DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Jackson ikertestvérek búvóhelye

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 11:14 am

Az apátok a kérdések hallatán körbenéz, és mintha koncentrálna. A szeme többször is körbejárja az egyre szűkülő helyet, de végül csak megrázza a fejét.
- Semmit sem érzek, rajtatok kívül, de tennünk kell valamit! Itt fogunk meghalni, ha csak tétlenül állunk. - Ezzel még egyszer körbetekint, a már csak 10x10 méteresnek is alig mondható mozgástereteken, és nekifeszül találomra az egyik falnak. - Na gyerünk sarjaim próbáljunk meg innen kitörni! - Még egy mosolyt is megláttok a szája szélén. Ez a ritka alkalmak egyike.
Eközben senki fel nem figyelve rá Charlie tovább szublimál. Az egész teste egyre vékonyodik, mintha csak a hús párologna el belőle. A erőtlennek érzi magát, a végtagjait már alig bírja megemelni, csak áll ott tehetetlenül egy helyben, és érzi ahogy széltárad a teste a térben. A gondolataival tudja lassítani a folyamatot, de megállítani nem. A szörnyű élmények mellett valami újat is megérez. A tudata mintha kitágulna, és minden egyes négyzetcentimétert érezne ezen a kis téren. Az apja bőrén lévő izzadságot, a testvére kristálybőrének érdességét, és a falakról lecsöpögő párát, vagyis saját magát. A testét.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 1:39 pm

Apáék a falak ellen küzdenek, míg én tehetetlenül nézem, érzem-nincs jobb szó rá-elpárolog a testem. Elpárolgok. Próbálom egyben tartani a testem, de egyre nehezebben koncentrálok. Gondolatban apaék után sikoltozok. Nem akarok eltűnni....
Ugyan akkor, mintha ezen az egyre szűkülő térben éreznék mindent. Apát, Jared érdes bőrét, a saját gőzölgő testem. Persze ezzel nem tudok mit kezdeni, hisz ugyan úgy továbbra is el tűnik a testem. Fokozatosan...s már mozdulni sem bírok.


-Sarjaim? Milyen ős kori szó ez?-
Kérdezem apát majd én is nekivetem a hátam az egyik falnak, próbálva lassítani a folyamatot. Bármi is irányítja ezt biztos le lehet állítani valahol. Több, mint valószínű, hogy csak azzal, hogy neki feszülök nem fogom tudni megállítani. Így szembe fordulok a leggyengébbnek tűnő falrésszel és teljes erőmből próbálom meg áttörni. Amíg még nem késő. Charlie bénultan áll. mi a fene van vele? De most nem tudok vele is foglalkozni, először a fal, utána Charlie.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 2:10 pm

Charlie elméjének utolsó erejét veti be az alakváltás ellen, de minden hiába. A teste már nem tudja feldolgozni a "súlyveszteséget", és magába zuhan. Egy aprócska gőzölgő tócsa marad belőle, és a levegőben terjengő maga. Teljesen tudatánál van, tudja hogy az egész csökkenő helyiségben jelen van, minden négyzetcentiméteren ő van. Az apja zihálva lélegzi be őt, a testvére erőlködés közben rálép, de nem veszi észre őt. Már a egész teste lebeg, csak kis részem maradt folyékony.
Eközben kristályt rengető csapásokkal gyengíti Jared a feltételezhetően leggyengébb pontját a falnak. Apa még mindig teljes erejéből nyomja a falat, de láthatólag nem sok sikerrel. Fia minden ütésénél darabok szakadnak le a kezéről, amit a szükség úgy hozván, azonnal vissza is termel. Az első tucat ütésnél csak karcolások keletkeznek a falon, az újabb tucatnál már behorpad, szerencsétlenségedre az újabb tucatra már nincs időtök. A falak teljesen össze szorítottak titeket. Már csak egy szűk alig 2x2 méteres helyetek maradt.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 3:25 pm

-Gyerünk már!-
Ordítok dühösen, minden egyes csapásnál próbálva beleadni minden erőmet. Az ütéseim nyomán, tompa fájdalom hatol a karomba, és a bőröm darabjai hullanak a földre. Nem törődök vele, újra alkotom azokon a részeken a kristályt és ütöm tovább a falat. Ami lassan, nagyon lassan kezd engedni az ütéseim alatt.
Mikor már csak pár ütés kellene, egyszerűen a helyünk fogyok el, s apa hátának ütközöm. Megpróbálom ugyan még ütni a falat, de inkább mindkét kezemmel és hátammal is próbálom akadályozni, hogy végleg összelapuljunk. Charlie...merre van? Nincs itt, ugyan akkor mintha vízbe taposnék...talán talált valami kiutat. Minden erőmmel próbálom elkerülni, hogy a falak tovább jöjjenek.


A testem egyszerűen összezuhan, csak egy pocsolya marad utána....ugyan akkor egyszerre vagyok, érzem azt és az egész helységet. Hirtelen eszembe jut, talán a nyomás miatt estem szét.....
Az egész apró termet betöltöm, apa belélegzi egy részem, ahogy Jared rám lép....
Ijesztően fura ez az egész, látom hogy erőlködnek a közeledő falak közt. Elég az álmodozásból! Tennem kell valamit, talán ebben az állapotban észreveszek valamit, ami elkerülte a figyelmünket. Egy kapcsolót vagy bármit, esetleg megpróbálok valahogy a falakon kívülre kerülni. De abban nem vagyok biztos, hogy így is bírom-e irányítani a testemet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 3:42 pm

A kelepce teljesen bezárult tartani sem tudod a falak csak jönnek és jönnek. Nem tud Kristály semmit sem tenni ellene. Látja a lábai között az apját, aki reménykedően néz rá, és érzi testvérének közelségét. Nem látja, de láthatatlan kötelékükből tudja, bajban van nagy bajban. Zuhatag kiterjeszti tudatát, és millió részt talál a falban. Többet, mint eddig bármikor. Ki tud jutni, nem is nehezen. Átslisszan a repedéseken, lyukakon, és már a csapda másik oldalán is van. Vastag csövek passzírozzák össze a családja többi tagját. Kapcsolót, vagy más leállító eszközt nem talál, de már nincs is szüksége rá. Testvére kétségbe esésébe olyat tesz, amit eddig nem tudott. Az utolsó erőfeszítései, hogy megmentse apját, kudarcba fulladt. Csak a düh, és tehetetlenség érzése maradt, elbukott. Itt fognak meghalni, még egy utolsót üt a horpadt falba, mikor a testén lévő kristályok eszméletlen gyorsasággal kezdenek el nőni. A teste tömege megnő, hirtelen kitölti a rendelkezésre álló teret, majd tovább terjeszkedik. A fal először csak megáll, majd a burjánzó kristályok megtalálják a gyenge pontját és széttörik a vastag falakat. Végül még tovább terjed, addig amíg tudatossá nem válik, hogy a veszély elmúlt, és újra biztonságban vannak.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 4:03 pm

Most valószínűleg szédelegnék és el is ájulnék. Annyi mindent érzek egyszerre, mint soha eddig. Falak pórusai, hibái Jared és apa teste. Ez a testetlenség elég furcsa. De nincs idő hogy még többet merengjek ezen. Átjutok a falakon, de körös-körül csak csövek, kábelek. Semmi, semmi! Kétségbeesetten próbálok találni valamit, bármit mi segíthet, de semmi. Érzem hogy Jared nem bírja már tovább....
Egyszerűen lebegek a falak előtt, tehetetlenül.....hirtelen az egész csapda széttörik. mindenfelé fal, cső és kábel darabok repkednek. Köztük pedig egyre csak növekvő kristály. Kiabálnék ha lennének hangszálaim, de így csak kétségbeesetten figyelem ahogy a por leülepszik. Reménykedve hogy, épségben vannak.


-Képtelen vagyok....tartani....-
Sziszegem kétségbeesetten, a falak csak egyre közelednek. Nem tudom visszatartani őket, átütni őket. Megmenteni az apámat. Lehetetlen, hogy itt haljunk meg, miután annyi mindent megúsztunk. a labort, Sarah-t, katonák armadáját....
Megtaláltuk apát és most, most.....
Artikulátlan üvöltés szakad fel a torkomból, kiadva minden dühömet, s egy utolsót csapok a falba....
A testem hirtelen növekedni kezd, vagy csak a kristályok rajtam. Nem tudom, de érzem ahogy nekifeszülök a börtönnek, és egyre csak növekszek, míg végül a falak megtörnek. De még így is csak növekszek, míg valahogy érzem, hogy végleg kiszabadultunk. Ekkor megállok, hirtelen fáradtság tör rám, s legszívesebben térdre esnék.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 4:16 pm

Az öröm átjárja testeteket, mindannyian szabadok vagytok. Semmi sem veszélyeztet most már titeket. A hőmérséklet csökken, és Zuhatag érzi, hogy újra össze tudná állítani a testét ha akarná, és még valamit. A távoli vizekben csobogást hall, lábak trappolását a vízben, ahogy minden súlyos lépés után, újabb tócsákat alkotnak a szétrepülő vizek.
Nem csak ennyi az, amit érez, de nem csak ő hanem a testvére is. Meleg vörös folyadék kezd csurogni a kristályok felületén. Ekkor tűnik fel nektek valami, ami eddig eszetekbe se jutott. Az összenyomódás, és a halálfélelem elfeledtette veletek az apátokat. Ő is ott volt a kelepcében, mikor Kristály kitört. A teste nem kímélt sem fémet, sem húst. A férfi megtörten összegubózva fekszik a kristályrengeteg alatt, és küzd az életéért.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 11:51 am

Elképedve bámulok Charlie-ra, ahogy újra testet ölt előttem. A testemből még mindig rengeteg kristály áll ki, egyáltalán nem tudom hogy voltam erre képes. Egyáltalán belőlem nőttek ki a kristályok vagy máshogy történt ez az egész. Bólintok Charlie-nak, majd hirtelen kétségbe esve pillantok a kristályokon folyó vércsöppekre. Apa! Úristen összezúztam apát....
Kétségbe esetten próbálom eltüntetni a felesleges kristályokat, hogy minél előbb hozzá férhessünk apához. Remélem még nem túl késő....


Érezhetően csökken a hőmérséklet, úgy érzem újra összetudom rakni a testem. Olyanná amilyen volt. Némi erősebb koncentráció után, újra egyben vagyok. Jared is megváltozott, rámosolygok. Az arcomról le fagy a mosoly ahogy mintha lépteket hallanék közeledni. Megpördülök, de senkit sem látok. De akkor távolabbról jönne....csak a vízet érzem, ahogy benne taposnak. Mi a fene történik velem?!
-Valakik közelednek, jobb lenne eltűnünk...
Fojtottan felsikoltok ahogy meglátom a véres ásványokat. Apát összezúzták ezek a kövek. látom ahogy Jared próbálkozik, hogy vissza változzon normálissá. Ahogy kiszabadult apához futok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 2:06 pm

A kristályok lassan visszaszívódnak a férfi testében, ahogy egyre tűnnek el apjából, vagy inkább apjáról az ásványok, egy nagy sóhajt enged el mindkettő gyermeke. Az apjuk teste nagyon megviselt, de él. Az egyik karja, és lába természetellenes szögben áll, és nehézkesen vesz levegőt, de még mindig él. Már komolyabb sérülést nem láttok rajta, csak zúzódásokat, amit Kristály okozott az irányítatlan erejével.
A környezet kezd újra a szokásossá válni, a mocsok kezd újra felgyűlni, és hűsebb is lett a levegő. Segítetek apátokon, ahogy csak tudtok, de nem tesz neki jót, hogy itt vagytok.
- Menjünk gyorsan biztonságosabb helyre! Most nem én vagyok a legfontosabb, kibírom addig amíg el nem tűntünk. - Az apátok szaggatottan beszél, de mégis erőtől duzzadtan. Tudja, hogy vissza kell jutnotok, és le kell zárnotok a dolgot. Ez családi ügy.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 2:59 pm

Érzem ahogy a kristályok visszaszívódnak a testembe. Jobb szót nem tudok rá. Kétségbeesetten pillantok apára.
-Úristen...apa...nem akartam....-
Térre zuhanok, a végtagjai törötten hevernek.
-Apa...mit tettem....-
Óvatosan átölelem, Charliera pillantok.
Bólintok, amennyire csak tudom, óvatosan ölbe veszem apát és Charlie után indulok. Nem tudom honnan tudja hogy közelednek, de nem is érdekel. Az egyetlen ami jelenleg foglalkoztat az amit apával tettem....
Szinte önkéntelenül rakom egymás után a lábaimat, apát figyelve nehogy rosszabbul legyen.
-Tarts ki, mindjárt kijutunk innen....-


Visszaváltozik normálissá, apa összetörten fekszik a lábaink előtt. Odalépek, próbálom visszafojtani a káromkodásaimat, és Jared szapulását. Nem tehet róla. ahogy én is átváltoztam, ő sem tudta irányítani az erejét.
-Nem a te hibád Jared! Mennünk kell valakik közelednek....hozd apát és gyere...-
Felkapom a cuccokat amiket gyűjtöttünk és előre megyek. A csatorna kezdi újra visszanyerni a szokásos képét. Megpróbálom valahogy érezni a vizet, merre folyik, vagy hogy merre járnak az üldözőink és az alapján elkerülni őket. Ki kell jutnunk innen minél előbb!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 12:26 am

Szerencsétekre nem találkoztok üldözőkkel, sem anyátok katonáival. Amit Zuhatag hallott az már csak egy távoli emlék, úgy néz ki a személy elmenekült előletek, vagy valami más elől. Meglepő módon, most azonnal megtaláljátok a feljáratot, és nem is akármelyiket. Azt amin lejöttetek.
Apátok hősiesen összeszorított fogakkal tűri a fájdalmat, és szinte nem is törődik magával. Csak a feladatotokra koncentrál, és ezt meg is említi többször is nektek az út során. A létrán nagy nehezen felviszitek, innen már minden buktató nélkül hazakerültök. Lefektetitek az ágyba, és gyors laikus vizsgálat után megállapítjátok, hogy csak a keze van eltörve, a lába csak kificamodott Kristály nyomásától. Megnézitek mi maradt a lopott cuccokból, sajnálatotokra azok sem teljes épségben élték át a csapda szorítását. A több, mint a fele megsemmisült, de talán még így is van némi remény.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 2:59 pm

Próbálom érzékelni, hogy követ-e minket valaki. Semmit sem érzek. Talán akinek a lépteit hallottam nem is minket akart elkapni. Mindegy most már. Apa nagyon össze van törve, de talán időben kiérünk innen. néha dühösen pillantok rá, mikor a feladatunkról beszél. Persze fontos de nem minden áron.
A feljárót is megtaláljuk, ráadásul pont azt ahol lejöttünk. Érthetetlen. Nagy nehezen felcipeljük apát.
Megpróbálom ellátni amennyire tőlem telik, de nem vagyok orvos. Jobban tennénk ha keresnénk valakit. De ha így teszünk újra ránk találnának....
Dühösen elhessegetem Jaredet, míg apával foglalkozok....


Végre biztonságba tudjuk helyezni apát. Bűntudattal telve nézem az állapotát, a bokája kifordulva, keze eltörve, számtalan zúzódás van rajta. Ott toporgok, nem tudva mit mondhatnék neki, de elhessegetnek onnan.
Idegesen mászkálok fel alá járkálok, aztán a kupachoz lépek amit kimentettünk Sigmund búvóhelyéről. A legtöbb papír és adat tönkre ment, de hátha találok valami használhatót. Neki állok át nézni őket, legalább addig lefoglalom magam, míg Charlie végez....
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 3:21 pm

A két gyermekét néz a férfi, mint két elveszett árva, akik nem tudják mit is kellene tenniük. Csak téblábolnak föls-alá, és a koruknak egyáltalán nem megfelelő viselkedést produkálják. A laborban eltöltött évek nem voltak jó hatással rájuk. Egy ilyen egyszerű problémához is segítség kell nekik.
- Gyertek ide! Nincs komolyabb bajom, csak egy kis segítség kellene. Hozatok két kemény tárgyat, és rakjátok sínbe a karomat. A lábammal, már kicsit nagyobb probléma lesz elbánni. Mindketten kelletek, majd hozzá. Te fiam tarts rá, te pedig egy erős, és határozott mozdulattal rakd helyre. Sikerülni fog, bízok bennetek. - Az apa büszkén tekint a gyermekeire. Nincs velük semmi baj, csak bele kell jönni a való életbe, addig még kell pár év.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 2:26 pm

Apa szavaira megtorpanok, visszafordulok. Még mindig kétségbeesetten és tehetetlenül toporgok egy helyben. Apa pedig képes még így is gondolkodni. Sarah bűneihez még ez is hozzácsapódik. Gyorsan kiszaladok , és az egyik szék lábával térek vissza. Az utasításoknak megfelelően ellátom apa kezét. Próbálok nem túl sokat szerencsétlenkedni és fájdalmat okozni neki. Majd lefogom, míg Charlie helyre rakja a lábát....

Jared ellátja apa kezét, míg én gyorsan lemosom a sebeit. Ilyenkor gyűlölöm magam, hogy még ilyen esetekben sem tudom mit is kellene tennem. Mások ilyenkor tudják mi a teendő, mi pedig csak szerencsétlenkedünk....
A kezét ellátjuk, Jared pedig int hogy rakjam helyre a lábát. Kicsit bizonytalanul fogom meg, apára pillantok majd egy erős határozott mozdulattal próbálom helyre rántani a sérült lábát. Remélem nem okozok nagyobb fájdalmat mint amennyit muszáj.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 4:00 pm

A törött kar helyrerakása fájdalmasan sikeres megoldással történik. Nagy nehezen kiegyenesíti Jared a törés. Gyorsan szék lábai közé fogja, és be is bugyolálja jó erősen. Egy szisszenés nélkül megy vége a folyamat. Ez után Sarah próbálkozik. A fájdalom itt már sokkal erősebb, de még így sem ordít az öreg. Jared megtartja erősen a lábat, míg Sarah egy gyors ám határozott mozdulattal helyre rakja a kifordult testrész.
Az apa csak csikorgatja a fogát, de végül sikerül minden, mindenféle komplikáció nélkül. Végül egy nagy sóhaj kíséretében kienged mindent magából. Vesz még néhány mély lélegzetet, és int a gyerekeinek.
- Rakjatok be az ágyba, pihennem kell, de addig semmit se tegyetek míg fel nem keltem. Nem akarok kimaradni semmiből sem. - Mondja kissé erőltetett hangon. Érződik rajta, hogy nagyon szenvedett, de nem akarja mutatni vérei felé. Nem akar a terhetekre lenni.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 4:58 pm

Próbálok annyira határozott lenni, amennyire tudok. Kevés fájdalmat okozni apának. Lenyűgöző hogy mennyire eltudja viselni a fájdalmat, míg én azt sem tudtam, hogy kellene segíteni rajta. Szánalmas vagyok....nem! Sarah az oka mindennek, és a labor, hogy ennyit sem tudok. Amint vége lesz ennek, sok mindent be kell pótolnom amit elmulasztottam. Charlie pedig helyre rakja a lábát. Büszkén és félve nézek rá. Egy szó nélkül tűrte az egészet. Óvatosan felemelem és beviszem az ágyába.
-Persze megvárunk vele. Pihenj egyet....-
Halkan becsukom az ajtót, Charlie épp ekkor vágja be maga mögött az ajtót. Tudom ilyenkor jobb ha egyedül marad. A zsákmányolt cuccokat egy kupacba rakom. Hirtelen rám tör a fáradtság és a szobám felé veszem az irányt.


Ellátjuk apát, Jared pedig beviszi a szobájába. Alig bírom visszafogni a könnyeimet, amint apáék eltűnnek magamra csapom a szobám ajtaját. Az ágyra kuporodva dühösen folynak a könnyeim. Alig kaptuk vissza apát, máris majdnem elvesztettük, ráadásul a mi hibánkból. Jaredet nem különösen érdekelte, de én nem tudom elfejteni ami velünk történt. Egyszerűen párává váltam, mi lesz ha megint megtörténik és nem tudok visszaváltozni. Mi lesz ha elveszítjük apát?
Amint kiengedem a felgyülemlett dühöt és félelemet a könnyeimen keresztül, megnyugodok kicsit. Lepihenek míg apa jobban nem lesz, de aludni úgy sem tudok. Csak fekszek az ágyon és próbálok nem gondolni semmire...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 1:05 pm

Jared apját lefekteti, aki szinte azonnal mély álomba merül. A kimerültség, és a sérülés lehet az oka, hogy ennyire fáradt. Ha még figyeli egy kicsit, láthatja hogy apja szemhéja remeg, vagy ami még jobban leírja, néha megemelkedik. A nem teljesen nyugodt alvást jelzi, álmodik valamiről. Nyugtalan álmaiból szótöredékek is feltörnek.
- Gondolatok..... Kell nekem... még többet.... neeeeee! - Végül egy elnyújtott férfias kiáltás, de még erre sem kerül vissza az ébrenlét földjére.
Sarah pedig magába roskadva ténfereg a házba. A két testvérnek még legalább két órát kell várnia, hogy az apjuk felébredjen, és így van elég idejük önmarcangolni magukat, vagy éppen a saját fejük után menni.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 3:17 pm

Visszatorpanok ahogy hallom apát beszélni álmában. Nyugtalanul nézem, összerezzenek a kiáltására. Az ágyhoz lépek és majdnem felébresztem, mozdulat közben gondolom meg magam. Jobb lesz ha hagyom pihenni, még ha ilyen zaklatott is ez a pihenés szüksége van rá.
A szobám felé veszem az irányt, eredeti tervem az hogy én is pihenjek valamit. De mihelyst lecsukom a szemem, mindig a kép kerül a szemem elé ahogy a testemből elő törő kristályok összezúzzák apát. Nem tudom mi lehetett ez, de nem hagy nyugodni. Csak nyugtalanul hánykolódok az ágyon....


Még mindig az ágyon heverek, a könnyeim elapadtak. Egyrészt már ahhoz is ideges vagyok hogy sírjak másrészt az egésszel nem megyek semmire.
Harmadrészt pedig még mindig árad belőlem a csatorna szag, ledobálom a ruháim-el ne felejtsem ki dobni őket, még egyszer fel nem veszem azokat-majd hosszan lezuhanyzok. Még mindig a lenn történteken pörög az agyam.
Szárazra törlöm magam, majd magamra kapok valami kényelmeset. Halkan kinyitom az ajtót, majd a kupacnyi szerzeményhez lépek. Igaz apa azt mondta várjuk meg, de muszáj csinálnom valamit. Elkezdem átnézni a papírokat. Csinálnom kell valamit különben másra sem tudok gondolni csak apára és a velünk történtekre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:54 pm

Miközben Jared saját démonaival küzd a kemény ágyán, nem hagyja valami nyugodni. Tudat alatt zavarja valami, de nem jut a végére a gondolatainak. A keserűség, és fáradság köde eltakarja szemei elől.
Eközben Sarah nőkhöz méltó kíváncsisága legyőzi a gyermeki engedelmesség iránti kötelékeit, és beleveti magát a fontos információkat rejthető titkos adatokba. A halom legnagyobb része papírból áll, és szerencséjére ezek csak megszakadtak a kétségbeejtő incidens során, míg a modern kor vívmányainak nagy része megsemmisült. Az olvasás hamar elragadja, és belemerül a végtelennek tűnő adatförgetegbe. Van itt minden ételbeszállítói nyilatkozat, érdes WC papír miatti reklamáció, értesítés a elektromos hálózat kezelőjétől, állatbefogói számla egy aligátor után, és egy bizonyos Dönci fenyegető levele, amiben halálosan megfenyegeti a dolgozókat, és kifejezetten Dr. Sagruhva-t.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 3:30 pm

Hánykolódok, jobbra-balra forgolódok az ágyon. A nem rég megtörténtek nem hagynak pihenni. Újra és újra a csatornában történtek játszódnak le a fejemben. Kockáról-kockára, többféle változatban Mi lett volna ha ez és ez történik, ha apa nem ússza meg ennyivel, ha Charlie-nak is baja esik miattam.
Addig addig hánykolódok míg félálomba nem merülök, valahol az ébren lét és az álom között. Valami nem hagyj nyugodni, mintha valami fontosat tudnék. Valami ami fölött elsiklok. Próbálom valahogy a felszínre hozni, de mindig kicsúszik a markomból. Kezd idegesíteni a dolog, s most már az ellen is küzdök hogy ne aludjak el.


A két férfi a családban, valószínűleg el aludt. Próbálok nem túlságosan zajongani, mikor a papírok közt matattok. Igaz ebből valószínűleg lesz még vita, ha rájönnek. De csinálnom kell valamit, plusz előrébb leszünk, időt nyerünk. Na és persze kíváncsi is vagyok. Öntök egy csésze kávét és munkához látok. A papírok többsége még használható, nos a lemezek már nem annyira. Elnyomok egy szitkot majd, a papírhalom átnyálazásához láttok.
A legtöbb hülyeség számlák, rendelések, WC papírra való panaszkodás ilyesmik. Hoppá, ez már érdekesebb. Egy fenyegető levél Dr. valaki ellen a kutatások miatt. Azonnal elkezdem olvasni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 12:24 am

Jared agya nem lassul, és nem is szolgáltatja ki a megfelelő információkat. Végül az elgyötört test nyer, és lassan elalszol. Eközben Sarah rátalál egy géppel írott levélre, ami irtó ronda betűkkel lett alászignózva. Csoda, hogy ember tud így írni.
A feladó, bizonyos Dönci, halálosan megfenyegeti benne a doktort. Még nem hallottál róla, de a levél szerint ott dolgozik, ahonnan kiszöktetek. Ír benne a megalázó kísérletekről, és a rajta végzett fájdalmas folyamatokról. Leírja még, hogy ugyanúgy fog eljárni a rajta dolgozókkal is, csak szorozzák meg még hattal a fájdalmat, amit ő élt át. A végét pedig egy arcpirító káromlással zárja. Feladó nincs, de a levélben megemlíti a nevét, és egy különösen tetszetős bélyeg, az ami fel van rá ragasztva. Ami még feltűnt neked, hogy össze van maszatolva az egész. Az írója nem nagyon adhatott a higiéniájára, annyi szent.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 5:49 pm

Síri csend van, apa és Jared is elaludt. Legalábbis azt hiszem. De akkor sem félnék ha rám nyitnának, ahogy a papírok közt turkálnak. Jared ismer, nos apa meg majd meg fog, idővel biztos. Két részre osztom a kupacot, az érdektelenre és az ennek még hasznát vehetjük kupacra.
-Te is tanult ember lehetsz....-
Dünnyögöm az orrom alatt, ahogy a fenyegető levelet olvasom. Minden izmom megfeszül, ahogy olvasom. Szóval nem csak mi szöktünk meg, hanem ez a Dönci vagy ki. Elég hülye név, vagy csak álnév. Alaposan megfenyegeti, a doktor nőt, aki egyáltalán nem ismerős számomra. De itt nem is ez a lényeg. Ezen talán elindulhatunk. Igaz cím nincs, de talán a bélyeg alapján ki lehet nyomozni ki is az illető. A zárásra még én is elpirulok, pedig aztán én is tudok káromkodni rendesen. Azt külön rakom, s izgatottan folytatom a halom válogatását. Hátha rábukkanok még valami másra is.
Apáékat nem zaklatom, hagyj pihenjenek. Majd ha kipihenték magukat, megmutatom mit/miket találtam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 6:59 pm

Akkor sorban végigolvasod az iratokat, figyelmesen jól átböngészve az egészet. Az ételszállítói nyilatkozat, arról szól, hogy mivel a legnagyobb rendelője a katonai intézet, és már tíz éve tart ez az üzletkapcsolat, meglepetéssel akarnak élni felé. A paraméterekről előzetes egyeztetést kérnek. A reklamációt az összes ott dolgozó munkás és katona aláírta, a problémájuk vele, egyrészt az érdesség, ami miatt nehezebb a feladatuk ellátása, és a papír vékonysága, ami szakadás esetén nagyban megnöveli a "kimenő" idejét. Az elektromos művektől érkezett papír, pedig a hatalmas áramfogyasztás miatti problémák kezelésére íródott. Anyagi vonzata is van, mivel hátralékuk van a többlet energia felhasználás miatt. Emellett még a plusz karbantartási műveleteket is a katonaságra akarják róni. Végül az állatbefogói számla, ami egy meglepően nagy állat, a befogó szerint nem aligátor, befogásáról jött. A csatornarendszerben talált rá, és mivel a katonaság területén tartózkodott, ezért az ők kárára ment a dolog. Ennyit tudott kisilabizálni Charlie, a papírokból, a többi adathordozóhoz, pedig nincs megfelelő felszerelésetek.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 2:45 pm

Folytatom tovább a munkát, átnyálazom a papír tömeget. A lemezekkel és egyebekkel amúgy sem tudok mit kezdeni, egyáltalán nincs felszerelésünk hozzá. Ezt talán nem árt majd pótolni előbb utóbb.
Egy ételszállításról szóló papír, meg ismét a WC papírról szóló. Ez a legnagyobb gondjuk....
Egy állatbefogói számla és egy elektromos hátralék. Nem csodálom, hogy annyi a számlájuk amennyi. Ezeket félre rakom, a hasznos kupacba. Ezekkel talán megyünk valamire végre, nem egy helyben állunk, miközben a saját fejünket verjük a falba. Legszívesebben azonnal felébreszteném kettejüket, de jobb ha kipihenni magukat. Azt hiszem addig és is lepihennek egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 11:32 pm

A család szinte percre pontosan ugyanakkor ébred. Vagyis inkább akkor mikor apátok sántikálva bár kimegy a konyhának használt részhez, és az egyik asztalról elvett poharába próbál vizet önteni. A próbálkozás csak próbálkozás marad, a remegő kezekből kihullik az üveg, és hangos csattanással törik széjjel a padlón. Ekkor ébred fel a két gyermek.
Mindketten meggyötörten kevés alvással a hátuk mögött, véreres szemekkel pislognak felfelé. Charlie, és Jared is a saját hálóhelyiségükben. A hangot először nem tudják hova tenni, de az apátok félreismerhetetlen káromkodása, megadja a helyes irányt. Úgy néz ki, elég jól van már mindenhez, legalábbis lelkileg. Aki ilyeneket tud kigondolni, annak az égvilágon semmi baja nem lehet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jackson ikertestvérek búvóhelye
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Charlie Jackson
» Charlie Jackson - Zuhatag
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson - Kristály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: