DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone birtoka

Go down 
+4
Michael White
Sylvian Kervin
Vadmacska
Kétarc
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 10:31 am

A kis szobába a nőknek újra felszolgálják a teát. Úgy néz ki ebben a házban mindenhol tartanak egy méregdrága porcelán teáskészletet, és friss forró teát. A beszélgetés folyna tovább, mikor kintről a folyosóról hangos csörtetés csörömpölés hallatszik. Hallhatóan egy vázát vert le valaki az egyik kinti kis asztalról, és még káromkodik is egy keveset mellé. Viti kisasszony forgatja a szemét.
- Manapság már nem lehet jó beosztottakat találni. Több kárt csinálnak, mint amennyi hasznot. Milyen első cikkről beszél, ha jól tudom ön már elég tekintélyes szakmai múlttal rendelkezik. - A biztonsági emberek képzéséről nem tudsz sokat, de annyi biztos, hogy az első rangú pincérkedés is a megtanulandók között van. Még egy kis sütemény is felkerül az asztalra.

Eközben Sárkány szorult helyzete még jobban az lesz. A megjegyzései magja nem találnak táptalajt, és a saját nevének bevallása se a legjobb húzás. A hírnév átka, hogy mindenki azt hiszi, hogy a város védelmezője vagy, és le akarod vadászni a szervezet bűnözést. Az ízlést dicsérő szavak leperegnek a lányról, talán egész életében ezt hallgatta a szolgáitól, így nem teszel rá nagy hatást. Az alakjára tett megjegyzést meg sem hallja.
- Na és ki lenne az a bizonyos személy? Talán csak nem egy szerelmi vallomásra készülsz? - Lassan elindul feléd, és ő is végigmér minden oldalról téged. - Nem úgy nézel ki, mint egy hősszerelmes. Még egy virágot, vagy ajándékot sem szorongatsz a hátad mögött. - Végül megállapodik az ajtónál. Csak neki dül, de ez elég ahhoz, hogy tudd erőszak kell ahhoz, hogy a lányon keresztül kijuthass. Vagy a nyitott ablak, de az meg a kert felé vezet, ami nem a legbiztonságosabb hely, de talán biztonságosabb, mint ez a szoba.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 1:20 pm

Ahogy gondoltam, nem sikerül megnyernem a bizalmát. Azért egy próbát megért szerintem. S úgy tűnik, felismert a nevem alapján. Talán eddig azért nézegetett, mert ismerős voltam, csak nem tudott hova rakni. Hát, most már tuti, hogy tud és valami azt súgja, nem örül nekem. S ez az oldalazás az ajtóhoz… nagyon nem tetszik nekem. Van egy olyan érzésem, hogy nem illegeti magát, hanem inkább ki akar slisszolni vagy kiszólni. Hogy az a… azt hiszem, ez nem az én estém.
Nem akarok erőszakot alkalmazni a lányon. Utálok nőket megütni és szerencsére eddig nem is volt igazán erre szükség. Talán itt az ideje…? Elképzelhető, de amíg lehet, próbálkozom más megoldással. Eddig nem szerepeltem valami fényesen a beszélgetést tekintve, ideje, hogy taktikát váltsak. A hangomba magabiztosságot csempészve nyugodtan szólalok meg:
- Persze, én modern lánykérő vagyok: amivel udvarolok, az az információ. Na figyusz, mert nincs időm hülyeségekre. Carla Vitinek hoztam infókat, de ha kiszólsz bárkinek, kimegyek azon az ablakon – mutatok hátra - és sose tudjátok meg, mit tervez ellenetek Maróni, csak mikor már túl késő. Szóval mi legyen? – teszem fel a kérdést, miközben a lábam induló helyzetbe rakom az ablak felé.
Próbálok nyugodt lenni és várom a reakciót, miközben azon tűnődöm, mi legyen, ha valami számomra kedvezőtlent csinál a csajszi. Ha szól az őröknek, oké, rólam már tudnak, Holdfény és Aranyszem ittlétére azonban még nem derült fény. Szóval ha én lépek, valószínűleg rám tapadnak, ők meg talán zavartalanabbul tehetik a dolgukat. Talán kívülről segíthetnék nekik, akár figyelemeltereléssel is, vagy valahogy vissza is tudnék kerülni a házba. Vagy próbáljam meg megakadályozni erőszakkal, hogy szóljon valakinek? Mégis hogy? Kapjam el, fogjam be a száját és üssem le…? Áh… Fene… Talán ha elhúznám a csíkot, nagyobb hangsúlyt kapnának a szavaim… Nem. Inkább megpróbálom elkapni az előbb elképzelt módon. De remélem, erre nem lesz szükség.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 7:32 pm

- Természetesen, a megbeszélésünk utáni első cikkről van szó. Igen, írtam már elég sok cikket, például most készülök egy álarcos gonosztevőről írni, akivel összehozott a rossz sors. - fújom ki a hajam a szemeimből, majd megigazítom a kezeimmel. Közben újabb teát kezdek meg és bekapok pár falat kisebb süteményt is. Lenyelem, majd folytatom a beszélgetést.

- Ó, hát reméljük, hogy a testőri feladataikat jobban ellátják Ms. Vitti! -
mondom mosolyogva, próbálva elütni ezzel a kis poénnal a felgyülemlő feszültséget. Még mindig szól a riasztó, tehát még nem múlt el a baj.

- Ön szerint ki lehet? Valami álruhás, vagy csak egy sima bandita? Ki az, akinek van mersze megtámadni önöket? Vagy nagyon magabiztos, vagy nagyon őrült. Remélem elkapják! -
folytatom tovább.

~Remélhetőleg semmi komoly és jól ellátják a baját az ilyen nem normálisnak. Azt is remélem hogy egyedül van... bár ezt kétlem. Batman egyedül lenne, de nála nem szólal meg a riasztó, úgy hírlik, nagyon ügyes egy féreg.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 10:40 pm

A fenyegetés, és megtévesztésnek nem dől be a fiatal Kitriana. Falcone család úgy látszik annyira vaskalapos, hogy sohasem dolgoztatott eddig még maszkosokkal. Ez a jelző pedig rád tökéletesen megfelel, így a lány csak fintorít egyet, és a riasztó újabb szólamát hallgatva, válaszol is neked.
- Hát csak tessék ugorj. Vagy azt is elmondhatnád mit akarsz a nagynénémtől? És mi is ez a Maróni családdal kapcsolatos ügy? - Teszi fel a kérdést, amire te se igazán tudod a választ. A folyosóról jövő hangok nem változnak míg egyszer csak felhangzik egy kiáltás.

Lucia elgondolkodik a válaszon. Ki is lehet azaz őrült, aki a város legbefolyásosabb, és legveszélyesebb szervezetével kikezd. A hangokból ítélve lövöldözés még nem történt, így vagy ügyesen elbújt a behatoló, vagy éppen annyira ügyes , hogy még lövöldözni sem maradt ideje a biztonsági embereknek.
A gondolatokat, amiket sikerül megfogalmaznia a fejében Lucia Viti, már éppen szavakba öntené, mikor kopogtatás nélkül kinyílik az ajtó. Csak résnyire, és a testőrök azonnal reagálnak. Fegyverek szegeződnek a hirtelen betüremkedő fejre. A fejre mely maszkos, fekete szinte teljes arcot takaró. Csak bepillant, és mielőtt még bármi is történhetne kirántja. Az ajtó becsapódik, a testőrök tétlenül néznek egymásra. Körbeveszik a két védendő személyt, fegyvereiket az ajtó felé irányítják, ahonnan egy férfi kiálltál hangzik fel.

Holdfény kicsit meglepődve az ajtónak támaszkodva, kiereszti a hangját.
- Fiúk megvan!
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 10:43 am

- Talán itt az ideje figyelmeztetni az őröket, Ms. Vitti. A férfi nem egyedül van, mint azt hallottuk. Én a helyében ebből a szobából is távoznék, ha elfogadja a jó tanácsot... már ha van rá lehetőség. Elnézést kérek, ha kioktatónak tűnök, segíteni szeretnék. Nagy a valószínűsége, hogy a gonosztevők nem értem jöttek... - mondom kissé idegesen, de őszintén. Itt már elég nagy lövöldözés is lesz, így megpróbálok fedezékbe húzódni... Valami mögé.

~Syl, te úgy látszik mostanában rosszkor vagy rossz helyen. Talán előnyt kellene ebből kovácsolnod.~ gondolom magamban, de jelenleg semmi sem jut az eszembe. A maszkos férfi túlságosan magabiztos volt, azt sem értem, miért nem lőttek rá a testőrök... Várakozom, mi lesz a vége és benyúlok a táskámba, hátha lőnöm kell. Abban azért jó vagyok. A fegyver markolata hűvösen simul majd a kezembe, hacsak meg nem akadályozza ezt valaki... Illetve valami.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 11:26 pm

Úgy tűnik, nem jött össze a megijesztés. Viszont a figyelmét láthatóan felkeltettem, ez egész jó.
- Bocs, de egy kislánynak nem adhatok át ilyen infókat. Olyannal akarok beszélni, aki benne van a család ügyeiben.
Ekkor hallom meg Holdfény hangját. Kimered a szemem az ijedtségtől és a meglepetődéstől. Basszus... Pedig talán óvatosabban, akció nélkül is meg lehetett volna oldani. Most már mindegy. De... ez a lány nem tudja, hogy ki ordított... talán úgy is felfoghatja, hogy pont Maróniék vannak itt. Talán nem gyanakszik rám.
- Maradj itt és bújj el, ezek azt hiszem, Maróni emberei - mondom parancsolón, de idegesen, hogy hihető legyen. Mondjuk így is ideges vagyok.
Ha ellenkezne, mielőtt kifutna és sikítana, megpróbálom elkapni, befogni a száját és bezárni a szekrénybe. Ha ezzel megvagyok, vagy nincs fennakadás a lányból adódóan, kirohanok a szobából, vissza abba, ahonnan kijöttünk és arra a folyosóra, amerre Holdfény ment. Remélem, valahol a folyosón lesz, de ha összefutok Aranyszemmel, amire nagy az esély, együtt biztos megtaláljuk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:25 am

A meglepetésen azonnal túlteszik magukat a testőrök, és fegyvereiket a kezükben tartva kibiztosítják azokat. Titeket a sarokba terelnek, mivel a szobából csak három ajtó nyílik és mindegyik a folyosóra. Félkört alkotnak, hogy teljesen védve legyetek a testükkel, és fegyvereiket az ajtóra fogják. Az idegeitek pattanásig feszültek, és a legkisebb mozdulatra is azonnal lőni fognak.
A figyelem most nem Kervinen van, ezért senki sem veszi észre, ahogy a női mindent elrejtő retiküljében matat. A fém tökéletesen simul a kezedbe, és most már fel vagy vértezve minden ellen. Vagy legalábbis majdnem minden ellen.

A lány megadólag jelzi, nem akar ő erőszakot elkövetni senkin, és azt se szeretné ha a férfi támadna rá. Így csak a fejét ingatva enged utat, a társának segítségére siető Sárkánynak. Úgy látszik a látszat nem csal, és a lány sokkal okosabb vagy tapasztaltabb, mint amilyennek látszik. Te kirontasz az ajtón, és meglátod, ahogy Holdfény az ajtó mellett támaszkodik, és máris magában mormol valamit. Aranyszem a másik oldalról rohan, veled szembe. Úgy néz ki pont a bejutásotokkal szemben lévő szobában volt a keresett személy.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 2:40 pm

A lány félreáll, így mehetek is az utamra. Helyes, egy gonddal kevesebb. Hacsak nem akar azután kavarni, miután leléptem. De csak nem... Mondjuk már mindegy, nem fogom bántani akkor sem.
Futok arra, amerre Holdfényt láttam utoljára, hamarosan újra fel is tűnik előttem, ahogy egy ajtónál áll és valamit mormol. Gondolom valami varázslat. Meglepődöm, hogy Carla ilyen közel volt hozzánk, de legalább nem kell keresgélni, vagy mást csinálni... fogalmam sincs, hogy végződött volna a kis beszélgetésem a csajszival. Aranyszem is megjelenik és felénk fut.
Odaérvén Holdfény mellé, én is a falnak támasztom a hátam, majd mikor úgy tűnik, nem zavarom a kncentrációban, megkérdezem:
- Mit láttál bent? Hányan vannak?
Gondolom van bent valami testőr, vagy ilyesmi. Elvégre nem hiszem, hogy ha nem így lenne, kint várna minket magában duruzsolva. Miután válaszolt (ha egyáltalán válaszol, nem tudom, mennyire van elfoglalva) Aranyszemhez fordulok:
- Mi megyünk be, vagy hívjuk ki őket teázni? Van terved?
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 4:18 pm

~Ezek profik, kíváncsi leszek, hogy az ellenfelek milyenek lesznek... Remélem túlélem azért...~ a fegyver markolata jólesően simul a kezembe. Várakozom, mint a testőrök, nagy a valószínűsége, hogy nem mi fogunk lépni, ami szerintem elég nagy hiba. MI lesz ha bedobnak egyszerűen valami füstgránátot, mint a filmekben és akkor vége a nagy védelemnek... Kíváncsi vagyok, mint fognak lépni, így én próbálok a fedezék felé húzódni, minél kevesebbet láthasson belőlem az aki belép.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:20 pm

Holdfény még nem válaszol előbb befejezi a kántálást, és kezéből sárgás fény kezd el villogni, mint egy stroboszkóp. Rád néz, majd Aranyszemre. Egy pillanatra fel, mint aki a saját gondolataiban próbál olvasni. Eddigre már mindketten odaértek hozzá.
- Nem tudom. Nem láttam jól, de többen, mint amennyien mi vagyunk. - Hadarja gyorsan, és a villogás abbamarad. A kezeiben legalább egy tucatnyi félhold alakú tárgy tűnik fel.
- Na akkor Sárkány rajtad a világ szeme. Tiéd az ajtó. Törd be nyomd addig, míg el nem találod a másik falat. Én mögötted leszek. - Adja ki a meglepően erőteljes parancsokat. Úgy néz ki a jellem harcban mutatkozik meg igazán. Holdfény tesz egy félkört, és a félholdakat belevágja a falba. A fegyverek áthatolnak a falon, minden nyom nélkül.

A bent lévőknek ekkor gyorsulnak fel az események. Az eddigi társalgást, most felváltja a meglepetés, és egy kis pánik. A falon sárga dobócsillagok jelennek meg, és villámgyorsan vágódnak át a szobán. Az első testőrt eltalálja, aki felkiált, és vaktában elkezd lövöldözni. A többiek megpróbálják elkerülni, és ketten még rá is vetik magukat Lucia Vitire. Aki csak tűri, ahogy testőrei a védelmezőleg a földre teperik. Az egyik még fel is kiállt "Feküdj". A vendéggel senki sem foglalkozik, nem azért fizetik, hogy védjék a riportert.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 3:37 pm

A földre vetem magam, mikor azok a micsodák bekerülnek a szobába, próbálok az egyik sarok felé igyekezni, ha lehet takarásba legyek az ajtótól.

~Na szép, ez meg mi a franc volt? Ahhoz képest, hogy még semmit sem csináltak a behatolók, máris előnybe kerültek. Azt hittem Falcone-ék profikat alkalmaznak.~ dühöngök magamban. A pisztolyt mégsem veszem elő, nem látom értelmét. Meg kell várnom, amíg alkupozícióba kerülök az életemért. Várom, hogy bejöjjenek a támadók... És végezzenek velük.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 5:08 pm

Miután Holdfény befejezte a mormolást, két sárga valami jelenik meg a kezében. Nézem egy darabig, de persze a szavaira is figyelek. Szuper, tehát nem tudjuk, hányan vannak. De legalább megvan a célpont. És végre kirajzolódik az is, mit varázsolt. Fura, félhold alakú tárgyak jelennek meg a kezeiben. Azt hiszem, fegyverek akarnak lenni.
- Na akkor Sárkány rajtad a világ szeme. Tiéd az ajtó. Törd be nyomd addig, míg el nem találod a másik falat. Én mögötted leszek. - intézi felém a szavait Aranyszem.
Egy pillanatra zavarba ejt. Ezt mégis hogy gondolja? Szitává fognak lőni minket ha bemegyünk! Inkább csak simán be kéne törni az ajtót, megvárni, míg kilövik az összes golyójukat és utána bemenni, vagy áttörhetném valamelyik oldalfalat egy másik szobából és míg felém lőnek, addig ők az ajtó felől támadhatnának. Már fel is vetném, de ekkor lép akcióba Holdfény. Elhajítja a fegyvereit, amik megdöbbenésemre áthatolnak a falon, de gyorsan eszmélek. Ez remek, eszembe se jutott, hogy tud ilyet! Itt a pillanat.
Most! Előveszem a kardot, hogyha lőnének, legyen esélyem kivédeni a golyókat és ezzel egyidejűleg berúgom az ajtót. Nagyon gyors terepszemlét tartok, hogy lássam, körülbelül hányan vannak és merre. Ha van esély, odaugrom egy nagyobb csoporthoz (amennyiben szét vannak széledve, ha egy helyen vannak, akkor közéjük), leguggolok és így próbálom meg elgáncsolni őket, illetve a egymáshoz vágni egyeseket. Ha viszont nem működött volna rendesen társam figyelemelterelése, akkor fegyveremmel védekezve visszahúzódom a fal mögé és Aranyszemet is odarántom, mielőtt ementálit csinálnának belőle.

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 5:55 pm

Az ajtót berúgja Sárkány, ami nagy csattanással a falnak vágódik. A hős belép, és a testőrök még éppen csak megpróbálnak feltápászkodni. A látvány nem semmi. A "dobócsillagok" két őrt találtak el, akik látszólag megvakultak. Legalábbis nem látják mi is történik, csak a hangra figyelnek fel. Sárkány odaugrik a legközelebbi testőrhöz, és egy bordarecsegtető rúgással a szoba másik oldalán lévő testőr felé indítja meg. Az öntudatlan férfi test átrepül a szobába, de célt téveszt, a világtalanul lődörgőt találja el, és küldi mindkettőt az eszméletlenség állapotába.
Aranyszem káromkodva követi őt, és elrugaszkodva teli talpal zúdul Lucia Viti-t őrző testőrök kompániájára. Akár egy régi gyerekjáték, úgy néznek ki. Kicsi a rakás, tetején Aranyszem üt, rúg, és próbál mindenkit kiütni, természetesen a hölgyön kívül. Holdfény lép be utolsónak a szobába, és szürkés derengés járja át a testét, egyetlen rugaszkodásra átszeli a szoba légterét, és próbálja meg földre vinni a fegyveréért matató testőrt.
Ezt Slyvian végignézi, de szerencséjére senki sem foglalkozik vele. A betörők triója közül felismeri Sárkányt, és Aranyszemet. A város védelmezőit, így talán már van valami fogalma miről is szól ez az egész. Egyik betörő sem gondolja veszélyesnek, így nem is foglalkoznak vele. Legalábbis még nem.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 11:27 pm

Miután betörtem az ajtót, egy gyors pillantással megbizonyosodhattam afelől, hogy Holdfény taktikája bevált, így megkezdhetjük az akciót. Odabent több őr is van, néhány Vitit védi, pár meg vakon tántorog. Egy fazont viszont túl veszélyesnek ítélek, így őt támadom meg először. Odapattanok hozzá, majd olyat rúgok bele, hogy eltalálja egy másik társát is, aki éppen a fegverét próbálja meg előkotorni. Viszont a szög valahogy rosszul lett kiszámítva, így az egyik elvakultat találom el vele. Azt hiszem, majd próbálok focilabdával gyakorolni az ilyen helyzetekre. Bár az valamivel kisebb és könnyebb is, mint az ember, de célnak szerintem megteszi. De végülis nem panaszkodhatom, eggyel kevesebb van talpon!
A szemem sarkából Aranyszem támadását látom a Vitit védők felé, valamint Holdfényt is megpillantom, amint az imént kipécézett klienst próbálja hatástalanítani. Úgy gondolom, el tud vele bánni, Aranyszem viszont több testőrrel is viaskodik, így felé indulok el. Ha valamelyiknek sikerülne előkapni a fegyverét, kardommal odasuhintok, hogy levághassam a csövet, majd szabad kezemmel orrba nyomom. Ha nem kell a fegyverektől tartani, akkor csak simán a beverést alkalmazom, hogy takarékra álljon a muki, míg a másikat Aranyszem nyomja le, vagy legalábbis remélem.

Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 7:33 am

//Csak szólok, hogy fogalmam sincs, mi ez az egész Razz//

~Aranyszem, Sárkány. Köszönjük, hogy beugrottak!~ rájuk emelem a pisztolyt, miután kiveszem a táskámból. Sajnos egyik sem tiszta célpont, így várok egy kicsit, amíg elverik a testőröket. Nem tudom, hogy honnan vették őket, de eddig nem túl biztató a munkásságuk. Egy fotel mögé próbálok helyezkedni és onnan célozni, hátha nyújt valami védelmet ezek ellen. Van még egy B tervem, de egyelőre még vacillálok. Bízom benne, hogy volt értelme ezeket a testőröket felfogadni...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 2:57 pm

Riporteri érzékektől vezetve megtalálja a megfelelő búvóhelyet, és a kényelmes fotel mögött be is tudja célozni mindkét bűnüldözőt. Sajnos ez már nem kerüli el a figyelmét a trió tagjainak. Aranyszem szúrja ki az új fenyegetést, de mivel el van foglalva, csak szavakba tudja önteni.
- Ne lőjön mi a jófiúk vagyunk! - Kiáltja két pofon között. Kicsavarja az egyik testőr kezéből a fegyvert, és egy olyan csapást ereszt meg a férfi állának, hogy azonnal el is ájul. Sárkány mielőtt még veszélyessé válhatna a másik testőr, egy ütéssel küldi őt is az eszméletlenség állapotába.
Holdfény tovább repül a levegőben, mikor elhangzik az első lövés. A mágust vállon találja a golyó, és lezuhant a földre, de ezt is a varázslata alatt. Így olyan lassan esik le, mintha csak egy lassított felvétel lenne.
Lucia Viti közben csak nyöszörögni tud a súlyos férfi testek alatt, de nem a kéjtől, hanem attól, hogy oxigén nagyon nehezen tud bejutni az összenyomott tüdejébe. A nemrég elsült fegyver, pedig újra célra tart, és most a még talpon lévő hősöket célozza meg.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:08 am

- Ennyi eszetlent egy rakáson! Abbahagyni! - kiáltom el magam és a behatolók mellé lövök, majd azon nyomban a legközelebbire fordítom a fegyvert. Hirtelen elegem lett, főleg abból, hogy megmondják mit tegyek, és ez különösen sokszor volt már.

- Másszanak le a védencükről mielőtt megfullad... Úgy kérdezni is nehezebb lesz ostobák! - mondom nekik mérgesen, de továbbra is célozva a két "jófiúra".
~Utálom az önbíráskodó maszkos marhákat. Kissé túl sok lett a városban hirtelen. Ezeknél nem múlt el a farsang...~ mérgelődök tovább magamban és figyelek arra, hogy ha mégis többen lennének ne lepjenek meg. Reménykedve figyelem az eseményeket... Bár engem nem nagyon izgat, ha rajtam kívül más meghal, de hátha lehet ezekkel az idiótákkal normálisan beszélni...
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:59 am

Ott termek Aranyszem mellett és egy pofonnal a földre küldöm egyik ellenfelét, míg ő a másikkal van elfoglalva. A felordítása után veszem csak észre, hogy van még egy személy a szobában. Egy csinos nő gubbaszt a fotel mögött, miközben ránk szegezi a fegyvert. Ez vajon ki a fene lehet? Nem hinném, hogy testőr, de akkor miért van nála fegyver…?
Ekkor hallom meg a lövést. A hang irányába fordítom fejem és Holdfényt látom véres sebbel a vállán hátraesés közben. Úgy zuhan, mint Neo a Mátrixban. Elönt a bűntudat, úgy érzem, ez az én hibám. Ha neki segítek és nem Aranyszemnek, talán nem sebesült volna meg. Ha meghal… Erre nem szabad gondolni!
Forróság lepi el arcomat, miközben a társamat lelövő testőr újra célra tart, ezúttal minket. A nem rég észrevett nőci is mellénk lő és fenyegetőzik. Basszus... Hogy fogunk kimászni ebből...? Egy társunk már a földön, ránk meg két fegyver szegeződik. El kéne tűntetni ezeket a fegyvereket, de hogyan...? Nem tudok két felé szakadni és azt sem, Aranyszem mit tud ilyen helyzetben tenni.
Akármi is lesz, meg kell bíznom a főnök képességeiben. Nagy fiú már, tud vigyázni magára. Igaz, ezt gondoltam Holdfényről is és meg lett az eredménye... Nem, nem szabad így gondolkodnom.
Amilyen gyorsan csak tudok, lehajolok, felkapom a még Vitin lévő testőrt és megpróbálom eltalálni vele a ránk célzó férfit. A kardot eközben magam elé tartom, hogy ha úgy adódna, tudjak védekezni bármelyik irányban. Miután megvolt a dobás, hátraszaltózva próbálok meg félreugrani az esetleges további lövésektől.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 5:46 pm

Sárkány kirántja Aranyszem alól az utolsó előtti eszméleténél lévő testőrt. A férfi tehetetlenül csúszik ki a "szendvicsből, ami nem túl jó hatást gyakorol a másik két résztvevőre. Sárkány erejének teljében pályára állítja a férfit, és ez már tökéletesen eltalálja a fegyverest, aki csak dermedten figyeli, ahogy munkatársa reptében közeledik felé. A két testőr nagyon koppan utána elhallgat. Aranyszem és Lucia Viti megviselten próbálják összeszedni magukat, Holdfény pedig ülő helyzetbe küzdi magát, csak hogy szembe fordulhasson az új fenyegetéssel. Riporter egyetlen fegyverrel sakkban tartja a társaságot, akik eddig nem tettek semmit, legalábbis még nem.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:50 pm

Hirtelen én kerültem a középpontba, amit általában nem bánok, de most azért nem örülök neki. Én lettem a fenyegetés, ami ravasz mosolyt húz az arcomra.
~Nézd már Syl, figyelnek rád... Nyilván a pisztoly miatt, de azért ez kellemes érzés. Egyik fél sem tudja, hogy kinek az oldalán állok... vagy legalábbis nem biztosak benne.

- A mormoló Holdfény urat nem szeretném hallani beszélni, mert idegességemben kénytelen lennék lőni... - mondom most már magabiztosan. Bár a helyzet kissé komikus lehet, hiszen félig a fedezékem mögül papolok.

- Szóval betörő urak és itthoniak, talán megbeszélhetnénk, hogy mi legyen, mielőtt bárkinek baja... Akarom mondani nagyobb baja esne. Nézze Ms. Vitti, talán érdemes lenne meghallgatni őket, bár tény, hogy a rendőrségnek lesz mondanivalójuk, mikor a riasztás után megérkeznek, de ez már legyen az ő bajuk. Mindenesetre nem lenne jó, ha bárkit le kéne lőnöm. Nem tenne jót a sminkemnek. - mondom nekik, még mindig abban reménykedve, hogy hátha elveszem az betörők figyelmét, illetve mindenki megnyugszik. Aztán majd én leszek a hős, mint mindig. A fegyverem csöve pedig továbbra is határozottan a maszkosokra orientálódik.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 10:10 am

Gyorsan cselekszem, mikor a pasast megragadom és eldobom. Célba is ér, nem vallok kudarcot, mint az előbb. Ujjonganék is örömömben, ha nem szegeződne ránk még egy fegyver, valamint csak most veszem észre, hogy kissé megviselte mind társamat, mind Vitit az akcióm. Zavaromban vágok egy kínos pofát, amit szerencsére nem látnak a maszkomtól. Nagyon halkan hozzá is teszem, hogy "Bocsi".
Közben meghallom az eddig bújkáló nőt és rá emelem tekintetemet. Érdekes... úgy tűnik, nem testőr, legalábbis a szövege alapján. De akkor mégis kicsoda? És meg akar minket hallgatni, legalábbis ezt mondja. Hümm... Talán csapda. De milyen lenne mégis? Akárhogy is, nem merem megkockáztatni, hogy támadásba lendüljek, akár a társaimat is lelőheti vagy engem, mire hozzá férkőzhetnék.
Úgy döntök, inkább kivárom, mit szól Aranyszem, elvégre ő a főnök. Ha én szólnék, lehet csak elbarmolnám a helyzetet, mint ahogy annál a lánynál tettem pár perccel ezelőtt, ezt meg ilyen szorult helyzetben nem merem kipróbálni. A fegyveremet azonban nem engedem, karomat készenlétben tartom, hogyha kell, használni tudjam kardomat védekezésre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 12:37 pm

//A hősök triójából egyedül Holdfény nevét nem tudod. Erre azért legközelebb figyelj. Másrészt soha nem hallottad még varázsszavakat mormolni.//

Aranyszem a fegyverrel nem törődve talpra kecmereg, a Sárkány okozta incidens után próbálja magát rendbe szedni. Megigazítja kalapját, és zöld ballonkabátját. Felsegíti Lucia Viti-t, hogy a megérdemelt pozícióját azért elfoglalhassa. A nő csak értetlenül, haragvó szemekkel nézi a jelenetet. Végül a maszkos védelmező megadólag széttárja a kezeit.
- Nyugodjon meg Kervin kisasszony. Nem akarunk bántani senkit. - Jutnak eszébe az eszméletlenül fekvő testőrök. - Legalábbis mostantól fogva. Azért jöttünk, hogy kiderítsük ki ölte meg Viti kisasszony testvérét. Ebben kérjük a segítségét. - Néz a meglepődött nőre. Aki nem tudja még mindig feldolgozni, hogyan is jött be a három maszkos idegen, és ennyi sérelem után miért akar neki segíteni. - Úgyhogy ha kérhetném rakja le szépen azt a fegyvert mielőtt erőszakhoz kellene újra folyamodnunk, a saját védelmünkben...
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:45 pm

//Jól van főnök! Igyekszem figyelni!//

- Megfenyeget, hogy ne fenyegessem? Érdekes módszer... -
mondom neki, majd leengedem a pisztoly csövét, csak "elfelejtem" eltenni. Mivel látom, hogy a szándékaik nem ellenségesek, hagyom, hogy a vendéglátóm - mert az övéké biztosan nem - szóhoz jusson. Odafordítom a fotelt és hanyagul beleülök, még mindig fegyverrel a kezemben.

~Nem bízok bennetek kurafiak! Még ha ilyen megnyerő is a modorotok... és fix, hogy számíthattok rá, hogy bekerültök a Gazette-be.~ gondolom magamban. Várom, hogy mire jutnak a betörők a vendéglátómmal.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:10 pm

Íjj bakker, igazán felsegíthettem volna Vitit...! Úgy lefoglalt a ránk tartott pisztoly, hogy elfeledkeztem erről. Na, még egy mínuszpont magamnak. Kellene egy listát vezetnem, hogy miben kéne változtatnom ahhoz, hogy igazi hős legyek. Hazaérve talán el is kezdem. Ha hazaérek, persze.
Aranyszem egész jól intézi a dolgot. Viszont honnan ismerheti ezt a nőt? Nem úgy néz ki, mint aki meglepődik azon, hogy honnan tudja a nevét. Talán ismerik egymást? Esetleg beépített ember lenne? De ha így van, miért kellett keresgélni...?
A nő leül egy fotelra, de még mindig kezében a fegyver, bár nem olyan veszélyesen, mint eddig. Én is leeresztem a kardomat, de el nem rakom. Fogalmam sincs, ki ő, de ha lőni támadna kedve, jobb, ha a kezemben van.
Odahúzok Vitinek is egy ülőalkalmatosságot, majd odasomfordálok Holdfényhez, hogy megnézzem, mégis hogy van. Gyötör a bűntudat a lövés miatt, tudni szeretném, mennyire súlyos a sérülése. Aranyszem szerintem érti a dolgát, ha kell, beavatkozom, bár nem hiszem, hogy erre szükség lenne. Persze mindeközben figyelem a nőt is, hogy tudjak reagálni, ha szükséges.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:43 pm

Aranyszem megvárja míg a riporter helyet foglal, és meghajol mikor már nem tesz semmilyen veszélyesnek tűnő dolgot. Azt az ért látványosan észreveszi, hogy a fegyvert még mindig a kezedben szorongatod. Int Sárkánynak, hogy tehetne valamit az éppen elvérző Holdfénnyel, és a még eszméletlen testőrökkel, ha már értelmes részt nem vesz ki a beszélgetésből.
Aranyszem odatérdel Lucia elé, és elkezdenek beszélgetni. A testvére halálának körülményeiről, a család riválisairól, ki merhette elkezdeni az egész ramazúrit, és az eddig általatok is tudhatott információk után rátérnek a számotokra fontosabbra, mert eddig az általános tippelgetéseken kívül nem sokkra jutottak. Aranyszem észrevétlenül tereli a témát a család mostani üzelmeire, és az elvégzendő feladatokra. Végül akaratlanul is kikotyogja azt, amire annyira vártatok mindannyian. Elmondja, hogy a nagybátyja azt tervezi, hogy elraboltatja Sofia tárgyalása előtt az ügyvéd lányát, és úgy próbálja meg kiengedtetni.
Ekkor hangzik el egy lövés. Mindenki Sylvian-ra néz, de ő nem tett semmit eddig. A lövés megismétlődik, majd több sorozat is követi ezt. A bejárat felől jönnek a hangok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone birtoka - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone birtoka
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Falcone kúria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: