DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Jackson ikertestvérek búvóhelye

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 2:24 pm

A nyugtalan álmomból, egy hangos csörrenés riaszt fel. Úgy ahogy vagyok, kócosan és szinte teljesen meztelenül kirontok a szobából. Apát látom, ahogy eltört egy poharat. S káromkodik egy hatalmasat rajta.
-Most már látom kitől örökölte Charlie ezt a stílust....-
Mosolygok rá, majd ha akarja, ha nem megfogom és szépen leültettem az egyik székre, addig én feltakarítom a romokat, öntök egy pohár vizet neki.
-Vicces vagy....-
Morgom Charlie-nak, aki mondjuk úgy nem túl szalon képes. Ahogy kiért gyorsan magamra kapok valami ruhát, majd a kezembe nyomott papírokat nézem át. Apára pillantok, vajon ki fog-e borulni azon hogy Charlie nem várta meg ezzel a dologgal.


Mmmmm...kávé....kell egy kávé. Vagy egy liter, lehetőleg intravénásan. Még a szememet is alig bírom kinyitni, nem hogy a csörömpölésre fel kelni gyorsan. Bár érzem, ahogy a víz a földön csattan, majd újabbat önt valaki. Erre nyílnak ki a szemeim. Azt hiszem jobb ha hozzászokok ehhez az új érzékeléshez vagy mihez. Megmosom az arcom, a tükörbe már bele sem merek pillantani. A hajam pedig kész borzadály lehet.
-Tesó, ezzel akár temérdek pénzt is kereshetnél. Erotikus takarítás....-
Vettem oda Jarednek, aki majdnem pucéran takarítja az üvegcserepeket. Az első utam a kávéhoz vezet, majd szó nélkül nyújtom át a papírokat, amiket kiválogattam Jared csak legyint egyet, apa viszont még nem szólt semmit.
-A lemezekkel nem tudtam mit kezdeni, de ezek használhatóak. Leginkább a fenyegetés tűnik használhatónak....-
Beszélek ásítozva, miközben a kávémat kortyolom.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 7:15 pm

Apátok mohón kikapja a lánya kezéből a papírokat, és azonnal leül az asztal mellé tanulmányozni azt. A szemei csak úgy falják a sorokat, mikor végigér újra elkezdi olvasni. Amikor másodjára is végigér rajta, lecsapja a papírt az asztalra, és hátrahajtja a fejét. A kezébe temeti az arcát, és elkezd rázkódni a teste. A "remegés" egyre erősödik, majd hang is távozik a meggyötört testből. Hangos férfias nevetés, az egész helyiséget bejáró hang, ez ami a derű legalapabb formáját osztja meg mindenkivel a közelben.
- A kis kurafi tényleg kijutott, a fene se gondolta volna, hogy megment azt a nagy pofáját. - Az apátok harsány, és boldog, ilyennek sem láttátok még mostanában. Nem is zavarja a sérült karja, vagy az hogy állatokat keresve álltok mellette.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 2:16 pm

A megmaradt pohárból, egy adag vizet kortyolok. Közben a szemeimet dörzsölöm, nem igazán aludtam ki magam. s azt a kis idő nem volt túl pihentető. Apára sandítok, de nem mond semmit csak a papírokba mélyed. Majd ijesztő nevetésben tör ki. Kérdően pillantok Charlie-ra, de csak a fejét rázza. Igazából gőzöm sincs mi is áll a papírba, így én is gyorsan elolvasom. Nem találom túl viccesnek. Mellkasomra font karokkal várom a magyarázatot. Nem örülök, míg ki nem derül, hasznunk is lesz-e ebből, vagy sem.

-Na, finomabban ha lehet....-
Morgom két korty kávé, és apa mozdulata után. szerencsére nem akadt ki azon, hogy én már át néztem egyszer a zsákmányolt papírokat. Csak átolvassa, majd kicsit meglepődve látom, hogy nevetésben tör ki.
-Ismered ezt a...Döncit? Ő is a laborban volt? tudod merre találhatjuk?-
Kérdezem izgatottan, s most már a hajam állapota sem izgat annyira.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 10:22 am

Az apátok lassan abbahagyja a nevetés minden formáját, és csak nemet int a fejével. Lerakja az asztalra a papírt, kitörli az utolsó könnycseppet is a szeméből, és csak utána fordul felétek.
- Ez a "Dönci" egy kísérleti alanya volt az intézetnek. Akkor még én is ott dolgoztam, aztán rajtam is elkezdtek kísérletezni. Csak azt vettem észre, hogy már nincs ott, de az nem tudtam, hogy kiszökött. Úgy néz ki van valaki aki tudja a bevezető utat. - Vigyorodik el, valamin, amit nem nagyon értetek. Végül még hozzáteszi. - Fogalmam sincs hol van a kis piszok, de erre szerintem rátudtok jönni magatok is. - Adja meg nektek a kellő bizalmat, és a nem is túl könnyű feladatot. Úgy néz ki rátok bízza a dolgot, ő úgysincs még olyan állapotba, hogy tudjon bármerre is menni.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 2:01 pm

Apa végül csak abbahagyja a nevetést, még a szeme is belekönnyezik. Én korántsem találom annyira viccesnek a levelet. Sőt még, apa magyarázata után sem túlságosan. De megkönnyebbülök, hogy végre van valami röpke lehetőségünk a visszavágásra.
-Szóval ez a fickó is egy kísérleti alany volt, meglépett és bosszút akar.-A bosszú része nem igazán tetszik, én csak le akarom csukatni Sarah-t, és annyit akarok, hogy hagyjanak békén most már minket. De ha vele kell szövetkeznünk, akkor jobb ha nem szalasztjuk el a lehetőséget.
-tudsz róla, egy leírást adni....-Némileg habozva még felteszek egy kérdést.
-Tudod hogy mi történt velünk ott lenn? Félek, hogy újra megtörténik és megint megsebzek valamit....-


-Ez annyira szórakoztató?-
Kérdezem lebiggyesztett ajakkal, nekem ez nem igazán ad nevetésre okot. Igaz nem is ismertem ezt a személyt, akiről apa beszél. De engem egyáltalán nem érdekel a kiléte, hogy kicsoda valójában. Kaptunk egy lehetőséget, és élnünk kell vele. Újra a kezembe veszem a papírt.
-Remek, de csak a levélből tudunk ki indulni, talán a bélyeg nyomra vezet valahogy minket...-
Morgom bosszúsan, nem vagyok nyomozó. Jared kérdésére felkapom a fejem, szóval nem csak engem aggasztott ez a dolog. Kétlem, hogy apa tudná rá a választ.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 6:06 pm

A leírásra tett kérdés hallatán apátokra megint rájön a röhögőgörcs, igaz ez már sokkal rövidebb lett. Nagy lihegések után lenyugszik, és lassan válaszol is.
- Hát tudjátok ha meglátjátok megismeritek. Ha nem a nagy szájáról, amivel az egész emberiséget el lehetne átkozni, akkor a megjelenéséről. - Mondja ugyanolyan derűsen mint eddig. Végül a megnézi a bélyeget is, de látszik rajta, hogy nem a téma szakértője. Sok mindenhez ért az apátok, de bélyegekhez biztos nem. Így rajtatok múlik, hogyan is göngyölitek fel a ügyet.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 5:03 pm

Apa lassan már görcsösen röhög a kérdéseinken. Kicsit bosszúsan és ingerülten válaszolok neki.
-Remek, ha abbahagytad a nevetést, akkor mi el is indulnánk. Felkutatni ezt a fickót...-
Nem sok mindenünk van, s egyenlőre csak egy ötletem van. A bélyeg alapján elindulhatunk valamerre. A széket hátra tolva, a levelet pedig Jared kezébe, a szobámba vonulok. Így csak nem mehettek ki az utcára. Amint elkészültem, és Jared is, készen vagyunk az indulásra. Remélem jutunk is valamire.


Mosolyogva figyelem apát, akinek feltűnően jó kedve van. Persze kicsit rosszul esik, hogy nem válaszolt a kérdésemre. De nem fogom még egyszer megkérdezni tőle. Charlie ingerülten a kezembe adja a papírt majd kivonul.
-Bocs apa, de ő már csak ilyen. Sokszor nem gondolja komolyan ezt a viselkedést.-
Gyorsan magamra kapok valamit, összeszedem a lemezeket. Hátha valahol megtudjuk nézni őket, majd megvárom Charlie-t, aztán indulunk is.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 10:53 pm

Apátok csak int mindkettőtök viselkedésére. Nem zavarja egyáltalán eddig nem volt családja, most pedig egyből két gyerek vigyázza minden lépését. Kérhetne ennél többet bárki is? Csak int nektek, ahogy kiléptek a házból, és még utánatok is kurjant.
- Vigyázzatok magatokra, és ne lepődjetek meg semmin. Úgyis sok furcsaságot fogtok látni még. - A hangja elhalkul, de még ki tudjátok venni, hogy lefekvésről, kényelmes hosszú alvásról, kis kurafiról, és valaminek az elvesztéséről motyog magában.
Kint álltok az utcán, új tervekkel, és új reményekkel. Talán most megtaláljátok azt, amit akartok. Döncit felkutatva, talán elég esélyetek lesz betörni és minden terhelő bizonyítékot megtalálni anyátokról. Leleplezni az egész cselszövést, és kísérleti.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:38 pm

Útra készen vagyunk, még gyorsan felkapok egy kopottas táskát, és belegyűröm a papírokat, és a lemezeket. A vállamra kapva intek apának, aki még mindig morog valamit az orra alatt, ahogy kilépünk a raktárból. Charlie-ra pillantok.
-Nem bálba megyünk.....-
Morgom forgatva a szemeimet, hisz úgy ki öltözött, mintha valami flancos estélyre lenne hivatalos.
-Jó, jó menjünk. De hova is?-


Apa még mindig titkol valamit. Ez az érzésem, vagy csak túlzottan is üldözési mániában szenvedek. Ami, tekintve az eddigi életemet, nem is lenne túlzottan furcsa. Egy pillantással elhallgattatom.
-Lehet, hogy nem megyünk bálba, de akkor sem szeretek szakadtan járkálni....-
Fortyanok fel, majd új fenn Jaredre pillantok.
-Nézzük meg a bélyeget, talán a Központi Postán tudnak valamit róla....vagy esetleg olyan személyről aki tudhat.-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 12:16 pm

Az utca forgataga hamar magába fogad titeket. Senki sem figyel fel rátok, csak sima átlagos szürke civileknek tűntök, így semmiben sem különböztök a tömegtől. Legalábbis a körülöttetek állók így vélik. Mindenki siet dolgára, néha-néha meglöknek a vállukkal, és bocsánatkérés mormogása közben el is tűnnek a többi ember között.
A beszélgetésetek, senkinek nem tűnik fel, így a kibuggyanó ötlet, csak Jared fülét üti meg. A gondolat tetté alakul, és az áldott tömegközlekedést használva el is éritek, a hivatalt. Az emberi massza itt még sűrűbb, így meg a akarna valaki akkor sem tudna követni titeket. A tömegben biztonságba vagytok a figyelő szempároktól. Ott álltok a posta ajtaja előtt, és bent a a pultok mögött a postáskisasszonyok csak a kuncsaftokra várnak. Azt akarják hogy jelentéktelen bajaikkal zavarják őket az emberek.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 11:29 am

Hamarosan elnyel minket a város nyüzsgő tömege. Legtöbben nem is foglalkoznak velünk, amiért elég hálás vagyok. Legalább itt nem kell rejtőzködnünk, figyelni minden lépésünkre. Charlie-val ellentétben, én nyugodtan veszem, ha egyszer-kétszer nekem jönnek. Nem zavar, s legtöbbször elnézést is kérnek miatta. Már aki, persze. Látom nem sok kell, hogy kiakadjon emiatt. Úgy hogy inkább a tömegközlekedés felé terelem. Jobb mintha lekezdene kiakadni.
Némi zötykölődés után, megérkezünk a postára. Lendületesen az egyik pult felé veszem az irányt. Ha kell kivárom a sort is.
-Elnézést tudna segíteni egy kicsit nekünk. Ez a bélyeg érdekelne minket, elég ritkának tűnik, nem tudja esetleg honnan való, vagy hogy hol lehet beszerezni?-


Ez a sok ember kezd kiakasztani, ráadásul tapossák egymást, nem is érdekli őket más, csak a saját kis dolguk. Persze minket is csak a sajátunk érdekel-ráadásul fontosabb is, talán mint másoké- nem taposok le ezért másokat. Jared előáll egy jó ötlettel, s bár itt is elég nagy a tömegnyomor, talán egy fokkal kibírhatóbb, mint az utcákon.
Jared után sétálok, előveszem a levelet, s lehetőleg az írásos részét eltakarva mutatom a bélyeget, a pultos csajszinak.
-Remélem tud segíteni, elég fontos lenne....-
Teszem hozzá moslyogva, elővéve a legjobb formámat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 6:27 pm

Egy kedves postáskisasszony fogad, aki már benne van a korban. Amikor megérkeztek hozzá feltolja szemüvegét az orrán, és szúrósan néz titeket, de a hangja mégis mégis kedves és barátságosnak hat. De csak a szeme, a szemével éppen hogy csak nem döf át.
- Kedveskéim, ez a múlt havi akciónk volt. Kiadtunk az egész államban, csak a gyűjtők kedvéért, nincs sok belőle. Őrizzék meg jól. Húsz- harminc év és tízezreket fog érni. - A mosoly még mindig ott ül az arcán, de az éppen csak, hogy a helyén maradó fogától, még mindig a hideg rázz ki titeket. - Még valamit kedveskéim? Tehetek értetek még valami?
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:33 am

Előre látom, hogy Charlie-nak nem fog tetszeni a pillantás, ahogy a nő ránk néz. Sóhajtok egyet, s mielőtt elkezdené a műsort, átveszem az irányítást.
-Igazán kedves. Igazából tudtuk, hogy elég ritka ez a bélyeg. A megbízónk szeretné felvásárolni a már kiadott példányokat. De ehhez kellene némi információ....-
Próbálok elbűvölő lenni, megpuhítani a nőt. Aki nem túl szívélyes, hiába mosolyog ránk annyit.


ez a nő valami hihetetlenül idegesítő, az egyszer biztos. Ráadásul a mosolya hátborzongató. Mintha nem is mosolyogna, hanem inkább vicsorogna. A hátamon végigfut a hideg, ha csak ránézek.
de legalább sikerült megtudni valamit már csak a vevők címét kellene megtalálnunk, kiderítenünk. Jared a nőt kérdezgeti, de biztos vagyok benne, hogy nem fogja elárulni nekünk. De ez is megér egy próbát, míg Jared beszélget én alaposan körbenézzek. Talán nekünk magunknak kellene megszereznünk a vevők listáját. biztos, itt tárolják valahol, talán benn, az épület belsejében.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 11:24 am

A nő mosolya még szélesebbre húzódik, úgy már látszólag sem tartja fenn a mosolyát. Úgy néz ki nem tette meg a kellő hatását a kedves beszéd, és Jared elbűvölő pofikája.
- A vásárlóinkról semmilyen információt nem adhatunk ti. Remélem ezt megérti. - A vigyor marad, de a hangsúly már nem. Éppen csak, hogy nem küld el téged a világ naposabbik felére.
Eközben Charlie megfigyelheti, hogy teljesen el van szeparálva a dolgozók része, a vevőkétől. Nem véletlen, elég sok pénzzel bánnak a postákon, és senki nem akarná, hogy minden jöttment, kirabolhassa azt. Az iratok nagy része, legalábbis a legtöbb irattartót egy hátsó szobába tartják. Talán ott lehetne megtalálni a számotokra értékes dolgokat.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 1:38 pm

A nőről rögtön lefoszlik a segítőkészség utolsó szikrája is. Szinte vicsorogva válaszol a kérdésemre. Nincs sok kedvem mosolyogni, de nem hagyom hogy ilyesmi kihozzon a sodromból. Továbbra is kedvesen beszélek vele.
-Persze megértem, csak a megbízóm miatt kérdeztem rá.-
Érzem Charlie szorítását a felkaromon, biztos kitalált valamit. Rendben addig én lekötöm a nő figyelmét.
-Esetleg tudna nekem mutatni, különféle bélyegeket? Talán találok olyat ami érdekelheti a főnökömet.-


Legszívesebben felképelném ezt a nőt, már csak a vigyorgása miatt is. Arról ne is beszéljünk, hogy hogy beszél ez velünk. Míg Jared leköti a figyelmét, addig én körbe nézek. Ahogy látom egy külön elzárt részen tartják a nekünk kellő információt. Gyorsan ki kell találnom valamit. Megszorítom Jared kezét, remélem veszi a lapot. A tervem egyszerű, a tűzjelzőt benyomva, s az az követő zűrzavart kihasználva, talán hozzá férek azokhoz az iratokhoz. Ha minden jól megy sikerül is kiviteleznem. Lassan a jelzőhöz somfordálok és a megfelelő pillanatban aktiválom. Ha minden összejön.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 5:16 pm

A postáskisasszony hunyorogva néz rád, végül beletörődik, hogy fel kell állnia. Nagy nehezen kikászálódik a székéből, és odanyög még egy leginkább "Természetesen"-re emlékeztető motyogást. Nehezen eltotyog az egyik hátsó traktusban lévő szekrényhez, és kevéske motozás után elindul visszafele. Ekkor üt ki a pánik.
Charlie minden figyelő tekintet nélkül eljut a tűzjelző kapcsolójáig, és egy erős mozdulattal megrántja a kart. A felbolydulás leírhatatlan. Először a tűzjelző kapcsolódik be, utána az emberek is hozzátesznek még az éktelen lármához. Ha még a vijjogás nem lenne elég, a sikolyok rátesznek egy lapáttal. Az emberek és leginkább a nők elkezdenek pánikolni, de senki nem mozdul, amíg a tűzcsapok meg nem nyílnak és el nem kezdik eregetni az égi áldást.
A víz mindent eláraszt, és átitat, a nők hajukat fogva kezdenek el a kijárat felé rohanni, míg a férfiak csüggedten és fejüket fogva követik szívük választottjait. Lassan, elkezd kiürülni a hely, és a pénztáros kisasszonyok is elkezdenek összepakolni, hogy az értékes iratok el ne ázzanak.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 7:15 pm

Remek, Jared vette a lapot és leköti annak a sótlan picsának a figyelmét. Észrevétlenül sikerül meghúznom a tűzjelzőt. Szinte azonnal kitör a pánik, pont ahogy terveztem. Az már viszont nem volt a tervben, hogy a személyzet neki áll menteni a papírokat. Komolyan a számítógépek világában, képesek nyamvadt papírokkal kínlódni. Remélhetőleg Jared ezzel is kezd valamit. Addig én vízzé változok, persze akkor ha senki sem lát és az iratszekrényhez megyek. Ha máshogy nem akkor valahogy észrevétlenül próbálom megtalálni a minket éríntő papírokat.

Szóval ez volt a nagy terv. A tűzjelzés után, vízpermet árad mindenfelé, miközben a többi itt lévő, pánikolva menekülni kezd. Kivéve az itt dolgozók. Akik a papírokat akarják menteni. Így nagyon nem lesz jó a dolog. Bár nem szeretek ilyet csinálni, mégis meg teszem.
-Jöjjenek már kifelé. Az életük és a családjuk fontosabb ezeknél a papíroknál?-
Kiálltok rájuk, remélhetőleg elég jól eljátszva a rémültet aki retteg a tűztől. Remélem legalább annyira elhiszik, hogy elindulnak kifelé, míg Charlie végez. Más ötletem nem nagyon van.
-Gyerünk igyekezzenek már, ha a tűz túl nagy ez a kis víz nem fogja megállítani!-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:32 pm

Charlie cseppfolyós alakra vált, és reméli hogy jól gondolja, és tényleg nem veszi észre senki. Lassan tócsaként közelíti meg az iratszekrényt, amiben meglepően sok zöldhasút is betuszkolnak. Akkor tényleg nem csak az iratokkal foglalkoznak, hanem a rengeteg pénzt is mentik, amíg csak tudják.Eközben testvére Jared színészeket meghazudtoló játékkal próbálja megkönnyíteni a dolgotokat. A hatás félig meddig sikerül, elsőnek is mindenki a primadonnára szegezi a figyelmét, és az egyik biztonsági őr oda is lép hozzá. Kedves erőszakkal elkezdi kitessékelni az intézményből a fiatal férfit, így magára hagyva a testvérét.
Charlie közben mindent megtesz, hogy a legkisebb feltűnés nélkül nyálazza végig a lapokat. Szerencsére sikerrel jár, legalábbis amennyire csak lehetséges. A nedves ujjai végigpörögnek a sorokon, és megleli a korlátozott számú bélyegek eladási listáján azt a nevet, amit soha sem fog eltéveszteni. A név mellet címet is talál, így már könnyedén meg tudja találni a szökevényt.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:02 pm

Mindenki rám figyel, igaz úgy bámulnak mint egy ütődöttre aki bepánikolt. Charlie-t, már rég elvesztettem a szemem elől. Remélem sikerül neki. Annál is inkább mivel a biztonsági őr közeledik felém. Jobb lesz ha nem ellenkezek vele, karon ragadva kifelé kísér az épületből.
Reménykedek benne, hogy nem bukott le, és sikerült megszereznie a címet. Ahogy kiérek, és az őr elenged, az épület sarkához sétálok. A tömegben amúgy sem vagyok feltűnő. Izgatottan várom, hogy Charlie valahol megjelenjen. Remélhetőleg a címmel együtt.


Nem várhatok tovább, így vízformában az iratszekrényhez megyek. Mihelyst odaérek, hallom Jared kiabálását. Azt hiszem, jobb ha színésznek nem megy el. Óvatosan és közben gyorsan - ami marha nehéz - próbálom kisilabizálni a bélyeg eladási papírok közül, azt ami nekünk fontos lenne. Legalább ebben szerencsém van, meg is találom a megfelelő nevet és hozzá a címet is. Gyorsan memorizálom, aztán vízformában maradva, próbálok lelépni innen. Keresni egy hátsó ajtót vagy ablakot vagy bármit a főbejáraton kívül ahol kiférek észrevétlenül.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:22 pm

A két testvér találkozás nem várat magára. A sarkon váró Jared, mintha csak telepatikusan irányítaná lánytestvérét. Charlie a női WC felé veszi az irányt, ahonnan biztos szabadulást remélhet. Ahol a vízvezeték bármennyire elviszi, akár még a csatornába is, ahonnan csak nemrég szabadultak meg. Szerencséjére illatosabb utat is talál magának, az ablakon keresztül. Még mindig folyékony formában kiszabadul a postáról, és meglátja Jaredet a sarkon rá várva. Innen már csak másodpercek vannak hátra a találkozásig.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 5:02 pm

Na azt már nem! Ha nem muszáj nem fogok még egyszer a lefolyókban mászkálni. Elég volt egyszer, még sok is. Inkább a WC ablakánál surranok ki. Remélhetőleg mindenki a főbejáratnál tolong a tűzriasztás miatt. Mindenesetre alaposan körülnézek mielőtt vissza változok az igazi alakomban. Aztán gyorsan megkeresem Jaredet.
-Meg van a cím, mellesleg jobb ha színésznek nem állsz. Elég gyatra alakítás volt az előbbi...-
Vigyorgok rá, majd intek neki, induljunk a fickó címére, minél előbb annál jobb.


Aggódva figyelem a tumultust a posta előtt. Ahogy nézem mindenki itt tolong, és szerencsére senki sem vette még észre Charlie mesterkedését. Türelmetlenül várom, hogy vére megjelenjen mikor hirtelen meg hallom a hangját, a hátam mögött.
-Nagyon vicces vagy, mondhatom. Örülj, hogy kitaláltam valamit....-
Duzzogok, de azért közben mosolygok. Végre találtunk valami kézzelfogható nyomot amin elindulhatunk. Sietve fordulok utána, s követem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 5:14 pm

Testvérpár élcelődések közepette megközelíti az egyáltalán nem túl messze lévő címet. Sőt ahogy haladtok talán az a gondolat is átfut az agyatokban, hogy miért csak egy saroknyira van a kiszemelt ház. Ha hasonló gondolatok megfordulnak a fejetekben, ha nem akkor is megérkeztek a megfelelő utcába. Nem a legelegánsabb környák az biztos, és a lakcímet is csoda, hogy megtaláljátok.
Egy aluljáró, és egy épületen való keresztüljutás után megtaláljátok a címet. Legalábbis remélitek, hogy nem ezt a címet keresitek, de ettől függetlenül megtaláljátok. Egy aprócska házacska, van a nagyváros sűrűjében, ami annyira romos, hogy emberi láb már évtizedek óta nem tapodhatta ezeket a kiégett deszkákat. Egy deszkaház, ami egy feltehetőleg tűzvész után maradt üresen, és még egyetlen egy vállalkozó szellemű építész se épített ide bevásárlóközpontot.
A romokból még kilátszik, hogy a ház egy nappaliból, a csempézés miatt úgy ahogy épen maradt konyha, háló, és a fürdőszoba. Nem nagy, de talán egy kis családnak pontosan megfelel. Itt csoda lesz ha találtok egy embert, aki vehette a bélyeget.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 3:33 pm

Egy elég lepukkant környéken áll a ház. Legalábbis Charlie ezt a címet nézte ki, nem sokkal ezelőtt a postán. Deszkaház szerűség, némi bolyongás után rá is találunk. Ennél még a mi raktárunk is jobb állapotban van. Megállunk az épület előtt.
-Nem hiszem, hogy itt lakna bárki is. Én megyek elölről, kerüld meg a házat és állj őrt hátul. Hátha szökni akar.-
Szólok neki, majd elindulok a bejárat felé. Bekopogok ha kell kiabálok is. Persze nem akarom elrémiszteni a fickót. Feltéve ha van itt valaki.


Ez ám a luxus környék. Megfordultam már a csatornától kezdve, lepusztult városrészekig, de ez a ház ha mondhatom ezt, ezen is túl tesz. Végre megérkezünk a címre, bár nekem elég gyanús, hogy ilyen közel van a postához. Remélem itt találjuk a fickót. Vállat vonok és elindulok megkerülöm az épületet. Valami hátsó bejáratot keresek, vagy egy ablakszerűséget, amin keresztül beleshetek. Míg Jared elől próbálja meg, előcsalogatni. Feltéve ha van itt valaki.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 5:42 pm

//Akkor biztos tudtam elég érthetően fogalmazni. A ház teljesen csontig ki van égve, csak egy romhalmaz az egész, aminek se falai se ajtaja nincs. Kivéve a konyhát ahol a csempézés úgy ahogy megvédte a falat a leégéstől. Így ha nem gond úgy veszem, hogy átkutatjátok a romokat.//

A testvérpár csak lépdel óvatosan az épület maradványai között. Üszkös fadarabok, és felismerhetetlenségig elmállott használati tárgyakon taposnak. Nem sokat látni itt, talán csak a szobák maradványainak körvonalait. A ház nem volt túl nagy, de talán egy családnak éppen megfelelt. Két szoba és kész, semmi több. Itt bárki boldogan élhetett, míg el nem vesztették az egész életüket, egy feltehetőleg szerencsétlen tűzben.
A talajból kilógó vízcső még éppen csöpög, aki elzárta nem csinálta túl jó. Igaz a cseppek egy aprócska domború fémlapba csöpögnek, a mennyiségből meglátszik, milyen régóta is van ez az állapot. Még találhattok egy ősöreg televízió maradványt. A képernyője betört, és már a burkolata is kettényílt, úgy fekszik a földön képernyővel lefele, és várva az utolsó pillanatot amikor megadhatja magát az időnek. Végül a konyha, mert hogy az volt, minden kétséget kizáróan. Itt sem található semmi sem, ami egy ember ittlétére engedne következtetni. Csak egy fiókos szekrény maradt meg a konyhabútorból. Szinte tökéletes állapotba maradt, igaz a szabad ég alatti lét, neki sem tett túl jót. A tűz legalább nem fogott rajta. Az ajtajai a helyén, és még talán a virágok is látszanak rajta, ami díszítésként tétetett rá.
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 3:31 pm

//Érthetően fogalmaztál, csak én olvastam félre hullafáradtan. :s Bocsesz//

Valószínűleg leégett az egész ház, és senki senki nem vette a fáradtságot, hogy egyáltalán el takarítsák a romokat. Már csak az a kérdés, hogy valóban itt élt-e, az akit keresünk, vagy csak ezt a címet adta meg, hogy beírjon valamit, mikor kérdezik. Bár nincs messze a posta épületétől, így talán az ottaniaknak tudniuk kellene hogy leéget ez az egész. Átlépek a tévé fölött, majd az egyetlen épségben maradt berendezési tárgyhoz lépek. Charlie léptei hallatszanak mögöttem. Rá se kell néznem tudom, hogy eléggé dühös lehet.
A szekrényhez lépek és megpróbálom kinyitni, remélem nem hullik szét az érintésem nyomán.


Az első gondolatom, hogy át lettünk verve, a postás vénkisasszonnyal egyetemben. Ez egy romhalmaz, jó esetben egy-két csöves tanyázhat itt, bár inkább azok is jobb helyekre húzódnak be. Nem ebbe a romhalmazba. Egy tévé, néhány felismerhetetlenségig eltorzult tárgy, más semmi. Dühösen taposom a törmeléket, ami idegesítően recseg a talpam alatt. Ha nem találunk semmit, ijesztően pipa leszek, és jobb ha olyankor még Jared sem szól hozzám. Nagy csörtetéssel a szekrényhez lépek, és csípőre tett kézzel, a lábammal dobolva a törmeléken, várom, hogy kinyíljon. Meg kell mondanom nem várok, túl nagy sikert.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jackson ikertestvérek búvóhelye
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Charlie Jackson
» Charlie Jackson - Zuhatag
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson-Kristály
» Jared Tyler Jackson - Kristály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: