DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 HPI Corporation

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 2:04 pm

Ramirez tekintetét fürkésztem mikor meséltem neki a gyilkosságokat. Nem nagyon hiszi el talán, ez látszik rajta, de nem is zavar. Talán jobb is így, elvégre ha nem néznek ki belőlem sok dolgot, nagyobb biztonságban vagyok, vagy valami ilyesmi.
- Nem, nem te ezt nem érted. Látni hogy egyáltalán nem ismersz, tény hogy én se téged és semmit nem tudok a kapcsolataidról - kicsit ajkaimba harapok, elgondolkodom arról, mondjam el e neki a titkomat vagy nem. Végül úgy döntök hogy mégsem. Talán nem értené meg. Én meg nem akarom felgyújtani az épületet ezzel magamra vonni néhány kívánatlan személy figyelmét. Batman még rossz szemmel nézné a dolgot és lecsukatna.
- Figyelj, én Bane-nek dolgozok, nem tudom mennyire hallottál róla de jobb tőle félni mint megijedni. Tőle kaptam ezt is - mutatok az arcomra - de hidd el hogy elég veszélyes alak. Nem tudom pontosan mennyire, de eléggé. Nem akarom hogy másra is felfigyeljen a környezetemben mert kitudja milyen eszközökhöz folyamodna hogy meggyőzzön egy-két dologról - magyarázom neki, valahányszor Bane-re gondolok elkap a rémület.
- Mielőtt találkoztunk egy idővel előtte de még azon az estén Batman is úgymond felkeresett engem. Adott mondjuk még egy esélyt de érted... Nehéz nekem az ilyennel élni mivel nem vagyok teljesen normális és az egyik énem bár nyugodt életet élne a másik meg... lángba borítaná a világot. Ehm.. szó szerint lángba - enyhe utalás, nem tudom mennyire fogja venni a lapot de nem is érdekel.
- Nagyon fel tudom magam hívni a figyelmet amiről nemigazán tehetek és elég gyakran bajba is keveredek. Nem akarlak téged ebbe belehúzni. Nem érdemled meg - figyelem ahogy egy ládában matat és mindenféle dolgokat vesz ki belőle. Felállok és odamegyek a hatalmas ablakhoz. Figyelem csendben a várost, azt a rengeteg világító épületet, az utcákat. Kicsit felsóhajtok.
- Nem gondoltam volna hogy ilyen veszélyes és gonosz a kinti világ. Hogy a szabadságomat fogom a szabadságomért áldozni. Mármint... Szabad vagyok igen, nem vagyok bezárva négy fal közé, de mégsem vagyok az, mert Bane tulajdona vagyok. Mondjuk ezzel se lenne akkora baj csak... Ne lenne az az érzésem hogy csak kihasznál - elhallgatok, nézem csendben tovább a várost. Most lehet Ramirez fejében megfordul hogy mi hasznot lelhet bennem bárki is. Informátor? Vagy akciók közben figyelemelterelés? Ki tudja...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 4:22 pm

Némán hallgatom amit Airie mond, ezt már komolyan veszem, valóban nem ismerem őt és ő sem engem ez igaz, így kell egymáshoz viszonyulni, ez fontos. Hamarosan komolyabbra vált a hangnem és elhangzik Bane neve is, hogy ő neki dolgozik, majd azután nem sokkal Batman is bejön a képbe, valamint a világ lángokba borítása.
~ Bane, na ő aztán tényleg nagy kaliberű bűnűző, nem jó cicózni vele, nem az az őrült fajta... inkább maga a terrorizáló erő. Szóval neki dolgozik nos, roppant érdekes információ, itt van velem Bane egyik embere, nem a szokásos izomállat, de ez csak pozitívum lehet. És még Batman is figyeli, ismeri, találkozott vele... pont ezen az estén, az nem jó, mert akkor lehet, Batman most is figyel minket, sőt engem is külön figyel, annak nem örülnék, hiszen rengeteg időt öltem bele az álcámba, hogy a háttérben maradhassak, semmit ne lehessen hozzám kötni. Bane és Batman ilyeneket nem szoktak csak úgy kitalálni az emberek, alapja kell, hogy legyen. Lehet ez a lány mégsem olyan elesett mint látszik és talán az egyik megérzésem is helyes, veszélyesnek kell lennie, nem is kicsit, pont ezért használják mások ki. Meglátom mi sül ki ebből.
Gondolatmenetemmel végeztem, arra, hogy én mit nem érdemlek meg nem tudok hogyan csak egy mosollyal reagálni, persze pont én nem érdemlem meg. Utána hozok egy pohár vizet, viszem a három pirulát és lassan az ablakhoz sétálok én is.
- Igen most már értelek. Nem könnyű a helyzeted, Arkham aztán Bane aztán Batman is, a skizofrénia, árvaság, kihasználtság, kitaszítottság. De én csak segíteni szeretettem volna, hogy ne keveredj bajba, vagy ha már abban vagy... nos mindegy. Engem meg nem kell belerántani a bajba, általában magamtól ugrok bele fejest... ha érted mire gondolok. De ahogy akarod.
Várok kicsit, mikor eszembe jut miért is jöttem ide.
- Tessék itt vannak ezek, jók megfázásra, az arcodra és persze a kezedre is.
Átnyújtom neki a vizet meg a tablettákat.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:48 pm

Csendben hallgatom végig amit Ramirez mond nekem és enyhén elgondolkodom a dolgokon. A várost nézve hümmögök kicsit, nem tudom nagyon hogy mit kezdenék magammal ebben a világban, ha nem lenne ennyire kifordulva önmagából.
- Mondjuk unatkoznék egy idő után ha nem lenne ilyen a város. És szerintem nem csak én. Furcsán hangzik de egyrészt örülök hogy Bane-nek dolgozok, mert legalább hasznosnak érzem magam, akkor is ha kihasznál. Jó igen lehet felmerül a kérdés mivel érdekelhetném én őt annyira, de nekem is megvan a magam titka ami elnyerte tetszését - mondom bár csak úgy magamnak. Hátam mögött tartom kezem összekulcsolva, úgy állok ott mint egy milliárdos hölgy, akinek a lába alatt hever az egész város. Kezdem érteni mit érez Ramirez amikor mondta, néha olyan mintha övé lenne az egész város.
- Oh, köszönöm - veszem el tőle a gyógyszereket mikor felém nyújtja. Kicsit nézem őket, ezekből egyet sem ismerek. Felvont szemöldökkel nézek Ramirezre, majd a gyógyszerekre. Szinte az összes olyan gyógyszert ismerem ami arra van hogy elkábuljak vagy ilyesmi, ezek közül egyik sem az. Mind a hármat egyszerre beveszem, majd leiszom egy kis vízzel. A poharat kezemben tartom, figyelem a várost tovább.
- Szeretnéd hogy egyszer a tiéd legyen? - kérdezem tőle nyugodt hangon, olyan nyugodt hangon, mintha most azonnal el tudnám intézni, hogy az övé legyen. Egyszer az enyém lesz ez a város. Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 6:31 pm

Meglepő ennek az egy énnek is a váltakozása, néha nyugodt és komoly, kimért, illedelmes, máskor meg egyik pillanatról a másikra lazára veszi, én nekem ez nagyon fura, talán meg akar téveszteni. Miután elvette a poharat én karba tett kézzel szemlélem a várost, Airie is ott áll mellettem, erről valamilyen filmből jut eszembe egy kép, tetszetős a látvány. Nem szólok semmit a maga elé mondott dolgoknak, igen meg van a titka erre már rájöttem. Megvárom amíg elmondja az utolsó mondatot, azután a városra meredten teljesen hidegen válaszolok.
- Nagyobb terveim vannak ennél a városnál. Nem vágyam felette uralkodni, én valami hatalmasabbat szeretnék egyszer. De az nem most lesz.
Elgondolkozok egy kicsit, az egész városon, Gothamon, a történelmén, a nemrég történt eseményeken, a jelenlegi helyzetén.
- De ez a város... kíváncsi vagyok mit kezdenél vele.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 7:08 pm

Kellemesen érzem magam ahogy Ramirezzel együtt ott állunk a hatalmas ablak előtt és a szunnyadó, éjszakai várost nézzük. Olyan mintha mi lennénk a város urai, mintha a mi kezünkben lenne a sorsa, minden egyes ember sorsa. Mintha tőlünk függne az életük, hogy mikor halnak meg, mikor fognak még felébredni ágyukban. És valójában. Miénk a város. A mi kezünkben van, elvégre mi döntjük el, ki mikor fog még tovább lélegezni.
- Hogy mit csinálnék ezzel a várossal...? - érdekes kérdés, és forgatom is elmémben. Túl egyszerű és unalmas lenne porrá égetni, olyannyira hogy semmi nem marad belőle, eltüntetni. Mit lehetne vele csinálni? Én ugyan nem tudom. Én nem. De ő igen.. Egy torz mosoly arcomon, ismét kiszorított engem.
- Hát játszóteret! - mondta végül egy groteszk vidámsággal, mindkét kezét a magasba emelte közben. Vidám volt. Mosolygott. Boldog volt. A maga módján...
- Káoszt teremteni. Mert a káosz igazságos. Mindenki egyenlő eséllyel indul. Legalább is részben. De utána már igen. A káosz az amit akarok a városban. Egy szép, nagy, egyszerű káoszt. Az olyanoknak mint én csodaszép játszótér. Elvégre... Gyermeki mondókából ismered meg rémálmod - mondja és az utolsó mondat inkább a város lakosainak irányult.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 7:22 pm

Az ácsorgásnak, a feszítésnek és a város látványának meg van az a hangulata amit mindig is szerettem érezni, azt az epikus nagyságot, ami csak egy érzés, még is ott van. Szemlélem minden apró rezdülését a fényeknek, minden mozgást, néhány járművet tekintetemmel is követek. Közben hallgatom Airie ötletét, meglep nagyon meglep, mert bár a maga beteg módján rendkívül közel áll az én ötletemhez, sőt szinte ugyanaz csak egy-két dolgon változtatnék.
~ Káosz... igen, várjunk ezt hangosan is gondolhatnám.
- Káosz. Igen. Zseniális az egész várost egyetlen nagy hatalmas zűrzavaros területté változtatni ahol folyton harcok dúlnak és soha sincs nyugalom. Soha sincs megállás, mindig történik valami. Életek kezdődnek és véget érnek, a béka már csak egy elfeledett fogalom. Senki nem tudja miért, de mindig harcolnak...
Kivárok még néhány másodpercet mire kimondom.
- Gondoltál már bele egy soha véget nem érő háborúba? Annak szépségébe? Valamibe, ami több az egyszerű hatalomnál, vagy káosznál? Normális ember azt mondaná rá, hogy őrültség, de ha megértené amit mondok, rájönne milyen jó is lenne az valójában. Egy olyan világ ahol nem vagy szabályok által megbéklyózva és ahol tényleg saját sorsod kovácsa lehetsz.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:24 pm

[color=darkred]Mosoly. Ó az a mosoly mely arcán ül és mégis az enyém! Érzem ahogy letaszít az őrület pereméről bele a káosz feneketlen hasadékába. Látom tekintetét az ablakban, azt melyben ég a város. És ő boldog. Boldog a maga módján...
- Igen. Ez lenne az én világom. Ez lenne a mi világunk. A mi bosszúnk. Az igazságunk. Hisz miért ne érezhetné a várost azt ami mi éreztünk Szerelmem annyi éven át? Miért ne érezhetné? Elfordult tőlünk és letaszított a káoszba. Hát mi miért ne tehetnénk ugyan ezt vele? Érezze, tudja milyen az, mikor a káosz fogja az egyik kezünket a magány pedig a másikat. Káosz... gyönyörűséges lenne - mondja ki jéghideg nyugodtsággal. Elhallgat. Némán figyelte hosszú ideig a várost, mintha már nem lenne több mondanivalója.
Pedig én nagyon jól tudom, hogy sokat mondana még. Nagyon sokat. Most mégis hallgatott s még engem se engedett be elméjébe. Ez eléggé nyugtalanított, mert soha nem történt még ilyen. Olyan furcsán érzem most magam. Ő túl nyugodt, én pedig nem... Valamit forgat a fejében. Valami rosszat.
- És... hogy szeretnéd uralni a világot? Mi a terved? - kérdezi nyájas hangon, mely számomra is felettébb hátborzongató.
- Bane azt hiszi hogy a markában vagyunk de az igazság az hogy ez teljesen fordítva van. Bármikor el tudom taposni őt, semmi nem marad belőle. Ő ezt nagyon jól tudja. De akkor is megpróbál rettegésben tartani. Nem is baj. Ez is csak a tervem része- mosoly, ismét az a jéghideg mosoly. Kezét lágyan Ramirez vállára helyezte, mintha barátok lennének. De tudom hogy őt is csak ki akarja használni. Tervének egy részévé tenni.
- Azt hiszem mi jól kifogunk jönni egymással...


A hozzászólást Airie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 06, 2012 6:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:41 pm

Hallgatom Airie eltorzult gonosz énjének a mondandóját, jó hallgatni ahogy hangosan elmélkedik és a város megbüntetését hozza fel, hisz ha vele is ezt tette a világ, akkor ő miért ne adhatná ezt vissza? Primitív bosszúnak tartom én ezt, de valahol megértem. Aztán meghallom azt ravasz kérdést, félig enyhén gúnyosan elmosolyodok.
- A tervem része, hogy mások 'terveket' gyártanak nekem, így a részletekre nem kell figyelnem. Csak a célra.
Megvárom amíg elmondja, hogy csak kihasználja Banet és valójában erősebb nála, és el tudná pusztítani, húha ez azért keményen hangzik, lehet ez a lány sokkal veszélyesebb mint hittem. De akkor is úgy érzem még mindig van előnyöm. Mondjuk nem tudom miért mondta el, így bennem is gyanút kelt. Az érintés után lassan oldalra fordulok és ránézek, szemeim és egész tekintetem hideg és kegyetlen.
- Én is így gondoltam. Bár én okosabb vagyok Banenél.
Biztosan megérti ezt a célzást, mondjuk nekem nincs bajom vele, az őrült énje is szimpatikus számomra. Elgondolkodva szemlélem a tekintetét, mikor megfogalmazódik bennem egy kérdés.
- Ha nem rántalak ki a kádból képes lettél volna megölni magad?
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 9:08 pm

Halk kuncogás, nyilván több bennük a közös mint azt gondoltam volna. Kezdek igazán aggódni a város biztonsága miatt. Ramirez lehet fiatalabb nálam, de Nighty segítségével vagy talán nélküle is iszonyatosan veszélyes alak. Én is az vagyok. És ő is az. A magunk módján mind a ketten. Én egy démont hordozok, ő pedig... Nem is tudom.
Igyekszem szétfeszíteni elmém börtönének rácsait, hogy ismét visszatérjek, de a rácsok túl erősek. Én pedig olyan gyenge vagyok... Annyira nagyon gyenge.
- Elég érdekes hogy ennyire hasonlítunk egymásra. Az én tervem hasonló. Bogarat ültetek más fejébe, hajszolja magát a cél érdekében amit a bogár suttog neki, majd én szépen felmászok a hátára és onnan élvezem a diadalmat. Talán meglep hogy elmondom ezt neked, de hidd el neked is jobb félned tőlem mint megijedni. Sok embert meggyilkoltam, de ez még csak a kezdet - nézi a várost, mosolyog öntelten. Tudja jól hogy nincs mitől félnie. Elvégre csak vendég ebben a világban. Egy torz vendég. Akit nem lehet megölni.
- Bane-nél mindenki okosabb. Még az öt éves Ai is - mondja nevetve. Érzem ahogy megragad jéghideg keze, ahogy karmai testembe fúródnak majd durván visszalök a valóságba. Ramirez kérdése a kád incidens terén kellemetlenül elfordulok a várostól, érzem ahogy a szörnyű igazság elhatalmasodik rajtam.
- Megölt volna. Ki akar rekeszteni hogy uralkodhasson a testen. Nekem nem érdekem bosszút állni a városon. Normális életet akarok élni. Eléggé összetett ez az egész. Szörnyű erővel bír, amit eddig csak arra használt hogy megvédjen minket de a fejébe vette hogy bosszút áll a városon azért mert bezártak és kirekesztettek. A saját akaratom szabadsága volt az ára annak hogy szabad legyek - magyarázom neki. Tudom hogy így nem lehet élni. Tudom hogy ez így nem lesz jó. -Ugyan Szerelmem. Csak nem meg akarsz szabadulni tőlem? Tőlem akinek az életedet köszönheted? Aki kihozott onnan, aki megvédett mindentől és mindenkitől aki bántott? Most itt akarsz hagyni? - szomorú, csalódott hangját hallottam elmémben. Felnyögök, ujjaim erősen hajamba fúródnak.
- Takarodj a fejemből! Hallod?! Takarodj a fejemből! Nem kellesz nekünk. Nem vagy fontos számunkra! - parancsolom neki testem a földre rogy ahogy karmos kezei elmémet lerántják. Felnevet. Torkom éget nevetésétől.
- Nélkülem sehova se jutnál. Nélkülem már meghaltatok volna. Nélkülem már nem élnétek. Ostoba, butuska kislány... Én védtem az elmédet mikor megerőszakoltak, én védtem az elméd amikor kínoztak, ami...
- Elég! Fogd be! Fejezd be! Nem engedem hogy bántsd ezt a várost. Nem engedem hogy a lángoddal porrá tegyed! Nem engedem! - vakkantom neki.
- Hogy nem e? És hogy akarod ezt megakadályozni, ha magadat se tudod megvédeni tőlem? - torz vigyor, ujjai már a kést szorongatják. Mikor, hogyan jutott hozzá?
Egyszerűen csak felállt és elvette az asztaltól. Éreztem hideg pengéjét.
- Nem tennéd meg. Te csak egy rohadt vendég vagy ebben a ki***ott testben! - remegek. Féllek. Tudom hogy megtenné.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 9:28 pm

Az őrült én megismerése roppant érdekfeszítő volt, hogy hogyan gondolkozik és mit miért tesz vagy tenne, nagyon gonosz de ennek meg van a megfelelő oka, utána pedig ismét Airieval találom magam szemben aki láthatólag szenved amiatt, hogy mi történik vele, hogy beteg, sajnálom is őt. Majd pedig a gonosz én megint visszavág elkezdi mondani a normális énnek, hogy nélküle nem ment volna semmire, elhiteti vele, nem engedi szabadulni, roppant gonosz taktika de hatásos. Végül az egész igazán bizarrá válik és amikor már elmondta, hogy igenis megölné utána pedig egy kést látok a kezében, hát egy pillanatra azért megáll az agyam elgondolkodni mi lesz ha ő itt leszúrja magát. Ideje lesz közbelépnem és nem csak figyelnem a dolgokat, mázli, hogy képzem magam ilyen típusú közelharcra is. Mellé lépek oldalról, egyik kezemmel megragadom a kést hátulról és felé taszítom, hogy úgy érezze magába fog szúrni, majd másik kezemmel a csuklóját fogom meg és csavarok rajta, hogy ne tudja belém állítani a kést, ha rájönne a trükkre, kitartom oldalra a kezét a fegyverrel együtt, aztán magam felé rántom. Most le kellene fejelnem vagy alulról megrúgnom de ezt már nem teszem, nem akarom megharagítani, csak lefegyverezni.
- Elég lesz. Kérlek.
Mélyen a szemébe nézek, ha bántani akar akkor megláthatom, ha nem akkor érzelmeket is ki tudok belőle olvasni.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 9:52 pm

Nevetés. Nevetés tör ki torkomból. Az ő nevetése, nem az enyém. Nekem nincs ilyen nevetésem. Sakkban tartjuk egymást, ezt mindketten tudjuk. Részemről csak egy rossz szó, és megteszi. Ő pedig megteszi. De tudja jól, ha megteszi, ezzel ő is elpusztul, akármit is mond. Mély levegő, tüdőm emelkedik, lassan veszem azt a drága oxigént. Most mi lesz? Nem mozdulhatok, mivel nem is tudok, ő pedig nem fog. Nem gondolhatok semmire, elvégre most mindent támadásnak fog venni, s ezzel végez velünk. Bizarr ahogy viselkedünk egymással szemben.
S ekkor jön a lovag, a lovag egy szürke lovon. Érzem ahogy a hideg penge eltűnik torkomtól, már nem simogatja vékony bőrömet. Ujjai elengedik a kést, az pedig tompán esik a földre. Mégis elmémben olyan nagyot koppan, hogy belesajog a fejem és dobhártyámat tépi. Ramirez áll mellettem, fogja a csuklómat és valamit mond nekem, de szavai mintha üresek lennének, mintha csak nyitná száját s nem jut el fülemig amit mond. Megnémult volna talán? Vagy csak a fülem döntött úgy, hogy nem hajlandó semmit befogadni, és valamilyen csendes világba burkolta volna elmém?
Rémület ül ki arcomra, ha tudok meg is hátrálok egy lépést tőle. Figyelem minden mozdulatát, figyelem ahogy engem figyel, nézem ahogy engem néz. Öld meg! Jön a parancs, de én csak érzem, nem hallom. Egy nehéz parancs, egy olyan ami mintha szívemet tépné ki mellkasomból miközben én még éllek.
- Nem... - mondom ki halkan, bár én ezt se hallom, így nem tudhatom pontosan hogy tényleg kimondtam e. Mélyen veszem a levegőt, érzem hogy minden lélegzetvétel fáj, mintha ezernyi aprócska tűt szurkálnának mellkasomban. Testem remeg, és a parancs egyre hangosabban, egyre nyomatékosabban ostromolja az elmém. Zúg a fejem, nem érzek se hallok mást csak az ő akaratát.
- Nem fogom bántani. Őt nem... - válaszolom a hangnak s ekkor csak egyetlen esélyt láttam arra, hogy így legyen, ahogy mondom. Egy lépés, majd még egy, majd lábaim rohanását érzékelem.
Hangos zaj, majd érzem ahogy a hűvös éjszakai levegő az arcomat simogatja. És én már nem érzem a padlót lábaim alatt. Zuhanok. Lassan, mintha megállt volna az idő. Lassan, végtelenül, érzem ahogy a szilánkok lassan hullanak velem együtt a levegőben, ahogy lágyan olykor felkarcolják bőröm, kibuggyan vérem, de mit számít ez. Látom az eget, azt a sötét eget, melyet felettem húzódik. Édes lángjaimat én bár nem érzem, mégis tudom jól hogy ott vannak és védenek engem. Hisz Ő nem engedné hogy meghaljak. Tervei vannak még ezzel a testtel. Ő csak vendég.
S ekkor érzem hogy hátam nekiesik valami keménynek. Földet értem. Nem hagyta hogy meghaljak. A ruha eltűnt rólam, érzem testemen a hideg éjszakát, ahogy az esőcseppek potyognak rá.
Felnevetek. Kétségbeesetten e vagy őrülten, vagy esetleg boldogan hogy éllek, nem tudom... Arcomat két kezemmel eltakarva nevetek oly hangosan, hogy talán Ramirez odafentről is hallja. Torkom szakadtából nevetek, könnyeim folynak végig arcomon. Nevetve sírok kínomban, hogy még meghalni sem tudok...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 10:42 pm

Sikerül a manőver nem öli meg magát, de ez nem nyugtat meg lehet ez még rosszabb is, sőt ez inkább csak valami sokkal rosszabb előjele. És sajnos gondolatom beigazolódik, látszik, hogy nagy küzdelmet vív magával és már olyan mintha nem is érzékelne engem, sőt mintha az egész világot figyelmen kívül hagyná, csak belül csatázna. Aztán elenged és elkezd az ablak felé rohanni, majd kitöri azt, pupilláim tágra nyílnak, szám kinyílik de hang nem jön ki rajta, elkezd zuhanni, utána pedig megpillantom a hatalmas lángfelhőt is, amik körbe fogják a lányt és az szinte átalakul. Nem tudok erre mit reagálni, csak nézem ahogy lezuhan, fel se fogom egyből mi történt.
~ Mi a franc? Én már futottam annak az üvegnek neki fegyverestül nagy sebességgel és semmi baja nem lett, mégis mekkora erővel rohant ez neki? Milyen hihetetlen sebességgel? És azok a lángcsóvák? A semmiből teremtek ott... ez lenne az a rejtegetett titka? Ezért akarja a várost szó szerint is lángokban látni. És most meghalt? Vagy mi lett vele?
Fejem ide-oda kapkodom, nem tudom mit tegyek először.
~ Na ha eddig nem volt gyanús az egész akkor most már az, ez az incidens sokaknak feltűnt, hát igen lehettem volna okosabb is egy őrült lánnyal, tudhattam volna, hogy valami ilyesmi fog történni. A fenébe, össze kell onnan kaparni.
Elindulok az ablakhoz, megnézem mennyire tört ki, majd lenézek, hogy hova esett Airie, harminc emeletet zuhant, te jó ég. A lifthez sietek és elindulok lefelé, valaki hívja a rendőröket vagy a mentőket nem lesz túl jó, gyorsan kellene cselekednem. Amint leérek megkeresem és odarohanok a testhez, bár még fogalmam sincs mit is kellene várnom igazán.
- Gratulálok. Ez is csak nekem sikerülhet így.
Utána látom, nem egy szétloccsant széttrancsírozott vérpacnit és néhány szervet találok, vagy egy halálra zúzott testet hanem egy kínjában síró lányt.
~ Miből készült ez? Hogyan sikerült túlélnie a zuhanást? Mégis milyen erők birtokában van.
- Csak ez hiányzott nekem mára. Te jó ég... gratulálok magamnak, ismételten.
Én nem szórakozok, ideges lettem, megfogom a karjánál, lábánál valahol Airiet és elkezdem behúzni az épületbe, ha nagyon rosszul van, ha még egészen egyben van akkor felkapom és úgy viszem be, engem nem érdekel. Ha meg esetleg semmi baja sincs, amit kétlek akkor gyorsan feltámogatom.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 10:59 pm

- Hehehehe! Hahahaaa! - nem tudok megállni. Érzem hogy képtelen vagyok megállni, hogy képtelen vagyok megállítani a röhögésemet, melytől már majdnem megfulladok. Csak röhögök és röhögök, fogalmam sincs mi történik körülöttem. A világ egy hatalmas nagy facni. Egy bazi nagy kesze-kusza amiben minden teljesen kifordult magából és egybefolyt. Nem tudok megállni. Érzem hogy az elmém védelme teljes mértékben leomlott és nem tudom uralni azt. Képtelen vagyok. Egyszerűen csak röhögök.
Érzem ahogy valaki felemel, ahogy vonszol engem. Testemnek semmi baja, csak az a pár karcolás amit az üveg okozott, de ezen kívül semmi. Szép lassan landoltam, elvégre tudok repülni. A lángok és Ő nem hagyták hogy szétloccsanjak. Szánalmas.
- Szánalmas... még... még meghalni se tudok! - vakkantom ki szinte sikító nevetéssel, alig érteni amit mondok, de talán mégis.
- Hát ezt nem hiszem el! - nevetés. Tudom, még nagyon sokáig fogok ezen nevetni. Szép lassan ahogy az agyam elszállt fejemből, ahogy utat tört magának valahol a koponyám egyik repedésének köszönhetően, ami valójában nem létezik, de neki mégis igen, kezd kitisztulni minden. Szép lassan érzékelem a hideg levegőt, azt hogy az utcán vagyok. Még nevetek, de hamarosan már nem fogok.
És ekkor pillantom meg, ekkor érzékelem Ramirezt. Szívem kihagy egy dobbanást, hirtelen megdermedek és csak meredek rá. Nem tudom miért, nem tudom mi történt. Hirtelen aggódva és kétségbeesetten nézek körbe.
- Mi történt? - jön ki belőlem az egyetlen kérdés. Nem emlékszem hogy lejöttem volna a liften. Nem emlékszem arra sem hogy talán lépcsőn jöttem volna le. Fejemet fogom, elkezdett nagyon fájni. Meginogok és Ramirezbe kapaszkodok. Végignézek rajta.
- Jól vagy... akkor minden rendben... - mondom fáradtan és megkönnyebbülten, mintha ő ugrott volna le és nem pedig én.
- Ne haragudj... Nem tudok uralkodni felette... Sajnálom - eltompult hangom és remegő testem jelzi hogy már nagyon kimerült vagyok, talán az ájulás szélén. Aludnom kell...
- Nagyon fáradt vagyok... - nyögöm ki, érzem ahogy szempilláim egyre nehezebbek és én egyre hosszabb ideig tartom őket csukva.
- Nincs semmi bajom. Ne félj. Nem engedi hogy meghaljak. Hisz én is a tervének egy része vagyok... - nyugtatom a fiút már csukott szemekkel. Ha vonszol, lábaimon bár állok és megyek, de az elmém már teljesen kikapcsolt.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 11:19 pm

Airie ott fekszik sehol sincs rajta sebesülés csak kisebb karcolások, hát ez nem nyugtat meg már szándékosan pumpálom fel magam érzem, ez nem túl jó. Mindent kezdek magamra venni ennek függvényében a vérnyomásom is nő.
- Igen nevess csak, tényleg nagyon vicces. Hogy csak úgy kiugrasz, hátha meghalsz véletlenül... én meg mit gondoljak?
Közben már igyekszem valahogy talpra állítani, vagy felhúzni, vagy valami, hogy ne a betonon húzzam végig.
- Igen nagyon szánalmas egyetértek. Persze te nem tudsz meghalni, de jó, örülök neki, tényleg. És az üveg? Többe kerül mint... áhh... Igen én sem hiszem el. Tudod én sem hiszem el.
Fejemet vakarom.
- Hát jó, nem nézek rá és szinte hozzá se érek mert az nem illendő. De akkor mégis hogyan segítsek neki? Milyen hülyeség már ez? Lebegtessem a Jedi erőmmel vagy mi?
Mikor kezd magához térni idegességem nem fokozódik már tovább, sőt hirtelen alább is hagy az ideglelés. Visszaváltok normális hangnembe.
- Semmi, csak kiugrottál az ablakon és tűzkirálynővé változtál. - mondom mintha ez minden napos lenne- Igen, te jól vagy már nincs gond, semmi gond. Értem fáradt vagy, mész aludni, nem lesz bajod.
Közben már a liftben vagyunk, karjaimmal támasztom a lányt össze ne essen itt nekem, még mindig ideges vagyok, de már nem mutatom ki.
~ Az a drága ablak... na jó ki lesznek cserélve mindenállóra.
Amint felérünk eltámogatom a vendég-hálószobáig.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:58 pm

Ramiba kapaszkodva éreztem hogy a sötétség lassan álomba megy át. Egy nyomasztó, igencsak kellemetlen álomba, melyet gyakran álmodok...
A lámpa úgy ingott a falon mint egy beteges gyerek órájának mutatói, melyek sosem árulják el az igazi időt. Legalább is nem az emberek számára... Fénye halkan pislákolt, meg akart verekedni a sötétség mély uralmával. Hisz már előrelátható volt, hogy eme harcot képtelen megnyerni, főleg ha egy olyan idős lámpáról van szó, melyet már a legyek sem ostromolnak hangos zümmögésükkel. Legyek? Itt? Képtelenség! Soha! Ez is csak egy elmebeteg elképzelés, mely oly csodásan passzol ide, akár egy puzzle darab. Nem hallani a tenger morajló hangját, mely oly csodálatos altatódalt játszott. Nem érezni azt a kellemes sós illatot sem, melyet olykor elhozott a hideg szél a forró tenger hullámairól. Dobhártya szakasztóan nagy volt a csend. Ordított és bántotta a fület, oly hangos volt mint Notre Dame harangjai. Úgy öleli őt a fagyasztó hideg, akár egy gyűlölő anya...
Hirtelen nyitottam ki szemeimet, éreztem ahogy a meleg lakás ismét átölel engem. Valaki tart, oldalra fordítom fejem, látom Ramirez arcát. Zúg a fejem, nagyon fáradt vagyok. Figyelem a lakást, látom a széttört üveget.
- Sajnálom... Nem akartam széttörni az ablakot... Ne haragudj kérlek. De értsd meg, hogy meg akart téged ölni. Nem engedhettem... - magyarázom neki, besegít egy szobába, majd egyedül remegve támolyog az ágyhoz. Hirtelen ráhuppanok, lábaim teljesen összecsuklanak alattam. Még jó hogy ott az ágy... Forró leheletemet érzem, becsukódik a szemem...
Nevetés, tapsvihar és éljenzés. Felemelkedik a vörös vászon. A nézők állnak s tapsolnak, éljeneznek és fütyülnek. Tetszett nekik az előadás. A nézők elmennek, a fények kialszanak.
- Kérlek ne hagyj itt egyedül... Hol a nyuszim? - kérdezem csendesen, nem akarok nélküle aludni. Tudom hogy megvéd mindentől ami fenyeget, még Tőle is.
- Kérlek aludj velem...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 7:21 pm

Hát nagy nehézségek árán de csak sikerül eljuttatnom őt az ágyig, útközben még az üveg miatt kért bocsánatot, mintha tudná mire gondolok, megfordul a fejemben, hogy talán tudja is mire gondolok de ezt az ötletet elvetem, nem tudhatja.
- Nem gond, úgyis ki akarom cserélni az összeset.
Nagyot sóhajtok, erre nem voltam felkészülve, hogy ilyen fog történni, de már nincs gond csak aludjon el és nem lesz gond.
~ Talán éjszaka is felébredhet rémálmában vagy ilyesmi, ki tudja mi kínozza még, hogy éjszaka felébred és akkor megint kárt akar tenni magában de nem sikerül neki, vagy mégiscsak sikerül neki és csak súlyosan megsebesül, vagy talán meg is hallhat ha az őrült énje túl lő a célon... Figyelnem kell rá, ez alap.
Ott állok az ajtóban, úgy gondoltam megvárom amíg elalszik, egy pillanatra már elszundított így közelebb lépek és betakarom egy takaróval, csak úgy bedőlt az ágyba, szóval ezt a műveletet még nem tudta végrehajtani. De ekkor felébred és beszélni kezd.
~ Oh hát persze a nyuszi. Meg kell keresni... hova is rakta?
- Hozom a nyuszit ne aggódj.
Kimegyek a nappaliba és a nyuszi után kezdek keresgélni, hamar megtalálom, az egyik szekrényemhez megyek és kiveszek onnan egy táblagépet, utána még felkapok egy széket a konyhából, annak lábával eltalálom az egyik villanykapcsolót. A plafonból áradó fény halványulni kezd, végül már csak az egyik szobában van halvány világítás. Bemegyek a szobába leteszem a széket az ágy mellé, ráülök majd a nyuszit óvatosan odaadom Airienek, ha már alszik csak mellé teszem.
- Tessék itt a nyuszid.
~ Nah, akkor én most a táblagépen intézek pár üzleti dolgot, meg játszok kicsit amíg Airie el nem alszik. Ha már elaludt gyorsan kiszaladok felrakom töltőre a táblagépet lezárom a lakást, ránézek az ablakra majd hozom a laptopot és leülök ide az éjjeliszekrényhez és Starcraft 2-zök reggelig. Majd holnap pedig jöhet az ablak cseréje és egyebek. Ez a terv.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 8:12 pm

- A nyuszikámat szeretném... Nem tudok nélküle lenni. Biztos már nagyon fél. Biztos már nagyon hiányzok neki. A nyuszikámat szeretném... - suttogom halkan magamnak miközben Ramirez elment hogy elhozza nekem édes Szerelmemet, azt a plüss állatkát aki az egész világomat képzi. Mióta van már velem? Mióta hordozom én őt szívem alatt? Nem tudom... Fogalmam sincs. Honnan tudjam? Azt sem tudom milyen nap van. Hol az apukám? Féllek...
S ekkor megjön Ramirez, nem is érzékelem teljesen hogy betakart, csupán a nyuszikám után vágytam. S ekkor lerakta mellém, kedvesen lefektette. Aranyos fiú. Nagyon szeretem, akkor is ha alig ismerem. Mégis szeretem. Jó hozzám. Jobb mint az apukám aki elhagyott, jobb mint Bane aki ver, jobb mint Batman akinek csak a szája nagy. Sokkal jobb bárkinél akivel eddig találkoztam volna. Magamhoz ölelem a puha testét, mely bár piszkos és szakadt egy-két helyen, de én így is szerelmesen ölelem magamhoz.
- Köszönöm... - mosolyodom el kedvesen, felnézek a fiúra aki odaül mellém. Valamin valamit csinál. Nem számít. A lényeg hogy ott van velem. Hogy vigyáz rám és nem hogy nem vagyok egyedül. Lehunyom a szemem, érzem ahogy kezdek süppedni az álomvilágba. Mosolygok. Már rég nem éreztem magam ilyen nyugodtan. Félálomban még másik kezemet Ramirez térdére teszem, csak hogy érezzem, tényleg itt van velem, hogy tényleg valódi és hogy tényleg nem fog eltűnni, magamra hagyni.
Elalszom, s egy teljesen más világban találom magam. Egy számomra kedves világban, ahol sok barátom van, ahova mindig nagyon szívesen visszajárok.
S én a sárga járdán sétálok Csodaországban
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 8:35 pm

Airie láthatólag nagyon örül a nyuszijának és meg is nyugszik tőle magához húzza és hamarosan el is alszik, ezúttal kicsit mélyebben.
~ Nekem is volt egy plüss állatom egy macim, ha jól tudom már rég nincs meg hat éves koromban kidobtam, mert már nem volt rá szükségem, pedig nagyon szerettem. Ő meg, heh velem egykorú lehet és még mindig ilyenekkel alszik? Ennek oka mi lehet? Hiányozna neki valaki, valakit pótolni akar a nyuszival? Szeret hiány? Vagy csak egy berögzült mánia, megszokás? Ki kellene majd derítenem.
Közben én már elküldtem két három gyorsan megírt levelet és megrendelést, átutaltam három nagyobb összeget meg egy kisebbet is. Vannak dolgok amit a helyettesem nem tud a beleegyezésem nélkül megtenni, havonta szoktam ezeket intézni, de jobb ha most megcsinálom, később nem kell. Elintéztem még azt is, hogy holnap jön az új üveg lap a másik helyére.
~ Hopp elaludt. Most jöhet a második szakasz.
Felállok a félhomályban kiviszem a gépet, felrakom tölteni, alig merült le de én akkor is feltöltöm, majd előszedem a laptopot meg egy fülhallgatót, és visszatérek a szobába, menet közben az ablakot is elemezgetem a szememmel, a szilánkok kifelé zuhantak, nem kell söpörni. Lepakolom a dolgokat az éjjeli szekrényre, oda húzom a széket, fél szemmel még mindig tudom figyelni Airiet, nincs gond. Elindítom a játékot és belevetem magam.
~ És ez most megy reggelig, vagy amíg WC-re nem kell mennem, vagy amíg el nem alszom itt a gép előtt. Bár igaz még három napig simán bírom, szóval nem lesz gond.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 9:09 pm

Érzem ahogy kezem lassan lecsúszik Ramirez térdéről, érzem ahogy feláll és elmegy. Ez hoz vissza félálomba, de nem adom tudatára, hogy mindkét világot érzékelem. Hogy lehetséges ez? Alszom, mégis tudom hogy a fiú felállt és elment, hogy a lakásban járkál, miközben én Csodaországban teázok egy nagy réten a Bolond Kalapossal és Balga Nyuszival egy nagy asztalnál. Egy réten, melyen a virágok velünk éneklik a Boldog nem születésnapot. Vidámak vagyunk, nevetünk és éneklünk, isszuk a láthatatlan teát, esszük a láthatatlan sütiket, mégis minden tökéletes, semmi sem hiányzik nekünk. S én éneklek, s én mosolygok álmomban. Ajkaim énekelnek, halkan, suttogva, elmémben, az álmomban mégis mást hallok mint amit mondanak…
- Sing me to sleep, sing me to sleep. I'm tired and, I want to go to bed. Don't try to wake me in the morning, 'cause I will be gone. Don't feel bad for me, I want you to know. Deep in the cell of my heart, I will feel so glad to go. I don't want to wake up, on my own anymore. There is another world, there is a better world. Well, there must be, there must be… - mosoly az arcomon, egy könnycsepp gördül le arcomon. Boldog vagyok. Egy altatódal, mely abból a zenedobozból jön, melyet anyukámtól kaptam, melyet ő énekelt nekem egészen kicsi koromban. Elnémulok, kicsit megmocorgok. Kezem Ramirez térdén, ismét. Mikor került oda? Kinyitom szemem fáradtan, felnézek a fiúra. S látom hogy ő az, nem pedig az anyukám. Felüllök az ágyon majd szétnézek, mintha nem tudnám hol vagyok. Nem tudok aludni. Valami hiányzik számomra. De hogy mi, nem tudom. Talán túl kényelmes az ágy. Nem vagyok hozzászokva. Magamra húzom jobban a takarót, ismét szétnézek.
- Azt hittem ha felébredek nem leszel itt. De örülök hogy nem így van – ölelem magamhoz a nyuszit, de valójában Raminak mondtam. Ismét megnyugodva visszafekszek, csendben nézem őt. Nyugtató számomra őt nézni. Majd ismét szép lassan elalszok és reggelig vagy amíg Ramirez vagy más fel nem ébreszt addig fel sem kelek…

Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 9:27 pm

Hallom, hogy Airie halkan énekel valamit álmában, elkezdek figyelni rá, álomban vagy félálomban van, kíváncsi vagyok mit énekel, és milyen az álombeli aktivitása, lehet hogy beszél és elmond olyan dolgokat a tudatalattija amit normál esetben nem, sokszor maradtam már fent alvó emberek mellett.
~ Igen egy szebb világ... nekem itt van a szebb világ, itt látom a szememmel a gép monitorján a képzeletem még tovább színezi és tökéletesíti. Bármikor be vagy kiléphetek...
Közben Airie felébred, körülnéz nem tudja hol van szerintem azt se tudja mikor van, nem is nézek rá inkább kattintgatok, tudom, hogy félálomba van és nagy eséllyel reggel nem is fog emlékezni erre, de azért válaszolok.
- Pedig én itt leszek, megígértem. Maximum ha nagyon fáradt leszek elmegyek aludni, de reggel akkor is itt leszek.
Airie visszaalszik majd elkezdenek pörögni a tízpercek, hozom szokásos szintemet és mindenkit sorba legyőzök, már kezdem unni, más játékokkal is játszom, de azokat is unni kezdem, hiába játszok online már nincs is igazán kihívás. Emiatt elindítok egy egyszemélyes szerepjátékot és nekifogok ott a küldetéseknek. Aztán szemem lecsukódik és sokáig nem nyílik ki, majd hirtelen felébredek, majdnem álomba zuhantam. Gyorsan kikapcsolom a gépet, Airie kezét kedvesen elveszem a térdemről, még egyszer megnézem jól van-e, nyusziját elveszem arca elől, hogy kapjon levegőt, majd kimegyek a fürdőszobába és fogat mosok. Végül megyek és lefekszem az ágyamba, nem kell fény kívülről tudom az utat, ledobom a felesleges ruhákat, felveszem az alvásra használatos alsónadrágom majd hasig betakarom magam, a plafont nézem amíg el nem alszom.
~ Holnap edzeni kell, súlyzóval is, intézni az üveg cseréjét, megtervezni az összes üveg cseréjét, meg gyakorolni küzdősportot. Három napja nem aludtam... uh...
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 9:54 pm

Mikor Rami megfogja a kezem, azonnal ismét visszaesek a félálomba. Érzékelem ahogy feláll, ahogy elmegy. Mindjárt vissza fog jönni. Tudom. Mindig visszajött amikor elment egy kis időre. De... azt is tudom, hogy amíg vissza nem jön, én nem fogok ismét tudni teljesen elaludni.
- Sing me to sleep... Sing me to sleep... - suttogom magamnak halkan, hiányolok valamit. Itt a nyuszim, Rami mindjárt visszajön, de én mégis hiányolok valamit. Az anyukámat. Kinyitom szemeim, nézem a sötétséget a nagy szobában. A hatalmas üveg nem ver vissza semmilyen fényt, ami a lakásban lenne. Én várok türelmesen, a percek lassan hosszú óráknak tűnnek, a város fénye hatol csak be a szobába, ahogy megannyi ablak világít a távolban, azokból a hatalmas épületekben. Hajnalodik. Az ég sem olyan sötét mint volt, a nap sugarai valahol messze ébredeznek. Számomra még nincs másnap. Számomra még mindig aznap van. Elvégre nem aludtam rendesen, s nekem csak akkor van másik nap, ha kialudva ébredek fel, vagy legalább ha aludtam valamit. Figyelem a város fényeit, figyelem ahogy szép lassan közeleg a nap. Nagyon lassan közeleg, még egészen távol van.
Ramirez még mindig nem jött vissza. Elment volna? Magamra hagyott volna? Hol van? Ismét felüllök, kezdek aggódni, kezd elfogni az enyhe rémület. Nem kellett volna becsuknom a szemem. Tudtam hogy eltűnt. De... megígérte hogy nem megy el. Hogy itt lesz velem...
Akkor mégis hova tűnt?
Felkelek az ágyból, körbenézek. Kissé megszédülök, az éjjeli szekrénybe kapaszkodok amíg teljesen össze nem szedem magam. Mély levegő, a szemeim már egészen hozzászoktak a sötéthez. A takarót magamra terítem, plüss nyuszimat magamhoz veszem. Fázok kissé, ezért a takaró. Kimegyek a szobából és körbenézek. Hol lehet? Elmegyek a nappaliba ahol ettünk, ott csak az üres szoba és a széttört üveg fogad. Lépéseim olyan halkak, mintha nem is járkálnék. Kicsit bolyongtam, ahogy kerestem őt, majd megtaláltam egy másik szobában ahogy alszik. Legalább is úgy láttam a sötétben. Fekszik az ágyban és... talán a plafont nézi, talán már alszik, nem tudom eldönteni. Ajkaimba harapok, elfog a dilemma. Nem szeretnék egyedül aludni, de nem is akarom hogy haragudjon rám. Végül lekuporodtam a földre az ajtóban és a takarót jobban magamra húztam. Fejemet lábaimra hajtottam. Éreztem hogy most már el fogok tudni aludni. Az ágy túl kényelmes nekem... Néztem még egy kicsit a fiút, majd végül mély álomba estem.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 10:10 pm

Sokáig nézem a plafont és gondolkozom, soha nem tudok jól aludni maximum csak hét órát de inkább ötöt szoktam aludni, azt se rendesen hanem félálomban és miután lefekszem egy óráig csak fogaskerekek fogaknak az agyamban, na igen mindennek meg van az ára. De ez a tulajdonság juttatott oda ahol most vagyok, és ennek örülök.
~ Egyszer majd kifejlesztem azt a technológiát ami az alvást szükségtelenné teszi. Sokkal több ideje lesz az embereknek.
Lépéseket hallok és talán mintha látnék is valamit, rögtön arra gondolok, hogy valami ninja vagy orvgyilkos mászkál ilyen macskaléptekkel a házban, csak szememmel nézelődök, de nem mozdulok meg, hallgatózok várom mi fog történni. Meglátok egy alakot a félhomályban, de nincs gond egy takaró van nála meg egy nyuszi, tehát Airie lesz.
~ Alvajáró is lenne? Miért alszik a padlón, miért az ajtóm előtt? Nem logikus. Vagy talán csak hiányolt? Nem kellett volna otthagyni, tudtam én. Nem vagyok én ma normális.
Felülök az ágyban, arcomat tenyerembe temetem, megdörzsölöm a szemem, kicsit kiszáradt a szám, de ez most nem érdekel. Felállok és odasétálok Airihoz, gyengéd érintéssel, próbálom felébreszteni.
- Airie. Airie ébredj.
Megvárom amíg felébred, kinyitja a szemét vagy ilyesmi.
- Miért alszol a földön? Miért pont az ajtóm előtt? Na gyere visszaviszlek a szobádba ha nem gond...
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 10:23 pm

Egy érintés, elég ennyi ahhoz hogy ismét visszajöjjek a félálomba. Egy hang, mely engem hív. Távolinak hangzik, iszonyatosan távolinak. Követem, szép lassan, bár minden lépésem nehéz, nem akaródzik kimenni az álomból abba a hideg világba. Egy arc, homályos és ismeretlen. Egy szempár figyel engem. Ismerős szemek. Annyira ismerősek. Követem őket, majd szép lassan ráeszmélek, hogy ez bizony Ramirez. Ő az aki felébresztett engem. Nézem őt halkan, fogalmam sincs mit mondjak neki.
- Túl szokatlan az ágy nekem. Vigyáztam rád... - mondom egy fáradt mosollyal arcomon. Nézem őt egy kicsit, nem akarok visszamenni a szobába. Megint egyedül lennék.
- Nem szeretnék visszamenni a szobába. Egyedül vagyok ott. Nem szeretek egyedül lenni... Nem akartalak felébreszteni - vallom be neki, hogy valójában miért is vagyok itt. Megfogom kedvesen Ramirez kezét, magam sem tudom miért de jó érzés. Nem tudom mi van velem. Fogom a kezét, majd felállok és kedvesen átölelem, hozzá bújok óvatosan.
- Én csak vigyázni akarok rád. Mint ahogy te én rám vigyáztál amikor aludtam...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 11:10 pm

Felébred és elmondja, hogy túl szokatlan neki ez a kényelmes ágy, hát igen talán túl kényelmes is, magam terveztem és gyártattam le, nem elég hogy tényleg jó nagy de még kicsit bele is süllyed az ember így aztán lehet már zavaróan kényelmes. Bár nekem ez soha nem volt gond.
~ Nem szeret egyedül lenni? Hát de csak aludnia kellene, semmi több, utána meg holnap majd csak alakulna valahogy. Nem értem miért érzi magát egyedül, pedig most nincs egyedül. Meg nem akart felébreszteni, na most miért nem? Ha valami gondja volt... Egyáltalán minek mondja ezeket nekem?
Megfogja a kezem, nem tudok erre reagálni, nem tudom minek fogta meg, nem volt logikus, nem sokszor fogják meg a kezem, kicsit zavarba jövök. Felállok én is vele együtt és a félhomályba nézem az arcát, ő meg egyszer csak átölel, megint nem tudom mi van, fenének ölelget. Nem mozdulok, senki sem ölelt meg, már kisgyerekkorom óta, nem is tudom erre mit kellene lépnem.
~ Ha egy oroszlán támadna rám bezzeg tudnám mit kellene csinálni, de most.
Aztán valami történik bennem tudat szinten.
Szürke egyenruhás tisztek dolgoznak egy hídon, jönnek-mennek pötyögnek számítógépeken, kint az ablakok túloldalán a világűr csillagai láthatóak, egyik tiszt se akar semmit kezdeni a helyzettel, aztán hirtelen kinyílik az ajtó belép egy alak aki a hasomásom, ahogy az összes itt lévő is. Odasiet az egyik számítógéphez bedug egy kártyát majd ezzel el is intézte a dolgot, átveszi az irányítást.
Lassan átölelem őt és magamhoz húzom, hogy érezze nincs egyedül. Ez reflexszerű nem tudom miért csinálom.
- Nem vagy egyedül. Ne aggódj.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 11:16 pm

Ramirez felemeli karjait és átölel velük. Közelebb húz magához, érzem ahogy bőre felsőmhöz simul. Annyira kellemes... Annyira nagyon kellemes. Őszinte érzéssel csinálja, én ezt érzem. Mindig megérzem, ha valaki őszintén csinál e velem valamit. Az apukám is ölelt át engem, szívből, kedvesen, de mindig éreztem hogy hátsó szándékai is vannak. Mintha ringatna abban hogy szeret, hogy ne hagyjam őt el, hogy ki tudjon idővel használni, amikor épp kapóra jönne neki.
Kicsit jobban Ramihoz bújok, lehunyom szemeim és enyhe pillanatig élvezem a helyzetet. Hallom szíve dobogását, ahogy veszi a levegőt, ahogy ölel. Megfeledkezek a világról, arról hogy létezik olyasmi mint az Arkham, Bane, Batman, az apám... Megszűnik minden, még az idő is. Olyan mintha megállt volna, csak az én kedvemért, hogy ez a csodás pillanat soha ne múljon el. Nem is akartam hogy elmúljon. Azt akartam, hogy soha ne érjen véget. De miért? Így talán nem hagyom, hogy jöjjenek más, szebb, csodásabb pillanatok az életemben. Halk sóhaj az elmémben, talán ki is jött ajkaimon.
Meleg, furcsa érzés indul el szívem tájékáról. Szép lassan, apró lépésekben indult meg testemben, hogy elérje minden apró zugát. Bátran kúszott be elmémbe, a lelkembe, s karjait kitárva szövögette hálóját, hogy azt a kellemetlen ürességet, amit érzek, szép lassan betöltse ama furcsa, de kellemesen, nagyon kellemesen meleg érzéssel. Bele is remegtem. Olyan érzés, amikor a nyuszimat ölelem. Szerelmesen, kedvesen, védelmezően. Amikor meg akarom védeni a világtól, amikor határtalan szeretettemmel akarom őt elhalmozni. Pont ilyet éreztem. Felnéztem Ramira és elmosolyodtam lágyan. Szemeimben kedves csillogást láthatott, azt, amit én nem.
Végül kelletlenül, de jó érzéssel, elengedtem őt, avagy csak inkább elhúzódtam tőle és egyik kezem lecsúszott róla. Másik kezemmel szégyenlősen fogtam meg kezét, majd elindultam nyugodtan az ágy felé.
- Szerintem aludjunk. Nemsokára reggel lesz és még mi nem aludtunk semmit - mondom fáradt mosollyal, majd mikor az ágyhoz érek, elengedem kezét és megkerülöm, majd bemászok arról a feléről, amelyiken nem ő alszik. Nyuszimat gondosan lefektetem magam mellé és szint úgy mint magamat, őt is betakarom.
- Sing me to sleep, sing me to sleep. I'm tired and I, want to go to bed. Sing me to sleep, sing me to sleep... - dúdolom halkan az altatót, de az utolsó szavak már csak inkább halk motyogás az álomból...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Ajánlott tartalom





HPI Corporation - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HPI Corporation   HPI Corporation - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HPI Corporation
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: