DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Közönséges raktárépület

Go down 
+13
Alfred Pennyworth
Michael White
Védelmező
Keisha
Cybergyík
Tigra
Kártyás ember
A Karmester
Madárijesztő
Michelle Sinistresang
Bisur
Teodor Black
Vadmacska
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 22, 2012 7:43 pm

Bárki is ez, remélem nem jön közelebb, akkor kénytelenek leszünk Sumatival rávetni magunkat. De nem, szerencsénk van. A fickó, talán észrevéve, hogy nem neki tervezték a háztetőt, visszavonul. Nem akar feltűnést kelteni? Remélem, csak az egyik testőr volt az, mert ha nem, akkor a azt jelentené, hogy társaságot kaptunk. Épp megnyugodnék, mikor érkezik a figyelmeztetés. Valakinek feltűnhetett lentről a tető recsegése, vagy ki tudja... mindegy, a lényeg, hogy újabb veszély bukkant fel. Az alak szinte már természetfelettien halk léptekkel halad, egy hatalmas közelharci fegyvert markolva. Összenézek társnőmmel, aki úgy tűnik, osztozik aggodalmamban. Mit tegyünk? Ekkor hallom az újabb utasítást. Tartsunk ki! Mintha lenne más választásunk. Egyébként sem áll szándékomban egy ilyen éles harcmodorú fickóval szembekerülni. Sumati példáját követve hátrálni kezdek én is, vigyázva, hova lépek, míg egyik szememet folyton a veszélyforráson tartom. Leoldom az oldalamon lévő ostort, és a markomba szorítom. Vigyázni kell, nehogy több testőr is felbukkanjon, remélem, oroszlánösztönöm most se hagy cserbe, igaz még nem a legerősebb, de talán figyelmeztet egy hátsó támadásra. Ha netán támadna az árnyszamuráj - vagy micsoda -, elugrok előle, minél távolabb, majd ha megint támadna, ismét ugrok, megpróbálva a pengék hatótávolságán kívül maradni. Ha nem sikerül azon kívül maradni, állati ösztönömre hagyatkozom, és mialatt a penge elől térek ki, az ostorommal megpróbálom elkapni a kardot szorongató karját - eszem ágában sincs a kezemet használni, a végén még elveszíteném.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 22, 2012 8:04 pm

Egyre hevesebben reagálnak a felek egymás ötleteire, nagyon hajba tudnak ezek kapni a területeken, remélem nem lesz dulakodás, hogy aztán magukat a donokat kelljen szétválasztani. Egy ideig figyelem a feleket, majd az álruhás alak eltűnik, nem véletlenül, abban biztos vagyok. Kis ideig nézem a tetőt, társaim, többieket, majd döntök, én is megnézem mi van, mi nincs odafönt. Nézek magamnak egy ablakot, rést, ahol ki tudok jutni a tetőre és egy röpke pár perces körutat próbálok tenni, a lehető legnagyobb hangtalanságban. Keresek valakit vagy valamit, de nem sok ideig, inkább csak teljesen biztosra akarok menni, nem is bóklászok el ha tudok.
Nem zárom ki azt a lehetőséget, hogy a maszkos alak azt akarja menjek utána, így csapdát állítson neki, nyitva tartom a szemem és figyelek egy támadásra, ami akár hátulról is jöhet. Ha kell védekezem a karmaimmal, arrébb lendülök ha tudok, vagy végső esetben visszamegyek a raktárba. Ha kis körutamnak vége, amit nem tervezek egy-két percnél hosszabbra, akkor visszamegyek az eredeti helyemre.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 7:11 pm

Szinte semmi nem történik. A külvilágból nem igazán érzékel dolgokat. Ám próbál minél többet beszívni belőle. Nem érdekli a két don beszélgetése, az ő hangjukon kívüli zajokra akar koncentrálni. Ami gyanúsat sikerül kiszűrnie, azt úgy is meghallja ha kell. Végig nézett társain, szemével követte Bisurt, aki kimászni készült, talán észrevett valamit amit mi nem. Azonban Karmester nem mozdult, bár már nagyon unta. Érezte, hogy a hurrikán a fejük fölött tombol, ám ez nem egy látható jelenség. Ezt érezni kell, ez olyan akár az ösztön, előre megjósolja a bajt, és aki nem érzi, az nem készülhet fel eléggé. Továbbra is az ellenség lelepleződését követő támadáson tartja álláspontját, miszerint védi a dont, fedezi társait és felrobbantja aki ellenséges személy a közelébe kerül.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 9:00 pm

A baráti csevejnek, délutáni társalgásnak indult tárgyalás végre úgy néz ki, mint egy maffia-területosztó-gyilkos-hangulatú tárgyalásnak ki kell néznie: a donok egyre hevesebben mutogatnak a térképen, a hangnem is változik. Nem hinném, hogy emiatt indulna lövöldözés, habár nem ismerem régóta az alvilág fejeseit, talán pont az ilyenek miatt szokták otthagyni a magamfajta testőrök a fogaikat. Mindenesetre állok tovább szálfaegyenesen, szemem sarkából figyelem Bisur ténykedését, valamint a harmadik ellenség hirtelen eltűnését. Nem nehéz összerakni a dolgokat, a Karmesterrel mi továbbra is Falcone mögött állunk, és figyelünk. Kezem továbbra is a pisztolyon, tekintetem a kalapos csávón, és mélyen magamban reménykedek, hogy túl fogom élni ezt az éjszakát is.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 25, 2012 2:25 pm

//Keisha ha lehet feltételes módba írj, mert nem biztos, hogy mindig eléred azt, amit akarsz. Védelmező késés miatt, nehezítek a kalandodon.//

Sárkány észreveszi, ahogy a tag mintha csak igazi árnyék lenne, úgy olvad bele a környezetbe, és csak néha-néha tűnik fel a szemei előtt. Kardja veszélyesnek látszik, ám mégsem annyira, mint aki követi az ablakon keresztül.
Egy újabb árnyék, egy újabb kivehetetlen nindzsa. De míg az első halálosnak tűnt fegyvereivel, addig ez maga a fegyver. Fekete ruhája még jobban láthatatlanná teszi ezekben a látási viszonyokban. Ám csak most jön a java...
Cybergyík is meglátja az, amit társa néz. Már szinte nem is kell beszélniük, hogy leesett állukat keresgethessék. A két Tolvajok Fejedelme tag, egy Sherman tank eleganciájával vágódik be, a Sárkány által jelzett mozgás mellé. Két nindzsa áll szemben, két macskanővel. Nem tudjátok, miért választottak ilyen direkt formáját a támadásnak, de úgy látszik eljött számukra az akció ideje. De ez még mindig nem elég az események forgatagából...
Dr. Löket szerencsésen, minden arra mutató jel nélkül, hogy észrevették, megérkezik túldimenzionált társa mellé. A látottakat már ő is észrevette, és igaz ő még nem találkozott a Tolvajok Fejedelmének ezen tagjaival, igaz társai is csak az egyiket tudják biztosan felismerni, de azért tudja kikkel állnak szemben.
Végül pedig az Alfa Szövetség kommunikátor birtokos tagjainak fülébe furcsa hangok szűrődnek el. Védelmező dulakodik, és úgy látszik nem is gyenge ellenféllel. Ám a nyögés, és az erőlködés hangjai hamar elhalnak, ahogy egy falbontó erejű csapás éri a bűnüldöző tarkóját. A sötétség azonnal eltakarja szemeit, és az eszméletlenség foglalkoztatja minden porcikáját.
Alfa Szövetség többi tagja, a doktoron kívül pedig csak egy nagy test földhöz csapódását hallja, majd mintha valaki vonszolná ezt a testet, közben pedig halkan duruzsolva beszélgetne az eszméletlen hős felett. A csapat látta hol mászott le Védelmező, csak azt nem, hogy milyen házat, és magaslati pontot is nézett ki magának. De mivel csak egy magasabb épület, és két sikátor van a közelben, három lehetőségük van, hol is történt az incidens.


Cardas és Sumati tovább hátrálnak, miközben nem is veszik észre, hogy olyan eseményke következnek nemsokára, ami sokkal direktebb megoldást kívánnak. Halálcsapás //csak hogy ne kelljen mindig körülírnom, de amúgy nem tudjátok ki is ő valójában// lassan lépeget tovább előre, és tudjátok, hogy csak másodpercek kérdése, hogy végre felismerje a sötétségben mozgó alakokat, titeket. Ám ez az értékes idő nem adatik meg se nektek, se neki. Még egy sötét alak mászik fel a tetőre, és követi feltételezhető társát.
Ám mielőtt még eljönne a támadás ideje, bármelyik féltől is, megérkezik a lovasság. Vagy legalábbis a macskaság. CyCa Monicával a hátán méretes ugrást követően lehuppan a tetőre. Az egész szerkezet meginog. Nem éppen a ti módszeretek, de hát CyCa sem az átlagos Tolvajok Fejedelme tag.
Így most kettő a négy ellen az arány, a túlerő nem csekély, de hát fogalmatok, sincs mit tud a másik fél. Sumati kiereszti méretes karmait, és szemfogai is megnőnek éppen csak annyira, hogy kilónyi húsokat tudjon kiszakítani bárkiből. Titeket még nem vettek észre, ám rajtatok áll mit is csináltok csekélyke előnyötökkel. Egy érv azért a nem támadás mellett szól, ez pedig Monica hangja a fületekben.
- Eltereljük a figyelmüket, és a többi testőrt is magunkra próbáljuk csalni. Ti feladatotok, a keresztapák elrablása. - Mondja olyan halkan, hogy még a kommunikátorban is alig halljátok.

A két don tovább folytatja vitáját, és úgy látszik túllendültek a holdponton. A Fekete Piacról, és valamilyen új szervezetről beszéltek, de úgy látszik, már megoldódott kettőjük között az ügy. Így újra leülnek, miközben Matches Malone önt egy-egy csillogásig tiszta pohárba, szíverősítőt, amelyet egy húzásra mindketten felhajtanak. Innen már jobb kedvben telik a társalgás.
Eközben Bisur korát meghazudtoló módon felkapaszkodik a falra, és azt az utat választotta, amelyet "ellenlábasa" is. Ugyanazon az ablakon, és ugyanazon a is kiszögellésen kapaszkodik fel. A tetőn teljes a sötétség, kell pár pillanat, míg megszokja a szeme, ám a maszkos testőrt látod lépegetni.
De mielőtt még megszólíthatnád, vagy tehetnél vele bármit is, oldalról hihetetlenül gyorsan mozgó árnyakat veszel észre. Ezüst csillogás, és a sötét fekete színei váltakoznak, míg meg nem érkeznek a tetőre. Mintha csak a levegőből érkeztek volna, vagy csak nagyon nagyot tudnak ugrani. Egy fém testű macskanő, és a latex ruhás társa. Ott állnak előttetek, és meglepően harcias képet vágnak, miközben sugdolóznak egymást között.
A megmaradt négy testőr pedig csak figyeli az egyre csak gördülő eseményeket. Először semmi lényegeset nem hallotok, ám a tető eddigi nyikorgása, melyet nem nagyon tudtatok hova sorolni, most megváltozik. Mintha egy hatalmas test csapódott volna neki, az egész szerkezet meginog. Hirtelen mindenki elhalkul, és a tetőt kezdi fürkészni. Na ez vajon mi lehetett? Talán a két tesztoszteronnal fűtött nindzsa megunta a várakozást, vagy eljött a cselekvés ideje?

//Nem fogom beszúrni mindenki képét megint, nézzetek vissza pár postot. Négy napotok van írni.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 25, 2012 5:36 pm

Szerencsére Dr. Löket időben a helyszínre ért, így nem kellett aggódnom a folytatástól.
-Mozgás van. A tolvajok itt vannak.-Informáltam Keishát, miközben a fülembe hirtelen dulakodás zajai jutnak. Pislogtam egyet, aztán még egyet.
-Védelmező?... Védelmező válaszolj!-Mondtam, de nem kaptam választ, csak vonszolás hangjait. Rossz előérzet fogott meg, de egyben kellett tartanom, a csapatot, ha most mind Védelmezőre koncentrálunk abból baj lesz.
-Franc! Sárkány, te maradj ott, én megyek megnézem mi történt Védelmezővel. Ha a harc kezd elfajulni akkor lépjetek közbe!-Mondtam egyúttal Löketnek is miközben kivettem a kommunikátort, és átnyújtottam.
-Maradj itt, amíg Sárkány nem jelez.-Mondtam, miközben leugrottam a konténerről, és óvatosan a földre érkezve, elindultam, hogy megkeressem Védelmezőt, először a sikátorba nézem meg mi a helyzet. Igyekszem gyorsan de hangtalanul elérni a célom, nehogy túl késő legyen.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 7:43 pm

Egy hatalmas puffanás rázza meg a tetőt, amire szinte mindenki felfigyel. Szóval elkezdődött. Ideje lépniük.
- Uraim, ideje biztonságba helyezni a donokat. Előre nem láthatólag nem hivatalos vendégeink érkeztek a mai előadásra. – Pisztolyát előkapva felemeli Falconét ülőalkalmatosságáról, majd a terepet átadja Kártyásnak.
- Vidd a kocsihoz, ültesd be és szólj a sofőrnek, hogy járassa a motort, aztán maradj vele te is. - A fülében lévő kis adóvevővel, amit még azelőtt kaptak, hogy idejöttek Bisurt akarta elérni.
- Gyere vissza tini-nindzsa, a buli itt folytatódik! - Karmester mind e közben figyeli a másik trió reakcióit, ha ők is saját főnökük védelmével foglalatoskodnak, hát Isten segítse dolgukat. De ha nem és támadó reakcióba lendülnének ellenük, akkor nem kérdéses kik kapják az első bombát az arcukba, főnökükkel együtt. Majd bármelyik ok is történne meg, Kártyást fogja követni a kocsihoz, de ő egyenlőre még nem száll be, Bisurt foglya várni és fedezni, amíg meg nem érkezik és bárki ismeretlent, aki nem az őrök kasztjába tartozik, nem fél rálőni pár golyót, a testet és fejet célozva.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 4:12 pm

// LoL van kommunikátorunk? Én eddig úgy tudtam, hogy nincs Very Happy//

Gyors mozdulatokkal feljutok a tetőre, sötét van odakint, nagyon sötét kell egy kis idő amíg a szemem megszokja a dolgot, ott áll a másik alak a kardos maskarás. Hirtelen mozgás oldalról, hát mégsem fog minden simán menni a dolog, úgy tűnik mintha, mintha az egyik valaki fémből lenne, a másik pedig egy macskanő.
~ Tolvajok Fejedelme, már megint. Amikor legutóbb Falconenak dolgoztam akkor is ők akartak keresztbe tenni, akkor megléptek.
Tudom, hogy mit akarnak, keresztbe tenni a maffiának, ahol csak lehet és amikor csak lehet, tehát most is. Fel kell őket tartanom amíg a többiek intézik a donok biztonságát. Még nem mozdulok, talán nem látnak meg, így előnyt nyerek, felkészülök a harcra, élesítem a karmaim nagy szükség lehet egy fém cicus ellen rájuk, közben a fejembe kigondolom, hogy milyen módon fogok támadni illetve védekezni. Eszembe jut valami, talán a gép macskanő nem is lát engem a képességem miatt, csak a másik, ezt kellene kihasználnom.
Hogyha lebuknánk, vagy ha a másik testőr támadásba lendül esetleg a macskanők indítanak támadást, akkor én a robotra fogok koncentrálni. Próbálok hozzá közel kerülni és a karmaim segítségével a páncéljának egyes darabjait leszedni róla. A többi macskanőt próbálom kikerülni, illetve ha kell karmaimmal védekezek, vagy elugrok, elhajolok ha tudok, igyekszem gyorsan mozogni.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 6:19 pm

//Én se tudtam, lehet, hogy VM fog is szólni Very Happy//
Egyelőre visszasüppedtünk a tárgyalás monoton, nyomott hangulatába, de nem kell sokáig várni, és mintha metánnal feltöltött lakásban gyújtanánk rá, úgy robban be a feszültségbe a tető felől érkező puffanás. Mindenki arra néz, én magamban elkezdem megtippelni, mennyi esélye van annak, hogy Bisur és a másik akrobata összeverekedett, és mennyi esélye van annak, hogy új látogatókat kaptunk. A kapott eredmények sehogy se néznek ki jól, ahogy látom, a Karmester se látja olyan fényesen a helyzetet. Gyorsan cselekszik, felrángatja a dont, és szól nekem. Meglepve nézem, azt fontolgatom, mi van, ha talán nem is történt semmi lényeges, és most szépen elcsesszük a tárgyalást. De végül is kit érdekel, már nagyon untam magam. Pisztolyomat előveszem, egyenesen a másik keresztapára szegezem. Egyelőre nem lövök, ha az ellenséges trió(azaz most csak duó) védekezésre adja, akkor szakadatlanul rohanok Falcone-val a limó fele, ha támadásba kezdenek, akkor se állok le, csupán megeresztek pár lövést feléjük. A Karmester majd gondoskodik róluk egy bombával, nekem ennyi idő pont elég lesz elérni a limuzint. Ha már ott vagyok, belököm a dont, majd átadom a társam üzenetét a sofőrnek, végül visszafordulok, és fedezem a Karmestert, vagy Bisurt.. Időközben a tetőt is kémlelem, kíváncsi vagyok, mi a franc folyik ott. Ha a karmos, összeégett fószer valahogy elérne, a lábait célzom, ha a rongybaba sprintelne elég gyorsan, akkor a mellkasára célzok. Falcone-t próbálom úgy vezetni, hogy nehogy eltaláljanak a lövöldözők - illetve a lövöldöző, a földszintieknél nincs lőfegyver, max a fenti nindzsa lődözhet felénk.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 8:12 pm

//Off: Elnézést, hogy nem írtam, de látom meg lett az eredménye. Very Happy //

Belépve a sikátorba meglepő fordulat történik, egy alak lép elő a semmiből, meglepve ezzel Briant. Ugyan felveszi vele a küzdelmet, de valamit nagyon tudott a fickó, minden ütése elől kitért, és a válasz ütései is nagy erőre és sebességre utaltak.
A hős legnagyobb szégyenére elveszítette a küzdelmet, eszméletlenül hullik a földre, de még mielőtt szemei becsukódtak volna, beleszólt az adóvevőbe.
- Segítség. - Ennyi, mit kimondhatott, a világ elsötétült, és megadta magát ellenfele kemény szorításának, mialatt testét cipelte.
Nem tudta kivenni a részét a küldetésből, valaki várta már őt, és lesből támadt, esélye sem volt a győzelemre, míg társai különböző pontokon szóródtak szét, így esélyük sem volt közbeavatkozni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 7:50 am

Túlságosan is felgyorsulnak az események. Először a kardos fószer, utána pedig egy másik fekete ruhás fazon, aki majdnem beleolvad a környezetébe, de mégis sikerül észrevennem. Elég veszélyesnek tűnik, nem is tudom, mire emlékeztet leginkább. Nem tudom, hogy mit akarhatnak, de valamiért nem tűnik úgy, hogy a donokon akarnak rajtaütni. Ekkor jön két macskanő, s az egyik az a robocat, akivel már volt dolgunk - vagyishát a társaimnak, én csak szemlélője voltam az eseményeknek. A többiek elmondták, hogy az nem is igazából robot, hanem valamilyen páncélt visel a nő, s így lesz belőle Vasmacska.
Azonban nem csak a látvány vészjósló, hanem ami a kommunikátorból hallatszik ki, az is. Először Védelmező segélykérését, majd egy iszonyatosan nagy ütést hallunk. Vajon mi történhetett? Vannak még mások a TF-ből, erősebbek Védelmezőnél? Vagy a tetőn levő férfiak (?) tagja? Vagy valaki teljesen más?
Cybergyík hangja ránt vissza.
- Értettem - mondom, pedig sokkal nagyobb kedvem lenne Védelmező után menni. Nem akarok egy helyben állni arra várva, mi lehet a legmegfelelőbb időpont a közbelépésre. Tulajdonképpen ha nem mondta volna Gyík, hogy maradjak a helyemen megfigyelni, talán már akcióba lendültem volna. Hallom, ahogy Cybergyík átadja Keishának a kommunikátorát. Szóval ő itt marad velem. Ahogy ismerem, akkor hamarosan már harcba is lendülünk, nem mindig bír a vérével.
- Kérlek, egyeztessünk, jó? Ne csak annyit mondj, hogy "előre", meg ilyenek... - mondom, mikor már biztos vagyok benne, hogy a fülébe rakta az eszközt.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 2:18 pm

//OFF: Bocsika legközelebb figyelni fogok rá.//

Cybergyík valami olyat mond, amitől megáll bennem az ütő. Mármint csak képletesen. Védelmezővel baj történt, és mi csak itt állunk. Hagyjuk, hogy a gonoszok tovább űzzék kisded játékaikat. Hát nincs ez jól így, de hát lehet nem is gondolom jól a dolgot.
A kommunikátort a fülembe dugom, vagy felhelyezem a jelmezemre, és egyből rátapadok a fülesre. Mit hallok, a legkisebb hangfoszlány is segítségünkre lehet. Talán hogy hányan lehetnek az ellenségek, vagy az orvtámadók. Közben szememet a tetőre szegezem.
- Sárkány nem jó ez így... A banditák had harcoljanak, Védelmező fontosabb lenne. - Közben megpróbálok lapulni, még senki nem tudja, ha minden igaz, hogy mi itt vagyunk. Ez pedig az előnyünkre válik. Mármint azok közül senki, akik a raktárban vannak. Talán le kellene vadászni a környező területet, hogy ne is bukkanjanak ránk. Ha Védelmezőt ilyen könnyen kiütötték pikkelyesnek segítségre lehet szüksége.
Ha bárki is halálos veszélybe kerülne, akár milyen gonosz, a dolgom hogy megvédjek minden életet. elsődlegesen is, ha Cybergyík ad valamilyen jelet, hogy kövessük azonnal indulok, és szólok Sárkánynak is. Igaz nincs kommunikátora most már, de hála istennek a fényjeles üdvözlés még megvan. Első a csapattárs, hogy megmentése után egyesült erővel vehessük fel a harcot. Ám ha valamelyik bandatag, akár a Tolvajok Fejedelme közül, akár a nindzsák, felteszem a Sárkányok Szövetsége közül valaki bajban van, segítségére sietek. Bármit is mondjanak társaim, az emberélet a legfontosabb, és holmi küldetés sem akadályozhat ebben. Előbb Vasrombolóval támadok, ilyen távolságot talán még könnyedén áthidalja, és a küzdő felek közé hajítom, hogy utána vissza is térjen hozzám. Ez a meglepetés talán elég lesz arra, hogy elgondolkoztassa őket, és megálljon a harc.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 3:05 pm

Tovább hátrálunk, miközben az észrevétlenség vigyázó fátyla lassan le fog lebbenni róluk, és láthatóvá válunk ellenfelünk szemében. Mindent meg kel tenni, hogy ne bocsátkozzunk harcba, amíg meg nem jön az erősítés. De ekkor egy második árny is felszökken a tetőre, ugyanolyan halkan ér földet, mint a másik. Így már kétszer nehezebb lesz elbánni velük. Felkészülök a védekezésre, és ostoromat erősen markolom. Azonban nem kerül sor a használatára, hála a megérkező erősítésnek. A fémtest zajos érkezésekkor a legtöbb tekintet rájuk szegeződik.
Még nem vettek észre bennünket, és ezt az előnyt jó lenne kihasználni. Sumati is felkészül az akcióra a maga módján. A rádióban ekkor megkapjuk a parancsot, és már rögtön azzal vagyok elfoglalva, hogyan is lehetne kivitelezni azt. Társam felé fordulok, és hadarva súgom neki:
- Sumati. Az ablakokat már figyelhetik, hála CyCa belépőjének. A réseken kell bejutni – mutatok a tetőn éktelenkedő hasadásokra. – Előbb bekukucskálunk, mit is csinálnak a lentiek, és az alapján lépünk. Jó lesz, ha árnyékban maradunk. Van tanácsod? – kérdezem.
Ha nincs, akkor a legközelebbi réshez osonok, és betekintek. Ezalatt figyelek, hogy észrevesznek-e, ha igen, akkor védekező pózt veszek fel, és várom a támadást, amennyiben az nem lőfegyver. Ha az, akkor ugrálni-cikázni kezdek. Ha észrevétlenek maradtunk, és meglátom, amint éppen kifelé menekítik az egyik keresztapát, akkor odasúgom Sumtinak:
- Tereld el a többiek figyelmét, én ahhoz megyek, aki megpróbál lelépni.
Persze ha Sumatinak akad jobb ötlete, akkor azt alkalmazzuk.
Ezután, amilyen gyorsan csak lehet, megpróbálok lejutni a raktár tetejéről, lehetőleg észrevétlenül, ha vannak ott dobozok vagy egyéb tárgyak, azok mögött bukfencezve, minél csendesebben.
Ha pont egy tűzlépcső vagy –létra fogad ott, akkor azon ugrálok le, ha nincs, akkor a karmaimat használva mászok le. Ezután ahhoz az ajtóhoz sietek, ahol nemsokára kilép a maffiavezér, és amint ez megvan, rávetem magam a testőreire. Először az ostoromat vetem be, azzal próbálva lefegyverezni őket. Még közelebb érve egy-két rúgással, majd karmolással veszem fel a küzdelmet. Miközben rájuk rontok, nem lassítok, talán ekkora sebességgel sikerül a földre terítenem őket.
Ha egyik keresztapa sem hajlandó elhagyni a helyet, akkor közvetlen támadást kell intézni feléjük, azaz föntről, egy résből ugrunk le. Ha nincs vázszerkezet, akkor egyenesen a tárgyalóasztalra próbálok érkezni, egy bukfenccel csökkentve a zuhanás erejét, amit afelé a vezető felé intézek, akinek kevesebb testőre van. Ha a vázszerkezet lehetővé teszi, előbb arra érkezünk, és nem a földre pottyanunk. A vázszerkezeten csak egy pillanatig időzök, és utána levetem magam, szintén a kevesebb testőrrel rendelkező vezér felé. A támadásom ugyan olyan, mint ahogy azt kint is csinálnám, azaz előbb az ostort, utána a lábaimat és karmaimat vetem be, a lendületet felhasználva pedig megpróbálom földre teríteni őket. Ha sikerül a don közelébe jutnom, akkor mögéje szökkenek, és karmomat a torkához szegezem, majd így szólok:
- Ha bárki is támadni vagy menekülni próbál, megölöm! Mindenki maradjon a helyén – persze csak blöffölök, ölni nem lennék képes.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 29, 2012 7:24 pm

//Most még megengedem a kommunikátort, de mivel előre nem írtátok le, még egy ilyen és nagyon nagyon, és még egyszer nagyon meg fogjátok bánni, vagy legalábbis aki kitalálta.//

Cybergyík lábai hihetetlen gyorsasággal viszik, ám mire eléri azt a feltételezhető helyet, ahol Védelmezőt megtámadták, más hűlt helyét találja mindennek. Se nyom, se dulakodásra utaló jelek. Ám ahogy hallottad ez nem is meglepő, csak egy erőteljes ütés volt. Így a közeli sikátor felé veszed az irányt, mert hát Védelmező is arra mehetett.
A sarkon befordulva szörnyű látványban van részed, amit már Védelmező is érez. Úgy látszik az ütés nem volt olyan erős, hogy sokáig eszméletlen legyen, de azért sok csúnya dolgot tettek vele. A sikátor egy zsákutca, a zsákutcát magas épületek szegélyezik, és a legvégén kikötve ott van Védelmező. Emlékezni nem emlékszik, hogy kerül ide, csak az hogy most a sötét sikátorban van. Karjait erősen kikötve a falhoz. Így igen csak nehezen tud mozogni, szinte teljesen mozdulatlanul. Csak a fejét tudja megmozdítani.
Az utcácska két oldalán sötét ablakok tátonganak, úgy látszik a közeli épületek is annyira elhagyatottak, mint a raktár, amit figyeltetek. Mozgást nem lát a hüllő, csak Védelmezőt és a megtört testét. Ellenségre vagy veszélyre utaló jelet egyáltalán nem, el sem tudhatod képzelni ki lehet az a beteg állat, aki csak kikészít egy hőst, és utána csak így itt hagyja.

Eközben a raktárban beindulnak az események. Mielőtt még Az Érinthetetlen leordítaná beosztottja fejét, mert megszólítás nélkül, durván megragadta, és felállította. A hangok vészjóslóak fentről, mivel már Bisur kommunikátorán keresztül hallod, ahogy éppen valami jövevényekkel társalognak. Maróni emberei is hasonlóan cselekszenek. A késes pasas szinte hajbókolva szólítja meg vezérét, és kezdi el kitessékelni a ajtó felé. Ti is ezt teszitek. Az ajtón kilépve, a dont magatokkal tuszkolva, egyszerre több benyomás, és légnyomás is ér titeket.
Az első és legmeglepőbb az, hogy egy macskanő vár az ajtó mellett, és még mielőtt bármit is tehetnétek egymással, jön is a második. Egy rakétára nagyon emlékeztető villámgyors és félelmetes tárgy, csapódik bele a szállító eszközötökbe, és a becsapódás pillanatában fel is robban. Itt jön a légnyomásos rész, ami bevisz titeket újra az épületbe, és földre terít mindannyitokat. Egyedül csak A Karmester örül ennek, mert hát élvezi a robbanásokat. Az épület másik végén is hasonló robbanásra lehettek figyelmesek.
Eközben Bisur Halálcsapás mellett áll, szemben a macskanőkkel. Nem támadnak, csak nézik egymást pillanatokig. Az egyik macskanő kezd el beszélni.
- Hagyatok fel a harc ötletével. Körül vagytok véve, nincs esélyetek. Nem akarunk halottakat, csak a két keresztapáért jöttünk. Előnyösebb ajánlattal kecsegtetjük őket. Ha elfogadják, mindnyájan jól járunk - mondja a nő és igaz ezzel ellentétben robot társa felemeli egyik kezét, csak úgy biztonságképpen. Karból egy rakétakilövő nyílik ki, de csak tartja biztonságképpen.
Eközben Halálcsapás kardját kicsit lejjebb engedi nem mozdul, a sötétségbe fúrja a szemét, nem is a macskanők felé, hanem keresztül rajtuk. Mögöttük. Egy kis sötét tárgy csapódik bele a Maróni család limuzinjába, és következő pillanatban felrobban a világ körülöttetek. Az épület két bejáratánál hatalmas robbanás megy végbe. Az egész épület megremeg, és a hangok, amiket hallat, igen csak vészjóslóak. Ezt hallják a bentiek is hallják, főleg azt, hogy a tető megmozdul, és még egy macskanő esik a raktár közepére az újonnan felnyílt réseken keresztül. Sumati csak egy pillanatig néz körül a bent lévőkön, akiknek fele a földön van, és máris ráront Maróni csapatára, pontosabban késesre (Freddy-re). Ezt a testőrök még a földön nézik.

Alfa Szövetség többi tagja, Sárkány és Dr. Löket is csak nézi, ahogy az események pörögnek. Először kicsapódnak az ajtók, éppen jönnének ki a donok, és a testőrei, közben a tetőn is felvillan még két macskanő, akiből az egyik Falcone felé veszi az irányt, a másik pedig betör a raktár belsejébe. Végül pedig fináléként jön két robbanószer, a két páncélozottnak tűnő limuzin felrobban, és olyan fénnyel árasztják el az éjszakát, hogy mindent jól láthatnak a megfigyelő helyükről. Az egyik macskanő, aki az Érinthetetlent akarta megtámadni, a robbanástól a falnak csapódik, és éppen csak pihegi ki a megrázkódtatást.
Az egyik rakéta feltételezhetően az egyik közeli daruról jött, amelyek a konténerek pakolására alkalmas. A másik pedig a város felől, de annak irányát nem is láthatták.

Cardasnak nem kell sokáig rábeszélni társát, csak rábólint. A tető résein keresztül láthatják, hogy a keresztapákat éppen ki akarják vinni, és Cardas a nagyobbik hatalmat választja. Előtte azért még látta, hogy Sumati teljesíti. A tető egyik részét vizslatja, és már bent is van mire te elindulsz lefelé. Falcone-t csak két sima embernek tűnő alak védi, így simán lefut a falon, és az ajtóban várhat, mire kiér a trió. Fegyver van náluk, ám a meglepetés ereje nála van, ám mielőtt még támadhatna, vagy éppen támadhatnának félbeszakítja, szerencséjére csak képletesen.
Falcone limuzinjába, amivel jöttek, egy rakéta csapódik bele. A másodperc tört része alatt robbanás rázza meg az egész térséget. A lökéshullámba az épület is megremeg, a testőröket és a keresztapát az ajtón betaszítja, míg az orvosmacskanőt a falnak csapja. A ruha szerencsére a nagy részét felfogja, és a távolság sem volt kicsi, így a falra való kenődés, még talán jól is esett.

Végül pedig mindenki gyomra megfacsarodik. Olyan előérzete lesz, ezt nagyban erősíti, hogy a város felbolydul. A rendőrségi kordon felől éles szirénák hallatszódnak, ami egyáltalán nem jelenthet jót senkinek. Van aki látja, van aki csak hallja, hogy egyre közelednek. Egy szűk negyed óra, és már biztos körül is veszik az épületet.
Az épületet, ami addigra már bizonyos nem fog állni. A robbanások hatására a tető megrogyik, és a falak, is igen csak labilisnak tűnnek. Pár perc, és bizonyos hogy összeomlik.



//Négy napotok van írni. Utolsó bekezdés mindenkinek szól.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 6:04 am

Sikerül gond nélkül a kijárathoz jutnom, és már készük is, hogy lecsapjak. A raktár ajtaja kitárul, és kilép rajta a két testőr, hogy a közrefogott keresztapát biztonságba juttassák. Több se kell neki, már támadok is. De mielőtt elkezdődne az akcióm, egy váratlan esemény mindent tönkre vág. A limuzin felrobban, és érzem, ahogy a hőhullám elér és a robbanás ereje nekihajít a falnak. Most jól jön a macskaruha, és az ütközés olyan érzést kelt, mikor az ágyba zuhanok egy kimerítő műszakot követően, és rögtön elszundítok. Csak most nincs idő szundítani. A földre huppanva megpróbálok rögtön felugrani, remélve, hogy nem esett bennem semmi kár, vagy ha mégis, talán az adrenalin csökkenti a fájdalmat. A szemem még káprázik a robbanás fényjátékától, ezért megdörzsölöm, majd körülnézek, mégis ki csinálhatta mindezt. De figyelmemet a távoli zajok vonják magukra: szirénák. Ajaj, ez azt jelenti, hogy a tervezettnél még hamarabb kell végrehajtani a küldetést. Mielőtt gondolkodhatnék, hogyan is fogjak hozzá, hallom, ahol a hátam mögött a raktár egésze nyikorog és ha nem hallucinálok, még ingadozik is, egész alapjában.
Ideje rögtönözni. Először csak bekukkantok, mi is folyik bent. Ha a don és két testőre még a földön fekszik, akkor odasietek hozzájuk, és ha valamelyik a kettő közül mocorog, egy rúgással megpróbálom visszaküldeni álomvilágba. Tudom, nem az én módszerem, de mi mást tehetnék? - Szégyen, hogy macskanő létemre viszolygom az ilyesmitől. - Felkapom a dont, miután megbizonyosodtam róla, hogy nincs nála semmi veszélyes játékszer, kés vagy pisztoly formájába.
Ha a két testőr ébren van, akkor elkerülhetetlen az összecsapás, és én ismét utat engedve állati énemnek, rájuk rontok, próbálva elkerülni a lőfegyverek tüzét, ha van ilyen, és az ostoromat használom közelharci fegyverekkel szemben. Nem sokáig húzhatom az időt, hacsak nem akarom, hogy maga alá temessen a hamarosan összeomló raktárépület.
Közben körül kémlelek, Sumati hogy áll, jól van-e.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:06 pm

Gyorsan lépdeltem, hogy Védelmező segítségére siessek, de nem éppen úgy találom ahogy elképzeltem. Egy falon csüngött, és úgy tűnt eszméletlen volt, meglepetten, de óvatosan léptem oda hozzá, szemem balra jobbra járt, nehogy meglepjenek. Ahogy oda értem, előbb a kezeimmel, majd ha azokkal nem ment, akkor a kardommal próbáltam leszedni a falról. Igyekeztem gyors lenni, nehogy valami történjen. Ha túl gyenge, hogy álljon, akkor leeresztem fekvésbe.
-[color=blue][Te maradj itt, amíg nem érzed magad jobban!/color] -Mondtam ellentmondást nem tűrő hangnemben, miközben már fordultam is, hogy siessek vissza.
Ha nem komolyak a sérülései, akkor másképp szólok hozzá.
-Oké, jól vagy, gyerünk menjünk vissza, gyorsan.-Mondtam, és megfordultam.
Akárhogy is történjenek a dolgok a következő pillanatban robbanás rázza meg a talajt, és a dobhártyáimat. Meglepetten pislantottam, egyet, de pár másodperc elég volt, hogy felfogjam miről is van szó. Védelmezővel vagy nélküle, de elindultam, hogy segítsek a harcban. Ha már robbantgatnak, abból nagy baj lesz, mindenkire szükség lesz, nem hagyhatjuk, hogy bárki meghalljon. Abban is biztos voltam, hogy a rendőrök már úton vannak, szóval gyorsnak kell lennünk. Ugyanakkor még nem tudtam, hogy ki ellen harcolunk igazából. A sikátorból kikanyarodva, már láthattam is a felfordulást, de még nem tudtam, hogy hova menjek segíteni, azt se tudtam a többiek hol vannak.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 6:39 pm

A helyzet kezd fokozódni, senki nem támad, a feszültséget már érzem a levegőben. Jön a duma, nem akarnak semmi rosszat, csak mese vagy elterelés, gyanús nekem ez. Miért terveznek egy rejtett akciót, ha van jobb ajánlatuk a donoknak, nem logikus. Még kicsit kivárnék aztán lendülnék támadásba, ugyanis kicsit körülnézve nyugtázom, nem lehetek körülvéve, beetetésnek gondolom. Ekkor történik a gond, a páncélos macskanő megmutatja az erejét. Két rakéta és máris repül a kocsi felé, végigfut a hátamon a hideg, a robbanások, de utálom őket. Kész ennyi, a járműveknek lőttek, a lökéshullám meggyengíti a raktárat, dőlni kezd az egész és a rendőrök jönnek.
~ Mindent elszúrtak ezek a macskák...
A gyűlölet és harag érzése fut végig rajtam, legszívesebben kitépném a szívüket és megetetném velük. De nem tehetem meg, futnom kell, arra futok amerre a raktár dől és az utolsó pillanatban igyekszem elrugaszkodni. Ha ez nem sikerül akkor megkapaszkodok egy nagyobb lemezdarabban és várom, hogy alattam összedőljön az egész. Közben nem tudom az erőm kontrollálni, kikapcsol a képesség felfedtem magam azok előtt, akik eddig esetleg nem vettek észre. //lejártak a körök, most 5 körig nincs erőm// Igyekszem valahogy túlélni a raktár balesetét, ha az megvan foglalkozhatok mással. Ha lehetséges követem a másik ninját, lehet ő jobb taktikával szolgál.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 4:38 pm

Fogaimat csikorgatom, csak hogy jöjjön a megváltó ihlet. Mit kellene ilyenkor csinálni. Ha feltételezem, hogy a bent lévő fickók, és akik a raktárból jöttek ki a keresztapák emberei, akiket nekünk is meg kellene védeni, és a Tolvajok Fejedelmének tagjai éppen rajtuk ütnek valamilyen bandaháborús bűnök miatt, és a közeledő rendőrség biztos mindannyinkat elfognak, Alfa Szövetség hírneve ide, vagy oda, egy értelmes megoldás maradt. Nem várhatok Sárkány válaszára eljött a cselekvés ideje.
- A legfontosabb, hogy a keresztapák kijussanak innen. Tüntessük el a macskanőket, hogy elmenekülhessenek. Enyém az ajtónál lévő, tiéd a tetőtéri, remélem elég gyorsak leszünk. - Nagy sóhaj, és teljes erőből nekifutok. Közben ujjaim a irányítópanelen maximumra veszi a nyomóerőt. A lehető legnagyobb sebességgel akarok támadni. Egyenesen Cardas-nak (ha nem gond hogy megnevezem, a karakterem úgyse tudja), még valamilyen harci kiáltást is elengedek, csak hogy inkább rám figyeljen, mint hogy a keresztapának okozzon valami sérülést.
- Waaa... Rettegj rabló itt jön Dr. Löket, és megadásra szólít fel! - Ha sikeresen elérek tíz, tizenöt méterre kiszemelt célpontomra, akkor hátra nyúlok, és Vasrombolót indítom útnak. A sebesség már megvan, talán elég lesz hozzá a lendülete, hogy megállítsa mielőtt még támadna.
Utána egy bukfenccel próbálok a földön landolni, és Lélekrablót magam elé kapom, csak hogy ha lőne vagy támadna valaki rám, akkor hárítani tudjam, míg rá nem jövök mit is kellene csinálni, hogy jól jöjjünk ki a helyzetből.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 9:11 pm

BUMM!BUMM! hangzott körülöttük a pusztítás dala. Habár nem ő okozta, így is tetszett. Az viszont nem hogy pár rihes macska miatt. A kutyákat jobban kedveli. A lökés hullám leteríti őket lábukról. Feltápászkodik, és az élesített bombáit az óriás dögök felé hajítja, ha elég halálos közelségben van a bomba hozzájuk felrobbantsa, ha nem, hagyja, hogy közelítsenek és akkor ő is megszólaltatja kicsikéit. Addig is figyel az újabb támadásokra, hogy kikerüljék őket a donnal együtt nem akar óvatlan vagy váratlan helyzeteket és eközben hátrálnak, csalogatja ellenfeleit, hogy kövessék őket, netán ha a bomba nem lenne elég közel hozzájuk, akkor jöjjenek és berobbantsa azokat.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 9:59 pm

Beindulnak az események, még ha nem is úgy, ahogy eredetileg terveztük. Sebaj, improvizálni tudni kell. Egy robbanás fogad bennünket, valamint két macskanő. Döbbenten nézem a járművünk levegőbe repülő darabkáit, és azon gondolkodok - persze csak egy apró pillanatig - vajon hány darabra szakadhatott szét a szerencsétlen sofőrünk. A robbanás hatására elkezd sípolni a fülem, habár azt még hallom, ahogy a raktár másik oldalán is hasonló dolog történik. Gyorsan feltápászkodok, vigyázva a donra. Egy újabb macskanő tűnik fel a felszínen, más kérdés, hogy ő az égből érkezett. Mi? Kezdek megőrülni, az biztos.
Tekintetemet a két macskanő felé fordítom, de már látom is, hogy a Karmester támadásba lendült. A harmadik Maroni csapatára támadt, azt díjazom. Most, hogy a kocsinknak annyi, elgondolkozok, hogy a francba kéne innen kijutni. Pisztolyommal a két macskanőre célozva, csak akkor lőve, hogyha rám, illetve a donra támadnának, másik kezemmel a kommunikátorhoz nyúlok, majd Bisurhoz szólok:
- Mi folyik odafent? - mert bizony ha még pár robbanás közrejátszik, azt hiszem a raktártól elbúcsúzhatunk. Szólok a Karmesternek is, el kéne innen tűnni, így hát elkezdek szép lassan kifelé indulni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2012 5:26 pm

Egyik pillanatban még társammal kommunikálok, a másikban pedig jönnek a keresztapák és a rakéták. Úgy repül minden szanaszéjjel, hogy rossz nézni. Úgy láttam, két irányból jöttek a rakéták, az egyik a város felől, ezt lehetetlenség lenne belőni, a másik viszont közelebbről.
Gyorsan nekiállok gondolkozni, hogy mitévők legyünk. Úgy gondolom, az egyikünknek fel kellene derítenie a lehetséges további támadásokat. Nem tudjuk, mit csinál Cybergyík és Védelmező, de úgy kell gondolkoznunk, hogy számíthatunk rájuk. Ha hárman figyelnek a keresztapák biztonságára, akkor egy ember utánanézhet a lövöldözőnek.
Már nyitnám a számat, hogy Löket menjen a rakéta kiindulási pontjához, hiszen ő repül, sokkal könnyebben és talán még gyorsabban is odaérhet, mint én, mikor meghallom a szavait, sőt mielőtt mondanám a tervet, már el is indult. Oké...
- Nem - mondtam határozottan, miközben megfordultam és elindultam a tetőkön ugrálva, s egyes helyekre csáklyáimat kilőve jutottam előre. - Valakinek biztosítania kell, hogy ne legyenek további támadások. Védjétek az öregeket, míg utánanézek a rakétáknak. Amint tudok, sietek vissza.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 03, 2012 10:55 am

//Na akkor nem tudom, ki hogy és mit olvasott félre, de a rakétákat nem a tetőn lévő macskanő lőtte ki. Amúgy Bisur a képességedről még elbeszélgetünk kaland után. A raktárban csak két macskanő van Cardas, és Sumati. Végül Védelmező késés miatt a kalandodon nehezítek, még egy ilyen és halott vagy.//

Cardas pillanatok alatt összeszedi magát, és kihasználva macskaszerű képességeit, azonnal bent is terem az épületben. Hallhatja, még van egy kis ideje, míg összezuhan, addigra, talán meg is szabadíthatja az egyik keresztapát.
Lábai sebesen viszik, és látja, hogy az egyik őrnél fegyver van, a másik egy robbanószernek tűnő dolgot szorongat, és mielőtt még el tudná vele találni erősen karjába rúgsz, amitől a bomba cél téveszt, és az épület falának csapódik, ami persze csak csökkenti a megmaradási esélyeteket több tonnányi fém alatt.
Közben Sumati keményen találkozik Freddy-vel, a késes fickóval, akiről már hallhatott a társnőitől rémtörténeteket. Talán ezért harcol ilyen vehemensen, nem is törődve azzal, hogy a játékszerre hasonlító fickó valamelyik rejtett zsebéből pisztolyt húz elő, és többet is beleereszt a macskanőbe. Aki fel sem veszi a dolgot, csak kiharap még egy méretes darabot a pólós fickó oldalából, míg Maróni elkezd kifelé botorkálni az ajtón.
Végszóra egy ismerős hang, és még ismerősebb hősiesnek gondolt szöveg vág hátba, a még ismeretlen Vasrombolóval egyetemben, csak azért a küldetésed célja távolabb kerüljön tőled. A jelmezed megfogta a becsapódás legnagyobb részét, de még így is beleropogott gerinced. Bajod nincs csak fájlalod a hátad, miközben a földre kerültél újra.

Cybergyík talán túlságosan is bízik reflexeiben, vagy csak társa megtört teste az, ami figyelmetlenné teszi. Körülnéz, és a sötét ablakok, és a még veszélyesebbnek tűnő tűzlépcsők sem riasztják el attól, hogy közel menjen Védelmezőhöz.
Az egyik ablakban csak egy pillanatnyira villan fel valami, csak egy villanás, egy torkolattűz, de még ahhoz is túlságosan satnya. Gyík szemeid csak egy pillanatra látják meg a lövedéket mielőtt még bőrödbe csapódna. Fiziológiádnak köszönhetően a bőröd akár a kevlár mellény, így még könnyedén ki tudod húzni, és meg tudsz bizonyosodni róla mi is talált el.
Egy nyilacska a végén tűhegyes tűheggyel. A vastag bőröd nem engedte át, ám nem ez a probléma. Édeskés szag csapja meg az orrodat, és mielőtt még cselekedhetnél szemeid ólom súlyúak lesznek, izmaid elernyednek, a világ hihetetlen lassúsággal kezd mozogni. Egy csapdába szaladtál és társaidat még értesíteni sem tudod felőle, Védelmező szörnyű veszélyben maradt, mint ahogy te is abba kerültél.

A képességeidnek, és tapasztalatodnak köszönhetően még mindig nem vettek észre, ám lehet hogy igen csak most mindenkit jobban foglalkoztat a rakéták, amik nem macskanő felől jöttek, hanem az egyik a város felől, feltehetően egy sötét épület tetejéről, a másik pedig az egyik közeli daru tetejéről.
Erre egyáltalán nem figyelve az épület teljes összeomlásától tartva megiramodsz. A tetőhöz nem kellenek balerina képességek, így számodra sétagaloppként szaladsz végig, és rúgod el magad. A tető kitart még egy ideig, te pedig a legközelebbi konténerrengetegbe veted magad, ami nincs túl messze, de elég magasan van, hogy láthasd, ahogy egy furcsa repülő szerkezetekkel felszerelt nő, repül el alattad, és egy ormótlan bumerángot dob be a raktár ajtón.
Azért még hallja maga mögött, hogy Halálcsapás megunva a dolgot, vagy nem dőlve be a blöffnek, megtámadja a két macskanőt. Kardját használja, legalábbis a fémes csattanás erre utalhat, és még valamilyen halk búgás, ami elől sikeresen elszaladtál. Egy mini rakéta csapódott be az épület tetejébe, elkerülve téged.

A társad figyelmeztetése már későn ér téged, így a ki nem osztott szerepek megcserélődnek. A bumerángok gyorsan repítenek téged, és Vasromboló is, gyakorlottan kerül a kezeid közzé. A karod minden megfeszített izmával vágsz bele a levegőbe, és fél repülő képesség nélkül keményen landolsz. Bár karcolás, és máris a földön vagy, magad elé tartva másik bumerángodat, hogy védhesd magad, minden rád irányuló támadás elől.
Vasromboló könyörtelenül száguld előre, és a figyelmetlen macskanőt hátba találja, a kicsit összefüggéstelen monológoddal együtt. A nő felbukik, de a hatás nem olyan elemi erejű, mint hitted volna, talán a jelmeze nem is csak sima jelmez.
Ám ettől eltekintve te átlátod a benti helyzetet. Két macskanő küzd négy őrrel, feltételezhetően a két keresztapáért. Furcsa alakok tömkelege, ami a helyzetre is igaz, golyók és robbanószerkezetek röpködnek legtöbbje az épület felé, így még inkább instabillá válik. A helyzet enyhén szólva is fura, amit csak még jobban sikerült összezavarnod.

Carmine Falcone fel sem tudja fogni mi is folyik itt éppen, csak a rettenetes macskanő az, amire mindenki felfigyel. Megjelenik az ajtóban, sötét ruhája miatt beleolvad a szokásos sötétségben, A Karmester már dobná is felé a bombát, de a nő már ott van, egy egy erőteljes rúgással eltéríti a robbanószert. A kar megreccsen a méretes bakancs hatására a bomba célt téveszt, és az épület falának vágódik. Újabb recsegés rázza meg az egész helyet, és ebből már tudja a robbantási szakértő, hogy egy percnél is kevesebb ideje van már a csapatnak.
Kártyás Emberre vagy a keresztapára nincs ideje támadni az új betolakodónak, mert egy eddig soha nem látott szerkezet vágódik bele a macskanőbe, és akasztja meg szörnyű követhetetlen támadását. A tulajdonosa az ajtó előtt van, egy hasonló bumeráng alakú méretes szerkezettel, amit most maga elé tartva védi a kijáratot.
Közben Maróni csatlósainak meggyűlik a baja a másikkal. Rongybaba valahonnan fegyvert halász elő ruhájából, és többször belelő a macskanőbe, aki mintha meg sem érezné küzd tovább a késes fickó ellen. Talán a jelmez tartozéka a méretes karmok, de az már biztos, hogy a fogak nem. Egy meglepő fordulat után a nő egy nagy darabot harap ki a férfi oldalából, aki sérülten, de elkezd hátrálni. Az ajtó felé amerre Sal Maróni is próbál távozni.

Izmos lábaid, és újfajta szerkezeted miatta villám gyorsan jutsz egyre előrébb. Egy ugrással a dokkok területén vagy, még egy és már a daruhoz legközelebb lévő konténeren állsz. A sötétség mindent beterít, ám szemeid lassan megszokják a sötétséget.
A daru sötét, és csak a ?pilóta? fülkéjében van egy kis fény. Ám látod, hogy a hihetetlenül hosszú létráról éppen egy ember mászik le, míg a daru talapzata környékén még várnak rá. Nem tudod pontosan kivenni, hogy mennyien lehetnek, de többen mint amennyien te vagy.

Védelmező látja, ahogy társa beront a sikátorba, és lehet, hogy akarta, de lehet hogy nem is gondolt rá, hogy ő most a csali. Cybergyík gyorsaságával nyelve nem tudja felvenni az iramot, így csak szemlélője az eseménynek. Ő is látja, hogy az egyik ablakban valaki megmozdul, ám tenni nem tud ellen.
A csapda bezárult, legalábbis felette. A kötések vágják csuklóját, és a feje még mindig kába. Társa a szemei láttára, pár méterre kezd idegenül mozogni, mint egy drogos, és ennek talán már az okát is sejti.

Végül mindenki hallja, ahogy a rendőrségi szirénák még közelebb érnek. a vijjogás, már az üvegeket is megremegtetik a fények bevilágítják az utcát, de még valami hatodik érzéktől vezérelve sejtitek, vagy már valaki tudja is, hogy ez még csak a jéghegy csúcsa. Aki látja látja, aki nem nem, de a raktár város felőli oldalán az épületekben mozgolódás támad, és valaminek az előkészülete.


//Négy napotok van írni, ez alól senkinek nincs kivétel. Főleg mivel ez most egy PvP rangadó, úgyhogy aki nem írja, hogy kitér a támadások elől, vagy hogy támad, kire, hogyan, annak saját kútfőből fogok írni, ami nyolc napon túl gyógyuló sérülés lesz a következménye. Az se rettentsen el titeket, hogy nem láttok a jövőbe, és nem tudjátok, mit fog tenni az utánatok következő. Sejteni azért lehet, nem olyan bonyolult a helyzet, hogy ne figyelhetne rá a játékos eléggé. Utolsó fejezet mindenkié, úgyhogy olvassátok.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 6:56 am

Még talán sikerülhet elhúznom a csíkot az egyik donnal a hónom alatt, mielőtt a raktár végleg megadná magát. A két testőr felé veszem az irányt, akik, nevükhöz híven, nem hagyják, hogy küldetésem sikerrel járjon. Azonban én rájuk vetem magam, és mielőtt még egyikük rám hajíthatna egy veszélyesnek tűnő tárgyat, a karjába rúgok, mire a tárgy kirepül a markából, és felrobban. Nem jó, nem jó. Ha így folytatjuk, magunk fogjuk megásni a sírunkat.
Közben Sumatira tekintek, miként is halad társnőm. Örülök, hogy nekem jutottak ezek a fickók, nem cserélnék most vele. Ha jól látom, a golyók sem jelentenek neki komolyabb akadályt. Nem is tudtam, hogy ilyen szívós. De ekkor megpillantom Marónit, amint kifelé igyekszik. Beleszólok a rádiómba, hátha Sumati hallja, vagy talán fent van egy szabad macska, aki ráér:
- Maróni szökni próbál. Én jelenleg a másikkal vagyok elfoglalva, nem tudom útját állni, ké…
Szavamat félbeszakítja egy diadalkiáltás és az a mellé párosuló kemény ütés, mely a földre terít, bár inkább annak ereje tehet erről, nem pedig az okozott fájdalom, amely elhanyagolható. Még a földön feküdve megfordulok, hogy szembe nézhessek újabb ellenfelemmel, miközben az eddigiekre is oda kell figyelnem.
- Hátmasszásnak azért erős volt – eresztek el egy szánalmas viccet, majd megpillantom a hősnőt, és az álarcom mögötti, így is gyenge mosoly lehervad. Na ne…
- Figyelj, nem igazán akaródzik olyanokkal küzdenem, akik a várost védelmezik, jó, persze az olyanoktól is, mint én – jegyzem meg kis csalódással. – De én se ártottam neked, ezt viszont is elvárom. – megpróbálom a hangsúlyommal kifejezni újdonsült ellenfelem iránt táplált tiszteletemet, talán ettől megenyhül egy kissé, de nem számítok sokra. Nem baj, attól még tiszteletre méltó egy nőszemély. Miközben beszélek, nem feledkezem meg saját védelmemről, és feltápászkodok, hogy azért egyenlő magasságból tekintsünk egymásra. Ha netán a szavamba vágna egy támadással, akkor azt próbálom elhárítani persze, és csak utána szövegelek tovább. És a testőrökről sem szabad megfeledkeznem.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 3:19 pm

Mondhatjuk, hogy tényleg figyelmetlen voltam. Nemes egyszerűséggel belesétáltam a csapdába, amit nekem, vagy éppen csapattársaimnak szántak. Talán hallhatták amikor a kommunikátorba beszéltünk, vagy más okból kifolyólag, de így is túlságosan is a reflexeimre hagyatkoztam. Hiába vettem észre a tüzet, és hiába láttam a nyilat, nem tudtam félre lépni, a testem nem volt elég gyors. Éreztem ahogy belém szúródik a tű, hál istennek nem lyukasztotta át, így ki tudtam kapni, de amint rátekintettem már éreztem is a negatív hatású kémiai vegyszert az orromban. A világ egy szippantásra el kezdett forogni, a hányinger kerülgetett, és mintha minden besötétült volna. Utolsó erőmmel még eldobtam a mérgező fegyvert, és arra koncentráltam, hogy ne essek el. Úgy éreztem mintha egy felhőn állnék, és kezek próbálnának meg lehúzni a földre. Az agyam küszködött. Ez valami rohadt erős vegyszer lehet, ha ilyen könnyen hatással van rám. A kezemmel a falt kerestem, hátha neki tudok támaszkodni. Egyetlen reményem, hogy nem kaptam akkora dózist, mint amennyit szerettek volna belém adagolni, hisz a tű elvileg nem ütött eret, és el is hajítottam, szóval sokkal kevesebbnek kéne bennem lennie mint amennyit normális esetben szántak. A térdeim már rogyadoztak, de nem szabad lefeküdnöm, magamhoz kell térnem, a többiek számítanak rám, nem dőlhetek ki.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 05, 2012 1:42 pm

Talán a kéz reccsent, talán eltört, de talán zúzódás az egész. De nem számít. Nem akart túl közel lenni, a macskanőhöz. Lépés távolságot kell tartania. Ha túl közel van, nem tehet sokat, de bármelyik féleszű tud hátrálni, és félre ugrani. Ezt fogja tenni, ha a macskanő, támadna. De előbb fegyverével rásoroz három-négy golyót amíg a macskanő a földön fekszik. Lehetőleg fejre és testre. Ha nem sikerülne, akkor fog hátrálni, és újabb egy két golyót ráereszteni, vagy ha a macskanő kritikus közelségre kerülne hozzá, akkor a pisztollyal fejbe vágja. Ha bármelyik eset közül sikerülne elintézni a macskanőt, akkor újra a don kimenekítésével foglalkozik. Csak előre indulhatnak, mire az épület összeomlana. – Kártyás! futás és fedezz! – Mikor a kijárat felé futnak a donnal együtt, a Karmester lefoglalja a kijáratban álló „szuperhős”-t, hogy Kártyás és a don menekülni tudjon. Elővesz két élesítetlen bombát,a detonátorral együtt, amit menet közben élesít, és megpróbálja a bumerángos személyre vagy fegyverére felrakni. Ha viszont támadna, vagy védekezne, akkor még előtte rádobja, és kikerülve fut tovább a kijárathoz, és felrobbantja a bombákat. Ám ha újra elesne, mert kibuktatják a lábát, akkor is rádobja, és távolabbra gurulva felrobbantja azt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közönséges raktárépület - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közönséges raktárépület
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: