DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok, közterületek

Go down 
+15
Kevin Chase
Tigra
Andrew Ramirez
Blaze
Kétarc
Airie
Morgana Le Fay
Alfred Pennyworth
Cybergyík
Robin
Végrehajtó
Vadmacska
Madárijesztő
Gid Lucione
Batman
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2011 11:11 am

A város központjának utcái, terei, sikátorai. Éttermek, szórakozóhelyek, üzletek és iroda épületek.

Mr. Bone kalandja

//Előzmény:Külváros//

Lassan itt az idő. A terv már a fejedben van, s az irodaház, hátsó bejáratánál vagy. Mindjárt itt az idő, az elterelés nemsokára kezdődik. A forgalom, ezen a részen már nem jelentős, s egyenlőre senki sem vett észre. A szemközti sorház kapualjában vagy, pont szemben az épület hátsó bejáratával. Őrt egyenlőre nem látsz, s elméletileg nincs is. Pár perc múlva tompa robajt lehet hallani, elkezdődött. Ahhoz hogy lejuss a föld alatti részekhez meg kell találnod a liftet a földszinten. Most kell indulnod, amíg késő nem lesz.


//Írd le , milyen és mennyi felszerelés van nálad, ha megkérhetlek.//
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 7:54 pm

Mindjárt elkezdődik az akció. Nagyon vártam erre és fel is készültem rá. Most két végtag emésztődik bordáim között és próbálok sietni. Két kés van nála egy kevés kötél és egy zsák amibe ha belefér a csomag oda fogom berakni. A kések a őrökre van, hogy megbírjam ölni őket és levághassam őket tápanyagként. Ekkor egy tompa robajt hallok ami azt jelentette, hogy elkezdődött az elterelés. Sietve bementem az ajtón és futva elkezdtem keresni azt a liftet amivel le tudok menni a föld alatti szintre. Egy kés a kezembe van készen létbe helyezve. Ha jönne egy őr gyors mozdulattal ledöföm. De azért figyeltem, nehogy belezavarjak az elterelésbe. Meg elvileg most fog jönni néhány őr.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 8:43 am

Ahogy belépsz az ajtón, a robajt mintha elvágták volna. Csak a ventilátorok hangját lehet hallani, s siető lépések hangját. Egy folyosóra jutsz, ami előrefelé vezet a recepció felé, valamint jobbra találod a lépcső házat. Illetve különböző helységek nyílnak a folyosóról. A Lift a folyosó közepén helyezkedik el, nem messze tőled. Őrt egyenlőre nem látsz, így szabad az út.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 2:10 pm

Amikor belépek az ajtón a különös hang megszűnik és csak a ventilátor és a lépéseim hangja visszhangzik. Ekkor egy folyosóra jutok ahol egyenesen a recepcióra jutok. Jobbra pedig a lépcső ház van. meg még csomó helységek nyílnak a folyosóról. A lift a folyosó közepén van és nincs messze tőlem. Simán át bírok menni, mert egy őrt se látok jönni. Az elterelő hadművelet akkor már javába folyik. Így könnyen és gyorsan el bírok jutni a lift felé így arra veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 10:45 am

Elég nagy zűrzavart okozhattak, mert szinte egy őrrel sem találkozol az utad során. A falakon lévő kamerák, pedig nem róják a szokásos körüket, hogy felvegyenek mindent amit a folyosókon látnak. Halottak, legalábbis egyenlőre. Csak rövidke percekbe telik, ahogy eléred a liftet.
Azonban az nincs itt, éppen most érkezik s nyílik ki az ajtaja. Nincs időd elrejtőzni, a liftben pedig két fegyveres biztonsági őr áll. Zavarodottan néznek rád, majd a pisztolyuk után nyúlnak.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 5:35 pm

A lépteim hallatszanak a folyosón és már csak néhány lépésre voltam. A kamerák láthatólag nem mozognak így azt sejtem a elterelés nagyon nagy zűrzavart kavart. Mire odaérek a lifthez azt látom, hogy nincs ott. Elgondolkoztam azon, hogy netán rossz helyre mentem-e. De erről szó se volt, mert épp most jött fel a lift két fegyveres katonával együtt. Pont jókor jöttek mivel a hús ami a testemen volt már felemésztődött jöhet az után pótlás. A katonák meglátva a fegyvereikhez nyúlnak. Úgy döntettem nem érdemes most használni a kést így csak az öklömmel fogok harcolni. Mivel jó kemény csontjaim vannak így nem okozhatnak nagy kárt.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 6:10 pm

Az őrök figyelmeztetés nélkül tüzelni kezdenek rád. Mondhatni nem nagy eredménnyel, de ezt ők nem tudják. Így csak folytatják a tüzelést, szitává lőve a ruhád. Nem habozol, s az átlagnál erősebb csontjaiddal leütöd a hozzád közelebb eső őrt.
A másik viszont az eszméletlen társát neked lökve, az adóvevőért nyúl. Nyilván jelentené a jelenléted amit nem engedhetsz meg magadnak.


//Legközelebb légyszi írd azt is hogy milyen mozdulatokkal szeretnéd vagy tevezed leütni őket, meg ilyesmi.//
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 6:18 pm

Az őrök tüzelni kezdenek rám és ezt én meg se érzem. De a ruhámmal nem ez a helyzet.
- Úgy látszik tartoztok egy ruhával!
Lassan közelebb megyek a közelebbi őrhöz és bemosok neki egyet. A másik pedig nekem löki társát, hogy feltartson vele. S az adóvevőért nyúl, hogy hívjon erősítést. ez nem hiányzott nekem és megpróbáltam gyorsan félre lökni az elájult embert. Majd késem elővéve meg próbálom le vágni azt a kezét a férfinak ahol az adóvevő van. Ha nem sikerülne egy arcon rúgással máris mély álomba teszem.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 6:37 pm

A lift ajtaja elég szűk, így csak befelé tudod lökni az eszméletlen őrt. Ezzel nincs is semmi gond. Azzal már nagyobb, hogy belebotlasz, ahogy a még élő felé vágnál a késeddel. Azonban a lendületed visz tovább, s az őrt, saját magaddal együtt a lift hátsó részéhez préseled. Ahogy el lépsz, látod a késed az őr hasában végezte. Még él, nem sokáig ugyan, de legalább riadóztatni nem tudott. Most már szabad az út, lefelé.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 8:03 pm

A ájult őrt csak a lift belsejébe tudom lökni és ez nem is lenne akkora baj csakhogy megbotlok benne és az elő férfival együtt a lift hátsó részére esünk. Mikor fel kelek csak azt látom, hogy a kés a férfiban van. Tudtam nem fog sokáig élni. S szabad az út lefelé, de még el kell intéznem valamit.
- Ó látom nem fogod sokáig húzni. Most jó kedvembe találtál így gyors halált kapsz.
Ki húzom a kést gyomrából és egy egyszerű mozdulattal átszúrom a homlokát. A másik ájultat pedig a torkára kapja a szúrást. Az egyiknek levágtam mindkét karját és magamhoz kötöttem. S felvettem a ruháját. Majd megnyomtam egy gombot a liften ami a föld alatti részleghez vezet. Hamar becsukódott az ajtó és indultam lefele.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 9:34 am

Az őr védekezne ugyan, de a hasi sebétől nem igazán tud. Tisztán és egyszerűen megölöd. Így már tényleg nem okoznak problémát. A darabolás ugyan elég macerás, de ezt is megoldod, s két karral leszel gazdagabb. A lift percek alatt megérkezik a kívánt helyre.
A megjelenéseddel van némi probléma, hisz a darabolás elég nagy vérrel járt ugyebár, így szinte mindenhol vérfoltok feszítenek a ruháidon. Hiába öltöztél át. Ez nem igazán volt tiszta munka, persze nem is érdekel annyira. Az ajtó kinyílik. A folyosón sehol senki.
A tervrajz szerint az egész létesítmény kör alakú, s a csomag amit meg kell szerezned pont veled szemben van, szinte az utolsó helységben. Két felé indulhatsz....
A bal oldali folyosón vagy a jobbon, ami a biztonsági szobát is érinti.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 9:45 am

Lefelé menet szét néztem magamon. Láttam itt-ott vérfoltos új ruhám. Nem nagyon zavart, mert ha meglátna valaki akkor meghal. Nem a legtisztább munka, de... Mikor leérkeztem egy őr sem állt. Nem tetszett ez nekem. Nem őrzik eléggé a csomagot. A tervraj szerint az utolsó helységben van a csomag. Két folyosó volt. Az egyik a csomagomhoz a másik a biztonsági szobába vezet. Ha jobban bele gondoltam az a két őr biztos, hogy arról jött. Egy kicsit még dilemmáztam, majd elindultam a bal irányba. Mint minden szorult helyzetbe itt is elővettem az egyik kést. Vészhelyzetre és megint csak lépteimet hallottam.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 4:25 pm

A bal oldalt választod, ami közelebb visz a csomaghoz. A folyosó szó szerint kong az ürességtől. A kamerák még mindig döglöttek, senki sem állja az utadat. Némelyik ajtó nyitva van, ha be is lessel szimpla irodákat láthatsz. Irodai felszerelésekkel. A többit zárva találod, ide csak kód birtokában léphetnél be. 10-20 percbe is beletelik, míg megpillantod az ajtót. Tömör acél ajtó, mellette a biztonsági panel, ami vörösen villog. Ide bizony kell a kód. S ha szerencséd van, akkor amit átadtak neked az nyitja is az ajtót. Hirtelen közeledő lépteket és aggodalmas hangokat hallasz közeledni feléd.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 11:17 am

Jól választottam és a kamerák még mindig nem működnek. Ellenség nincs, míg megyek a folyosón látok sok szobát. Néhány ki van nyitva és némelyik kódolva van. Megyek a visszhangzó folyosón, közbe találgatok, hogy mi lehet az a fene csomag. S nemsokára elértem ahhoz az ajtóhoz ahol elvileg a csomag van. Erős acél ajtó és mellette van a panel. Ide kód kell és elkezdek gondolkozni azon a kódon amit megadtak. Megtapogatom az ajtót, hogy milyen vastag lehet. Miközben vizsgálódok léptek hangjai töri meg a csendet. ~ Mit csináljak, megöljem őket vagy megvárjam, hogy ide jöjjenek és lehetőleg beírják a kódot. ~ Az előzőt választottam és bementem az egyik nyitott irodába és csak egy résnyire volt kinyitva az ajtó. Majd vártam, hogy jöjjenek.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 8:55 am

A jobb oldali folyosóról immár tisztán kivehetőek a lépések és a beszélgetés moraja is. Elbújsz az egyik közeli irodában, a résnyire nyitott ajtóból figyeled az acél ajtót. Két biztonsági őr lép a látóteredbe, pisztollyal, gumibottal felszerelkezve. Elég feszültek, megállnak az ajtó előtt de eszükbe sem jut bemenni az ajtón. Megtorpannak előtte. Patt helyzet, vagy átvágod magad köztük, vagy keresel egy másik bejutási lehetőséget. Persze két őr nem igazán tud ártani neked, ha mégis az eredeti terv mellett maradsz.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 7:04 pm

A két őr egyre közelebb ment az ajtóhoz, de nem írtak be semmit a panelbe. Nem értettem, hogy minek jönnek ide ha nem mennek be. Talán őr váltás lehetett. Nem voltam biztos benne, de ki kellet találnom valamit, mert ha nem csinálnak semmit akkor várhatok ítélet napig. ~Jut eszembe fogytán van a hús! Itt a tápanyag! ~ Oda mentem az egyik őr-höz úgy, hogy ne vegyen észre és a kést átszúrtam nyakát. Nem lehetett és biztos voltam benne, hogy a másik is észrevesz hamarosan így őt meg megfogtam a nyakánál fogva, de nem szorítottam annyira, hogy meghaljon.
- Na akkor kis pacsirtám. Mond meg szépen az ajtó kódját. Vagy kibelezlek, mint egy disznót.
Mondtam ránézve.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 9:41 am

Továbbra is az ajtó előtt állnak, halkan beszélgetnek. Nem hallod amit mondnak de elég feszültnek tűnnek. A terved nem igazán jön össze, csak addig maradsz takarásban, míg a folyosó végére nem ész, onnan nem takar tovább a fal, s az őrök észrevesznek.
-Állj! Kezeket fel!-
Ordít rád az egyik és előkapja a pisztolyát és habozás nélkül tüzelni kezd. Ami ismét csak hatástalan ellened. A másik azonban elrohan a biztonsági szoba felé, míg az ott marad az ajtóhoz hátrál remegve.
-Kérem, ne bántson....én....-
De nem folytathatja tovább elkapod a torkát, közben a másikat már nem látod. A fenyegetésedre csak bólint, miközben fuldokol, s a kezével beüti a kódot. ajtó sziszegve kinyílik. Szabad az út. Már csak idő kell, hogy kijuthass mielőtt az őr még több emberrel tér vissza.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 2:44 pm

A kód beütve és még meg is kell szereznem a csomagot. A másik elszaladt a biztonsági szobába és ez azt jelenti nincs sok időm míg nem jön egy tucat őr. a kezembe lévő őrre már nem volt szükségem így kitekertem a nyakát és eldobtam magamtól. Az ajtón bementem és kerestem a csomagot. Megnéztem mennyi emésztett fel a testem. Már csak egy alkar maradt ez elég lehet talán 7 percre. Ha elfogy akkor marad még 20 percem míg leblokkolok. Siettek ahogy csak tudok és itt már nem az őrökkel futok versenyt hanem az idővel. Mindent átkutatok, hogy megleljem a csomagot és ha megvan rögtön szaladok is ki.
- Hol vagy? Hol vagy?
Mondogattam ekkor belegondoltam abba, hogy mi lesz ha nem tudom megszerezni a csomagot. Még ezt nem tudtam, de nem nagyon volt kedvem megtudni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 7:07 pm

// Bocs a késlekedésért, ezennel hivatalosan is átveszlek a jó Alantől.//

Szabad a pálya, előtted szoba, minden csupa, csupa... irat szekrények hasonlók, az első sorban. De nem találsz ilyen szép második sort. Érzéki csalódás védte kintről a belátást vagy parafán mintha, de inkább kettő az egyben. A lényeg, hogy mögötte mindenféle fura kép, szerkezet, kincses tárnak tűnik ez, de te nem ismered mit rejthetnek ezek. De mégis, egy asztal van középen, tünödklő fényben, illetve neonéban derül fény rá. Az asztalon egy akta, pecsét van rajta és a szövege "Mr. Bone számára". Már érezheted, menyújthatod lassan igényed a számlára. Mehetsz már, tied a pálya és még huszonhárom percig szaladhatsz az örök sóbálvány lét előtt. Ha nem szabálod meg egyik őrt sem amelyik lelőtt. De kifele már emélhetsz nehezeb, rögös terepet.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 7:21 pm

Mikor be jutok a szobába temérdek irat és szekrény tárul elém. Kincsestárnak tűnt, de most nem a ezekre koncentráltam. Mikor keresgélek egy fényes asztalt találok rajta egy aktát. Rajta állt egy pecsét és szöveg is volt. "Mr. Bone számára. " nagyon gyanús volt ez nekem. Az öreg férfit se ismertem és ebbe az épületbe se jártam még. De mind ez nem számított nekem csak arra gondoltam, hogy ha kiérek egy rakat pénz vár rám. Megfogtam és kimentem a szobából és végig futottam azon a folyosón ahonnan jöttem. Már nem akarta a hullákkal semmit még az is idő veszteség lenne. Reméltem, hogy nem jön elémbe senki. Az aktára vigyáznom kellet, mert ha találkozok is valakivel az akta megsérülhet és nem kapom meg a pénzt se.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 7:11 pm

Mikor megragadod az aktát furcsa érzés fog el, kiráz a hideg. Pár lépést tudsz csak megtenni mielőtt kezdenéd érezni, hogy az erőd fogy. Pedig még van hús amit emészhetsz. A szoba ugyanolyan, mint eddig. Nem hallod az őröket, de jobban belegondolva elég kevés dolgot hallasz tisztán. Tompulnak az érzékeid miközben megpróbálsz a bejárat felé jutni az aktával a kezedben.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 7:32 pm

Ahogy megfogom nem birok csak pár rövidke lépést megtenni. Nagyon furcsa volt, az erőm fogyóba van, de még hús van. Nem változott semmi és az őrök se jöttek, de azok se bírnának sokat tenni. De a hangok is egyre halkabbak. Minden érzékem eltompul és ez azt jelenti nem fogok elég gyorsan kimenni innen. Minden erőmet összeszedem, hogy elérjek a bejárathoz.
- Mi a franc ez?!
Amint elérek a bejárathoz levágok egy hús cafatot az őrből hátha az a baj, de ez csak akkor teljesül be ha egyáltalán eljutok a bejáratig.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 8:07 pm

Lassan támolyogsz ki az ajtóig, de azon már csak kiesel. Elveszted az erőd, homályosan látképed lassú pislantások szakítják meg. Pár ismeretlen alakot látsz, őr ruhában vannak. De nem az amelyikkel találkozol. Mélyen csengő hangjuk egyértelműen felelevenítik a régi szakmád emlékeid. Biztos lehetsz benne, hogy halucináció áldozata vagy. De a szert nem tudod megállapítani. Nem tudni, hogy azért mert nem ez volt a specialitásod vagy egyszerűen nem ismert legális szer az. Lassan elveszted az eszméleted.Majd egy hűvös, párás helyen ébredsz. Szürke, valószínű beton falakat látsz. Még mindig homályosan teheted csak ezt. Nem érzel semmi akadályozó tényezőt a mozgásban, hacsaknem azt, hogy gyenge vagy, mint egy guriga budi papír.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 3:34 pm

//Végrehajtó kaland kezdő reagálása.//

Egy háztetőn állsz, nem is tudod minek a közelében. Csak figyeled a jelenetéktelen embereket, ahogy loholnak a még jelentéktelenebb dolguk felé. El akarják intézni bármi is legyen az, és még csak azt sem tudják minek. Te már oly sok mindent megéltél, és annyi mindent láttál, míg ezek az együgyűek még csak meg sem tudják álmodni mindazt. Ekkor mindig eltölt a felsőbbrendűség érzése, pedig most nem is az égen szállsz, ahol tényleg felettük vagy. Végül is mindegy, neked csak táplálékforrások. Csak a kínjuk kell, hogy élvezhesd az életet gyönyöreit.
Vissza az elejére Go down
Végrehajtó

Végrehajtó


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 4:39 pm

Furcsa. Mennyire sietnek, csak, hogy olyan dolgokkal foglalkozzanak, amik az ő jelentéktelen kis világukon belül történik. Olyanok a problémáik, amelyekről még csak fel sem fogják, hogy mennyire gyermeteg, szánalmas és nevetnivaló. Annyira gondtalanok, hogy olykor már csak maguknak alkotnak problémákat, hogy ne unatkozzanak. Szinte betegesen irtóznak mindentől, élik a mindennapjaikat és fel sem fogják, mi minden folyik körülöttük. Átugrom egy másik háztetőre és onnan folytatom szemlélődésem, tovább szapulva eme alárendelt lényeket, az embereket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok, közterületek
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: