DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone birtoka

Go down 
+4
Michael White
Sylvian Kervin
Vadmacska
Kétarc
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:02 pm

~Meghajol... még ki is gúnyol ez a kis szemét!~ morcos képpel bólintok felé és várom, hogy mi az a nagyon fontos. Természetesen nem csalódok, hiszen Vitti elmondja, amit már mindenki sejtett, legalábbis a miértet. A hogyanra most derül csak fény.

~Nem, mi tisztességesek vagyunk, meg minden. Hát persze, hülye kis ribanc!~ fortyogok tovább, amikor egy lövés dördül. Automatikusan a pisztolyra nézek, de nem én voltam. A következő sorozatok már engem igazolnak, kiugrok a fotelből és mögé megyek, majd az ajtóra célzok. A művelet közben pedig segítek a többi meglepettnek.

- Jön a második hullám! Előre hősök! Van még valaki megmenteni való a házban Ms. Vitti? Javaslom bújjon fedezékbe, mert ezek nem köménymagköpködővel jöttek! -
a mondatom végére már az ajtót célzom, és a pót tárat a kezem ügyébe helyezem a földre.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 8:20 pm

Aranyszem vérző társunk felé utasít. Amúgy is oda indultam, de nem akarom kizökkenteni a főnök szerepéből azzal, hogy ezt megmondom neki. Odahajolok társamhoz és megkérdem, tudok-e segíteni valamit, miközben körülnézek a szobában valami kötszerért vagy olyasmiért, amit arra lehet használni, hogy csillapítsam a vérzést. A testőrökkel való foglalatoskodást most nem érzem szükségesnek, eléggé ki vannak ütve, szó szerint.
Míg Holdfény sérülésével foglalatoskodom, Vittiék beszélgetésére fülelek. Másik társam mesterien használja a szavakat. Azt hiszem, jó is, hogy nem szólok bele, szerintem csak rontanék az információszerzés esélyein. Végre kiderül a nagy titok is, miszerint meg akarják szöktetni az egyik családtagot.
A beszélgetésnek egy lövés vet véget. Rögtön a fotelben ülő ismeretlen nő felé fordulok, mint ahogy mindenki, de nem ő volt. Még egy lövés, majd egyszerre több. Ez kívülről jön. Ki a fene lehet az?
- Jön a második hullám! Előre hősök! Van még valaki megmenteni való a házban Ms. Vitti? Javaslom bújjon fedezékbe, mert ezek nem köménymagköpködővel jöttek! – mondja „Kervin kisasszony”, míg harcállásba helyezkedik.
Csak a szavai juttatják eszembe… a csajszi pár szobával arrébb!
- Van itt még egy lány is. Tudom, hol van. Érte megyek – mondom idegesen és felállok. – Aranyszem, szerintem te maradj a hölgyekkel, védd meg őket.
Megszaporázom lépteimet, majd megállok az ajtónál. Kardom a lábam mellett tartom, hogy bármikor feltarthassam magam elé.
- Amilyen gyorsan tudok, jövök a lánnyal. – mondom hátra Aranyszemnek és „Kervin kisasszonynak”, majd résnyire nyitom az ajtót, hogy meglássam, mi van kint. Ha tiszta a levegő, mielőtt kimennék, odaszólok a nőnek:
- Ha jövünk vissza, próbálj meg nem lelőni. Majd valahogy jelzek, hogy mi vagyunk azok.
Ha viszont látok valami fenyegetést, akkor súgva közvetítem a többieknek, mi a szitu.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 11:39 pm

Már mindenki éppen a halálra készül fel. A lövések sorozata egyre hosszabb, és már hallani is lehet, hogy melyik irányból jön. Aranyszem felhívja a figyelmét az éppen tenni venni akaróknak magára.
- Sárkány, Ms. Kervin, mielőtt még bármit is tennének. - Mutatóujjával az ablak felé bök. Innen lehet látni, ahogy a főbejáratot két GYRE rohamkocsi töri be. Belőle tetőtől talpig beöltözött rendőrök ugrálnak kifele. Automata fegyvereik kegyetlenül osztják fém tartályukban éledező halált. A meglepett testőrök védekezni is alig tudnak. A pontos sorozatok mindenkit lekaszálnak, minden felszólítás vagy hasonló rendőri sablon nélkül.
Sárkány kiront a szobából, és mikor benyit Kitriana-jéba, csak annyit lát, hogy két láb kandikál befele az ablak tetején. Még egy pillanat és el is tűnnek. Kisvártatva megjelenik egy fej.
Falcone birtoka - Page 4 1111ouo
- Ó megérkezett a hős lovag, hogy megvédje a hajadont, de megható, de lovagias. Na és mennyire felesleges. Vigyázz magadra Sárkány, jó lett volna még találkozni. - Ezzel eltűnik. A tető cserepein még hallod, ahogy könnyed léptei egyre távolabb viszik a lányt. Még hallod, ahogy Holdfény kicsit fájdalom ittasan megkérdezi.
- És most mi legyen?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 9:31 am

Mielőtt nyitnám az ajtót, Aranyszem szól oda:
- Sárkány, Ms. Kervin, mielőtt még bármit is tennének - majd az ablakra mutat. Kinézve először kissé megkönnyebbülök, majd összeszorul a torkom. A rendőrség embereit látjuk, ahogy betörnek a birtokra és a testőröket intézik el. Hatalmas a mészárlás, össze-vissza lövöldöznek mindenfele. Úgy tűnik, a GYRE-sek vannak fölényben és nem igazán nézik, hogy ki kicsoda, legalábbis a figyelmeztetés hiányából erre következtetem. Rögtön arra gondolok, hogy mi van, ha minden ajtót így nyitnak és azt a csajt megtalálják... Na azt már nem.
Kirohanok a folyosóra és megcélzom a lány szobáját. Benyitva csak két lábat látok, amint eltűnik az ablakban. Kissé elképedek, mert nem tudom, mire vélni, de aztán meglátom az arcát. Elbúcsúzik és mire nyitnám a számat, már el is száguldott a tetőn. Tátott szájjal bámulok. Ez ki akarja nyíratni magát...?
Hodfény hangját hallom mögülem, ami visszaránt a csodálkozásból. Eddig észre sem vettem, hogy követ. Azt hittem, ott marad a többiekkel. Egy pillanat alatt több dolog száguld át az agyamon. Talán utána kéne menni, hogy tényleg biztonságban jusson ki. De itt is van két személy, akiknek épségben ki kell jutniuk. A lány nem kért a segítségből, úgy tűnik, egyedül akar boldogulni, talán sikerül is. Remélem. Keserűen elhúzom a szám.
- Menjünk vissza a többiekhez és húzzuk el a csíkot - mondom, s futásnak eredek az imént otthagyott szoba felé. Ha minden gond nélkül visszaérünk az ajtóhoz, beszólok, hogy biztosítsam magunknak, nem lőnek főbe:
- Mi vagyunk, ne lőj! - majd benyitok.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 9:52 am

Aranyszem kifelé mutat és megszállják a birtokot a rendőrök... bár nem szokásos stílusban, hanem mindenre lőnek, ami mozog. Elteszem a fegyvert, bár kéznél hagyom, hogy ha nagy baj van elő tudjam rántani. Azért a rendőrökre mégsem lövöldözik az újságíró. Csak ha muszáj.

- Na, most mi legyen okostojások? Ms. Vitti, legalább guggoljon le, ha nem akar a túlbuzgó rendőrök miatt meghalni... - mondom neki. Az adrenalin felszökött bennem, így kissé ideges is vagyok, de elég jól koncentrálok. A sárkány eltűnik, majd visszajön. Jelenleg patthelyzetbe vagyunk, így továbbra is meghúzom magam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 1:05 pm

Gyors megbeszélés alapján, egyhangúlag megszavazzátok a "húzzunk innen" kitételt. Lucia is beleegyezik, miközben nézi, ahogy emberin pillanatok alatt átvágják magukat a rendőrök. Senkit sem kímélnek, se a menekülni akaró személyzetet, se ma magukat megadó biztonsági embereket.
Aranyszem végül odafordul Sylvian-ához, és felteszi a kérdést, az eddig nem túlságosan barátságos riporternek.
- Ms. Kervin, megkérhetném, hogy jöjjön velünk? Itt mint láthatja nem biztonságos, és szerintem nem szeretné megvárni míg felérnek a GYRE emberei. - Mondja érveit, de mivel a másodpercek is gyorsan peregnek, ezért haladásra ösztökéli az összeverbuvált csapatot. Miközben haladtok kifelé Aranyszem az adóvevőjébe beszél. Nem értitek mit mond, de mindenki sejti a lovasságnak telefonált. Holdfény vezeti a csapatot az ablakhoz, amin bejöttek. A bejutás nehéz volt, de talán az ismert terep segíteni fog a szökésben.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 1:13 pm

- Nem kívántam megvárni a fiúkat fényességes! - kacsintok rá a "nagy hősre".
- Elfogadom a felkínált lehetőséget. - mondom tovább és elindulok utána. A biztonság kedvéért mégis előveszem a fegyvert, ki tudja, hasznunkra lesz még. Nem szólok bele merre mennek, én csak egy utat tudok, de arra nem sok értelme van menni. Kivéve, ha eleged van az életedből. Nos, nekem még nincs elegem, sőt. valamit dumál, miközben a sebesült harmadik vezeti a kis csapatunkat.

- Hé, lángfúvó! Ki a vezetőnk, ő róla még sosem hallottam! -
kérdezem a sárkányt, aki állítólag Gotham nagy védelmezőjének egyike. Ma nem győzött meg, legalábbis eddig. Tovább baktatok, bár ebben a cipőben nem olyan kényelmes, nem erre számítottam, mikor ide jöttem.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 1:50 pm

A nő beenged minket, majd megbeszéljük, mégis mit tegyünk. Én azt javaslom, menjünk, amíg tehetjük és a többiek is egyetértenek ezzel. Már csak azt kell kiókumlálnunk, hogyan. A zsaruk eközben öldökölnek. Ez nem normális tőlük, mintha egy kivégzőosztag járkálna itt, nem is a kopók. Újra eszembe jut az a félnótás lány és remélem, ép bőrrel megússza, mert szerintem ezek még egy csecsemőt is szitává lőnének, hát még egy tinit.
Szaporázva elindulunk, élünkön Holdfény. Aranyszem beszél valakivel, gondolom a drága sofőrünkkel beszéli meg, hogy fogunk kijutni. Ha van valami terve, elmondhatná. Menet közben elrakom a fegyvert, majd remélem elő tudom venni, ha szükség lesz rá.
- Hé, lángfúvó! Ki a vezetőnk, ő róla még sosem hallottam! - szól hozzám "Kervin".
Kissé elmosolyodok, elfeledve, mekkora slamasztikában vagyunk.
- Holdfény a neve. De ami azt illeti, én sem hallottam még rólad. Ki vagy? - Lehet, nem a legmegfelelőbb idő az ismerkedésre, de ha ő érdeklődik, én is csillaptíthatom talán tudásszomjamat.
Holdfény megáll annál az ablaknál, ahol bejöttünk. Oké, tehát ugyanúgy ki, ahogyan be, legalábbis úgy értelmezem mozdulatát. A korábbi emlékkel újra felkorbácsolom az indulataimat, hogy ha ki kell ugrani, jobban teljesíthessek.
- Hogy menjünk? Úgy, ahogy bejöttünk? Két embert elbírok, de mindannyiótokat nem hiszem.
Nem is azzal lenne baj, hogy nehezek lennének, hanem az, hogyan vinném őket. Próbálom elképzelni, hogy ugrálnék mind a négyükkel, de nem megy. Nem vagyok karácsonyfa. Közben azon gondolkozom, mégis kit vigyek ki. A két civilt, a sebesült társam, Aranyszemet...? Ha Holdfény nem sérült volna meg, szerintem gond nélkül ki tudtunk volna jutni, így viszont sanszos, azt hiszem. Inkább nem szólok semmit, várom az ötleteket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 2:30 pm

Az ablaknál álltok, és látjátok, hogy egy fekete kocsi mindenen áttiporva közeledik a ház felé. Nem okozott neki gondot, se a tömör vaskerítés, se a kisebb szökőkút, amin átrobogott, de még a megnyesett sövénylabirintus sem. Megáll az épület mellett, sőt az ablakotok előtt.
Holdfény egy arcizma sem rándul, amikor róla kérdezősködnek, de mikor már Sárkány válaszát hallja nem bírja tovább és megszólal.
- A nevem Holdfény, és a bűnt üldözöm. Le fogom vadászni az összes alvilági alakot ebben a városban, hogy írmagjuk se maradjon. - A szavait csak félig mondta a riporternek, a mondandó lényege mégis inkább a mellettük lihegő Lucia-nak szólt. Választ meg sem várva, leugrik a jó két ember magasságú mélységbe.
- Hölgyeim a fuvar megérkezett, kérem csak óvatosan. - Eközben Sárkány felé célozgat, hogy húzzon már le, és kapja el a nőket, akiket nemsokára ki fog lökdösni az ablakból, mert neki sincs kedve két állig felfegyverzett GYRE csapattal szembenézni.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 3:02 pm

- Jön a "felmentősereg" úgy látom! - mosolyodom el, mikor egy autó tör át a birtokon. Közben a harmadik maszkosunk is előadja magát.

- Sok sikert hozzá, ad egy interjút nekem később? Apropó -
a Sárkányunk felé fordulok, mert Holdfény megijedhetett tőlem és kiugrott az ablakon - a nevem Sylvian Kervin. Gotham Gazette, miss p*csa ellenlábasa, de ez maradjon köztünk szépfiú - mondom neki és bájosan rákacsintok a Sárkányra.

~Ejj, ugranunk kell és Sárkány lesz a kapus, ha jól látom. Csak aztán nehogy rossz napja legyen és gólt kapjon...~ gondolkozom. Amennyiben a Sárkány leugrik, én máris belezuhanok észveszejtő farommal a kezei közé és az autó felé iramodok és hátra beszállok, ha nyitva az ajtó.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 4:20 pm

Óóó, hogy így...? Na, ez szuper! Ezt már szeretem. Nem hittem volna, hogy valóságos tank ez a járgány, úgy hajt át mindenen. Asszem kell nekem is egy ilyen... meg jogsi. Mikor megáll a kocsi, Holdfény ingerülten válaszol, majd leugrik. Úgy tűnik, nem olyan súlyos a sérülése, ha így van kedve ugrálni. És végre kiderül, hogy kicsoda ez a nő. Tehát egy riporter. "Miss p@csa ellenlábasa..." talán Vicky Vale? Ő dolgozik még a Gazette-nél. Jelen helyzetben egyáltalán nem fontos, így elvetem az ezzel kapcsolatos gondolataimat.
Aranyszem szól, hogy menjek le, kapjam el a többieket. Csak természetes, gondoltam, hogy nem fognak lerepülni.
-Igen, mester - mondom viccesen.
Leugrom az ablakból, majd olyan pozíciót veszek fel, amivel sérülés nélkül elkaphatom a többieket. Ha pedig mindenki épségben beszállt, én is bepattanok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 10:55 am

Sárkány halált megvető bátorságról tanúbizonyságot téve leveti magát az ablakból, simán landol, és még egy végtagját sem sikerül kificamítania. Aranyszem előzékenyen Lucia-át juttatja először szabadesés állapotába, akinek a kevéske kilóit Sárkány minden nehézség nélkül elkapja. A nő nagyon csendes mióta a rendőrség megérkezett, és most sem szól egy árva szót sem.
Sylvian-t is kilöki Aranyszem, igaz már nem olyan lágyan, de az eredmény ugyanaz marad. Azt leszámítva, hogy Sárkány olyat tapinthat, amilyenben eddig kevéske éve alatt még soha nem volt része. Végül a trió főnökét is karjaiba foghatja a maszkos igazságosztó. Mire beszálltok az autóba, már a GYRE emberei átvágták magukat a birtokon. Meglátnak titeket, és felszólítás, vagy bármi jelzés nélkül tüzet nyitnak.
A golyók megvadult darazsakként pattognak le az üvegekről. Hála istennek teljesen golyóálló a kocsi, így az ijedelmen kívül nincs is más bajotok. Az ismeretlen maszkos sofőr tövig nyomja a gázt, és egy másik saját maga által kreálta úton kiszáguldotok. Mögöttetek hagyva az összes borzalmat. Az útra kiérve rendőrszirénákat hallatok meg. Úgy néz ki ennek még nincs vége. Két motorosjárőr vesz üldözőbe titeket.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:05 am

A Sárkány érdekesen fog meg, persze inkább így, mint, hogy leessek és összetörjem magam. Lehet, hogy beleképzelem, de egy pillanattal többet időzik a fenekemnél, mint az szükséges. Ezt azért nem hagyhatom szó nélkül.

- Majd máskor drágám, most sietnünk kell - kacsintok vadítóan a maszk rejtette szemeibe. Majd bezsúfolódunk a kocsiba és már indulunk is. A sofőr igazán érti a dolgát és kivisz minket, de nem sokáig örülhetünk. Lőni kezdenek, de jól felkészültek a betörőink: golyóálló a járgány. Nagyot sóhajtok, hogy talán megúsztuk könnyedén, de ekkor látom, hogy két motoros üldözőbe vesz minket.

- Van valamijük, vagy nekem kell őket eltávolítani? Ugyanis, ha sokáig vannak mögöttünk, még gond lehet belőle. Esetleg jöhetnek azok a sárga izék... - meg is hökkenek, hogy ezeket én mondom. Megrántom a vállam magamnak. Mivel ők akarnak megölni, jogos önvédelemből, inkább én szeretném ugyanezt velük megtenni. Várom a választ és már nyúlok fegyverem után, ha nemleges lenne.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 8:53 pm

Sikeresen huppanok le a földre, kissé hajlított lábakkal, hogy biztonságosabbá tegyem a landolást. A kopók még nem értek ide szerencsére, így van időnk a menekülésre, de azért sietnünk kellene.
Felállok a megfelelő pozícióba és figyelek a lehulló rakományra. Aranyszem először Vittit löki le, akit könnyedén elkapok. Úgy tűnik, nagyon meg van szeppenve a támadástól, valószínűleg marhára fél. Utána a riporternő jön. Nem igazán volt még, hogy csak így az ölembe pottyanjon egy ilyen csinos nő, de rögtön leteszem, hogy jöhessen Aranyszem és húzhassunk. Azonban véletlenül, mikor leteszem, megfogom a fenekét és elkezd viccelődni. Nem akarok szabadkozni, hogy véletlen volt, nem hiszem, hogy elhinné, így vörös fejjel – amit szerencsére nem lát – fordulok inkább félre és várom az utolsó égből pottyant mesét.
Mikor ő is megérkezik, bepattanunk a kocsiba, majd gázt adva húzunk is. Már a zsaruk is beértek és lőni kezdenek, de szerencsénkre lepattannak a golyók. Mi a jó franc van ezekkel?!
Mikor kiérünk a birtokról, szirénákat hallunk meg. Hátrapillantok és motoros rendőröket látok meg. Hát ez már nem normális dolog… azon csodálkozom, hogy még nem lőnek.
- Van valamijük, vagy nekem kell őket eltávolítani? Ugyanis, ha sokáig vannak mögöttünk, még gond lehet belőle. Esetleg jöhetnek azok a sárga izék... – szólal meg Sylvian.
Phil tanított lőni, de mozgásban még nem brillíroztam igazán, kinyírni meg nem akarom őket, sem félrelőni. Nem hiszem, hogy ki tudnám lőni a kereküket, szóval inkább várom, mit mondanak a többiek. Bár remélem, nem kell majd lövöldözni, hanem van valami fegyver a kocsiban.
- Drága, tudsz valami olajat kilőni a fakabátok elé, vagy valamit? – kérdem a sofőrtől.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:54 pm

A kocsi száguld tovább, és a rendőrök csak közelednek. Sárkány látta már a járgányt repeszteni, és ez még közelében nincs a végsebességnek. Holdfény az anyós ülésen ülve hallgatja a felajánlást, és azonnal hátrafordul.
- Rendőrökre nem támadok, azt a riporterekre tartogatom, akiknél illegálisan van fegyver. - Húzza résnyire a szemét, és ez nem akadályozza meg benne, hogy farkasszemet próbáljon nézni a Sylvian-nal,
Amikor fegyvert ránt az egyetlen fegyverrel rendelkező nő a kis csapatból, Aranyszem lép közbe. Megragadja a fegyvert, és a hüvelyk ujját a kakasra rakja.
- Nyugodjon meg Ms. Kervin. Mint láthatta a kocsi teljesen golyóálló, és ha elkezd lövöldözni mi sérülünk meg a gellert kapott golyóktól. Ha pedig az ablakon kihajolva tervezi a dolgot, akkor csak magát kergeti felesleges veszélybe. - A hangja nyugodt, és egyáltalán nem fenyegető. A nő eszére akar hatni, és nem a akar erőszakoskodni. Az talán nem az ő stílusa, vagy csak a fegyvertől tart.
Végül Sárkány dobja be magát, és mikor kiejti az szót, amelyet talán élete hátralévő részében sem fog elfelejteni, megfagy a levegő. Nem is kicsit. A "Drága" szó elhangzása után, mindenki előre esik. Az ok pedig az, hogy a megnevezett sofőr beletapos a fékbe. Miközben mindenki a ülésekhez, vagy éppen egymáshoz passzírozódik, Aranyszem csak annyit sziszeg.
- Kérj bocsánatot azonnal, mert mind meghalunk. - A hangjában, még ha nehezen kivehető is félelem tükröződik. A fékezés hatására a rendőrautók, majdnem nektek ütköznek, és csak egy hajszálon múlt, hogy ki tudtak kerülni titeket. Több méteres fékcsík után sikeresen megállnak ők is mellettetek.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 3:13 pm

- Hahaha. Mondja a maszkos betörő, aki illegálisan lép be a Falcone birtokra... - vágok vissza Holdfénynek. Aztán Aranyszem próbálkozik.

- Rendben, ahogy óhajtja főnök úr, de rám ne lövöldözzön senki. Ha rendőr, ha nem... - mondom és közben elteszem a fegyvert, majd hátradőlök. Ekkor a sofőr nő - gondolom, mert a "drágámra" lefékezi a kocsit - megállítja a kocsit. Még Aranyszem is megijed egy pillanatra.

- Gyerünk Sárkány, én sem kívánok meghalni... - fűzöm hozzá csendesebben, miközben a homlokomat masszírozom, ugyanis bevertem az ülésbe a fejem. De most nem panaszkodom, eléggé feszült a helyzet így is.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 5:00 pm

A kérésemre olyan fordulat jön, amire egyáltalán nem számítottam. A sofőrünk beletapos a fékbe, mire mind zúgunk egy hatalmasat. A nagy sietségben egyikünk sem bajlódott a biztonsági övvel, most pedig meg is isszuk a levét. Én speciel a homlokomat vertem be, de nem fáj annyira, inkább csak meglepődtem. Azért megsimogatom az ütés helyét a fejemen.
- Kérj bocsánatot azonnal, mert mind meghalunk. - mondja Aranyszem.
Nem hittem volna, hogy ezzel felhúzom... bakker...
- Sajnálom - mondom őszintén, megdöbbenésemre teljesen nyugodt hangon -, nem gondoltam, hogy ezzel megsértelek. Bocsánat. - Rápillantok a rendőrökre, akik épp hogy csak kikerültek minket. - Mehetünk?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 11:26 pm

A névtelen sofőrnő végül lassan, nagyon lassan bólint egyet. Ez a mozdulat pedig nem csak Aranyszemből vált ki megkönnyebbült, sóhajt, de szinte mindenkiből, aki a kocsiban ül. A kerekek felpörögnek, és az értetlen rendőrök mellett elszáguldoztok.
- Jól van, így már jó. Azért tudd hol a helyed Sárkány. Az én kocsimban ülsz, és bármikor kitehetlek, amikor csak kedvem tartja. - A visszapillantó tükörben nézi a maszkos bűnüldözőt. A szemei baljóslatúan megcsillannak, ami nyomán cidrizni kezd a háta. Csak a cselekmények után mernek a többiek megszólalni.
- Ez mondjuk jogos. - Vigyorodik el Holdfény. - Megfogott hölgyem. - Aranyszem leinti a kezdődő hősies flörtöt, vagy rivalizálást, vagy utálatot, vagy bármit, ami éppen kialakulóban van a két ember között, és Luciához fordul.
- Ms. Viti mindent ki fogunk deríteni a testvére haláláról, de el kell mondani, hogyan is tervezte elraboltatni Carmine Falcone a bírónő lányát. Ez nagyon fontos. - Viti csak billegteti a fejét. Úgy néz ki a rábeszélő képessége már nem működik a nőn. - Valamit valamiért, mi megtesszük, ami önnek fontos. Maga szintúgy. - De a nő hallgatásba burkolózik, és egy szót sem szól. Legalábbis még van annyi lelki ereje, miután kivégezték az egész háztartását, hogy nem mondjon el egy szót sem az "ellenségnek".
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 7:54 am

A sofőr hölgy elég morcosan, de végül is úgy tűnik megmenti az életünket és nem veszi annyira zokon Sárkányunkat. Holdfény meglepetésemre igazat ad, és ezt muszáj lereagálnom. Rákacsintok mosolyogva és már mondanám is a magamét, amikor Aranyszem gyorsan elejét veszi az évődésemnek és tudtunkra adja, hogy fejezzük be.

- Neked sem volt gyerekszobád, szép szemű - dünnyögöm halkan "goldeneye" felé és durcás képpel karba fonom a kezeimet. A fejem még mindig hasogat, így félig fogom csak fel, hogy a főnök úr szeretné kiszedni Vittiből az igazat. Láthatóan nem megy neki. Nekem viszont fejfájás nélkül nem megy, így Holdfény vállára teszem a fejem és behunyom a szemem, arra koncentrálva, hogy ne fájjon annyira. Hagyom egy kicsit a Falcone nőt kibontakozni, de később biztosan bele fogok szólni. Jelenleg viszont ez a megnyugtató férfiváll pont elég lesz pár percig nekem.


A hozzászólást Sylvian Kervin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 01, 2011 8:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 8:36 am

A sofőrök gyöngye lassan bólint, majd jól letol. Kissé a frászt hozza rám. És eléggé cikinek érzem az egész helyzetet. Nem tudom, miért vette így zokon, mert csak egy vicces bókot akartam ebből, de hát ez van.
- Értettem – mondom, kissé jókedvűen. Kacsintanék is, de nem érzem jelenleg helyén valónak. Félek, túlfeszíteném a húrt, amit nem is igazán érzékelek. – Még egyszer, ne haragudj. Csak kedveskedni akartam.
Azzal lehajtom a fejemet, kissé szégyenlősen. Az ujjaimmal dobolok, míg hallgatom a többieket. Holdfényékre nem igazán figyelek, bár egy-két foszlányt elcsípek a beszélgetésükből. Inkább Vitti és Aranyszem beszélgetésére koncentrálok. A nő nem nagyon akar segíteni, amitől kissé bedurran az agyam.
- Miss Vitti – kezdem –, mi segítettünk megszökni önnek a tébolyodott zsaruktól. Szóval azt hiszem, érdemlünk annyit, hogy elmondja, amit tud. Ha nem, lehet, még vissza is visszük – blöffölök és ránézek Aranyszemre. Sofőrünkre nem merek, pedig kissé őt is belevontam. Remélem, most nem mondtam olyat, ami miatt felhúzhatja magát, de ezek után már nem tudom. Ha nem csinál újra valamilyen észvesztő akciót, akkor újra ránézek Vittire. – Vegye ezt úgy, mintha jegyet lyukasztana a buszon, vagy fizetne az utazásért.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 1:38 pm

A rábeszélésre elég időt ad a hajmeresztő sebességgel folyó autós üldözés. A sofőrnő alig fél órán át tapossa tövig a gázt, és érzésetek szerint egy pillanatig sem lassított a kocsi. Se kanyarokban, se mikor felszáguldottatok az autópályára, de még a szembe sávban való halálélményetek közben sem. Végül sikerül lerázni a z üldözőket. A nő a műszerfalon még megnyom pár gombot, majd lehúzódik az egyik mellékutcába.
Holdfény csak egy pillanatra szisszen fel mikor a riporter a vállán nyugtatja a fejét, de nem szól egy szót sem, csak tűri férfiasan a lőtt sebet. Lucia Viti pedig megadja magát a gyenge erőszaknak és kitálal.
- Jól van na, de akkor kiderítik ki öltem meg a testvéremet. Carmine az elit csapatát állította rá. A bírónőt és családját a rendőrség jó előre elrejtette, és ezért egy csapatot állított rá, hogy kinyomozzák hol is van, és rabolják el a lányt. De csak csendben, kevés véráldozattal. - Vallja be őszintén a nő. A hangjában semmilyen megkavaró szándék nincs. Így talán tényleg igazat mondott, legalábbis mindannyitoknak úgy tűnik a dolog.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 8:28 pm

Az autónk úgy száguld, mintha egy puskából lőtték volna ki. Nem is kell semmilyen fegyver, pusztán sebességgel hagyjuk le őket. Na jó, ez nem teljesen igaz, mert elég sok betojatós mutatványt csinált az autót vezető nő. A kedvencem az volt, mikor a forgalommal szemben mentünk. Akkor azt hittem, úgy sikítok majd, mint egy kislány, de vissza tudtam tartani a kiáltásomat, valamint bíztam sofőrünk képességeiben.
A hajtás után végül lehagyjuk a zsarukat és szusszanhatunk egyet. Ekkor már Vitti is be adja a derekát. Hallgatva őt, két dolog jut eszembe. Leginkább ez az "elit csapat" kelti fel az érdeklődésem. Mit takarhat ez?
- Higgye el, Miss Vitti, mi is meg akarjuk tudni, ki a gyilkos, és el fogjuk kapni - mondom együttérzően, magabiztosan. - Meg tudná mondani, mi ez az elit csapat? S kaptak valami támpontot a kutatáshoz?
Közben ránézek Aranyszemre, hátha neki már van tippje, mégis merre menjünk, abban az esetben, ha Lucia nem válaszolna, vagy nem tudna információval szolgálni.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 10:05 pm

Holdfény felszisszen mikor nekidőlök, egy halk "bocs"-csal kérek elnézést, de nem tágítok. Már majdnem jól érzem magam, mikor a sértődős nőci megkezdi ámokfutását az utcákon.

- Maga nem normális! De ezt vegye bóknak! -
mondom a sofőrnek, mikor száguldunk mindenfelé. Szeretem a száguldást, de azért nálam is van egy határ. Ez a nő ezt már túllépte. Majd mikor leráztuk üldözőinket, ielőtt rám nézne, mentem a becsületem.

- Mindent visszavonok, tökéletesen vezet hölgyem! -
mondom megkönnyebbülve. Vitti pedig valami elitcsapatról beszél.

~Egész jó kis cikk lesz ebből... Kissé elferdítjük majd a tényeket, de falni fogják a cikket. Na ezt kapd majd be és emészd meg Vale kisasszony!~ mutatok be virtuálisan az "szépokoskának". Várom, hogy a kérdezőbiztos Sárkány és Aranyszem kiszedjenek még valami hasznos információt. A virtuális jegyzetemen közben pedig e-tollam folyamatosan kopik...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 11:30 pm

Úgy látszik a kérdés már túltesz a szívesség határán, és nem nyitja ki a száját a Viti lány. Csak ingatja a fejét, és a megfelelő szavakat keresi arra, hogyan is tudjon elküldeni téged.
- Tudja attól még, hogy megmondtam mit tervez a keresztapa, még nem fogok mindent kiteregetni. Ennyi éppen elég arra, hogy lerójam a tartozásom önök felé, a testvérem gyilkosa terén. Ha még bármire szükségük lenne, majd talán válaszolok ha önök is. - Aranyszem csak forgatja a szemét, és próbál nem gorombáskodni a nővel. Úgy néz ki Lucia Viti-nek már nagyon menőkéje van. A kezét rárakja a kilincsre, de mikor próbálná nyitni, már nem megy neki. Központi zárral vagytok, mindannyian bent tartva.
- Ha biztonságosnak érzi, az egyedüllétet Viti kisasszony, akkor mi elengedjük, de nem szeretnénk ha bármi baja esne önnek. - Mondja Aranyszem, és finoman ráteszi a kezét a sofőrvállára. Ezzel a mozdulattal pedig kinyitja az ajtókat. Lucia kiszáll, és egy viszlát intésével, elindul a néptelen utcán. - Önt sem tartóztatjuk Kervin kisasszony. Ön amúgy sem volt veszélyben. A rendőrök a Falcone család tagjait célozták meg. Ha nem akar itt kiszállni, bárhova elvisszük. - Ez már mondjuk kicsit ellenére van a sofőrnőnek, de nem szól egy szót sem. Azután, hogy rámosolygott a riporterre a bókja hallatán, már így is csökkentette a renoméját. Így csak a "főnökére" hagyatkozik, és várja mit is kellene csinálnia.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 7:52 am

Lucia Vitti gondolatban beint a megmentőinek és nem mond semmi többet. Látszik, hogy már ez is nehezére esett. Aranyszem megállíttatja az autót Vitti pedig kifelé igyekszik.

~Na, most utánamenjek és szerezzek egy jó pontot, vagy maradjak ezekkel... Bár nagyon úgy tűnik, hogy elég volt belőlem~ fancsalodok el. Még pár pillanatig gondolkodom a dolgom. Vittinek nincs szüksége rám, úgy tűnik... Bár jobb voltam, mint az összes testőre... Ők sem visznek magukkal valószínűleg. Nekem viszont le kell csesznem a rendőrfőnököt, hogy meg akart ölni. Mi legyen?

- Mondanám azt, hogy segítek önöknek, de úgy érzem elegük van belőlem, így távozom. Kivéve, ha kérik, hogy maradjak és segítsek. - mondom könnyedén és Holdfényre kacsintok. Hiába, van amihez én értek jobban itt, mint az egész társaság együttvéve... Kedvesen rámosolygok még a többiekre is, a végére hagyva a sofőrt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone birtoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone birtoka
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Falcone kúria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: