DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 10:56 am

1. fejezet - Kövesd a pénzt!

Hajnali két óra. Egy férfi tér haza az éjszakai dorbézolásból. Holnap lesz az esküvője, ma mér utoljára kirúgott a hámból. A legénybúcsúja nem élvezte, csupa karót nyelt családtag, akik nem tudták elengedni magukat, csak lesték minden kívánságát. Ez már nagyon idegesítette.
Lelépett a partijáról egy órával a kezdés után, és felszedett egy bártáncosnőt. Onnan már ment minden, mint a karika csapás. Egy kis pezsgő, egy kis tánc, és már vihette is fel az egyik hotelszobába. Az este további részét igazán élvezte, és még az sem zavarta, hogy az anyja egyik prostija az akivel szórakozik.
Túlságosan aggódik. Mindig csak kényezteti és sohasem enged egy perc nyugalmat sem. De hát ezért szereti őt.
Ránéz az órára és tudja, hogy nem sok ideje maradt aludni. Vesz egy forró fürdőt, és bedől az ágyba. Óvatosan bemászik a kádba és élvezi ahogy körülveszi testét a víz. Meghall egy hangot. Az ajtó nyikordul, odanéz és...

Falcone kúria 2chnq8g

Folytatás:
1. csapat: Newtown - Sikátor
2. csapat: Keleti oldal - Elhagyott iroda
3. csapat - olvassatok tovább


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 26, 2011 12:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 12:04 pm

Munkáért, pénzért, és mindenért ami csak kellhet neked. Ezt ajánlották fel, ha megteszel a legnagyobbaknak valamit. És most itt állsz az érinthetetlen házában. Melletted ismeretlenek, vagy még inkább vetélytársak. Velük kell dolgoznod és mégis ellenük. Nem véletlenül vagy ebben a szakmában. Bármit megteszel ha érdeked fűződik hozzá.
Egy túldíszített szobában vagy, egy kis csoporttal. A szobába vezető lépcsőn maga Carmine Faclone jön le éppen. Lassan sétál, már a megjelenése is tiszteletet parancsoló. Mintha ott sem lennétek, vagy csak annyira jelentéktelenek vagytok számára, hogy nem is vesz észre. Leül az egyik székre, kényelembe helyezi magát, és belekezd.
- Hölgyeim és uraim. Azért tette elérhetővé szolgáltatásaikat a család üzlettársai, feltehetőleg az önök főnökei, mert olyan dolog történt, ami felett nem hunyhatunk szemet. Feltehetőleg az átkozott maróniak kivégezték a legkedvesebb rokonomat. Ezt nem hagyhatom szó nélkül. Maguk azért kellenek, hogy kiderítsék ki volt , és megfelelőképpen megbüntessék. Remélem érthető voltam? - Az asztalon belenéz pár papírba, hosszan olvassa őket, majd visszafordul felétek. - Ha jól értesültem képességeikről, akkor elegen lesznek hárman-hárman. Maga,... - Mutat az egyik maszkosra. - maga,... - A következő áldozata egy Nindzsának öltözött férfi. - és végül maga hölgyem. - Egy sötét kisugárzású az utolsó. - Menjenek és szerezzék meg nekem Maróni embereitől az információt. Coventry-ben van egy droglaborjuk, rajtuk ütnek, és kifacsarnak mindent belőlük, amit csak tudnak.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 4:33 pm

Hamarosan már dolgon voltam, most már Ming úr szolgálatában. Egy terembe vagyok, mellettem egy maszkos, kommandós alak és egy nő. Ruhámban, jöttem biztos ami biztos, hamarosan lesétál egy alak a lépcsőn. Először tájékoztat minket, mit kell tennünk, és hogy egy csapat ként kell viselkednünk.
~ Nem tetszik ez nekem, jobban szeretek egyedül dolgozni, mint másokkal, de most már ha eddig elmentem, megyek tovább. Ki kell derítenem ki az a nő. Még jól is jöhet a segítség... ahogy olvassa azokat a papírokat, kiderül, hogy ezek se semmik.
Csak nyugodtan állok, néha össze csattintom az egyik karmomat a másikkal, nem vagyok túl beszédes kedvembe, egyszer még egy kis csáp is kinyúlik belőlem, majd vissza szívódik.
~ Beszéljenek a többiek, annyira nem szeretem én azt. Annál jobban az ölést, egy rajta ütés mindig jó dolog...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 5:02 pm

Undorító túlcicomázott fertelem... Vajon miért jöttem ide? Nos mert nem érdekel az egész, egyszerűen csak hívtak dolgozni, én pedig jöttem. Elnézem a nőt, aki olyan hihetetlen megvetéssel néz ránk... oh a botor, mintha ő bármivel is jobb lenne nálunk! Az éj sötétjében mindenki egyenlőnek, az árnyak mindenkinek azonos színűre festik kiomló vérét. Azonban nem szóltam, elvégre nem az én dolgom, hogy nagyzoló gőgjétől megszabadítsam. Nem, erre majd a halál tanítja meg, vagy talán éppen egy emberének rejtőző tőre...
Azonban kizártam minden idegesítő dolgát a halandóknak és miután egyszer végigpillantottam a "társaimon" kissé előrébb léptem. Élveztem ahogy a fekete anyag, a megtestesült sötétség lágyan követi a mozgásomat, akár a legfinomabb szövet.
- Nos rendben. De ha lenne olyan kedves és ennél valamivel több információt árulna el nekünk, akkor véleményem szerint az jelentős mértékben javítana az akció sikerén... Esetleg hogy jutunk erre a helyre és pontosan kikből kéne kifacsarnak mindent? - kérdeztem nyugodt hűvös hangon. Néhány árnypamacs kiszakadt a ruhámból, de néhány tétova lépés után visszatértek a helyükre és az anyag újra anyagnak tűnt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 5:36 pm

Nem sok idő telt el Loeb halála óta. Hallgattam Vladra és felfegyverkeztem, most nem kell a gagyi láncoktól és fagyiktól függenem, igazi fegyvereim vannak, olyanok, mint amilyenek régen voltak. Az újságból kiderült, hogy Falcone embere volt Loeb, valószínűleg ez a fickó is az volt. Talán ő volt az "Érinthetetlen"? Most már az lesz a föld alatt... Az újságban hatalmas hazugságokat mondtak rólam, külön poén lenne, ha tudnák, hogy percekkel a gyilkosság előtt Montoyával és Gordonnal beszélgettem.

Vlad küldött ide, látszólag fentről jött az utasítás, ez igaznak is bizonyul, hiszen Falcone besétál és előadja a mondókáját. Érdekes ajánlat, muszáj elfogadnom ezt a melót, egszerű kis betörés és információ szerzés, egyedül is menne, de ezekkel a metákkal könnyebb lesz.

Társaimat, még Falcone belépője előtt megfigyeltem. A nőről az első pillantkor lerít, hogy meta, ilyen nő ebben a szakmában nem marad életben, hacsak nincs emberfeletti képessége. Jelenleg az árnyakkal játszik, jobb lesz vigyázni sötétebb helyeken. A másik ember, egy ninjának öltözött karmos alak, szótlan, nem mond semmit. Remélhetőleg nem lesznek az utamban, nehéz lenne őket eltenni lábalól.

A nő előrelép és feltesz pár kérdést Falconénak. Tényleg fontos kérdések, de meglehet lenni a válasz nélkül is. Az utcai patkányok úgyis köpnek megfelelő nyomás alatt .Előrelépek két lépést.

- Két kérdésem lenne. Csöndben rendezzük le a dolgot, halál nélkül, vagy feláldozhatóak az ott lévő dolgozók? - remélem ebből leesik a többieknek, hogy nem valami amatőrrel állnak szemben. - Mekkora ellenállásra számíthatunk?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 6:00 pm

A Római összehúzza a szemét a sok kérdés hallatán, majd odaint maga mellé egyik csatlósát, és a fülébe súg valamit. Egy kendőbe megtörli a kezét és egy szó nélkül távozik. A férfi odaáll elétek, sóhajt egy nagyot és belekezd.
- A don egy kicsit mérges lett az amatőrségükön, de szerencsére tudja hogy ha megöleti itt magukat a család barátjai igen csak megorrolna rá. Szóval én fogom felvilágosítani magukat. - Előszed egy várostérképet, és megmutatja hol is van az a labor. - Itt van a célpont. Bemennek és mindent megtesznek annak érdekében, hogy megtudják benne volt-e Maróni keze a dologban vagy sem. Még egyszer mondom mindent. - Néz szúrósan Stalker-ra. - Nem érdekel, hogy jutnak el oda, az már a maguk dolga, a lényeg hogy eredményeket produkáljanak. És most tűnés! - Mutat utat nektek, úgy látszik nem tettetek túl jó benyomást a főnökre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 6:24 pm

Amatőrök? Megölni minket? Nem én mutatkozok profi gyilkosok előtt fegyvertelenül... Talán jobb lett volna Falconet most megölni, mert ha rájön, hogy én álltam Loeb halála mögött, akkor bajban leszek, de Vladot is magammal rántom az tuti! De legalább megvan a cím, ahova mennünk kell. A faszi elküld minket a búsba, ahová én örömmel megyek is, kisétálok a ház ajtaja elé és ott várom be a többieket.

- Kinek a kocsijával megyünk? - kérdezem a többieket, miközben Vladnak küldök egy üzenetet, hogy küldje vissza az engem ideszállító autót, hacsak nem akarja, hogy beégjen Falcone és a többi nagyágyú emberei előtt.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 6:34 pm

A mellettem lévő nő előre lép, közben testéből valamilyen féle tapintható sötétség árad, ez nagyon tetszik nekem.
~ Hmmm... érdekes egy dolog, nyilván tudja irányítani is. Nem semmi... lehet őt többre kéne becsülnöm a szokásosnál és nyilván ez a másik alak is azért van itt mert tud valamit.
De gondolataim eloszlanak amikor nem éppen ide illő kérdéseket tesznek fel társaim, bár valahol egyet kell értenem velük.
~ Miért is vagyok itt? Húú ez aztán az amire nem számítottam, szó szerint álmaim nőjéért. Mondjuk az foglalkoztat, hogy miért álmodok róla, de örülnék neki ha Ming nem bántaná. Na jól van ez nem fog tetszeni ennek a fickónak, itt kérdezősködnek, amikor már mindent elmondott... maradok csöndbe hátul. Jó szokásom ez úgy érzem.
Hamarosan már lelép Falcone és az egyik szolgája igazít el minket.
~ Egyszerű lesz, rajtuk ütünk, majd halálra kínozás közben kiszedjük belőlük az infókat. Mondjuk egy ilyen droglabor mindig jól védett. Rögtön leöletni? Nem azért mondom, de nem lenne az olyan egyszerű, nem becsülöm alá, de akkor is... Amúgy meg ez tényleg úgy jött ki mintha amatőrök lennénk, vagyis csak ők. De fő a csapat szellem.
Miután elküldtek minket a fenébe, szó nélkül megfordultam és kisétáltam, csak gondoltam, hogy a többiek majd szépen követnek. Kiérve ruhámat visszahúztam a testembe, és elővettem a telefonom, az bekapcsolódott, beállítottam rajta a banki alkalmazást ezután egy számot tárcsáztam, egy autó kölcsönzőt, ami non-stop. Nem is törődtem a többiekkel igazán.
~ Milyen jó ha az ember lenéz néha ezt azt, az utcán lévő reklámokról.
- Halló. Önöknél lehet kocsit rendelni ugye? A Falcone kúria elé szeretnék egy BMW M3-t fekete színűt sötét üvegekkel, valahol már láttam. Egy teljes napra, a pénz nem akadály, és ha lehet ez meg sem történt, már ha érti mire gondolok. Mondja a számla számot...
Ha minden rendben megy, akkor már utalom is a pénzt a számlájukra
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 10:45 pm

Szerencsétlen alak... A "főnök" a legszánalmasabb mind közül. Bilincsbe van kötve a keze, egy olyan bilincsbe, amiből nem szabadulhat. Mégis mibe került volna neki válaszolni a kérdéseinkre? Semmibe... És mégis a szolgáját bízta meg vele, hogy nehogy folt essen a jó hírén... Megéri ilyen áron létezni? Természetesen nem... De szegény nem látott jobban, ragaszkodik a szánalmas világához, a hatalmához a befolyásához, hát legyen, nem az én feladatom ítélkezni, én csak a penge vagyok a Sötétség kezében, a penge, ami olyankor lesújt és várja a végső ítéletet, amikor minden sötétségbe borul és minden egyenlő lesz.
Nem szólok egy szót sem, elvégre amúgy sem lenne kihez beszélnem, a szavaim, akár esőcseppek a sivatagban olyanok, értelmetlenek és hiábavalók. Kisétálok én is a házból egyenesen az éjszaka karjaiba. Elmosolyodom és kinyújtom a kezem. Az árnyak a kezemhez törleszkednek belecsimpaszkodnak a hajamba, akár játékos gyermekek, gyermekek is ők, de jaj lesz a világnak, ha felnőnek. Azonban erőszakkal elszakítom a figyelmem a neveltjeimről és a két szerencsétlenhez fordulok, akit a sors áramlatai szintén ide sodortak tehetetlen bábként.
- Nos ha senkinek nem sikerül járművet szerezni, én odajutok és majd ha odaérnek önök is segíthetnek valamiben. Ellenben úgy hiszem ne tegyünk elhamarkodott dolgokat, megvárom önökkel hátha történik valami.
Érzem ahogy egy árnypamacs a fülemre telepszik és suttogni kezd:
Veszély.... vigyázzz....
Most nem érek rá a kedveskékre figyelni, más dolgom van. Remélem ezzel nem követek el hibát.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 11:07 pm

Az első jármű kérési kísérlet, nem jár sikerrel. A szemüveges csapattagotok háromszor pötyögi be a láthatatlan billentyűzetbe, az üzenetét, de választ nem kap rá. Lelki szemeitekkel látjátok főnökét, aki fennhangon röhög, miközben olvassa.
A második kérés már sokkal eredményesebb lett. Nem sok zsetont kell költened, hogy megküldjék az ezen a kontinensen egyáltalán nem szokványos autót. Húsz perc és megérkezik az autó, de most csak álltok bambán, és némán az utcán lévő embereket bámuljátok.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 7:32 am

Meglepődtem amikor a nő árnyékokat kezdett mozgatni és felvetette azt, hogy mi csak segítők lehetünk. Ezután első szavaimat intéztem hozzá.
- De nagyon hivatalos valaki.
Ezután még egy keveset várni kellett a kocsira. Addig inkább a gondolataimra figyeltem, mint a társaimra.
~ Milyen vicces helyzet, itt vagyunk hárman, ahogy elnéztem egyikük se kispályás, bár ez a felvetés ingadozni látszik, ennél a kommandós fickónál. És járműre várunk, bár mondjuk nekem nem kéne, és ahogy látom a hölgynek se. De fő a csapat szellem, no meg a kocsi nem is azért kell... hanem, hogy ne legyünk feltűnőek, akkor mondjuk jobban megérte volna Fordot rendelni, de az amerikai kocsik szörnyűk... maradjunk annál, amit ismerünk és szeretünk. Valahogy ügyesen kéne elintézni, azt hogy gyorsan a helyszínre érjünk. Nem akarom, hogy a rendőrök bezavarjanak. Na meg a csapatot is építeni kellene, kis beszélgetés se ártana.
Kinyújtóztatom magam, majd barátságosabb hangon szólok oda társaimnak.
- Megtudhatom hogyan szólíthatlak benneteket? Én Bisur volnék.
Nyújtom a kezem a férfi majd a nő felé.
~ Az lesz csoda, ha elfogadják a kézfogást és válaszolnak...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 3:58 pm

Ennyit arról, hogy az oroszok mennyire szívélyesek, Vlad meg feldughatja magának a kocsiját. Szerencsére a ninja fazon rendel egy autót, ami nemsokára meg is érkezik. Közben a nő azzal kérkedik, hogy ő autó nélkül is simán eljut a kijelölt helyre és ott majd talán segíthetünk neki. Talán majd eltakarítjuk a hulláját... A ninja bemutatkozik Bisur néven és kinyújtja a kezét.

- Stalker a kódnevem. - mutatkozok be én is, de a kinyújtott kezet nem fogadom el. - Tudtad, hogy húsz féleképpen lehet valakit megölni egy kézfogásból? - ránézek a nőre. - Kit tisztelhetünk önben?

Nagyon jó... egy mitugrász ninja, és egy filozófus meta! Remélhetőleg nem fognak egész végig dumálni... Bár Bisur tűnik a kettő közül a kevésbé idegesítőnek.

Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 6:02 pm

Sóhajtok egy aprót, amikor megszólalnak a társaim, úgy érzem ez az akció különösen kellemetlen és hosszú lesz. Semmi kedvem nincs a bájcsevegéshez ezekkel a szerencsétlenekkel, de az Éj útjai kifürkészhetetlenek, én pedig ha idekerültem, annak biztos valamilyen célja volt.
- A nevem Michelle. - közlöm a szokott hangszínnel tömören. A sötétség gyermekei tudják ki vagyok, aki pedig nem az éjszaka gyermeke, azzal ennél több beszélnivalóm nincs is, nekik legyen elég ennyi. Mondhatnám én vagyok az Éj Hölgye, esetleg a Fekete Pillangó, ha úgy jobban ismernek, de miért tenném? Addig jó, amíg vannak kijátszatlan kártyák a kezemben, hiszen az éj hosszú és soha nem tudhatom ki lesz barát és ki ellenség.
Pár pillanatig még várok, aztán folytatom.
- Nos ha már itt az autó beülünk, vagy megvárjuk míg az idő fehér szakállat növeszt a célpontjainknak, amíg csak tolószékes öregemberekre kell lecsapnunk? - finoman felvonom az egyik szemöldököm és úgy figyelem őket, az egyik kinyújtott kezét a másik fegyvereit, minden apró részletet igyekszek a fejembe vésni, elvégre az információk később létfontosságúak lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 9:39 pm

- Elég lesz a dumálásból! Szálljunk be a kocsiba, rendezzük le a melót, aztán felejtsük el egymást! - elindulok a kocsi felé és ha nyitva van, akkor lekapom a hátamról a M4A1-GM-et és beszállok a kocsiba, ha nincs nyitva, akkor csak odaállok a jobb hátsó ajtóhoz és ránézek a többiekre. - Indulunk?

Megvárom míg a többiek beszállnak a kocsiba, vagy legalább reagálnak valamit.

- Szerintem elfelejthetjük a Rambó módit. Itt mindenki a lopakodásra van felszerelkezve, viszont távolsági fegyverem csak nekem van ha jól látom. Ki mit tud? - kezd elegem lenni, hogy játsszuk a csöndes nagymenőket.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 9:48 pm

A fickó a kezemet nem fogadja el, de legalább a kódnevét elmondja és tesz egy megjegyzést, a kézfogásosról.
~ Jajj de tud valaki, ha meg akarnám ölni, már halott lenne. És most így kapásból 22 mód eszembe jut, azokat lehet 4 féle képpen variálni sorrend szerint az már 88.
A nő látszólag nem sokat törődik velünk. Ezt meg is mutatja de legalább a nevét elmondja. Mindenki menni akar, túl akar esni az egészen.
~ Most látom nem lesz ez így jó. Nem kéne ekkora ellentétnek lennie köztünk, de ezen nem sokat segíthetek.
Szépen megvárom csöndbe amíg a kocsi jön, majd beszállok a vezető helyre. Viszont nem tetszik amit Stalker csinál.
~ Először kussoljunk, aztán meg csicseregjünk neki, rángat mint egy kutyát. Nyomorult, bár annyiból igaza van, hogy nem az utcán kéne elmondani, ki mit tud...
Beindítom a kocsit és a lehető legrövidebb és rendőrmentesebb úton megindulok a gyár irányába, közben bekapcsolom képességem, nem hajtok túl gyorsan, de szeretném érezni a kocsi erejét.
- Én ezt tudom Stalker.
Mondom miközben aktiválom a képességem.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 3:34 pm

Amikor mindenki rászánja magát én is beszállok, habár nem sok kedvem van hozzá. Vetek még egy búcsúpillantást a gyönyörű bársonyos fekete égboltba, aztán ha a többiek beszállnak beülök melléjük.
Nagyon nem tetszik a fegyveres fickó stílusa. Ki nem állhatom ha valaki parancsolgat, mintha nagyobb lenne a többinél, azt meg végképp ki nem állhatom, amikor nekem próbálnak meg parancsolgatni.

- A képességem az, ami, de miután nem tudok magáról semmit, és mivel nem nevezte ki vezetőnkké valami felsőbb hatalom, így amíg nem szükséges nem is fogom megmutatni mire vagyok képes. - közlöm hűvösen. Remélem rájön, hogy hagyja abba a fensőbbségességet, vagy nem leszünk jóban.

- Részemről is minél hamarabb szeretnék végezni ezzel a kényelmetlen üggyel, de nem hiszem, hogy ehhez szükség lenne rá, hogy későbbiekben akár ellenséggé váló emberek előtt felfedjem a képességeim.
Úgy döntöttem így is sokat beszéltem, szóval belesüllyedtem az ülésbe és vártam, hogy odaérjünk, közben kifelé bámultam az ablakon, ki az éjszaka szemébe.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 9:43 pm

A kocsi rendre megérkezik, és a háromtagú csapat kényelembe helyezi magát. Nagy előrelátásra vall a jármű rendelés, így legalább nem kell az egész városon átsétálnotok. Még éppen a viselhető sebességgel hajtatok, és így még egy kis városnézés is belefér. A semmi nem állít meg titeket, hogy elérjétek a helyszínt, ami csak egy-egyszerű kertes háznak tűnik. Talán rossz a cím?
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 7:33 am

Élvezem a vezetést, figyelek az útra és megadom a kellő sebességet is az autónak. A nő még elmondja, hogy nem mond semmit, de azért fecseg kicsit nekünk.
~ Jajj de nagyon játsszuk magunkat. Nem is kicsit. Mondjuk a nő filozofája jó, nem becsül sokra minket...
Így kényelmesen odaérünk a célponthoz. Ami egy kertes ház, elkezdek kutatni az emlékeimben, hogy nem rossz helyre jöttünk-e.
~ Mi a fene? Már pedig ezt a helyet adták meg. Mondjuk egy droglabornak ilyen helyet szoktak találni, ahol senki nem számít rá. De akkor is gyanús ez nekem.
Először a kocsiból nézek körül, de nem látok semmi szokatlant, lekapcsolom a lámpákat és leállítom a motort. Majd Stalker-hez fordulok.
- Meg tudod nézni vannak-e oda bent?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 5:30 pm

A nő már megint játssza a nagymenőt, miközben a ninja eltűnik a jobb szemem elől, de a ballal még mindig látom. Bekapcsolom a hő- és szonár módot is, de nem látom őt azokkal sem. Kikapcsolom a szemüveget, de még így sem látom, de a bal "csupasz" szemem látja őt. Jó kis képesség, a nő meg valószínűleg az árnyakkal tud bűvészkedni, azokból következtettek amit Falconenál láttam. Ahogy elnézem őket egyikük se segítene nekem a családomat kimenteni, jobb lesz minél előbb túl lenni ezen a melón.

Közben megérkezünk a házhoz és Bisur megkér arra, hogy körbenézzek. Bólintok és kiszállok a kocsiból, a fegyveremet a hátamra rakom. Még mielőtt becsuknám az ajtót visszaszólok a nőnek.

- Senki nem nevezett ki engem vezetőnek, de tudtommal nekem van itt csak tapasztalatom taktikákban, míg maga, ahogy látom csak a képességéből él, Michelle. Bisurral ketten is letudjuk rendezni ezt a melót, maga addig üldögéljen itt. Falconenak meg nem szólunk, hogy maga csak várakozott.

Óvatosan odalopakodok a ház egyik ablaka alá és megnézem, hogy átlátok-e a falakon a szonárral vagy a hőlátóval, ha nem látok át rajtuk, akkor megpróbálok bekukucskálni az üvegen, a szonárt és hőlátót ekkor is használom.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 10:15 pm

Pár pillanatig csak ülök és nézek a fickóra, aztán hűvösen elmosolyodom.
- Nos legyen, ahogy akarja, azonban azt a sötétség minden árnyáért sem mulasztanám el, ahogyan maguk feltrancsíroztatják saját magukat.
Kiszállok az autóból és megállok mögöttük jó pár lépésre és csípőre tett kézzel nézek farkasszemet, a furaszemű alakkal.
- Ha úgy szeretné, hát nem segítek egy ilyen nagy stratégának és vezérnek, amíg meg nem kér rá. Majd ha már patakokban ömlik alá a vér és nem az ellenség sebeiből, akkor legyen olyan jó és kérje hogy segítsek, akkor talán én is becsatlakozom. Aztán ha maguk valóban olyan szuperzsenik, ahogy maga állítja, ebben az esetbe mondja el bárkinek, engem nem érdekel a pénz, van, ami sokkal többet ér annál.
Továbbra is ott állok, csak intek a ház felé, hogy menjenek csak nyugodtan, én innentől amíg azt nem mondják segítsek megfigyelő leszek. Én aztán nem fogom magam ráerőszakolni az ilyen "őstehetségekre", akik fél kezükkel rombolnak porba világokat... csak azt tudnám, akkor mégis mi a fenéért hívtak ide, kiszakítva a tanulásból?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 10:43 pm

Stalker hangtalanul oson az ablak alá, és bekapcsolja mindentlátó szemét. Lassan befutnak a kívánt hullámok, és meglátsz egy háromszobás, kis házat. A három szoba ránézésre konyha, nappali, és háló. Bent két ember ül, egy-egy fotelban, és talán a szekrényt nézik, de a hangokból ítélve inkább beépített TV.
A nagy kutatás közben, a kocsiban tapinthatóvá válik az ellenszenv. Úgy látszik a csapatfelosztásotok nem a legjobb, és még csak nem is könnyítitek meg egymásnak a dolgokat sem.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 7:35 am

~ Eléggé forrongnak a kedélyek Stalker és Michelle között. Na ennek nem örülök, mi a fenéért kell pont most veszekedni? Utálom, most még a nő is megsértődött, gratulálok hozzá.
Én csak állok és nézek amíg Stalker oda kommandózik az ablakhoz, majd Michellere nézek mosolyogva.
- Csak meg ne fázzon. Majd úgyis rájön, hogy maga nélkül nem megy az akció -bökök Stalker felé-, de nem várom el, hogy szó fogadjon ennek -visszanézek a házra- kommandósnak...
Ezután megroppantom a nyakam és a lehető legnagyobb kényelemben oda sétálok a ház ablakához, lehetőleg a legnagyobb hoz és benézek. Ha ez megvolt, egy nagyobb falterülethez sétálok, ruhám kiárad a testemből és karmaim segítségével felkapaszkodok a második emeletre.
~ Nah ha megint át lettünk verve, annak nem lesz jó vége.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 3:16 pm

Biztos, hogy ez lesz az a ház? Kétlem, hogy egy droglaborban csak két őr lenne. Ez vagy csapda, vagy rossz helyen vagyunk, ami azt jelenti, hogy ártatlanok is sérülhetnek, amit meg nem szeretnék. Közben a ninja elkezdett elindulni a ház felé, ha nem mutatta volna meg a képességét, most ütném le, de szerencsére tudom, hogy csak csupasz szemmel látszik. Benéz az ablakon, ha odafigyel rám, akkor jelezem neki a középső és a mutató ujjammal, hogy ketten vannak a földszinten.

Végignézem, ahogy felmászik a falon, majd megközelítem Michellet.

- Ironikus voltam, akkor amikor azt mondtam, hogy nyugodtan várjon itt, míg mi akciózunk bent. Felejtsük el a kis nézeteltérésünket és kezdjünk tiszta lappal. - mondom a nőnek, aki talán rááll az együttműködésre
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 8:32 pm

Az arcomon egyáltalán nem látszik semmi, de a felszín alatt örülök, úgy tűnik az emberek képesek az együttműködésre és a vezetői hajlamok is elsimíthatóak egy kis ösztönzéssel. Csak biccentek egy aprót, majd hátranyúlok és kihúzom a tokjából a kardomat. Eddig tökéletesen rásimult a ruhámra fekete tok, de most a meztelen pengén megcsillan a gyenge holdfény. Az árnyak kavarognak körülötte, hallom ahogy vérről és halálról sugdosnak. Küldök egy hideg ragadozómosolyt Stalker felé és tudom, hogy a szemem aranyszíne egyre intenzívebb lesz, szinte már ragyogni kezd.

- Nos, hol kezdjük a játékot? - Azt a karomat, amivel nem tartom a kardot egybe olvasztom az árnyakkal, szinte eltűnik, csak egy tintafekete massza lesz, aminek nem lehet meghatározni a széleit, mert egybe olvad az éjszakával. lehunyom a ragyogó szemeim és igyekszem az árnyak suttogására koncentrálni, most hogy egy vagyok velük részben, erősebb a hangjuk.

- Merre van a labor, amit keresünk? - suttogom az orrom alá, és remélem az árnyak végre valami normális információt is megosztanak velem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 4:28 pm

Bisur gond nélkül eléri a házat, és be is kémlel. Nem lát semmi különöset, csak egy konyhára nagyon emlékeztető helyiséget. A karmaiddal könnyedén felmászol a falon, és most már van lehetőséged az három emeleti ablak közül választanod egyet.
Stalker visszasétál az autóhoz, és végignézi ahogy társa magában beszél. Michelle egyre erősebben hallja a hangokat, és már ki is tudod venni mit is mondanak pontosan.
- A labor itt van. A ház alatt van. Ott van a ház alatt. - Folyamatosan csak ezt ismétlik vég nélkül, de legalább már megtudod, hogy nem jártok rossz helyen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: