DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone birtoka

Go down 
+4
Michael White
Sylvian Kervin
Vadmacska
Kétarc
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 10:05 pm

Holdfény elismerően megvereget, majd próbál megnyugtatni. Bizonyos értelemben ezt nem kellene, hisz ettől függ az erőm, de persze megértem. Jól is esnek a bíztató szavak. Hát még a sofőr reakciója. Ha jól láttam, csókot dobott. Hát ez... váó. Persze nem kerülte el a figyelmem Holdfény megjegyzése sem, ez meg segít abban, hogy ne szálljak el teljesen. Bár lehet, rosszul láttam, csak az árnyékok zavartak meg, vagy valamelyik társamnak szólt a dolog...
Mindegy, ideje a feladatra koncentrálni, kalandra fel! Megszorítom a srácokat, majd felugrom a fal tetejére. Egy pillanatra megmerevedek a látványtól, hogy mekkora ez a birtok. Akkor ocsúdom fel, mikor meglátom a labirintust. Nem akarok tökölni, becélzom és elrugaszkodom. Miközben suhanunk az égen, látom, hogy elhaladunk egy kutyás őr felett, s a kutya feltekint ránk, a gazdi viszont már nem lát meg szerencsére.
Sikerül a labirintusban földet érni és elég csendesen is végeztük el a műveletet. Csak a kutya ugatását halljuk, de szerencsére nem látnak minket.
- Nem azt mondtad, hogy nem látnak meg a kutyák? - súgom Holdfénynek, majd Aranyszem felé fordulok. - Na most merre? Én nem igazán tudtam megfigyelni, hogy néz ki a labirintus. Holdfény, valami trükkel át tudod látni az útvesztőt, mielőtt ideérnek?
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 10:34 pm

Eléggé úgy tűnik, hogy végre észhez tértek a nyámnyilák. Attól még, hogy nincs semmi attól még akkor is egy munkáról, van szó, amit illik a tudásunkhoz mérten elvégezni. Nem pedig azt úgy leszarni, ahogy van. Látszik a többieken, hogy mérgesek is rám ez miatt de tudják, hogy igazam van. Mint nekem mindig. Mindenki elkezdi újra az unaloműzéshez jól bevált módszereit gyakorolni. Morgolódás, széken hintázás bambulás minden, ami kell, itt meg van. Mindenki próbálja valamivel elvonni a figyelmét az unalomról. Az én technikám erre az, hogy mindent átellenőrzök addig, amíg valami galibát nem találok. Most is ezt tettem. Kint nézegettem a kutyás járőröket és azoknak a járkálási irányát. Eléggé biztos egy rendszer volt kialakítva. Nem tudom mitől kellene félniük ilyen őrizettel. De biztos van okuk rá különben minket nem hívtak volna ide. Közben azon mérgelődök, hogy a társaim a legminimálisabb munkáért kapják a pénzüket, nekem meg muszáj tökéletesen elvégeznem a melót különben basz*atok a fizetésemre. Eléggé fel tud idegelni ez a dolog.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 2:32 pm

Megint csak ingatja a fejét a Viti lány, úgy látszik megint két malomba őröltök. A csészéjét felveszi és egy túlságosan is elnyújtott mozdulattal felhörpinti az a két csepp teát, ami benne maradt.
- A család reputációjával nincs gond. Inkább az időről-időre feltűnő magukat igazságosztónak nevezett törvényen kívüliekkel. Az üzlet az első, és ha ezek a nyikhajok belepofátlankodnak olyan károkat okozhatnak, amit el sem tudnak képzelni. Főleg ebben a súlyos helyzetben. A legrosszabb, hogy a köznép melléjük áll, a sok milliós károk ellenére is, amit okoznak a városnak. Vegyük például ezt a Sárkányt. A sajtó felfújta az a tavalyi ügyet, azóta is a város védelmezőjének tekintik. Az ilyen sajnálatos incidenseket szeretnénk elkerülni. Mondjuk úgy, hogy adunk költségtérítést, ha az igazat írja meg ezekről az őrültekről. Remélem érthető az ajánlatom? - Teszi fel a kérdést kicsit mosolykásan. A költségtérítésben biztos lehetsz, hogy nem csak három számjegyről van szó, és amennyi pénzt áldozni tud a Falcone család arra, hogy az emberek megutáljanak minden maszkost, abból a nyugdíjig el tudsz éldegélni egy külvárosi kúriában.


Holdfény értetlenül tárja szét a karjait miközben próbálja magát kikaparni a sövényből.
- Ki mondta, hogy a kutyák nem vesznek észre minket? Azt mondtam, hogy ha a közelembe lesztek nem támadnak meg. - Vigyorog mellé teli szájjal, és közben Aranyszem bólogat nagyon, éppen csak hogy nem esik le a feje a nyakáról.
- Mi az anyád kínjának van nálad az a böszme nagy kard, ha még egy kis bozóton se tudod magad átvágni? - Kerekedik ki a vezetőtök szeme a meglepetéstől. Úgy néz ki többet várnak el a híres Sárkánytól, mint amit eddig tett. Az is igaz, hogy a túszejtős akció miatt, túl magasra lett téve a léc.
Beszélgetésetek közben a kutyaugatás nem halkul, igaz nem is jön egy métert sem közelebb. Úgy néz ki itt még egy jó ideig biztonságban vagytok.

A testőrök saját dolgaikkal vannak elintézve, míg Honju az ablakból figyeli az őröket. James még mindig a székének teherbírását próbálgatja, a saját egyensúlypontjával egyetemben. Fél szemmel látod, hogy éppen csak egy pillanaton múlik mindig, hogy hátra ne essen, és be ne törje a fejét. A távozó társatok, már végzett a kisdolgával, és most valakivel éppen társalog a másik szobában. Csak a sustorgást halljátok, és nem tudtok semmilyen értelmes mondatot kivenni belőle. Az ablakon kibámulva a szökőkutat láthatod, és két kutyás biztonságit, amit éppen egymással beszélgetnek, és megosztják cigijüket. Valami nagyon vicces történetet mesélhetnek, mert mindkettő fennhangon nevet. A távolból kutyaugatást hallasz, ami még nem jelent semmit, mert ha tényleg gond lenne, akkor azok ketten, nem itt trécselnének.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 3:26 pm

A kutyaugatás nem jön közelebb, ez megnyugtató. Azonban nagyon kellemetlenül érzem magam. Először Holfény, utána Aranyszem olt le. Holdfényt félreértettem, Aranyszem reakciója viszont jogos. Király... A hírnevem miatt - már ha lehet ezt annak nevezni -, elvárják, hogy a jobbnál is jobb legyek, ehhez pedig minél előbb meg kell tanulnom alkalmazkodni.
- Úgy gondoltam, az hangos lenne, azért nem javasoltam - vallom be az igazat. - De ha gondoljátok, megpróbálom halkan.
Ha jóváhagyják az akciót aggodalmaim ellenére, akkor előveszem a kardot és amilyen halkan csak tudom, elkezdek utat vágni magunknak a ház felé. Arra még emlékszem, az merre leledzik, szóval az irányt be tudom lőni azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 3:36 pm

Kezd a bizalmam picit megingani. Ezek a hülyék itt semmit nem tesznek azért, hogy könnyebb lehessen ez a meló. Kint a biztonságiak csak röhögnek, mint állat. Mint ha be lennének szívva. Ha a többi őr is ilyen, akkor nagyon is van félni valónk. Ekkor el kezd ugatni valamerre egy kutya. Nem vagyok nagyon parás de, a biztonság kedvéért meg kellene nézni mi baja, lehet annak a korcsnak. Különösebben nem akartam eltévedni így gyors kiugrottam az ablakon és elindultam a két őr felé. Látszott rajtuk, hogy nincsenek már a józan eszüknél. Oda megyek hozzájuk és egy jól irányzott ütéssel, elaltatom mind a kettőt. Az ilyenekkel csak a baj van. Fölösleges zajt teremtenek, ami hátráltat a munkámban. Körül nézek, hogy valami fontos akad e itt. Különösebben nem. Elindulok megnézni, mi lelhette azt az ugató dögöt. Nem igazán hiszem, hogy fontosabb lenne de, fő a biztonság hisz azért fizetnek. Lemerem fogadni, ha most látna itt valaki, akkor tuti azt hinné, hogy én vagyok a behatoló. Fogalmam nincs most ki láthat a kutyákon kívül de különösebben nem tudott érdekelni. Annyi a lényeg, hogy ne jelentsen veszélyt senkire. Igyekeztem minél körül tekintőbben közlekedni a kertben, nehogy valami meg lephessen.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 3:54 pm

- Nos, ezért még noszogatni sem kell engem Ms. Vitti! Én is utálom az öntörvényű "igazságosztókat"! - mutatok macskakörmöket a kezeimmel az igazságosztó szó kétértelmű változatához.
- A rendőrség van arra, hogy fenntartsa a rendet, miközben ők törvénytelenül rombolnak, nyomorítanak meg embereket. Pedig még a bűnös is ártatlan addig,amíg rá nem bizonyítják...- mondom elgondolkodóan.
- Öröm önökkel üzletet kötni Ms. Vitti! - nyújtom a kezem, megpecsételve a sorsomat, bármerre is haladjon. Majd megiszom a maradék teát és várom, hogy van-e még újabb ötlete.
~Anyámat biztos lekörözöm, az is egy életcél.~ vigyorodom el közben az orrom alatt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 10:07 am

A trió maradék tagja bólogat a terv jó, és nem mivel nem betont fogtok feltörni, így remélhetően nem fog senkinek feltűnni a dolog. Egyszerű erős vágásokkal vágsz a csapatnak utat, és mikor már az külső falnál jártok, Aranyszem megállítja a kezedet.
- Elég lesz egy időre. Most pedig ókumláljuk ki, miként fogunk bejutni a házba. - Az épületre mutat, ami már éppen csak ötven méterre van tőletek. A távolság nem nagy, de nem sok esély van rá hogy észrevétlenül átjussatok az épületbe. A kettő emelet előttetek magasodik, és már csak azt kell kitalálnotok, hol is tudtok a legnagyobb eséllyel bejutni.

//Greed ha lehet legközelebb ne jelents ki semmit, csak próbálkozhatsz, vagy remélhetsz dolgokat. Én vagyok a mesélő és rajtam múlik mi sikerül vagy mi nem.//

A testőrök csak meglepődötten bámulnak, ahogy társuk kimászik az ablakon. James ennek hatására hátraesett a székben, és irdatlan csattanással feküdt végig a padlón. Bill egy szót sem szól, csak nézi ahogy Honju odalép az egyik kutyás őrhöz, és egy ütéssel kifekteti. A beszélgetőpartnere kikerekedett szemekkel figyeli az eseményt, és mielőtt őt is elérné a végzete, még sikerül belebeszélnie az inge ujjába. Csak egyetlen szót tud szólni.
- Behatoló! - Az ököl kérlelhetetlenül csap le, és küldi eszméletlenségbe az őrt. Így Greed egyedül marad két felbőszült dobermannal. A két fenevad vicsorog rád, és nem éppen a legkedvesebb látvány. Lépésről-lépésre közelítenek feléd, és csak a megfelelő pillanatot várják, hogy elharaphassák a torkodat.

A Viti vagyon örököse szintén feláll, és láthatóan elégedett. Talált még egy üzleti partnert a családjának, aki nem kis segítségükre lesz a jövőben.
- Én köszönöm a találkozót, nem is számoltam vele, hogy ilyen gyümölcsöző lesz. Remélem a jövőben is jó kapcsolatot fogunk tartani egymással, de ha lehet egy személyes kérdésem, de csak ha nem veszi tolakodásnak? A családja befolyásos, miért nem tart velük szorosabb kapcsolatot? - Teszi fel a meglepően indiszkrét kérdést. Eddig mindig csak a saját boldogulásoddal törődtél Gotham City utcáin járva, és lehet nem is gondoltál rá, hogy az elhagyott családni fészekben, már minden megvan, ami kellhet neked.

És akkor felhangzott a riasztó!!!!
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:49 pm

- Hát végül is elmondhatom. Mindig is a magam feje után mentem és nem akartam azt, hogy anyám befolyása rám is kihasson. Jobb szeretném inkább majd az orra alá dörgölni a sikereim. Bár tény, hogy az ő neve sok kaput megnyit előttem, azt majd valahogy meghálálom neki... - mutatok Ms. Vittire, jelezvén, hogy anyám miatt engedtek be ide valószínűleg. Még folytatnám az eszmecserét, de ekkor megszólal a riasztó.
~ A rohadt életbe! És nekem pont most kell itt lennem... remélem csak téves riasztás!~ gondolom, majd a nőhöz fordulok.
- Mi a protokol? Tudja nem szertnék se útba lenni, se meghalni! - mondom neki magabiztosan és mellé helyezkedem úgy, hogy a testőrök is láthassák, hogy nem akarom bántani.
~ Ki ez a nemnormális, aki be akar ide törni? valami eszetlen lehet! Vagy Batman? Mondjuk ő is egy eszetlen jelmeztervező! - dühöngök magamban és próbálom követni a majdani utasításokat.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 8:08 am

Szerencsére tévedtem, egész halk ez a gyomvágás dolog. És egész gyors is. Ha elmennék sövényvágónak, tuti sikerem lenne.
Mikor az utolsó falhoz értem, Aranyszem megállítja a kezemet. Gondoltam, hogy nem kell átvágni azt is, de inkább nem szólok semmit, persze, hogy megállok.
Hogyan kéne bejutni... Hát, jó kérdés. Az épület túl messze van, egy ugrással nem tudunk bejutni. Legalább 5 kellene, az viszont túl sok és észrevennének minket valószínűleg. Már megint megállt a tudományom... Olyan ciki...
Már nyitnám a számat, mikor megszólal a riasztó. A szemeim kikerekednek, kihagy egyet a szívem. Úristen, ez én voltam??? Nem lehettem én!!! Vagy mégis? Mégsem voltak alaptalanok a félelmeim és valaki felfigyelt a gazvágó akcióra...? Nem, ez... ez nem lehet. Lehet, hogy csak gyakorlat vagy valaki elment slozira és beindított valamit. Nem létezik, hogy a sövényben volt valami érzékelő...! Plussz látni a növények közül, hogy a közelünkben sincs senki, aki észrevett volna. ... talán fentről...? Fel is nézek az épület tetejére és ablakaira, hátha látok valakit.
- Ez nem hiszem, hogy mi voltunk - súgom reménykedve. - Szerintem várjuk meg, amíg elhal a riasztó. Valamelyikőtök ki tudja deríteni, mi váltotta ki? Mondjuk valami varázslattal körbe tudsz nézni, Holdfény...?
Reménykedem egy igenlő válaszban, illetve abban is, hogy társaimnak van jobb ötletük mind a bejutásra, mind a hirtelen fellépett kellemetlen szitura.
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 11:38 am

Sikerül riasztania az egyik őrnek. Ajándék képen még nagyobbat ütök neki, mint az elsőnek. A kívánt hatás bőven megvolt de a kutyusok nem néztek rám jó szemmel, sőt kifejezetten, mint ha haragudnának rám. Lépésről lépésre haladnak felém és árgus szemekkel figyelik, mikor támadhatnának. Elő veszem a sokkolómat és felveszem a védelmi állást. A kezemet úgy helyezem, hogy a nyakamon egy pici védtelen rész maradjon de, amint látom, hogy a kutya ugrik, akkor azonnal oda tudjam rakni az alkaromat a dög pofája alá. Ha sikerül, akkor a sokkolóval szépen elaltatom egy jó időre. Ha nem akkor meg egy kisebb félre ugrással sokkolom le. Ha sikerül az első korcsot, akkor a másikkal is eljátszom ugyan ezt. Ezek után megnézem a két őrt, mi van nála. Hátha valami használhatót találok ott. Remélem észre, veszik majd ebből az akcióból, hogy szükségük van rám. Nem akarom csak úgy hiába törni magamat. Elég nagy gáz lenne ha a nagy igyekvést azzal jutalmaznák, hogy az egyik őr fejbe lőne vagy ilyesmi. A kutyusokkal lesz itt a gond. Azokat nehezebb elintézni mint az embereket. Sokkalta jobban hallgatnak az ösztöneikre és így kiszámíthatatlanabbak is. Talán kénytelen leszek lelőni a korcsokat. Bár később még biztos lenne hasznuk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 1:01 pm

//Sylvian Kervin részét most kihagyom, legyen mit agyalni, merre is van a megvédendő személy.//

A három bűnüldöző ledermed, a riasztó hallatán. A hangjukat lehalkítják, és csak remélni tudják, hogy nem ők a keresett személyek. A kutyák ugatása és emberek rohanása egyre messzebbre távozik, ez talán még jó jelnek is vehető, ha úgy veszik hogy nem ők a célpontok. Abból a szemszögből már más a dolog, hogy ki okozhatta ezt a riadalmat. Sárkány kételyeire, és kérdésére Holdfény válaszol.
- Úgy látszik nem erre jönnek, így talán megúsztuk egy időre. Ha nem tudom kit, vagy miért kell keresnem nem találom meg. Sajnos nem tudom.
- Talán ez elég esélyt ad nekünk a cselekvésre. Míg az őrök mással vannak elfoglalva, mi betörhetünk a házba. - Adja meg a lehetőséget Aranyszem, csak a jóváhagyásotokra vár. a főnökség nem vette le az eszét, és várja az építő ötleteket, hátha elő tudtok rukkolni egy jobb ötlettel.

Greed semmilyen támadó mozdulatot nem teszi, igaz a kézmozgása kicsit nagyobbra emeli a morgások hangerejét. A kutyák már csak egy méterre vannak, de nem támadnak. Szerencséjére a testőrnek. A sokkoló a kezében, így már nem is teljesen védtelen. Ám ekkor mögüle hangos csaholást, és ugatást hall. Cipős lábak dobogása jelzi neki, hogy több őr is közeledik, sőt látótávolságon belül vannak. Fegyver a kezükben, és a nekik háttal álló Honju-ra fogják a fegyvereiket. Itt most okosnak kell lenni, hogy túlélje az emberfia. Elbuksz vagy felemelkedsz csak rajtad múlik.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 10:20 pm

A társaim is ugyanúgy lemerevedtek, mint én. Szerencsénkre az őrjárat elhalad mellettünk, így fellélegezhetünk. Tehát tényleg nem mi keltettük fel az érdeklődésüket, remek. Akkor talán nem is kell meghunyászkodnunk, Aranyszem is erre a következtetésre jut.
- Benne vagyok - bólintok. - Szerintem felülről próbáljunk meg bejutni. Talán megkockáztathatnánk azt a módszert, ahogy befele is jöttünk. Csak keresnünk kell egy nyitott ablakot. Vagy esetleg futva...? Ha gondoljátok, ugyanúgy felkaphatlak titeket és befuthatok veletek... gyorsabb vagyok nálatok. Nem tetszik az ötlet, hogy újra keblemre kellene ölelni őket, de jobb ötletem tényleg nincs. Eszembe jut még az is, hogy bedobálom őket, de ez inkább vicc, mint komolyabb terv. Elég durva lenne a vége a dolognak, s ezen önkénytelenül elmosolyodom. Remélem, van valakinek jobb ötlete.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 12:27 am

A társaid meglepően bólintanak az ötletedre. Holdfény mormol valamit, és egy túlvilág izzás veszi körbe, míg Aranyszem körülpillant, és mintha gondolkodna valamin.
- Jól van Sárkány. Én is úgy gondoltam, hogy első emelet legyen. Nekifutunk, és felkapaszkodunk, látod azt az ablakot ott. Oda célozd magad. - Ezzel mögéd áll, és átkulcsolja a nyakadat. Így máris könnyebb a mozgás számodra is, és talán kevésbé kompromittáló Aranyszem számára. Holdfény nekirugaszkodik, a lépései könnyedebbek, mint eddig. Kiront a sövénylabirintusból, és teljes erőből megrohamozza a legközelebbi falat. Egy meglepően nagy ugrással, igaz közelében nincs a tiédnek, neki toppant a falnak, onnan elrugaszkodva pedig máris az ablakpárkányba kapaszkodik.
Eközben Honju körül szorul a hurok. Már négy őr állja körbe, és tartja fegyverével sakkban. A négy őr mellé 6 kutya dukál, akik mint egy védőgyűrűként fogják közre a testőrt, és mozdulni sem engedik. A háttal álló Greed-et az egyik őr megkerüli, csak hogy a szemébe tudjon nézni. Amikor meglátja, kit is tartóztattak fel, kikerekedett szemekkel kérdezi meg.
- Hát itt meg mi történt? Mit keres itt a kisasszony védelmére kirendelt testőr? És mi történt a társainkkal? Mit látott? Mi? - Teszi fel a kérdéseket, egyre izgatottabban, igaz a fegyverek már közel sem olyan biztosan állnak gazdáik kezében, mint eddig. A kutyákat nyugodtságra intik, és várja a díszes társaság a válaszokat.


//Greed kalandját késés miatt nehezítem.//
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 8:25 am

Feszülten várom a reakciót a többiektől, s az igenlő válasz után kisebb megkönnyebbülést érzek. Aranyszem rámutat az egyik ablakra, hogy oda vigyem be, majd belecsimpaszkodik a nyakamba. A távolság nekem nem tűnik nagy ördöngősségnek, lévén csak az első emeletről van szó, de Holdfény hogy jut be?
A társam ekkor indul meg. Egy pillanatra meglepődöm, hogy egyedül hogy fog bejutni, de gondolom, megvan a terve, így utána eredek. Kihasználva a gyorsaságomat elég gyorsan olyan távolságba érek az épülethez, ahonnan már "biztosan elérem" alapon elrugaszkodhatdom és megcélzom az ablakot.
Ha biztonságban beérünk Aranyszemmel, visszafordulok Holdfényhez és ha segítségre szorul a bejutásban, megpróbálok segíteni akár egy kinyújtott karral, akár visszaugrom érte.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 10:18 am

Holdfény előre tör, és még hamarabb is bejut a mint ti. Úgy néz ki mintha a gravitáció nem úgy hatna rá mint rátok. Csak ugrik, és egy kézzel felrántja magát az ablakba. Addig te nekifutsz, és egyetlen ugrással, éppen sikerül bejutni az ablakba. Igaz, nem sokon múlott hogy eltévesszétek a célt, de mégis sikerült elkerülni a falba csapódást.
Egy szobába juttok, első látásra dolgozószobának tűnik. Kényelmes méregdrága bőrfotelek, antik íróasztal, könyves szekrények a falmentén. Tele értékesebbnél értékesebb első kiadású könyvekkel. Két ajtó vezet ki a szobából, és az ablak amelyiken bejöttetek. Nem tudjátok merre van a keresett személyetek, de meg kell találnotok mielőtt még mozgásba lendülnek A Római Birodalom emberei.
Eközben a riasztó még mindig nem hallgatott el. A kert túl felén hangos kutyaugatás hallatszik, és nem is jön egy métert se közelebb a hang forrása. Tehát olyan események is mozgásban vannak, amiről ti nem tudtok, és talán keresztül is húzza a számításotokat.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 11:06 am

Holdfénynek nem is volt szüksége segítségre. Sőt, még én számoltam el magam és majdnem balul sült el a dolog. Felérve nem kapok Aranyszemtől lehordást, talán észre sem vette a dolgot, vagy csak nem akarja megemlíteni. De a lényeg, hogy én tudom és eléggé kellemetlenül érint.
A szoba, ahova jutottunk, valószínűleg Falcone dolgozószobája. Bár nem igazán tudom, hogy egy maffiózó mégis mit dolgozhat ilyen helyeken azon kívül, hogy itt beszélik meg az akciókat. Filmekből legalábbis másra nem emlékszem. A könyvelést gondolom más intézi, mást meg tényleg nem jut eszembe. Bár lehetséges, hogy találnánk pár bizalmas iratot, ha nekiállnánk kutakodni, kedvem is lenne hozzá, de nem ezért vagyunk itt.
A kinti hangok nem halkulnak, de a távolságból ítélve nem mi hívtuk fel a figyelmüket. De akkor mi...? Legszívesebben kinéznék, de félek, hogy észrevennének, ezért inkább nem teszem.
- Holdfény, be tudod lőni, merre lehet az, akit keresünk? - kérdezem a varázslót, majd a főnök felé fordulok: - Vagy váljunk külön és úgy kutakodjunk?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 6:28 pm

A szobába bejutva fel sóhajtatok, itt már úgyse keresne senki. Legalábbis remélitek. Így újra eljött az alakalom a beszélgetésre. A kérdésedre, Holdfény csak lehajtja fejét és ingatja.
- A varázslat nem így működik, csak megmondja mire van szükségem igazán, de nem egy google, hogy mindent elmondjon. - Aranyszem csak mosolyog, és leint titeket.
- Nem kell itt vesztegetni a szót rá. Mivel a Falcone villában vagyunk, ezért úgyis az egyik családtagot keressük. Ha jók az értesüléseim Carmine Falcone mostanában el sem hagyta a várost. Sofia Gigante börtönben van, Kitriana még semmit sem tudhat a családi vállalkozásról. Na meg Alberto aki köztudott hogy "normális" életet él. Mario Falcone a legjobb tudomásom szerint még mindig Olaszországból támogatja a családi üzletet. Így a mindenki ki van lőve innen. Ha jól gondolom Lucia Viti lesz az emberünk akit keresünk. Az anyja Chicago-ban, de Johnny testvére még mindig itt tölti a gyász idejét. Na remélem elég kimerítő voltam. Szóval Lucia Vitit keressük, már csak ebben a dög nagy házban kellene megtalálni, úgy hogy ne vegyenek észre. - Mondja olyan hetykén mintha magától értetődő lenne, és talán még meg is van lepődve hogy ti nem ugyanerre a megállapításra jutottatok.
- Na és hogy kezdjünk neki? - Teszi fel a már egyáltalán nem túl egyszerű kérdést Holdfény.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 7:16 am

Holdfény megjegyzése nem tudom, azt sugallja-e, hogy elege van belőlem, vagy megpróbál humorizálni. Remélem utóbbi, mert úgy gondolom, akkora marhaságot nem kérdeztem. Elvégre az ereje hozott a birtokhoz is minket, azt hittem, hogy jobban is be tudja a keresett személyt tájolni. Persze mindenkinek megvannak a maga korlátai, még nekem is, így inkább meg sem szólalok.
Aranyszem szerint Lucia Vitit keressük. A neve halványan ismerős, de azt hiszem, tudom, kiről van szó. Láttam egyszer a tévében és mintha újságban is találkoztam volna a fotójával párszor. Igaz, az arcmemóriám gyakran cserben hagy, de ha látom őt, biztosan felismerem.
- Csak természetes, hogy észrevétlennek kell maradnunk – mondom halkan, miközben kis magabiztosságot és egy maréknyi jó kedvet csempészni a hangomba, hogy ne legyen túl kétségbe esett. – Szerintem váljunk külön, akkor nagyobb területet láthatunk át. Ha tudjuk valahogy, tartsuk a kapcsolatot – itt már meg sem merem említeni, hogy a házi varázslónkra gondolok, hátha össze tud kötni minket valahogy; félek, tele az a bizonyos testrésze velem -, vagy találkozzunk itt pár perc múlva, hogy megtudjuk, ki mire jutott.
Várom a reakciót a többiektől. Nem igazán tetszik a tervem, de jobb nem jut eszembe, mint a különválás. Remélem, a többieknek van jobb ötlete. Hiába, ezért nem én vagyok a főnök.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 4:03 pm

Aranyszem csak rábólint a dologra, és az övében kezd kotorászni, közbe szóvá is teszi a dolgot.
- Szerintem is, a ház elég nagy, és gyorsan kell lennünk. Batman hangjából ítélve nem sok időnk lehet. Van három ajtó itt, úgyhogy lesz mindenkinek egy iránya. Mondjuk szerintem mind ugyanarra a folyosóra vezet, de hát valahol el kell kezdeni. - Ezzel Holdfényre néz, aki nem szól egy szót sem, ő sem tud jobbat kitalálni látszólag. A keresgélésnek az övében véget ér, és kivesz egy-egy headset-et. A kezeitekbe nyomja. - Na ezzel tarthatjuk a kapcsolatot. ha valami gond lenne, akkor a kinti "erőknek" is szólhatunk. Akkor jön az erősítés. Megvan a menekülési terv is, majd megtudjátok ha szükségetek lesz rá. - Egy mosollyal zárja a dolgot, mint mindig. Jópofának tartja magát, amit látszólag Holdfény nem nagyon értékel, de sok jó is van Aranyszemben, hogy ennyit még lehessen tolerálni. A nyomozó elindul a jobb oldali ajtóhoz, és fülét rátapasztja. Egy pillanatig hallgatózik, és résnyire kinyitja az ajtót. Kiles rajta, majd ki is megy. Holdfény még vár a választásodra, de utána ő is elindul a saját útján.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:53 pm

Aranyszem támogatja az ötletemet, majd egy rövid kutakodást követően átad egy headsetet a kapcsolattartásra. Viszont... milyen "kinti erőkről" beszél? Talán Batmanről? Nem, inkább arról a gyönyörűségről a kormánynál. S szerintem a többes szám még a furgonra vonatkozik, bár lehet, Batman is a közelben van, de ezt nagyon kétlem.
Miután végzett a beszédével, elindul a jobb oldali ajtó felé, majd a szükséges óvintézkedések megtétele után kimegy. Holdfény láthatóan rám vár, melyik utat választom. Úgy érzem, teljesen mindegy, mert úgy sem tudom, melyik merre vezet. Csak egy belső hang alapján döntök:
- Én balra megyek. Sok sikert - búcsúzom el a mágustól, miközben felteszem a főnöktől kapott kütyüt.
Ezután lassan elindulok az ajtó felé. Ha van kulcslyuk, kikémlelek, hogy látok-e valamit, majd én is megpróbálkozom a hallgatózással. Ha nem látok és hallok semmit, lassan kinyitom az ajtót, de csak hogy éppen kilássak mögüle. Ha tiszta a terep, szélesre tárom, kimegyek és becsukom magam mögött. Ezután felmérem, hogy mégis hol vagyok és megnézem, milyen elrejtőzési lehetőségeim vannak, ha jönne valaki.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 2:30 pm

A kulcslyukon csak egy egyszerű folyosót látsz, semmi mozgást nem látsz. A hallgatózás már kicsit több sikerrel jár. Igaz a hangok és zajok nem onnan jön ahonnan számítani lehetett rá. Aranyszem hallhatóan nem a lopakodás mestere, előbb egy vázát ver le, utána egy asztalba rúg bele. Holdfény közben csak a fejét fogja társatok képességei hallatán. Végül kinyitja az ajtót, és kisurran a szobából. Te is kilesel rajta, és most már emberi mértékkel is megláthatod a díszes folyosót. Ahogy számítani lehetett, mind a három ajtó egy folyosóra nyílt. Aranyszem az ellentétes irányba halad, míg Holdfény a szemközti szobába tűnt el. Neked a folyosó másik fele jut. Hét ajtó, három jobbra, négy balra. A folyosó végén pedig egy földszintre vezető lépcső. Minden csendes legalábbis a riasztó, és Aranyszem csörtetésén kívül. A helyiség meglepően túldíszített, kis virágtartó asztalkák a fal mellett, méregdrága eredeti festmények a falon. Egy giccsparádénak tűnik az egész, legalábbis elsőre, de második pillantásra felfedezhető a jó ízlés is.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 3:52 pm

Oké, nem látok semmi különöset a kulcslyukon keresztül. Ez bizakodásra ad okot, de még kémlelek picit. A hallgatózásnál majdnem infarktust kapok a hirtelen jött hangra. Meglepetésemre nem is a vizsgált irányból jön a hang. Odafordulok, de csak Aranyszemet látom, aki kissé bénázik. Öregem... marhára megijedtem. Holdfény látványa viszont mosolyt csal az arcomra. Nekem is kábé ez jutott eszembe. Fura, hogy a főnök... ilyen.
Mikor meggyőződtem, hogy kint minden okés, kimerészkedem és becsukom az ajtót. Egy folyosón vagyok, tele festménnyel. Mozgás nincs, gondolom minden őr kint van a kertben. Akármi is volt a baj, nagyon jól jött, azt hiszem, megkönnyítette a dolgunkat. Persze nem árt óvatosnak lenni, bármikor visszajöhetnek, sőt meg is erősíthetik az őrséget. Jó lesz sietni, de csak óvatosan.
Mielőtt lemennék a földszintre, ellenőrzöm a fenti szobákat, nem hiányzik meglepetés a hátam mögül, meg az is lehet, hogy valahol az emeleten van a nő. Sajnos nincs időm hallgatózni minden szobánál, így a tervem az, hogy lassan benyitok minden szobába körülnézni. Ha nem találom meg Carla Vitit valamelyik szobában, vagy valami érdekes dologra nem bukkanok, megpróbálok lemenni a földszintre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 3:16 pm

//Na akkor én döntöm el melyik szobába nyitsz be először. Nem várakoztathatom a leggyönyörűbb riporterünket.//

Benyitsz találomra az első szobába igaz minden előkészületet megtéve, hogy ne érhessen meglepetés téged. Nem látsz senkit, igaz nem is egy ilyen szobára számítasz, egy ilyen házban. Mintha egy lázadó rocker, és EMO mániás élne ebben a meglepően tágas szobában. A poszterekről a falon, és a berendezésről megállapíthatod, hogy fiatal az itt lakó, és ami még fontosabb nőnemű. Csak egy lépést teszel be, hogy tényleg átláthasd a dolgokat, az ajtó becsapódik mögötted. Egy meglepően csinos, és mérges szempár néz vissza rád.
Falcone birtoka - Page 2 F4mlgg
A lány lassan végigmér, és kényelmes tempóban elidőzik domborulataidon. Egy hirtelen vagy támadó mozdulatot sem tesz, csak szépen lassan az ablak melletti asztalra ül, és onnan szól hozzád.
- Megtudhatnám mit keres a birtokunkon, sőt ami még fontosabb mit keres a szobámban? Tudja egyáltalán ki vagyok, és hogy egy hajszálon függ az élete? - A hangja erőteljes, parancsoláshoz szokott. Egy pillanatra se bizonytalanodik el, sőt mi több a félelem legapróbb jelét sem látod rajta. Talán csak a Falcone vér beszél belőlem, vagy az eddig érinthetetlen családba tartozás nyomta rá a bélyegét a jellemére.

A riportert, és Viti kisasszonyt a riasztó megszólalásakor azonnal biztonsági emberek csapata vette körül. Gyors ellenkezést nem tűrő javaslatokkal, feltereltek titeket az első emeletre, és nem is tudod melyik ajtón, de betereltek. A riasztó még mindig zajong, ti pedig már nem tudtok megint elszakadni egymástól. Az őrökből öten őrzik a szobát, és még zsúfoltságnak is lehetne mondani, ha nem akkora lenne ez a helyiség, mint maga a házad.
Kényelmesen ültök egymással szemben egy hasonló asztalnál, mint ami lenn volt. A helyzet ugyanolyan, csak a fülsiketítő riasztó emlékezetesebbé teszi. Lucia próbálná valamivel elütni a dolgot, de ő is tudja, hogy aki betör Falcone család birtokára az őrült, vagy akkora erővel rendelkezik, hogy komoly fenyegetést jelent.
- Úgy néz ki most már tud valamiről írni. - jegyzi meg végül kicsit fanyarul.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 4:44 pm

~Ó, ne már! Ezeknek is ilyenkor kell idejönniük, bárki legyen is az~
dühösen követtem a testőrök utasításait, bár kissé megnyugtatott a
profizmusuk. Egy nagy szobába érkeztünk... egy nagy házba, a kis házon belül.

~Van mit a tejbe aprítaniuk,az már biztos~ gondoltam magamban és próbáltam mindent megjegyezni amit láttam odabent. Kényelmesen elhelyezkedtem a felkínált székbe és szemügyre vettem a vendéglátót. Nagyjából ugyanolyan ideges lehetett ő is, mint én, csak más miatt.

- Igen, úgy néz ki Ms. Vitti. Remélem elfogják a betolakodót, illetve betolakodókat, bárkik legyenek is. Első cikknek minden esetre jó lesz... már, ha minden rendben megy. De miért ne lenne így? - mosolyodom el biztatóan, pedig belülről azért nem vagyok nyugodt.

~Na mi van, ennyire bejövök a bűnözőknek, hogy követnek? Remélem írhatok valami szaftosat ebből. A kis hülye Vale-nek az orra alá dörgölhetem, ahahaha!~ élvezem ki az egész ízét.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 10:49 pm

Az első szobába érve elég fura látvány tárul elém. A szoba tele van poszterekkel különböző rockbandákról, meg egy-két máshonnan ismerős alakról. Persze mindet nem ismerem, de nem hiszem, hogy ez a családfő ízlését tükrözné. Valahogy nem tudom elképzelni, ahogy az öreg Falcone ördögvillát mutogatva pogózik egy koncerten. Bár biztos vicces látvány lenne. Vajon kinek a szobája lehet ez?
Belépek, hogy jobban szemügyre vegyem a szobát, de amint belépek, becsapódik mögöttem az ajtó. Frászt kapok, hogy mindjárt kinyír valaki hátulról és idegesen fordulok meg, de megdöbbenésemre egy csinos kiscsajt látok magam előtt. A meglepetéstől köpni-nyelni nem tudok. Gyanakodva végigmér, majd nem valami szimpatikus hangnemben kezdi meg a társalgást.
- Megtudhatnám mit keres a birtokunkon, sőt ami még fontosabb mit keres a szobámban? Tudja egyáltalán ki vagyok, és hogy egy hajszálon függ az élete?
Basszus, hogy is felejthettem el...?! Azt hiszem, ez Carmine Falcone lánya. A neve nem jut eszembe, de nagy valószínűséggel ő lesz az. Azt hiszem, most nagy kovászban vagyok.
- Helló, őő, a nevem Sárkány - kezdem. Megpróbálkozom egy kis bizalommegnyeréssel, bár valószínű, egy ilyen lánynál nem jön be. Azért hátha. - Tetszik az ízlésed. Nekem is nagy kedvencem ez a banda - mutatok rá az egyik poszterre. - Remélem nem baj, ha tegezlek. Szóval... Bevallom őszintén, hozzád totál véletlenül néztem be. - Gyorsan végigmérem és akaratlanul csúszik ki halkan: - Bizonyos értelemben nem is bánom... - Fene... hülye! Megpróbálok tudomást sem venni az előző beszólásomról, bízva benne, hogy nem hallotta meg, majd megköszörülöm a torkom és visszaváltok normál hangra: - A hajszálról meg ja, tudok, de hidd el, nincs más választásom és nem is akarok bajt, a riasztót sem én indítottam be. Csak beszélnem kell valakivel négyszemközt, ennyi az egész.
Feszülten figyelem a reakcióit és a mozdulatait, de enek próbálom nem jelét adni. Hiába nem akarom bántani, ha megpróbál sikítani vagy valami gombbal jelezni a testőröknek, megpróbálom lefogni és a száját befogni. Bár remélem, erre nem kerül sor.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone birtoka
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: