérrel. Bár, ha Paris nincs is itt, egy-két ismerős személyiséget is látok, még egy-két celebet is, vagy legalábbis nagyon hasonlítanak rájuk.
Felérünk a táncparkettre és... jaj nekem, hol is vagyok? Táncparkett? Hűha... Akár ciki, akár nem, nem igazán táncoltam még, mert cikinek tartottam a vonaglást. Jó igaz, az leginkább a diszkóra vonatkozik, ha úgy adódik, lassúzni még csak tudok... Asszem ezt nem fogom tudni elkerülni, bár az is lehet, valami más jár csinos szövetségesem (?) fejében és csak hülyeségeken jár az eszem. Bár ha ez lesz belőle, talán tudnánk néhány szót váltani, amire a liftben nem volt esély.
Közben kiszúrom a kajakészítőket. Talán rá lehetne venni, hogy együnk vagy igyunk valamit előtte, s szintén beszélhetnénk közben, vagy akár ha egyedül maradnék, kommunikálhatnék egy-két szót a többiekkel. S vajon mi lehet az az ablak nélküli rész? Kitriana biztos tudja, hogy van-e valami jelentősége, vagy mondjuk... ott van a ruhatár.
- Most táncolni akarsz, vagy...? - kérdezem tőle kissé zavartan.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 5:31 pm

Védelmező végül nem határozza el magát a terve mellett, aminek kissé örülök, eléggé veszélyes terv volt. Viszont most eljött az alsóbb rész leellenőrzése. Csendesen oda sétáltam a falakhoz és elkezdtem átnézni őket, pont úgy mint Védelmező, de pár percnyi kutatás után feladtam.
-Nem itt nincs semmi.-Mondtam, miközben oda léptem az áram dobozához, és felnyitottam, hogy megnézzem közelebbről. Meglehetősen kusza volt. Nálunk ezeket a bonyolult drót hálózatot már rég lecseréltük egy aprócska elektro-elosztó berendezéssel, de hát a kö... az emberi korban ez sajnos még legfeljebb álom lehet. Miután sikerült átvizsgálnom a dobozt elégedetten bólintottam.
-Védelmező barátom, bemutatom a ház szívét, hogy tetszik?-Kérdeztem mosolyogva. Azután kicsit elgondolkodtam, mi legyen a kövi lépés.
-Azt hiszem le tudom kapcsolni a rendszert...-Mondtam, de utána még hozzá tettem.-De előbb tudnunk kell hova megyünk. Ha Sárkány közelebb van akkor neki kell elindulnia, ha viszont Védelmező akkor neki kell. Meg kell tudnunk minden részletet, mielőtt kicsapnám a biztosítékokat, különben kockáztatjuk, hogy idő előtt lejönnek, és akkor le is bukhatunk.-A fentebb mondatokat Sárkány is könnyedén hallhatta, így nagyjából most az ő köre jön. Ő neki kell kinyitnia az ajtót ami a küldetés útjába áll, és gyorsan kell tennie, különben lehet nem lesz elég az idő, az akció oroszlán részéhez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
9 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: