DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+7
Zöld Íjász
Védelmező
Cybergyík
Keisha
Mammon
Michael White
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 1:11 pm

Főutak, utcák, sikátorok.   2dl85si

A város egyik legnépesebb, és legkeletibb része. Itt is nagyon érződik a gothami stílus, a Parksétány közelsége miatt szinte a nap huszonnégy órájában nyüzsgő élet folyik itt. Nem a város leggazdagabb környéke, de vannak sokkal romosabbak is. Itta középréteg lakik, és ez az utcák látképén is nagyon meglátszik.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 1:40 pm

Előzmény: Maróni olasz étterem

Újabb éjszaka, újabb Batman hívás. Nem tudod, hogy tud mindig ott lenni ahol éppen járőrözöl, de ott van annyi biztos. Éppen az egyik házról a másikra ugráltál, mikor az árnyak megelevenedtek körülötted, és előlépett a Denevérember. Újabb találkozóra "hívott", még ha nem is ez a legjobb szó rá. Ellenkezni úgyse lehet vele, így jöttél minden zokszó nélkül.
A helyszín egy hasonló sikátor, mint mindig. Az első ilyen összeröffenésnél többen voltatok. Most csak négyen vagytok, Sárkány, Aranyszem, Holdfény, és a Denevér. Árnyak ura újra felettetek áll, és nem kér, csak parancsol.
- A Római Birodalom nagy dobásra készül. Nem tudom mi az, még. Ti fogjátok kideríteni, most menjetek. Ja igen Aranyszem a főnök. - A szavai mint mindig félelmet keltőek, és ellenkezést nem tűrőek. Még mielőtt bármit is mondhatnátok, vagy kérdezhetnétek, szemetek láttára olvad bele a sötétségbe. A sikátor szűk, és szerintetek lehetetlen elmenni innen, anélkül hogy észrevennétek. De mint egy istenség úgy jár kell a világok között a Denevér. Aranyszem nem szól semmit, csak felméri az új társát, majd odajön hozzád.
- Szevasz Sárkány. Rég nem dolgoztunk együtt, de azóta is sok jót hallottam rólad. - A hangja meglepően fiatalos, és el sem tudod képzelni, hogy lehet ez ugyanaz a személy, akiről gyerekkorodban annyit hallottál. Legalábbis még gyerekeb korodban. Eközben Holdfény érthetetlen nyelvel mormol valamit, és mintha a hold fénye is megsűrűsödött volna körülötte.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 4:04 pm

Végre szabadság van! El sem hiszem. Túléltem egy újabb évet a gimiben, egész jó átlaggal. Pihenhetek, filmezhetek, olvashatok... és többet mászkálhatok maszkban. És egy-egy fárasztó napot, esetleg éjszakát is kialudhatok akár hétköznap is.
Éppen egy magasabb épületről ugrottam át egy másikra, mikor megjelent Batman. Állandóan ezt csinálja, de még mindig a frászt hozza rám. Egy ilyen fazon seperc alatt kinyírhatna, ha akarna. Akármennyire is figyelek a környezetemre, hogy ne tudjanak meglepni, nála valahogy sosem jön össze. Mondjuk rajta kívül nem is tűnt még fel senki ugrándozás közben, lehet szerencsémre. Láthatóan nem érdekelte a zavarom, ugyanis a szokásos módján mondta, hova kell mennem. Persze, örömmel, úgyis csak céltalanul lődörögtem balhé után.
Odaérve Batmanen kívül két alak van még: Aranyszem és Holdfény. Mindkettőjükkel találkoztam már, de Holdfénnyel csak futólag. Batsy kiadja az ukászt, hogy derítsük ki, mi a rómaiak célja és Aranyszem a góré. Ezután lelép.
Aranyszem közelebb lép, majd üdvözöl. Még mindig fura, hogy ilyen fiatalos, sokkal öregebbnek képzeltem mindig is, ez pedig kizökkent. De örülök, hogy ilyen laza, talán ez jobb is, mintha egy hajcsár lenne a mufti.
- Hali - mondom barátságosan, miközben kezet nyújtok. - Én is örülök, hogy újra együtt dolgozunk.
Egy pillanatra eszembe jut Hatred, aki valamikor ekkor vágta be a durcát pár hónapja. Egy halvány mosoly suhan végig az arcomon, majd ránézek Holdfényre. Elég fura alaknak tűnik.
- Nem akarok bunkó lenni, de mit csinál? - Érdeklődve figyelem a pasast, majd újra felé fordulva még egy kérdést teszek fel. - Van terved?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 11:08 pm

Holdfény a kérdésedre egyáltalán nem figyel. Talán csak nem akar kiesni a koncentrációjából, vagy csak nem érdekled annyira, hogy válaszoljon. Nem úgy Aranyszem. Úgy néz ki a behízelgő főnökök közé tartozik, aki figyel a beosztottjaira.
- Nyugodj meg terv az mindig van. - Mondja széles mosollyal az arcán. - Holdfény éppen keresőmágiát használ, hogy megtaláljuk a legmegfelelőbb személyt, az akciónkra. Nem értem a lényegét, de nem ez az első eset hogy bevált. Holdszemnek hívja azt hiszem legalábbis ezt mondta ő. - Miközben beszél, egy kis gépen matat a kezében. Mintha csak SMS-ezne, de ez egy telefonhoz képest igen csak komoly műszer. Az ujjai csak úgy pörögnek a kis tárgyon, annyi biztos, hogy ő nem az eredeti Aranyszem. Ő sohasem használt gépeket, legalábbis nem tudtál róla, csak egy fekete kocsi... Ekkor meg is akad a gondolatmeneted, mert az Aranyszem kocsijával teljesen megegyező jármű gurul be a sikátorba.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:02 am

Ahaa, tehát Holdfény valami mágus vagy mi... Tehát van mágia? Mondjuk hülye kérdés, mágikus kardom van. Mindenesetre fura... sose láttam még varázslót. Láthatólag nagyon benne van a dologban, mert olyan, mintha meg se hallotta volna a szavaimat. Lehet, vigyáznom is kellene vele. Nem tudom, lehet megérzi a kardot. De az is eszembe jut, hogy majd konzultálok vele... Nem tudom, mennyire jó ötlet ez.
- Meddig szokott így meditálni? Nem tudom, mennyire sürget az idő.
Viszont azt is észreveszem, mennyire fura Aranyszem. Ez nem az, akiről hallottam gyerekként. Ez egy új, modernebb alak. Valószínűleg az eredeti kiöregedett és átadta neki a helyét. Gondolom elég jó "szakember", ha rá esett a választása. Mindenesetre nem merem megkérdezni, mi történt az eredetivel.
- Na és mi a terv?
Miközben felteszem a kérdést, begördül Aranyszem híres kocsija. Vagy legalábbis nagyon hasonlít az eredetire. Gondolom ő hívta be azzal a mobilkütyüvel. Kiváncsi vagyok, mi lesz a terv és hogyan tovább.
- Azta, egész jó járgány. Ezzel megyünk tovább?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:06 pm

Kérdésedre azonnal meg is kapod a választ. Holdfény abbahagyja a mantráját, és odalép hármótokhoz. Ő is kezet fog veled, utóbbi alkalommal nem volt ilyenre lehetőségetek. A denevér túlságosan hajtotta a bandát.
- Csak egy keresőmágia, hogy megtaláljuk a megfelelő embert, aki kell nekünk. - A maszkja alatt elég normálisnak tűnik. Közben a kocsi megáll mellettetek, és kinyílik a hátsó ajtó. Miközben beszállnak társaid a kocsiba, Aranyszem elmondja a tervet.
- Falcone egyik emberét fogjuk kihallgatni. Csak egy kis lopakodás, és besurranás. Semmi veszélyesre nem kell számítanunk. Valami ellenvetés? - Kérdezi tőled, és ez a kérdés valami olyat sejtet, amitől talán tartani kellene. Nem fog ilyen egyszerűen menni ez a nap. - Ja igen ezzel megyünk. Talán már láthattad, az előző összeröffenéskor. - Reménykedik benne, hogy egy ilyen járgányt nem felejt el az ember, akár ha egyszer is látta azt.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:44 pm

Na, Holdfény is egész normális. Emlékszem, múltkor is akart haverkodni, de Batman gyorsan leintette, hogy ne tétovázzunk. Most van egy kis időnk az ismerkedésre. Remélem jól ki fogok jönni újdonsült csapatommal.
- Örülök a szerencsének - mondom kézrázás közben. - Ez hogy mukszik egyébként? Mint a Gyűrűk urában, esetleg valami vudu?
Aranyszem válasza kissé nyugtalanító. Van valami a hangjában, vagy nem is tudom...
- Részemről nincs, egyszerűnek tűnik, szerintem menni fog. Ezek szerint nem kell semmilyen meglepetésre számítani, ugye?
A közben befutó járgányt bámulom, majd kinyílnak az ajtajai. Füttyentek is.
- Sajnos élőben még nem láttam, csak képekről. Mikor találkoztunk, sosem volt a közeledben. De már nem csak láthatom, ülhetek is benne.
Kissé fel is dobódok a tudattól, hogy Aranyszem járgányában ülhetek, ez talán hallatszik is a hangomon. Még ha ez nem is az eredeti fazon, lehet a kocsi sem az igazi, de még így is egy élmény.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:38 pm

//Gondolom akkor beülsz a kocsiba Very Happy Én úgy veszem legalábbis, ha már nem írtad le pontosan.//

A kocsi belülről is legalább olyan "cool" mint kívülről. A mérete meg sem látszik rajta, belülről olyan mint egy limuzin. Belülről akár négyen is kényelmesen el tudtok helyezkedni, és még van egy sofőrje is a bűnüldözőnek. Csak hátulról látod, és éppen, hogy csak a tarkóját, de még így is tudod hogy meglepően csinos személyiség. Amint beülsz a kocsi egyből elkezd robogni, és édes női hang kérdezi meg, igaz meglepően gorombán.
- Merre? - A kérdés vérfagyasztóan vérfagyasztó. Éppen, hogy csak nem lesznek jégvirágosak az ablakok. A főnöke helyett, Holdfény válaszol, először a sofőrnek, majd neked.
- Egyenesen, majd balra. Mondom végig az útirányt. - A kérdésed hallatán, kicsit vérbe fordul a szeme, és kivörösödik a feje, de megőrzi higgadtságát. - Inkább olyan mint a Gyűrűk Urában, ha már csak e kettő között választhatok. - Végül csak sikerül elmosolyodnia, mikor végiggondolja a két lehetőséget. Aranyszem megvárja míg befejezitek, és csak utána teszi hozzá a maga kis anekdotáját.
- Hát tudod milyen ez a város, aki nem számít meglepetésre, főleg a mi szakmánkba az könnyen fűbe harap. - Teszi hozzá ezt olyan vigyor kíséretében, amitől olyan érzésed támad, hogy bele akarsz lépni a szájába, csak hogy ne hozza rád a frászt, és a halálvágyat.
- Drágaságom, miért vagy ilyen morcos? Inkább köszöntenéd az újdonsült társunkat. Ő nem olyan, mint az a sótlan Szellem. Hidd el, a fejébe is több gógyi szorult. - A drágaságtól nem kap választ, csak a sofőr ülésről egy feltörő "Pffff" jön, ami elég vészjósló. A hangot, hogy gyorsan elmulassza a a zöldruhás hős.
- És ha nem vagyok elég indiszkrét, mi is a te képességed? Azon kívül, hogy istenien bánsz a karddal, még nem sok mindent tudtunk meg rólad. - Teszi fel a messzemenőkig indiszkrét amit nem is igen szoktak feltenni egymásnak a maszkosok. Talán csak te nem vagy benne, eléggé ebbe a környezetbe, hogy tudd mégis csak így járják ezt a táncot.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 1:00 pm

//Ok, bocs, azt elfelejtettem odaírni, de értetted akkor. Very Happy //

Én szállok be utoljára a kocsiba és elakad a levegőm. Tisztára mint egy limuzin! Váó... elfogadnék egy ilyet. Kiváncsi vagyok, hogy milyen kütyük vannak az autóban. Lehet még x-box is van. És hagyján a kocsi, de még sofőr is van... nem is akármilyen. Igaz, az arcát nem látom, de biztos, hogy csinos. Csak kicsit jégkirálynőnek tűnik. Nem is igazán merek hozzászólni, csak köszönök neki.
Holdfény elvállalja a gps szerepét, majd elég fakóan válaszol a kérdésemre. Kicsit megijedek, hogy nem esett le neki a vicc és mellre szívja, de aztán megenyhül. Komolyan, egy kő esett le a szívemről.
Már reagálnék újra, de Aranyszem is válaszol a neki feltett kérdésemre. Elég vészjóslóan fogalmaz, de teljesen igaz. Viszont az a vigyor... áh... Mintha vicc lenne az egész. Az általa feltett kérdésen viszont meglepődöm. Elég kevesen kérdeztek a képességeimről, csapattárs viszont még sosem. Ez valahogy... fura. Nem hittem volna, hogy valamikor ezt meg fogják tőlem kérdezni a társaim, zavarban is vagyok. Bár lehet tényleg így működik a valós életben, jobb tisztában lenni egymás képességeivel. Talán így kellett volna kezdenünk annó Mave-vel és Hatreddel is, de még Szikláékkal is.
- Izé... Erős és gyors vagyok, valamint elég jók a reflexeim. - Úgy gondolom, a képességem eredetéről már tényleg nem kell tudniuk, elég ennyi. Talán a korlátaimat meg kéne osztani, de úgy gondolom, most elég lesz az információból. - S ha már itt tartunk, ti mit tudtok csinálni? Legfőképpen rád gondolok, Holdfény. Aranyszemről vannak elképzeléseim, de rólad semmit sem tudok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 6:15 pm

A kocsi zötykölődik tovább Gotham City utcáin, nem mentek túl gyorsan. Úgy néz ki a sietség nincs a terveitek között. A beszélgetésetek közben Holdfény néha hozzáteszi, balra, vagy jobbra. Úgy néz ki, nem is a tényleges város a célotok. Legalábbis amennyit a városról tudsz, éppen kifele tartatok belőle.
- Úgy néz ki nagyon kíváncsi vagy a képességemre. - Mosolyodik el Holdfény. Hirtelen előkap az övéből egy kártyát, pontosabban a Pikk Ászt. - Akkor most megmutatom a hatalmamat. - A kártyát elkezdi forgatni az ujjai között, hirtelen a tenyerébe helyeszi, és összecsapja a kezét. A bal keze kilendül és mögéd mutat, miközben azt kiáltja - Atya isten azt nézd!!! - A kártyát a másik kezével maga mögé dobja. A jelenetet magad sem hinnéd el, ha nem látnád. Ennél bénább "bűvészt" még életedben nem láttál. A műsor végét jelezvén Aranyszem elkezd röhögni.
- Komolyra fordítva a szót mágus vagyok, és talán nem is a legrosszabb. Igaz még van mit fejlődnöm, de ezzel a paprikajancsival elbánok bármikor. - Bök a mellette ülő Aranyszemre, aki még mindig röhög a kis tréfán. - A hold fényét szoktam használni. Már többször is megmentettem ennek az életét... jól van na, most már abbahagyhatod, annyira azért nem volt jó... nem vagyok egy erőgép, de lopakodásba nincs párom. - Mondja büszkén, miközben Aranyszem továbbra is próbál erőt venni magán. Végül a teljes zent a sofőrülésből hallatszó fenyegető torokköszörülés miatt sikerül elérnie.
- Nekem csak ezek vannak... - Emeli fel az ökleit. - és az agyam, de eddig jól bevált a dolog.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 7:48 pm

Kiváncsi vagyok, mit mutat Holdfény. De a kártyás trükkjével teljesen elbizonytalanodom. Ez komoly? Lehet, még a szememen is látszik a döbbenet, nem is igazán tudom leplezni. Ennél azért komolyabbra számítottam. Aranyszem elkezd röhögni, majd a magyarázat után az álleejtést egy széles mosoly váltja fel. Persze ezt ők nem látják a maszkom alatt, de hatalmas megkönnyebbülés, hogy ez csak egy vicc volt. Már megijedtem, hogy tényleg ennyi a tudománya.
- Na hallod, ilyet talán még én is tudok - mondom már nevetve én is, bár még mindig nem olyan hangosan, mint Aranyszem. - Hogy érted azt, hogy "a Hold fényét"? Nappal nem működik az erőd?
Aranyszem még mindig rötyög, ennyire tényleg nem volt vicces. Viszont az elől ülő jégkirálynő megköszörüli a torkát és abbahagyja.
- Sejtem, hogy bevált a fej + ököl kombó. Elvégre elég régóta űzöd az ipart - teszem hozzá ártatlanul. Nem akarom megsérteni vagy az ellenszenvét kivívni, de lehet ezzel megpendítem, hogy feltűnt a változás. Mindegy, ha reagál, akkor reagál, ha nem, akkor nem. Erőltetni nem fogok semmit, főleg ha Holdfény nem tud semmit.
Fura egyébként ez a baráti csevej. Mintha nem is Batman bízott volna meg minket valamivel, hanem valami buliba készülnénk. Azt hiszem, ez még vissza fog ütni, bár ne legyen igazam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 5:55 pm

A kocsi tovább zötyög alattatok, és a Holdfény által keltett útirány benyögések, már ki is vittek a városból. Ha jól be tudod magad határolni akkor a Falcone birtok felé visznek titeket. Igaz még nem jártál erre, de minden gothami tudja, merre van a "keresztapa" birtoka.
- Nem, nem - Vigyorodik el rajtad Holdfény. - Ha tudod, ha nem, a hold nem csak éjszaka létezik. Lehet, hogy már hallottál róla, de az a nagy sárga izé, ami a fejed felett szokott repülni, csak kering a Föld körül, és nem eltűnik minden reggel. - A szarkazmus egy új oldala Holdfénynek, amit megismersz, de magadnak is bevallod, tényleg igaza van. Közben Aranyszem is hozzáteszi a magáét.
- Nem én az eszemre gondoltam, és nem a fejelésre. - Röcög magában a kitalált egyáltalán nem elmés viccen. Még tesztek egy utolsó kanyart, és a távolban feltűnnek a Falcone birtok körvonalai. Legnagyobb sajnálatotokra nem véletlenül néz ki az egész úgy, mint egy erőd. Nem kevés gondotok lesz itt.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 9:04 pm

- Persze, tudom, hogy mindig fent van az a fehér golyóbis - mosolyodom el. Nem akarok kötekedni a képességének egyértelműségét illetően, inkább ennyiben hagyom, jó fejnek tűnik és nem akarok semmilyen műbalhét.
Aranyszem elég erőtlen poént ereszt meg, ezen már nem tudok mosolyogni sem, nemhogy nevetni. Főleg akkor száll el minden jó kedvem, mikor meglátom, mégis merre vezet utunk. Egyre valószínűbb, hogy egy olyan helyre, amit jobb lenne elkerülni.
- Őőő... mi most tényleg Falcone-ékhoz fogunk beugrani bulizni? Legalább vannak jó csajok? Persze a sofőrünknél nem hiszem, hogy van odabent csinosabb. - Próbálom elrejteni a félelmet, ami ennek lehetőségére gyűlik fel bennem. Ilyen nagy kutyával még nem volt dolgom. Persze, ha a maffiát nézzük, a Sárkányok Szövetségével meggyűlt a bajom, de nem a központjukba mentem. Ez meg egy oroszlánbarlang. Hajaj... egyszer mindent el kell kezdeni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:03 am

Az arcok azonnal elkomorodnak, mikor kiejted a maffiavezér nevét. Személyesen még te sem találkoztál A Római birodalommal, de a csatlósaiba már belefutottál, mint a Sárkányok Szövetsége. Az egész déli várost ők uralják, így bármit is intéztek az ő kárukra történik a dolog. Mindannyitok ellenségei. A gondolatokat egy meglepő kijelentés szakítja félbe.
- Köszönöm a bókot. - Jelenti ki a sofőr, olyan negédes hangon, amibe látatlanba is beleszeretne minden épeszű férfi. Nem, hogy a te helyzetebe, mikor már a hanghoz tartozó testet is láttad.
- Nyugi Sárkány, a terv hogy nem akarunk ramazurit. Belopakodunk, megkeressük Carla Vitit, beszélünk vele, majd eljövünk. Ennyi. Egyszerű nem? - Teszi fel a kérdést, amiből máris látszik, hogy egyáltalán nem egyszerű a dolog.


Folytatás: Falcone birtoka
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 1:55 pm

Előzmény: Miracle Import & Export vállalat

Fény süt a szemedbe. Lassan kezdesz magadhoz térni. A nap az. Résnyire kinyitod a szemeidet, és tudatosul benned mi is történt eddig. Felidéződik a múlt eseményei a lövés, és a rituálé. Nem tudod, mi történhetett, legalábbis még. Azt sem tudod, hogy hol vagy pontosan, Annyi biztos, hogy egy mocskos sikátorban. Ismeretlen házak között, amik állapotukat, és stílusukat nézve, még mindig Gotham City-ben vagy, nem a legrosszabb környékén. De majdnem.
A sikátor olyan, mint minden egyes sikátor. Koszos büdös mocskos, és ezért te is az vagy. Nem tudod mennyi ideje fekhettél a szemétben, de az biztos, hogy nem keveset. Amikor végignézel magadon, nem találod magadat. A ruhád megváltozott, emberi külsőd szintén, és még a mozgás is máshogy esik, mint eddig.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 9:27 am

//Lehetne női külsőm? Smile Már ha nem azt gondoltad még ki nekem. //


Mikor kinyitom a szemem, kezemet elé kapom a fény miatt, ami mintha megvakítana. Pár pillanat múlva megdörzsölöm arcom, és kissé nehézkesen kelek fel a földről, és a szeméthalom közül. Nem tudom mi történt, vagy hogy hol vagyok. Kissé kómás állapotban nézek körbe, majd állapítom meg, hogy valószínűleg még mindig Gothamben. Majd ekkor rohannak meg az emlékképek ami történt... Lelőtt. Képes volt lelőni a féreg. Kezem ökölbe szorul, majd enyhül és csak elmosolyodom. De halálom csak átmeneti volt. Mélyen magamba szívom a levegőt, és már szőni kezdem terveimet, hogyan fogom elkapni elsőnek Blazet, majd az angyalt. Előbbi hatalmas csonkításon fog át esni, ez biztos. Felkelek lassan a mocsokból, és leporolom magam. De ebben a pillanatban fura érzésem van. Mintha máshogy érezném minden mozdulatom, minden porcikám másképp engedelmeskedne, és mozdulna. Ebben a pillanatban veszem csak észre, hogy ruhám megváltozott, és a külsőm is. Nem a jól ismert arcommal rendelkezek. Persze, hiszen meghaltam, és lehet ezzel büntet az Ördög. Próbálok eltántorogni egy pocsolyához, vagy ablaküveghez, hogy meglássam ki is néz vissza rám. Nem mintha túlzottan is érdekelne emberi külsőm, de a Terrence Johnson képet már felépítettem, és nem szeretnék ismét küzdeni a hírnévért. De míg keresek egy "tükröt" addig ismét megrohannak az emlékek és bevillan miféle szertartáson estem át. Nem tudom mi volt, de ki fogom deríteni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 9:47 pm

A sikátorban meg van minden csak össze kell "dikkházni". Az egyik kuka mögött megtalálod a keresett tükröt, és amikor belenézel elfog az émelygés. Pedig erre új életed során nem sok alkalom volt. A látvány sokkal szörnyűbb és visszataszítóbb, mint azt valaha is el tudtad volna képzelni. Annyit pedig azonnal levonsz következtetésképpen, nem az ördög műve ez. Annyira még Lucifer sem lehet szadista. Egy szó mint száz, a vissza néző arc nem a tiéd, hanem Blaze csatlósáé Cukrászé. Még az ízléstelen ruhája is rajtad van.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 11:02 am

Mikor meglátom arcomat, hogy ki is néz vissza rám elförmedek. Ez Blaze csicskása! Ezt nem az Ördög tette velem, hanem a nő! Nem ölt meg, csak hatástalanított arra az időre míg... már tudom mi volt az a szertartás. Alakcsere! Így tesz szert a féreg a vagyonomra! Idegességemben bele verek a kukába, majd felborítom, és törni-zúzni kezdek a sikátorban. Nem mert megölni ez a mocskos démon, mert félt az igazamtól, így ilyen undorító lépésre szánta el magát! Most ő irányítja a cégem, az embereim, és kisemmizni próbál! Nem fogok minden elveszteni emiatt a nő miatt! Tennem kell valami!

-Árrrrrrrrgggggghhhhhhh!!!!!

Ordítom el magam dühömben, és bár tudom le kell higgadnom, de nehezen megy. Hósszú percekig átkozódok, mire kezdek lenyugodni, és leülök a mocsokba. A nő tudja, hogy milyen alakban vagyok, ez nem is kérdés. Így nem kerülhetek a közelébe észrevétlenül. Lehetetlen lenne. De ezzel a külsővel valószínűleg a segítség kérésemet is megkérdőjeleznék a kapcsolataim, hiszen ki hinne nekem? Egyetlen egy lehetőséget látok a probléma kiküszöbölésére. Megkeresni az angyalt, megölni, az ereklyéket megszerezni, utána pedig végezni Blazzel és vissza szerezni a külsőmet. Tervek vannak, csak elkezdeni nehéz. Nincs semmiféle nyomom az angyalról, hacsak nem Őrnagy házi kedvenc fénylénye nem mond el nekem valamit. Bár kétlem, hogy úgy tenne. Hirtelen ruháimhoz kapok és kutakodni kezdek bennük, hátha van nálam valami, majd ekkor ismét átkozódni kezdek.

-A tőr!

A tőr, amit loptam, az angyal vérével. Ha használtam volna. Ha most nálma lenne! A rohadt életbe! Vissza kell mennem Őrnagyhoz és kérnem kell tőle egy fegyvert, amivel megölöm Blazet, az ereklyéit megszerezve pedig magamhoz csalogatom az angyalt. Igen! Meg kell találnom Mocskot! Elindulok, és megpróbálom ismét megtalálni a sikátorok valamelyikét, ahol az egyik talpnyalója majd elvezet hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 11:52 am

Dúlva-fúlva indulsz el északra. A bűnös kerület szerencsére nincs messze, így csak pár sarkot kell megtenned, hogy újra a bűnös kerültbe érj. Az út eseménytelenül telik, sajnos már nem lógsz ki az átlag emberek közül, a sötét sármod, és baljóslatú megjelenéseddel. Mindenki maguk közé valónak gondol, ebbe a testben talán már a képességeid sincsenek meg. Így talán még nehezebb lesz a "rábeszélés" Mocsok aka Őrnaggyal szemben.


Folytatás: Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 1:07 pm

// Alfa Szövetség kaland kezdő reagálása//
Az új felállás

Már egy hete üldözöm ezeket a fickókat. Az egyik őrjáratomon vettem észre, hogy az egyik tagjuk egy kocsit akar feltörni. Én akkor jól elkalapáltam, és a rendőrség kezére adtam azt a fickót. Szerencsére még kinyögte, hogy vannak még társai, és nem is kevesen. Azt már nem merte elmondani, hogy hol is van a rejtekhelyük, de hát nem azért rendelkezek három számjegyű IQ-val, hogy ilyen apróságot ki ne tudja deríteni.
Na de nagy volt a szám akkor, azt hittem a következő napra, már le is fülelem az egész bandát, de hát nem így lett. Nyolc napnyi verekedés, kérdezősködés, után semmire nem jutottam. Ma végre szerencsém volt. Egy meglepően luxus kocsit vettem észre, és akkor ötlött az eszembe. Ecettel nem lehet legyet fogni. Így csak vártam, nem is törődve a Gotham City didergős őszi idejével. Csak ültem a vízköpő mellett, mikor megláttam a fickót. Közelebbről megnézve bármelyik utcai patkány lehetett volna, de a nyakán lévő tetoválás nem hagyott kétséget semmi felől. A banda tagja volt, és már csak követnem kellett szerencsére. A bumerángjaim könnyedén elvittek, még ha néha el is vesztettem szem elől. Hát mit ne mondjak nem egy Jet az biztos, a sebességén még növelhetnék valamicskét.
Végül csak megérkezik. Befordul egy elhagyatott raktárépületbe. Régen biztos berakodásra használták. Hatalmas kétszárnyú ajtó bejárata van, akár két kamion is beférne rajta. Megvárom míg a kocsi után behúzzák az ajtókat, és leszállok a tetőre. Kicsit recseg a súlyom, vagyis inkább a bumerángjaim súlya alatt, de mégis megbír. Szépen lépdelek, és végre megpillantok egy rést a tetőn. Odamegyek és lepillantok, csak megpróbálok valamit is kisilabizálni a látottakból.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 1:28 pm

Egy hete akadt meg a szemem egy rendőrségi jelentésen amit olvastam. Kicsit érdekes volt, mert megjelölt embereket kerestek, akik egy bandát akartak elkapni. A nyakukon egy furcsa tetoválás volt. Miután jobban belenéztem eszembe jutott, hogy én is kaptam el ilyen fickókat mostanában. Az viszont jobban érdekelt, hogy vajon hol lehet a főhadiszállásuk. Valami azt súgta, hogy egy kis nyomozással lezárhatnám ezt az illegális létesítményt, de előtte kellett egy kevés információ, amit megpróbáltam mindnél hamarabb összegyűjteni. Először is kinéztem a komfort zónájukat, a letartóztatások alapján, ami leszűkítette a keresendő területet, alig pár kilométer volt közös terület. Bár ez nem mondott sokat, hisz lehet a zónán kívül rakják le a lopott járműveket. Viszont ezzel könnyebb volt a vadászat, és csakhamar, találtam egy újabb autó tolvajt, akit el is kaptam viszont várakozásaimmal ellentétben nem kaptam információt. Kénytelen voltam hát, tovább kutatni, de rá kellett, hogy jöjjek, hogy a puszta elkapásukkal nem fogok sokra menni. Ki kellett találnom egy újabb taktikát, ami végül abban ért véget, hogy feltérképeztem az össze üldözés irány rajzát. Kit hol találták meg, és merre ment addig. Szerencsére voltak olyan hülyék, hogy nem játszadoztak az útvonallal túl sokat csak miután már üldözni kezdték őket. Azokat a részeket kitörölve, észrevettem, hogy mind egy irányba tartottak, és ez alapján indultam el egy újabb este.
Nem tartott sokáig, hogy elérjem a közös útvonalat, amit követve a város egy távolabbi pontjára jutottam, ahol is végül egy luxus auto követésébe kezdtem. Az útvonalat követte, és nem sokára megállt, hogy bebocsátást nyerjen. Gyanús volt, ezért is döntöttem úgy, hogy megvizsgálom. Óvatosan megkerültem az épületet, és az egyik eresz csövön felmászva, eljutottam az egyik betört ablakig.~Komolyan, jobban is vigyázhatnának erre a helyre, ha már egyszer itt akarják űzni az ügyleteik.~Gondoltam miközben számolni kezdtem.~Ok, lássuk: Egy, kettő... Hümm... 13... És ebből 4-nél pisztoly van... Azt hiszem ha őket elintézem, akkor nem lesz nehéz dolgom, bár azért van pár tárgy ami akadályozhat, de nem hiszem, hogy annyira nagy gondot fog okozni az elkerülésük.~Óvatosan visszahúzódtam, mielőtt még megláttak volna, és vártam egy kicsit, mielőtt újra belestem volna.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:07 pm

Az utóbbi időben egyre több autólopást jelentettek, amit egy banda követ el. Az ismertetőjelük egy tetoválás, amit a nyakukon hordanak. Néhányukkal én is találkoztam, rendszerint el is kaptam őket. Nem vagyok külön specializálva semmilyen bűnesetre sem, talán ez baj, de nem tulajdonítottam annyira nagy jelentőséget nekik: ha ott vagyok, segítek. Nyomozni nem tudok, azt inkább Sarah szokta végezni, s ha megtud valamit, akkor lépek én be a képbe. Ez így is történt.
A szokásos időpontban mentem át hozzá, hátha van valamije a számomra, adjak interjút, vagy valami hasonló. Amivel most tudott szolgálni, pont a banda búvóhelye volt. Csak a szokásos dolgot kérte az infóért: exkluzív riportot az esetről. Erre persze mosolyogva rábólintok, hiszen nem egy nagy fizetség ez azért a sok segítségért, amit ő ad.
Úton a cím felé látok egy elég sebesen száguldó autót. Az az érzés kerített hatalmába, talán ezt éppen most lopták, s gondoltam, azt követem. Be is jött a tippem: pontosan oda hajtott. A cím egyébként egy raktárépületet jelöl. Meg sem lepődöm, ez a klisé úgy terjed a valóságban, mint a filmeken. Bár egy ilyen helyet tényleg itt a legjobb kiépíteni.
Nem ronthatok csak úgy rájuk, azt sem tudom, hányan vannak, milyen a felszereltségük. Muszáj erről tájékozódnom. Nézzük csak... A bejárat ugrik, annyira hülye nem vagyok. Talán a földszinti ablakok... áh, könnyű kiszúrni. Felső ablak is felejtős, nincs mibe kapaszkodnom, nem vagyok én pók. Bár a tetőről... Ja, inkább a tető lenne a leghasznosabb. Talán van rajta üveg, amin át benézhetek, vagy onnan benézhetek egy ablakon is, tán be is mászhatok rajta. Oké, szóval akkor tető. Na akkor hadd szóljon.
Átlendülök az épületre, s kissé térd rogyasztva érkezem, hogy tompítsak. Amit látok, Az egy kissé kibillent a rutinból: tényleg van egy rés a tetőn, amin benézhetek, ez oké, de... valaki áll előtte. Ez mégis ki? Valami bandatag? Nem igazán látom, sötét van hozzá, de az alakjából ítélve, nő.
- Maga meg kicsoda és mit csinál itt? - kérdezem. Próbálom nem ellenségesre venni a hangot, de azt érzem, hogy a meglepődöttségem kihallatszik.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:21 pm

Védelmező pár napja kapta meg feladatként Dokitól a kocsitolvajok kifüstölését, hiszen rosszat tettek üzletének, és persze informátorait az utcáról elüldözték, mondván, hogy ez az ő környékük. Ennyi elég is volt, hogy levegye Brianről a szájkosarat, és elengedje láncát is.
Első pár napja eseménytelenül telt, hiába fogott meg több drogdílert, nem igen mondtak neki semmit, vagy féltek tőlük, vagy tényleg nem tudtak semmit, de ezt Védelmező a rendőrök kezére adásával hálálta meg nekik.
Végül kedvenc kis drogdílere árulta el neki a kért információkat, Billy a piti bűnöző, akit már csak azért nem ad rendőri kézre, mert akárhogy is próbálja magában tartani a szükséges infókat, valamiért sosem sikerül neki.

Főutak, utcák, sikátorok.   2j4zo5l

Autójával érkezik a helyszínre, bár az épülettől azért távolabb parkol le. Magához veszi a szükséges felszereléseit, a füstgránátokat, lőfegyverét, vadászkését, és magát a Megváltót.
Próbál a sötétben közlekedni, nem akar feltűnést kelteni, habár első ránézésre senki sincs a területen, aki védené, őrizné azt.

~ Ez meggondolatlanság. Főleg, ha én fogom ellátni a bajotokat. ~ - Mosolygott Védelmező, majd folytatta útját az egyik ablak felé, ahová benézett, és láthatta a benn már nagyban üzletelgető mocskokat, kik ártanak saját és Doki üzletének. Úgy gondolta, nem tölti vacakolással az időt, egyből a tettek mezejére lép, övéről lecsatolja az egyik füstgránátot, és bevágja az ablakon. terve egyszerű, amint a gránát elkezdi a füstöt kibocsátani magából Brian beront, és a padlóra hasalva annyi lábat lő meg a Megváltóval és lőfegyverével amennyit csak tud.
- Kérjetek elnézést az Úrtól bűnös lelkek, a Megváltás karnyújtásnyira van! - Nevetett a férfi, s látszólag mióta megszerezte fegyverét, élvezte az Isteni szónoklatos kifejezéseket, szinte már kezd védjegyévé válni.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:36 pm

Felugrok a hangra. Kezdő szuperhőshöz nem illő módon, egy vinnyogásra emlékeztető "ÍÍÍÍÍÍ" jön ki a számon, ha tényleg onnan távozott. Pillanatok alatt összeszedem magam, és kidűtött mellkassal, állok az új fenyegetéssel szemben. Fennhangon kezdem a sokat gyakorolt mondókámat, kezemet a fickó felé nyújtom és rámutatok.
- A nevem Dr. Löket! A város harcos amazonja, ki megtisztítja az utcákat az olyan söpredéktől mint te! Add meg magad még most, vagy készülj a bukásra! Körül vagy véve semmi esélyed! - A mondókám majdnem sikeresen elmondtam, igaz a nyivákoló hang még néha visszatért, de ez csak az idegesség miatt van. Sajnos így elmulasztottam a lenti eseményeket. A füst pillanatok alatt beteríti a helyszínt, ez pedig nem kicsit váratlanul éri a lenti tagokat. Sajnos azonnal ellenfelet keresnek, és mivel látni nem látnak, a fülükre hagyatkoznak.
Persze pont rajtam csattan az ostor. Golyók szakítják át a tetőt, és az így meggyengült szerkezet megadja magát a plusz súly alatt. A lábaim alól eltűnik a biztosnak eddig sem mondható talaj, és újra repülni kezdek. Na jó ezt inkább elegáns zuhanásnak hívnám, ahogy példaképem Buzz Lightyear mondaná. Kődarabként zuhanok, szerencsére annyi időm van még, hogy bekapcsoljam a hátrakétáimat, és egy rakás dobozon landoljak.
A füsttől még mindig nem lehet látni semmit sem, de nekem nincs is rá szükségem. Egy szaltóval indítok, miközben kezeimet még mindig a bumeráng kapcsolóin tartom. Az ugrásom csúcspontján elindítom vészterhes útjukra a fegyvereimet, miközben én guggolásba érkezek és a felém repkedő golyók elől elbukfencezek. Csak remélni tudom, hogy eltalálnak valamit, és a fejem felett lévő tag nem támad hátba.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:55 pm

Mikor visszanéztem, úgy tűnt már nagyban megy az üzletelés. Fentről meg mintha hangokat hallottam volna. Lehet, hogy pár bandatag? Kicsit még gondolkoztam, hogy mit tegyek, de aztán elszabadult a pokol egy füst bomba formájában, és hallani lehetett, hogy valaki betörte az ablakot. Kicsit meglepődtem, de mivel már nem maradt sok időm gondolkodásra úgy döntöttem, hogy beszállok a buliba. Elég szép kis káoszba csöppentem. Mivel magasan álltam, az egyik doboz tetején, ami az ablak mellett állt, így beláttam a teret... Már amennyit látni lehetett. Fentről meg egy nő szónoklatát hallottam, akit nem sokkal később leszedtek, de úgy tűnt, tud magára vigyázni, mert rögtön egy másik helyre érkezett, egy doboz sor tetején. Én csak csöndben megfigyeltem ahogy ő támad, és bár a füst megnehezítette a figyelést, azért tudtam követni, és azt is láttam, hogy valaki hátba akarja lőni, aki épp az én dobozaim aljánál áll, így mielőtt még megtörténhetett volna a tragédia, gyorsan leugrottam, és az egész súlyommal leküldtem a férfit, aki az eszméletvesztés mellett egy szép törött orral is gazdagabb lett. Most viszont nem árt, résen lenni, mert elhagytam a biztonságot nyújtó doboz sort. Láttam egy másik fickót, aki szintén észrevett, és megpróbált hatástalanítani, egy csővel, de sikerült kivédenem a támadást, majd pedig a dobozok közé hajítani a támadót, ami újabb zajforrást, és újabb célpontot szolgáltatott. Én reflexből ugrottam, de így kaptam egy apró horzsolást, a lábamra. Semmi komoly, de attól még eléggé csíp.~Ez a nap egyre jobb és jobb lesz. Mégis mi folyik itt?~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok.   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bowery és Robbinsville-
Ugrás: