DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+4
Michael White
Maverick
Hatred
Vadmacska
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 12:24 pm

Batman utasítására jöttél ide. A stílusából adódik, hogy nem kér csak parancsol. Eszébe sem jutott, hogy talán ellenkeznél vele. Az is igaz, hogy nem is mernél. Túl jól használja az ütőkártyáját. Azt, hogy mindent tud mindenkiről, és a legbelső félelmeit hozza elő belőled, mikor beszélsz vele.
Alig láttad még élőben, de egyből ugrottál mikor megkaptad a hívását. Azóta eltelt egy nap, és már órák óta vársz rá. Azóta csak nagyobb lett a nyugtalanságod. A találkahelynek kinevezett sikátorban furcsábbnál furcsább alakok jelentek meg. Senkit sem ismersz fel, de talán mégis. Az egyiket már láttad a TV-ben. Senki sem szól a másikhoz, nem bíztok egymásban. Pedig ha Batman hívott mindannyitokat ide akkor nem lehetnek rosszak, vagy mégis. Lehet hogy gyanakodni kellene, hogy az ismeretlen ellenség máris kémeket küldött volna, hogy meghiúsítson bármit is a terveitekből. A gondolatmenetednek egy sötét árny érkezése szab gátat. Itt van ő, és titeket akar. A kezét felemeli, és gyorsan áthidalja a bemutatkozással járó problémákat.
- Arany Szem, Maverick, Holdfény, Sárkány, Kísértet, Hatred. - Mutat egyenként végig rajtatok. Már éppen köszönteni akarna titeket a Holdfénynek nevezett tag, de az új vezetőtök nem hagyja. - A Római Birodalom, és a Marónai Családot valaki össze akarja ugrasztani. Először a Falcone által pénzel felügyelőt tették el láb alól, majd az unokaöccsét a saját házában. Ki fogjuk deríteni, hogy ki az, és meg fogjuk akadályozni a vérontást. Nem engedek meg nektek semmilyen hibát. Szét válunk két csapatra, ti hárman mutat rá az első csoportra, Falcone embereit dolgozzátok meg , ti pedig - Ebbe már te is beletartozol - Maróni embereire szálltok rá. Én figyelni foglak titeket, és segítek, ahol kell. - Ezzel félrevonul az első csoporttal, és az Arany Szemnek nevezettet teszi meg vezetőnek, majd kirohannak a sikátorból, és járműveikre pattanva, eltűnnek szemetek elől. - Most ti jöttök. Járjátok az utcát, és mindenkiből kiszedtek annyi információt amennyit csak tudtok. Aki bűnözőnek néz ki az biztos Maróni embere. Tudjátok meg, hogy benne van-e a kezük a merényletbe vagy sem. Hatred a vezető. Menjetek most.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 12:48 pm

Csak felhördülök egyet, mikor a denevér ember befejezi a mondani valóját. Egyeseknek úgy tűnhet, mintha a nemtetszésem fejezné ezzel ki. De csak ezzel előzöm meg a torzított hangon való megszólalásom.
- Kövessetek! - Szólalok meg csak parancsolva, mit sem törődve azzal, hogy talán itt én vagyok a legfiatalabb és a legszolidabb is a többiek felszerelése alapján. A parancsot követve egy bárba indulok. Az első helyre ami eszembe jutott a Sötét Lovag szavaira. Ha az utcán csak úgy embereket támadunk le még valami vandáloknak néznek. Azt meg ugye nem akarjuk. Ha minden igaz a többiek követnek és így hármasban hamar elérünk a közeli bárba ahova a Maroni emberei féle alakok járhatnak. Bár ez az első ami eszembe jutott. Gotham hemzseg az ilyen helyektől. Rántok egyet a csuklyámon, hogy rendesen a fejemen legyen, miközben kifordulok a sikátorból. ~ Hosszú esténk lesz... ~
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 1:49 pm

Ránézek újdonsült vezetőmre. A fehér maszkos, csuklyás alak elsőre egyáltalán nem szimpatikus, de igyekszem nem kimutatni ellenszenvemet. Az utasítás egyenesen Batmantől származott, akinek tekintélye megkérdőjelezhetetlen számomra. Míg a civil életben Harvey Dent a példaképem, addig igazságosztóként rá szeretnék hasonlítani. Ezért is nézem rosszallással, hogy Hatred felhördül a Sötét Lovag utasítása hallatán. Végigmérve a fickót, egyáltalán nem tűnik tiszteletet parancsolónak. Ennek ellenére Batmannek biztos jó oka volt rá, hogy az ő kezébe adta a vezetést. Tehát feltételezem, hogy kell legyen valami terve. Felzárkózom hát mellé, és megkérdezem:
- Van valami terved, hogy hogy kezdjünk hozzá?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 5:48 pm

Phil után volt 1 nap pihenőm, amin kialudhattam magam, majd rá egy nappal kaptam egy üzenetet Batmantől, hogy találkozni akar velem. Vajon mit akarhat egy ilyen nagykutya tőlem...?
A kellő időpontban és helyen vagyok. Mellettem még 5 személy. Arany Szemmel már találkoztam egy korábbi kaland során, meg itt van még egy nyomozásból Csonti is. A másik három teljesen ismeretlen pofa. Arany Szem jó fiú, Csontit nem nevezném annak, bár ki tudja... Ölni akart és összeverekedtünk, szal nem éppen baráti a viszonyunk, akár okés a csont, akár nem. De ki lehet a másik három...? Meg lehet bennük bízni...?
Ekkor jön Batman. Röviden bemutatja a többieket: Maverick, Holdfény, Kísértet, Hatred. Hüm, tehát Csonti Kísértet. Oksa. A többiekről nem hallottam sosem. Várjunk, Kísér... Ez égette szét Freddyt???
Közben Batman tovább mondja a magáét, így próbálok a gondolataimtól elvonatkoztatni. Azt mondja, hogy a két maffia-családot valaki össze akarja ugrasztani, s meg kell akadályoznunk. Két csoportra oszt minket, én az általam egyáltalán nem ismert Hatred és Maverick csapatába kerültem. Batman Hatredet teszi meg vezetővé, ami kissé meglep, mivel asszem közismertebb vagyok nála, de egyáltalán nem bánom, sőt! Legalább nem az én vállamat nyomja a vezetés terhe. S talán alkalmasabb tapasztalatok és képességek alapján is rá, mint én. Én csak örülök neki.
Hatred felhördülése furcsa. Lehet nem tetszik neki a dolog, de ez van.
- Kövessetek! - mondja, majd elindul. Oké, de hova? Hova megyünk? Természetesen megyek utána, s már épp nyitnám a szám, hogy megkérdezzem, mikor Maverick megszólal:
- Van valami terved, hogy hogy kezdjünk hozzá?
- A számból vetted ki a szót. - mondom. Miközben megyünk, várom Hatred válaszát. Biztos van valami jó terve, ha ilyen céltudatosan megy.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 12:41 pm

Tudtam, hogy ez így túl egyszerű lenne, hogy csöndben kövessen ez a két álruhás majom... De megpróbálom diplomatikusan szervírozni a választ.
- Szerintetek miért én vagyok a vezető? - Kérdem ezt úgy, hogy megkérdőjelezhetetlennek tüntessem fel magam. Mintha mindent tudnék és mindezt még mindig torzított hangon, anélkül, hogy akármelyikükre néznék. Csak továbbra is szedem a lábam és nézem a környéket hátha kiszúrom a bárt ami eszembe jutott induláskor.
- Máskor meg ne turkáljatok egymás szájában, nem túl higiénikus... - Jegyzem még meg, mint az előző mondatot, csak most egy kicsivel több lenézés szorul a soraimba. Csak, hogy meglegyen a csapat morál és talán ebből azt is leveszik, hogy nem szeretek hülye kérdésekre válaszolni. Akkor úgy érzem, mintha nekem is azon a szinten kéne válaszolni. Kényelmetlen tud az lenni...
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 3:07 pm

Még csak pár perce találkoztunk, de kezd egyre jobban az agyamra menni ez a fickó! Nagyon remélem, hogy Batmannek jó oka volt rá, hogy bárkit is együttműködésre utasítson vele. mindenesetre amint lehet, megpróbálok lelépni tőle. Valószínűleg neki sem okozna ez túl nagy szívfájdalmat.
A másik társam felé fordulok. Bár az arcát nem látom, de úgy gondolom, hogy néhány évvel fiatalabb lehet nálam. Aztán hirtelen beugrik, hogy őt már legalább néhányszor mindenképpen láttam az újságban és a TV-ben. Tehát a főnök nem csak teljesen ismeretlen bűnüldözőket szedett össze az incidens megoldására. Mivel mégis csak ez egy csapat lenne, és a vezetőnk minden valószínűség szerint képtelen a kooperációra, másik társamhoz fordulok.
- Úgy tűnik, ennek a fickónak nem erőssége a kommunikáció. Bízhatok benne, hogy te valamivel együttműködőbb leszel?- Kérdezem Sárkánytól kedves hangon.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 3:29 pm

Miközben baktatunk utána, Hatred elég durván válaszol, de ez van. Kissé rosszul esik, de teljesen mindegy. Max nem leszünk puszipajtások. Mondjuk még mindig jobb, mint Batman. De legalább tényleg van valami terve. Bár a nekem való megjegyzés vicces, mégsem röhögök, csak mosolygok egyet. Ha rajta múlik, jól el fogjuk ütni az időt. Remélem nem lesz végig seggfej.
- Úgy tűnik, ennek a fickónak nem erőssége a kommunikáció. Bízhatok benne, hogy te valamivel együttműködőbb leszel? -kérdezi másik társam, Maverick. Látszik, hogy neki sem tetszik vezetőnk stílusa.
- Hát, ennél nem lesz nehéz. - mondom viccesen, hogy oldjam a hangulatot. Ha meghallja Hatred, az sem érdekel. Max ő meg minket könyvel el seggfejnek, amatőrnek vagy mittomén minek.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 3:42 pm

Az orrnyergemre tapasztom két ujjaim mikor hallom miket diskurálnak a társaim. Mintha, nem is tudom, sörözni indulnánk. Megy itt a traccs parti, elszövegelnek. Mindjárt kirázzák egymásnak és vérszerződést kötnek. De viccet félre téve nem hiszem, hogy kibírják anélkül, hogy számot cseréljenek. Közben még mindig az utcán kóválygunk és felmerül bennem, hogy a társaim nem éppen a szolid megjelenésükről ismerhetőek fel és ez nem dob az esélyeinken. Így csak csöndben megállok, sóhajtok egy erőltettet és megszólalok a szokásos játszott hangomon.
- Nem akartok inkább a tetőkön játszani amíg én itt lent dolgozok? - Kérdezem ismét kicsit lenézően, de azért mind a kettőre fel, illetve rá nézek. Majd elindulok, de fülelek, hogy megtudjam mi csinálnak végül is. Ha már én vagyok a vezető legalább nagyjából képben legyek az emberekről. De az, hogy itt így flangálunk lassan oda vezet, hogy rövid úton Arhamban kötünk ki.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 4:02 pm

Most már a tonfám környékén jár a kezem. Milyen alapon beszél ilyen magas lóról ez a gyökér? Úgy érzem, ha most azonnal nem hagyom itt a francba, akkor pár percen belül szétverem.
- Hát rendben! Sárkány, váljunk szét mi is, hátha jutunk valamire. 30 perc múlva itt találkozunk!
megvárom a válaszát, és ha nincs ellenvetése, akkor megyek "a tetőre játszani". Elindulok, és a sikátorokat figyelem, hátha olyan emberre akadok, akinek köze lehet a maffiához. Lehet, hogy semmi eredményre nem jutok, de ez is sokkal jobb, mint Hatred kötekedését hallgatni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 4:14 pm

Hatred megáll, visszafordul, majd megkérdezi, hogy nem akarunk-e lekopni, csak zavarjuk. Ezután újra elindul, látszólag mit sem törődve velünk.
- Hát rendben! Sárkány, váljunk szét mi is, hátha jutunk valamire. 30 perc múlva itt találkozunk! - mondja Maverick, de láthatóan habozik. Asszem megerősítést vár.
- Bocs, de én maradok - mondom. - Igaz, hogy tapló, de Batmanben bízom, volt már vele dolgom. Őt meg nem hagynám cserben.
Ezután várom a reakcióját, de közben lassan megyek vezetőnk után.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 4:26 pm

Elgondolkozom azon, amit mond. Talán igaza van, kicsit elszaladt velem a ló. Batman, Gotham legnagyobb hőse akarta, hogy egy csapat legyünk, valószínűleg úgy gondolta, hogy képesek leszünk együttműködni. Elszégyellem magam, hogy ilyen hamar kibuktam, és egy nálam fiatalabbnak kell kioktatnia a kötelességemről. Bár annál az embertípusnál, amit Hatred képvisel, kevés elviselhetetlenebb dolog van számomra, de erőt kell vennem magamon. Sárkányhoz fordulok:
- Igazad van, Batman tudja, mit akar. Elfeledkeztem a kötelességemről! Én is maradok.
Felzárkózom mellé, és szótlanul a vezetőnk után indulok.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 9:25 pm

Legszívesebben már néztem volna, hogy fent követnek-e a jó madarak, de továbbra is a szájtépésük szól mögülem. Az idősebbik srác ráadás valamiért ide akar vissza jönni, meg keresgélni előtte valamit, de abban se vagyok biztos, hogy tudják mi a dolgunk. ~Nekünk most információ kell. Nem egy elhagyott pénztárca vagy eltűnt gyerek. Ezt nem keresni kell, ezt találni. Kipréselni a lét, egy érett zamatos gyümölcsből. Ami itt rohad az egyik bárban és csak ránk vár. És el se hiszem, hogy máris egy kalap alatt emlegetem magunkat... És megint... ~ Csak felhorkanok kicsit mikor úgy döntenek jönnek utánam. A két értelmiségii, eldöntötték, hogy én vagyok a főnök, mert a denevér tudja. Ezért jönnek most utánam. Nem hiszem, hogy rájuk merném bízni valamit. De ráadásul most le is buktatnak. Ennyit arról, hogy szolidan dolgozok...
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 9:36 pm

Sikerül meggyőznöm Mavericket, hogy tartson velünk. Hatred újra felhorkan előttünk. Valószínűleg hallotta a diskurzusunkat és megint nem tetszik valami. De nem érdekel, nem akarok neki imponálni.
Asszem Mave-vel nem lesznek gondok, együtt tudunk működni. Legalábbis a hozzáállásából úgy tűnik. Viszont ez a másik srác... nem tudom, mire számíthatok általa. Vajon mi lesz, ha bajba kerülünk? Mennyire számíthatunk egymásra? Az ok, hogy én segítek nekik, valószínűleg Mave is, de ő...? Remélem nem lesz olyan szitu, hogy ez kiderüljön. Vagy ha igen, akkor reményeim szerint kellemesen fogok csalódni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 9:54 pm

A hatalmi konfliktusokat gyorsan elintéztétek, és mindannyian szavak nélkül is beleegyeztetek, hogy Batman akarata szent és sérthetetlen, legalábbis még most. Befordultok a következő sarkon, és Hatred szemei megpillantják a keresett szórakozóhelyet. A viszály közöttetek egyből semmivé válik, mihelyt meglátjátok a feltételezett ellenségetek csatlósainak búvóhelyét.

Folytatás: The One True Bean
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 6:37 pm

//Guard kaland kezdő reagálása.//

Újra elkezdődött a másik éned ideje. Újra az utcákat járod, csak hogy egy aprócska nyomot találhass a gyilkosokról. Bármit, bármilyen kicsit is. Eddig nem sok sikerrel jártál, de talán ma lesz a a nagy pálfordulás.
Egy házadhoz közeli sikátorban kezded a munkád, mint minden éjszaka, mikor maszkot öltesz. A karod izgalomtól vonaglik, úgy látszik ő is tudja, hogy jó éjszakátok lesz. Már csak meg kell tenned az első lépést, hogy elragadjon az út.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 9:39 pm

Mint minden este, ez is izgalommal telve kezdődött. Még a lakásban átvedlett úgymond, szuperhős gúnyájába, felkerült a fejére a kalap, és arcára ráillesztette a vörös maszkot. Felső ruházata inkább fekete volt, egy vörös jelképpel a mellkasán, s a sztreccses ruha karja végig ilyen színben pompázott. Kezeire bőrkesztyűt húzott, míg övére felcsatolt egy komolyabb övet, igaz Batmanéhez képest eléggé visszamaradott, de a fegyverét, és az ahhoz tartozó tárakat, szám szerint kettőt, jól elrejtette. Lábára egy viszonylag puhatalpú fekete lábbeli került a gyorsabb, és halkabb járás érdekében.
Vörös, roncsolt kezén az ujjak már remegtek, szinte görcsbe rándultak, mire Brian zavartan rázta meg azt, nyugalomra intve. Lassan odáig fajul, hogy elnevezi a néha külön életet élő végtagot.
A tűzlétrán ereszkedett le a sötétbe, miután becsukta maga után az ablakot. Nem tudta még mit keres, bár rendőri múltjának köszönhetően ismert pár komolyabb arcot a környéken, így ha minden kötél szakadt volna is tudott volna hol szimatolni. Talán az egyik ilyen drogdíler, vagy piti tolvaj segítséggel tud szolgálni a hős számára.
A sötétben, és az árnyékban közlekedett, próbált feltűnés mentesen haladni, míg eléri célpontját. Remélte, hogy a mai este nem megy pocsékba.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 10:51 pm

A sötét utcán való bóklászás a rendőrmúltadra emlékeztet. Azóta csak maszkban bújtál ki, és most újra azt teszed. Az emlékek azért rohantak meg, mert tegnap éjszaka megláttad Görény Billy-t a dílert, de akkor még nem gondoltad, hogy beszélni is kellene vele, de ma már más a helyzet.
Tegnapi sikertelenségednek betudhatóan, Görényhez fogsz fordulni. Zsaru korodban, néha megdobott pár infómorzsával, majdnem mindent tud, ami ebben a kerületben történik. Sok drogos jár hozzá vásárolni, még ha nem a legjobb az áruja, de a legbarátságosabban adja. Néha még kölcsönt is ad, mert tudja, hogy Dorong a verőemberi bárkiből ki tudja vasalni kamatostul.
Három utcát rohansz végig, végül csak sikerül megtalálnod. Nem törődsz az utcán rád bámuló járókelőkkel csak a célod hajt. A következő sarkon befordulva pedig meg is látod.
Főutak, utcák, sikátorok. 2j4zo5l
Éppen egy feltehetőleg fiatalkorúnak ad el tiltott szert, és az utca másik végében még meg is látsz egy másik közeledő alakot. Úgy látszik ma jól megy az üzlet neki. Talán bele tudsz rondítani kicsit.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 11:06 pm

A maszkos férfi tüzetesen átgondolta, kihez is fordulhatna információért. Latolgatta a lehetőségeket, végül még is Görény Billy mellett döntött, annak idején sokszor bírta szóra társaival karöltve, talán most is engedni fog a finom erőszaknak. Miközben a dílert kutatta, sok járókelő keresztezte útját, ilyenkor inkább megbújt egy sötét sarkon, vagy a sikátor mélyén. Nem hiányzik senkinek, hogy hülyének nézzék Briant, az meg, hogy kihívják rá a Zsarukat még úgy sem szükséges. Végül befordulva a sarkon megpillantotta régi jó cimboráját, amint éppen drogot próbált eladni egy fiatalnak. Brian fintorogva rázta meg a fejét, miután megbújt a fal mögött.
Nem hiányzik, hogy valaki meglássa, még akcióba lépése előtt. Előbb gondosan feltérképezi a területet, hogyan is lenne könnyebben megközelíteni a férfit. Egyidejűleg szeretné elvágni a menekülési útvonalait, és megkímélni magát a testőre figyelmétől, esetleges fegyverek eldörrenésétől, amik az ő irányába érkeznének. Igaz a ruha alatt ott feszül az Őrzőn a kevlármellény, de nem bíz semmit a véletlenre. Fegyverét még tokjában hagyja, de azért készülve az előrántására a táska tetejét lehajtja, hogy könnyebb legyen előrántani a fegyvert.
Mielőtt bármit is cselekedne gondosan felméri a területet. Tekintetével a testőrt keresi, ha őt kiiktatja, utána könnyebben fingathatja meg Billyt.
Amint megpillantja, megpróbál mögé osonni, és bal, vörös színű karjával nagyot lendít a tarkója felé, ami lehetőleg a debellának az ájulását eredményezné, ami a genetikailag mutálódott végtaggal nem lenne nehéz feladat. Viszont, ha nem találja Billy csahos kutyáját, újra Billy elfogásán próbál gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 12:10 am

A sikátor mint minden sikátor a városban. Hosszú és keskeny, csak a két végén van kivezető út. Két szélén magas épületek falai zárják el a napfényt. A világítás gyér, így folyamatos félhomály terül széjjel. Több konténer is helyet foglal benne, amik mellett nagy valószínűséggel ajtó is található a falban. Csak, hogy a ház lakói, dolgozói könnyebben ki tudják dobni a hulladékukat. A célpontod körülbelül a sikátor felénél áll jót magáért, egy konténer mellett. A kuncsaftja észrevette a közeledőt, ezért nyúlcipőt húz, és feléd tartva próbál kijutni. Dorongot pedig nem látod, bármennyire is meresztgeted a szemed.
Közelebb óvatoskodsz, és Görény nem is vesz észre, még ebben a rikító kinézetben sem. Nem úgy az előző kuncsaft, aki szerencsédre, meglát és megretten, majd megszaporázza lépteit, és elinal szerinted még a környékről is. Eközben újra elkezdődik az üzletelés, te pedig bő húsz méterről nézed a jelenetet.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 12:24 am

A környék sötét, ami hősünknek kedvez, s bár nem látja Dorongot, magabiztosan settenkedik Görény felé. A kuncsaftok kiszúrják a férfit, és elinalnak, ami annyira nem zavarja Brian-t, főleg, hogy zajt nem csapnak ijedtségük mellé. De mindenesetre nem ők a célpontok, hagyja futni őket. Ő most nem rendőr, nem szuperhős...csak bosszúálló, aki kérdéseire válaszokat vár.
~ Még gyakorolnom kell a lopakodást. ~ Vallotta be magának fintorral az arcán, mikor 20 méteres távolságba ért Görény Billyhez. Újra átgondolta saját stratégiáját, szemeivel közben a testőrt kereste, de mind hiába. Valószínűleg elrejtőzhetett ő is a sötétben, vagy egy konténer mögött, ki tudja, azért úgy gondolja jobb, ha nem csak Billy-n tartja a szemeit.
Mint ahogy előző terve is mutatja, a két kis bűnöző közötti üzletet szeretné kihasználni, lecsapás szempontjából, s ahogy közeledik kinéz magának egy konténert.
Terve a következő.: Körülbelül 10 méteres távolságig oson, majd mikor megbizonyosodik róla, hogy Dorong nincs a közelben, ráveti magát Billyre, és beletuszkolja az egyik nagyobb konténerbe. Egyrészt, hogy ne tudjon bűvészkedni, és elmenekülni, másrészt, hogy ne legyen lehetősége a támadásra.
Még utoljára a háta mögé néz, ezzel biztosítva magát afelől, hogy senki sem szeretné meglepni, majd tervét követve, megpróbálja elcsípni Billy grabancát.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 3:54 pm

Sikerül mögé óvatoskodnod, de mielőtt bármit is csinálhatnál, a vevő észrevesz téged. Görény Billy-t talán hatodik érzékére hagyatkozva hátrafordul, és megpillant téged. Mikor megragadod, és emelnéd fel karod segítségével, a lába megindul a leféltettebb testrészed felé. Az emelés lendülete összeadódik a rúgás sebességével, és csak a szerencsédnek köszönheted, hogy nem bakancs van a lábán.
A fájdalom villámként járja át a testedet, és kénytelen-kelletlen elengeded az áldozatodat, és térdre rogysz az elviselhetetlen kíntól. A fájdalom, ahogy jött úgy múlik is, de nem elég gyorsan, hogy azonnal harcba tudsz szállni. A konténer közelében lévő ajtó árnyékából kilép maga Dorong a röpke két méter magasságával, és körülbelül ugyanolyan szélességével. Csoda, hogy ki tudott jönni az ajtón. Feléd lép, és megindítja súlyos bal öklét a tarkód felé. Ha eltalál nagy eséllyel le is fog esni a fejed. Közben a társa hátra lép vagy kettőt, és előkapja pengéjét, de még nem támad vele.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 4:33 pm

~ Nem jött össze. ~ Szidkozódott magában Brian, mikor megpillantja a riadt ügyfelet. Természetesen a sors fintora, hogy Billy is megfordul, így nincs mit tenni, gyorsan kell cselekednie a hősnek. A terv tökéletesen működik, karjával játszi könnyedséggel emeli fel a vékony, és gizda drogdílert, de a konténerbe hajítani már nincs ideje, hiszen az utcai verekedést jól ismerő gazember ágyékon rúgja a Védelmezőt.
~ Be kell szereznem egy ágyékvédőt... ~ Gondolta magában könnyekig meghatódva a cselekedeten, majd fájdalmas arccal zuhant a földre. Természetesen gyorsan pörögnek az események, így Brian tudja, hogy nem sokáig fájlalhatja szívének igen kedves végtagját, hiszen lépéseket hall a háta mögül. Mivel nehéz, kimért lépések, így a férfinek egyből leesik, hogy Dorong-al van dolga, s míg a sajátjával volt elfoglalva, az addig zavartalan könnyedséggel a háta mögé ért. Félszemmel megpillantotta Billy késének villanását is, így rá jött, hogy rendőrként könnyebb volt megfingatni a kis majmot.
Mivel a szernek köszönhetően érzékei nem élesedtek ki, így nem számított ütésre a háta mögött megálló testőrtől, vagy csak Brian nem volt eléggé felkészülve rá, kitudja. Bal karja viszont egyből kapcsolt, és még a térdelő férfi, ha szerencséje van, és elég gyors, megbírja fogni az ütést. A legjobb emlékei szerint Dorongnak nincs szuper ereje, így valószínű, ha a reflexei jók, simán megfogja annak ütésre biztatott öklét. Ha nem tudja, akkor legalább csak félrevezeti, hogy ne legyen pontos az ütés, de mindenképpen megpróbál kigurulni a veszélyzónából, és amint lehet, megpróbál kiegyenesedni, és felkészülni a további támadásokra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 11:51 pm

Dorong lecsap, neked pedig csak annyi időd van, hogy védd az ütést a karoddal, de elkapni nem tudod. Lassan lecsúszik egymásról a két testrész, és ellenfeled hátra lép. Bokszolókhoz hasonló állást vesz fel, és vár valamire. Talán, hogy te tedd meg az első lépést, vagy csak a gyenge pontjaidat akarja felmérni. Eközben már messze jár az utolsó kuncsaft, még látod ahogy eltűnik a sikátor kijáratában. Úgy látszik nem a legbátrabb, vagy segítőkészebb vevők körében híresült el a díler. Legalábbis ezt tudod leszűrni a mai tapasztalatodból.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 12:51 am

A terv félig meddig bevált, bár az is siker, hogy Dorong nem találta el Briant. Biztos elég fájdalmas lett volna a találkozás a feje és a tulok keze között. Ráadásul a Védelmező zavartalanul gurulhatott arrébb, és még fel is tudott pattanni, így már meglepetés nem érheti. Billy a késével, míg kutyája az ökleivel próbál harcba szállni a nem túl gyakorlott hőssel, mire ő csak egy fintorral jelezte, mennyire hülye valójában. Gondolt arra, hogy Billy talán felismerheti a hangját előző találkozásukról, így próbált mélyíteni rajta, így szólalt meg, bár most nem a hivatalos rendőri maszlaggal jött.
- Na jól van fiúk, nekem nincs időm erre. - Morgott a férfi, majd előrántotta fegyverét, másik kezével nyugalomra intve a behemótot.
- Szép öcsém, te eldobod a kis játékbicskádat, és mindketten belevonszoljátok magatokat abba a szép konténerbe. Gyerünk, szaporán. - Utasította a két bűnözőt még mindig mély hangon, fegyverét rájuk szegezve, majd, ha követik az utasítást elrúgja jó messzire a szűr-vágó fegyvert, és 1 méter távolságból követi őket. Senkinek sem hiányzik, hogy valamelyik hátraforduljon és vitézkedni kezdjen. Ha minden úgy történik, ahogyan ő gondolta, akkor már csak szemmel tartja a két jó madarat, miközben kifaggatja őket. Veszíteni valója nincs, nem fél meghúzni a ravaszt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 5:11 pm

A fegyver láttára megdermed mindketten. Billy eldobja a fegyverét, és mindketten felteszik a kezüket. Dorong mormol valamit az orra alatt, talán csak elégedetlen az eljárással, vagy a harc befejezése miatt mérgelődik magában. Parancsodra elkezdenek oldalazni a konténer felé, majd Görény belepillant, és meggondolja magát.
- Na koma ne hülyüljél már, te se akarod, hogy mi ide bemásszunk. Csak nézz bele, mintha élne benne valami. - Próbál a fémedény felé bökni a kezével, majd meggondolja magát, és csak a fejével teszi azt. Nem kockáztatja meg, hogy támadásnak vedd a mozdulatát. Eközben te eltávolítod közelükből a bökőt, és teljes figyelmedet tudod fordítani a mutatott tárgyra. Tényleg egy zöld massza úszkál benne, nem is csoda egy taivani büfé mögött vagytok.
- Új az öltönyöm, te se akarhatod, hogy beterítse ez a trutyi? Inkább mond meg mit akarsz tőlünk! Csak úgy ránk törtél, de nem lehetsz túl eszes, már ha meg nem sértelek. Ilyenkor még egy utcai dílernél sincs több, egy-két százasnál. - Veszi elő a semmiből a pénzt, és tartja feléd. Úgy néz ki a cselekedeted eddig egy sima utcai rablásnak tűnhet mindkettőnek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: