DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
HPI Corporation I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
HPI Corporation I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
HPI Corporation I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
HPI Corporation I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
HPI Corporation I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
HPI Corporation I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
HPI Corporation I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
HPI Corporation I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 HPI Corporation

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 5:47 pm

HPI Corporation Hpiskyscraper

A cég 2001-ben kezdte meg a működést akkor még H&J Corporation néven, hamar lefektette az alapokat és megkezdte Gotham városának modern korba repítését, később egyeduralkodóvá vált a térségben, 2006-ban átszerveződött és már csak, mint háttérszolgáltató maradt fenn és adta bérbe, sávszélességeit a kisebb cégeknek, egy évre rá feledésbe is merült. 2012-ben a cég 99%-t megvette Andrew Ramirez ezután igazgatónak nevezte ki magát és a vezető tanács létszámát egyre redukálta, átkeresztelte a vállalatot így ma High Powered Internet röviden HPI néven lehet megtalálni.

Gotham központjában található egy harmincemeletes toronyház, tetején egy nagyobb antennával, maga az épület nem kirívó és az emberek nagy többsége nem is tudja igazán milyen munka is folyik odabent. Belülről igen modern és felszerelt, tiszta. Három lift és két lépcsőház is található, alsóbb szinteken a papírmunka zajlik, feljebb egyre inkább a technikai ügyekkel foglalkoznak, amíg a legfelső szint Ramirez privát térsége. Az épület alatt található egy nagy szerverpark is, ami végzi az összeköttetéseket a világon található más szerverekkel és tárolja a fontos adatokat.

Gyakorlatban minden, ami digitális adatforgalom az a HPI vezetékein, adóvevőin, állomásain, szerverein megy át, legyen az egy TV adás vagy egy banki tranzakció. És a cég állami megbízásból köteles ezeket az adatokat tárolni, akkor is, ha azok titkosítottak, ez esetben pedig köteles bármikor feloldani a kódolást. Ezen felül az összes ki-be menő műhold és rádió jelet is figyeli a cég és köteles azokat nemzetbiztonsági szervezeteknek eltárolni. Maga a cég első osztályú munkát végez, és olcsó, soha nincsenek fennakadások vagy pár órán belül ki nem javított hibák, akkor sem függeszti fel a szolgáltatást, ha a kisebb cégek egy jó darabig nem fizetnek, éppen ezért teljes mértékben egyeduralkodóvá vált ezen a piacon.

A cég összesen 263 embert foglalkoztat, ezek közül 20 szakember a szerverekhez és a kiemelten fontos digitális munkákhoz, 10 biztonsági őr, 10 takarító, 5 gépfegyveres őr, akik huszonnégy órában őrzik a szerverparkot, 8 villanyszerelő, 9 informatikus, 201 irodai papírmunkával és ügyintézéssel foglalkozó dolgozó.

Ramirez bármikor és szinte bárhol észrevétlenül hozzáférhet az adatforgalomhoz vagy az éppen már tárolt adatokhoz, így szerezhet, lophat információkat, teljesen nyomtalanul.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 12:07 am

Bent még éjszaka is világítanak a lámpák, a munka nem áll meg, persze eszemben sincs a főbejáraton bemenni, a dolgozók nagy részének fogalma sincs ki is vagyok én, csak egy-két biztonságinak azokkal meg nem akarok kiszúrni. Elmegyek oldalt és berúgok egy nagyobb zöld ajtót, kitámasztom a sarkammal és intek a lánynak hogy menjen előre. Követem majd egy liftbe vezetem, ott megnyomom a legfelső emelet gombját, majd várok. Amint kinyílik az ajtó máris megpillantom a tetőlakást, iszonyatosan ritkán járok ide fel, így szép tisztaság van, mintha az egész új lenne. A padló fekete és csillog, tükröződik benne minden, falak nincsenek is csak hatalmas ablakok és üveglapok, modern berendezés. Amint valaki kilép a liftből a világítás és szépen bekapcsol.
- Érezd magad otthon. Ott van a fürdőszoba, ha zuhanyozni akarsz, a koszos ruháidat is ledobhatod oda, találsz ott váltót biztosan, maximum férfi ruhákat, de nagyjából a te méreteid. Ez itt a lakótér, arra van konyha meg egyebek, arra a két hálószoba, ott meg a terasz.
Közben leveszem a lányról a kabátot, itt már jó meleg van, és hamarosan elindulok a szobám felé.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 1:25 am

Láttam ahogy még ilyenkor éjszaka is világítanak a lámpák, emberek mozgását látom odabent. Milyen épület lehet ez? Miért hozott pont ide? Nem tudom. De éreztem hogy hamar meg fogom tudni. Tovább mentem vele, valahányszor az épületre néztem, olyan érzés fogott el, hogy rám akar dőlni, ami rémületet keltett bennem. Nem szeretem a magas dolgokat. Féllek hogy leesek vagy rám zuhannak. Pont ezért kicsit közelebb húzódtam a férfihoz, éreztem ahogy belülről remegek. Nem tudtam eldönteni hogy fázok e vagy az izgalomtól van ez. Egyre nehezebben vettem a levegőt, mintha az orromat valami eltömte volna. A fejem is jobban kezdett sajogni. Nem vágytam jelenleg semmi másra, csak melegsége, forróságra, az én éltető tüzemre, de tudtam jól hogy egy ideig még nem tudom használni.
Kicsit megkerüljük az épületet, nem szólok egy szót sem, elvégre nem nagyon tudok mit mondani. Jobban leköt az egyre rosszabb állapotom. Olykor felköhögök egy kicsit. Érzem ahogy torkomat kaparja fájdalmasan. Nem volt jó ötlet az utcán aludni egyik éjszaka sem, főleg ilyen hidegekben...
Kinyitja nekem az ajtót, amit egy kedves mosollyal köszönök meg neki, majd belépek a meleg épületbe. Ettől függetlenül érzem hogy fázom, a kabátot már jobban nem tudom magamra húzni, de még így is fázok... Mi történik velem? Kinyílik egy ajtó, egy kis kabin. Nem lesz ez így jó... Utálom, gyűlölöm a kis, szűk helyeket. Mindig elfog benne a pánik és a rémület. Klausztrofóbiás vagyok. Habozok, figyelem a liftet, ahogy benne áll a fiú és én alaposan fontolgatom, hogy mi is legyen. Ne aggódj. Nem lesz baj. Minden rendben lesz... Nem fognak ide bezárni... Ne aggódj. Ne félj... Biztattam maga. Végül úgy döntöttem, hogy erőt veszek magamon és megbízok benne. Nehezen léptem be a kis kabinba, ami elkezdett érezhetően mozogni. Soha életemben nem voltam még ilyen furcsa szerkezetben, ezért rémültem figyeltem minden kis zugát. A fiú csak most láthatta, ahogy szemeim kicsit el vannak vörösödve és az arcom is piros.
Nem tudom meddig mozgott a szerkezet, de én rövid idő alatt nagyon kellemetlenül kezdtem érezni magam. Lehunytam a szemem és próbáltam arra összpontosítani, hogy nem lesz semmi baj, hogy valójában ez egy hatalmas nagy szoba, ahol szabadon jöhetek és mehetek. Nehéz volt. Nagyon nehéz. Egyre jobban kezdett eluralkodni rajtam a kitörő pánik, de még kordában tartottam. És amikor már úgy éreztem, hogy ketrecbe vagyok zárva, hogy a falak összenyomnak engem, hirtelen megállt és kinyíltak az ajtók. Fellélegezve léptem ki belőle, majd mikor szétnéztem, nem tudtam eleget csodálkozni.
- Te itt laksz? Egyedül? - kérdezem tőle hitetlenkedve. Karmesterrel ahol lakunk szintén hatalmas épület, de teljesen más mint ez. Fekete, csillogó padló, hatalmas ablakok. Minden olyan tiszta itt. Nagyon furcsán éreztem magam. Éreztem hogy nem tartozok ide és csak vendég vagyok ebben a furcsa világban.
- Miért fekete a padló és miért ilyen hatalmas ablakaid vannak? - kérdezem tőle érdeklődve, majd egy bólintással megköszönöm hogy leveszi rólam a kabátot. Ennek köszönhetően nem is ázott át annyira a plüssmackós hátizsákom ami mindvégig a hátamon volt. Cipőmet szépen levettem, nem akartam neki összesározni a házat. Kezembe véve indultam el lassú léptekkel a fürdőszoba felé. Mindent megnéztem aprólékosan, mindent meg akartam jegyezni amit itt látok.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 7:35 am

Ahogy haladunk észreveszem, hogy a lány egyre rosszabbul érzi magát és nem azért mert valami rosszat mondtam vagy csináltam, hanem valami egészen más, elhallgat csöndes lesz, nem is figyel már semmire, majdnem neki megy egy oszlopnak, látszik rajta hogy kicsit remeg, néha köhög.
- És ezek az emberek akik azt mondták, hogy hozzájuk tartozol nem használnak ki? Mert ha nem, akkor miért voltál egyedül az utcán?
Útközben már elértük a liftet, habozik mintha félne, nem tudom mitől ez csak egy szép kis lift, aztán átfut a fejemen, hogy lehet nem szereti a kicsi bezárt helyeket. Egy mosollyal próbálom megnyugtatni, mondjuk nem tudom mennyire megnyugtató így festéssel. A liftezés csöndesen telik, én figyelem a reakcióját, teljesen bezár lehunyja szemeit is, lehet, hogy fáradt és azért, lehet más oka is, aztán észreveszem a piros szemeit is arcát. Nem jó.
~ Mond, hogy csak egy megfázás és nem egy jó kétoldalú tüdőgyulladás.
- Igen, sokszor vagyok itt, mondhatni itt lakom. Azért ilyen a hely, mert ez egy letisztult és modern stílus, a padló fekete és csillog, a plafon fehér és homályos, abból jön a fény, a kontrasztot hivatott jelezni. Semmi fölösleges dolog, az ablakok pedig azért ilyen nagyok, mert imádok végignézi a nyüzsgő városon, mintha az enyém lenne. Egyébként jó fürdést.
Elérem a szobámat és elkezdem magamról levetni a dolgokat, először a fegyveremet kapom el a hátamról, kicsit letisztítom majd kiveszem a tárat, a csőben lévő utolsó golyót is ürítem, bebiztosítom, letörlöm egy ronggyal és elrakom a helyére, egy fém szekrénybe. Aztán szokásos monoton és precíz mozdulataimmal a Juggernaut páncélt szedem le magamról, ez kicsit több idő, nem könnyű ezt a vázrendszert leszedni, aztán pedig újra összerakni és berakni a szekrénybe a többi dolog mellé, pláne, hogy kicsit vizes is, meg kell törölgetni. Végül miután minden harci technikát eltüntettem magamról bezárom a szekrényt és felveszek egy farmert és egy fekete pólót.
~ Biztosan jó ötlet ez, láttam a szemét, ahogy figyel elemezget, két másik alakkal is van kapcsolata és pár ügyletbe biztos benne volt, nem kellene bíznom benne ő is csak megjátssza magát. De lehet, hogy nem. Na mindegy ha eddig elmentem akkor nem lesz gond, a HPI-t úgysem lehet hozzám kötni erre figyeltem nagyon.
Előveszek egy üvegcsét az egyik fiókból kicsit arcomra locsolok, aztán pedig egy vatta darabra öntöm a tartalmát, és ezzel kezdem leszedni az arcomról a festéket, ugyanis mással nem jön le.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 6:53 pm

A fiú kellemes fürdést kíván nekem, bár én egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy hozzá fogok folyamodni. Elvégre gyűlölöm a vizet. Pánikfélelmet kelt bennem gyakran. Az eső más. Az eső az égből esik, nem halmozódik fel túlságosan tócsákba. És ha igen, egyszerűen nem megyek arra. Nehéz léptek húznak engem a fürdőszoba felé. Mintha a padlóba gyökerezett volna lábam, nem tudom szinte emeli. Figyelem az ablakokat, az ajtót, azt várom, mikor fog valaki előbukkanni, mikor fog valaki rám ugrani és lefogni hogy hatástalanítson, hogy ismét kényszerzubbonyba zárjon, hogy visszavigyen. Kellemes a hely, de bizalmatlan vagyok és féllek itt. Nem szeretem az idegen helyeket. Mindig kellemetlenül érzem magam.
És akkor szembe találom magam a fürdőszobával. Figyelem az ajtót számomra hosszú pillanatokig, majd elszánt sóhaj, lenyomom a kilincset és bemegyek.
- Biztos nincs itt senki, csak te? - kérdezem tőle kicsit hangosabban, hogy biztos legyek abban, hogy meghallja. Bent a fürdőszoba hasonló volt mint a lakás. Ugyan olyan stílus, csodaszép és tiszta volt. Elég nagy ahhoz képest, hogy én csak egy zuhanyt szoktam meg az elmúlt években. A kád... ott volt a kád. Magam mögött becsuktam az ajtót, bár nem teljesen, egy aprócska résre nyitva maradt, de én erről tudomást se vettem, elvégre a káddal szemeztem. Eltöprengtem. Talán csak ott, azon a sötét helyen használják a kádat kínzóeszköznek. Egy sokkterápia, amibe néhány páciens bele is hal, ha elszúrják. Nekem is volt vele párszor "szerencsém", pont ezért rögződött az agyamba, hogy a kád egy borzasztó dolog, szint úgy mint az álló vagy folyó víz. Pont ezért kerülöm a tavakat, folyókat és egyéb ilyen dolgokat. A kis itatók más, a bokáig érő szökőkút éjszaka, amikor egyedül vagyok a parkban más. De nem amikor más is ott van...
- Nem szabadna itt lennünk. És ezt te is jól tudod. Mi ha megtalál? - kérdezem aggódva, majd teszek néhány lépést a kád felé.
- Nem fog megtalálni szerelmem. Ahhoz túl... elfoglalt. Mi meg túl magasan vagyunk ahhoz, hogy meglásson minket - jött a goromba hangú válasz. Életem során megtanultam kettős hangot használni. Fejemben nem kellett, de mikor hangosan beszélt, neki is volt saját hangja. Az enyém, és az Ő undorító hangjának groteszk keverése. Fájt a fülem amikor halottam, sokan pont ezért hitték azt, hogy ketten vagyunk a szobában, holott csak egyedül voltam.
- Jól tudod hogy ez nem igaz. Hatalmas ablakok vannak itt. Bármelyik más épületből megláthat. És akkor mi lesz? Mit csinálsz majd akkor? Porrá égeted mint az embereit? Én nem megyek vissza hozzá - adom a választ, kissé dühös vagyok. Arcomat megpillantom a tükörben, csak most veszem észre azt a fájó hatalmas véraláfutást, ami majdnem a fél arcomat díszíti. Kicsit hozzáérek, meglepődök. Hát így néz ki az, ami annyira fáj...
- Utoljára mikor nála voltunk, tudod te is mit csinált. Tőle kaptuk ezt. Csinálj amit akarsz, de én nem megyek vissza. Az enyém ez a test. Te csak vendég vagy ebben a világban - figyelmeztetem őt, éreztem hogy túlléptem egy bizonyos határt. Testem megfeszült, két kezemmel a mosdót fogtam. Oly erősen, hogy ujjaim kissé elfehéredtek.
- Na idefigyelj te ostoba ringyó! Nélkülem nem jutottál volna ki. Nélkülem nem élted volna túl. Nélkülem sehol se lennél! Én vigyáztam rátok, én mentettelek meg, én adtam a reményt és az erőt! Nélkülem egy senki vagy! Csak egy ostoba gyerek aki az apja meg az anyja után bőg! Ha rajtad múlna még mindig Arkham poshadt falai közt sínylődnél addig amíg az idő meg nem feledkezik rólad! - kiáltott rám, és mikor a tükröt néztem, dühével szemeztem. Tudtam hogy el tud pusztítani, és mihelyst eljön az alkalom, talán meg is teszi. Nem szabad. Ő csak egy vendég ebben a világban...
Levettem ruháimat, nem volt erőm vitatkozni vele. Akkor sem ha fortyogott a dühtől. Megengedtem a vizet, éreztem ahogy forrón ömlik a kádba. Vártam egy kicsit, pont addig amíg meg nem töltötte a feléig. Nem vágytam másra, csak egy forró kádra. Forróságra magam körül, elvégre hatalmába zárt a hideg érzés. Beleléptem, majd leültem, éreztem az a forróságot ami a vízből áradt hogy teljesen magával ragad. Akár csak az éltető tüzem... Elmosolyodtam egy kicsit, majd elzártam a csapot. Rákönyököltem a kád szélére, majd fejemet is ráhajtottam. Éreztem ahogy kezd kissé eluralkodni rajtam az álmosság.
És ekkor... jéghideg karmok fogták meg a torkom. Kinyitottam szemem, már csak azt érzékeltem, ahogy nem tudok levegőt venni, ahogy a kád alján vergődöm, és két kéz erőteljes szorítással az alján tart engem. Nem láttam senkit, csak a plafont magam felett. Pánik. Félelem. Nem tudtam lélegezni, egyre jobban éreztem ahogy tüdőmet a víz telíti meg. Vergődtem, próbálkoztam harcolni, de nem ment. Túl erős volt. Sikítani akartam, segítségért kiáltani, hogy a fiú segítsen rajtam. Én csak remélni tudtam, hogy nem az ő keze van az én torkomon...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 7:13 pm

A festék teljesen lejött, a vattát amin a szürke fekete és fehér szín egybefolyt nem dobtam ki hanem egy külön zacskóba tettem, ott biztonságban van, senki nem találhat nyomokat a szemétben. Becsuktam a szoba ajtaját majd az egyik falba épített szekrényhez mentem, elkezdtem keresni az elsősegély csomagot, meg a lázmérőt.
- Biztosan. Teljesen egyedül vagyunk.
Nem sokkal miután ezt kimondtam el kellett gondolkoznom, azon, hogy a kérdésnek lehetett valamilyen alapja, ugyanis a fürdőszoba felől érdekes hangokat hallok, egy női hangot aztán egy másikat egy eltorzultat, gyorsan körbekapom a fejem ránézek az egyik világító kis gombra, megnyomom és ezzel lezárom a liftet. Hallgatózok és óvatosan a fürdőszoba közelébe majd egyenesen az ajtóhoz megyek, nincs teljesen becsukva, így hallgatom az érdekes beszélgetést.
~ Lehetetlen, nem lehetett itt senki, ide nem lehet csak úgy bejönni, itt senki nem volt mikor feljöttünk, jelezte a vezérlő panel. Na és ki az akivel beszél akkor? És miért beszél vele, nyilván ismeri, szóval akkor azért nem szólt nekem. Érdekes, roppant érdekes. Hoho. Enyém a test? Te csak vendég vagy... Arkham intézet. Mintha egy bomlott elmét hallanék. Ez megmagyarázza azt a tekintet és a viselkedést a körülményeket is. Már csak azt kell megtudnom, hogy hányfelé van hasadva szegény lány elméje és ki az aki elől fut, aki elől menekül.
Leültem a padlóra törökülésbe és vártam, hallottam a kád csobogását és minden egyebet, közben levettem a lábamról az acélbetétes bakancsokat, nem kellenek már, csak feleslegesen nehezek és még kopognak is. Mikor szépen a fal mellé raktam őket néhány igen bizar hangot hallottam a fürdőből. Rögtön felpattantam, hátra néztem a szobám felé, majd vissza az ajtóra.
~ Mégse csak bomlott elme a különös vendég? Kell fegyver vagy nem kell... nem kell, itthon bárkit lekaratézok ha kell.
Gyorsan berohantam készen arra, hogy bent van valaki aki a kádba akarja fojtani a lányt, ha igen felé repítem az egyik bakancsot. Amint tehetem rögtön a kádhoz futok és kihúzom belőle a lányt.
- Hé. Figyelj. Ébredezz. Itt vagyok, nyugi.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 8:04 pm

Bugyogás. Hangos, félelmetes bugyogás. Vergődés, majd semmi. Nincs levegő. Víz. Víz vesz engem körül, és a néma csend. Elhalkult a világ, nem érzékelem a hangokat. Csak vergődök, de már nem hallok. Testemnek levegő se kell. Érzem hogy nem kívánja. Már csak a csobogó vizet látom magam felett, ahogy összenyom. Félelmetes. Lassan homályosodik el minden, mintha rám borulna az ég. De ekkor egy arc merül fel, és én érzem ahogy megcsap ismét a hideg levegő, ahogy egy kéz ragad meg. Nem az enyém. Egy idegen kéz ragad ki ebből a süket őrületből. Egy mosoly lappang elmém felett. Egy gonosz, hideg mosoly. Még mindig azt hiszed, hogy te parancsolsz? Kérdezi a gúnyos hang fejemben. És én tudom, már értem. Ő volt az. A saját két kezemmel akart elpusztítani, eltüntetni, hogy Ő uralkodhasson. Még mindig azt hiszed, hogy szembeszállhatsz velem?
Testemet megcsapja a hideg, hangos ordítás mászik fel torkomból, de csak bugyogás lesz. A víz előtört tüdőmből, ismét nem kapok levegőt. Érzem, mintha saját véremet hánynám fel, valójában csak forró tiszta víz. Köhögés, ahogy próbálok levegőt kapni. Remegek. Féllek, avagy inkább rettegek. Túl messzire ment. Túl messzire... Ha nem lenne itt...
Ekkor nézek az idegen arcra aki nyilván kihúzott a kádból. Köhögtem a padlón feküdve, de ránéztem. Hálás szemekkel, de sokkal jobban... Várjunk csak. Őt nem ismerem. Egy idegen?
Hol van a másik fiú, aki a festéket viselni? Hogy kerül ez ide? Tudtommal csak egyedül voltunk a házban. Vagy mégsem? Meredek rá, megijedtem tőle. Testem elhúzódik, vonszolom a padlón. Rám jön a hisztéria, a roham, ha azonnal nem szedem össze magam, ha nem tudok egy ismerős arcba kapaszkodni.
- Ki vagy? Mit csinálsz itt?! Menj el tőlem! Hol van a másik fiú?! - arcom kissé eltorzult. Talán bántotta őt? Ez a gondolat azonnal felbőszített. Ha így van, azonnal végeznem kell ezzel az idegennel. És érzem ahogy izmaim megfeszülnek, ahogy testem emelkedik és ugrik. Mint egy párduc az áldozatára, kezem már a torkán van, erősen szorítom, feltéve ha nem áll odébb, így célt vesztenék.
- Mond mit tettél vele?! Vagy te is csak a fejemben vagy?!- kiáltok rá bosszúsan.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 8:18 pm

Belököm az ajtót és nagy meglepetés ér, nincs bent senki, az ég világon senki nincs odabent csak a lány vergődik a kádban, kezemből kiesik a bakancs nagyot csattan a földön, én akkora már a kádban vagyok, ahol mozdulatlanul úszik a lány, gyorsan megragadom és kikapom a vízből, feleszmél és elkezdi felköhögni a vizet, nagyon sokat nyelt, nincs könnyű dolga. A földön húzza magát, én bal kezemmel rögtön egy törölköző után nyúlok, mikor elveszem és széthajtom a lány érdekes dolgokat kezd el mondani, nem is értem, majd pedig a torkom felé kap. Reflex mozdulat, azonnal elkapom a csuklóját és erősen megszorítom, aztán ellököm magamtól a kezét. Fogalmam sincs miért tett ezt, hirtelen ráeszmélek.
~ De piszok jó az a festés, rengeteget torzít konkrétan fel se ismer az aki csak festésben látott. Várjunk csak, akkor járkálhatok szabadon az utcákon... senki nem fog felismerni.
- Na. Ne csinálj ilyet. Én vagyok, Ramirez. Csak lemostam a festéket.
Közben az előbb elhajított törölközőt nyújtom felé, úgy ahogy az utcán a kabátot, csak, hogy megerősítsem benne, hogy nem vagyok valami kitaláció.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 8:41 pm

Megfogja a csuklómat elég erősen, felszisszenek a fájdalomtól. Láthatja kezemen a régi hegeket, a harapásnyomokat, egy-két helyen mintha egy kisebb húsdarab is hiányozna, amolyan eldeformált, látható és érezhető mélyedések vannak rajta. El löki kezemet magától, én már kapnák ismét másikkal nyaka felé, mikor meghallom azt a nevet hogy Ramirez. Pont ez húz vissza engem a dühből, amibe beleestem. Ramirez... Ki az a Ramirez? Ő lenne Ramirez? Soha életemben nem halottam róla, de most mégis itt áll előttem. Szemeit fürkészem, majd hirtelen ráeszmélek. Hát persze! Azok a szemek! Minden hazudhat, csak a szemek nem. Torz arcom meglágyul, lemászok róla. Aggódó, félelemmel teli tekintet. Az őszinte sajnálat, nem tudom hogy tehettem ilyet. Felém nyújtja a törölközőt, pont úgy mint a kabátot. Ez a gesztus az, ami bizonyítja, hogy a festékes arcú fiú, a Bohóc, valójában Ramirez.
A padlón ülve magamra terítem a törölközőt, hogy meggyötört és vizes testemet eltüntessem a világ szeme elől. Mélyen veszem a levegőt, próbálok megnyugodni, ami sikerülni fog, szépen lassan.
- Ne... ne haragudj. Én nem akartam... Csak... megijedtem - próbálok magyarázkodni neki, bár nem tudom ezzel mennyire fogok menni.
- Nem akartalak megtámadni. Nagyon sajnálom. Hirtelen sokkot kaptam és... - elhúzom a számat, a padlót figyelem. Nagyon szégyenlem magam az miatt ami történt. Ő elhozott engem ide, segített nekem, megvédett az esőtől, most én pedig cserébe megtámadtam a saját házában.
- Nem tudom elmagyarázni. Megértem ha már nem akarsz engem itt - teszem hozzá, majd elhallgatok és őt nézem, közben olykor saját kezeimet nézem, féllek hogy meddig vagyok hajlandó elmenni, hogy mennyi embernek fogok tudni még velük ártani.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 9:10 pm

Sikerül megfékezni a dühkitöréses lányt, leáll és megnyugszik, látom arcán a változást, ahogy az érzelmek más irányt vesznek benne és szépen ráeszmél, hogy én ki is vagyok. Hagyok neki erre időt, addig a sebhelyekkel teli kezét karját nézem, nem túl szépek a sebek, van sejtésem hogyan szerezhette őket, de annyira azért nem akarom tudni, hogy meg is kérdezzem, biztos nem kellemes emlékek ezek neki.
~ Milyen fura, most például minden rendben van vele, csak egy normális lánynak tűnik, máskor meg bekattan és skizo vagy önpusztító lesz. Ez nem csak egy ügyes álca, neki tényleg baja van, segíteni kell neki és Arkham nem jó hely a számára, gondolom nem véletlen szökött meg onnan, inkább az utcán élt mint ott. Meg amúgy is, én nem hiszek abban az intézetben nagy valószínűséggel engem is oda zárnának aztán mondhatnám nincs semmi bajom...
- Nem kell sajnálnod, semmi baj, megijedtél ennyi az egész. Nem kell elmenned, jobb lesz ha maradsz. Inkább azt mond meg éhes vagy-e. Mikor ettél utoljára?
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 9:37 pm

Olyan furcsa az arca festék nélkül. Teljesen furcsa. Vagy inkább szokatlan, hogy neki is van emberi arca. Érzem a vágyat az iránt, hogy megérintsem, hogy ujjammal végigsimítsak bőrén, valójában létezik e, valójában itt van e előttem. Gyakran történt meg, hogy emberekkel beszélgettem, és mikor hozzájuk értem, egyszerűen csak... eltűntek. Féllek hogy most is így van, hogy ha lefekszem aludni, vagy ha lehunyom szemem, eltűnik minden. Sok napja már annak, hogy nem történt így. Sokszor aludtam, és mikor felébredtem, ugyan azt láttam, mint amikor elaludtam. Ez kissé nyugtató a tudatom számára. Kérdésén hogy mikor ettem utoljára elgondolkodom. Mennyi napja már annak? Mit is ettem utoljára? Azt a sütit, aminek köszönhetően eljutottam Csodaországba. Még mindig ott van a plüssmackós táskámban egy zacskóban. Sok van benne, de tudom hogy soha többé nem fogok belőle enni. Csak ha nagyon szomorú és kétségbeesett leszek. Majd akkor. Talán..
- Nem tudom megmondani. Legutoljára mikor ettem akkor elkerültem egy furcsa világba - válaszolom neki őszintén, felbátorodott mosoly ül ki arcomra, majd szép lassan megpróbálok felállni. Sikerül.
- Nagyon kedves vagy velem. De nem tudom ezt neked hogyan visszaadni. Valójában nem is szabadna itt lennem. Veszélyes vagyok. Mint másokra úgy magamra is - mondom neki figyelmeztetően, majd nyugodtan elkezdem összeszedni a ruháimat amik szanaszét hevernek a fürdőszoba padlóján.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 9:50 pm

Látszik a lányon, hogy bár már elhiszi, hogy én vagyok azért meglepődött, nos igen még én magam is meglepődtem a mostani reakciómon, ha így összehasonlítom a hidegvérrel való lövöldözésre, vagy éppen azzal ahogy ennek a vállalatnak a volt vezetőit dobáltam ki az ablakokból. Nem szoktam én ilyen lenni, igaz nem is szoktam senkivel se beszélni, semmiről, csak ami a legfontosabb esetleg. A lány feláll, akkor én is így teszek, már fölösleges guggolnom, hátat fordítok neki és az ajtó felé veszem az irányt.
- Nem kell visszaadnod, ez nem arról szól... valamikor nekem is kedvesnek kell lennem, hogy ne végezzem a sötétségben. Nem csak te vagy ön és közveszélyes, bár én már csak köz. Így nem gond. Vagy ha akarsz felőlem lehetsz egyedül is, tudod merre van a lift...
Kimegyek a fürdőből, nem zavarok már több vizet idebent, felszedem a bakancsokat és elindulok a lakórészen át a konyhába, már éhes vagyok.
- Van esetleg kedvenc ételed? Vagy akármi amit most szívesen ennél?
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:15 pm

Ramirez szintén feláll és elindul ki a fürdőszobából. Szavain kissé elgondolkodom, leszűröm belőle, hogy nyilván elég hasonló hozzám. Másképp nem is lehet. Ha nem lenne legalább egy kicsit olyan mint én, nem hozna el ide, nem segítene nekem és a kirohanásom után se hagyna itt. Mások már kidobtak volna, ahogy sokszor meg is tették. De ő nem. Elmosolyodom boldogan, nem akarok már egyedül lenni.
- Nem szeretnék már egyedül lenni. Nagyon sokat voltam egyedül. Nem tesz jót az embernek ha túlzásba van véve - válaszolom neki. A kérdésen, hogy mi a kedvenc ételem nem tudok neki válaszolni. Mindennek örülök, mindennek ami finom.
- Nincs kedvenc ételem. Bármit megeszek. De nem szabad hogy kemény legyen. A fogaim nem bírnák megrágni, és a gyomrom se fogadná be nagyon. Ahonnan jöttem... ott épp olyannal etettek, hogy ne haljak meg - mondtam neki őszintén. Ó igen, az Arkhami szutykos kaja. Ami inkább kásás volt vagy egy egyszerű lötty. Úgy nézett, és ízlett is, mint a gyomrom tartalma. Nem is voltam hajlandó megenni. Gyakran éheztettem magam, elvégre máshogy nem tudtam már magamra hívni a halált. De olyankor... egyszerűen csak fogtak és elaltattak, vagy leszíjaztak és belém tömték. Injekciókkal, infúziókkal, lenyomták a torkomon, vagy csövet vezettek a gyomromba és belém pumpálták. Megremegek a gondolatoktól. Miért jutnak mindig ezek az eszembe? Miért? Mert ennyire rossz volt...
Mikor Ramirez kiment a fürdőszobából, egy szekrényben találtam nadrágot és pólót. Azonnal felvettem, elvégre az én ruháim piszkosak voltak és Ramirez is mondta, nyugodtan vegyem fel őket. Kicsit nagyok voltak rám, de nem volt vészes. Saját ruháimat visszaraktam a hátizsákomba, abba a mosolygós plüssmackóba. Sok minden elfért benne. És aranyos is volt. Kimentem a fürdőszobából, kicsit körbenéztem, hogy megkeressem Ramirezt. Meg is találom őt, elmosolyodom kedvesen.
- Még be se mutatkoztam. Airie vagyok. Nagyon örülök hogy találkoztunk - mondom neki őszintén
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:29 pm

Elérek a konyhához, körülnézek van-e alapanyag, nos az épp nincs sajnos, nem hoztam ma, de nem is állnék most neki főzni, nincs annyi időm, inkább benézek a hűtőbe találok-e ott valamit és igen találok, emlékeim nem csaltak. Szépen kiveszem az átlátszó edényeket, amit melegíteni kell azt berakom a sütőbe, amit nem kell azt félrerakom.
~ Milyen élete lehetett ennek a szerencsétlen lánynak? Kidobták mindenhonnan meg kihasználták, skizofrén is ráadásul. Arkhamban még normális ételt sem kapott, nem hogy ellátást. És még magamat szoktam sajnálni.
Mikor elővenném a terítéket akkor jön vissza a lány. Bemutatkozik.
- Örvendek Airie. Én Andrew Ramirez vagyok, neked csak Ramirez, az Andrewt annyira nem is szeretem.
~ És milyen különös, csak most tudjuk meg igazán egymás nevét... Mondjuk most már látszik rajta hogy nyitottabb, mosolygós, remélem nem csak hullámzó tendencia...
Előveszem a tányérokat, evőeszközöket, poharakat, szalvétákat és mindent amire szükség lehet két fő étkezéséhez, majd a nappaliba veszem az irányt és ott kezdem megteríteni a nagy asztalt, amíg az étel melegszik.
- Arra gondoltam Airie, hogy vacsorázhatnánk, biztos éhes vagy utána pedig megmérem a lázad, meg kapnál egy neocitránt vagy valamit megfázásra.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:52 pm

Ramirez is bemutatkozik nekem. Andrew... Ránézek a fiúra és elképzelem ahogy Andrew-nak hívom. Nem, lehetetlen. Nem is tudnám kimondani ezt a nevet. Megértem hogy nem szereti, én se szeretem. Ramirez... Az sokkal jobban illik neki. Figyelem egy kicsit amit csinál, ilyet már láttam. Karmester is ilyet csinált. Megjegyeztem hogy kell.
- Segíthetek? - kérdezem tőle, bár fogalmam sincs hogy kell a dolgokat lerakni az asztalra, attól még segítek neki. Szeretek valamit csinálni. Valamit ami... normális és természetes. Emlékeztet arra, hogy én is normális vagyok. Legalább is próbálok az lenni. Ha azt mondja segíthetek, fogom a poharakat, de csak óvatosan, nagyon óvatosan, nehogy széttörjem őket. Elindulok Ramirez után, majd lerakom az asztalra. Érdeklődve nézem ahogy rakja szét a dolgokat, próbálom megjegyezni és utánozni.
- Utoljára mikor ilyen volt a kezemben - mutatok a villára - lenyomtam egy ápolónak a torkán. Nem láttam akkor benne nagyobb hasznot - mondom kicsit elgondolkodva, nem büszkén, csak nyugodtan, mintha épp arról beszélgetnénk, milyen kint az idő.
- De az nem volt ennyire... más. Az fehér volt és hajlítható. Viszonylag könnyen törhető. Bele is tört a torkába. Nem tudom hogy szedték ki neki. Ha egyáltalán - elmerengek, hallom és látom magam előtt az ápolónőm vérének bugyogását. Kicsit elmosolyodom magamnak. Kés. Ismét egy dolog, amit valakinek valahova beleszúrtam. Mindig kihasználtam mindent magam körül. Mindenből életveszélyes fegyvert tudtam csinálni, ha akartam. Amikor arról beszél, hogy megméri a lázam, és kapok valamit aminek a nevét ki se tudom mondani, nem nagyon figyelek rá. Kissé elgondolkodom azon, amiket mondott nekem még kint az utcán.
- Miért ölted meg a szüleidet? Valaki, akinek nincsenek szülei nagyon szeretne olyat, neked meg voltak, de megölted őket. Miért? - kérdezem tőle érdeklődve, látja arcomon a kíváncsiságot, de a megértést is, ha nem akar erre válaszolni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:53 pm

Ramirez is bemutatkozik nekem. Andrew... Ránézek a fiúra és elképzelem ahogy Andrew-nak hívom. Nem, lehetetlen. Nem is tudnám kimondani ezt a nevet. Megértem hogy nem szereti, én se szeretem. Ramirez... Az sokkal jobban illik neki. Figyelem egy kicsit amit csinál, ilyet már láttam. Karmester is ilyet csinált. Megjegyeztem hogy kell.
- Segíthetek? - kérdezem tőle, bár fogalmam sincs hogy kell a dolgokat lerakni az asztalra, attól még segítek neki. Szeretek valamit csinálni. Valamit ami... normális és természetes. Emlékeztet arra, hogy én is normális vagyok. Legalább is próbálok az lenni. Ha azt mondja segíthetek, fogom a poharakat, de csak óvatosan, nagyon óvatosan, nehogy széttörjem őket. Elindulok Ramirez után, majd lerakom az asztalra. Érdeklődve nézem ahogy rakja szét a dolgokat, próbálom megjegyezni és utánozni.
- Utoljára mikor ilyen volt a kezemben - mutatok a villára - lenyomtam egy ápolónak a torkán. Nem láttam akkor benne nagyobb hasznot - mondom kicsit elgondolkodva, nem büszkén, csak nyugodtan, mintha épp arról beszélgetnénk, milyen kint az idő.
- De az nem volt ennyire... más. Az fehér volt és hajlítható. Viszonylag könnyen törhető. Bele is tört a torkába. Nem tudom hogy szedték ki neki. Ha egyáltalán - elmerengek, hallom és látom magam előtt az ápolónőm vérének bugyogását. Kicsit elmosolyodom magamnak. Kés. Ismét egy dolog, amit valakinek valahova beleszúrtam. Mindig kihasználtam mindent magam körül. Mindenből életveszélyes fegyvert tudtam csinálni, ha akartam. Amikor arról beszél, hogy megméri a lázam, és kapok valamit aminek a nevét ki se tudom mondani, nem nagyon figyelek rá. Kissé elgondolkodom azon, amiket mondott nekem még kint az utcán.
- Miért ölted meg a szüleidet? Valaki, akinek nincsenek szülei nagyon szeretne olyat, neked meg voltak, de megölted őket. Miért? - kérdezem tőle érdeklődve, látja arcomon a kíváncsiságot, de a megértést is, ha nem akar erre válaszolni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 11:06 pm

Airie felajánlja a segítségét és én bólintok neki, ha akar akkor segítsen, szorgosan hozza is a poharakat, majd leteszi azokat a tányérok mellé, utána pedig az evőeszközökkel foglalatoskodik. Én közben már mennék vissza konyhához, amikor meghallom azt a másik hangot, amit az előbb a fürdőből is hallottam, megfordulok és érdeklődve nézegetem a lányt.
~ Egy villával... szép! Azt hittem csak én vagyok ilyen flepnis, nocsak, nocsak nem vagyok egyedül. Talán ezt az oldalát is érdemes lenne megismerni, valamit csinálni kellene.
Megfogom szépen az egyik ezüst villát, kezembe veszem és lassan magam elé húzom, majd egy hirtelen gyors mozdulattal oldal irányba elhajítom mire nagy sebességgel az egyik falnak csapódik és nagy zörejjel lepattan arról, mintha egy dobókés lett volna. Én úgy teszek mintha mi se történt volna és egy másik villát rakok a helyére. Utána pedig érkezik a kérdés, a kérdés ami sokáig engem is firtatott, hogy miért, miért öltem meg csak úgy a szüleimet. És erre a kérdésre nem könnyű felelni, kétszer is átgondolom, mert az igazságot kell mondanom.
- Sosem szerettem őket. Azért. Csak idegesítettek és útba voltak, teljes mértékben feleslegesek lettek, így megszabadultam tőlük.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 1:09 am

Ahogy az egyik poharat nézegetem, felfigyelek arra hogy Ramirez kezébe veszi az egyik villát, majd elhajítja. Az nagy sebességgel nekicsapódik a falnak, leesik róla koppanva. Érdeklődve nézek rá, nem nagyon értem hogy ez mire volt jó. Lehet nem tetszett neki a villa? Már hozza is a másikat. Igen, nyilván. Máshogy nem tudom megmagyarázni ezt a cselekedett. Én is szoktam falhoz vágni dolgokat, főleg olyanokat, amik nem tetszenek nekem.
Halkan figyelem a leesett villát, ahogy megcsillan a fényben, ahogy ott fekszik a földön. Odamegyek nyugodtan és felveszem. Ramirez közben válaszol a kérdésemre. Ujjaim közt tartom a villát, úgy nézem, mintha a világon csak én és az a villa létezne. Hallom amit mond a fiú, fel is fogom, eljut elmémbe. Felszívódik mint a víz a szivacsban. Feljebb emelem, hogy jobban szemügyre vegyem. Látom saját szemeim, látom ahogy magamra nézek. Bár kissé el van torzulva mindkét szemem, jól látom azokat a vörös szemeket, amik visszanéznek rám. Félelmetes.
- Az apámat lelőtték a hátsó udvarban. Amikor 4 vagy 5 éves lehettem. Még mindig ott van a vérfolt a verandán. Megnéztem. Az anyámat meg megettem. Megérdemelte - mondom kissé hidegen, bár érzem ahogy valamilyen módon büszke vagyok erre a tettre.
- Csak megkapta ami járt neki. Az én igazságomat - tettem hozzá. A tekintetem bár torz volt, éreztem ahogy hangom jéghideg, nincs benne egy fikarcnyi érzés. Már ott állok az asztalnál.
- Nem állt mellém senki, nem nevelt fel senki. És csodálkoznak hogy ilyen lettem - felpillantottam Ramirezre, most egy kicsit másfajta mosoly ült arcomon. Nem volt kedves, inkább csak elfogadta a sorsát, hogy most az arcomon kell lennie.
- Nagyon sokak szerint sok rosszat tettem. Megöltem nagyon sok embert, nagyon sokat megcsonkítottam, vagy az őrületbe kergettem és most az Arkhamban ülnek. De valójában csak... igazságot osztottam. Az én igazságomat. És még nagyon sok ember nem kapta meg. De sebaj. Eljön annak is az ideje - letette a villát az asztalra, tudtam hogy nem fogom használni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 4:51 pm

A lány az elhajított villa után megy, felveszi a földről és nézegetni kezdi, én közben figyelem, minden apró mozdulatát, hátha felfedezek benne valami érdekeset. A másik hangján kezd el beszélni, azon a zordon és kifordulton, nagyon érdekel a dolog, egy bomlott elmével, egy skizofrénnel társalogni, mindig szerettem volna kipróbálni, erre itt egy teljesen élethű helyzet. Próbálom nem furcsállni a dolgot vagy meglepődni rajta, hanem ugyanúgy kezelni, mint bárki mást, csak kicsit jobban odafigyelek rá, mert hát tényleg érdekel a dolog.
- Nagyon sajnálom, elég rossz lehetett, hogy lelőtték az apád... Anyukád pedig, nos biztos finom volt.
Közben visszamegyek a konyhába és elkezdem behozni az ételeket, hogy majd kirakhassam azokat a tányérokba. Arra a mondatra hogy senki nem állt mellé nem mondok semmit, mellém se állt senki.
- Mellém se állt senki...
Nem tudom miért, de mégis kimondtam.
- Én is az önbíráskodásban hiszek. Részemről nem ítéllek el azért mert sok embert megöltél, én is sok embert megöltem annyira nem érint a dolog. A világban vannak fontos karakterek és egyáltalán nem fontosak, az egyáltalán nem fontosakra nem pocsékolok időt, még igazságosztás szintjén sem.
~ És ez tényleg igaz, amit előbb mondtam. Na de ez a lány akkor nem kicsit veszélyes, ha ennyi emberrel végzett, jobb lesz rá igen erősen figyelni, nehogy még a végén kijátsszon és engem is eltegyen lábalól egy óvatlan pillanatban. Ki tudja lehet már bevett szokásai vannak, hogyan cserkészi be áldozatait stb. De tegyük hozzá mégis csak egy beteg lélek, én látom a két arcát, annyira azért mégsem lep meg a dolog és azért ő is sebezhető. A kádba akarta magát folytatni, ki tudja mi baja lehet még szegénynek, jó lesz kivizsgálni. Úgy érzem magam mint egy profi pszichológus közben csak 1-3 könyvet olvastam a témából.
Tányérokba szedem az ételt, majd kihúzom az egyik széket és intek Airienak.
- Tessék ülj le.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 8:49 pm

Ramirezre pillantottam, amikor kifejezte gondolatát, apám halála iránt. Megfeszült minden izmom, éreztem az agyam mögött a kezét, ahogy megragad és hátra ránt elmém sötét zugába. Figyeltem ahogy Ramirez arca távolodik tőlem, egy fekete és végtelennek tűnő sötét alagút végén állt és engem nézett. Én viszont már nem láttam őt. Én nem. De ő... az más dolog. Csak egy szörnyeteg az elmémben, aki megette a szívem és megfertőzte az elmém. Egy szörnyeteg. Semmi több.
Ujjai lágyan nyúltak a villa után. Talán mégis használni fogja? Tekintete Ramirezre irányult. Hideg volt, semmi érzés nem bújt meg mögötte. Semmilyen pozitív érzés. Éreztem ahogy karmai a villa köré fonódnak, majd mégis felemeli az asztalról. Elmosolyodott. Undorító gonosz mosoly kapaszkodott arcára.
- Nem is hiszed el mennyire rossz volt. Anyám pedig fenségesen finom volt. Azóta nem ettem semmit ami jobban ízlene mint az ő húsa. Nincs jobb egy szerető anyai... szívnél- hogy hideg szavait megerősítse, éreztem másik kezemben a hatalmas fájdalmat. Felsikítottam elmém legalján, de az ő torkából csak egy hideg mosoly kúszott ki. Semmi több...
Ismét Ramirezt láttam, majd felnyögtem a fájdalomtól, a villa még mindig benne volt húsomban. Egyszerűen kezemet az asztalhoz szögezte. Megragadtam és próbáltam kihúzni, de könnyes szemeim elmosták a világot. Megremegtek lábaim testem alatt, féltem hogy összeesek. De nem történt így szerencsére. Megragadtam erősen a villát, összeszorított fogakkal tűrtem a fájdalmat. Volt már rosszabb is. Megfeszült minden izmom és kirántottam. Hangos szisszenés, vérző kezemet azonnal magamhoz öleltem, nehogy Ramirez padlójára csepegjen vérem. Fogtam a szalvétát és rátekertem a sebre. Csak egy szörnyeteg képes ilyesmire.
- Ne aggódj, volt már rosszabb is - mondom neki csak hogy ne húzzuk jobban a vacsorát, elvégre már biztos ő is nagyon éhes. Kiszedi az ételt én pedig elfogadom a kínált helyet. Kedves mosollyal köszönöm meg neki, majd az ételre nézek. Fogalmam sincs hogy mi ez, de nagyon kellemes az illata. A késre, kanálra és a villára nézek.
Teljes mértékben elbizonytalanodom, elvégre ezek közül csak a kanalat tudom használni, azt is elég bajosan. Nem szeretem a kanalat. Mindig azzal nyomták le a torkomon azokat az undorító taccsos dolgokat. Soha nem foglalkoztam azzal hogy lehetne ezt rendesen használni. Egyszerűen csak rámarkolok, mint mindig. Óvatosan merítem a levesbe, ez teljesen más állagú mint a fagyi. A fagyi keményebb, ez meg... olyan mint a víz.
Nem baj. Nem zavar.
- Sajnálom hogy melléd se állt senki, de ahogy elnézem neked ez talán nem is volt annyira baj. Talán még örültél is, elvégre ezért tetted el láb alól a szüleidet. Hogy ítéled meg ki fontos és ki nem? - kérdezem tőle érdeklődve.
- Én mindenkivel úgy viselkedek ahogy ők viselkednek velem. Ha nem adnak rá okot, nem bántom őket - vonom meg a vállam nyugodtan, közben nekilátok az ételnek is. Eléggé ügyetlen vagyok, érzem ahogy kezem teljesen bizonytalan, ahogy a fele visszafolyik a tányérba, de nem zavar. Igyekszem, és csak ez a fontos. Ujjaim nem fogják stabilan, nincs bennük annyi erő. Nem vagyok nagyon hozzászokva normális körülmények között bármit erősebben fogni hogy az stabil maradjon és ne lötyögjön kezemben.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 9:28 pm

Az emlékek érdekes reakciót váltottak ki Airieból teljesen bepöccent és be is kattant egy pillanat alatt, látszott rajta a mozdulatain a tekintetén az egész énjén ahogy eltorzul. A villás incidensre csak pislogtam párat, ez nem semmi.
~ Szóval ez törte meg, gondolom ettől hasadt meg az elméje is, ez volt rá olyan hatással. Érdekes. Ne aggódj volt már rosszabb is? Az úgy érdekes... rosszabb is... elég durva. De nagyon érdekes.
Utána csöndben vagyok csak elkezdem az evést és figyelem a lányt, most már minden mozdulatát, mert hát érdemes, ki tudja mikor vált megint, vagy próbálja magát megölni.
- Nos igen, én örülök nekik, hogy nincsenek a nyakamon, ahogy az egész társadalom is békén hagy. Hogy hogyan választok? Logikus gondolatmenet, végiggondolom a lehetőséget és ezekből következtetek egy egyén fontosságára és szerepére. Mint mondtam sok a jelentéktelen, helyettesíthető karakter és kevés az egyedi, fontos, de ők tényleg számítanak. Már ha nincsenek útban... Akik az első kategóriába tartoznak azokra nem tekintek tárgynál többre, akik a másodikba azokat pedig tanulmányozom.
Gondolkozok kicsit jó ötlet volt-e ezt elmondani, majd látom, hogy Airienak nem nagyon megy az évőeszközökkel evés, nos én kimért és pontos vagyok és figyelek az étkezésre mert hát az a műveltség része, így ez kicsit zavar. Szépen felállok és lassan sétálok mellé.
- I'm not alone with the touch of your hand I am whole again
I'm not alone with the touch of your hand I am whole again

Lassan odahajolok és segítek neki, ha hagyja megfogom a kezét és megmutatom neki hogy kell fogni, és mit kell vele pontosan csinálni. Azután majd jöhet a kés és a villa ha megette.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 9:45 pm

Kicsit felnevetek amikor Ramirez elmondja hogyan szelektálja a fontos és kevésbé fontos személyeket. Érdekes. Valóban az. Számomra az fontos, akinek megjegyzem a nevét, akinek megjegyzem a hangját, tekintetét... viselkedését velem szemben. Olyan szempontból fontos, hogy elimináljam e, vagy hagyjam őt életben és szeressem. Szeretni. Fejemben a torz mosoly. Ugyan kit lehet szeretni? Ugyan kit tudok én egyáltalán szeretni? Szeretni... mi is az?
Rami feláll és odajön hozzám. Pár sor, egy vagy kettő, egy lágy hang mely ellepi elmémet. Elmosolyodom kicsit, ránézek érdeklődve hogy mit is szeretne tőlem. Megfogja kezem, és mikor így tesz, érzem hogy jobban megremeg az izgalomtól. Arcom enyhén kivörösödik, sokkal forróbb leszek, bár ez lehet csak egy reakció a benső tüzem lángja mely fellobbant más érintésétől. Vagy talán a láz. A lázt valójában nem is érzékelem, elvégre én mindig forróságot érzek magamban. Kellemes, pompás forróságot. Egy hirtelen mozdulat, ahogy ösztönösen, alig érezhetően elhúzom először kezem. Mindig is ódzkodtam mások érintésétől. De Raminak végül hagytam, hagy tegye amit szeretne. Figyeltem ahogy ujjaimat átrendezi, ahogy a kanalat máshogy fogom kezemben. Felnézek rá, érzem ahogy elszégyenlem magam.
- Elnézést, nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez. A kanállal nem igazán barátkoztam össze. Mint ahogy a többi... - nem tudom minek nevezni a kést és a villát, csupán a kanalat ismerem nevéről. Villa! Meg kés! Hát persze...
- Sok évig ... öhm... eddig soha nem használtam másra mint gyilkos eszköznek - magyarázom neki hogy megértse, miért nem tudok velük enni.
- Eddig mások... nyomták le a torkomon a szutykot. Bár nem sok sikerrel gyakran - nem nagyon tudom miért de elmosolyodom ezen. Valahol belül mindig jó érzés fogott el mikor az ápolóimnak gondot okozhattam. Megpróbáltam egyedül, nem nagyon ment, de tudom jól hogy csak gyakorolni kell.
- Reggel elmegyek - mondom neki kicsit szomorúan, de tudom hogy más választásom egyszerűen nincs. Éreztem ahogy a meleg folyadék amit most ettem meg nagyon kellemesen betölti gyomromat, nem hiszem hogy már mást képes lennék megenni. Tapasztalatból tudom hogy nem tesz jót nekem ha többet eszek ennél. Főleg hogy nem is vagyok hozzászokva hogy naponta többször is egyek vagy sokat. Egyszer már nagyon megjártam.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 10:10 pm

Airie furán reagál az érintésre pedig én aztán tényleg nagyon normális vagyok nincs ebben semmi rossz, hát nem tudom, én se szeretem ha hozzám érnek, vagy ilyesmi de akkor is... szerintem sokszor bántalmazhatták vagy kényszeríthették, emiatt reagált most így. Kedvesen szólalok meg, mint barát a baráthoz szokott.
- Tudod... minden gyilkos eszköznek van egy alternatív használati módja is. Vagy ahogy mások mondják minden eszközzel lehet gyilkolni...
Elveszem a kezem az elhangzott mondat után, lehet félreértettem de ez egy üzenet volt.
- Én nem akarok semmit lenyomni a torkodon, nem is kényszerítelek, ahogy jólesik, annyit egyél. Csak gondoltam segítek...
És utána már egyedül megeszi ami maradt, de aztán nem kér többet, amit nem értek, nagyon éhes lehet, ennie kellene még, nem szabadna éheznie, főleg ha itt van ennyi finom étel. Nem tűnik logikusnak de valami értelme biztos van, közben hátrafordulok és odalépek az elsősegély csomagért, soha nem értettem mi értelme lehet, egy ilyet pont itt a toronyban tartani, most már rájöttem. Lassan hátrafordulok és ránézek.
- Miért akarsz elmenni? Nem kell elmenned. Amúgy is hova mennél? Vissza az utcára? Oda nem mehetsz... sajnos azt nem engedhetném meg. De ahogy akarod, de nem tartom jó ötletnek, egyáltalán nem. Nem tetszik itt vagy mi a baj?
~ Miért akar elmenni? Persze még egy árva szellemileg sérült lány is bekerül az aurámba és már frusztrált... Hehehehe. Nem csodálom, hogy egyedül kell dolgoznom.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 10:33 pm

Elgondolkodom azon amit Rami mond arról, hogy mindent lehet máshogy is használni, nem csak fegyvernek. Van ezen valami.
- Igazad van, ha jól használod minden fegyver tud lenni. Egy szék amin ülnek, egy ágy amin alszanak, matrac amin fekszenek... - kicsit elkalandozom elmémben, elvégre ezeket már használtam arra hogy másokat ha nem is gyilkoltam meg sajnos, de komoly sérüléseket okoztam.
- Egy székkel egyszer szétcsaptam az egyik terapeutám fejét. Az ágyat meg rádöntöttem két ápolóra. Ekkor esett rá a matrac az egyikre, én meg ráugortam és ezzel megfojtottam. A másiknak a vaságy meg szétcsapta a fejét. Sajnos nem halt bele de nem lehetek mindig sikeres - mondom neki olyan nyugodtan, mintha arról mesélnék barátnőmmel hogyan rajzoltunk és játszottunk az utcán. Mikor befejeztem az evést, leraktam a kanalat és kicsit eltoltam magam elől a tányért.
- Nagyon finom volt, köszönöm szépen. De elég. Nem vagyok hozzászokva hogy sokat egyek. Nem bírja még a gyomrom. Egyszer nem jártam ezzel jól. Az apukám azt mondta erre is idő kell. Szépen fokozatosan hozzászoktatni a szervezetet - magyarázom neki egy kedves bár fáradt mosollyal. Megdörzsölöm arcom, érzem a fájdalmat ahogy hozzáérek és megnyomom azt a nyomorult foltot rajta.
Ramirez ajánlatán teljes mértékben meglepődök. Látom arcán hogy valóban nem nagyon örülne ha elmennék. De miért? Talán tényleg ennyire félt, vagy megkedvelt, vagy talán más szándéka van? Nem tudom. Jobb ha vigyázok ezzel, még a végén tényleg rosszul járok azzal hogy mindenkivel elmegyek valahova akivel találkozok és felajánlja hogy segít nekem. Először apa, aki már néhány napja magamra hagyott az utcán, Bane emberei, Fantom, Cyborg és most Ramirez. Eddig mindig az volt az egésznek a vége hogy egyszerűen csak kihasználtak és utána elengedtek. Bane... Kicsit megborzongok, aggódom mi lesz ha megtalál és Ramirez nem fogja engedni hogy elmenjek vele. De lehet nem is ismeri és lehet nem is kedvel annyira így mindegy lenne neki...
- Nem azért akarok elmenni hogy nem érezném itt magam jól. Nagyon jó itt nekem. Meleg van és te is nagyon kedves vagy velem. De nem akarom hogy bajba keverjelek. Az alatt hogy az utcán voltam megismerkedtem olyan személyekkel akik veszélyesek. Főleg az akitől ezt kaptam - mutatok a hatalmas véraláfutásra.
- Akitől ezt kaptam ő valóban nagyon veszélyes. Még én is nagyon féllek tőle. Már pedig nekem nincs nagyon okom félni másoktól - mondom neki és figyelem hogy mit akar csinálni azzal a furcsa valamivel ami a kezében van.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 10:49 pm

Az elmesélt gyilkosságokat értő bólintásokkal nyugtázom közben pedig gondolkozom és kérdéseket teszek fel.
~ Ezek a dolgok, most tényleg megtörténtek vagy csak kitalálja őket? Nem tudom, bizonytalan. Főleg... na mindegy, de ha tényleg így van jobb lesz vigyáznom vele nem szabad azt a hibát elkövetnem, hogy egy ártatlan, áldozatként kvázi nem veszélyes személyként tekintek rá és alábecsülöm, abból jó nem sülhet ki. Óvatos leszek és akkor nem lesz baj. De akkor is? Ennyi gyilkosságot egy Airie? hmmm..
- Persze egyértelmű, nehogy rosszul légy. Túl sokat eszel aztán visszajön, annak nincs értelme
Várok, nézek, hallgatom a választ és próbálom felfogni, hogy azért nem akar maradni mert nem akar bajba keverni. Mert fél attól akitől azt a pofont kapta? Mégis kitől kapta egy huligántól vagy kitől?
- Na, nehogy már. Nem hoztalak volna ide, ha bajba sodorhatnál ezt beleszámoltam... emiatt ne izgulj. Meg mennyire veszélyesek? Ehehe Hallottál már akármit is rólam vagy a kapcsolataimról? Vajon miért nem... Nem. Nem. Nem. Egyáltalán nem vagyok ijedős ilyen téren.
Közben kinyitom az elsősegély csomagot és megnézem mi van benne, fertőtleníti meg kötszer kellene a kezére, egy gyulladás csökkentő az arcára meg valami megfázásra, ezeket veszem ki belőle, bár igazából ez nem is elsősegély láda mert minden más oda nem illő dolog is van benne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HPI Corporation Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HPI Corporation
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: