DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok, közterületek

Go down 
+15
Kevin Chase
Tigra
Andrew Ramirez
Blaze
Kétarc
Airie
Morgana Le Fay
Alfred Pennyworth
Cybergyík
Robin
Végrehajtó
Vadmacska
Madárijesztő
Gid Lucione
Batman
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 11:40 pm

- A saját világában mindenki normális, a maga módján. De itt... - vonom meg a vállam egy kicsit - Téged elítélnek mert a kinézeteddel más vagy, engem azért mert a viselkedésem más. Ezzel nem tudunk mit tenni. Az emberek félnek attól amit nem ismernek. És inkább elpusztítják félelmükben vagy ignorálják az helyett hogy megismernék - fejtem ki a gondolatmenetemet, bár lehet ezt is csak én magam értem. Elvégre van hogy teljesen logikus dolgokat gondolok, csak nem tudom senkinek elmagyarázni. Sebaj. Elég ha én értem. Fogalmam sincs miért mondtam ezt, de valahogy jól esett kimondani. Figyelmesen hallgattam végig amit mond nekem a férfi, halk hümmögéssel ismételgettem egy-egy mondatát fejében hogy megjegyezzem és megértsem.
- Szóval te amolyan őrült, kiszámíthatatlan bohóc vagy aki megy és lő, közben nevet mert élvezi amit csinál. Ha jól értem... - csettintek hirtelen, ahogy eszembe jut egy dolog.
- Láttam már a TV-ben amolyan bohócokat. Azt hiszem... Uhm.. Joker és Har... nem tudom szóval valami ilyesmi volt a nevük. Mutatták hogy ők is lőttek és nevettek. Te hozzájuk tartozol? Egy csapat vagytok? Vagy ez csak véletlen? - kérdezem tőle érdeklődve, nem nagyon tudom elképzelni hogy máshogy lehet. Az elmém nem igazán fogja fel a jót meg a rosszat. Valójában soha az életben ezt a két dolgot nem tudtam elkülöníteni egymástól. Látom ahogy olykor-olykor rám néz, visszonzom tekintetét, elég jól érzem magam a férfi társaságában, kezdek kicsit aggódni hogy mikor lesz az hogy ismét egyedül maradok és nem lesz akivel beszélgessek.
- Igazad van... Lehet mégis bízok benned. Egy kicsit - mosolyodok el bizonytalanul.
- És hová is megyünk most? - teszem fel neki a számomra igencsak fontos kérdést.
- Ami a maszkokat illeti, ismerek egy-két maszkos furcsa alakot. Az egyik közülük szintén mintha egy kicsit koponyára emlékeztető maszkot viselne. És tényleg olyan mint ahogy mondtad. Legalább is részben... - mondom neki, ilyenkor Bane-re gondolok. Elég vicces világban éllek, az emberek akiket ismerek vagy láttam a tv-ben pont azokra hasonlítanak, amit most a fiú elmondott nekem.
- Te ezt mióta hordod? Még soha nem láttalak sehol és nem hallottam rólad - kérdezem tőle érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 12:06 am

- Persze, jól beszélsz, kiközösítenek mert nem ismernek, de ez nem baj, nem kell a nagy többség közé tartozni, a szürkeségbe beolvadni. És féljenek csak, az soha sem árt, ha valaki fél akkor manipulálható, és ha valaki manipulálható akkor bármire rávehető. -kicsi szünetet tartok, mintha töprengenék valamin, elmondjam-e vagy ne mondjam- Nos... ez így csak részben igaz, egy bohóc valóban élvezi amit csinál, de valójában sokkal precízebb egy kaszásnál, ugyanazt teszik mind a ketten, csak a bohóc a látszólagos őrület mögé bújik, ami nem kis előny.
Oldalra nézek egy elmenő autót figyelek, lehet-e veszélyes milyen gyorsan mehet a benne ülők felénk néznek-e és alapból mit keres itt. Végül úgy vélem nem okoz gondot.
- Nem, én nem, magányos farkas vagyok. Nincs közöm hozzájuk, igazból nincs közöm senkihez sem.
A mondat végébe ügyesen belejátszok egy kis magányt, de az csak színjáték, valójában nem társulnak hozzá érzelmek. Közben a hová is megyünk kérdést elengedem a fülem mellett.
- Már lassan egy éve vagyok így, mióta megöltem a szüleimet. És nem csoda, nem szeretem magam mutogatni. Egyedül dolgozom, a felszerelésem egyedi, ahogy a fegyverem és a lőszerem is. Nem hagyok nyomokat. Vigyázok.
Megállok és az egyik nagy toronyházra mutatok, egyes szinteken még mindig ég egy-egy lámpa, és bent mozognak emberek.
- Megjöttünk.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 1:08 am

Minél hosszabb ideig beszélgetek a fiúval, avagy netán férfivel, egyre jobban kezdem őt megkedvelni és úgy gondolni hogy egy nagyon kellemes társra bukkantam, akinek a világnézete és stílusa eléggé hasonló az enyémhez képest, attól függetlenül hogy ő festi az arcát és én pedig nem.
- Igen, ezen alapszik az egész mindenség ami körbevesz minket. Ezért vannak gazdag emberek. Mert ezt jól kihasználják és hasznot húznak belőle. Tőlem is félnek az emberek. Mármint... azok az egyszerűek. Nem azokra gondolok, akik okosak. Mert csak az nem fél aki okos. Legalább is nem úgy mint a többi ember. De én ezt nem szoktam túl gyakran kihasználni. Vagy nem is tudom... - eltöprengek ezen, valójában nagyon is jól kihasználom avagy inkább Ő használja ki mások félelmét. Azt is zseniálisan kihasználja, hogy én félek Tőle. Félek? Az nem kifejezés. Rettegek, mert tudom milyen és ismerem őt. Rettegek attól, mi lesz ha úgy dönt nem lesz már többé szükség és elpusztít? Mi lesz akkor vele? Ki fog rá vigyázni? Vagy őt is elpusztítja? Tudom hogy érzi hallja a gondolataimat, elvégre az elmém része. Undormányosan kihasználja ezt. Érzem jéghideg mosolyát fejemben, érzem ahogy kezeimmel ösztönösen kapok hajamba és azt is tudom hogy felszisszenek egy kicsit. Fáj. Nagyon fáj mindig amikor elmosolyodik. Amikor hideg karmait az elmémbe vési. Nyelek egyet és lehunyom szemem egy apró pillanatra, hogy az elmémet minél gyorsabban kitisztítsam. Szerencsére sikerül. Tudom hogy csak játszik velem.
- Úgy látszik sokan válasszák azt a taktikát hogy az őrület mögé bújnak. Én is ezt csinálom. De sokak szerint ez nincs így. Ki tudja jobban mint én? Szerintem senki - fejtem ki véleményem, bár ezt inkább saját magamnak mondtam ki hangosan.
- Én se tartozok úgy igazán senkihez. Egy valaki befogadott, más valaki azt mondta hogy a tulajdona vagyok, de nem igazán kötődök hozzájuk. Csak akkor keresnek és akkor vannak velem, amikor kellek nekik. Nem mondhatom azt róluk hogy a családom. Egyáltalán nem - ismét a család téma... Hangom kissé elszomorodik ettől, gyűlölöm ezt a témát. Valójában gyűlölök mindent ami velem kapcsolatos és személyes. Tudnék miről mesélni, ó igen, azt tudnék, de nem akarok. Minek? Rossz és felesleges...
Hirtelen kicsit megtorpanok, amikor azt mondja, hogy a szüleit lelőtte. Ő... megölte a szüleit... Megölte őket. Megölte azokat, akik nekem nem voltak. Nem értettem. Nem értettem miért csinálta ezt. Ismét zakatolni kezdett az agyam. Éreztem ahogy a mosolya ismét húzódik, kezd megjelenni. Nem... Ezt nem értem. Miért tett ilyet? Éreztem ahogy testem megremeg, ahogy végigfut rajta a borzongás. Nem akartam szóvá tenni. Valójában egyáltalán nem akartam erről többet beszélni. Az agyam... éreztem ahogy nem fogja fel a dolgokat.
Egész úton tovább csendben figyeltem a járdát és a pocsolyákat magam előtt. Teljesen magamba fordultam, ahogy próbáltam megérteni, miért is ölné meg bárki a saját szüleit. Ebből csupán csak az zökkentett ki, hogy majdnem nekimentem egy oszlopnak. Épp akkor álltam meg, mikor az orrom alig egy centire volt tőle. Feleszméltem, pislogtam értetlenül. Kikerültem és észrevettem, hogy megérkeztünk. Egy számomra hatalmas toronyépület volt a cél.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 1:18 pm

/Előzmény: Reménysugár Árvaház/

Igencsak gyorsnak kell lenned, ha Őr ként akarod a fiút követni, elvégre mire te még a Reménysugárban vagy, ő már talán két utcányival odébb, feltéve ha nem mész utána azonnal. A fiú futása olyan gyors, hogy benevezhetne a junior maratonra. Macskának megfelelő ügyességgel kerüli ki az embereket az utcán, szlalomozik közöttük. Végül a főútról befordul egy sikátorhoz hasonló utcába. Kellemetlen és barátságtalan helynek néz ki, tele szeméttel és furcsa szagokkal. Hamar kiér egy másik utcába, csupán rövidítés volt nagy megkönnyebbülésedre. Kiér egy parkhoz, majd itt lassít és mielőtt átmenne az úton, alaposan körbenéz, nem e jön valamilyen autó. Az út másik felé egy kedves arcú, szőkés-barna hajú lány áll, aki Darrenel lehet egyidős. A fiút figyeli bizonytalan, de kedves mosollyal.
Darren átszaladt az úton, mikor nem jött semmilyen autó, egyenesen a lány karjaiba. Úgy ölelték át egymást mint a világ legboldogabb szerelmes párja.
- Azt hittem már el se jössz! - mondta a lány, akiről már feltételező hogy Antonia. Darren megfogta a kezét és bocsánatkérő pillantással elindultak a parkba.
- Ne haragudj, de nem akartak elengedni. De utána Mr. Borcsok az igazgató azt mondta hogy mégis eljöhetek, hogy el tudjak tőled... búcsúzni - az utolsó szót igen halkan és szomorúan mondta ki. Antonia vigasztalóan rámosolygott, majd bementek a parkba sétálni.
Nincs szebb mint a gyermeki ártatlan szerelem...


Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Blaze
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaze


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 09.
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 1:55 pm

Gyorsabban mozog a kissrác, mint gondoltam. Úgy látszik, mostanában mániámmá vált alábecsülni másokat, pedig ez akár végzetes tuladonság is lehet, így jobb lesz nem rászoknom. Sebesen öltöztem át, s léptem ki az árvaház hátsó kijáratánál, ami egy általában üres kis utcába vezet. Így volt ez most is, leszámtva az utca tulsó sarkán fekvő hajléktalant, aki azonban épp aludt, így aztán más dolgom nem is volt, mint hogy felmásztam az épület falán a testőre, ahonnan atán átvetettem magam az amellett álló ház tetejére, s ezen módszerrel haladva igyekeztem nyomon követni a kölyköt, ami így is kissé fárasztó volt, mert ügyesen cikázva haladt az utcákon, és még az én, általában gyorsabb módszeremmel sem volt egyszerű a követése. Azért mindenesetre nem tévesztettem szem elől, hiszen ki tudja, az milyen következményekkel járhatott volna, tekintve, hogy egy kissé zavaros nekem ez az egész. Eléggé örült, mikor mégis úgy adódott, hogy eljöhetett találkozni ezzel a lánnyal, azonban nem nagyon értem, mi lehet az összefüggés a lánnyal való találkái, és aközött, hogy a nevelői szerint mióta találkozgat vele, azóta egyre aggresszívebb. Mégis annyira normálisnak tűnnek így együtt... elég ebből, Blaze, szedd össze magad! Kissé meg is rázom a fejem, nem kalandozhatok el épp most. Csak, hogy a kis pár épp a parkban sétálgat, ott viszont nehéz lesz tovább követnem őket, ilyen szerelésben. Legalábbis nehezebb, mint így, tetőről-tetőre ugrálva, a távolból figyelve őket. Végignézem, ahogy besétálnak a parkba, majd úgy döntök, ott nem folytatom az utat, tekintve, hogy több, int valószínű, hogy csak lelepleződnék, ezért inkább egy kerülőutat választottam, jobban mondva, ismét az épületek tetején ugrálta, míg a park másik kijáratával szembeni épületig tetejéig nem jutottam, aho aztán kicsit megpihentem. Igyekszem úgy helyezkedni, hogy jól lássam, mikor kijönnek, de ők lehetőleg ne vehessenek észre. Ez tűnt a legésszerűbbnek... nem érdekel, miről beszélgetnek, nekik is megadatott a magánélet, csupán látni szeretném, hogy semmi gond nem történik, és Darren új, furcsa viselkedése inkább a pubertáció jele, semmint valami komoly dolog, mely ezzel állna kapcsolatban. Nevetségesen viselkedem... persze, hogy semmi köze nem lesz ehhez. Hogyan is lehetne? Talán tényleg el kéne mennem egy pszichiáterhez. De mégis kivel beszélgethetnék arról, ami történt? Martint nem kereshetem fel. Csak bajba sodornám. De úgy tűnk, nem vagyok képes túltenni magam ezen a fájdalmamon, s most ennek köszönhetően mindenféle őrültség kavarog a fejemben, mint most is. Na, de elég ebből... ideje a megigyelésre koncentrálni. Hát rajta!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 2:53 pm

A másodpercek lassan percekbe, a percek pedig órákba nyúltak át. Legalább is így érezted az idő folyását, ahogy az egyik ház tetejéről figyeled a parkot. Szerencsédre a parkban nincs sok fa, és a park se nagy, így jól látod Darent és a lányt, ahogy egy padon ülve egymás kezét fogják és beszélgetnek. Olykor a fiú szorosan magához öleli a lányt, vagy épp simogatja kedvesen. Túl messze vagy ahhoz, hogy halld miről beszélgetnek és hogy leolvasd teljesen arcukról az érzelmeket, de látni hogy néha nevetnek, mosolyognak, vagy épp szomorú témával foglalkoznak. Bármennyire is próbálsz éber lenni, mégis érzed hogy kezdesz unatkozni és ez fáradtságban mutatkozik. Olyan mintha egy fehér falat bámulnál egész életedben és fogalmad se lenne arról, hogy mennyi is az idő.
Ebből az álmatag állapotból egy hirtelen, női sikítás pofoz fel. A sikítás egyenesen ház melletti sikátorból érkezik, amelyiken te magad tartózkodsz. A ház két emeletes, így ha úgy döntesz hogy megvizsgálod a sikítás forrását, kényelmesen lelátsz a sikátorba.
A sikátor szűk és tele van szeméttel, dobozzal, rengeteg régi kacattal, majd egy másik utcára nyílik. Egy nő kuporog lent a földön, sikítozik össze-vissza és tekintetével valamit igencsak néz. Ha követed a tekintetét, a földön számodra igencsak gyomorfogató dolgot látsz meg. Először olyan mintha csak egy rossz vicc lenne, minta csak valamilyen dilis gyerekek szórakoznának az olyan szerencsétlen áldozatokon, mint a sikítozó nő. Egy holtest. Az még úgy mond okés is lenne, elvégre ez itt Gotham, ahol minden sarkon ilyet látni már lassan. De ez másfajta volt. Vörös volt, az ember azt hinné a vértől, de mint kiderült, nem a vér miatt ilyen színű. Jobban vizsgálva a hullát, leszámítva a körülötte zümmögő légyrajt tényleg undorító volt. Elvégre hiányzott a bőre!
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Skinned
A nő remegve megpróbált feltápászkodni, de lábai néhányszor összecsuklottak. Végül sikerült neki és fejvesztve kirohant a sikátorból és eltűnt a házak között. A hulla elég frissnek látszott, csak közelebbről megvizsgálva lehetett érezni a bűzös szagát. Körülötte a földön nem voltak vértócsák, a bőr olyan tökéletesen le volt róla nyúzva, mintha már az nélkül született volna.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Blaze
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaze


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 09.
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 4:54 pm

A megfigyelőhely jónak bizonyult, azonban az egész "küldetésem" mégis unalmasabb, mint hittem. Ami nem baj, hiszen pontosan azért vagyok itt, hogy megbizonyosodjak arról, hogy csak én vagyok a paranoiás, és Darren olykori különös viselkedése mögött nem áll más, mint a kamaszkor, nem pedig ez a lány, akivel találkozgat, mint ahogy eddig mindenkitől hallottam odabent az árvaházban. Elvégre már most látszik, hogy az lehetetlen. Ahogy bánnak egymással, az annyira természetes... és akárhogy is figyelem a lányt, semmi gonoszat nem látok benne. Egy teljesen átlagos lánynak tűnik, így ketten együtt pedig teljesen átlagos fiataloknak tűnnek, akik szerelmesek egymásba. Ennyi, és nem több. Nem is kell többnek lennie, mégis azért valahogy megkönnyebbültem. Nagyon érdekes érzéseim voltak ezzel az üggyel kapcsolatban, de most már erős a gyanúm, hogy csak pihennem kéne. Hisz napok óta nem is aludtam rendesen. Bár az is tény, hogy elég nehéz úgy aludni, ha az embert minden éjjel ugyanaz a rémálom gyötri és kelti fel, olyan szinten felkavarva az állóvizet, hogy már ne is tudjon visszaaludni tőle. Pedig azt hittem, már vége. De úgy látszik, sosem fog nyugtot hagyni nekem. Mint valami lidérc... olykor elmegy, elhagy engem napokra, hetekre, néha nyerek egy-egy hónapot, de sosem hagy itt. Nem, nem tenné. Ahhoz túlságosan is élvezi a szenvedésemet. Élvezi, hogy kínozhat. Mikor már eléggé megnyugodtam, a képek újra berobbannak az elmémbe az agyam legmélyebb részéről, előhozva minden olyan érzést, melyeket már halottnak hiszek az ő halála óta, visszarángatva engem ezzel a zord valóságba. Pont, mint a sikoly, mely átjárja hirtelen megfeszülő izmaimat, belehatol a szívem legmélyére, gyorsabb tempójú lüktetésre bírva azt... ám a hölgy sikoltása még semmi ahhoz az érzéshez képest, melyet a látvány kelt. Nem mozdul, mégis joggal hozhatja a frászt bárkire, aki csak meglátja, mert ez nem csak egy hatásvadászat céljából igényesen kidolgozott bábu, hanem egy ember. Egy ember lenyúzott holtteste. A hulla magányosan báult felfelé, jóllehet már semmit sem láthatott többé. Túlságosan átjárt a félelem ahhoz, hogy tudjam, mit tegyek. Leblokkoltam. Hirtelen az is kiment a fejemből, miért is jöttem ide, miért vagyok itt, már csak azt éreztem, amint az épület falán lefelé haladva lemászok a megcsonkított testhez, reménykedve, hogy szegény teremtés nem élt már, mikor megszabadították a bőrétől. Ez a gondolat viszont mástis felébresztett bennem... dühöt. Mire észbe kaptam, már a helyszínt jártam körbe, hátha találok még ott valamit, amely segíthet megbüntetni a tettest. Valamit... vagy valakit.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 10:20 am

Ahogy a sikátorban járkálsz és nyomok után kutatsz, vagy talán valaki után, egyre jobban úgy látszik, hogy a tettes olyan alapos munkát végzett, ami emberi ésszel felfoghatatlan. Sehol nem látsz vérfoltokat, különös nyomokat, se tárgyakat, amivel esetleg áldozatát megölhette volna. Füledbe undorító hörgő hang csapódik, feláll tőle a szőr a hátadon és érzed hogy teljesen megborzongsz. Olyan mintha egy kitépett nyelvű személy akarna neked valamit mondani, a hang jön, de semmi értelmes szó hozzá viszont nem.
Ha a hang irányába nézel, meglátod a földön fekvő áldozatot, ahogy egyenesen téged bámul, kezét próbálja feléd nyújtani. Nyilván segítséget kér tőled. Nem képes mozogni, csupán száján keresztül jön ki a hörgés. Sajnos nem bírja sokáig, talán csak pont addig, hogy eljusson az agyadig a tudat: Ő még él, de mire te ezt egyáltalán elkezdenéd feldolgozni, utolsó hörgést hallat, majd végleg eltávozik sokkal kellemesebb helyre, ahol nem fogja őt fájdalom gyötörni. Bár kitudja...
Ekkor hangokat hallani a sikátor park felőli részéről.
- Azt hiszem innen jött a sikoly...! - egy határozott fiú hangja, és te észbe kapsz hogy ez bizony Darren lesz a lánnyal és épp idetartanak.
- Nemár Darren, biztos veszélyes lesz! Ne menjünk oda! - tiltakozik a lány, majd meg is látod őket ahogy beérnek a sikátor elejére. A hullát még nem látják teljesen, elvégre az a földön fekszik, beljebb a sikátorba, de téged viszont azonnal kiszúrnak benne. Ahogy észrevesznek téged, mindkét gyerek arca hirtelen felderül, elvégre előttük áll a legendás Őrző. Először alig bírnak szóhoz jutni, majd Darren megragadja a lány karját és izgatottan kezdi rázni.
- Látod?! Én mondtam neked hogy létezik! - majd elindul feléd a lánnyal együtt.
- Jójó, igazad van na, bocsi - mondja a lány bocsánatkérő hangon és hagyja magát hogy Darren feléd húzza őt is.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:13 am

/Blaze inaktivitása miatt a magán kaland halasztva van/
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 8:54 pm

/Tigra

Egy újabb éjszaka. Csendben mentem végig az úttesten. Jelenleg nincs semmi nagyobb ügyem, így úgy döntöttem, hogy érdemes járőrözni, már egy ideje nem csináltam. Ahogy az éjszaka ködében másztam háztetőről háztetőre nem sokára elértem a központot, a sikátorok erejét használva könnyen észrevétlen maradtam. Most már csak a mozgást kell figyelnem. Aktiváltam a szemüvegem, és elkezdtem mozgás után kutatni. Egy pár percig minden csendes volt. Hanem aztán észrevettem egy embert, és egy másikat aki éppen futott előle. Egy pár pillanatig eltartott amíg fókuszáltam, de addigra már el is dördült az első lövés ami lábon találta a a férfit, aki előre esett. Nem is haboztam tovább rögtön elrugaszkodtam a tetőről és egy akrobatikus mozdulattal a rabló elé kerültem. A meglepettség és félelem egyvelege megakadályozta, hogy egyből tüzet nyisson, így egy jól irányzott jobb horoggal a földre küldtem, és rögtön ki is ütöttem. Egy halvány mosollyal oda sétáltam és kiszedtem a fegyvert a kezéből.
-Na ezzel megvolnánk. Lássuk csak mi is van még nálad.-Mondtam miközben benyúltam a zsebébe és előhúztam két tárcát is amiket megnéztem magamnak a pisztoly még mindig a kezemben. Hanem hirtelen léptek zajára lettem figyelmes, szép lassan megfordultam.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:45 pm

/Cybergyík/

Miután a mai tárgyalás lezajlott, úgy döntök, járok egyet a városban, mert mindig is kíváncsi voltam Gotham arcára. Olyan vagyok, aki nem elégszik meg azzal, ha egyik oldalát látta, hanem én mindet akarom, hogy teljes képem legyen róla. Szóval sétálni indulok a központba. De szigorúan csak ott, mert nem akarok úgy járni, mint első ideérkezésemkor, mikor ellopták a kocsimat, engem pedig meglőttek.
Nézegetem a kirakatokat, az embereket. Próbálom leolvasni róluk, milyenek is lehetnek. Olyan borúlátóak-e, mint a város ege?
Lassan már nincsenek annyira sokan körülöttem. Talán egy kevésbé népszerű hely felé tartok? Mindegy, ahogy láttam a térképeken, a centrum fő útvonaláról nem térek le, és ennyi elég is.
Ahogy befordulok egyik sarkon, megpillantok egy jelenetet. Először meglepődök, aztán megijedek. Egy rablás? Ott fekszik egy fickó elterülve… szóval az előbb az egy lövés volt? Mert hát annak a másiknak a kezében fegyver van! És épp kizsebeli azt a szerencsétlent!
A szívverésem felgyorsul, és a táskámhoz kapok, hogy előhalásszam a mobilomat, de félúton megállok. Fura érzés fog el, olyan, ami már korábban is. Újra a jelentre fordítom a tekintetem a telcsim helyett. A tolvaj háttal van… csábító. Védtelen… visszasüllyesztem a mobilt a táskámba, és megindulok osonva a célpont felé. Érzem, ahogy lassan nem csak lelkileg vesz erőt rajtam a változás, hanem fizikailag is. Mindjárt ott vagyok…
…és akkor elkezd megfordulni a tolvaj. Ettől kicsit megijedek, és ha végbe is ment rajtam valami változás, az most visszaszívódik a megszeppenéstől.
Ha majd rám néz – gondolom, mert ha már nem sikerül háttal letámadni, akkor legyen szemtől szembe, ne félúton. Az olyan izé, nem szórakoztató… nem is tudom mi ebben a szórakoztató, de mégis az… újra önbizalom fog el és tovább megyek. Azt várom, hogy teljesen megforduljon. A pisztolyt tartó keze lesz az első, amit letámadok… a körmeim lassan már inkább karmokká válnak közben.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:58 pm

Ahogy a törzsem megfordult az első pillanatban egy kezet látok aztán egy hirtelen pillanatban érzem ahogy rákap a karomra. A hirtelen támadt meglepettségtől hátra ugrottam, és felkiáltottam.
-Szent Gaia!-Szökkent ki a számból a szó, miközben hátra lépkedtem és megláttam a furcsa kinézetű nőt. Persze a fegyver már a földön volt, én pedig szemtől szembe álltam vele a cyberszemüveg célkeresztje rámozdult a furcsa nőre, miközben védelmi pózt vettem fel.
-Huh... úgy tűnik az éjszaka ma érdekesebb lesz. Üdvözlet!-Mondtam viccelődve miközben farkam ide-oda mozgott, de közben nem engedtem le a védelmem miközben azt próbáltam kideríteni, hogy vajon miért támadott meg az a hölgy. Talán tettem valamit amivel felbosszantottam?
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 11:17 pm

Az alak rémülete, mikor megpillant, épp elegendő, hogy az önbizalomként belém áramoljon, és kezdeti bizonytalanságom most már kezd elenyészni. Egy pillanatra egy olyan fura gondolat töri meg a lendületemet, hogy „Hé, e nem normális. Minek vadászok vadidegenekre egy idegen városban?!”, de ezt gyorsan kirázom a fejemből, és figyelmem a férfira esik, aki a földön fekszik, majd arra, aki leütötte azt. Fura egy alak, de most nem igazán kötnek le efféle dolgok.
- Dobja vissza a pénztárcáját--mindkettőt, és tünés! – mordulok rá, és úgy rémlik, mintha ezt nem is Natalie, hanem valami más személy mondaná már. ÉS abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán hagynám futni. Ha háttal nekem rohanni kezdene, az nagyon arra késztetne, hogy utána vesszem magam…
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 11:38 pm

A nő egyből fel is szólított hogy dobjam el a tárcákat, de inkább csak eltettem. Egyből azt gondoltam, hogy a rabló társa lehet, és miután biztonságba helyeztem a tárgyakat felemeltem a kezem.
-Bocs, de ez nem fog megtörténni.-Mondtam egy mosollyal, mielőtt, megindultam volna felé, és egy gyors oldal rúgással indítva próbáltam harcképtelenné tenni a támadómat, igyekeztem gyorsan lerendezni hogy utána kihívhassam a mentőket az fickó elég veszélyeztetett állapotba kerülhet ha valaki nem segít neki.
-Mellesleg ha fel akarod adni akkor nyugodtan szóljál.-Mondtam neki miután az első támadásom végre hajtottam, és gyorsan vissza szökkentem védekező állásba a szemüvegem és reflexeim segítségével igyekeztem védelmemet erősíteni..
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 10:40 am

Az alak, ahelyett, hogy a földre hajítaná a tárcát, inkább úgy dönt, hogy zsebre vágja. Na ennyit arról, hogy hallgat a szép szóra...
A támadása váratlanul ér, de megpróbálok kitérni. A rúgást bekapom, de azt hiszem nem úgy, ahogy ő tervezte, és nem is akkor hatással. A támadása után hátrébb ugrok. Az ütés megadta az utolsó löketet is az átváltozásomnak, és most már tényleg teljesen bunda fedi a testemet, a karmaim is harcra készen várakoznak. Szóval, igazából az a rúgás nem is ártott, sőt, inkább csak ösztönzött.
- Kösz - mondom gúnyosan. - De ezt nem kellett volna.
Most én vagyok a soron, én lépek. Ehhez hűen rugaszkodom el és támadást intézek a tolvaj ellen, de én nem rúgással, hanem a karmaimmal. Nem akarok komoly sérülést okozni neki, még, de azért vissza akarom adni neki azt, amit megérdemel.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 11:37 am

A rúgásom betalált de mintha csak megsimogattam volna a lábammal, alig mozdult el. Egy kissé furcsálltam tekintetbe véve, hogy egy normális ember ettől biztosan a fél méterre eső falig meg sem állna.~Hmm, akkor jól gondoltam hogy valami különös benne.~Futott végig az agyamon ahogy most már egy teljesen más kinézettel néztem szembe. Egy pár pillanatig csak néztem, ahogy a macska külsőt felvette, aztán nekem rontott. Elég gyors volt, de a reflexeimnek köszönhetően gyorsan félre pördültem az útjából, mielőtt megsebezhetett volna bár a ruhámba beleszakított.
-Ah... Kösz. Most vehetek egy újat. Tudod hogy milyen nehéz egy jó méretet találni ebből a fajtából?-Kérdeztem kissé viccelődve, miközben hátrébb léptem.~Na jó, most már tényleg le kéne rendezni ezt mielőtt az az ember ott elvérzik.~Hirtelen el kezdtem futni a macskanő irányába, majd megpróbáltam megütni, de nem ez volt a fő támadásom. Ha a rúgásomat ki tudta védeni, akkor ezt szinte bizonyossággal hárítja. Nem az ütés csak elterelés volt hogy ne a farkamra figyeljen, ami megcélozta a bokáját, egy gyors fordulattal rákötötte magát, majd ahogy vissza léptem egy erős rántással megpróbáltam a földre küldeni.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 12:12 pm


- Hát gondolom van miből venni újat – felelek a megjegyzésére, utalva mocskos pénzszerzési módszerére.
Ő sem ember, és én sem. Oké, akkor egyenlő ellenfelek lehetünk nagyjából. Egy ilyen tolvajnak elég nagy sikerei lehetnek, minden adottsága megvan hozzá. Viszont most nekem lehetőségem van tönkre vágni a karrierjét.
Az ütését kivédem, ösztönösen hárítok, nem gondolkodva. Ez kicsit fura érzés, hogy nem kell gondolkodnom, hanem a testem magától reagál, mint valami akaratomon kívüli reflex.
De az ütés nem az egyedüli lépése volt, és a másikat nem veszem észre, csak mikor már túl késő. A rántás kihúzza a talpam alól a talajt, mielőtt védekezhetnék.
Viszont nem hagyom, hogy teljes mértékben sikerrel járjon. A kezeimmel kitámasztom magam, hogy ne képpel érkezzek a földre, eztán szabad lábammal belerúgok a lény farkába. Egy ilyen szép kis cipővel való rúgás talán elég arra, hogy kiszabadítsam magam a szorításából.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 12:27 pm

Egy pillanatig azt hittem sikerült, de aztán éreztem ahogy megrúgta a farkam, amire kissé felszisszentem. És a remegő farkam kilazult annyira, hogy kiszabadítsa a lábát. Gyorsan hátrébb tántorodtam, miközben felnéztem rá.
-Tudod, megkönnyítenéd mindkettőnk dolgát ha csak feladnád.-Nyögtem, miközben megpróbáltam gyorsan megragadni a lábait, hogy aztán egy erős nyögéssel felemeljem, és oldalra dobjam, reménykedve, hogy a sokktól megkábul eléggé, hogy lefogjam.~Be kell szereznem egy bilincset, így elég nehéz lesz ártalmatlanná tenni.~Gondoltam magamban egy sóhajjal, miközben hozzá láttam a tervem megvalósításához.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 1:25 pm

A próbálkozásom bevált, és elereszt.
- Fölöslegesen próbálsz rábeszélni – válaszolok.
Gyorsan talpra szökkenek, és távolabb igyekszem kerülni tőle, hogy ne történhessen még egy ilyen baki. A farkára is kell figyelnem, jegyzem meg. Öt végtag ellen küzdeni nehéz. De mondjuk nekem is annyi van…
Nem voltam túl gyors, úgy tűnik, mert már emel is fel az ellenfelem. De nem hagyom, hogy ez a próbálkozása beváljon, szóval belesegítek neki, és lendületet adok az emeléshez, hogy hátraessen. Kezeimmel és karmaimmal belevájok a vállába, hogy ezzel is akadályozzam mesterkedésében.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 1:33 pm

A támadásom nem volt hatásos mert a lány gyorsan átrendezte a súlypont helyzeteket, és ledöntött a lábaimról aminek következtében hátra estem. Viszont amikor belém akarja vájni a körmeit akkor talán kicsit meg fog lepődni hogy alig meg be egy centit, talán még annyit se. Erre kicsit felszisszenek, hisz mégis csak átütött a kemény pikkelyen és belevájta magát, de utána gyorsan átfordultam vele együtt a farkam segítségével, majd jó visszahajlítottam a fejem, majd mint egy kalapács lesújtottam az övére bár a kezeimmel kitámasztottam, nehogy a beton adja a másikat. Azért nem akartam betörni a fejét, az nem lenne túl hősies. Mondjuk maga a harc sem épp hősies, de ő kezdte. Miután megvolt a fejelés, utána megragadtam a csuklóját, és kirántottam egy nyögéssel.
-Tudod van egy találmány a földön. Úgy hívják körömcsipesz-Mondtam egy kis nyögéssel miközben megnéztem a sebeimet. A szemüvegem sajnos már nem működött rendesen azután a fejelés után, úgyhogy úgy döntöttem jobban teszem ha kikapcsolom.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 2:26 pm

Oké, megvan, ledöntve a lábáról, szóval most én kerültem előnybe. De a karmaim nem pont úgy vájnak belé, mint ahogy azt terveztem. Túl kemény és ellenálló a bőre a fickónak. Nem baj, fél siker. Az is jó.
Eztán még nekem is túl gyorsan történik a következő jelenet, csak azt hallom, ahogy megkondul belül a fejem. Nem is fáj, csak mondhatni elveszítem a külvilággal a kapcsolatot egy pillanatra. Utána, mint mikor a visszhang egyre csitul, úgy, szép fokozatosan kezd megint összeállni előttem a világ, először száz, majd tíz, végül már csak két darabban. Ja, kettőt látok mindenből…
A hangja még visszhangosan cseng, de már megértem.
- Az beletörik, már próbáltam…
Oké, engem most legyőztek, és most ki fognak nyírni. A harci kedvem is lelohad hirtelen, és érzem, ahogy állati külsőm visszavonulót fúj. Nemsokára megint emberi alakban leszek…
- A tárcám ott van a táskámban – mondom feladva, forgatva a szemem, mert még mindig nem tudom elhinni, hogy ez történt.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 2:37 pm

Elkator letekintett a nőre, aki elkezdett visszaalakulni. Erről neki az a kentaur bika jutott eszébe. Kicsit még viccelődött is, de úgy tűnik, hogy nem fog harcolni tovább, amire kicsit elmosolyodtam. Szépen felálltam és a fél kába mondataira figyelmet sem vetve, ismét bekapcsoltam a szemüveget de ezúttal a kommunikációs részleghez tettem a kezem.
-911.-Mondtam majd egy pár másodperc múlva kapcsoltak is.-Jó napot, itt megint Anonymus kisegítő szolgálat. Hozzanak egy mentőt meg egy rendőr autót, amikor ráérnek... Csak egy lábsérülés de vérzik, a pisztolyt biztonságba helyeztem a szemetesben-Mondtam miközben felvettem a fegyvert, és bedobtam a legközelebbi a kukába a rendőrök majd úgyis megtalálják.-És van még egy furcsa nő is, aki megtámadott... Nem csak jöjjenek, nem tudom, hogy meddig tarthatom még itt őket.-Mondtam majd egy sóhajjal letettem, majd visszafordultam a nő felé.
-Ne mozdulj amíg nem érnek ide a rendőrök különben kénytelen leszek még egy sallert adni.-Mondtam kissé viccelődve de ugyanakkor figyelmeztetésként is.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 8:41 pm

Megpróbálnék feltápászkodni, de mikor hallom, hogy mit is mond a fickó aki leterített, a telóba, mondhatni, hogy a földhöz szegeződök. Ez tolvaj mi a fenének hívja fel a rendőrséget? Bejelenti az egész esetet? Tudtam, hogy Gotham City nem az épelméjűek otthonaként ismert, de azért mégis csak… vagy pedig…
Még mindig fájó fejembe villámként csap a gondolat, hogy ez itt nem is egy tolvaj. És ha így van, akkor én meg letámadtam, épp mikor… csudába!
- Maga…akkor nem tolvaj??? – kérdezem, egyáltalán nem nyugodtan.
Ennél égőbb nem is lehet a helyzet, ha tényleg úgy van, ahogy feltételezem.

Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 8:56 pm

A lány nem sokára kizökken a megdöbbenéséből és feltett egy kérdést, amire egy kissé felemeltem a szemöldököm. Egy pár pillanatig csak csendben figyeltem, aztán megropogtattam a nyakam.
-Nem, azért vagyok itt, hogy csökkentsem a számuk.-Mondtam majd egy pillanatnyi szünet után letekintettem a macskanőre és kérdőn tekintettem rá.
-Vááárjunk... Ugye nem azért támadtál meg mert...?-Egy pár pillanatig még csendben figyelte a lányt, mielőtt a felfedezés belecsapott a fejébe. Egy pár pillanatig csak csendben nézett maga elé, majd sóhajtott egyet és a kezeit a fejére tette.
-Oh, gyönyörű.-Nyögtem fel hangosan, miközben körbe mentem.-Ah... Jó.-Mondtam amit egy keserű nevetés követett, ami a helyzet hihetetlen tragikomikumára utalt.
-Legközelebb bemutatkozással kezdem... Hosszú szöveg, majd ha hazaértem akkor dolgozok a nyitó beszédemen.-Mondtam miközben oda sétáltam a nőhöz.
-Feltételezem, te nem vagy tolvaj.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 9:54 pm

Nem fogom fel rögtön, mit is jelent a „csökkenteni a számuk”. Ahogy látom, az alak is furcsállja a dolgot, vagy legalábbis a felé intézett kérdésemet.
Hirtelen már tegeződésbe megy át, amit nem tudok hova tenni, aztán, mintha a felismerés elöntötte volna az agyát, nyög fel, és végül nevetésben tör ki.
- Nem! Dehogy vagyok tolvaj – felelek a kérdésére. – Miért, maga szerint annak tűntem?
Én inkább zavarodott vagyok a helyzettől, miközben föltápászkodom a földről.
Na tessék, a ruhámon most már ott díszlik Gotham mocska…


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok, közterületek
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: