DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone birtoka

Go down 
+4
Michael White
Sylvian Kervin
Vadmacska
Kétarc
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 12:59 pm

A kocsi mellett álló tagok összenéznek, majd az egyik megrántja a vállát, elkezd kotorászni a zsebében. Csilingelve húz ki egy kocsikulcsot onnan, és odalöki Naomi-nak. Olyan flegmán és könnyedén, mintha csak egy értéktelen vacaknak a kulcsa lenne. Nem egy több százezres kocsié. Ezzel egy hang nélkül arrébb mennek, és törődnek a saját dolgaikkal. A negyedik tagotok nem úgy néz ki, mintha követni akarna titeket.
A kocsi üres, a célpont adott, igaz még egy pillantást sem vetettetek igazán a térképre, hogy hol is lenne az. Szóval indulhattok, vagy várhattok még, ez csak tőletek függ, más nem dönthet helyettetek. Már senki sem törődik veletek, van mindenkinek jobb dolga, mint hogy a végrehajtókkal kekeckedjen.


//Na akkor először egy kis dorgálás. Kártyás ember, A Karmester, kicsúsztatok a saját magatok által megszabott határidőből. Most nehezítést nem kaptok, köszönjétek a jó szívemnek, meg annak hogy én is csak most tudtam írni. Szóval ne forduljon elő ilyen még egyszer ha lehet, mert akkor már nem leszek ilyen könyörületes.//

//Most pedig van több körötök tervezni, beszélgeti, ismerkedni. Majd közbeszólok ha kell, és azért az időkorlátot tartsátok be.//
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 9:05 pm

Még mindig kissé bizalmatlanul szemlélem a másik kettőt, de kezdek felengedni. A fekete hajú terve tetszik, kész káosz van Gothamben, legalább a felfordulásban nem keresne minket senki. Örömmel nyugtázom, hogy a kocsi is a miénk.
- Jó ötlet. Ajánlanám a Forrófejűek bandáját, elég nagy ahhoz, hogy ismerjék a hatóságok, de nem elég tökösek ahhoz, hogy szembeszálljanak velünk, ha esetleg megtudják, hogy kinek dolgozunk. Általában rongálni is szoktak, szóval ki is élhetjük magunkat. Mindig is szerettem volna szétverni egy bankot. - vigyorgok, miközben tovább kutakodok az újságírói múltamban információk után.
- És ha már Maroni bankját akarjuk kirabolni... - kis szünetet tartok, hátha valaki közbeszólna. - ...akkor tudok egy helyet. Nem nagyon titkolják, hogy maffiabank, de a rendőrség semmit se tud tenni ellene. Elkérhetem? - mutatok a térképre, majd ha megkapom, megkeresem rajta a helyet, és megmutatom a többieknek.
- Amúgy...hívjatok Kártyásnak. Kissé flúgos, de hát az igazán király nevek már foglaltak. - mondom. Hagyjuk csak ki a dologból az igazi nevemet. Jobb ez így.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 4:14 pm

A Karmester továbbra is várja a válaszokat, míg az egyik alak, aki Kártyásként mutatkozott be. Még bandát is ajánlott, sőt eléggé jót. A pusztítás csak ínyére van, és a fene sem gyanakodna. Bár a másik még nem reagált rá. A Karmester úgy gondolta ő is bemutatkozik.
- Engem hívjatok Karmesternek. - Mélyen meghajolt előttük, de több szót nem fecsérelt rájuk.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 9:27 pm

A fiúk oda dobják nekem a kulcsot amit reflex szerűen gyorsan elkapok. Akkor a kocsi megvan. Még ránézek a másik két férfira akik már be is mutatkoztak. Előtte természetesen oda adtam a térképet. Közben rajtam volt a sor.
- Hívjatok Naominak. Na beszállás!
Mondom nekik és beülök a kormány mögé. Elég hülyeség volt ilyen neveket kitalálni, mert attól, hogy mondunk egy normális nevet az nem biztos, hogy az igazi lenne. Én direkt megmondtam az igaz nevem. Idegeskedjenek ők, hogy hazudtam-e vagy sem. Beindítom a kocsit, majd újra megszólalok.
- Akkor irány bank!
Majd elindulok ahol a térkép jelölte. Nem tudtam mi lesz a negyedik férfival, de ha eddig nem jött magára vessen.


// Bocs Stalker, hogy itt hagyunk, de el kéne már kezdeni a pusztítást Smile //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 13, 2011 11:29 pm

Fenébe is Vlad túlságosan az ujja köré csavarta az ittenieket. A többiek előtt nem beszélhetek tovább, már így is elégé elárultam magamat. Arrébb állok, míg ők a haditervüket próbálják összerakni. Bankrablás? Ez a nagy ötletük? Nem akarok belefolyni, inkább azon gondolkodok, hogy hogyan győzhetném meg Falcone-t az igazamról.

A felfordulás most elég nagy a városban, így talán lenne esélyem, hogy komoly csapást mérjek Vladra és észrevétlen maradjak. Falcone segítségével viszont sokkal több esélyem lenne. Talán, ha sikerülne valamelyik emberét rábírnom arra, hogy köpjön, akkor az elég lenne a Donnak. Gondolkodás közben kimennek a többiek, itt az esélyem, hogy beszéljek Falcone-val.

- Don Falcone, megértem, hogy nem hisz nekem, ám szeretnék egy esélyt, hogy bizonyíthassam az igazamat. - itt megállok, nem leszek ostoba és nem osztom meg a tervemet, csak akkor, ha már megkaptam a beleegyezését.

// Semmi baj srácok, én úgyis más úton megyek. //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 11:32 pm

//Mehet még egy kör beszélgetés srácok, ez csak Stalkernek fog szólni.//

Carmine Falconét nem olyan embernek ismerted meg, aki hirtelen felindulásból döntene. Ő mindig minden perspektívából megvizsgálja a dolgokat, és megpróbálja a legmegfelelőbbet lépni. Nem zárkózik el semmitől, nem véletlenül került a ranglétra csúcsára.
- Hmm... - Kezdi - Hmmm... - Folytatja nem kevésbé elmésen a társalgásotokat. - Na és mivel tudná bizonyítani ezeket a számomra csak légből kapott vádakat? - Teszi fel a nagy kérdést. - Bízok önben, de Lunglov-ban is legalább annyira. Az ön szava fog állni az övével szemben, ha kenyértörésre kerül a sor. Nagyban megkönnyítette a család dolgát a munkájával, de Vladimir-ral már régebb óta állunk üzleti partnerségben. Láthatja milyen nehéz helyzetbe hoz. - Tárja szét a karjait, ezzel jelezve, hogy ez eddig patt. Rajtad áll mit döntesz, vagy árulsz el. Mert ez így csak pusztába kiáltott szó. Hallják de nem nagyon tudnak mit kezdeni vele.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 9:41 am

Nos, már tudják egymás neveit, de a jég még mindig nem oldódott fel. Túl idegenek még egymáshoz. Ahogy Naomi utasította őket a beszállásra, a Karmester a kocsi hátsó ülésén foglalt helyet. Kényelmes kocsi volt, bőr ülésekkel, beépített GPS-sel és még ki tudja mikkel. Körbe pillantott a kocsi belsején, keresve a rádiót, majd addig nyomogatta, amíg nem talált valami klasszikust és hátra dobta magát, keresztbe font lábbakkal és kezeit feje mögé rakta.
- Nem mondom, van életük az ilyen kikent, kifent, cicoma alakoknak. Nem így gondoljátok? - Kérdezte két társát.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 5:19 pm

- Az biztos, hogy szívesen elfogadnék egy ilyet. - mondom az anyósülésről. Elindultunk a Maroni bank felé, a negyedik tagot magunk mögött hagyva. Akkor nézzük csak, miből élünk. Elkezdek kutakodni a kocsiban, hátha találok valami maszkot, vagy bármit, amit felhasználhatnánk a rablás során.
- Valaki tudja, hogy kéne kinyitni a széfet? - kérdem, majd tovább folytatom - Ajánlom, hogy majd valakit a bankban vegyünk rá. Amúgy mennyire őriznek egy ilyen maffia bankot? - gondolkodok hangosan. A bank, ahova tartunk, amúgy is egy viszonylag nagy bank, hát még most mennyire őrizhetik, amikor kitört a háború a két család között. Közben az jár a fejemben, hogy ha jól keverem a lapokat, mennyi lét leakaszthatok ezzel a melóval. Rám mosolygott a szerencse.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimePént. Dec. 16, 2011 4:17 pm

Ahogy Karmester beindítja a zenét egy kellemesebb hangulat járja át a kocsit. Közben mindannyian kérdezgetnek hétköznapi vagy éppen az akcióhoz szükséges dolgokat.
- Hát először is a széf berobbantása vagy kinyitása nem nagy ügy, de hogy időt nyerjünk a kinyitásra az már problémásabb. Amit előbb kérdeztél Kártyás, először is gondolj bele, hogy egy maffiának mennyi kapcsolata, csatlósa, szövetségese lehet. Ebből könnyen megállapítható, hogy nem csak a bankba lesz az ellenség. De ha jól taktikázunk akkor minden megoldható.
Mosolygok, majd fegyveremet hátradobom Karmester mellé.
- Valami táskába tedd bele amibe elfér. És hogy állunk a fegyverekkel? Mindenki fel van szerelve?
Kérdezem és közben próbálok minél gyorsabban a helyszínre érni. Szerettem volna minél előbb végezni ezzel.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 3:40 pm

- Ne aggódj, Nálam van elég fegyver a rabláshoz. A maszkokat és a sport táskát meg tudjuk szerezni bármelyik sport boltban. Egyéb fegyverekhez pedig kell egy fegyverkereskedő. Ha esetleg gázt dobhatnánk a szellőzőkbe akkor valamelyest biofegyverekkel is kell rendelkeznie. - Mondja a Karmester. A többiek válaszára várva, előbbi ülőhelyzetéből semmit sem mozdult. A kocsi olyan kényelmes volt, hogy aludhatna benne.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 6:15 pm

Elmélkedve bámulok ki az ablakon, mire a Karmester megszólal. Először Naomi felé fordulok:
- Nem sok, de van egy Desert Eagle nálam. Nekem ennyi elég lesz. - majd hátrafordulok a Karmester felé: - Milyen fegyverekre gondolsz? Gotham tele van ilyen illegális árusokkal, akik megbújnak a sötétben a zsaruk elől. De ha az ember tudja, hol keresse őket, akkor...kifizetődőek tudnak lenni. Én ismerek pár ilyet, ezt is tőlük szereztem. - paskolom meg a pisztolytáskámat. Elkérem a térképet, majd bejelölök rajta pár pontot, ahol tudnánk szerezni fegyvereket, végül visszaadom Naominak. Ezután hátradőlök a székben.
- Sajna csak hárman vagyunk, szóval elég nagy káoszt kéne okozni. Minél nagyobb a felfordulás, annál jobb. Nem?
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 10:47 am

Karmester és Kártyás is felszólal. Elmondva hol találjuk meg a szükséges felszerelést, Kártyás a térképen bejelölve mutatta meg azt a helyet ahol egy fegyverkereskedő található. Megnézem a térképet, majd egy gyors kanyart ejtve megyek a kijelölt útvonalon.
- Na fiúk nekem mi lesz a dolgom?
Kérdezem kíváncsian, majd egy gyors pillantást veszek rájuk. Abba biztos voltam, hogy nekem is kell egy-két fegyver. Például egy Glock jól jönne mivel az én fegyverem ha lövök vele nem csak az ellenséget fogja elérni hanem ha túl közel leszek engem is. Közben hegyezem a fülemet mit mondanak nekem, mert ha nem figyelek nem tudom mit kell majd csinálnom és az egész akció bukta lesz.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 9:36 pm

A Karmester szemügyre veszi a nő alakját, majd füttyentve egyet felkacag. Gondolkozva szemügyre veszi és a nő képességeit próbálja elképzelni, bár a nő szépsége néha eltereli a figyelmét.
- Neked szépségem, a mellette levő épületről kéne átröppenni, hogy ki iktasd a riasztót, ha megtalálod a "dobozt". Majd a szellőzőkbe kéne dobálnod a gázt. Ha végeztél, szólsz. Addig a kocsiban várunk. Te az ablakból figyeled mikor kezd hatni a gáz, ezt is leadod nekünk rádión. A meglepetés belépődet rád bízom. Mi ketten az ajtón át jövünk. Ti tartjátok a frontot, amíg kinyittatom a széfet.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 6:52 pm

Elkanyarodunk a kereskedő felé, akit mondtam. Eközben Naomi és a Karmester tovább beszélgetnek, én inkább tovább bámulok kifelé az ablakon, a beszélgetésből csak a számomra fontosat jegyzem meg. Tehát mi fogjuk fedezni Karmestert, amíg ő valakivel kinyittatja a széfet. Oké, ez menni fog. Szótlanul üldögélek, figyelve a város fényeit. Tovább hallgatom a kettejük beszélgetését, én nem igazán szólok bele, már mindent elmondtam, amit akartam. Várok, hogy odaérjünk a fegyverárushoz, majd ott úgyis kell majd beszélni.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 9:20 pm

Míg a karmester beszél hozzám és elmondja mi is lesz a feladatom és utána lévő tevékenységem, teszek pár kanyart és ha jól láttam a térképen akkor egy -két perc és oda érünk. Már ha nem lesz valaki aki van olyan hülye, hogy kijön elénk véget vetni életének. Ha megérkeztünk akkor én értelem szerűen maradok a kocsiba, de onnan figyelem mit is tevékenykedik a Kártyás. Nem szeretem ha össze beszélnek és hátba támadnak. Ha pedig a megvettük a szükséges kelléket akkor ahogy a Karmester mondta valami sport boltba megyünk. Úgy gondoltam ez röhejes, hogy a hétköznapi boltokba veszik meg a felszerelést az emberek. Mondjuk nem ismertük még egymást a helyszínt se ismertük így nem bírtunk felkészülni erre, de a tapasztalat teszi majd a mestert.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 12:14 am

Egyetlen hely ugrik be mindannyitoknak, ahonnan ezt a sok mindent be lehetne szerezni. Igaz a város forrong, és biztos nem ti lesztek az egyetlen nehézfiúk arra. Az alvilág Feketepiaca. Aminek a színhelyét, mindenki csak fővesztés mellett említheti. A rendőrség mindig is le akart csapni rá, de sohasem sikerült. Túl jól szervezett, és védett. Most pedig a feladatotok kezdő helyszíne, ahonnan minden elindul.


Folytatás: Feketepiac
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 1:40 am

Szóval, megérkeztek volna arra a helyre amit Kártyás bejelölt a térképen. Talán itt mindent meg tudnak venni egyszerre és nem kell máshova menniük ezután, csak egyenesen a bankba. A Karmester még egyszer elgondolkozik mikre is lenne szükségük. Mire megáll a kocsi, addigra végez is minden gondolat menettel és kiszáll a többiekkel együtt. Nyújtózkodva egyet végigméri a környezetet. Nem árt az óvatosság.
- Akkor induljunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone birtoka
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: