DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 4:36 pm

Jó ötlet Bisur, remélem van annyi eszed, hogy csak azután támadj, miután én már eltereltem a figyelmüket. Körbenézek a szobába és valami olyan fedezék után nézek, ahonnan tudok lőni a lejáratra, de nem látnak meg onnan, egészen addig míg nem késő nekik.

Ha találok ilyen helyet, akkor kihasználom azt és bebújok mögé, miközben aktiválom a szonár nézetet. Amint az első megjelenik a járatnál, kihajolok a fedezékem mögül és tüzet nyitok rájuk, hátha így sikerül őt sarokba szorítanom és Bisur is tud cselekedni. Főleg mellkasra és fejre célzok.

Ha nem sikerült találnom megfelelő fedezéket, akkor kimegyek a szobából és becsukom az ajtó(ka)t, bekapcsolom a szonárt és figyelek. Ez esetben abban reménykedek, hogy Michelle csinál valami elterelést, vagy Bisur kezd el akciózni és képes leszek beszállni az előállt a káoszba.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 5:37 pm

Amint az árnyak elsuttogják, hogy közeledik az ellenség tudom, hogy lépnem kéne valamit. Pár pillanat alatt mérlegre teszem a lehetőségeket és teszem, amit tudok.

Az alagútban így is elég sötét van, de nem elég sötét... Megsűrűsítem az árnyakat, amennyire tudom, egészen addig amíg feneketlen átláthatatlan sötétség nem ereszkedik a folyosóra. Nem tudom milyen a felszerelése a társaimnak vagy az ellenségnek, de aki ügyes túléli, aki nem, az nem...

Aztán ha a sötétség elég sűrű, itt ott manipulálom csöppet. Az átlátszatlan fekete massza nekem olyan, akár egy tiszta vászon, azt festek rá, amit akarok. A szemeim árnyakká olvadnak, érzem, ahogy az általam sűrített homályban az emberek mozognak. A lentről érkezők előtt megsűrítem az árnyakat, olyannyira hogy hosszúkás pengeéles tűk legyenek. Az egész egy csapda, ők nem látják az árnytűket, hiszen azok teljesen beleolvadnak a folyosóra hulló fekete bársonyba. A falhoz hátrálok és magam körül is megsűrűsítem az árnyakat. Egyenlőre nem használom a kardom, csak mint a prédára leső pók, úgy várom, hogy a zsákmány belesétáljon a hálómba.
Remélhetőleg a társaim nem rontják el az egészet. Persze arra figyeltem, hogy az ő közelükbe ne nőjenek tűk, de ki tudja, amilyen szerencsétlenek az emberek néha....
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 10:52 pm

Bisur kiereszti baljóslatú karmait, és könnyed mozdulatokkal hág a plafon irányába. Már éppen el akarná rejteni magát azzal, hogy a térfogatát felére akarja csökkenteni, mikor elkezdenek megnyúlni az árnyékok. Mindent elborítanak, de nem minden nehézség árán. A jól kivilágított járatban, szinte fizikai fájdalommal jár, az árnyékok ilyen sűrítése, de azért Éj Hölgye mindent megtesz amit csak tud. Képzeletében lejátssza az árnyéktőrök megalakulását, és már érzi is ahogy materializálódnak a kívánt helyen, már csak az utolsó simításra van ideje. Az árnyékok körülveszik és már az elkerülhetetlenre vár.
Stalker is megtalálja a maga számítását, felborítja a szoba közepén levő asztalkát, ami legalább eltakarja és mozgástere is lesz, ha visszalőnek. A szonár már csak annyit érzékel, hogy hatan rohannak fel a lépcsőn. Áttörik magukat a megmagyarázhatatlan falon, amit még előbb nem érzékelt a ketyere. A támadók, nem is figyelnek oda a feketeségre, csak egy kicsit torpan meg az első mikor a tűkbe rohan bele. Úgy néz ki túlságosan is kevés árnyék volt a jól kivilágított feljárón, de még ez is elég időt adott Bisurnak, hogy egy tökéletesen kivitelezett ugrással letaglózza az elől haladót. Aki a csapástól hátra esik, és magával sodorja a mögötte lévő két férfit is, de a többit nem. Az utolsó férfi bepánikolhatott, mert elkezd lődözni vaktában. Talán csak túl bátor vagy, bolond, de a golyók vészesen közel repülnek el Bisurtól. A többiek még nem tehették meg a lépéseiket, mert még a folyosóból sem léptek ki az ellenfelek, akiket nindzsa társuk takar testtel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 3:36 pm

Amatőr hülye gyerek és a még a küldetést is tropára viszi... Jobb lesz egyértelművé tenni, hogy nem babra megy a játék! Felemelkedek a fedezékemből, de csak annyira, hogy tüzet tudjak nyitni.

- Feküdj, kölyök! - ordítom el magamat és tüzelni kezdek a feje magasságában.

Három töltényt eresztek meg, aztán mellkas tájra emelem a fegyvert és ott is lövök hármat.

Nem érdekel, hogy meghal, a saját életem fontosabb és a családomé is. Ekkora hibát elkövet és még egy szimpla parancsot sem tud követni? Ez van, akkor megy a lövedék a testébe. Michelle meg csak tanul az esetből és nem szórakozik velem többet. Egy dolog miatt sajnálom a kölyköt, kiváló pajzs volt, talán mégis jobb lenne, ha lebukna.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 9:43 pm

Hirtelen sötétség vesz körbe, és különös érzés is tölt el, a ruhám mintha egybe olvadna Michelle árnyékaival, és hamarosan megérkeznek a várt személyek, felfegyverezve, elrugaszkodtam, de nem jártam teljes sikerrel, csak hármat sikerült ledöntenem, viszont az egyiket sikerült megfognom, vagy ha mégse akkor, most megragadom karjaimmal. Szorúl a hurok, amikor golyók kezdenek mindenfele repkedni...
~ Húha, most találj ki valamit?! Mit ordibál, feküdj, kölyök?
Leguggolok, majd az már megragadott fickót, magam elé szorítom élő pajzsként, persze arra az oldalra, ahonnan a lövés várható és csak remélem, hogy Stalker ügyesen leszedi őket. Ha van valami féle fedezék akkor oda vetődök, miután az élő pajzsom megfosztom az életétől és a belétől.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 10:52 am

Milyen jellemző, megint túlvállaltam magam... Az ember vágyik a nagyobb erőre, a nagyobb hatalomra, és ilyenkor mindig rájön, hogy milyen apró porszem csak, hogy milyen kicsiny árnyék, amit egy nagyobb napsütés pillanatok alatt elmos...
Térdre esek és köhögni kezdek. A torkom ég és egy nagyobb köhögés után sötét olajszerű folyadékot öklendezek fel... Nah szép, már megint...

- Marée Noire most segíts. - veszek néhány szapora levegőt és mire hallom a fegyverek ropogását összeszedem magam. Amikor talpra állok a világ még meglódul kissé, de amikor elindulok a társaim felé már egészen jól vagyok. Vetek egy dühös pillantást a mélán ragyogó izzókra, akik tönkre tették a tervem, de máris új ötlet villan fel bennem. Az éjszaka még hosszú, én pedig érzem, hogy az erőm máris visszatért, csak a fénnyel kell óvatosabbnak lennem. Jah és nem szabad túllépnem a saját határaimat, ha nincs elég árnyék, akkor finomabb módszerekhez folyamodunk. Amikor az egyik fickó vaktában kezd el lövöldözni hasra vetem magam megfelelő távolságban, de ennél több nem is kell, a látótávolság éppen elég.
Megszólítom a férfiak árnyékát, akik még a folyosón vannak, megparancsolom az árnyuknak hogy mozduljanak, hogy engedelmeskedjenek az akaratomnak. Hogy kússzanak végig azokon, akik az árnyat vetették, akár nyálkás kígyók, majd fojtsák meg a gazdájukat. Azokra a fickókra nem is figyelek, akikkel Bisur szórakozik, annyit csak le tudnak rendezni. Ha a megfojtás nem is sikerülne néhol, annyit mindenképp megpróbálok, hogy legalább a szemüket kaparja ki a saját árnyékuk, úgy a társaim talán majd könnyedebben leszedik őket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 2:18 pm

Bisur megragadja a hozzá legközelebb lévő fegyverest, az még ellenkezni sem tud a halálos karmok ölelésében. Elég gyors vagy, de a golyókat még te sem tudod lehagyni. Mindkét oldalról lövéshangokat hallasz. Tudod, hogy ez mit jelent. Hallomásra Stalkernek ráragadt az ujja az elsütőbillentyűre, de az ellenség felől is látsz torkolattüzet felvillanni. A csapattársad többet lőtt, ezért a pajzsodat felé fordítod. A golyót pillanatok alatt végeznek a férfivel, és csak reménykedhetsz benne, hogy nem kapsz a hátadba egyet.
A fohászaidat nem hallgatták meg az istenei, két golyó fúródik a bal karjába. A fájdalom egy villám erejével vág az agyába. A testet már nem tudja eléggé megfogni egy kézzel, hogy a feltehetőleg szemből továbbra is jövő golyókat is feltartsa. Stalker a monoklijával sem tudja tökéletesen meghatározni mi is történt a sötét folyosóban. Csak elfojtott kiáltásokat hall az ellenségek felől.
Éj Hölgye hagyja feloszlani az árnyékai közé betörő fényességben a tűket, és új tervhez folyamodik. Az árnyékok elérése könnyedén megy, a meggyőzés már kevésbe. Ebben a fényességben nehéz mozogniuk, de mindent megtesznek. Vékony folyamokban kezdenek el felkúszni a gazdáik testére, akik először nem veszik észre mi is történik. A következő pillanatban pedig már késő, a torkukra tekerednek, és minden erejükkel elkezdik fojtogatni. Az áldozatok nem bírnak egy helyben megállni, és kapálóznak, ahogy csak bírnak. Nem is törődnek azzal, hogy a legelöl lévő társukat már kivégezték, és hogy egy újabb prédára leső ragadozó áll nem messze lőttük, vérző karral.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 6:47 pm

Magam elé rántom az egyik fickót, akit meg is sebesítettem, de végül a társam lövedékei végeztek vele. De közbe jött valami amire nem számítottam, a hátam mögötti ellenfelek is lőttek, kereszttűzbe kerültem, ez ellen nem tudtam mit tenni. Éles fájdalmat éreztem a bal karomban, tudtam, eltalált pár golyó, később amikor már nem volt olyan nagy fájdalom, megtudtam állapítani, hogy két golyó és hogy vérzek. Az engem körülvevő fekete lény megpróbál behatolni a sebeimbe és elállítani a vérzést, eközben valami különös történt, az ellenség mintha megbénult volna... nem támadott tovább.
~ Lehet az egyik karom nem tudom használni, de a vérszag megbolondít. Most azt hiszem megfizettek!
Felállok két lábra, eldobom a testet, bal kezem használatát hanyagolom, de a hátam mögött lévőket megpróbálom a jobb kezemmel elintézni, guggolva közelítem meg őket, nehogy Stalker lelőjön, majd az egyiket kipécézem és a jobb kezemmel a gyomrára támadom, egy nagy és mély vágást próbálok ejteni. Ezután jöhet a következő, ugyanezzel a metódussal, ha netán megint lövöldözés törne ki, megpróbálok lehúzódni oldalra, a falhoz, ha kell egy élő pajzzsal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 6:14 pm

Gyorsabb, mint gondoltam, legalább nem kell még egy hulla után vállalnom a felelősséget. Ügyesen kivédi a lövéseket, de azért eltalálják, legalábbis a nem falba csapódó golyókból ítélve. Michelle nem tudom, hogy mit csinál, de csak cselekszik valamit és nem csak álldogál a helyén, mint a ... huh, ha látná valaki a gondolataimat...

Az emberek abbahagyják a tüzelést, Bis meg leguggol, ha látok valakit, akit letudok lőni, anélkül, hogy eltalálnám valamelyik társamat, akkor leszedem őt.

Pont időben kapott észbe Bisur, talán egy kicsit túlreagáltam a dolgot. Kölyök? Honnan a francból jött ez nekem?
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 1:07 pm

Hogyha kissé elcsitul a fegyverropogás és némileg békésebb lesz a helyzet fölállok és odalopakodom a szenvedő alakokhoz. Az árnyaknak nem tesz jót ez az erős fény, így úgy látom egy kis segítségre lesz szükségük.

Odamegyek a kapálózó alakokhoz és megpróbálom befejezni azt, amit az árnyak elkezdtek, igyekszem lefejezni őket, vagy más módon meggyilkolni, jobb nekik, ha minél hamarabb végük van. Közben figyelem az alagutat és ha esetleg valamelyiknek lenne ereje rám támadni igyekszek hárítani majd visszahátrálni a falhoz hogy kiterveljek valamit.

Ha elég gyengék hozzá, hogy jó Kaszás módjára elintézzem őket, akkor miután végeztem velük elindulok a társaim felé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 5:30 pm

Bisur mint egy jó hentes pillanatok alatt kivérezteti a maradék támadókat. Nem tudod, hogyan vagy mi okozta a megdermedésüket, de komoly problémáid lettek volna a használhatatlan karod miatt. A vér minden csapásodra a ruhádra fröccsen, ami elégedettséggel szívja magába minden értékes cseppet. Mire társai odaérnek, hogy kivégezzék a kivégzetteket már nincs dolguk, csak a szörnyű pusztítást látják, és az emberi roncsok tömkelegét.
Éj Hölgye érzi, hogy kicsit megerőltette magát. Az árnyak megtartása a fényben nem egyszerű, és még nem tökéletesen ura a képességeinek. A fáradság ólomsúlyokkal húzza le vállait, de nem mutatja társainak. Csak előre halad, hogy kardélre hányja az embereket. Stalker szemüvegén keresztül látja, hogy nem jön erősítés a fegyveresek után. Talán fellélegezhetnek egy kis időre.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 2:16 pm

~ Mi van ezekkel az emberekkel? Mi történt velük, megdermedtek... nem. Lehet valami féle varázslat vagy ilyesmi... lehet csak Michelle keze van a dologban? Mindegy ez most nem számít! Itt az idő a bosszúra.
Indulatosan kezdem meg az emberek likvidálását és egyre indulatosabb leszek, ahogy egyet megölök, mert akkor még egyet meg akarok ölni és azután még egyet. De amint elfogytak az emberek, már teljesen nyugodt vagyok. Boldogan tekintek körbe, el is mosolyodom a nagy vérfürdő láttán. Mindenfele hullák hevernek, nagyon tetszik ez a látvány nekem, így egy darabig csak nézem és nézem.
~ Szép munka. Így kezdjenek ki velem ezek... ezek a szerencsétlenek.
Hamarosan társaim is megérkeznek, addig én egy kis ideig a sérült karommal foglalkozom, megpróbálom megsaccolni, hogy mekkora kárt tett bennem, majd összpontosítok, hogy tudjam csökkenteni a fájdalom mértékét. Ha ezzel megvagyok felteszek egy kérdést:
- Van még után pótlásuk?
Eközben alaposan körülnézek, a teremben, ahol vagyunk, hátha találok valami hasznosat.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 5:37 pm

Érzem, ahogy ismét kissé megszédülök, a mesterem is mindig azt mondja túlságosan sokat akarok, túlságosan nagy erőt és túlságosan gyorsan. Ha egy izomnak nem hagyunk időt ahhoz hogy rendesen kifejlődjön, hanem túlterheljük, az elszakad. Nos azt hiszem ha így folytatom én is egy elszakadt izom leszek, csak éppen sokkal nagyobb...

Vettem egy rövidke levegőt, aztán megacéloztam magam, nem most és nem itt fogom föladni. Más ha a tanítom látja a gyengeségem, és más, hogyha olyan alakok, akik lehet holnap este már az ellenségeim lesznek.

Gépiesen lesújtottam a karddal, majd következő emberhez léptem és ismét lesújtottam. A vér a bőrömre tapadt, ahogy a kardcsapások bíbor díszítésként szétfröcskölték. A ruhám elvégre csak árnyakból állt, nem volt igazi anyaga. Ahogy egy pillanatra megálltam, végignézve a mészárláson tudtam, hogy rám fog száradni, és előre utáltam hogy majd úgy kell lesikálni magamról. Hátrasimítottam néhány szemembe hulló fekete tincset és így éreztem, hogy mind a kezem, mind a hajam kapott már egy kis vérpatinát.
Sóhajtottam egyet előre bánkódva a hosszas súroláson, de mit volt mit tenni, ilyen az élet. Majd odasétáltam a társaimhoz. De előbb éreztem hogy valami nedves folyik végig az arcomon. odanyúlva láttam, hogy az nem vér. A fekete folyadék az orromból folyt megint... gyorsan letöröltem, eltüntetve az árulkodó nyomot, majd nyugodtan és hűvösen néztem végig rajtuk.

- Szerintem ennyin voltak, legalábbis egyenlőre. - Most nem akarok az árnyakhoz szólni, így is eléggé fáj a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 5:09 pm

Bisur nem kíméli az embereket, ahogy Michelle sem. Szépen mennek és ölik az embereket, és nem gondolnak rá, hogy esetleg lentről simán kilőhetnék őket. Michelle-n látszik, hogy elfáradt mozgása nem sima, mintha gép lenne, ezek szerint megerőlteti a képessége használata. Bisur meg átment valamiféle berzerk módba. Nekem esélyem sem volt lőni, de miután végeztek és látom, hogy senki nem jön fel a lépcsőn én is odasétálok a többiekhez.

- Negatív, nincs erősítésük. Viszont javaslom, hogy ezentúl legalább egy embernek hagyjuk meg az életét, mivel információért jöttünk elméletben. - kikapcsolom a szonárt, és végignézek a folyosón.

Csupa vér és testdarab minden. Szép munkát végeztek a többiek, egy henteshez képest, de egy profihoz képest... inkább a megfélemlítéses küldetéseknél lenne hasznos ez a viselkedés, bár talán ez is egy egyértelmű üzenetet küld a Maroniaknak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 6:57 pm

Bisur és Éj Hölgye együttes munkájának köszönhetően a szűk folyosót betölti a vér és belső szervek elegye. A lefelé tartó lépcsőkön folyik a félig alvadt, emberi végtermékkel szennyezett vér. A rögtönzött falon, amit sikeresen folyékony halmazállapotúvá tettetek, nem fogtok száraz lábbal, vagy tiszta ruhával átjutni.
Bisur ellenőrzi fájó karját. Az első golyó az alkart találta el, de nem ért létfontosságú eret, és szerencsédre át is hatolt teljesen. A másik már nem volt ilyen jószívű. A felkarodba kaptad, és pont az egyik izomban állt meg. A fájdalom elviselhetetlen lenne, ha te nem te lennél, és nem lenne meg a ruhád sem. Éj Hölgye kifáradt, és nyúzott állapotban van, de tudja hogy egy kis ésszel még harcképes lehet.
A folyosón tovább haladtok még ha nem is olyan tisztán és harcra készen, mint eddig. A lejáró véget ér pár lépcsőfok után, és lent meglepő látvány fogad titeket. Egy tágas terembe értek tele asztalokkal, és különböző gépekkel.
Falcone kúria - Page 3 Wv1s0g
Az asztalokra férfiak hajolnak, és fehér port csomagolnak. Az asztalsorok között fegyveresek járkálnak nem is kevesen. Gyors fejszámolás után több, mint egy tucatot figyeltek meg. A helyiség másik oldalán egy lépcső vezet fel, egy általatok nem látott helyre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 10:17 am

Észrevételem szerint én vagyok itt a legjobb felderítő hála a szemüvegemnek, ezért én is megyek előre. A megszokott katona módin megyek le a lépcsőn, térdek kicsit behajlítva, fegyver a vállnak támasztva és mell magasságra emelve, hogy rögtön lőhessek, ha ellenség tűnik fel a láthatáron. A szemüvegen bekapcsolom a szonárt, hogy előbb lássam meg a feljövőt.

Sikeresen leérek eseménytelenül, és egy droglabortól megszokott látvány fogad engem, és egy kihívás, hogy hogyan jussunk át a szoba másik végére, amikor ki van világítva és fegyveresek köröznek benne.

Először szabad szemmel nézek körbe, hátha találok valami vezetéket amiknek köze van a lámpákhoz és még valahogy el is tudnánk vágni, aztán az EMF látást kapcsolom be a szemüvegemen és azzal nézek körbe. Ha találok olyan vezetéket, amivel hatástalanítani lehet a lámpákat jelzem Bisurnak, hogy vágja el, ha nem éri el, akkor megpróbálom a gépfegyverrel átlőni a vezetéket.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 12:38 pm

Ahogy végig tekintek a lépcsőn, olyan gyönyörű érzés tölt el, amilyet ritkán érez az ember.
~ Évekig el tudnám nézni ezeknek a pondró hitványoknak a tetemét, ahogy szépen semmivé rothad el. Milyen kár, hogy nincs erre időm... de lehet lesz még szebb látvány is.
Ahogy benézek a laborba már teljesen biztosra veszem, hogy jó helyen járunk és hogy túlerőben vannak, ezért valamilyen taktikát kell bevetni. Gondolkodom egy kis ideig, közben fedezékbe húzódok, hogy ne láthassanak meg az őrök, véletlenül se.
~ Mit kellene tennem... itt nem tudok lopakodni, ahhoz sötét kell, Michellenek is sötét kell. Valamit tenni kell. Hol vannak vezetékek.
Ekkor már Stalker is megkezdte a vezetékek kutatását, hogyha talál egyet, és szól nekem róla, akkor azt megpróbálom a karmaimmal átmetszeni, ha falon belül fut akkor óvatosan megbontom a falat, karmaimmal és utána próbálom elvágni az összes kábelt. De ha én magam találok egyet, akkor azzal is így járok el. Végig próbálok úgy helyezkedni, hogy ne vehessenek észre, ha sikerrel járok ha nem, akkor egy időre leülök a falnak dőlök. A karomban lévő golyót próbálom kilökni magamból, a szimbionta segítségével, először megpróbál a golyó köré furakodni, elválasztani az izmoktól, majd kilökni a testből. Ehhez minden lélekjelenlétemet bevetem, nehogy eszméletlenné váljak, tartom magamban a lelket, legalábbis megpróbálom.
Ha esetleg lebuknánk, támadás érne, egy jól védett sarokba bújok, és várok.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 10:26 am

Amikor a csapat kissé összeáll és megindul lefelé, követem a többieket. Látom, hogy megpróbálnak sötétséget csinálni, amit most rájuk hagyok. Elvégre az éjszaka árnyaira! Minek mindig én próbáljam megoldani a helyzeteket? Nem. Itt és most nincs erőm már hozzá, hogy bármit is csináljak. Látom a labort, a rengeteg embert a fehér port, de igazából annyira érdektelen az egész, valószínűleg csak a fáradtság teszi. legszívesebben begubóznék egy árnyékbábba és pihennék egészen addig, amíg úgy nem érzem teljesen feltöltődtem.

Könnyeden a falnak dőlök a véres kardot könnyedén az oldalam mellett tartva. Nem csinálok semmit, csak figyelem a többieket hogy mit csinálnak és pásztázom a folyosót, hogyha valaki észrevenne minket vagy elindulna felénk figyelmeztetem a többieket.

Kezdem már attól is jobban érezni magam, hogy pár pillanatra megállhatok... Furcsa, ennyire nem szokott kimeríteni a dolog, habár itt rengeteg a fény, ahhoz képest talán nem meglepő a dolog.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 5:33 pm

A csapat kábelkeresése hamar célhoz ér. Mellettetek a faburkolat mögött, a falban éppen egy főkábel fut. Bisur a karmait kieresztve első csapásra elvágja a kábelt. A ruhája szigetelésének köszönhetően nem történik semmi bántódása, de a kábelek még szikráznak egy kicsit. Sajnos éppen elég annyira, hogy miután kialudtak a fények, még lássák a leendő ellenfeleitek.
A sötétség előbb értetlenséget, majd riadalmat kelt. Szerencsétekre a szerencsétlenségben, hogy csak néhányan figyelnek fel a szikrázásban megjelenő fenyegető alakokra, rátok. Szám szerint kettő "munkás", és egy fegyveres őr az, aki meglátott titeket. Mindhárman az asztalsorok között van, és elég közel hozzátok, de körülöttük is vannak nem kevesen.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 2:28 pm

Egy pillanatig csak ejtőzöm, habár ez a folyamat kissé bizarrabb annál. Megállok, lehunyom a szemeim és hagyom, hogy az árnyak megtöltsenek. Érzem, ahogy a sikamlós sötétség végigfolyik a testemen, ahogy felismeri az éjszaka az ő szolgálóját. A tapintása hideg az érintése dermesztő, de a részem, nekem nem árt. Körülöttem megsokasodnak az árnyak, majd becsusszannak a bőröm alá, eggyé olvadnak velem, a vérembe folynak, beleszivárognak a levegőbe, amit belélegzek. Elmondani lassú, de az egész pillanatok alatt megy végbe, és mire vége van, úgy érzem kicsattanok az erőtől. A sötétségből csak a szemem világít ki, két arany lámpás a végtelen. Végigmérem a terepet és egy apró kuncogást nem bírok visszatartani. Úgy érzem magam, mint egy jóllakott macska.

- Gyertek gyermekei az én úrnőmnek... - suttogom. A halkan hidegebb, dermesztő, akár a téli éjszaka. Az árnyak megremegnek, a szikrázás hamarosan beleütközik néhány sűrűbb árnyékba. Ahogy kezd körvonalazódni a dolog végighúzom a pengét a tenyeremen. Az sűrűbb árnyak meglódulnak és érzem a dermesztő leheleteket a tenyeremen. Az árnykutyák határozott alakot öltenek, amikor belenyalnak az én vérembe, a most éppen sűrű és nagyon sötét vérbe. Nem morognak, nem csaholnak, csendesek, akár a halál. érzem a fejemben őket, az én véremtől van valamilyen alakjuk. Azt akarják, amit én...

A szikrázás zavar, de én beljebb húzódtam a homályba, egy olyan részre, ahol nem látszom lehetőleg. Aztán az emberekre pillantok, páran mintha felénk néznének. Intek a kutyáknak, akik néha árnyakként indulnak meg feléjük. Amikor elérik az embereket nem harapni kezdik őket, nem bizony... Egy kecses ugrással rájuk vetik magukat és beléjük olvadnak. Ha kellő a sötétség az emberek észre sem veszik majd, csak arra eszmélnek, amikor úgy egy percen belül, az árnyak szétroncsolják a tüdejüket, a vérüket és minden belsőségüket, akár valami méreg. Intek minden ebnek, próbálok minél több embernek küldeni egy kis meglepetést... Ők ugyan azt kapják, amit az én tettem az előbb, azzal a különbséggel, hogy az ő testük képtelen befogadni a sötétséget...

Nem is figyelek a társaimra, tegyenek amit akarnak, de ha túl közel mennem a kutyákhoz vagy hozzám, lehet ők is kapnak egy kevés árnyékot a bőrük alá... Én csak némán várok a sötétben, egyre több árnyat szívva magamba, hogy pótoljam az elvesztegetett erőt, és úgy figyelem az eseményeket, várva mikor hullanak össze holtan a szerencsétlenek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 7:52 pm

- Áh, sötétség. - suttogom magam elé és bekapcsolom a szonárt.

Valahogy feloldódok a fény hiányban, azt teszek, amit akarok és senki nem látja, hogy mit teszek. A legjobb, hogy míg ők bepánikolnak, bennem felébrednek a ragadozó ösztönök.

Egy egyszerű stratégiát követek, "csapj le és tűnj el", vagyis keresek egy fedezéket kilövök egy-két embert, egy-egy jól irányzott fejlövéssel (legalábbis megpróbálom), majd mielőtt feleszmélnének arrébb lopakodok egy új fedezékbe és onnan csapok le. Ha másra nem, legalább figyelemelterelésnek jó lesz ez a taktika, remélhetőleg találok is valami viszonylag golyóálló fedezéket.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 8:27 pm

Stalker közölte hol van a kábel és én egy mozdulattal el is vágtam. Hirtelen sötétség lett és szikrázni kezdett a kábel. Tetszett, hogy minden rendben megy... bár tudtam, most mégis lebuktunk. Azonnal hátrébb mentem, el a szikrázó résztől, majd megszabadítottam magam a golyótól.
~ Ez Michelle terepe, ilyen sötétben ő a királynő. De én sem egy egyszerű ember vagyok, azt hiszem... nem hiszem, tudom.
Szememet hozzá szoktatom a sötéthez, teljesen, hogy mindent jól kivehessek, eddig próbálok fedezékben maradni. Majd ellenőrzöm a bal karomat, minden rendben van-e vele, remélem minden rendben lesz. Ezután karmaimat kimeresztem, és elkezdek mászni a falon, megpróbálok ruganyosan mozogni, akárcsak egy fekete párduc az éjszakában. Próbálom kerülni az öröket és a lövéseket és eljutni a lépcsőig, ha kell a plafonon mászok végig, már ha bírja a karom.
Ha nem bírja a karom, akkor a falhoz lapulva próbálom mindezt megtenni, vagy itt-ott az asztalok alatt bújva, próbálok árnyként suhanni, hogy ne támadjanak rám.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 12:38 pm

Stalker szemei előtt furcsa anyagiasul állatokat pillant meg, amik megrohamozzák az ellenséget. A fickók, aki észrevették a leérkezésüket a célpontok. A kutyák hihetetlen sebességgel mozognak, és mint egy-egy faltörőkos ugranak a mellkasuknak. Az eredmény nem marad el, az asztaloknál álló férfiak jó három métert repülnek hátra a becsapódás után. Ezt már nem kevesen veszik észre, és mielőtt még az utolsó szemtanút is el tudnák intézni a kutyák felkiált.
- Betolakodók lejár... - De már nem tudja befejezni. Az egyik lény nekiugrik és röppályára állítja. Sajnálatokra még ez a két rövidke szó is elég ahhoz, hogy fegyverek biztosítószege kattanjon, és össztüzet zúdítsanak rátok.
Bisur a plafont választja, és jó döntésnek is tűnik. A sötétséget felváltotta a torkolattüzek fénye, így még azt sem kell megszoknia. Az plafon gerendái között az árnyékokban bujkál, és senki nem veszi észre míg halálos csendben eljut a lépcsőkig.
Stalker és Éj Hölgye jobbnak látja szétválni, hogy a feléjük repülő golyók ne találják el őket. Stalker sajnos nem tudja bevetni a "csapj le és tűnj el" taktikáját, mert elég fényt ad a folyamatos tűz ahhoz, hogy ne tudjon eltűnni a szemek elől. Így csak egy elég vastag asztal mögé tudott beugrani, mielőtt ementáli lett volna belőle. Négyen lövik az asztalt, minden irányból, alig hagyva időt az újratöltések között.
Éj Hölgye felhagy a koncentrációval, és visszamenekül a lejáróba, hogy elkerülje a golyókat. Mellette a falba golyók csapódnak be, faldarabokat, és törmeléket fordítva ki onnan.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 2:31 pm

A falon mászós dolog sikerült, karom nem hátráltatott. És nagyon jó döntésnek tűnt, miután Michelle támadásba lendült, az őrök is lőni kezdtek.
~ Jó taktika, stratégia és a csendesség... jó páros.
Hamarosan lemásztam a lépcső lábához, a torkolat tűz jól bevilágított mindent. Elfogott a vadász ösztön. Ellenőrzöm, hogy nincs-e mögöttem senki, majd árnyként oda lopakodok az egyik tüzelő őr hátához (aki leghátul áll) majd egy hirtelen mozdulattal megpróbálom eltöröni a nyakát, miközben mögötte állok. Majd szépen csendbe lerakom a földre a hullát és a következő őrrel is ezt teszem, ha minden jól megy sikerül is. Ha esetleg lebuknék, akkor az egyik őr fegyverét felkapnám és megpróbálnék fedező tüzet nyitni, miközben fedezéket keresek.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 4:50 pm

A kutyák támadnak, érzem, ahogy futnak, olyanok akár különös fantomkarok. A becsapódást remekül látom, a sötétséghez pillanatok alatt alkalmazkodik a szemem. Aztán mindent elrontanak azok a szerencsétlenek... Kezdek borzasztó dühös lenni, no meg persze elegem van. Mintha a Fény hatalma állt volna az utamba.

Amikor az árnyakat undorító felvillanások tépik szét hátrébb húzódok, mivel a fény még egy dolog, de persze lövedékek kísérik őket. Mily jellemző, a halál és a fény édes kis kettőse.. és még azt mondják az árnyak közt lappang a gonosz...

Kénytelen vagyok visszavonulni a lejáróba, mert a lövések egyre szaporábbak. Kis időre megállok és szemügyre veszem a helyzetet, amennyire sikerül. Nem igazán tudom mit tehetnék most. Persze a torkolattüzek nem voltak elég fényesek ahhoz, hogy visszaszorítsanak, de egy kis ideig nem ártott felmérni mi a helyzet. Megpróbálkozom a lejáróból ismét az árnytűkkel. A katonák lábainál anyagiasítom őket, ahol kevesebb a fény. Megpróbálom átvágni a tűkkel néhány fontosabb inukat a lábban, hogy elessenek legalább, vagy legalábbis beszüntessék a tüzelést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
3 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: