DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Jackson ikertestvérek búvóhelye

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 2:45 pm

Egy a lerobbant körzetben található, elég jó állapotban lévő raktárház. Amit a testvér pár sajátított ki magának. Nem a legjobb környék, de már hozzászoktak az ilyen, és ehhez hasonló kerületekhez. Mivel már jó pár hónapja itt tartózkodnak, kicsit kicsinosították, a belső teret. Mindkettejüknek van egy-egy szobájuk, ággyal, tévével, szekrénnyel. Egy konyha szerűséget is alakítottak ki, és van egy normális fürdő helységük is. Több menekülő útjuk is van, ha szükség lenne rá, és felszereltek pár kellemetlen meglepetést is szükség esetére. Eddig nem nagyon háborgatták őket, ők pedig okosan meghúzzák magukat. Feltűnés mentesen.

Jackson ikertestvérek búvóhelye S7300203
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 3:40 pm

//Jared Tyler Jackson kalandkezdő reagálása//

A rejtekhelyeteken vagytok már napok óta. Az utolsó incidens óta ki sem mertetek menni sok időre a városban, nehogy egy besúgó meglásson titeket, vagy bármi más módon rátok találjanak. Csak a legszükségesebbekért hagytátok el raktárat, sajnos ezért néha még bűnt is el kellett követnetek. Nincs személyazonosságotok, és semmilyen iratotok, de nektek mégis muszáj volt gyógyszert, és felszerelést szereznetek. Együttes erőtökkel sikerült az apátokba életet lehelnetek, a szörnyű állapotot, amiben volt, felváltotta az emberi kinézet. A keserű arcot, a vidám mosoly, és szinte már családias is lett a hangulat közöttetek. Sok hónapon keresztül készültetek, az ellenlépésekre. Itt az idő, belevágni.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 3:59 pm

Apa szörnyen rossz állapotban volt. Szégyelltem, de sokáig azt hittem nem fog életben maradni. Sarah, szörnyűségeket művelhetett vele....
Eddig a pontig, valahol reménykedtem benne, hogy felhagy az üldözésünkkel. Békén hagy minket. Hogy van annyi emberség benne, hogy megtegye.
De ezek után.....soha senkit nem bántottam, vagy bántanék rosszindulatból. De Sarah-t.....
Hónapok óta be vagyunk zárva, lopni kényszerültünk, noha ebben Charlie elég jó volt. Apa kezdett jobban lenni, de a hangulat nem mindig volt vidám. Sokat beszéltünk róla, hogyan tudnánk leállítani Sarah-t. Mert valamit, tennünk kell. Nem maradhat így tovább, mert előbb-utóbb nem tudunk hova futni. S őszintén szólva nem is akarok többet.


A konyhának nem nevezhető helységben éppen valami ennivalót ütök össze. Csak mert nő vagyok rögtön rám marad a főzés. Persze nem ez a legnagyobb bajunk jelenleg. Apa már jobban van, de mi így is alig mertünk kimozdulni. Nem hogy valóra váltani az ötleteinket, vagy hogy valamit tegyünk Sarah ellen. Az a ribanc.....
Egy reccsenéssel eltöröm a kanalat, amit a kezemben tartok, majd káromkodva veszek egy másikat és kavargatok tovább. Tennünk kell valamit, s bár elméletek és ötletek tömegeit gyártottuk, még sem jutottunk semmire. Jared ugyan nem vette észre, de apának nem igen tetszett az ötlet, hogy leállítsuk azt a nőt. Valahol megértem, de nem futhatunk előle, egész életünkben. Na azt már nem. Ideje végre tennünk valamit, még ha az nem is annyira kidolgozott terv.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 4:39 pm

Az apátok egyedül ül az egyetlen asztalnál, a homlokát mély barázdák szegélyezik. Nagyon gondterhelt mostanában. Mióta visszanyerte fizikai erejét, csak a visszavágásról beszél, és arra készül. Több ezer tervet dolgozott ki, és mindegyik a szemétben végezte. Végül a kezébe temeti az arcát, és feladja egy időre. Úgy néz ki a gyermekei segítségére lesz szüksége ha meg akarjátok oldani a mindannyitokat feszélyező dolgot.
Jó illatok kezdenek el terjengeni a helyiségben. Mindhármatok gyomra megkordul, és hálát adtok a teremtőtöknek, bárki is legyen az, hogy Charlie megtanult egész jó főzni. Az első próbálkozások alkalmával szenes dolgokat ettetek még szenesebb körítéssel. Ennek vége.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 10:25 pm

-Kész a kaja!-
Süvöltök a másik kettőnek, majd gyorsan tálalok. Előtte elhessegetem apát az asztaltól. Nem valami gazdag és sok, de jobb mint a régebbi főztjeim. Jared már megint egy nadrágban ül az asztalhoz. Adok egy taslit neki. Mit kell itt pucérkodnia evés közben.
Két falat után, nem állom meg hogy ne beszéljek, a jövőnkről.
-Tudom hogy ezt már számtalanszor átrágtuk, de mihez kezdünk most? Ha nem teszünk semmit akkor le kell lépnünk. Túl sokáig maradtunk itt. Ha pedig teszünk akkor, mit?-
Én már egyszerűen kifogytam az ötletekből, habár szívesen beverném Sarah arcát, és még finom voltam és nőies.


-Aúú, ezt most muszáj volt?-
Kérdezem bosszúsan mikor, kapok egy tockost. Ráadásul azt sem tudom miért is pontosan. Ha vissza akarnék vágni, most előhozakodhatnék a széné égett ételprodukcióival-amik túl élnék még az Apokalipszist is-de inkább csendben maradok. Eszek. Apa megint ki készült, Charlie pedig újra feldobja a témát.
-Nem fogok újra menekülni. Én még mindig azt mondom, hogy tálaljunk ki a médiának...a kísérletekről névtelenül. Kell valamilyen kapcsolatnak lennie a városban a bázisnak. Egy szállító, takarító mit tudom én, azokon keresztül elkaphatnánk őket. Bejuthatnánk a bázisra....-
Elhallgatok. És mi? Legutóbb is alig bírtunk elmenekülni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 3:09 pm

Apátok nem szól egy szót sem. Nem avatkozik bele a testvéri civakodásotokba. Már egy ideje együtt éltek, de még mindig nem tudja megszokni a családi kötelékeket. Így csak távoli szemlélője az eseményeknek. Csak befalatozza az elé tett ételt, és csak akkor néz fel a tányérjáról, amikor fia megszólal.
- Ez az a média jó ötlet. Ott ki tudnánk teregetni a szennyesüket, anélkül hogy bajba kevernénk magunkat. A legnagyobb probléma nem a bejutással van hanem a kijutással. Mit gondoltok, hogy oldhatnánk meg a dolgot? - Kérdezi apátok a mindkettőtöket foglalkoztató kérdést. Hogyan fogjátok megszerezni meg a kívánt információkat.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 3:41 pm

A homlokom ráncolva, próbálok kitalálni valamit. Hogyan is juthatnánk be. De semmi nem jut az eszembe. Talán ha meg lenne a tervrajz, a bázis olyan pontjait is felhasználhatnánk, amikről nem sok mindenki tud.
-Apa, te raktad a fejünk be a hely tervrajzát. Nem tudsz valami titkos utat?-
Kérdezem reménykedve, hisz ő tud mások gondolataiban turkálni és megtéveszteni az embereket. Összeszedem a a tányérokat, miközben még mindig erősen gondolkozok.


Odaadom az üres tányért Jarednek. Meg kell hagyjam piszok jól tudok főzni.
-Ugyan! Eltusolnák az egészet, vagy máshol folyatnák. Tönkre kell tennünk őket, és börtönbe juttatni őket!-
Csattanok fel hangosan, ökölbe szorított kézzel. Igen, én tönkre akarom tenni Sarah-t, egy életre. Úgy ahogy ő tett tönkre minket.
-A bejutással egyetértek, aztán meg kell semmisítenünk az adatokat. Az összes, kutatási anyagot, mindent amiért Sarah ezt tette velünk, minden eredményét amiért élt. Semmi sem maradhat. Én talán betudnék jutni, a vízvezetéken keresztül, esetleg a csatornán keresztül, s ha már benn vagyok, megnyithatnék egy utat. Apa pedig eltudná terelni a figyelmüket a telepatikus erejével.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 4:14 pm

Az apátok gondterhelten vakarja meg a tarkóját. Már kiismertétek annyira, hogy tudjátok ez nem túl jó jel, de azt is tudjátok hogy hagyni kell, úgyis mindjárt elmondja, mi az ami bántja. Végül ahogy számítottatok rá, akadozva, de elkezd beszélni.
- Ez nem rossz ötlet, de tudják a képességeiteket. Nem hinném, hogy olyan könnyen bejutnál, drágám. - Mondja a lányának. - A gond az, hogy mikor ott jártunk igen csak nagy felfordulást csináltunk. Azóta már eltelt fél év, sok minden változhatott. Az anyátok nem bolond, csak őrült. - Úgy néz ki még a nehéz helyzetben sem hagytok fel a viccelődéssel, ez családi vonásnak látszik. - Valahogy ki kellene deríteni, mi változott, és mi nem.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 11:26 am

Kicsit dühösen pillantok Charlie-ra, mikor dühösen azt fejtegeti, mennyire tönkre akarja tenni Sarah-t. Persze ő már csak ilyen, de ez akkor is sok lenne. Én csak azt akarom, hogy hagyjon békén végre minket, és kész. Lassan kezd valami terv körvonalazódni, bár még elég nagy lyukak vannak benne. Túl sok. Igazából csak tapogatózunk, eddig csak menekültünk, s néha azt sem túl sikeresen. Most pedig az ellenkezőjére készülünk. Dühösen megvonom a vállam, gőzöm sincs hogy deríthetnénk ki, mi változott és nem.

-Nézd, apa lehet hogy már ismernek minket. De más ötleted van? Senkit nem tudunk felbérelni hogy figyelje meg a helyet. nincsenek kapcsolataink, nem tudunk senkihez fordulni. egyedül kell megcsinálnunk.-
Hátrafésülöm a szemembe lógó hajtincseket, majd babrálni kezdem. Miközben Jaredet nézem. Látszik, hogy dühös. Vagy rám, vagy azért mert nem jutunk egyről-a kettőre. Felteszem ő nem akar annyira bosszút állni, mint én. Ő annyira naiv és kedves tud lenni. Hát igen, nem vagyunk egyformák, de én mégis így szeretem azt a marhát.
-Talán megfigyelhetnénk, a bázist, hogy találjunk egy külsős embert, akit elkaphatnánk...-
Vetem fel tétován az ötletet a többieknek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 1:57 pm

Az apja beletörődötten bólint, a fia minden egyes szava igaz. Túlságosan is távol vannak a normális civilizációtól, hogy ismerőseik lehessenek, és még kapcsolatokra sem tehettek szert, túlságosan is el kell rejteniük magukat. A legbiztosabb módja, ha maguk intézik el. Az újabb felvetésre felcsillan a szeme, és a tenyerével nagyot csap a homlokára.
- Hogy én erre nem gondoltam! Ez briliáns ötlet, hogyan is gondoltad ezt? - Mintha valami hirtelen eszébe jutott volna, szája elé kapja a kezét. - Mond el a testvérednek is mire gondoltál pontosan. - A furcsa közjáték után újra hallgatásba burkolózik.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 2:39 pm

Miközben apáék beszélnek, Sigmund és a kislány jár a fejemben. Vajon mi lehet velük? Sarah kezei közt, jobb ha nem is gondol rájuk az ember....persze ezt próbálom beadni magamnak, de ez nem olyan egyszerű. A szék nyikorog alattam, ahogy fészkelődök. Apára pillantok kérdően? Charlie semmi konkrét dolgot nem mondott. Talán olvasott a fejében? Ezt soha nem fogom megszokni....
-A bázishoz csak egy út vezet, ha közvetlenül a városból kivezető útnál állunk lesben, kiolvashatnád az arra járók fejéből, hogy ténylegesen kapcsolatban állnak-e a központtal....-


Mielőtt megszólalnék Jared máris tovább viszi a szót. Annyira nem is hülyeség amit mond. így talán többet megtudhatunk, mint eddig....
-Talán Sigmund rejtekhelyén, a csatornában is találunk valami hasznosat. Hisz ő is benne volt a kutatásban.-
Hogy eddig én erre nem gondoltam. Igaz nem túl nagy az esélye ennek, de ő a legközelebbi kapcsolatunk Sarah-hoz. Mármint apán kívűl.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 3:20 pm

Apátok csak kapkodni tudja a fejét, a nagy ötletgazdagságra. A két ötlet között nagyokat bólint, és a rejtekhely megemlítésére majdnem leesik a feje a nagy igyekezettől.
- Igen ez már valami, menjünk a búvóhelyre. Biztos nem figyeltek mindenre, talán ez a Sigmund hagyott ott valamit, amit hasznosíthatunk. - A tetterő dolgozik benne, felpattan az asztaltól, a széke hátralökődik, és nagyot csattan a padlón. Egy pillanatra megtorpan, ránéz a két gyerekére. - Na mi lesz haladjunk. Minden perc drága!
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 11:21 am

Apára pillantok, aki energikusan máris hajszol minket, hogy miért is nem vagyunk már készen. Egészen eddig, nem láttam ennyire élettel telinek és tettre készen. Elvigyorodok, felpattanok a székemről és gyorsan magamra kapok valami, a csatornába illő ruhát. fegyverem nincs, tehát nem hiszem, hogy bárki is lenne. Sigmund búvóhelyén. Mire visszaérek apához, Charlie még mindig nem jött elő....
-Édes istenem! Csak a csatornába megyünk.....-
Sóhajtok, mikor meglátom a fekete felszerelését.
-Induljunk már....-
Morgom türelmetlenül, majd ügyesen elkerülöm Charlie tasliját és elindulok a közeli csatorna lejárathoz.



A szobámba érve, kényelmesen át öltözök. Egy testhez álló fekete ruhát választok. Kényelmesen tudok benne mozogni, s nem igazán sajnálom, ha össze piszkolódik. A párnám alól pedig egy pisztolyt veszek elő. Még anno, az egyik őrtől loptam el, szökés közben. A nadrágom övébe rakom, nem akarom hogy Jared meglássa, nem szívleli a fegyvereket. De nem leszek, olyan hülye hogy védtelenül menjek oda. Még megfigyelhetik azt a helyet. De még mindig ez a legjobb kiindulási pont.
Jared most szerencsésen megmenekül a helyreigazításomtól, fintorogva bámulok rá, ahogy lelkesen kifelé indul. Nos nekem már koránt sincs ilyen jó előérzetem.
-Remélem hamar megtaláljuk Sigmund rejtekhelyét, semmi kedvem egész nap a mocskos csatornában mászkálni.....-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 3:20 pm

Meglelitek újra a csatornalejáratot. Nehézkesen kinyitjátok, és nem is törődve az onnan feltörő szaggal, leereszkedtek a város mocskában. Lassan haladtok a fel-fel tünedező dolgok között. Tudjátok, hogy vannak pletykák a csatornában élő krokodilokról, de a vízen úszkáló dolgok most jobban zavarnak titeket. Az utatok csendben telik, még a légzéseteket is megpróbáljátok visszatartani nehogy több szag jusson a tüdőtökbe mint szükséges lenne. Apátok leghátul áll, és csak követ titeket. Ti pedig reménykedtek, hogy a lélekszakadva rohanás közben meg tudtátok eléggé jegyezni az utat.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 9:44 am

Vigyorogva engedem előre Charlie-t, azzal hogy hölgyeké az elsőbbség. Kapok tőle egy dühös pillantást, de szó nélkül mászik is lefelé. Utána mászok, a szag először megcsap de kibírható. Amúgy is kezdek hozzászokni a csatornákhoz, lassan jobban ismerem, mint a felszínt. Ahogy leérünk, minden esetre eltűnik a jó kedvem. Kérdően pillantok Charliera, hogy is fogjuk megtalálni Sigmund odúját, mikor félig menekültünk mikor ránk talált és elvezetett magához. Charlie azonban az élre áll és vezetni kezd minket. remélem tudja mit csinál. Halk sóhajjal indulok utána, közben pedig próbálom felidézni az odavezető utat.

Egy dühös pillantás után, máris lefelé mászok a szutykos csatornába. Mostanában többet vagyok itt, mint szeretném. De nem fogok panaszkodni, az nem az én stílusom. Bokáig a szutyokban, egy darabig csak állok, megvárom míg a szemem hozzá szokik a félhomályhoz. Aztán elindulok előre. Egyenlőre tudom merre is mentünk, közben pedig az út további részét próbálom kitalálni. Csendben török előre, próbálva minél kevésbé összepiszkolni magam, de feladom egy idő után. S a feltörő káromkodásaimat is elnyomom....
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 2:40 pm

A sötét csatornákban haladtok, most jöttök rá hogy egy kis világítás nem ártott volna. Szerencsére a női ösztön újra kimagaslóan teljesít. Már a társaság férfitagjai rég elvesztették a fonalat, gyakorlatilag és elméletben is, de csak követik a hölgyet. Jobb kanyar, majd még egy, majd egy bal, végül egy beomlott rész mögött megpillantjátok a majomemberszerűség fészkét. Ott van előttetek, és egy szépen berozsdált ajtó mutatja a célotokat. A víz csak kavarok körülöttetek, mikor megálltok, hogy valami gyanúsra felfigyeljetek. Semmi nem tűnik fel nektek, számotokra csak kihalt folyosók vannak, és a hívogató ajtó.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 12:01 pm

-Remek gondolom nem hoztatok lámpát.....-
Dünnyögöm, miközben a undorító szmötyiket kerülgetem, amik ki tudja miből állnak. Jobb bele sem gondolni ebbe. Egyik forduló a másik után, nem hittem volna hogy ennyire hamar megtalálom a helyes útvonalat. Apára pillantok, talán ő hozta ezt ki a fejemből. Persze úgysem mondaná el. Ösztön vagy telepátia, mind egy. Az a lényeg hogy megtaláltuk a helyet. Az ajtó előtt megtorpanunk. Jared tol félre, mikor beakarok nyitni.
-Csak tessék....-
Suttogok akaratlanul is, majd ahogy Jared benyit és is utána fordulok a pisztollyal a kezemben.


Nem igazán foglalkozok vele, hogy tulajdonképpen nyakig a szennyvízben gázolunk. Van fontosabb ami miatt aggódhat az ember. Az út némelyik szakasza ugyan ismerős, de leginkább Charlie-t követem,aki elég célra törően halad. Úgy tűnik ő tudja, hogy merre is van pontosan. A rozsdás ajtónál félretolom és felvéve a kristály bőrt, benyitok avagy betörök ha nem nyílik az ajtó. Látom a fegyvert a kezében, de nem szólok semmit. Nem fogja eszetlenül használni, s talán jobb is ha nála van.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 4:21 pm

Mindenre felkészülten nyittok be az helyiségben, az ajtó kicsapódik, de nem az történik amire számítotok. Bent senki sincs, nincs veszély legalábbis látható. A szoba ugyanolyan, mint volt. Semmi sem változott, azt leszámítva hogy méteresre nőttek a porhalmok. Az egész centis vízben úszik, és minden romosabb, mint ahogy rövidke látogatásotokkor láttátok.
A fizikai gondok máris lanyhultak, de a mentális problémák csak úgy gyűlnek. Az ajtó kinyitása beindított egy riasztót, úgy néz ki gondoltak a hívatlan látogatókra. Nem tudjátok mennyi időtök van még mielőtt ideérnek. Annyiban biztosak vagytok jönni fognak hamar., és talán már tudják is hogy ti vagytok.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 9:43 am

Bent senki sincs. Szerencsére. Megkönnyebbülten sóhajtok egyet, körülnézek. Minden ugyan olyannak tűnik, mint amikor itt jártunk. Persze annak sem volt túl jó vége. Ha szerencsénk van, akkor még találhatunk is valamit. Nem néz ki úgy a helység, mintha valaki már felforgatta volna.
-Rendben nézzünk körül.....gyorsan....-
A riasztó beindult, gondolhattunk volna erre is. Nincs túl sok időnk vagy talán semennyi sem. De nem fogok üres kézzel távozni. Gyorsan neki látok átnézni a korhadt asztalokat, papírokat, és fiókokat.


-Hát ez csodálatos....hogy bassza meg....-
Csikorgatom dühösen a fogaimat, mikor az a kibaszott riasztó kalampolni kezd. Most már mindegy, ha észre vesszük akkor se tudtuk volna hatástalanítani. Gyorsan a bútorokat nézem át, a képeket és a többi berendezési tárgyat. Hátha Sigmund elrejtett valamit. Esetleg egy cd vagy bármi más adathordozót. Egyáltalán nem vigyázok a tárgyakra. Úgy sem lesz szüksége már rá, és amúgy sincs sok időnk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 10:51 am

Egy megvadult orkán erejével söpörtök végig a helyiségen, minden fellelhető, és mozgatható tárgyat megnéztek, felborítotok, kinyittok. Hárman gyorsan haladtok, és még arra is van a két utódnak ideje, hogy elmerengjenek apjuk tetterősségén. Az idő lejárta után a helyiség közepére halmoztok mindent. Egy tucatnyi jelöletlen, felirat nélküli dvd-t, szállítási levelek, gyógyszerekről, és élelmiszerről, és féltucat könyvet különböző genetikai intézetek kiadásában. A gyors helyzetfelmérés után nem láttok a csatornákban senkit, és nem is hallatok.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 11:14 am

alaposan feldúljuk a helységet, de ez cseppet sem zavar. Most nem. Túl sok forog kockán, hogy emiatt aggodalmaskodjak. Apa is alaposan kiveszi a részét a munkából. egyszerűen nem értem, honnan van ennyi energiája. Hisz amin keresztül ment, az bárki mást megtört volna. Ő mégis segít nekünk, nem menekül többé....
Örülök hogy ő az apám. Mindent felmarkolok ami elég fontosnak tűnhet. Még egy kisebb hátizsákot is találok, s abba gyömöszölök mindent. Persze azért a lehető legóvatosabban, nehogy sérüljenek itt nekem. A vállamra kapom és kifelé indulok. Egyenlőre sehol senki.


Nem igazán foglalkozok a berendezés megóvásával. Csak is az érdekel amiért ide jöttünk. szerencsére Jared sem ellenkezik a felfordulás ellen. Egyre gondolunk, minden fontosnak tűnő papírt, feljegyzést és dvd-t egy kupacba pakolunk. Itt és most nem nézhetjük át őket. Bármelyik pillanatban a nyakunkba szakadhatnak Sarah emberei. Jared egy zsák gyömöszöli a zsákmányt és kifelé indulunk. Apa kezébe nyomom a fegyvert, átváltozom vízzé és így megyek előre felderíteni az utat. Ha esetleg társaságot kapnánk fel tudjunk készülni rájuk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:15 pm

Rohantok vissza a csatornában, a mocskos víz cuppog a lábatok alatt. Először fel sem tűnik, de utána rájöttök, a vízszint csökkent nem is keveset. Szinte már száraz lábbal álltok, és a csatornában már csak nedves foltok találhatók. Végül megálltok, nem a fáradság miatt, vagy a furcsa jelenség állított meg. Eltévedtetek.
Nem tudjátok, hogy lehet, a búvóhelyhez olyan könnyen találtatok, de most mégis mintha labirintusba kerültetek, volna. Nem tudjátok hova kerültetek, és azt sem hogyan. Egy ideig vissza próbáltatok menni, de nem találtátok a búvóhelyet sem. Végül, ami a legrosszabb már teljesen kiszáradt az egész járat, és nem csak véletlen. A hőmérséklet pillanatok alatt megemelkedett, és mindent felszárít.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 4:47 pm

-Álljunk meg, teljesen eltévedtünk.....-
Zihálok kicsit míg a többiek megállnak. körülnézek de egyáltalán nem ismerős a környék. A víz meg egyszerűen elpárolgott valahogy. Furcsa hogy Sigmund rejtekhelyét olyan könnyedén megtaláltuk, most meg ki nem találunk innen. Pedig már vissza is fordultunk. Charlie ingerülten pillant körbe, az arckifejezéséből ítélve ő sem tudja merre is lehetünk pontosan. S ebben az állapotban jobb ha nem szólok hozzá. Csak az én fejem tépné le.
-Keressünk egy feljáratot....-
Ez a legjobb ötlet amivel elő tudok állni. Valahol csak találunk egy feljárót...-


Egy darabig a apáék előtt haladok, de ahogy a hely kezd kiszáradni-vagy tudom is én mit csinálni-inkább velük bolyongok tovább. Aminek az eredménye hogy alaposan eltévedtem/eltévedtünk. Most egyik járat sem ismerős, nem úgy mikor idefelé jöttünk. Zavarodottan próbálom megtalálni a helyes utat, de csak egyre jobban összezavarodok. Bólintok az ötletre. Keressünk feljárót.
Pedig ez a hirtelen beállt változás valamiért rossz érzéssel tölt el. Egy mozdulattal kibiztosítom a pisztolyt. S Jaredék után lépek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 5:24 pm

A szükség új ötletek sarkal titeket. A feljáró keresése sajnos nem jár sikerrel. A csatornarendszerben bolyongás közben nem láttok egyetlen egy feljárót sem, de észreveszitek, hogy az eddig meglévő utak lezáródtak. Nem tudjátok hogyan, de teljesen be vagytok kerítve. Mint egy kalitkába zárt patkány menekülési útvonal reménye nélkül.
A hőmérséklet tovább emelkedik, és ez már nagyon megviseli Zuhatagot. Ilyet még nem élt át, a hőmérséklettől a teste elkezdett párologni. Nem jár fájdalommal, de nem kicsit nyugtalanító, ami történik. Ezt még csak Charlie érzékelte, a gondolatai valahogy lelassulnak, és érzi ahogy szétterjed a szűk térben. Amit pedig a többiek érzékelnek, hogy a falak teljesen körülzárja őket. Se ki se be, és ami még ront a helyzeten, mintha a falak még közelednének is felétek.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 9:53 am

-Ez így nem lesz jó, csak bolyongunk össze-vissza.....-
Elhallgatok, feljárót nem találunk és az eddigi elágazások is egyszerűen eltűntek. Csapdába estünk és...én...nem érzem túl jól magam. Egyre melegebb van és mintha a testem párologna. Ami nagy hülyeség lenne, ha amúgy sem tudnék vízzé változni....
Szólnék a többieknek, de a gondolataim egyre lassulnak és mintha egyszerre lennék jelen a helységben. Zavaró és furcsa érzés, de nincsenek fájdalmaim. De mi lesz ha később nem tudok majd visszaváltozni!?
Kétségbeesetten próbálom valahogy egybetartani a testem, noha teljesen lelassultam....


-Mi folyik itt?-
A falak egyre közelebb és közelebb jönnek, egyre melegebb lesz. Feljáró sehol, s a még szabad utak is lezáródtak valahogy. De mégis mikor? Hogyan? Hisz a szemem előtt volt, az egyik pillanatban még szabad a járat, a másikban már le van zárva. Átalakítom a bőröm, közelebb lépek a többiekhez. Aggódva pillantok Charlie-ra, mintha nem is itt lenne. A szemei valahogy zavarosak, furcsán szótlan.
-Apa érzel valamit?-
Kérdezem tőle, miközben a szemem ide-oda jár. Lehetetlen! A falak mintha egyre közelebb jönnének. Felkészülök, hogy ha kell akkor megpróbáljam áttörni őket valahogy. Mielőtt szétpasszíroznának minket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jackson ikertestvérek búvóhelye
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Charlie Jackson
» Charlie Jackson - Zuhatag
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson - Kristály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: