DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Közönséges raktárépület

Go down 
+13
Alfred Pennyworth
Michael White
Védelmező
Keisha
Cybergyík
Tigra
Kártyás ember
A Karmester
Madárijesztő
Michelle Sinistresang
Bisur
Teodor Black
Vadmacska
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 2:21 pm

Repkednek a skúlók, a csóka mintha a vakvilágba lövöldözne. Holott mindenkire lő, aki él, és mozog. Éppen ezért óvatosan kell cselekednem. A furgonban lévő benzines kannát meg kell szereznem, még mielőtt késő lenne. Nem tudom, hogy ezek az emberek pontosan ki oldalán álnak: Falcone emberei, vagy a mi csapatunkba valóak? Vagy teljesen különálló csoport? Nincs időm ezen morfondírozni: fedezékbe kell vonulnom, vagy ementálivá válok. Megpróbálok a lövöldözős csóka közelébe férkőni: hatókörén kívül közeledek hozzá, szépen-lassan-észrevétlenül, mint egy árnyék, földön, föld felett, ha kell. Azért felhasználom a környezetemet, ha találok valami fedezéket, azt magam elé tartom. Körbe is nézek, és valami nagy, guruló konténert keresek.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 4:42 pm

Az árnyak megnyúlnak hosszú vékony csápok lesznek, amiknek a vége félig szilárd. Végigmérem a terepet, és mivel a nők sokkal rokonszenvesebbek azoknál a förmedvényes férfiaknál, inkább rájuk támadok.

Először azokhoz sétálok, akiket a kutyáim leterítettek és egy-egy árnycsáp végét megkeményítve felvágom a torkukat. Amikor az árnyak megszilárdulnak persze a még nem szilárd árnyak nem tudják megtartani őket, így azonnal leoldódnak, mint valami kilövő szerkezet. Ezt használom továbbra is tőrdobásra. Úgy lendítem a csápokat, hogy ha megszilárdulnak és leválnak a többitől, lehetőleg a ninják torkába, vagy egyéb fontosabb testrészeibe fúródjanak. Nem egyszerre lövök, mert ahhoz nagyobb figyelem kell, egymás után lövöm ki a kis meglepetéseket.

Mialatt támadok, igyekszem az árnyékban haladni, hogy magam köré gyűjthessek minél több árnyat és azokkal is vastagítsam a pajzsom, hátha nem csak az én egyik társam lövöldözik folyton...
Azt a nőt, akit leterített a kutyám, úgy döntök jobb lesz elkapni, nem ártana elvégre kideríteni, mi is itt a helyzet. A kutyát, aki a testét a földhöz szegezi árnyakra bontom, majd egy pillanat alatt újra összeállítom, immár mint vastag fekete kötél hurkolja körbe a nő testét, remélhetőleg elég szoros, hogy nyugton maradjon és talán a nő is fáradt már, ha előtte az eb kezelésbe vette. Közbe figyelem, hátha valaki rám támadna. a igen, felé küldök a csápokkal néhány árnytőrt, vagy ha közelebb van, a kezemben lévőkkel próbálom elintézni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 5:04 pm

Az egyik ember elkezd fedezéket keresni, ami nem rossz ötlet, ezért én is neki látok, miközben tűz alatt tartom a csetepaté részvevőit, de most először a kutyát marcangolni akaróra és a menekülőre koncentrálok. Mint ahogy eddig is, most is főleg a felső testre célzok.

Bisur valószínűleg megszívta, hiszen az egyik karja sebesült, míg ez a valami, eléggé fürge, remélhetőleg túléli majd.

Ha Michelle esetleg nem bírna az ellenfelével, akkor oda is küldök egy sorozatot lehetőleg úgy, hogy Michellet ne találja el a golyó, de az ellenfelét legalább kibillentse a ritmusából.

Ha hozzám jönnek közelebb, akkor puskatussal próbálom arcon vágni, aztán gyomron, de ha kiverik a kezemből azt, akkor a pusztakezeimmel, illetve lábammal, próbálom az ellenfelemet eszméletlenre verni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 7:17 pm

Éj Hölgye, mint egy felsőbbrendű entitás sétál át a harcmezőn. A az árnyai úsznak a levegőben, míg odaér az első Sárkány Szövetség tagjához. A férfi ellenkezne, ahogy csak tudna, de nem sok sikerrel. A torka szétválik, és vastag vércsík kezd el spriccelni belőle. Ezt követően a következőhöz is odamegy a lány, és kivégzi őt is ugyanolyan módon. Amikor a macskanő felé haladna, fegyverropogás szakítja meg a menetét.
Társa Stalker éppen megpróbálná belőni Monica-t, aki egy tigrisbukfenccel vetődik rá az árnykutyára, és még mielőtt bármit is mozdulhatna megszabadítja a fejétől a lényt. A golyózápor ekkor éri el a két nőt. A golyók süvítenek nem messze tőlük, és el is találják a macskafőnököt, igaz csak vállon találta a golyó, de az eddigi sérülése mellett, ez sem elhanyagolandó. A földön fekvő Bea elkapja és még idejében fedezékbe tud húzódni.
Messiás még mielőtt Stalker figyelmét felé fordítaná talál egy éppen megfelelő, és éppen elég golyóálló guruló tárgyat. Ami egy fém hordó elég vastag, hogy a golyók ne menjenek át rajta, csak a mozgatása lesz egy kicsit vicces. A golyók kopognak a fedezék másik oldalán, miközben egyre jobban megközelíted a célpontodat.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:35 pm

Találtam egy jókora gurulós fém hordót, azt tolom magam előtt. Bár dög nehéz az egész, és ez miatt nem vagyok észrevétlen, legalább megvéd a lövések elől. A golyók csak úgy pattognak a másik oldalán, mint a mikróba tett popcorn. Néha-néha óvatosan kikandikálok az oldalán, hogy lássam, mennyire vagyok közel a lövészhez. Közben azért figyelek máshova is: egy árnyék éppen elkezdte vegzálni a ninja hadat.
Hirtelen más jut az eszembe: a lövésszel nem foglalkozhatok, az én célom az autó. Mivel még bírom szusszal, és véd a hordó, eltudom tolni egy ideig, hogy onnan már anélkül tegyem meg az utolsó métereket a furgonhoz. Ha ez sikerült, az autó takarásában megyek a benzinért, vagy a furgont kötöm el, hogy biztonságosabban elérhessem a pénzrakást.
Mikor ahhoz a részhez érek, hogy a hordót magam mögött hagyom, leadok a lövős felé pár célzást, hogy azzal is nyerhessek egy kis időt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 7:03 pm

Fenébe... az a hordó túl jó védelmet nyújt a fickónak. Talán jobb ötlet lenne megkerülni a hordós fickót. Michelle egyedül is feltudja őket tartani egy ideig. Körbenézzek, hátha megtudom úgy közelíteni a hordós fickót, hogy fedezékből fedezékre haladok. Ha nem találok ilyen utat, akkor megkockáztatom, hogy kimozduljak az árnyékok közül, de azért megpróbálok úgy mozogni, hogy a hordós fickó ne nagyon láthasson engem, ha esetleg hátra tekint. Mikor elindulok, akkor bekapcsolom a szonárt

Ha közben megtámadnának, akkor a puskatussal védekezek, vagy ha távol vannak, akkor tüzet nyitok rájuk, felső testre célozva. Ha kivernék a kezemből a puskát, akkor az ökleimet és a lábaimat használom.

Mikor elérem a fickót, akkor megpróbálom fejbe lőni az illetőt. Ha megtámadna, akkor oldalra vetődök és tüzelni kezdek.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 8:14 pm

Úgy látom a patkányok igyekeznek elhagyni a süllyedő hajót.... cccc... ez nem valami szép dolog... Átcsoportosítom az árnyakat, a védelmem nem adom alább, egész szép mennyiségű árnyék gyűlt már össze körülöttem, ellenben a csápokat kötelekké alakítom, illetve majd akkor válnak azzá, ha valamelyik ellenséghez elérnek. Ha maradt ninja azok közül is küldök párra kötelet, és a menekülő nők után iramodom, hogy közelebb legyek hozzájuk és hatásosabb legyen a kötelék.

Az árnycsápok leválnak rólam és önálló pamacsként kúsznak a levegőben a céljuk felé. A pillantásommal követem őket, hogyha kell, hogyha körbevették a kijelölt áldozatokat, megszilárdítsam őket és foglyul ejtsünk végre valamit.

Kezd az idegeimre menni, hogy fogalmam sincs mi történik itt... ki nem állhatom ha báb vagyok. Nem hogy ki nem állhatom, de összekuszálódnak tőle az idegeim. Ez a menj ide, menj oda, öld meg ezt, de aztán mégis menj oda mentalitás egyáltalán nem tetszik nekem... a hajam tudnám tépni a megbízóinktól, ha nem érne sokkal többet a hajam annál, hogy ilyen szerencsétlen balfékek miatt kitépdessem...

De ha sikerül foglyul ejteni néhány alakot majd változik a dolog... a nőkhöz igyekszem közelebb kerülni, de csak biztonságos közelbe, ahonnan még nem érnek el. A köteleket ellenben rájuk küldöm és ha elérnek hozzájuk megszilárdítom rajtuk, hogy szorosan tartsa őket.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 5:52 pm

Felvettem a telefont, és mit ne mondjak nem értettem a helyzetet. Elég váratlanul is ért, de úgy érzem ez esetben félre lettem tájékoztatva.
~ Szellem Sárkányok? Gratulálok szépen állunk, jól átvert a Yao Ming, csak hazudott, meg kellett volna ölnöm, akkor lehet másról is hazudott! A kis féreg, úgy tűnik ez már lassan átmegy személyes üggyé.
Elrakom a telefont, de persze az időveszteség áldozatokkal jár. Hamarosan egy macskanővel találom szembe magam.
~ Egyetlen nagy szerencsém kislány... hogy azt hiszem ismerem a taktikád és szokásaid. Kezdődjék a harc!
És persze ő egy rúgással indított, elhajoltam és egyet hátráltam majd én karmoltam volna, ő elrántott, én visszakézből ütöttem ő is. Aztán egyszer csak már a tetőn voltunk.
Úgy döntök, hogy a másik egy kézzel is végig csinálom ezt a harcot, körül tekintek a tetőn mit tudnék használni, mi hol van? Lyuk, gerenda és egyéb ami még jól jöhet. Közben felveszek egy alapállást, egyik kezem és lábam elöl, másik hátul. Ha támadna ellenfelem, vagy kitérek vagy hárítok. Egyenlőre csak védekezek, igyekszem figyelni az ügyes-bajos kütyüire és mozdulataira, valamint, hogy nehogy rosszul lépjek, elessek. Hogyha támad és sikerül kitérnem akkor próbálok egyet kontrázni és egy karmolást bevinni, ahol érem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 7:26 pm

A raktárban maradt két fegyveres csak úgy szórja egymásra a golyókat. Messiás a hordója mögött közeledik a furgonhoz, míg Stalker-nek sikerült a nyílt terepet áthidalnia. Berohant a raktár bejáratán, és szerencséjére találat nélkül sikerült fedezék mögé bújnia. Onnan kezdi el sorozni ellenfelét. Messiás pedig már a furgonból viszonozza neki a tüzet. A golyók nem találnak, mert mindketten rendelkeznek annyi ésszel, hogy fedezékbe húzódjanak mikor a másik tüzel.
Eközben Éj Hölgye utoléri a menekülő macskanőket. Bea éppen csak annyira képes, hogy távolodjon tőle, de Monica sérülései ellenére szembeszáll az üldözővel. Ostorát szorosan markolva várja, a közeledtét. A csápok lassan haladnak,, de nem érik el a macskanőt. Az mindig éppen annyi távolságot tart, hogy ne jelentsen rá veszélyt, még ha nem is tudja pontosan mire is szolgálnak.
Eközben Bisur a tetőn vívja élet-halál harcát. A rózsaszín ruhába bújt nőszemély, éppen elég veszélyes ellenfél. Pont a nindzsának való. Az eddigi macska egér játékot felváltotta a tényleges csata. Már kiismerte fegyvereit, a farkát, mint egy buzogányt használja, és a kezein lévő muff hegyes tűket rejt. A nő kezdeményez. A jobb kezében a farkát meglendíti felülről lefele, hogy bezúzza a fejedet, közben és forgó rúgást próbál bevinni mellkas tájékra.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 9:41 am

Bent vagyok az autóban. A golyók csak úgy repkedtek, gyorsan le is ellenőrzöm, hogy nem találtak-e el. A magas adrenalin szint mellett az ember nehezen veszi észre, ha meglőtték. De nem szerencsére, így még jó vagyok!
Az ember, aki rám lő, befutott az ajtón, és fedezékbe bújt, onnan osztja az osztani valót. Két dördülés, és koppanás között én is küldök egy golyót felé. Eltalálni nem találhat, mert a furgon oldala megvéd.
Nem vesztegethetem az időt, ki kell törnöm innen. Ha tudom, ellenőrzöm a slusszkulcsot, és átmászok a vezetőüléshez. Ha nem találok semmit, megkeresem a benzines kannát, és azon töröm a fejem, hogy hogyan tudok elszelelni innen. Jó lenne a vezetőülés felőli oldalon kimászni, ha van erre mód, aztán hátra pillantgatva futnék előre, fedezékről-fedezékre.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 1:06 pm

~ Gyere mutasd mit tudsz!
A nő fentről lendíti a farkát, agyon akar ütni, közben egy rúgást is beakar vinni. Úgy döntök amilyen gyorsan csak lehet egyet hátra fele ugrok, ügyelve el, ne találjon a rúgással vagy a a buzogánnyal. Igazából csak hátra szökkenek, ezt egy régi harcművészeti mozdulattal próbálom megoldani. Majd amint becsapódott a földbe a farka, rögtön megpróbálok bevinni egy erős ütést/karmolást az arcába, csak úgy visszakézből és megint hátrébb szökkenni. Persze közben ügyelek, hogyha ő is támad tudjak blokkolni vagy kitérni. Elsődleges célom az első támadás elől kitérni, de ha kevés időm van rá akkor, megpróbálom karmaimmal védeni magam, de inkább elugrok valamerre.
Hogyha sikerülne kitérnem, de nem sikerülne visszatámadnom akkor újra hátrébb lépdelnék, figyelek le ne essek valahova közben és felveszek egy védekező pózt ismét.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 8:13 pm

Amikor elérem a különös ruházatú nőt, az mindig kitér az utamból. A társa pedig láthatóan sérültebb, talán őt akarja védelmezni az, aki közénk áll, kerülgetve a kötelékeket.
Milyen botor is az ember... és mennyire elgyöngíti ha segíteni próbál másokon...
Messzebb megyek a nőtől, hogy se rúgással, se ugrással, se az ostorával ne érhessen el. Habár az árnypáncélom megszilárdítom amennyire csak lehet. A csápokat kis időre megállítom, de ha menekülni kezdene azonnal utána küldöm őket.

Felemelem a tőreimet, de inkább békésen, habár ha elindul felém, azonnal hátrálok és védekezek.
- Mi történik itt? Én ugyanis nem szándékozom egyetlen nőtestvérem sem megölni, ha nem muszáj. Nem tudom miért harcolunk egymás ellen, amikor nem is ismerjük egymást... Te ki vagy és mit keresel itt? Úgy hiszem, mi nők értelmesebbek vagyunk annál, hogy mindent erőszakkal intézzünk el...

Végig a szemébe nézek és nyugodt hangon beszélek. Tényleg nem akarom bántani ha nem muszáj, unom már a harcot, inkább mennék vissza a mesteremhez és tanulnék tőle, minthogy itt össze-vissza küldözgessenek... Remélem válaszol és kideríthetek végre valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 4:18 pm

Előbb a hordó, most meg a kocsi... Viszont a kocsinak van kereke, nem úgy, mint a hordónak. Megpróbálom kilőni a kocsi kerekeit, esetleg ha meglátom a benzin tartály nyílását, akkor oda is küldök pár golyót, bár a gyújtólövedék jobban megtenné most a hatását, de ezzel kell beérnem.

Közben folyamatosan szonárral követem a fickó mozgását, nehogy eltudjon szelelni. Ha látom a kocsi ablakát és feltűnik, akkor megpróbálom fejbe vagy mellkason lőni, attól függ, hogy mi látszik éppen ki. Ha éppen egyik sem, de mondjuk egy kar feltűnik, akkor inkább várok egy kicsit, míg feltűnnek azok a részek, ahol halálos lövést tudok leadni.

Ha netán kiszállna a kocsiból, akkor fedezékről fedezékről üldözöm őt, ha meglátom akkor felsőtestre lövök.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:27 pm

Messiás és Stalker párbaja motorizált módba megy át. A bűnüldöző gond sőt golyó nélkül eljut a vezetőülésbe, és már indítja is a járművet. Stalker nem talál megfelelő célpontot, ezért nem tudja a másvilágra küldeni az ellenfelét. A kocsi elindul, és az ex-kommandós azonnal ellenlépéseket is tesz a mozgolódó jármű megállítására. A kerekeket pillanatok alatt megszabadítja a beléjük szorult levegőtől, míg a tanksapka környéke is kap legalább egy fél tucatot. A várt robbanás még elkerüli a raktárat, de a furgont éltetű nedű, vékony ér formájában távozik. A tengelyein guruló jármű lassan halad, de már nem sok kell a célja eléréséhez.
Eközben a egy szinttel feljebb is tovább folyik a csata. A rózsaszín buzogány termetes lyukat hasít a tetőburkolatba, Bisur szerencséjére nem a feje kapta a találatot. Szimbiotaruha, ide halhatatlanság oda, fej nélkül még ő sem élné meg a hajnalt. A nindzsa könnyed mozdulattal hátra vetődése mentette meg a csapástól, és még a rúgás sem talált szerencséjére. A visszakezes csapását egy spárgával kerüli el a macskanő, majd egy erőteljes ütést próbál bevinni minden férfi legbecsesebb kincsébe. Ha a rózsaszín bolyhos tincsek eltalálnak, akkor sokkal rosszabbat fogsz elveszteni, mint az életed. Az önbecsülésedet.
Éj Hölgye pedig olyat tesz, amire senki sem számított. Főleg nem a helyszínen éppen menekülni készülő macskanők. Monica hirtelen feladja a harci pózát és egyenesen megáll. Látszólag nem tudja eldönteni, hogy most végül is mi van. Előbb gyilkolta meg a vele szemben lévő árnyék a Sárkány Szövetség nindzsáit, és nemrég küldött felé, egy fogalma sincs milyen árnytámadást. Erre most beszélni akar.
- Ne értsd félre, de te és társaid támadtatok meg minket figyelmeztetés nélkül. - A szavai igazak, de mégis egy macska csalafintasága van benne. - Nem tudom miért jöttetek ide, de mi csak védjük, ami fontos nekünk. Ezt bárki ellen, bármi áron megtesszük. Kik vagytok ti, hogy ide mertetek tolakodni? - Szegezi Éj Hölgyének fennhangon a kérdést, aki még a válaszolás keltette meglepetésében is láthatja, hogy azért nem hagyott fel minden elővigyázatossággal a vele szemben álló nő.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:59 pm

Megtaláltam a sluszkulcsot, nem totojázok, elfordítom azt, és tövig nyomom a gázt. Lassan már fellélegeznék, hogy egy gonddal kevesebb, de hirtelen megrázkódik az egész vas, amiben ülök. Hallom, ahogy a golyók végigszántanak a furgon oldalán, és érzem, ahogy lelassult az. A kerekeknek annyi, itt nem lesz 80-as repesztés. Remélem a tank nem sérült meg, mert a lövész elég jónak tűnik a szakmában. Bele is tekintek a visszapillantóba, fürkészem a mögöttem lévő utat, háthalátom a szivárgó tank nyomait. Ha igen, jobban ráfekszek a pedálra, és próbálok úgy kavirnyázni, hogy minél ívesebb kanyart írjon le a kicseppenő benzin, és a a tanksapka is nehezebb célpont legyen. Ha nem látok semmit, megnyugszom.
Mikor már csak pár méter választja el az autót, és a rakás pénzt, a következőt teszem: valamivel odarögzítem a gázpedált a kocsi padlójához, elhelyezem az ülésen a benzines kannát, és kiszállok az autóból úgy, hogy még elég idő legyen megáldani egy skúlóval a kannát. Ha eljön a megfelelő alkalom, meghúzom a ravaszt, és a ermélhetőleg kialakult döbbenetet kihasználva megpróbálok lelépni Monica, és a Tolvajok Fejedelme kiséretében.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 6:14 pm

- Nem értem félre, pont ez a helyzet, hogy nem értek semmit. - szomorkás pillantást vetek felé.
- Az a helyzet, hogy minket egyszerűen ideküldtek, hogy védjük meg ezt a helyet, vagy nem is tudom mi... de kérdem én, akkor most nektek kell segítenünk, vagy ezeknek a mocskoknak... - nézek undorodva annak a nindzsának a hullájára, akinek nemrég vágtam fel a torkát.

- Részemről szívesebben lennék veletek, mint velük. És különben is gyűlölöm, ha megmondják mit tegyek, de az még rosszabb, ha csak fél bizonytalan parancsokat adnak... remélem érted mire gondolok. - nézek rá egy halovány mosoly kíséretében.
És valóban.. mi a fenéért harcoljak, amikor még csak nem is mondták kiért és miért tegyem? Engem nem hibáztathat senki... én megvédem a raktárat, vagy erősítés leszek... de azt senki nem mondta hogy a mitugrász kis kardosokat erősítsem. Ha addig élek sem! Nah ez meg pont a másik, tovább szándékozok élni.. én a Sötétség útját járom, és nem fogok letérni róla...
Eldobom az egyik tőrt a kezemből, ami a padló felé hullva fél úton árnnyá válik ismét és feloszlik a semmiben. Aztán ismét a nő pillantását keresem.

- Nem kérem hogy megbízz bennem, mert még én sem bízom benned. Ha megbíznál bennem, az azt jelentené, hogy őrült vagy, én pedig nem bízhatok meg őrültekben, mert akkor magam is őrült lennék, tehát megbízhatatlan. - A másik tőrt elmorzsolom az árnyacskák a hajamba kúsznak, mint kicsiny árnymajmocskák.

- Csak azt mondom ne támadjunk feleslegesen, úgy hiszem, tudnánk segíteni egymásnak, ami kölcsönösen gyümölcsöző üzlet lehetne. Persze ha nem értesz egyet...
Könnyeden megvonom a vállam és egy pillanatra ismét megnövesztem az árnycsápokat, amik hamar visszasimulnak a pajzsomba.
Ő nem tudhatja, de ha támadna bármikor tudok új tőröket csinálni, pár pillanat csak a dolog.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 10:00 pm

Egy könnyed mozdulat és máris kitértem, egyszerű volt, és máris gyorsan mozdulok, de ő is ezt teszi, és kivédi támadásom.
~ Ugyanazokat a köröket írjuk cicám.
Majd az megpróbál bevinni egy ütést oda, oda ahova már vittek be macskanők többet is, és tudom tapasztalatból, hogy az nagyon fáj. Egyet tehetek, védekezek, oldalirányba próbálok kitérni, fel is ugrok, nehogy véletlen eltaláljon, közben karmos kezemmel megpróbálom ragadni a kezét. Gyakorlatilag megpróbálok ráugrani karmaimmal, közben oldalra rántani és megtépázni. Figyelek amennyire lehet, hogy levegőben ne üthessen meg, illetve ha kitér akkor ne essek arcra. Valamint, ahogy tudok védekezek, és ha támadok az torokra irányul.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 6:33 pm

Mi a rákot akar ez a fazon azzal a kocsival? Mindenesetre nem fog tovább jutni, ha már ilyen ügyesen kikerült a golyóimat. Lássuk, hogy állsz a robbanásokkal.

Próbálom a kocsi tanksapkáját tovább lőni, vagy ha látom a folyadékot szivárogni, akkor oda is lövök pár golyót. Összességében azzal próbálkozok, hogy felrobbantsam a kocsit.

Ha nem vezet eredményre a kocsi felrobbantása, akkor megállítani próbálom a kocsit. Kilőni a kerekét, ha esetleg valami lóg fentről, akkor megpróbálom ellőni az azt tartó kábelt, esetleg ha van valami robbanónak kinéző tárgy akkor abba küldök néhány golyót.

Persze mindezeket úgy próbálom kivitelezni, hogy lehetőleg fedezékben legyek mindvégig, ha kell akkor arrébb mozgok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 11:59 pm

Messiás Stalker párbaj kirobbanó fordulatot vesz. A sofőrülésből láthatja, hogy a golyók nem álltak meg, és a benzin nem kis mennyiségben hagyja el a járművet. Még az is látja, hogy az egyik benzinérre leadott lövés szikrája, azonnal begyújtja a gőzt, és mintha egy élő tűzkígyó, közelítené meg áldozatát, úgy jön a tűzörvény a furgon felé. Még időben távozik az ajtón Messiás, hogy láthassa, ahogy az egész jármű lángokba borul. Lassan, de biztosan halad még valamennyit, és azonnal megtorpan mikor a lángok elérik a benzines kannákat. A robbanást a két fegyveres már biztonságos távolból nézik végig. Igaz hamar észre is veszik, hogy ez a távolság egyre messzebb kerül tőlük, és a legbiztonságosabb az lenne, ha kilométerekre lennének a raktár épületétől.

Eközben a lányos csevej tovább folytatódik. Monica még mindig nem tudja eldönteni, hogy hazudik-e a szemben álló, vagy sem. A szavai igaznak tűnnek, még számára is, de azért egy ilyen vérfürdő után kicsit fura.
- Mi csak tesszük, amit kell. Fogalmam sincs mit tudsz rólunk, de annyi biztos, hogy abból amit láttam, a rövidke idő alatt, amióta ismerlek, soha sem fogsz a Tolvajok Fejedelmébe tartozni. Mi sohasem ölünk, és ezt egy ilyen metáért sem fogjuk megváltoztatni. - A kemény szavakat meglepően vigyázók követik. Hirtelen feléd nyúl a macskanő, de nem mer közeledni hozzád, az "aurád" miatt, így csak a szóbeli figyelmeztetés lehetősége maradt számára.
- Vigyázz a kocsi mindjárt robban! - Ordítja feléd, és már látod is, ahogy a szemében megcsillannak a lángok. Később a vörös fény megszínezi az egész teret, így biztos lehet benne, odanézés nélkül is, nem sok időd van lépni.

A tetőn még semmiről sem tudnak, nagy és megrázó meglepetésben lesz részük, ha eléri őket a robbanás. A két küzdő csak egymásra figyel, és természetesen saját testi épségükre. Bisur-nak sikerül megmenteni a tojásait, és még csak egy karcolás sem esik rajtuk. A macskanő mellé üt, de a nindzsa nem. Az ugrás közbeni kétségbeesett karmolás sikeres, legalábbis némileg. Nem sikerül elkapnod a karját, de még barázdát szántasz az alkarjába, és még a bokszerét is sikerül leválasztanod róla.
Úgy néz ki a lánynak ez már elég is volt, és nem szándékozik tovább kockáztatni az életét. Felmérte az erősségedet, és rájött, hogy sokkal tapasztaltabb, és ügyesebb harcos vagy mint ő. Ami a legnagyobb problémája, hogy míg őt bekorlátozza a ne ölj szabály, addig téged nem fenyeget ez a veszély. Bármikor szívesen megszabadítanád őt bármiétől amihez ragaszkodik.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 2:14 pm

A furgon másodpercek alatt felrobban, és a lángok martaléka lesz. Még annyi időm van, hogy megvárjam, míg a kocsi teljesen felgyullad, amikor az utastérben elkezd pislogni a láng, én elhagyom a vasat. Elindulok valami fedezéket keresni, de megfeledkeztem valamiről: a benzineskanna elég nagyot fog szólni. Hátranézek, de már késő, a lángnyelv már a kannát nyaldossa. Nagy robajjal, és fényefekttel felrobban, és a furgon még jobban kezd el lángolni. Mostmár szedelőzködnöm kell, minél gyorsabban minél messzebb kell kerülnöm a robbanás gócpontjától. Mondjuk az épületen kívülre. Ha a robbanás eléri a tetőt, az egész szerkezet megadhatja magát, és beomolhat. Nem lenne szerencsés alatta lenni.
Monicát keresem a tekintetemmel. Nem mehetek el nélküle. Küldetésünk van, amit egyszerre kezdtünk el, egyszerre kell befejeznünk. Ha kell, irányt változtatok, és ha látok egy sebesült macskanőt, azonnal biztonságos helyre viszem. Ugyanakkor nem szabad megfeledkezni a mesterlövészről sem: tekintetemmel pásztázom a területet, nehogy meglepetésként érjen a támadása.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 2:49 pm

Szerencsére a macskanő nem találja el a célját, és még mindig meg van rá az esélyem, hogy gyerekem szülessen, bár őszintén nincs terveben. Ezután jön a kontrázás, felugrok és beviszek egy karmolást, az eredmény egész jó, bár lehetett volna jobb is.
~ Elég lesz már cicus?! Vagy folytatni akarod?
A macskanő menekülni kezd, le a tetőről, okos lépésnek gondolom, de nem hagyom félbe amit elkezdtem, utána iramodok, próbálom elkapni, hogyha leugrik akkor én is utána ugrom. Történjen bármi azért figyelek, nehogy elessek vagy észre vegye, hogy követem. Persze ha támad akkor megpróbálok védekezni, kezeimmel, karmaimmal.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 4:52 pm

- Ha mégis kíváncsi lennél a véleményemre, csak kiáltsd a nevem az árnyak között... keresd a Fekete Pillangót... Remélem még találkozunk, és sok sikert! - mondom a nőnek.

Aztán kirohanok az épületből, minél messzebb a robbanástól. Ha elég messzire futottam egy árnygubót húzok magam köré tömény sötétségből, hogy a robbanásnak még a szele se érintsen meg...

Amikor érzem, hogy beborít az éjszaka, a fáradtság elemi erővel csap át rajtam... Rengeteget használtam a képességem és a nappal is egyre közelebb van.

Kezdetben még küzdök a fáradtsággal, aztán mély álomtalan lázálomba zuhanok......


*Most jó darabig nem leszek, addig ő ellesz a gubóban, és majd a többiek után mennék később ha megjövök.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 12:20 am

Egy halvány mosoly fut át az arcomon, mikor látom a tüzet meggyulladni és elindulni a kocsi felé, viszont eszembe jut egy valami, amiről eddig elfeledkeztem. Nem tudom, hogy mit tárolhatnak a raktárban. Ez lehet akár lőszer is, vagy még rosszabb, ami baromi nagyot fog szólni, ha minden igaz.

Otthagyom eddigi célpontomat és elkezdek a kocsi felé rohanni, reménykedve, hogy még a robbanás előtt elérem azt. Ha elérem, akkor megpróbálom kinyitni a kocsit ajtaját, ha bezárta Bisur, akkor belelövök egyet az ablakba és betöröm. Ha sikerül bejutnom, akkor beindítom a kocsit, ha máshogy nem, hát akkor a régi drót összeérintgetős módszerrel.

Ha menekülés közben észreveszem, hogy a fickó lőtávolba ér nekem és megtudnám sebesíteni, akkor megpróbálom megsebesíteni, netán megölni.

Ha meglátom Bisurt vagy Michelle-t közeledni a kocsi felé, akkor megvárom őket, mielőtt elindulnék.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 11:11 pm

A raktárban lévők megérzik a bajt, és mint a patkányok a süllyedő hajón elkezdenek menekülni. Éj Hölgye gyors búcsúzkodás után, elhagyja az értetlen macskanőt. Eközben a fegyveresek is felmérik a helyzetüket, és rájönnek, jobb minél távolabb lenni, ekkora mennyiségű égő anyagtól. Stalker már kiér az épületből, amikor a furgontankját eléri a tűz. A robbanás kitör minden ablakot, és ledönti lábáról a Monicát kereső Messiást. Elég távol volt hogy ne sérüljön meg, de pillanatok alatt az égő pokolban találja magát.
Eközben a tetőn Bisur követi prédáját, aki már a ház sarkánál tart. Éppen elrugaszkodna, mikor megrázkódik az épület. A tető lassan megadja magát, és a nindzsa mögött megnyílik a plafon. A macskanő eltűnik a szemei elől, és neki is iparkodni kell mert a feltörő lángnyelvek egyre közelednek. A fel-fel villanó fényben láthatja, ahogy társai kirontanak az épületből, és a kocsija felé veszik az irányt. Nem a lopakodás mesterei, így könnyen láthatóak.
Messiást pedig a keresés szenvedélye nem tágítja az épületből, végül rátalál az egyik Sárkányok Szövetsége által megsebzett macskanőre. Ketten lassan kitántorognak az épületből, nem látnak ellenséget, de barátot igen. Mire kiérnek Jessica abban a pillanatba ugrik le eléjük a tetőről. Látszólag nem sérült meg komolyabban a nindzsával folytatott harc alatt. Hátra nézve a harcosfelek láthatják művüket, ki-ki döntse el örömét leli-e a látványban vagy sem.

Közönséges raktárépület - Page 3 35kpvmw
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 11:03 am

Futok, szaladok, tudván, hogy bármelyik percben robb....
Zúg afülem. Ennyi lett volna? A fény elvakít, fájdalmat nem érzek. Meghaltam? Nem tudom. Vagy mégis? Kezd tisztulni a kép. Nem, nem haltam meg, csak felrobbant a furgon. A pusztítás hatalmas, nem csoda, hogy füldhöz vágott. A kezemen lassan úrrá lesz a fájdalom, amit a golyó okozot, de szerencsére ez még távolinak tűnik.
Feltápászkodom a földről. Látok egy nevenincs macskanőt feküdni, mellé térdelek, átkarolom, és megindulunk kifelé. Odakint biztonságosabb, és sietnünk kell, a többiek még odabent lehetnek.
- Jessica! Megsérültél? - kérdezem a tetőről leugró macskanőnek. Jessica strapabírónak tűnik, de nem tudom, megviselte-e ez a robbanás, és harc.
- Meg kell keresnünk a többieket! Monica még odabent lehet, nem láttam kijönni. - biccentek a vállam fölött a mögöttünk lévő égő raktárra. Az én feladatom elvileg itt véget ért: Falcone pénzének egy része megsemmisült. De nem hagyhatom itt a bajtársakat, segítenem kell nekik.
Ha Jessica készen áll, bemegyünk együtt, ha nem, egykupacba teszem a macskákat, és egyedül indulok vissza.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közönséges raktárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közönséges raktárépület   Közönséges raktárépület - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közönséges raktárépület
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: