DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 5:26 pm

A Divat kerületben található főutak, mellékutak, kis és nagy utcák, valamint a sikátorok és közterületek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 5:42 pm

Magánkaland - Nyitány


Egy újabb nap, egy újabb gothami este. Megint csak képtelen voltam nyugton maradni, és az éjszaka óráit a sötét fellegek alatti, Bowery és Robbinsville területén fekvő ház falai között tölteni, miközben eme szennyezett, romlott város utcáin zajlik az élet. Benne kell lennem. Éppen eleget voltam kivonva a forgalomból, az elmúlt év... nem igazán az én évem volt, sőt... mondhatnánk úgy is, hogy amióta megérkeztem ide, az azóta eltelt időszak, nem éppen az én időm volt. Főleg, ha csak azt vesszük, hányszor is jártam azóta az alvilág, a Pokol szörnyű mezein. De most visszatértem, végre megújultam. Teljes vagyok. Szóval ideje tényleg változtatni. Ez pedig arra is igaz, hogy itt az ideje kiélveznem a bűnös város adta előnyöket, vagy éppen csak a felszíni világot kiélveznem. Ami azt illeti, nincsen különösebb célom, magam elé meredve járom az utcákat, amióta csak kiléptem a poros lakásból, alaposan végigmérve minden elsuhanó arcot, csak hogy még inkább szembesüljek azzal, milyen esendők, és gyarlók is ezek az emberek. Egyáltalán nem méltóak arra, hogy akár csak egy kicsiny szikráját és megpillanthassák a hatalomnak. Vélhetően arra használnák az erejüket, hogy egymáson átgázolhassanak, ahogyan azt gyakorlatilag most is teszik. Minden arcon leginkább a hétköznapi beborultság, ingerültség és gyűlölködés tükröződik. De hogy miért is vagyok én itt pontosan? Magam sem tudom. Csak megyek, amerre az utam visz. Nem tudom, mennyi ideje sétálhatok, csak azt, hogy mikor szétnézek, már egy üzletekkel tarkított utca szakaszát készülök magam mögött hagyni. Amint végigpillantok az üzleti negyeden, ismét az embereket kezdem felmérni. Mintha csak azzal játszanék, hogy leellenőrzöm a terepet. Néhány hölgyön kissé elidőzik a pillantásom, majd inkább megfordulok, így egy kirakattal kerülök szembe. Üvegének tükröződésében látom magamat, és egy dolog jár a fejemben: mi van veled? Emberi nőket nézegetsz, kezd az agyadra menni a magány? Magány... különös dolog... és ismeretlen is. Legalábbis... régen nem éreztem már ilyet.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 8:59 pm

Gotham utcára lépsz, s ők magukkal ragadnak téged, teljesen belehúzva a város életében, zajaiba és szagába. Órákon keresztül sétálsz, szinte már-már azt sem tudod merre mész, az idő ujjaid közt foszlik szét. Nem tudod, hogyan halad, lassan e vagy gyorsan, mennyi is telt el belőle. Egy óra sincs a városban, mintha szándékosan nem akarná valaki, hogy tudd az időt, mely csak telik és telik. Maga a város igencsak forgalmas. Nyüzsögnek az emberek, az autók, ki ki maga útját követve, mit sem foglalkozva a többi emberrel, melyek mellett elhalad. Nem figyelnek rád, nem figyelnek senkire, mindenki saját gondolataiba merülve. A fények csak úgy elborítják a várost, az autók, kirakatok, szórakozó helyek, a különféle büfék, melyekből csak úgy áradnak a finom illatok. De te nem vágysz ezekre. Nem vágysz szórakozásra, sem finom ételre. Valami mélyen benned arra kényszerít, hogy addig járd Gotham utcáit, míg meg nem leled a választ, hogy mi is lehet az.
Magány. Milyen különös érzés. Sosem gondoltad volna, hogy végül téged is utolér, hogy nehéz karjait vállaidra nehezíti egy ölelésbe és rád akaszkodva már nem is enged el. Magány. Egy olyan dolog, érzés, mely körbevesz téged, mely visszatekint rád az üvegen keresztül, attól függetlenül, hogy egy olyan városban jársz, mely emberekkel van teli. S akkor meglátod őt. Mikor már veszni látszik minden, mikor már a magány teljesen eluralkodna rajtad, észreveszed a kirakatban azt a szőke hajú szépséget, aki a kirakatban áll és az egyik bábun igazítja a mellényt. Hosszú, vékony és tökéletes lábait órákon keresztül lehetne nézni, melyek felfele vezetnek a szép és formás derékig, majd a mellkas, női idomait sok modell megirigyelheti, főleg hogy eredetieknek látszik. Fekete rövid szoknya van rajta, mely épp hogy fenekét és kicsit a combjait takarja, lábán fekete magassarkú, felső testén fehér, rövid ujjú ing, azon fekete mellény és egy kis arany névjegykártya. Ahogy meglát téged, kedvesen mosolyodik el, mintha ezzel a mosollyal szeretne téged az üzletbe csalogatni, hogy ha nem is veszel semmit, legalább nézz szét a kínált áru között. Egy mosoly, megy a legnagyobb emberútálló démon fantáziáját is képes megpiszkálni legalább egy kicsit.
 Főutak, utcák, sikátorok 6843259429_d20ecca4ec_z
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 9:57 pm

Furcsa ez az érzés, sőt, furcsa ez az egész helyzet. Amikor visszatértem a mélyből, nem gondoltam volna, hogy valaha is hasonló problémával fogok majd szembesülni. Mármint, már régen nem vagyok az a személy, aki egy évvel ezelőtt Gotham-be érkezett, erre most pontosan olyan emberi gonddal nézek szembe, egy olyan emberi érzéssel, mint bárki más körülöttem. Mint azok, akiket megvetek. Mert nem többek, mint talp alá való pondrók, akik nem érdemelnek hatalmat a kezükbe. Egy démon, mint én, aki megjárta a Poklot, aki más démonokkal találkozott, és angyalokkal hadakozott, megismerve ezzel az elmosódott határt a halandók és a természetfelettiek között, képes ugyanolyan lealacsonyodottá válni, mint azok a lények, akiket elítél maga körül? Ez elég bizarr. Tudtam, hogy ha visszatérek, további furcsaságokkal fogok majd találkozni, de ezek közül a legkevésbé az emberi gyengeségekre számítottam. Úgy látszik hiába az erő, a túlvilági hatalom, ami a kezemben nyugszik, ez nem elegendő ahhoz, hogy eltemessék az alapvető emberi jellemeket és a velük járó gyengeségeket. Már kezdem megérteni, hogy az emberi nép miért is undorodik annyira a magány érzésétől... hogy miért élnek tömegekbe verődve. Hogy takarhassák a gyengeségüket, ha együtt vannak, erősebbek, így könnyebb is nekik. De én nem fogok beolvadni közéjük. Sosem leszek olyan, mint ők, hisz... még csak az kéne. Ma viszont valamit tennem kell, mert ez az érzés ki fog készíteni, ha nem változtatok rajta sürgősen.
Ekkor pedig megvilágosodás szerűen ragyog rám az a mosoly, amit a következő percben látok meg. Magam sem igazán tudom, miért is reagálnak arcizmaim, de viszonozom a mosolyát, míg pillantásom többször is végigsiklik a látványon. Kitűnik a többiek közül... ezt kár lenne tagadni. Szóval én most pont azon agyalok, hogy... végül is, a szükség törvényt bont.
Az ajtón benyitva belépek az üzlethelységbe. Ösztönösen cselekszem, pedig jó rég nem kerültem már hasonló szituációba, de mit tagadjam? Jó rég nem is éreztem hasonlót. El is kezdek nézelődni a ruhák között, lépkedve egyenesen a hölgy felé, de csak alibi szinten, mert persze szemeim közben őt pásztázzák, és nem is terveznek felhagyni ezzel, csak néhány másodpercre, mikor tekintetemet egy-egy ruhadarabra emelem, mintha azok iránt érdeklődnék, csak, hogy a dolog ne legyen túl feltűnő.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 11:21 am

Ahogy belépsz az üzletbe, egyből látod hogy bizony ez egy roppant luxusos ruhaüzlet, hisz egyből fényesre csiszolt márványpadló fogad téged, ami hibátlan. Egy márkás öltönyös biztonsági őr néz rád, de csak annak jelélül, tudomást szerzett rólad és figyelni fog téged, nehogy ellopj valamit.
- Jó napot uram! Segíthetek valamiben? - kérdezi egy rövid vörös hajú nő, ki szint úgy mint a szőke a kirakatból, lélegzetelállítóan gyönyörű és dögös. Ugyan olyan fekete ruhája van, formás idomai, de a tekintete közel sem fog meg annyira, mint a szőkéé aki miatt az üzletbe jöttél. Kellemes az idő bent, egyáltalán nem fázol és nincs is meleged, úgy látszik a légkondik tökéletesen be vannak állítva. Olykor a ruhákat nézed, a legfinomabb anyagból készültek el,  de nem csak ruhák, hanem ruhákhoz való kiegészítőket is lehet látni. Néhány üvegezett vitrin mögött ott sorakoznak a cipők és a ridikülök, ha nő lennél, ez lenne a mennyország számodra. De úgy látszik a férfiakról sem feledkeztek meg, a hátsó részben öltönyöket, nadrágokat, pólókat és cipőket látsz, néhol mintha karórák is csillognának. Itt minden iszonyatosan drága, ahogy nézelődsz, a legolcsóbb és legegyszerűbb póló amit láttál, az legalább 500 dolcsiba került és nem is volt különb azoktól, melyeket a kínaiak árulnak a piacon pár dolcsiért.
- An' légyszi hozz a raktárból még pár figurát - szólal meg a szőke hölgyeményed, ahogy lelép a kirakat párkányáról. Mozdulata olyan mint egy topp modellé. Hangja édesebb mint a méz és tisztábban cseng mint a hegyi patakok. Egy tökéletes nő, tökéletes mosollyal és hanggal. Kedvesen szólította meg kolléganőjét, aki segítőkészen szólított meg, majd el is ment, hogy a feladatot teljesítse. A szőke szépség odament hozzád és gyengéden mint a harmat megérintette vállad.
- Segíthetek valamiben uram? Kedvesének keres valami szép ajándékot? - kérdezi érdeklődve, miközben végignéz rajtad, majd egyenesen, lélekbehatolóan szemeidbe néz. Mindvégig roppant udvarias és kedves, arcán ott ül a csodaszép mosoly.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 8:36 pm

Nem éppen a szokásos boltok egyikébe sikerült belépnem, és ezt azonnal le is szűröm, ahogy körbepillantok a helységben. Nem igazán sorolandó a tucat-üzletek közé, amik a város utcáin találhatóak, de hát... ez nekem ne okozzon akadályt. Úgysem igazán vásárlóként, sokkal inkább érdeklődőként tértem be ide, és ennek megfelelően is viselkedem. Lazán körbenézelődöm, előre haladva lassú lépteimmel. azonban megüti a fülemet az egyik nő köszönése, én pedig, levéve szememet a "kiszemeltemről", egy bólintással, és félmosollyal kísérve visszaköszönök. Most inkább visszaveszek a démonként nem illek közétek, és le is nézlek titeket viselkedésemből és kicsit szocializáltabban reagálom le a helyzetet, miközben alig láthatóan végigfut a tekintetem azon a hölgyön is, aki köszöntött.
- Jó napot! - köszönök vissza neki, majd próbálom gyorsan magam mögött hagyni, hogy folytassam az utamat afelé a hölgy felé, akinek irányába már megindultam korábban, mielőtt megzavartak volna. A ruhák között haladva néha tekintetemet az egyik másik darabra szegeztem, ami mellett elhaladtam, de továbbra is csak abból a célból, hogy ne legyen túl feltűnő, hogy nagyon egy irányba haladok, és a pillantásom is gyakran az abban az irányban tartózkodó illetőre siklik, hogy végigmustrálja tökéletes alakját, mígnem megérzem a vállamon a gyengéd érintését, és egyben a jelet, hogy elértem hozzá, szóval a küldetésem ezen szakaszával sikerrel jártam. A hangja is legalább olyan szép, és kimagaslóan különleges, mint a külseje, a mosolyáról, amivel rám néz, ahogy teljesen felé fordultam, már ne is beszéljünk.
A legszebb mosolyomat elővéve pillantok rá, míg észrevétlenül próbálom az agyamba égetni az arcának a képét, így aztán nem is veszem le róla a szememet.
- Kedves? Nem semmi ilyesmi... - vigyorodom el még szélesebben, miközben azért küzdök teljes erővel, hogy ne ragadjanak el azok a szemek, amik mintha a lelkembe akarnának belátni, de ezt az ő érdekében jó lenne megelőzni... nem hinném, hogy túlságosan szép látványban lenne része.
- De ha a szépnél tartunk, azt már megtaláltam. - nézek a szemébe sejtelmes mosollyal, gyanítom, nem kell majd részleteznem, hogy ő rá értettem, mert hát, ha őszinte akarok lenni... a vak is látná, hogy igazam van.
- Ami viszont azt illeti, megköszönném a segítséget. Egy különleges alkalomra kellene valami olyasmi... nem is tudom... - nézek körbe egy pillanatra megint az üzletben, aztán egy széles mosollyal az arcomon gyorsan visszatér hozzá a pillantásom. - Valami, amiben el tud képzelni. Önre bízom magam! - mondom neki, egy újabb sejtelmes mosollyal kísérve utolsó mondatomat.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 9:27 am

A fiatal hölgy apró bókodra enyhén felnevet, nevetése oly csengő és lágy, soha életedben nem hallottál még ilyet, de ha netán mégis, eddig még sosem volt rád ilyen furcsa hatással. Nem közömbös számodra, nem idegesítő sem szánalmas attól függetlenül, hogy egy egyszerű emberi lény szájából származik, mégpedig egy nőjéből, akit legtöbbször meg is vetnek, semmibe vesznek, más kultúrában jogtalan rabszolga a férfiak birodalmában. De most, ez a szőke szépség, kinek bájos társaságát élvezed mégis más számodra. Gyönyörű, elbűvölő és intelligens.
Ismét szemeidbe néz röpkén, majd mint aki elszégyenli magát elszakítja tekintetét s ujjaival a közeli inget matatja. S mikor elmondod neki, hogy valójában ő rá bízod a döntést, lágyan követésre int téged hosszú ujjaival, melyen ott ücsörög a tökéletes manikűr. Járása olyan, mintha egy hajó lebegése a tenger hullámain, ha nem látnád, hogy lábai érintik a földet, teljesen azt a gondolatot keltené, képes repülni. Néhány ruha között vezet téged a férfi részlegbe, mely a terem túloldalán van. Kellemes komoly zene játszik a hangszórókban, melyeket nem látni.
Mikor elér a férfi részlegbe, kicsit nézelődik, ujját állára helyezi elgondolkodva és fontolgatja a lehetőségeket. Olykor rád néz, majd ismét a ruhákat pásztázza. Végül odalép egy fekete öltönyhöz és leakassza, nézegeti, majd ismét téged. Az öltöny tökéletes állapotú, nincs rajta egy aprócska gyűrődés sem, de még csak egy porszemcse se engedi meg magának, hogy rája telepedjen.
- Ezt próbálja ki - mondja neked kedvesen és feléd nyújtja az öltönyt. Érzed hogy az öltöny így vállfán is igencsak könnyű és vékony, nyilván az ilyen nyári melegekre tervezték. Szabása tökéletes és precíz, az anyaga elég drága lehetett.
- Ott tudja kipróbálni - mutat a kabinok felé, majd ha úgy döntesz, hogy kipróbálod, követ téged és kint megvár, hogy esetleg tudjon valamiben segíteni, ha kéne.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 3:40 pm

Legalább vigasztal a tudat, hogy talán megérhette bejönni egy ilyen szokatlanul makulátlan, és tökéletes üzlet helységbe, mert a szememet hosszú távon továbbra sem tudom levenni a szőke szépségről, bármennyire is próbálom magam szuggerálni, hogy legalább ne bámuljam teljesen feltűnően, így is vissza-visszatér reá a pillantásom. Főleg ha még ilyen kacajjal is megajándékoz, ami az imént tört fel belőle. Azóta is hallom a dobhártyámban csilingelő kuncogását, ami csak még döbbentőbb, mert emberi lény ilyen gondolatot még sehogy sem tudott belém ültetni, legalábbis azóta, hogy Moloch visszaküldött ide, biztosan nem.
Egy halvány mosolyt küldök felé, amolyan biztatásképp, viszont legnagyobb bánatomra hamar elkapja tekintetét, mintha zavarba jött volna. Mondjuk bármennyire is figyelem, ezt ő nyilván elrejti, és ha így van egész jól is csinálja, végül is, eladó létére nyilván érti a dolgát, hogy a vásárló előtt milyen érzelmeket mutasson ki. Ahogy elnézem, ezt egész jól meg is tanulta, mert még én sem nagyon igazodok ki rajta. Jah, talán azért, mert eléggé kijöttél a gyakorlatból, öreg harcos? Nem, erről biztosan szó sincs. Habár... egy nagyon picit meglehet, hogy talán mégis.
Mikor megmutatja az egyik öltönyt, alaposan szemügyre veszem a ruhadarabot, és érdeklődő ábrázattal vezetem végig a tekintetemet a mutatott darabon, mintha egy rendkívül kritikus vásárló volnék, akit jelen pillanatban pont az öltöny kitűnő minősége és állapota érdekel, nem pedig az őt tartó mutatós, és kívánatos eladó hölgyet, aki az elmúlt három percben képes volt elvenni a józan eszemet. De ez legalább egy újabb remek álca, amit kihasználhatok. Óvatosan átveszem tőle a felém nyújtott öltönyt, úgy, hogy közben kínosan ügyelek rá, hogy kezünk összeérjen, és ahogy kicsúsztatom kezéből a ruhát, ujjaim végigsimítsanak az övéin.
- Biztosan tökéletes! - nézek végig a szemeibe, egy újabb mosollyal az arcomon, csak, hogy éreztessem vele, messze nem a kezemben tartott öltönyre értettem az előbbi jelzőt. Aztán lassan el is indulok az egyik kabin irányába, az ajtót magam után behúzva, ledobom magamról a hosszú kabátot, amit mostanában hordok. Hozzám nőtt, na! Majd felpróbálom az öltönyt, és végignézek a magamon a benti tükörben. Aztán, újabb ötletem támad, az öltöny gallérját direkt felhajtom, mint aki nem tud bíbelődni az ilyesmivel, és az ajtót kinyitva kedves mosollyal az arcomon hívom magamhoz a szőkeséget.
- Be tudna jönni segíteni egy picit? Azt hiszem hátul nem igazítottam meg teljesen jól a gallért. - ejtem ki ártatlan mosollyal az arcomon a szavakat, majd ha belép a fülkébe segíteni, a tükörből nézve rá, folytatom.
- Na, mit gondol? Ha mondjuk elhívnék ebben egy különleges hölgyet vacsorázni, lenne rá esélyem, hogy igent mondjon? - kérdem, miközben, ha engedi, próbálom, továbbra is fenntartva a mosolyomat, a tükörből elkapni a pillantását.


//Bocs a késésért!//
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 7:12 pm

A hölgy természetes mosollyal végignéz rajtad, mikor kinyitod a kabin ajtaját. Pontosan úgy, mint ahogy te vetted szemügyre az öltönyt, mikor mutatta neked. Kicsit mintha elbizonytalanodott volna invitálásodon, de végül készségesen belépett a kabinba. A kabin egymagadnak elég kényelmes volt, de két ember számára már kicsit szűk. Az öltöny tökéletesen áll rajtad, mintha csak neked tervezték volna. Pont úgy nézel ki, mint egy top modell valami luxus magazinból, egy cég vezető, ki úszik a hatalomban és pénzem, aki után döglenek a nők. Egyszerűen tökéletes. A szőke szépség ezek szerint remekül végzi dolgát. Bent a kabinban kénytelen kicsit közelebb húzódni hozzád, de úgy látszik, egyáltalán nem zavarja őt ez a közelgés. Megpillantja a gallért, majd egy szórakoztató nevetést enged meg magának.
- Tökéletes még így kicsit hibásan is - mondja elismerően, majd ha engeded, lassan és óvatosan nyakadnál mintha körbeölelni akarna karjaival, szépen elkezdi igazgatni a gallért. Miközben igazgatja a gallért, olykor-olykor rád pillant a tükörben, kérdésedre válasza nem marad sokáig fejében.
- Szerintem mindenképp. Ilyen jóképű sármos férfit mint maga kevés nő utasítana vissza - válaszolja neked, s ismét szemedbe néz. Még egy kicsit matat a gallérral, akkor is, ha már teljesen jó és nem kell rajta semmit igazítani. Megenged magának egy apró érintést nyakad bőrén. Szemeiben látszik, ugyan úgy vélekedik rólad, mint te ő róla, elég csak személyesebben megközelíteni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 2:38 pm

/Cybergyík/

Egy vállát megragadó kar terelte el figyelmét a vadul lobogó tűz táncától, ahogy az kicsapott a ház ablakain. A riasztóberendezés hangja is éppen abban a pillanatban némult el, nem bírván tovább az emésztő lángok és hő poklát. Szeretett volna maradni, míg lehetett de végső soron egyet kellett értenie a többiekkel: túlságosan is veszélyes volt a hely. Ezt a közelből egyre hangosabban vinnyogó rendőrautók szirénái is jelezték, mely végső soron a meggyőző ok volt a távozás mellett. Sietve kapkodta lábait társai nyomában, sajnos még nem igazán erősödött meg, hiszen alig fél hónapja lehetett, hogy összeakadt velük.
Nem volt igazából tagja a bandának, de mikor valamiképpen rájöttek, hogy ő állt egy kisebb gyújtogatás mögött, az ajánlatukat nehéz volt nem elfogadni. Éhes volt, nem akarták őt bántani, s mindenek felett arra volt szükségük, ami ő is volt. Egyezségük egyszerű volt: ha meg kellett leckéztetni egy rivális bandát, betörni valahová, megszabadulni üldözőktől, felkeresték és segítségéért cserébe teletömhette a gyomrát, úgy igazából. Ezúttal egy ékszerbolt vált célponttá, nem sokkal éjfél után betörtek, s most telirakott zsákokkal megléptek, miközben ő felgyújtotta maguk után az üzletet, a tűz pedig tovább terjedt. Nem szerette a rendőrök közelségét, de egyértelműen az élet sokkal könnyebbé vált, s nem voltak nagyobb nehézségei sem. A tűz pedig éghetett szabadon.
Az egyik széles sikátorban érte őket utol, de alig rohantak be tíz métert, egy rendőrautó fordult be a bőven elegendő helyre, s néhány másodperc gondolkodást követően utánuk eredt.
- Lángnyelv, szedd le őket! - kiáltott hátra a banda egy taréjos frizurájú alvezére, s tovább futott a többiekkel, míg hárman lemaradtak vele, a biztonság kedvéért.
Ez így ment, ők mindössze láncokkal és csövekkel voltak felszerelve, Lángnyelv mellett nem igazán volt szükségük lőfegyverekre, mely azt a célt is szolgálta, hogy nem lehetett őket illegális fegyvertartásért jobban megsózni, ha mégis letartóztatásban végezték volna. Őt tehát nem kellett kétszer is kérni, megállt, s szembefordult a közeledő autóval, mely egyenlőre még nem lassított. Nem érdekelte a hangosbemondós felszólítás, gyűlölködve tekintett feléjük, majd tett néhány mozdulatot és az autó motorházában lángra lobbant az olaj. Még látta, ahogy a váratlan riadalomtól a sofőr egy betonfalnak rántja a gépet, majd lefékezett, de a folytatást nem várva meg a többiek után rohant, a három bandataggal egyetemben. Ha észrevette volna, sem érdekelte volna, hogy a rendőrök az autójukban rekedtek és a tűz tovább terjedt a gépjárművön: emberek voltak, akik között voltak ők és a kevésbé rosszak, akiket inkább választott egy kiadós reggeliért cserébe. Hamarosan beérték a többieket és a sötét sikátorokon keresztül siettek tovább, majd többfelé szakadtak és ő most a betörést vezető alvezér és négy másik tag társaságában kocogott. Úgy tűnt, ők fáradékonyabbak voltak nála, így apró lábaival képes volt tartani velük a lépést. Örült győzelmének, ámbár tudta, még nem voltak elég messzire a veszélytől. Ugyanis, ha momentán a rendőrséget sikerült is lerázniuk, hiszen más veszélyek is ólálkodtak a hozzájuk hasonlókra, még az oldalukon álló éjszakában is.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 4:08 pm

És egy újabb rablás. Hallottam a szirénákat, és lestoppoltam a motort. Egy pillanatig az elhaladó rendőrök felé néztem majd, egy gyors háromszázhatvan fokos fordulással újraindultam, és begyorsítva felzárkóztam a rendőrök mögé, akik gyorsan bekanyarodtak, s én is követtem őket, de már csak azt láttam ahogy a kocsi a falnak ütközik, és égni kezd. Gyorsan leállítottam a járművet, és leugrottam róla, és a bukósisakot félre dobva oda rohantam a rendőr járműhöz miközben a szemüvegem felmérte a helyzetet, gyorsan végig tekintettem majd egy erős ütéssel betörtem az üveget, és egy erőteljes emeléssel kimozdítottam az ajtót, majd kirántottam a tengelyéről, és elkezdtem kiszedni őket a kocsiból, túlságosan pánikoltak, így nem állítottak meg, amikor tovább rohantam a banditák után, gyorsan felzárkóztam, de láttam hogy szétszélednek, így csak az egyik csapatot tudtam követni. Így hát elindultam a sikátorban hogy beérjem a választott bandát. Gyorsan rohantam, és mivel csak emberek voltak, így nem tartott sokáig, hogy beérjem őket. Viszont az egyik hátranézett és észrevett.
-Fenébe, utánunk jön egy, Lángnyelv állítsd meg!-Kiáltotta az egyik miközben társaival befordultak egy sarkon. Viszont ahogy meghallottam a nevet megtorpantam, és akkor vette észre a lányt. Hátrébb tettem a lábam, miközben a szemeim össze szűkültek. Csak nem?
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 5:37 pm

/Cybergyík/

Lángnyelv dühösen felmordult, s röpkén hátrapillantott a feléjük felzárkózó nagydarab, sötét alakra. Túl hamar érték őket utol, még csak nem is valamilyen járművel, csupán az volt a szerencséje, hogy rendesen belakmározott a munka előtt. Üldözőjük váratlanul megállt, ő ugyan nem tudta miért, de a nyert időt kihasználva. Így egy könnyed intés is elég volt ahhoz, hogy az egyik tűzfal tövében néhány métert felbukkanó cső felrobbanjon, s kitörő éghető tartalma tűzesővel borítsa el az illető és közötte levő teret. S hogy biztosabb legyen dolgában, néhány kézmozdulattal két kavargó lángoszlopot teremtett maga mellett, s a tüzijáték felé eresztette őket, majd futásnak eredt társai után, s maga is befordult a sarkon. Nem érdekelte mennyire járt sikerrel, csak messzire akart kerülni onnan és megszerezni fizetségét, hogy egy ideig megint nyugalma lehessen.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 6:01 pm

A pillanatnyi megállásom megváltoztatta a körülményeket, a lány hirtelen tüzet lövellt ki a csövekből, amire a szemeim eltágultak, ahogy észrevettem a változást. Szóval tényleg ő volt az. Ráharaptam az ajkaimra, miközben körbe néztem, és gyorsan felugrottam a falra, és az ujjaimmal hozzátapadtam, majd elkezdtem mászni. Nah, a mutáció csak segített. Amint felkerültem a tetőre, máris futottam tovább, és leugrottam a sikátorból épp kilépő banditára, aki egyből elájult a becsapódás hatására. A társai megtorpantak belépő figurától, és mielőtt bármelyikük léphetett volna, már az egyiket ki is iktattam egy ütéssel a gyomrába, és a mellette lévő ellentámadása elől elléptem, és egy tarkón vágással vertem le. Az utolsó kettő remegve lépett hátra, miközben a fegyvereiket fogták. De nem rájuk néztem, hanem Lángnyelvre, miközben a szemüvegem mind hármukat kijelölte.
-Ha feladjátok most, akkor nem fog fájni a fejetek amikor a rendőrség ide ér, a ti választásotok.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 6:36 pm

Még csak be sem érhette a többieket, valami leesett az egyik ház tetejéről, egyenesen egyikükre. Lángnyelv megtorpant, de senki sem kiáltott érte, miközben az imént őt üldöző nagy darab figura leütött egy másikat. A gyomra máris éhesen felkordult, siratva a mindezzel elúszott nagy lakomát, melyre annyira áhítozott már napok óta, s melyhez képest az előleg csupán fél fogára sem elég falat volt, legalábbis most, hogy nem volt többé rá kilátása. Azt sem tudta, hogy most mi fog történni, lesz e még mindenre lehetősége a banda többi tagjával, s rettenetesen dühös volt.

- Basszus, nekem nem kell ez a szar, nem is az én ötletem volt! - hajította félre zsákját egyikük, majd futásnak eredt a Gyíkkal ellenkező irányba, el a megtorpant Lángnyelv mellett, aki csak akkor ismerte fel az illetőt. Hogy történhetett mindez...? Hogy árulhatta el, hiszen még együtt menekültek el a rendőrök elől? Vicsorba álló ajkai lebiggyedtek, s vádlón nézett fel rá, majd ismét elfogta a pulykaméreg, megrázta rá az öklét és a fellobbanó tűzfal mögött ő is futásnak eredt. Az ott maradt bandatag még mindig Cybergyíkra meredt majdhogynem üveges szemekkel, szorongatva vascsövét remegő kezében.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 12:33 pm

-Hé megállni!-Kiáltottam a páros után, de a másikuk is úgy döntött, hogy inkább megpróbál átjutni, de mielőtt elléphetett volna, mellettem, már el is kaptam, és egy ütéssel kiütöttem. Megropogtattam az ökleim, majd elindultam Lángnyelvék után. Gyorsan felfutottam a falra és a kezemet lerakva megtapadtam majd lendületet véve átugrottam a tűz fal fölött, és egy bukfenccel ismét álltam, és futottam a páros után, miközben elővettem a kampós pisztolyt, és fellőttem a tetőre, hogy aztán felhúzzam magam. Ahogy feljutottam, elkezdtem ismét a tetőn futni és szemeimmel a kettő banditát kerestem, és miután megláttam őket, leugrottam, és ismét elálltam az útjukat, de most közelebb voltam, és a kezemmel elkaptam a rohanó férfi karját, majd egy hatalmas roppanás után elengedtem és hagytam hogy ordítozva hemperegjen a járdán, az karját szorongatva. Ezt követően felnéztem Lángnyelvre, de most még nem szóltam semmit.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 10:21 pm

Lángnyelv is egyre lassabban volt csak képes leküzdeni a távolságokat, így ismét kezdett lemaradni a nagyobb lábú bandatag mögött. Volt elegendő energiája, azonban már csak pszichikailag is megéhezett a veszteségnek köszönhetően. Ugyan kezdett óvatosabb lenni: egy házak között feszülő elektromos vezeték felszikrázott és aztán meggyulladt, de elkésve, ugyanis Gyík még ezelőtt átlendült alatta. Néhány másodperccel ezután már az utolsó fickó is a földön hevert és eszét vesztve üvöltött a valószínűsíthetően kitört karját siratva. Ő pedig ismét megállásra kényszerült, s egyre dühösebb lett üldözőjére.
- Grrrr... ÁRULÓ!!! - mordult fel a pillantásra válaszul, s a kemény betonon kezdett toporzékolni, miközben körülötte lángra lobbantak a kukák és az általános szemét. Mérges volt! Mérges! MÉRGES! ÉHES! ÉHES ÉHES!
- ÉHES VAGYOK! ÉHES! ÁRULÓ! UÁÁ! - kezdte el panaszosan cibálni saját haját, hamar megfeledkezve a külvilágról.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 10:49 pm

A kirobbanó kicsapódása meglepő volt, kicsit talán ijesztő is. De nem tántorodtam meg. Csak figyeltem ahogy a tűz elkezd égni a kukákban, majd újra felé néztem.
-Majdnem megöltél két embert. Rossz kislány vagy.-Mondtam miközben összetettem a kesztyűimet amik elkezdtek szikrázni, majd gyorsan felfutottam hozzá és igyekeztem minél gyorsabban hozzáérni. Egyetlen érintés egy sokk hullámot fog átküldeni a testében és elzsibbasztja az össze végtagját, főleg mivel ilyen kis termetű. Ez remélhetőleg ártalmatlanná teszi. Ha nem sikerül, akkor gyorsan visszalépek, nincs semmi kedvem a tűz hullámaiba kerülni, inkább hátrálok s várok egy jobb alaklomra.
Ha sikerült elkapnom és megsokkolnom, akkor óvatosan elengedem, és szétnéztem a környezetemben. Úgy tűnik senki nem jön a rendőrök biztos a többi bűnözőt keresik, és mondjuk ide kocsival aligha lehet bejutni. Egy ideig figyeltem, majd egy sóhajt követően felvettem és elhagytam a helyszínt amilyen gyorsan csak tudtam.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 11:24 pm

Lángnyelv kezdett kiborulni, nem értette hogy miért változott mindenki barátból ellenséggé bármiféle, számára érthető ok nélkül. Gyík lábainak rohamosan közeledő dübörgése azonban magához térítette, s a megfogására emelt kezektől megrémülve lángok csaptak fel kettejük között. Idegesen hátrált el a tűzfal takarásában, s újból a földre dobbantott lábával.
- Senki nem ér hozzám! SENKI NEM VISZ EL!!! - sikongott méregtől csöpögő hangon.
Érezte, hogy nem volt megfelelő módja felvenni vele a harcot, azonban nem szembesült nagy túlerővel ahhoz, hogy a pánik teljesen úrrá legyen felette. Így hát ugyan nem támadott rá, de valahányszor az megpróbálta pillanatnyi figyelmetlenségeit kihasználni, Lángnyelv összeszedte magát és lángolú hullámokkal tört feléje. Hogy mennyi idő telt így el, de válaszcsapásai egyre gyengébbek lettek, ahogy elfáradt a fizikailag fittebb Cybergyík ellenében. Végül egyensúlyát veszítette és fél térdre rogyott, s mindössze arra maradt ideje hogy kimerülten felkapja fejét, s fogát vicsorítsa rá.
- Gyűlö... - köpött volna ki, de hangja rövid sikollyá torzult, ahogy egy förtelmes érzés végigjárta testét, mint akit egyszerre rúgtak volna meg nagyon sokan, leginkább fejbe. Valamiképpen még talpra szökkent, kiszabadulva, de aztán már eszméletlenül hátrabotladozva hanyatt vágódott.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 8:47 am

A harc elkezdődött és sokkal tovább húzódott el, mint gondoltam, csak kerülgettem és próbáltam közel menni hogy lesokkoljam de minden alkalommal visszatámadott, viszont észrevettem, hogy egyre kisebb lángokat küld rám, amitől elmosolyodtam, úgy tűnik csak ki kell várnom. Alig tartott pár percig és már alig tudott támadni és a végén már önmagát ütötte ki, nekem nem is kellett semmit csinálnom. Csak óvatosan figyeltem amíg elájul, majd szép lassan oda mentem és felvettem. Már hallottam a szirénákat, és lassan rátekintettem. Először azon gondolkodtam, hogy itt hagyom a rendőröknek. De az emlékeim felkeltették bennem azt az alkalmat amikor először találkoztunk. Tudom hogy ő nem rossz, csak félrevezetett és tudatlan. Sóhajtottam egyet, ahogy végig tekintettem rajta, majd megharaptam az ajkam, és elindultam vele ki a sikátorból és fel a háztetőkre, hogy egy biztonságosabb helyre kerüljünk.

/folytatás Keleti oldal/főutcák, utcák, sikátorok
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok   Főutak, utcák, sikátorok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Divat kerület-
Ugrás: