DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Jackson ikertestvérek búvóhelye

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 4:17 pm

A közeledtetekre morgásra lesztek figyelmesek. Amikor Jared hozzáér a szekrényhez, az megremeg és kicsapódik az ajtaja. A meglepetéstől leesik az állatok, és meg sem bírtok mozdulni. Egy szőrös szörnyeteg lép ki a szerkényből, fogait rátok villogtatja, és támadólag lép fel. Nem sokon múlik, hogy azonnal Charlie nyakának ugorjon.
Spoiler:
Mérete egyenesen arányos a félelmetességével. Fülét hegyezi, és szemét a két testvér között járatja. Végül mégis olyat tesz, amire egyikőtök se számított.
- Mit kerestek itt ti majomszármazékok. Dönci után esz a fene titeket? Ezért meg fogjátok járni. - Ezzel nekiugrik Charlie-nak, legalábbis a bokájának.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 2:49 pm

-Mi a fene....-
Hátra hőkölök, ahogy a szekrény rázkódni kezd, majd egy....egy...hörcsög szerűség ugrik ki belőle. Nem elég, hogy ránk ugrik még meg is szólal. Elképedve bámulok rá, meg szólalni sem bírok. Csak dermedten állok, miközben beszél. Rá mutatok.
-Ez...ez....beszél....-
Sok mindent át éltem, de beszélő hörcsögöt még nem láttam soha. Annyira ledermeszt, hogy képtelen vagyok csinálni bármit is. Csak bámulom hitetlenkedve. Majd benézek a szekrénybe, hátha onnan szól valaki egy rádión vagy ilyesmi.


A szekrényből -ilyen nincs- egy patkány szerűség ugrik elő, nagy lendülettel elénk. Semmi baj nem is lenne ezzel, leginkább fognám és arrébb rúgnám. De mikor megszólal. Most nem nézném meg az arcom, mert biztos, hogy leszakadt állal állok itt most. S nem egyedül. Csak elhűlve hallgatom, majd ahogy a bokámnak akar ugrani, megpróbálom a grabancánál fogva felemelni, hogy szembe nézhessek vele.
-Szóval, te vagy Dönci.....-
Kérdezném, de önkéntelenül is nevetés robban ki belőlem. Mi máson nevethetnék, ha nem egy beszélő hörcsögön.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 3:14 pm

A hörcsög csak acsarkodik tovább, és rendületlenül próbálja meg kiontani az életét Charlie-nak. A lány röhögéstől nem is tud védekezni, csak végig tűri, ahogy az fenevad nekiront a bokájának. Az elképzelhetetlenül éles, és veszélyes fogak belemarnak lágy részeibe, legalábbis próbálnak, mert a rajta lévő ruhán se tudja átrágni/vágni magát az állat. A nő csak kevéske matatást, és csiklandozást érez a lába tájékán. Dönci rendületlenül "tépi", és "marcangolja" tovább az otthonára "támadókat". Egyáltalán nem foglalkozik vele, mit is mond a két ember, vagy hogy nevetnek a cselekedetein. Inkább csak még jobban felbőszíti, ha ez lehetséges lenne.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 6:12 pm

Még mindig leesett állal bámulom a beszélő, vérengző hörcsögöt. Ahogy Charlie nadrágját marcangolja veszettül. A szekrényben semmi sincs így, így kénytelen vagyok elfogadni, hogy tényleg a hörcsög beszél hozzánk. Chralie veszettül nevet, így én hajolok le hozzá, és megfogom. A levegőbe emelem.
-Abbahagynád a röhögést?-
Kérdem, miközben azért nekem is vigyorra áll a szám.
-Mond neked valamit a Sarah név? Mellesleg az apánk üdvözletét küldi neked....-


Képtelen vagyok abbahagyni a röhögést. Ilyet életemben nem láttam még, egy beszélő patkány! Jared felmarkolja, miközben a nadrágomat cincálja, vagyis erősen próbálkozik vele. Bólintok neki, de kell pár perc, mire beszédképes állapotba hozom magam. Még a könnyem is ki csordult.
-Az apánk, Charles Jared Jackson. Megtaláltuk a leveled Sigmund búvóhelyén. Tönkre akarjuk tenni Sarah-t, legalább annyira mint te. Ehhez kellene a segítséged....-
Most komolyan egy hörcsöghöz beszélek!?-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:37 pm

A kis állat csak vergődik a Jared kezében. Semmit nem tud tenni, és ez úgy látszik még jobban felbőszíti, mint eddig, bármi más. Rúg, vág, és olyan szavakat használ, amiről ti még nem is hallottatok, de annyi biztos hogy nagyon csúnyát jelent.
Ahogy a tehetetlenség eluralkodik a kis szőrmókon, lassan megnyugszik, az ismerős nevek hallatán. Nektek pedig leesik, mire is gondolt apátok azzal a kijelentésével, hogy meg fogjátok ismerni.
- Ti vagytok a két gyereke? A két meta? Nem is gondoltam, hogy ti is ki tudtok szökni! - Lepődik meg teljesen, és már nyoma sincs a benne dúló haragból. - Mit akartok tőlem? - Teszi fel végül a kérdést, amin ti már régóta gondolkodtok. Lassan lengedezik a grabancánál megragadott emlős. Szemét pedig köztetek jártatja, várva a válaszotokat.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 4:35 pm

A kis rágcsáló csak vergődik a kezeim közt, dühösen acsarkodva. Szép lassan napirendre térek a dolgok fölött. Bár még mindig hihetetlen, hogy egy beszélő hörcsögöt tartok a kezemben. Elég nehezen akar megnyugodni, csak mikor apát hozzuk szóba.
-Igen mi vagyunk azok. De van nevünk is, Jared vagyok, ő pedig Charlie.-
Csoda hogy elsőre nem találtuk meg, ha apa el is mondja mit is, kit is kell keresnünk, el sem hittem volna.
-Csak annyit, hogy segíts tönkre tennünk Sarah-t, hogy le tudjuk állítani a kutatásait, és a még kezei közt szenvedőket kitudjuk szabadítanunk.-


Míg Dönci megnyugszik, letörlöm a nevetésből fakkadó könnyeimet. Még mindig elkap a nevetés mikor ránézek. De próbálom fékezni magam, elég sértődősnek tűnik. Még csak az kell, hogy meg makacsolja magát itt nekem.
-Ehhez pedig be kell jutnunk a bázisra. Lehetőleg észrevétlenül. Elakarok pusztítani, minden kutatási anyagot, mindent, hogy soha ne tudja elölről kezdeni. Őt pedig....egy sötét zárkába zárni élete végéig....-
Közelebb hajolok hozzá, s a szemébe nézek, lássa, hogy komolyan gondolom.
-Ehhez pedig a segítségedet kérjük.-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 5:31 pm

Dönci csak tovább néz jobbról-balra. El sem tudja dönteni mit válaszoljon. Végül elkezd járni a szája, és a foga mozgása legjobban a motollához kezd hasonlítani. Végül a nyivákolás után emberi szavakba is önti a dolgot.
- Meg vagytok ti bolondulva? Miért akarna bárki is visszamenni abba a pokolba? Az egy kínzókamra, tele csapdával, és őrökkel. Ennyire meg akartok halni? - Néz rátok, és próbál rájönni vicceltek-e vagy sem. Végül aprócska sóhaj kíséretében, rájön ti tényleg halál komolyak vagytok. - Na jó akkor elmondom hogyan is szöktem meg abból a khm bázisról. Csak előbb tegyetek le. - Újra elkezd rugdosni, és kapálózni, csak hogy érvényesítse az akaratát, még ha testi erejével nem is menne ez.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 8:44 pm

Csendben várom, hogy mit fog válaszolni. Halkan kifújom a levegőt, mikor végre belegyezik, hogy segít nekünk. Ugyanakkor valami szöget üt a fejemben, valami enyhén zavaró.
-Köszönjük, de ahol te kijutottál, ott nem biztos, hogy mi bejutunk....-
Teszem hozzá, hisz ki tudja, hogy hogyan és merre mászott ki. Egy csövön én biztos nem tudok bejutni, esetleg Charlie, de egyedül nem fogom hagyni, hogy abban az épületben kóboroljon. Óvatosan lerakom a szekrény tetejére, hogy szem magasságban legyünk. Azért figyellek nehogy megpucoljon előlünk.


Némi vonakodás után, végre belegyezik nekünk, hogy segít. Remélem hasznunkra is lesz, és nem valami bődületes hülyeséget fog mondani. Jared leteszi a szekrényre, közelebb lépek hozzá, hogy szemmel tartsam. Csak mert egy hörcsög nem biztos, hogy nem fog elszökni, vagy átverni minket.
-Köszönjük a segítséget. Remélem hasznos is lesz, amit mondani fogsz....-
Jegyzem meg csípőre tett kézzel, kicsit sürgetve.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 4:01 pm

Apró mancsával leinti a testvéreket és lassan körbe-köbre jár a bútoron. A gondolataiba merül, és még azt is látnátok, ahogy ráncolja a homlokát, ha nem lenne annyira szőrös, amennyire egy ilyen állatka.
- Na szóval. - Szólal meg egyedi hangján. - A szökésemet csak intelligenciámnak, és tévedhetetlen ösztöneimnek köszönhetem. Az egyik genetikai laborban tartottak fogva, és kísérleteztek rajtam. Már eszemet sem tudom mióta. Egyik nap sikerült a börtönöm zárját megbütykölni, és megtettem az első lépést, hogy kijussak a pokolból. A szellőzőt választottam, ott reméltem a biztos kijutást. Nem is kellett csalatkoznom az ösztöneimben. Olyan hűtőberendezés kell az ott lévő masináknak, hogy a szellőző csatornájuk bejáratában még egy tank is elférne. Van három hatalmas turbina, amik között alig tudtam átjutni, de végül a szabadban találtam magam, és azóta rejtőzök a városban. - Ezzel le is zárja egy időre gondolatainak folyamát. Tovább morfondírozik, és ahogy a emlékek felszínre törnek meg-megborzong. Újra elkezdi a járkálást, és várja a kérdéseiteket.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 7:12 pm

Ez akár még be is jöhet. Ha tényleg akkora a szellőző, mint állítja akkor én ott betudok jutni. Esetleg még Jared is. Bár egy hörcsögnek talán még egy akvárium is nagynak tűnhet. Amúgy pedig, agyon fényezi magát, ez a hörcsög. Sarah elég mélyre süllyedt, ha már hörcsögökkel is kísérletezik.
-Hát ez mind nagyon remek, de remélem ott mi is beférünk. Hol is található ennek a szellőzőnek a bejárata? El is kell jutnunk odáig valahogy....-
Kérdezem a láthatólag elgondolkodott hörcsögöt, kíváncsian. Hisz ha a bázison belül helyezkedik el, akkor körülbelül semmit sem értünk el.


Még néha el-el mosolyodok, ahogy hallgatom Döncit. Az út amit felvázol, talán járható is lesz. Már csak benn kell, valahogy eligazodnunk.
-A labor belső felépítéséről tudsz valamit? Esetleg Sarah irodájáról, vagy hogy hol tárolják a kutatási anyagokat? Esetleg valami ötlet, a bejutásra. Szívesen vesszük a segítséged, nagyra értékeljük....-
Mondom hisz, látom hogy eléggé szereti ha sokra tartják. Egyenlőre ő az egyetlen lehetőségünk a terveink megvalósításához vezető út.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:50 pm

A hörcsög a bókok hallatán csak bólogat, vagy legalábbis valami hasonlót csinál. Ilyen alacsonyan nem lehet megmondani mire is képes egy állat, vagy mit is szeretne éppen elérni. De azért vegyük bólogatásnak a dolgot. Mint aki teljesen meg van elégedve azzal, amit hall.
- Nem kell aggódnotok, a bejáratba még öt ember is beférne. Igaz nem akkora nagy barmok, mint te... - "Int" Jarod felé, ami akár bók is lehetne, de nem az. - de ketten simán. Én inkább a turbinák miatt aggódnék, azon nem könnyű átjutni. Eddig csak hatalmasságomnak sikerül egyedül. - Dűti ki a mellét, ha lenne neki a sok szőr alatt, meglátnátok mit akar csinálni. - Az épületen belül nem voltam szabad sohasem. Legalábbis míg ki nem jutottam az eszemnek köszönhetően. Így csak a bejutásban tudok segíteni. - Mondja Dönci, mint aki tisztában van vele, hogy nélküle nem tudnátok bejutni, sőt a segítsége nélkül semmire se mennétek.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 8:21 pm

Kellett Jarednek biztatnia ezt a szőrmókot, teljesen úgy csinál, mintha valami elcseszett szuperhős lenne. S nélküle semmire se mennénk. Kezd feldühíteni ez a kis patkány, de még vissza fogom magam. Legalábbis egy darabig.
-Remek, a turbinákkal ne foglalkozz. Én simán átjutok rajtuk, Jared lesz a probléma....van valahol amivel kitudnánk kapcsolni egy rövid időre?-
Kérdezem töprengve, észrevétlenül kellene bejutnunk, és ha Jared nem jut át. Nos meg leszünk lőve.
-Biztonsági őrök, intézkedések, berendezésekről tudsz valamit?


-Hé, nem is vagyok akkora....-
Morgom dühösen, mikor megjegyzéseket tesz a méreteimre. Mindenesetre szórakoztat ez a kis rágcsáló, ahogy előadja magát. Charlie további kérdéseket tesz föl, de még az előzőre sem válaszolt. Vagy csak nem akart.
-Hol is tudunk pontosan bejutni abba a szellőzőbe? És hallottál valamit egy Sigmund nevű emberről?-
Ez így elég kevés információ, de többet aligha tudunk szerezni. Örülhettünk, hogy legalább ennyire futotta.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 12:26 am

Dönci a hörcsög saját értékének teljes tudatában, tartja vissza az információkat, vagy éppen csak az egója az amitől nem hall vagy lát meg dolgokat. Látszólag nem is zavartatja magát, csak folytatja úgy, ahogy kedve tartja.
- A szellőzőcsatornát el sem lehet téveszteni. Abban a nagy pusztaságban, egy irdatlan nagy lyuk csak feltűnik az embernek, főleg ha időről-időre hússzaggató erejű szél vágódik ki belőle. Egy katonai bázisról beszélünk, szerintetek hány száz katona állomásozik ott? Én nem tudom, de biztos több száz kopasz állig felfegyverezve. Sigmund? Sose hallottam róla. Igaz nem sokat láttam az egész létesítményből. - Mondja az igazat, legalábbis ha jól tudjátok kivenni a hangjából. Ez pedig nem is olyan könnyű egy hörcsög szavajárásából megállapítani.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 1:58 pm

Csak mondja a magáét, s itt ennél a résznél rájövök: Többet nem is fogunk tudni kiszedni belőle. Hisz egy hörcsög - hiába beszélő - akkor is teljesen máshogy veszi, érzékeli a körülötte lévő világot, távolságot szóval mindent. Szerintem ennyi elég is, hisz bejutni akartunk. És akármennyire is elszeretnénk kerülni, harc nélkül úgy sem fogjuk megúszni.
-Tudsz még valami hasznosat mondani?-
kérdezem, mert ha nem akkor nincs értelme további időt elfecsérelni.


Érzem ahogy az ajkaim akaratlanul is rángatózik. Valahol két perc között elfogyott a türelmem, erre az egoista, öntömjénező hörcsögre.
-Na idefigyelj, ha tudsz még mást is ami hasznos lehet a számunkra, akkor köpd ki. Ne kelljen minden egyes szót kihúzni belőled! Elméletileg szuper intelligens vagy nem? Legalábbis ezt tartod magadról.....-
Kicsit hangosabb és türelmetlenebb vagyok a kelleténél, de már se időm, se kedvem, türelmem meg végképp nincs.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 8:32 am

A mondandója nem is hagy alább. Se a kérdések hatására, de még a mérgelődő képekre sem. Csak mondja, és mondja, a magát dicsőítő anekdotát, és az összes többi ember értelmetlen életéről szóló mondókákat. Végül egy dolog kizökkenti a végeláthatatlan szóáradatból. Charlie "Elméletileg" szava az, ami ilyen hatással van rá.
Azonnal elhallgat, és látjátok hogy szépen lassan elkezd felpúposodni a háta. A szőrét felborzolja, és újra kinyitja a száját, de sajnos ennek még annyi információtartalma sincs, mint az előző önlengésnek. Elkezd káromolni titeket, és az összes genetikai feljebbvalótokat. Szinte levegőt sem vesz a szitkok között, aminek se vége se hossza.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 6:41 pm

Szemöldökömet ráncolva, próbálom csökkenteni a rám törő fejfájást, a hörcsög szakadatlan szó áradatából fakkadó lassan görcsös migrénné alakul fájdalmat. Bár érteni a mondandóját, nem értem, egy-két szót elcsípve belőle, már réges rég nem arról beszél, amiért mi megkerestük.
Abban is kezdek kételkedni, hogy egyáltalán érdekelte-e, a jövetelünk. Próbálok szólni, rákiabálni, de Charlie megjegyzése csak fokozza, a - ha fogalmazhatok így őrületét - és el kezd szapulni minket.
-Jobb ha abbahagyod.....szóltam....menjünk Charlie, nincs értelme több időt itt tölteni.-
A bejáratot már megtaláljuk, a többit meg majd improvizáljuk.


De idegesítő egy alak, és apa szerint ez még szórakoztató is. ráadásul nem sokat tudtunk meg, csak annyit, hogy valahol van egy baromi szellőző lejárat. Ennyi. Nem sok, de több információt is elviseltem volna. Ahogy szapulni kezd minket, vízzé változtatom a kezem és az arcába fröccsentek egy adag vizet.
-Na most fejezd be! Így is elég türelmes voltam az irányodba, ha nem akarsz megfulladni akkor befogod! Tudsz még valamit mondani ami a hasznunkra lesz, vagy nem? Mert van jobb dolgom is, mint hallgatni a dühkitöréseidet. Mellesleg örülhetnél, hogy mi legalább szóba álltunk veled, a legtöbben már rég kibeleztek vagy eladtak volna. Igazán nem sokat kértünk!-
Csattanok fel dühösen, majd bólintok a tesómnak. Ha nem fog semmi sem mondani, akkor itt az ideje távoznunk innen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 11:59 pm

Dönci a hörcsög csak fúj egy nagyot és visszacaplat az odújába. Ezzel pontot téve a beszélgetésre. Úgy látszik nem nyertétek el egymás bizalmát, sőt ellenszenv mindkét fél részéről biztosítva van. Már csak azt kell eldöntenetek mit is tesztek most. Visszamentek apátokért, és egyesített erővel próbáljátok bevenni a bázist, vagy új információmorzsák után kutattok, hogy talán ne kelljen erőnek erejével megtenni azt, amire képesek vagytok.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 2:45 pm

-Remek, ideje volt már....-
Dohogok dühösen, mikor a hörcsög vissza caplat a lakásába. Kifelé sétálok a romok közül, de előtte még rúgok egyet a szekrénybe. Csak azért is.
-Remek, most mit csináljunk? Szerintem jobb ha akcióba lépünk. Be tudunk jutni, s többet nem igazán tudunk meg szerintem.-
Vázolom az elképzelésemet Jarednek, miközben lassan elhagyjuk a romos házat. Megtorpannok és várom a választ, miközben a környéket figyelem. Inkább csak megszokásból, semmi érdekes nincs a környéken.


Csendben figyelem ahogy, Dönci fújtatva elvonul előlünk, vissza z odújába. Majd Charlie megrúgja a szekrényt, mielőtt megakadályozhatnám ebben. Utána sétálok, kerülgetve a romokat, majd rá nézve lassan válaszolok.
-Nem szívesen, ugarnék bele ennyi információ után....de nem hiszem, hogy várhatnánk tovább ezzel. Minél tovább várunk egyre kevesebb lesz az esélyünk arra, hogy sikerül....menjünk, igazad van. Ne húzzuk tovább az időt.-
Bólintok Charlie ötletére, habár elég nehezen. Valahogy nincs jó érzésem ezzel kapcsolatban,
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 11:03 pm

A házból kilépni, nem is olyan nehéz, főleg hogy még ajtaja sincs, ami marasztalna titeket. Újra az utcán vagytok tettvágytól fűtve, már csak annyi a gond, hogy mihez is kellene kezdenetek. Ezt nem tudjátok, legalábbis a mesélőtök nem tudja. Indulnátok csak még az úti célt kell kiválasztanotok. Egyből a katonai bázist ostromoljátok meg, vagy talán még kerestek hozzáértő embert, hogy kikérhessétek a tanácsát?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jackson ikertestvérek búvóhelye
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Charlie Jackson
» Charlie Jackson - Zuhatag
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson - Kristály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: