DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Közönséges raktárépület

Go down 
+13
Alfred Pennyworth
Michael White
Védelmező
Keisha
Cybergyík
Tigra
Kártyás ember
A Karmester
Madárijesztő
Michelle Sinistresang
Bisur
Teodor Black
Vadmacska
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 05, 2012 5:51 pm

//Elnézést, de nekem fogalmam sincs, hogy ki a PvP ellenségem, vagy, hogy most mi van velem hiába olvasom el pontosan.//

Elrugaszkodok a tetőről, a többiek nem ezt teszik, na majd meg lesz számukra ennek a baljós eredménye, én már éltem át hasonlót, nem szeretnék még egyszer úgy járni. Elrúgom magam és a konténerek felé veszem az irányt. Közben alattam valaki elrepül, egy maszkos álruhás nő.
~ Ki a fene ez? Egy jelmezes idióta? Még egy? Rossz vagy jófiú? És mit keres itt?
Leérkezem a nagy fémdarabok közé, megfordulva látom, hogy a nő aki alattam elrepütl egy hatalmas bumeránggal kezd harcolni, a rendőrság aktiválja magát és kezdi a behatolást, a város egésze megmozdul valamit a tetőn lévő robot macska mini rakétát lő ki. Utálom a rakétákat.
~ Mi ez a káosz?
Szemem összébb húzom és igyekszem eltűnni a konténerek között, egyelőre biztonságba és rejtésbe maradhassak mások elől, ki tudja kik vannak még a közelben. Ezután próbálok egy utat keresni vissza a raktárhoz, sötét sikátorok, házak tetején, épületek takarásában. El akarok tűnni mindenki szeme elől. Közben fokozottan figyelek mindenre ami körülöttem történik, nincs túl jó helyzet, nem akarom, hogy meglepetés támadás érjen. Ha kell ugrok, vetődök, futok, majd próbálok szembe nézni az ellenséggel.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 05, 2012 6:28 pm

Mint a villám cselekszek vagy legalábbis próbálok. Lélekrabló még a kezemben van, és ezt az állapotot meg akarom szüntetni. Legalábbis amennyire csak tőlem telik. Az elsődleges feladatom mint mindig, nem szabad, hogy bárki is megsérüljön. Ezért pedig a saját testi épségemet is kockáztatom.
- Mindenki nyugodjon le. Te macskanő nem fogod mancsaidat Az Érinthetetlenre tenni, megmarad a neve, akár akarod akár nem. Ti pedig mentsétek az életét, nem állok az utatokba. Élnie kell, hogy a városban béke legyen. - Az utolsó mondatokat már a gonoszoknak mondom, hátha jobb belátásra tudom bírni őket. Persze, ha közben bárki is veszélybe kerülne, akkor azonnal megindítom Lélekrablót, hogy pajzsként védje az illetőt. Ez persze rám nem igaz.
Remélem eddigre már Vasromboló visszatér a kezembe, és tudom védeni magam, bárminemű támadás ellen. Ha nem akkor elmozdulok, lehetőleg vetődök el a támadás útjából, ha nem sikerül akkor karjaimmal védem arcomat, hogy ne sérüljek meg túlságosan, vagy létfontosságú szervem. Ha Vasromboló visszatért a kezembe, akkor azzal próbálok meg védekezni. De semmiképpen nem állítom meg a keresztapát és az embereit.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 4:37 pm

A macskanő rendesen megtornáztatja az idegeinket, na meg a raktár tartógerendáit, és a Karmester karját. Ki tudja, ilyen messziségből nem látom rendesen, de könnyen lehet, hogy eltört. A raktárház hamarosan összedől, ez viszont biztos, éppen ezért megpróbálom gyorsabb mozgásra össztökélni a dont. A macskanőt egy új figura támadja meg, és győzi le sikeresen, ami egyszerre kiábrándító, és kellemes látvány. Sebaj, a Karmester is a haladást díjazza, én is, így hát felrángatom Carmine Falcone-t a földről, és pisztollyal becélozva a macskanőt,vagy az új, szuperhős szerű alakot, elkezdek sprintelni kifelé. Látom, ahogy a Karmester felkészül mindenre, én pedig, kis habozás után, rálövök a macskanő mellkasára. Elvileg neki most három veszélyforrással is kell foglalkoznia, remélem, nem elég ügyes ahhoz, hogy mindent sikeresen védjen. Ha talált, ha nem, tovább futok a kijárat felé, majd ha kiértem, gyorsan keresek magamnak, és a donnak egy biztonságos helyet. Már a rendőrök is közel járnak, ami már enged sejtetni pár dolgot, többek között hogy mi ez a nagy tömörülés. Ha a macskanő, vagy a másik figura a donra, vagy rám támadna, hisztérikusan lövöldözve próbálom elkergetni őket. Most más lehetőségem úgy sincs, minél előbb ki kell jutnunk ebből a raktárból.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 6:58 pm

Néhány pillanat és már meg is érkezem. Bár marha sötét van, alig látok, mégis van valami fényforrás azért, de csak egy egészen picike, az is egy fülkéből szűrődik ki. Tehát tényleg errefelől lőtték ki azt a rakétát. Sőt, konkrétan innen lőtték ki azt hiszem.
A szemem sarkából látom, hogy megmozdul valami. Odakapom a tekintetemet, s egy alakot látok lemászni a daruhoz kapcsolódó létrán. Aha, meg is van az egyik lövöldözőnk... s a társai is. Szóval nem egyedül van, remek.
A zsaruk szirénái egyre közelebb érnek, ez is sürget, s asszem nem csak engem. Talán társaimnak szüksége van a segítségemre, de ezt is fel kell derítenünk, s nem adták ennek jelét, s ez a csapat még hátba is támadhat minket, így ezekkel kell foglalkoznom.
Körbenézek, hogy hol tudnék viszonylag hangtalanul a hallótávolságukba kerülni, hátha megtudok valamit a terveikről. Megpróbálok egy raktártetőt becélozni, vagy ha instabilnak tűnik, akkor inkább lehuppanok a földre és úgy közelítem meg őket lopakodva.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 12:12 am

Cardas beszédbe elegyedik Keisha-val, s bár ez a beszélgetés igen csak rövid, mindketten megértik, egy a céljuk, még ha különböző okokból is, de a Donoknak élniük kell, viszont ez Karmestert és Kártyás embert nem hatja meg, ismét tűz alá veszik a macskanőt, akinek ruhája ugyan fogja a lövéseket, de nem tud megfelelően reagálni rá, hiszen az ajtóban álló hősnőre figyelt, kevés figyelmet fordítva a két jómadárra. Ezzel némi egérutat nyertek, s az ajtóban álló Keisha-t Karmester veszi kezelésbe. A hősnő a Don védelmére esküdött fel ma éjjel, így nem látja okát megtámadni a kifelé menekülő hármast, de Karmester bombáival be is szeretné ezt biztosítani.
Mivel Keisha jelenlegi ellenfele inkább a macskanő, kinek egészen más tervei vannak a Donnal, ezért a legnagyobb örömmel eláll az ajtó elől, ezzel Karmester bombái is célt tévesztenek, úgy tűnik nem igen érti meg, vagy csak nem hallja ebben a zajban, hogy a hős is a vezérek életben maradásáért dolgozik. A Don és a testőrei is kijutnak végül, nyomukban Cardas-al, mikor is az épület megadja magát, és recsegve, ropogva omlik össze, maga alá temetve mindazt, ami belül maradt.
Mindannyian megnyugodnátok, hogy a Don épségben megúszta a robbanást, és a raktárépület összedőlését, de szomorúan kell konstatálnotok, hogy több hegyes vas és üveg darab áll ki a hátából, mint egy sündisznónak. Nem is tudja már magát tartani, eszméletlenül esik össze, a rohanásban senkinek sem tűnt fel, hogy Falcone nem csak az ellenfeleivel küzdött, hanem az életben maradásért is.

Eközben a másik oldalon is zajlanak az események, s bár Sumati megkapta Cardas utasítását, túlságosan el volt foglalva ellenfeleivel, hogy a Donra is figyeljen, főleg, hogy ismét egy robbanás rázza meg az épületet, s dőlni is kezdett. Talán percekkel később kapja meg Cardas az üzenetet, mely teljes lehangolódottság tükröz, a küldetés elbukott, Maróni benn rekedt a raktárépület leomlásakor.
- A robbanás eszméletlenné tette, és már nem bírt időben kijutni. - Hangzott a válasz, s ekkor már mindenki tudta, milyen következményekkel járhat ez, de még senki sem sejtette, ki köphetett bele az itt megjelent csapatok levesébe.
Rongyember is kijutott, míg a több sebből vérző késes pasas is a romok alatt végezte Maróni társaságában.

Bisur eközben körbejárja a sikátorokat, hogy felmérje a környezetet, és a torzsalkodók helyzetét. Mire visszaér az épületre néző sikátorhoz, már teljesen megadja magát a raktár a reá nehezedő súlynak, és persze a megannyi rakétának, mely érte, így már csak az épületen kívül levőket tudja megszámolni.
A Kijáratnál egy macskanő, a furcsa bumerángos hősnő, és két testőrtársad nézi, ahogy Falcone kileheli lelkét, míg az eddig tetőn küzdő két macskanő és Halálcsapás is a földön folytatják harcukat, nem tudva, hogy védettjeik már halottak. A másik oldalon is egy macskanő áll a raktár előtt, Maróni egyik testőrével Rongyembernek, ők úgy tűnik szünetet tartanak, próbálják megemészteni a történteket.

Cybergyík próbál küzdeni a méreg hatásaival, s jól gondolja, nem kapott annyi adagot, ami olyan gyorsan, és könnyedén leterítené, de még így is a földre rogy. Tompán hallja a távolban történő csatazajt, és robbanásokat, pillanatokra becsukódik a szeme ugyan, de próbál kitartani. Teste zsibbad, de még tudja mozgatni végtagjait, szemeit viszont egyre nehezebb nyitva tartania. Lépések zaja üti meg még ugyan a fülét, de nem tud már reagálni rá. Percek telhetnek el, mire ismét észhez térsz, bár még így is szédülsz, kicsit fáj a fejed is, de már fel bírsz tápászkodni, s szemeid sem akarják már annyira megadni magukat. Védelmező még mindig a falhoz van kötözve, látásod folyamatosan élesedik, de még mindig kettőt látsz belőle. Hangot nem hallasz a csatatérré változott raktárépületen kívül, talán az orvlövész elment.

Sárkány követi a furcsa alakot, aki minden bizonnyal megtámadta a Don-t és a raktárban levőket, meg persze a limuzinok felrobbantásáért is felelős. Mire odaér az egyik raktár épület tetejére már a férfi is majdnem leér, furcsa maszkos alakok várják érkezését, körülbelül öten lehetnek, de szorgalmazzák is kezükkel társuk sietségét. Kezükben gépfegyverek pihennek, nem kis pisztolyok, ezek komoly fegyverarzenállal készültek az akciójukra, és ki tudja még mennyien vannak a környéken.

A rendőrség eközben már szinte körbevette a területet, s a raktárépületet érő ismételt támadást, egy még az eddigieknél is nagyobb robbanás követ. A szemközti ház nagy része leomlik, mindenki a detonáció kiindulópontjára tekint, s amint a porfelhő feljebb száll, rá jönnek mi folyik a háttérben.
Egy hatalmas mosoly rajzolódik ki a falon, a robbantás ezt a célt érte el, de a még nagyobb döbbenetet az a látvány adja, ami a tetőn jelenik meg a csapatok szeme láttára, pár reflektor kivilágításának segítségével.

Közönséges raktárépület - Page 6 Joker%2Bharley%2Bquinn
Közönséges raktárépület - Page 6 GUGR-Cv9_solicit
Közönséges raktárépület - Page 6 The_Riddler_in_B.A.A
Közönséges raktárépület - Page 6 Poison_Ivy_color_by_Livio27

A hírhedt, és félelmetes csapat mosolyogva, büszkén szemlél titeket az épület tetején.
Őket körülbelül negyven állig felfegyverzett Sárkány számára is már ismerős maszkos férfi állja körül, többeknél aknavető, valószínűleg innen jöttek a raktárépületet megcélzott lövések. Úgy tűnik így már minden világosság vált, mire ment ki mindez, egy új korszak eljövetele következik, de ki tudja mi minden fog még történni ezen a helyen, hol a káosz még koránt sem ért véget.


//A Donok meghaltak, végül kiderült kik álltak a háttérben, reagáljátok le az eseményeket, szabad kezet kaptok, mit csináltok ezek után. Végjáték következik. //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 12:10 pm

Pár perc és a méreg teljes erejével fejbe vágott, és nem tudtam tovább ellenállni, eszméletlenül rogytam a földre, és mire magamhoz tértem már túl késő volt. Sőt észre se vettem mi történt. Csak egy robbanásra emlékszem. Mire kinyitottam a szemem, már mindennek vége volt, és én nem is tudtam. Szép lassan felálltam, próbáltam magamhoz térni de a fejem rohadtul fájt. Ahogy feltekintettem Védelmezőt láttam meg. Pislantottam párat, majd hirtelen minden eszembe jutott. Basszus, meddig lehettem eszméletlen? Gyorsnak kellett lennem, körbe néztem, de nem láttam semmit, így hát gyorsan odarohantam és leszedtem Védelmezőt a falról.
-Jól vagy? Megsérültél valahol?-Kérdeztem, és próbáltam segíteni neki, ekkor még fogalmam sem volt hogy mi történt.-Gyorsan hívjuk fel a többieket.-Mondtam hihetetlenül gyorsan, de ha eszméletlen akkor én magam veszem ki a kommunikátort.
-Fiúk mi történik ott, hogy állunk?-Kérdeztem szinte már kiabálva, de azt még nem értem el. Úgy éreztem volna, mintha az egész terv miattam csúszott volna szét, és lehet, hogy mind hatalmas bajban vannak, vagy talán rosszabb is történt amíg távol voltam. A feszültség szinte szikrázott bennem, és egyre rosszabbul éreztem magam.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 1:42 pm

Kártyással és a Donnal együtt szabadulnak meg, az összeroskadni készülő épület alól, ami külső támadás és a bombái hatására dől össze, mint egy szalma viskó. Nagy port kavart maga után az biztos. Csak az utána következő látvány volt nem épp kecsegtető. A Don, akit oly bőszen védtek halott. Lelkét kiköhögve rogyott a földre. Ideje lesz új munkáltató után nézni. Ami a legfurább, hogy tudta, hogy a végén ez lesz. Nem pontosan, így de tudta hogy valami rosszra számítania kell. Hát így a Don halálát elnézve ő is kinyírhatta volna, megspórolva ezzel némi erőfeszítést.
– Nah, mindegy. – Füléből kitépte a kommunikátort. A földre dobta és elindult arra, amerre még elindulhatott.
– Nekem itt már nincs dolgom.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 4:10 pm

Körülnézek a környéken, miközben lövéseket és rakéták süvítését hallom. Nem túl fényes a helyzet az biztos, főleg, hogy fogalmam sincs, kik lehetnek a támadók. Miután biztonságban tudom magam, gyorsan visszatértem oda, ahonnan indultam, és megláttam a történteket. Halálcsapás még mindig küzd a két macskanővel, társaim és a bumerángos nő éppen a halott Falconet nézik, a másik oldalon pedig a két másik testőr is a főnökük halálán csodálkozik. Egy nagy épület tetején pedig nem kevés fegyveres kísérettel, Gotham City legnagyobb bűnözői jelennek meg, reflektorral kivilágítva.
~ Akkor ennyit a tartozásról, most már nincs kinek tartoznom, Falconen kívül nem hiszem, hogy más tudott volna rólam, vagy ha igen majd ők ott fent elintézik. Új korszak kezdődik úgy érzem, az ilyen elcseszett pszichopatáké. Jobb lesz eltűnnöm.
Az egyetlen eszközt ami nálam volt, nevezetesen a kommunikátort igyekszem a folyóba dobni, vagy a csatornába. A sikátorokon át tervezem a távozást, mielőtt még a rendőrök elérnének ide és forróvá válna a talaj. Ha esetleg történne valami fontos, azt még megvárom.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 09, 2012 1:27 pm

Dr. Löket, a két testőr és a don, illetve én kimenekülünk a roskadozó raktárépület alól, és éppen hogy megússzuk az élve eltemetést. Hatalmas mennyiségű por szabadul fel, és köhécselek néhányat, a szememet szerencsére az álarc védte, így a látást csak a gomolygó por akadályozza.
Huhh, ez meleg volt. Majd a keresztapa felé fordulok, aki éppen összeesik, és megpillantom a hátából kiálló különféle formájú és méretű tárgyakat. Ezt nem élheti túl! Jön első gondolatom, majd odasietek hozzá, ha nem akadályoz senkit, de kétlem. Mindenkit megdöbbent az eset. Orvisi ösztönöm rögtön azt parancsolja, hogy tegyek valamit, de ahogy vizsgálom a sérülések mértékét, már tudom, késő. A csuklójára teszem a kezem, de nem érzek semmit, a légzése is leállt.
- Halott - jelentem ki a körülöttem lévőknek gyászosan, ha még ott vannak. - Sajnálom, nem tehetek semmit - mondom, de a csak ekkor kapok észbe, hogy megint az orvos szól belőlem. Az eset teljesen összezavar.
Majd a rádiómba szólok, megismételve az előbbieket.
- Halott, nem tudtam mit tenni. - majd várom a következő parancsot, mely minden bizonnyal a visszavonulás lesz.
Majd egy robbanás kíséretével megjelenik pár alak egy épület tetején. Ők rendezték ezt a z egészet. Semmi kétség. És sokkal veszélyesebbek, mint amilyenek a donok voltak. És már nincs, aki akadályt gördítsen az útjukba. Nem rég tört ki a bandaháború, és a város most még egy lapáttal kap az alvilágtól. Mi lesz így? Vagy esetleg ők helyre pofozzák majd a dolgokat? A kórházak már így is teli vannak. Ha apadni kezd a sérültek és hullák száma, akkor örülni fogok a felbukkanásuknak, de egy hang azt súgja, ez csak értelmetlen optimizmus. És belátom, minden bizonnyal tényleg csak annyi.
- Ideje felkészülni - mondom, ha még a testőrök vagy Dr. Löket ott vannak, bár inkább csak hangosan gondolkodom. Már nem számít, hogy pár perce egymással bunyóztunk. Az ok, amiért tettünk, most ott fekszik előttünk a földön holtan, így a viszálynak is annyi. - Valami azt súgja, hosszú egy küzdelem előtt állunk.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 11:10 am

Lélekszakadva kirohanunk az összeomló raktárházból. Boldogan konstatálom, hogy nem végeztem a romok alatt, és ahogy letörlöm a port, meg az izzadságot az arcomról, majdnem nevetni támad kedvem, hogy túléltem. Megfordulok, és ekkor jövök rá, hogy ez sajna nem mindenkinek sikerült. Falcone, a város volt ura, egy hatalmas birodalom tejhatalmú uralkodója úgy esik össze mellettem, mint egy zsák krumpli. Eltelik egy két pillanat, mire leesik mi történt. Ezért szenvedtem ennyit? Sok értelme volt. Hallom, a rendőrség is közel van, és ekkor gondolok a mai este először magamra. Gyorsan el kéne tűnni innen. Viszont hirtelen reflektorok világítanak meg egy tetőt, ahol pár pszichopata nevetgél, és figyel minket, apró hangyákat.
Ó, basszus. Úgy néz ki, vége a maffia korszaknak, és elkezdődik valami új...a dilisek korszaka? Hé, egész jól hangzik. Pont beleillek. Ha nem jönnének a zsaruk...de végül is kit érdekel. Megvárom, hátha csinálnak valami beszédet ezek az őrültek, ha igen, és esetleg meghallgatást is tartanak, máris megyek jelentkezni. Én aztán nem maradok egyedül egy ilyen városban. A kommunikátort zsebre teszem, valahol csak el tudom adni. Látom, a Karmester csalódottan lelép a helyszínről, talán még látjuk egymást. Magamban elgondolkozok, vajon megéri-e kockáztatni az elmebetegek fegyveres kíséretének az üdvözlő tüzét, és elvánszorogni hozzájuk szolgálatra jelentkezni, de végül meggondolom magam, és elkotródok innen, a lehető leggyorsabban. Ráérek még jelentkezni. Látom Bisurt is, aki a sikátorokon át készül távozni, azt hiszem egy darabig követem, persze csak ha Gotham új urai végeztek a beszédükkel...már ha egyáltalán akarnak még beszélni. Nem mintha nem lenne egyértelmű mindenkinek az új felállás.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 12:13 pm

Szememmel takarom a porfelhőt, és csak állok ott, mint bálám szamara. Nem tudok mit tenni, az épület összeomlik, én pedig csak nézni bírom. Mire mozdulnék már mindennek vége van, szerencsére nagy bajom nem történt, és mindenki kimenekült. Újra bumerángjaimmal kezemben állok, és nézem ahogy a testőrök dolguk "végeztével" megpróbálnak elmenekülni.
Egytől-egyig megveszekedett bűnözők, de mielőtt még az elkapásukon gondolkodnék, na meg a rendőrségnek itt hagyásukon, még egy dolog történik. A szemközti épület, mintha csak kontrázni akarna felrobban, hatalmas vigyort formázva az égő lakások. Hát ilyen nincs, soha nem lesz vége a kálváriánknak. Már egyikünk elesett a harcban, és ahogy látom hosszú éjszakánk lesz. Ha nem cselekszünk helyesen. Adásra állítom kommunikátoromat, és tudósítok a társaimnak a helyzetről.
- A raktár összeomlott, a két keresztapa feltehetően elhunyt, és ami a legrosszabb itt van... Itt van //OFF: Nem tudom kit ismerhetek, de akit igen, annak felsorolom a nevét, csak hogy a többiek is tudják, kik állnak a háttérben.// . Egyetlen dolgot tudok javasolni. Meneküljön mindenki. - közben azért odasomfordálok a keresztapa testéhez, és ha nem támad rám senki, és van értelme egy gyors újjáélesztéssel próbálkozok vele, hátha mégis sikerül életet lehelni az öregbe. Ha nincs akkor intek egyet a macskanőnek, hogy a harcunkat majd később befejezzük, és kiszúrva magamnak egy jó kis búvóhelyet, feltételezhetően a konténerek labirintusában. A bumerángjaimra rágörgetem Falcone-t, vagy legalábbis próbálkozok vele, ha van időm rá, és nem fenyeget semmilyen közvetlen életveszély, és fegyvereimet hordágyként használva, megpróbálok eltűnni az éjszakában.
- Sárkány kellene a segítséged, a konténereknél megtalálsz. Védelmező ha hallasz, meneküljetek. - A végtisztesség fontos, nem fontosabb az életben maradásnál, de én sem szeretném, ha mocskos gengszterek, és őrültek élvezkednének holtestemen. A keresztapa is ember volt, ha már az őrei nem juttatják el a testet a családnak, akkor én megteszem. Igaz hogy ellenségeim, de ennyi megérdemel.
Ha bármi közbe jönne, és inkább életemet, vagy a többiek élete kerülne veszélybe, akkor megpróbálok őket fedezni bumerángjaimmal, míg el nem tud mindenki menekülni. Akkor sajnos a holttestet itt hagyom, lesz ami lesz, én megpróbáltam mindent. Nem lesz bűntudatom emiatt.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:52 pm

Aki teheti csak menekül, nem is meglepő, ekkora sereggel szemben nem sok esélye lenne senkinek, kitört a káosz. A Rendőrök körbeveszik az épületet, de mintha nem a mindenki által megszokott forgatókönyv következne, nem próbálják meg leszedni a bűnözőket a tetőről, nem figyelmeztetik őket a hangosbemondóval, de még csak rájuk sem szegezik a pisztolyokat. Zombimódjára elindulnak a főbejáraton felfelé.
Eközben pedig mintha a festett arcú egyén, ki egy hozzá hasonló bohócnak öltözött leányzót ölelget, kapott egy mikrofont. Szépen előkészítették a mai előadást, a meglepőbb, hogy senkinek sem tűnt fel a szemben lévő épületen lévő készülődés.
- Hihihihi! Hahahahaaaa! Tididi-tadada, enyém Gotham City! Hahahaaa. Meneküljetek szánalmas bolondok, a porond az enyém! Én vagyok a műsorszám...hahahaaa. Mától új fejezet kezdődik ebben a városban, és én a kedves csapatommal fogjuk irányítani, a mi kényünk, kedvünk szerint. - Magyarázta a bohócruhás őrült, miközben lenn is folytak az események.

Cybergyík magához tér, és még, ha kicsit tompa is a feje, elér Védelmező látszólag megkínzott testéhez, de ahogy megfogja a testet, rá kell döbbennie, bizony...egy bábut próbál szóra bírni. Ez egy Védelmező ruhába öltöztetett fabábu, mely a sötétben, és az altató hatása miatt megtévesztő lehetett a hős számára. A kérdés már csak az, hova tűnt az igazi bűnüldöző. Elrabolhatták?

A Falcone-t védelmező testőrök úgy gondolták elmenekülnek, hiszen itt már több dolguk nincs, bár ami azt illeti Kártyás mester beállna a sorba jelentkezni, de talán ő is ráébred arra, ez nem a megfelelő idő. Fegyveresek szemből, ellenfelek a hátuk mögött, és körbeveszik őket a rendőrök is. Talán még az épület megközelítésére sem lenne esélye. Bisur és karmester nyugodtan eltudtak lógni a környékről, nem tartóztatta fel őket senki.

A macskanők tehetetlenül nézik a történteket, s bár harcra készen álltak fel az őrültekkel szemben, tanácstalannak tűnnek. Cardas ugyan felvenné a harcot velük, de mivel a kis csapat legtöbb tagja menekülni kényszerült, nem sok esélyük lenne vagy negyven ember ellen, így meg is hallják a vezető hangját a kommunikátorban.
- Jól van csajok, ez már nem a mi pályánk. Tűnjünk innen. - Hangzott az egyértelmű tanács, s mivel mindenki jobbnak látta nem belekeveredni ebbe a balhéba, mindenki indulásra készen állt.

Keisha sikeresen kimenekíti Falcone-t, mivel mindenki a távozás híres mezejére lépett, senki nem foglalkozik már egy halott bandavezérrel, feléleszteni sajnos nem lehetséges, hiszen a sebek, melyeket szerzett fontos szerveket tettek tönkre. A hősnőt sem akadályozza eddig senki, szabad az útja a konténerek felé. (Már, ha közben senki sem avatkozik közbe)

A rendőrök eközben már felértek a tetőre, s nem hogy akcióba léptek volna, nem, odalépkedtek a csinos, ám mégis halálos Méregcsókhoz.

Közönséges raktárépület - Page 6 Poison_Ivy_by_Kuro_neko_chan

Ő elkezdett játszadozni az üveges tekintetű biztosurakkal, a város védelmezőivel, simogatta őket, úgy tűnt...mindennek vége, ki lehet aki megállíthatja ezt az őrületet, ha nem a rendőrök.

Ekkor a semmiből egy árny suhant el mindenki feje felett, olyan sebesen történt minden, fel sem fogták, ki az a bolond aki a szemben lévő épület felé vette az irányt.
Mikor mindenki rendesen megnézte magának az öngyilkos jelöltet, leesett a dolog, Batman-t nem érdekli a túlerő.

Közönséges raktárépület - Page 6 ArkhamCity1cover--article_image

Úgy repült a gonosztevők közé, mint egy ágyúgolyó, érkezésével máris három fegyverest ártalmatlanított. A bűnözők sem vártak ilyesmi fogadtatásra, megrezzenve léptek hátrébb, teret hagyva a testőröknek, de Batman kicselezve őket, Jokerhez rohamozott, és megkezdődött a Titánok harca.


//Mindenki reagálja le a történteket, akik természetesen már elmentek, nem szükséges, akik még itt maradtak, azokhoz szóltam. //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimePént. Jún. 15, 2012 8:43 am

Ahogy lassan oda léptem Védelmező testéhez észrevettem, hogy nem is az igazi volt. Meglepetten léptem hátra. Francba, még a kommunikátor sem volt rajta. Ekkor hallottam meg a hangosbemondót, és bár nem volt tiszta azért mégis rossz érzés töltött el. Aztán ahogy felnéztem füstöt láttam az ég fele szállni.~Mégis mi a fene történt amíg ki voltam ütve?~Kérdeztem, ahogy újra a bábú felé fordultam, majd gyorsan felugrottam a zsákutca falára ahova az állbábú lett rakva, onnan pedig remélhetőleg már az épület tetejére, hogy lássam mégis mi a fene folyik itt.
Ha ez valamiért nem sikerült, akkor lábaim másik irányba indulnak, vissza ki a sikátorból.
Mondhatjuk, hogy a látvány nem volt szép, de az erős színezés lenne. Láttam a katasztrófát ami történt, és a rendőrök ahogy szépen lassan mennek felfelé. Keisha az egyik bandavezért cipelte, legalábbis sz öltönyéből erre következtettem. Viszont a rendőrök azok úgy viselkedtek mint a zombik, ami iszonyúan meglepett.~Mégis... mi a fene folyik itt?~Kérdeztem miközben a figyelmet elkerülve halkan oda rohantam Keishához.
-Keisha. Mégis mi a fene történt itt? Ez itt a bandavezér? Él egyáltalán?-Kérdeztem gyorsan, miközben feltekintve láttam, ahogy egy alak ugrik abba a tömegbe amit még csak most vettem észre. Az ott Batman volt? Igen az ott Batman, de kik a többiek? Hogy kerültek ide? Ha nem lennék hidegvérű lehet meghűlt volna az ereimben a vér.
-Tudod mit, felejtsd el! Segítened kell! Add ide a kommunikátort.-Mondtam Keishának figyelmen kívül hagyva, ha egyáltalán mondott-e nekem, vagy kérdezett-e a tőlem valamit. Ha ide adta akkor megpróbáltam összekötni a telefonommal és a GPS adóval, hogy azzal találjam meg Védelmező kommunikátorának jelzéseit talán így még talán megmenthetem.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 7:30 pm

//Bocsánat a késésért és elnézést, de kissé kába vagyok... :$//

Közelebb kerülök a fegyveresekhez, de nem hallok semmit felőlük, hogy kifélék vagy mifélék lehetnek. Ahogy elnézem, öten lehetnek, fura maszkban, amilyet azt hiszem, még nem láttam korábban. Ahogy tovább kémlelem őket, semmit nem hallok felőlük, de hamarosan elővesznek egy-két jókora mordályt. Úgy tűnik, valami rajtaütést terveznek, közbe kell lépnem.
Mielőtt elrugaszkodhatnék, egy újabb robbanás hallatszik, ami elvonja a figyelmemet az emberkékről, s odakapom a fejem. A füst elszálltával olyat látok, amitől eláll a szavam: a mostanában leginkább közszereplő diliseket láthatjuk magunk előtt. Még szerencse, hogy itt vagyunk és a zsaruk hamarosan ideérnek.
Ha még van esélyem utolérni a korábban látott alakot, akkor rajtuk ütök felülről: a középsőre hátulról ugrom rá, a többit pedig egy-egy jól irányzott ütéssel próbálom leteríteni.
Ha már nincsenek sehol, mire felocsúdok, akkor visszasietek a raktárhoz és csatlakozom a társaimhoz, hogy együtt vegyük fel a harcot az ellenséggel.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 6:29 pm

//Na úgy látszik nekem sikerül lezárnom. Jó fej leszek, és nem számítom a késéseket.//

Az Alfa Szövetségen kívül, már senki nem látja a történteket, ám a hírek hamar fognak terjedni, ezt mindannyian tudjátok. Egy őrült bika erejével tört előre a Denevérember. A bohócot a keze közé kaparintja, de az erőfeszítések már csak pocsékba mentek.
Közönséges raktárépület - Page 6 68201-batman-vs-joker
Egy méretes kalapács találja telibe a férfi pedig lehanyatlik ellensége kezei között. Mindenki a legrosszabbra gondol, de az elkerülhetetlen nem jön el sokkal rosszabb következik.
- HAhahahahahahah - Löki a tetőre elkábult ellenségét. - Még nem jött el az időd denevér. Hamarosan, nagyon is hamarosan. - Ezzel a felvonultatott sereg mintha minden a legnagyobb rendben menne, pár célzatlan lövés után elhordják magukat. Végül a rendőrök is szedik a sátorfájukat, és királynőjük vezetésével belevesznek a város forgatagába a Maróni család vezetőjének hullájával.
Ott hagyva a város védelmezőit, kétségeikkel, és kérdéseik közepette. A csapat már nem találja meg a sötét lovagot a tetőn, de tudják újra szüksége lesz rájuk. Védelmezőt megtalálják összeverve a következő sarkon összeverve. Nincs különösebb baja, pár napi fejfájáson kívül.
Carmine Falcone holtestét kegyelet lerovásáért eljuttatják a családjához. Sofia Gigante Falcone fogadja őket, fegyveresek gyűrűjében. Egyetlen lövés sem dördül, de ez a békés állapot nem tart sokáig. Ám a szívességért szívesség jár, ezt egyikük sem fogja elfeledni.
A Tolvajok Fejedelme megverten, ám sértetlenül vészelte át az esetet. Területük alig vesztettek, tagjaik száma csökkent, ám mégis büszkék lehetnek. A háborúból ők jöttek ki a legjobban, ám a jövő még számukra is ködös.
A Falcone család őreit a kialakult helyzet miatt nem fenyegetik meg. A családfő meghalt, de sokan így voltak vele. Megrovásban nem részesültök, ám a így is beállhattok a családnak dolgozni. Sofia vette át a család vezetését, kemény kézzel vezeti új jövő felé A Római Birodalmat.


Epilógus következik.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 7:19 pm

// Zack Pryce //

Újdonsült hősként még zöldfülűnek számít az ember, de ha szerez magának hírnevet, akár többre is viheti. Nem egyszerű akcióba kezdesz, de egy hős útja mindig a járhatatlan úton kezdődik. Magán akciód egy bandánál kezdődik. Falcone a Római Birodalom feje, több bandát is tart az utcákon saját területeinek védelmére. Valami azonban történt, ami egyelőre titok a számodra. A bandák embereket toboroznak, és ez kapóra jön, hogy beleolvadj a bűnözők közé. Egyelőre álruhában vagy. Nem nézel ki másként, mint egy utcai punk. Egy fél tucat emberrel vagy összezárva az egyik kikötői raktárba, akik szintén a felvételre várnak. Egyenlőre csak vártok, hogy mind ezután mi következhet?
Vissza az elejére Go down
Zack
Civil
Civil
Zack


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 27.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 1:25 pm

// Fantom első kalandja //

Falcone. Nem gothami születésű vagyok, csak nemrég költöztem ide, de hallottam az itteni maffiáról. A legundorítóbb mocskok, akik a saját szabályaik szerint játszanak. Azt hiszik, bármit megtehetnek, bármi áron, nem zavarja őket, hogy a civilek, a becsületes emberek rettegésben élnek. Ezért vagyok én itt. Majd én átírom a szabályokat... idővel. Türelem. Most ez a legfontosabb. Ismerd meg az ellenséged. Végignézek a termen, megszámolom, hogy pontosan hányan vannak, hogy néznek ki, van-e fegyverük. Meg akarom tudni, hogy komoly fenyegetést jelentenek-e. Megmozgatom a jó "öreg" robotkart, amit hosszú ujjú takar, és egy kesztyű. Nem akarok ujjlenyomatot hagyni és azt sem, hogy tudomást szerezzenek a robotkaromról. Most csak egy piti bűnöző vagyok, egy utcai huligán, aki be akar épülni. Nem haverkodok, a megfigyeléseken kívül semmit nem csinálok, csak várok.


A hozzászólást Zack Pryce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 24, 2012 10:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 9:58 pm

Egyelőre vársz, hisz semmi mást nem tehetsz. Jól szemügyre veszed a melletted levő piti bűnözőket. Eléggé sokszínűek, ahogy végignézel rajtuk. Vannak elegánsak és kevésbé. Két ajtós szekrények, főleg de a cingárak se kimaradt személyek. Idős és fiatal egyaránt. Még tíz percet váratnak titeket, amikor egy kocsi hangjára lesztek figyelmesek. A raktárban megjelenik egy feketeség, sötétített ablakokkal. Az autó előttetek két méterrel áll meg, és egy fekete pasas száll ki az autóból tetőtől talpig fehérbe öltözött öltönyös ember fehér kalapban, és kör alakú napszemüvegben. Amint kiszállt egy szivart dob a földre, amit fekete lakcipőjével tapos szét. A szivart a szájából egy fogpiszkálóra cserél és felétek tart két géppisztolyos őrrel a nyomában.
-Ide hallgassatok férgek! Egy dolgot jegyezzetek meg. Én nem az istenverte anyátok vagyok, hanem a főnökötök. De apátok helyett apátok, anyátok helyett anyátok leszek. Hisz ami legfontosabb számunkra, az a család és kiemelkedő alapon a bizalom! Még nem tartoztok a bandához, de ahhoz tartozhattok. – Itt hagyott egy kis szünetet emésztésre. – Sajnálatos módon csak öt emberre tartunk igényt. – Ekkor elővett egy ezüstös Colt pisztolyt. Végig mért mindenkit a fegyverrel. A keze és a célzóka oda-vissza járt rajtatok. Rád nézett a fegyvercsöve. Mindenki magában hálálta Istent, de könnyedelmüket nem mutatták ki. Továbbra is vigyázban álltak és a fegyverrel néztek farkasszemet.
- Egy dolgot mondj, fehér gyökér miért ne téged lőjelek le?
Vissza az elejére Go down
Zack
Civil
Civil
Zack


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 27.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 10:54 pm

Nagy arc a hapsi, ahogy keménykedik, féregnek hív, majd közli, hogy az apánk helyett apánk lesz... de azért ráfogja a fegyvert a "fiára" . Úgyse lő le, játssza az agyát. Ha szemtől szemben, pisztoly nélkül kéne kiállnia velem, összecsomagolnám, remélem, egyszer lehetőségem lesz rá. Halvány mosolyt kanyarítok az arcomra, és a hapsi szemébe nézek:

- Nos, én a többiekkel ellentétben nem azért vagyok itt, mert meló kell, meg pénz. Nem azért, mert ez egy rohadt nagy buli. Én be akarok kerülni a család köreibe, bizonyítani akarok. Még nem ismeri a képességeimet, de annyit mondhatok, elég nagy pazarlás lenne megölni engem, mert jó embere lennék a családnak. Adja meg az esélyt, hogy bizonyítsak - tudja, a bizalom !

Ha már elkezdtem, végig kell játszanom. Széles mosoly jelenik meg az arcomon, miközben végignézek a többi tökfilkón a teremben - szemétláda az összes, és közülük kerülnek majd ki azok, akik miatt a polgárok nem mernek majd kimenni az utcákra:

- Melyiket kapjam el önnek?

Magabiztosnak tűnhetek, de fogalmam sincs, hogy mit csinálok. Idióta! - gondolom magamban. A vigyort továbbra sem törlöm le a képemről, az úriember szemébe nézek. Nem félek én tőlük, minden adottságom megvan, hogy egy utcai huligánt darabokra törjek, de mégis, remélem nem egy kétméteres monstrumot küld rám...
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 1:10 pm

A pisztoly csöve még mindig vérszomjas fenevad szemeként méreget téged. Az öltönyös fazon jól megrágja minden egyes szavad. Ezt láthatod, hisz fogpiszkálója ide-oda jár a szájában. Nem sieti el a dolgokat. Majd megáll a fogpiszkáló a szájában. Végzett az eszmecseréjével. A mosoly lelohad arcodról, mert fegyverét újfent rád szegezi, lehet a szemed becsuktad, vagy csak hunyorítasz bűvölve a pisztolyt, hogy forduljon el, de eldördült. Nem érzel fájdalmat, de valaki halk nyögés kíséretében összeesett melletted. A fehér ruhás ürge fejével csak biccent egyet hogy kövessétek a kocsija felé.
-Gratulálok! Maguk nyerték a felvételit. – A körülötted levő emberek megindultak. Te is e képp teszel. A fehér manus füttyent egyet, amikor is egy újabb fekete szépség jelenik meg négy keréken.
- Feladat a következő. Van egy kocsma, ami a mi területünkhöz tartozik. De már két hete nem fizeti a védelmi pénzt. Magukra bízom, hogy azt be is hajtsák. Négyen ebbe a kocsiba, Te pedig velünk jössz. – Mutat rád.
- Van kérdés? Ha nincs mindenki a kocsikba és indulás!

Vissza az elejére Go down
Zack
Civil
Civil
Zack


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 27.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 12:56 am

Ahogy gondoltam.... már épp kezdtem megijedni, hogy megöl, amikor megöli a másik gyereket. Habár közönséges bűnöző volt, mégsem kívántam volna a halálát, nem szeretem az agyatlan lövöldözést, a büntetésnek van jobb módja is - ahogy egy nap majd ezek a rohadékok meg is fogják tapasztalni.

Engedelmesen szállok be a járgányba, a többiektől szeparálva. Ez jónak tűnik, remélhetőleg megtetszettem neki, és beszélgetni akar velem. Mosolyogva helyezem magam kényelembe, körülnézek az autóban, megnézem útitársaimat, hogy mivel vannak felszerelve, tanulmányozom az arcukat, különösen a fehér ruhás gyilkosét, kíváncsi vagyok, mit gondol rólam, miért nem lőtt le, miért hívott a saját kocsijába. Hacsak nem kezd el azonnal beszélni, akkor én indítom el a beszélgetést:

- Szép lövés volt. Félelmet keltett bennük, és lefogadom, hogy most azért imádkoznak, hogy nehogy őket érje a következő lövés. Mindent megpróbálnak majd, hogy minél jobbnak tűnjenek. Már nem csak a pénz hajtja őket, hanem a félelem, a rettegés. Tudják, hogy bármelyik pillanatban meghalhatnak, és most be vannak szarva. Nem erre számítottak, nincsenek hozzászokva az ilyen helyzetekhez, és fele olyan jók sem lesznek, mint én. Ezt garantálhatom - reklámozom magam.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 3:28 pm

-Hagyd a seggnyalást. Nem bírom az ilyet. És most légy szíves hallgass el. – Tekintetével átnézett rajtad. Egyelőre még nem érdemelsz kellő tiszteletet. Érzékelteti veled, hogy létrafok legalsó alján vagy még. Muszáj lesz a bizalmára törekedned, különben senki maradsz. –Antoa, kérlek zenét. – A vezető ülésen lévő fegyveres őr nyom egy gombot a kocsi lejátszóján, majd egy halkan induló hegedű muzsika szólalt meg. Körül belül két percig csendben utaztok, folyton téged bámulva. A szemét le se vette rólad.
- Nagymenőnek érzed magad mi, fiacskám? Tudod jó ha vannak tökös emberek a bandában. De ha letépik őket csak egy senki vagy. Mond mi a neved zöldfülű?
Vissza az elejére Go down
Zack
Civil
Civil
Zack


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 27.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 12:29 pm

Seggnyalás? Te állat, csak kijelentettem, hogy szép lövést adtál le, szépen oltottad ki egy ember életét, akinek esélyt sem adtál a védekezésre. Seggnyalás... neked kéne a sarat nyalogatnod a cipőm talpáról, ha pedig végeztél, könyörögnöd, hogy agyjak még. Ezt érdemled, és meg is fogod kapni.
Név kell neki, egy név. A Zack Pryce és a Fantom tabu, nem akarom hősként és gonosztevőként is ugyanazt a nevet használni.

- Gyilkos. Legalábbis a legutóbbi csapatomnál Gyilkosnak hívtak. Egyébként eddig csak nők próbálták letépni a tökeimet, de nem jártak sikerrel - mondom mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 8:32 pm

A sofőr egy mélyen elfolytott kuncogást eresztett meg neved hallatán. A veled szemben ülő is csak mosolygott a név hallatán.
-Mond csak Gyilkos. – Itt a gyilkos szót kicsit jobban megnyomta, hogy kiemelje.
– Hány éves is vagy? És érdekelne miféle előző helyen voltál te. Mesélj a másik bandáról.
Vissza az elejére Go down
Zack
Civil
Civil
Zack


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 27.

Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 2:49 pm

Nevessetek csak, szerencsétlenek. Számítottam rá, anno én is utáltam ezt a nevet, de most tökéletesen megfelel. Hívjanak, ahogy akarnak, nevessenek csak rajtam, a Fantom mindegyiküket el fogja kapni, és akkor majd meglátjuk, ki fog nevetni. Ezek azonban nem kispályások, úgyhogy nem akarok a saját múltamról beszélni, a végén még lenyomoznak, Írországban amúgy is elég sokat lehet tudni rólam, lehet, hogy Falcone ismeri a korábbi főnökömet, nem akarom, hogy Aiden, Shaun, vagy esetleg a Fantom igya meg Gyilkos figyelmetlenségének a levét... nem. Új személyazonosság kell, még ha a régi nevemet is használom:

- Nevessenek, nyugodtan, én is nevettem, amikor ezt a nevet rám adták. Az első balhém után kaptam, még Európában. Angliában dolgoztam, egy nagyobb bandában. Fiatal suhancok voltunk, nem több pár bajkeverő kamasznál. Akkoriban még nem bírtam a véremmel, és egy bolti lopás során lelőttem egy hapsit. Azután ezzel kezdtek csúfolni, én pedig azzal védekeztem, hogy elfogadtam a nevet. Idővel egyre több és nagyobb kaliberű ügyünk volt. Mellesleg huszonhat éves vagyok.

Beszélgetés közben az arcát figyelem, elhiszi-e a történetemet, amelyet rezzenéstelen arccal, folyékonyan mesélek, hogy még csak meg se forduljon a fejében, hogy kitalált sztori.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közönséges raktárépület - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közönséges raktárépület
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: