DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 HPI Corporation

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 12:07 am

Az ölelés kicsit hosszabbra sikerül mint számítottam, de ez nem is baj, sokkal jobb érzés mint amire számítottam és úgy látom Airie is élvezi. Az elején még szokásos módon vagy húsz dologról gondolkozok folyamatosan de a végére már semmire se gondolok csak ott állok és létezem. Utána pedig felnéz rám és akkor én is a szemébe nézek, amin látom, hogy ő most érezhet valamit, és elméletben sejtem is mi az amit látok.
~ Én nem vagyok profi, de szerintem ez jó jel. Vagy nem. De remélem igen.
Egyszer minden jónak vége van, ahogy ennek az ölelésnek is. Airie elenged és az ágy felé megy, azért fél kezemnél fogva engem is húz, most erre nem lehet mit lépni megyek utána.
~ Aludni, igen, ezt a témát már napok óta boncolgatom, de azt hiszem mostanra értem el azt a pontot mikor már nem bírom tovább. Pont jókor, gratulálok a zseniális időzítésemhez. De legalább már nem a földön akar aludni.
Én is behuppanok az ágyba, aztán oldalra fordulom és átölelem Airiet, kicsit simogatom még de csak lágyan, amíg én magam is elalszok.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 11:00 am

Még éreztem, ahogy Ramirez kedvesen átölel engem és lágyan simogat. Az érzés hogy itt van velem, hogy átkarol és simogat, hogy védelmez minden rossztól, hogy vigyázz rám álmomban is, egy olyan érzés, amit utoljára akkor éreztem amikor egy viharos éjszakán kiskoromban apukámmal aludtam. Az igazi apukámmal, azzal az apukával aki csak egy van az ember életében. Azzal az apukával, aki hős lesz mindig szemeimben. Egy nagy hős, aki engem védelmezett és szeretett. Hozzá bújok lágyan, félálomban vagyok. Nem akarok teljesen elaludni, még egy kicsit szeretném érezni érintéseit. Olyan jól esik...
Testem olykor lágyan belebizsereg, ahogy végigfutnak az érzések rajtam. Ezek teljesen új, teljesen más érzések. Kinyitom kicsit szemem, látom hogy már alszik. Elmosolyodom. Annyira aranyos... Annyira ártatlannak látszik. Szelídnek és kedvesnek. Az ember nem mondaná róla hogy lelőtte a szüleit, hogy arcfestéket hord. Az ember azt mondaná inkább róla: ő is egy kedves, aranyos fiú, akinek boldog és ártatlan élete van. Igen, lehet pont így van. Attól hogy nincsenek szüleink, még mi is lehetünk ártatlanul boldogak. Egyik kezemmel nyuszimat ölelem, másikkal óvatosan fogom meg Ramirez kezét, nem akarom őt felébreszteni. Alig érezhető puszit kap ujjaira, végtelenül boldog mosollyal végül én is elalszok.
Addig alszok amíg Ramirez vagy valaki esetleg valami más fel nem ébreszt...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 1:05 pm

Félálomban még érzem, hogy Airie mozgolódik, mondanék még neki valami kedveset de már nem tudok ebből az állapotból visszajönni mert túl fáradt vagyok és elalszok. Kifejezetten nyugodtan tudok aludni, tényleg jobb ha van valaki az ember mellett akit átkarolhat, de sajnos esetemben ez csak annyit jelent hogy nem félóránként ébredek fel a rémálmaimból hanem óránként. Ilyenkor csak kinyitom a szemem pár percre utána visszaalszok, figyelek nehogy felébresszem a másikat.
Egy folyosón vagyok, futok, először valami elől futok, de aztán már csak az idő szorít, tudom, hogy már csak perceim vannak hátra. Hallom egy nagy óra ketyegését, egyre erősebb, ahogy a cél felé haladok, azt hiszem elkéstem végül mégis időben megérkezek. Egy hatalmas város tárul a szemem elé, az épületek szó szerint az égig érnek, és amerre csak nézek magas toronyépületek vannak, az utak egy hatalmas térre vezetnek, mindegyik egyenes mindegyik rendezett. Az egész város fehér és ragyog, az épületek szépek és minden tele van élettel. A téren áll a leghatalmasabb épület, egészen a világűrig emelkedik, tudom mivel én terveztem, ahogy az egész helyet. Amikor éppen megnyugodnék egy nyomasztó érzés fog el, a távolban hirtelen sötét felhőket látok egy vihart, aminek árnyai az épületeket is feketére festik. Egyre közelebb ér ez a vihar, oda kell mennem megakadályozni, elrugaszkodok és már repülök is, a páncélomban van ehhez szükséges rendszer. Odaérek és látom az egyik széles úton zavargás van, az egyik oldalon az én katonáim állnak, felismerem őket, leszállok hozzájuk. Az egész hely hirtelen egy csatatérré változik, lövések robbanások halottak, és már vesztésre is állok. Nem is értem, hiszen nekem páncélos kiképzett katonáim vannak, az ellenségnek meg csak egy össze-vissza foltozott csapata. Aztán ismét érzem azt a nyomasztó érzést és hallom a nyomasztó hangokat is, majd az ellenség soraiban megnyílik a föld és lentről egy alak emelkedik ki, neki fekete páncélzata van és maszkja. Bár nem látom az arcát, tudom hogy pont úgy néz ki ahogy én, és ahogy ezt megtudom felismerem a katonákat is, mind nagyon hasonlít rám csak kisebb, nagyobb eltérések vannak. Tulajdonképpen nem is saját magam vagyok itt a harcmezőn, hanem most csak az egyik részem alakítom és a sok másik részem harcol most egymás ellen. A fekete páncélos alak mellé lép a tömegből egy kifestett arcú katona is, első látásra meg lehet állapítani, hogy őrült. Azután még egyszer érzem a nyomasztó érzést, és apró kis lényeket látok, egysejtűek, a hangok ritmusára kezdenek el osztódni, végül nagyon sokan lesznek és össze állnak egy élőlénnyé ami csápjait felém nyújtja. Hirtelen megint az utcán vagyok a nagy zűrzavarban, de már nem állnak ott az ellenfelek helyettük egy nagy fekete amorf füstszerű lény lebeg, úgy néz ki mint egy csontváz és az egyik kezében tartja Airie öntudatlan testét. Amint meglátom oda rohanok nem is akadályoz semmi, de mikor megérinteném a lányt az hirtelen pukkan egyet és lángokká változik majd a csontváz keze bezárol és engem elfog. Utána már nem tudom mi történik de olyan mintha megszállna engem. Nagyon rossz érzés fog el, hányingerem is van, félek és elkeseredett is vagyok.
Megint felébredek, reggel van már rég, talán délelőtt is, nem fogok többször vissza aludni, nem lenne értelme. Airie még alszik, pár percig csak nézem. Elkezdek gondolkodni mit tudnék csinálni, mi lenen jó ötlet, valahonnan előkaparok egy halvány emléket még egy régebbi emléket, valahol valaki mondta kinek volt akkor barátnője. Bevetem minden ninja tudományom, hogy úgy keljek ki az ágyból, hogy Airiet véletlenül se ébresszem fel. Ha ez sikerült elmegyek a konyháig és extrém halkan előkeresem az alapanyagokat és neki állok ügyködni. Nem is megy olyan rosszul, főleg hogy már egy éve magamnak készítem az ételt. Mikor kész vagyok akkor felrakom a dolgokat egy ezüst tálcára és visszamegyek a hálószobába, hogy felébresszem Airiet.
~ Én se vagyok normális. Honnan a fenéből jutott ez eszembe... Kész őrültség. És ha nem örül neki? Vagy már felkeltettem?
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 5:15 pm

Nem álmodtam. Most az egyszer nem álmodtam semmit. Nem álom volt. Hanem a valóság az, amit láttam magam körül. Ilyesmit nem szoktam álmodni, hanem látni. És ez rosszabb. Sokkal rosszabb. Hogy miért? Mert ebből nem lehet felébredni. Ebből bizony nem...
A város előttem romokban hevert. Rég elhagyatott, rég meggyötört romokban. A magas felhőkarcolókból alig maradtak meg az alapok, melyek még most is próbálkoztak az ég felé nyúlni büszkén, akkor is, ha reménytelen volt az egész. Autók az utakon... Szétvert üvegekkel, magányosan ácsorogtak. Vártak gazdáikra. Hiába. Furcsa gaz ölelte őket körbe, egy vastag szárú gaz, mely mintha megkövült volna, mintha hatalmas, félelmetesen hatalmas nagy emberek erei lennének. Mint a megszáradt vér, ujjaikat nyújtották mindenfele. Minden tábla és utcai lámba meggörbülve állt, hajoltak tisztelettel annak a furcsa időnek, ami itt honolt. Idő... Van e itt olyan egyáltalán? Szétnézek. Nem. Nincs. Hogy is lehetne itt idő? Ezen a helyen? Esélytelen, reménytelen. Annyira nem ide illő, mint egy nagy puzzle darab a sok kicsi között. Felnézek az égre, nehéz felhők borítják. Mint egy hatalmas kéz, ami a városra ereszkedik, hogy szétlapítsa. Napsütés? Ugyan már... Csak a bolond keresni olyasmit ezen a helyen. De mégis, mintha lenne itt olyan. Néhány helyen a felszakadozott felhők közt fény szűrődött be. Lemenő nap? Vérvörösre festette a felhők alját, ott fenn mégis a tűz égett. Igen, tűz. Épp ez volt az, amiből az egész égbolt létezett. Nem létezett nap, csak a tűz, melyet felhők választják el a földtől. Vöröses-barnára színezte az egész környezetet. Kellemetlen, igencsak erős szél fújt, mely minduntalan magával ragadta a környezetet, mintha el akarná söpörni. Magával ragadta a dolgokat, kiszakított belőle részeket, de azok mégsem tűntek el helyükről.
Vörös hajamat össze-vissza borzolta, akkor is ha valójában egy helyen állt és egy hajszálam se hajolt meg. Ott álltam, vele szembe. Saját magamat néztem ahogy engem néz. Szemeztem Ő vele, mint oly sokszor eddig. Hátam mögött a szakadék, melynek nincs alja. Elsodorna a vad szél apró darabokban, de én még akkor is zuhannék tovább. Csak egy lépésbe kerülne, és átadnám a helyet. Csak egy lépésébe kerülne, és átvenné a helyem. Csak egy lépés. Ez nem álom. Ez a valóság. Az álomból fel lehet ébredni. Ebből nem.
Fekete szemeivel figyelt engem. Ott, ahol az embernek fehér a szeme, neki ott is fekete volt. Ében fekete. Magával ragadó, teljes hatalmába záró fekete szemei voltak. Saját magamat néztem ahogy engem néz...
Csak egy lépés. Ez nem álom. Ez a valóság. Az álomból fel lehet ébredni. Ebből nem.
Egy pillantás, egy érzés, és már tudom hogy nem vagyok ott. Ramirez a konyhában ügyködik, tudom, mert érzem és hallom. Felkelek én is az ágyból, a takarót magamra terítem, hogy hirtelen ne fázzak akkor se, ha a szobában kellemesen meleg van. Odalépek a hatalmas ablakhoz, nézem a várost. Úgy érzem magam mint egy császárnő, akinek eme város a tulajdona. Büszkén álltam ott, néztem az embereket, néztem az autókat. Néztem a várost, mely másnak egyszerű városnak tűnne, én mégis úgy látom, mint ahogy az előbb fejemben. Az nem álom volt, és ez sem. Az ablak visszatükrözi saját arcom, saját szemeim, ahogy fekete szemeivel engem néz.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:00 pm

Belépek a szobába és látom, hogy Airie már felkelt, az ablaknál áll maga köré tekerve a takarót és az ablakon néz ki. Nos igen én is sokáig csináltam ezt reggelente meg napközben, mikor először voltam itt.
~ Tudtam, hogy felébresztem, nem vagyok én akkora lopakodó művész... ez nem jött össze.
A tálcát lerakom az asztalra utána pedig odasétálok mellé, én is szemlélem a várost, közben viszont már gondolkodom, mihez kellene ma kezdeni, mert délután itt egy órán át üvegezés lesz, azon kívül még egy megbeszélésre is kell mennem, meg még ezer dolgom lenne, és ezeket most el kellene intéznem. Közben észreveszem, hogy Airie nagyon néz valamit, és még hozzá olyan furcsán néz.
- Minden rendben van? Egyébként ha éhes vagy itt a reggeli.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:45 pm

Rami belépett a szobába, láttam őt az üvegben. Szemem sarkából őt figyeltem nyugodtan, ahogy közben szemem előtt az várost elsöpri a tomboló szél. Hallom amit mond nekem a fiú, fel is fogom szavait, de mintha nem lenne kedvem, vagy inkább nem tudnák neki válaszolni. Minden rendben van e? Hogy lehetne minden rendben? Két elmével látom egyszerre a várost. Ez nem olyan dolog, amire azt lehetne mondani hogy normális. Ha pedig valami nem normális, akkor az biztos nincs rendben. Nem fordulok felé, de még csak rá se nézek. Halk sóhaj hagyja el ajkaimat. A szél épp egy hatalmas bilboard táblát söpört el mint egy tornádó, ami mégis ott maradt.
Úgy döntök, megunom a látványt, s lassan a fiú felé fordulok. Arcomon egy őszinte, kedves mosoly. Egyenesen szemeibe nézek. Nem féllek tőle, én nem. De talán ő fél e tőlem? Ez itt a nagy kérdés. Álmában megölhettem volna. Az álmomban saját magamat is megölhettem volna. De nem tettem. Mert nem álmodtam. Most az egyszer tényleg nem.
- Bárcsak megmutathatnám Drága Ramirez azt, amit én látok - mondom neki őszinte sajnálattal, majd a város felé pillantok még egy kicsit. Épp egy épület esett szét, melynek törmelékeit elsöpörte a szél. Mégis ott áll, mintha mi sem történt volna.
- Bárcsak... - suttogom halkan, majd az asztal felé lépek. Ott a reggeli, az a finom reggeli. Ragyogó, lágy nevetés tör ki belőlem. Mint egy tündéré.
- Ágyba reggeli? - fordulok felé fejemmel - De kedves - dorombolom, majd leülök az asztalhoz és elkezdek lassan enni.
- Hogy aludtál kedves Ramirez? - hangom kedves, igencsak kedves, de ezt mégsem lehet benne érezni. Semleges lenne netán? Inkább csak fáradt és unott, csalódott vagyok saját magamtól.
- Ma már nem maradhatok itt. Dolgom van. Sok dolgom.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:16 pm

Látom Airien, hogy valami nincs rendben, valami nagyon nincs rendben vele, olyan hátborzongatóan néz, mintha valami baja lenne, lát valamit amit én nem és ezt nem tudja elmondani. Utána pedig elmegy enni, megint átvált az őrült énjére egy pillanatig, lehet azt látta a előbb, elég nehéz megérteni milyen egy ilyen elme, vagy milyen így élni az embernek az életét, de azért én majd megpróbálom egyszer. Most nem vagyok éhes, nem is ülök le enni, nem is magamnak csináltam inkább csak állok és hol a várost szemlélem, hol Airiet nézem.
- Köszönöm jól. Már ahogy tőlem telik. És te?
Aztán mikor mondja hogy el akar menni egy kicsit gondolkozok, de aztán már nem látom értelmét, hogy itt tartsam.
- Rendben, ahogy gondolod. Nekem is van pár elintézendő ügyem mára... De, ha akarsz bármikor visszajöhetsz. Én örülnék neki.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:40 pm

Előttem a villa, ott pihen nyugodtan az asztalon. Csak pihen, halkan és nyugodtan, mintha arra várna, valakibe beleállítsam. Csak pihen csendben, és vár. Pár falat, ennyi az egész amit magamba képes vagyok rakni, több nem. Sajnálom egy kicsit Ramirezt, amiért miattam szenvedett a konyhában, hogy utána csak pár falatot egyek az egészből. Nem kell nekem több, soha nem ettem többet. Nem kívánja a testem. Ha tőlem múlna, nem is ennék. Egy pillantás a városra, majd a fiúra. Elgondolkodom kérdésen, hogy hogyan is aludtam. Hogyan aludtam? Mit álmodtam? Az nem volt álom. Az ami kint zajlik, az nem álom. Miért látom? Így fog kinézni a város? Elszakítom tekintetem tőle, majd ismét a villát nézem. Ott pihen nyugodtan, halkan várja az alkalmas pillanatot. Csalogatóan csillog szemeim előtt, mintha ordítana: Vegyél fel! Vért akarok érezni!
De nem...
Halk sóhaj, majd inkább Ramirezt nézem. Egy biztos pont abban a furcsa világban, amiben én éllek. Háta mögött a furcsa kinézetű város érdekes hátteret az egésznek. A kontraszt, ahogy minden egymásba esik. Ahogy tűzben lángol az ég, ahogy a felhők választják a földet a pokoltól, ami ott fenn van. A Mennyország lángol.
- Ott fenn az ég, és lenn a föld... Hiába kék és hiába zöld... - hagyja el egy ének aprócska refrénje ajkaimat, bár inkább suttogom. Egy mesében hallottam még nagyon rég. Nos, valójában... Hiába kék, és hiába zöld, ha egyszer minden egy színbe borul majd, ha egyszer mindent elemészt a tűz.
- Ahogy tőlem telik... - válaszolok neki lágyan. Egy mosoly, magam sem tudom miért mosolygok. Még mindig olyan a város amilyen. Mikor fog eltűnni?
- Most kivételesen nem álmodtam - osztom meg vele gondolatomat. Most veszem észre hogy kezemben már a villát tartom. Feleszmélek erre és elengedem, visszarakom az asztalra. Csendben hallgatom végig azt amit mond. Visszavár, bármikor, és méghozzá szívesen. Szemeiben látom hogy ezt komolyan, őszintén gondolja, és nem csak udvariasságból. Felállok az asztaltól, kimegyek a szobába ahol eredetileg aludnom kellett volna. Felveszem a mackós hátizsákot, majd útközben visszafele megállok a fürdőszobában és belerakom a piszkos és még mindig némileg vizes ruháimat. Visszamegyek Ramihoz, megkerülöm az ágyat. A táskámból kiveszek egy tekercs alufóliát. Beletekerem a nyuszit, majd a hátizsákot. Pont jól kiszámoltam, mert már elfogyott. Nem is baj. Egy üzletben veszek. Nem kerül sokba, még van annyi pénzem.
- Tényleg nagyon hálás vagyok azért hogy itt lehettem és hogy ilyen jól viselkedtél velem. Nem fogom elfelejteni. Tényleg nem - mondom neki kedvesen. Felveszem a táskát és egyik kezembe a nyuszit. Ramihoz megyek. Nem szeretek búcsúzkodni. Tőle egyáltalán nem. Nagyon rossz érzés fogott el. Szomorúság, kétségbeesés. Találkozni fogunk e valaha? Remélem igen.
Halkan öleltem őt át. Halkan, mégis szorosabban mint az este. Érezni akartam őt, és soha el nem engedni. Nem akartam elmenni, de nem maradhattam. Tudtam hogy vissza kell mennem Bane-hez. A telefon kikapcsolódott és nem tudok vele mit kezdeni. Keresni fog, és ha megtalál nem biztos hogy annak jó vége lesz. Így jobb ha én magam megyek vissza hozzá. Mint egy kutya a gazdájához...
- Hiányozni fogsz... - suttogom neki halkan, hangomban érezheti ahogy a könnyeimet próbálom visszafojtani, szerencsére sikeresen.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 10:02 pm

Airie nem eszik sokat, tegnap este sem evett, nem tudom miért, talán ennyire rossz lenne amit csinálok? Nem hiszem, mert én azt mégis csak érezném ha rossz lenne, szóval lehet csak tényleg nem éhes. Ő is jól aludt, nem álmodott, tehát mélyen aludt, ez jó így legalább kialudhatta magát, ennek örülök. Aztán miután végzett az evéssel elkezd készülődni, pakolni, ennek annyira már nem örülök, sőt egyáltalán nem, de nem vigyázhatok rá mindig, ezt fel kell fognom. Így csak némán nézem.
- Ugyan semmiség, ezért nem kell hálásnak lenned. És ne aggódj én se foglak elfelejteni.
Oda jön és megölel, búcsúölelés ez érzem, és én már megint nem tudom, hogy most ez jó vagy rossz vagy hogy mit kellene tennem, nem szeretem ezt az érzést, összezavar. Az a szürke egyenruhás tiszt, aki tegnap még egész jól kezelte a helyzetet, ma véletlenszerűen nyomogat gombokat az irányító panelen miközben már vörösen villognak a fények és szól a sziréna. Ennek eredményeképpen ha Airie engedi akkor a búcsú ölelés mellé egy búcsú csókot is kap. Utána pedig kikísérem egészen az utcára.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 10:39 pm

Csók. Egy furcsa dolog, ami két ember közt történik. Csók. Fel sem fogom, hogy mi az. Mi az? Két ember közt történik. Két ember közt akik... Szeretik egymást? Két ember közt, akik úgy érzik egymáshoz tartoznak? Annyira... különös. Érzem Ramirez ajkait a sajátjaimon, érzem őket. Ahogy az a forró érzés lassan végigkúszik testemen, ahogy az a furcsa, forró érzés elönt, mint a várost egy hatalmas cunami. Egy hatalmas hullám, mely nem engedi, hogy elmeneküljek előle. Mely elnyel, teljesen magába folyt, és én már csak úszni próbálhatok az árral szemben, hogy ne sodorjon maga alá. Az a forró áradat, mely betölt engem. Mely teljes mértékben körbeölel, és én nem tudok mit tenni ellene. Úszni kéne tán, hogy a felszínen maradjak? De... annyira kellemes érzés. Annyira szokatlan, mégis kellemes érzés. Annyira... furcsa.
Érzem ahogy az egész lelkem lángolni kezd. Felcsap mint az élet egy semmi közepén, kitör mint a legvadabb vulkán. Annyira forró... és különös. Érzem ahogy hajam hirtelen fellángol, hát nem csak az elmémben, testemben érzem. Körbeölelnek engem, mintha Ramitól akarnának védeni engem. De nem forróak, inkább csak kellemesen melegek. Nem égetik a ruhát, se a fiú bőrét. Olyan a hőjük, mint a testemé. Ramirezt is körbeölelik, teljesen magukba zárják. Védelmezik őt is, és engem is. Egy mosoly az elmém leghátulján, érzem ahogy a kinti várost elsöpri a szél. Nem látom, érzem. Elsöpri, s most már végleg. Nem marad ott semmi. Nem maradnak ott a romok, nem marad ott homok, se utak, se tér. Mert az lenne legalább valami. De nem marad ott semmi.
Leomlanak a falak, érzem. Leomlanak és elsöpri a szél. Elsöpri, ezzel kitárva teljesen elmémet. Kitárul, elrugaszkodik, s tovaszáll...
Mikor végre elmém visszatér hozzám, lángjaimat már a levegő simogatja. Utálok búcsúzkodni, így inkább a csók után kisétáltam a kitört ablakon, s tűzformámat felvéve elrepültem. Alattam az egész város, oly aprócskának tűnik, oly sebezhetőnek. De én csak Ramirezre tudok gondolni.
- Remélem még látjuk egymást... - suttogom a levegőbe, miközben Bane rejtekhelyéhez vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 10:56 pm

A csók nagyon kellemes, most már értem miért csinálják az emberek, nem a nyálcsere és az immunrendszer fejlesztésének céljából, de nem ám. Ez életem első csókja, szóval ezért ez most nagyon különleges nekem, nameg a lángok miatt is egyedi, amik kellemesen melegen ölelnek körbe, na ez azért már nem mindennapi dolog! Fel sem fogom már véget ért és Airie kirepült az ablakon, mint valami tűz Istennő, lenyűgöző.
- Hát elment...
Aztán az agyam hirtelen mindent feldolgoz, és teljes nyugodtsággal fordulok meg és megyek vissza a szobába, hogy mindent elpakoljak és rendbe tegyem az egész lakást, mert most egy időre itt hagyom miután kész az ablak cseréje. Közben hallom Ghost hangját a fejemben, ahogy gratulált a teljesített feladatért, írjam fel nyugodtan a trófeákhoz.
~ Na igen, ma kell mennem arra a bizonyos üzleti megbeszélésre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HPI Corporation - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HPI Corporation
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: