DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+4
Michael White
Maverick
Hatred
Vadmacska
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 3:47 pm

Elvigyorodik, és az átlagnál hegyesebb fogai kivillannak. Balsejtelmes villanás ez a holdfényben, az biztos ez a fazon nem ember. Visszahív a sikátorba, nem túl szép látvány, és a járókelők így is tömörülnek a sérült körül.
- Nyugi meg fogod szokni egy idő után. Gotham már csak ilyen. - A hangja még mindig pokoli, és a hátad is libabőrös lesz tőle, pedig csak hallod. - Nem kell megijedni. Az a szörny egy igazi démon volt a pokolból. Mi tagadás én is az vagyok félig. Ne aggódj én a jófiúkkal vagyok, akár csak te. Nem kis teljesítmény egy halandótól, egy menetet végigbunyózni ezzel. - Mutat a szemétkupacra. A hangjában pedig tényleg elismerés tükröződik. Büszkének érzed magad, bár csak most találkoztatok. - Mi a szakterületed? Ha megkérdezhetem. Nem látszol túl nagy démonirtónak, még ha ilyen csinos kis kezed van. - Ezzel közelebb megy hozzád, és ha engeded tüzetesebben megvizsgálja a csoda karod.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 4:08 pm

Mielőtt követné a rejtelmes idegent, aki Vörös Vadászként üldözi a bűnt, azért megnézi a tömeget, és reméli, hogy Dorong túléli a tragédiát. Legszívesebben odamenne, és kioltaná az életét, de hősként az a feladata, hogy jól járjon el a bűnözők felett, még ha nem is tetszik neki a dolog.
- Úgy látom, te már régóta űzöd a szakmát. - Jegyzi meg, mikor a fazon arra céloz, hogy még nem rég kezdhette Brian a hősködést, amiben igaza is van, fél év alatt nem találkozott hasonló szörnyeteggel, csak piti tolvajokkal dílerekkel, és fegyveres bűnözőkkel.
- Köszönöm a dicséretet, de hogy is szokták mondani, teszem a dolgom. - Fintorgott a Védelmező, és saját magától hányingert kapott.
- Szóval a pokolból? Te is onnan jöttél. Ez őrület. Nem sok kellett, hogy kicsináljon, de nagy az akaraterőm, és nincs igazából veszíteni valóm. - Magyarázta a férfi, félrerugdosva az útjába kerülő üveg, és szemétdarabokat.
- Mit értesz az alatt, hogy szakterületek? - Kérdezte a Vörös Démonírtóra tekintve, aki inkább úgy tűnik a kezére kíváncsi.
~ Mily meglepő...helyben vagyunk. ~ Gondolta magában a férfi, aki megszokta már, hogy mindenki megbámulja a karját.
- Még nem volt dolgom, hasonló erejű szörnyekkel, ha jobban tetszik démonokkal. Eddig csak a kisstílű bűnözőkre, maffiatagokra vagyok ráállva, jelenleg a Sárkányok Szövetségét akarom megfingatni. - Mondta.
- A karom valamilyen vegyszernek köszönhetően irtotta ezt a kocsonyapacát. Enélkül már halott lennék. - Magyarázta, miközben a Vörös Vadász még mindig azzal volt elfoglalva.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 5:06 pm

A szavadat csak hallgatja, és teljes figyelmét a karodra fecsérli. A helyzet akkor lesz a legfurcsább, mikor teljesen közel hajol hozzá, és megszagolja, majd mielőtt még reagálhatnál rá, meg is nyalja. Erre még senki sem vetemedett ,talán még te sem. Végül még nem engedte el a kezed, szemedbe néz.
- Hidd el még a felét sem láttad a világnak. Én már vagy ötven éve "teszem a dolgom"... - Utánozva a hangszínedet, ami eléri a vicces hatását. - és még mindig meg tudok lepődni. Néha igen csak veszélyesek ezek a meglepetések. Hát nem kis fába vágtad a fejszédet, annyit tudok segíteni,... - Húz elő az övéből egy antik köves gyűrűt.
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I53csz
- ha újra hasonló bajban lennél, vagy csak az életed forogna kockán, és ez rajtad van akkor megérzem. Ha tehetem azonnal a segítségedre sietek. Remélem elfogadod. - Nyújtja feléd a kis ékszert. Nem túl férfias, de hát ebben a világban már nincs ilyen megkötés.
Ha elfogadod, ha nem, akkor sem sértődik meg csak visszarakja a helyére, és mintha semmi sem történt volna folytatja.
- Nem sokat tudok a célpontodról, csak annyit hogy a kínai negyed a területük. Hogy fogsz oda jutni? - Teszi fel a kérdést, ami már a te fejedben is megfordult biztosan.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 5:27 pm

Úgy látszik a hős Brian kezével van inkább elfoglalva, nem is érdekli igazából mit mond. Bár kezd eléggé morbid lenni a helyzet, mikor el kezdi szagolgatni a karját, na meg mikor meg is nyalva, a Védelmező már megpróbálja elkapni a kezét.
- Nem tudom ez mire jó, de ez egy halandó számára kicsit furcsa volt. Ne csináld kérlek! - Szólt rá Brian a nyalogatás után újdonsült szövetségesére.
- Egyébként meg nem volt tervbe véve a harc ezzel a csúszómászó démonnal, csupán információt szedtem ki a drogdílerekből a Sárkányok szövetségével kapcsolatban, és egyszer csak megjelent. Nem hagyhattam, hogy itt garázdálkodjon, és ámbár az a fickó kinn az utcán bűnöző, mégis ember. - Magyarázta a szörnyeteggel vívott csatájának okát.
Amikor Vörös Vadász egy gyűrűt nyújt át neki, ami nem igen divatos, és kevésbé férfias, az utána lévő mondatoknak köszönhetően leesik neki a nyalogatás miértje.
- Szóval ezért nyaltad meg a kezem. - Esett le neki a furcsa cselekedet felismerése, miután átvette a gyűrűt.
- Ez csak akkor működik, ha az ujjamra húzom, vagy csak elég, ha nálam van? Ez ügyben pedig még egy kérdés, ez akkor is működik, ha esetleg te vagy bajban? - Tette fel kérdéseit, mellyel azért nem árt, ha tisztában van.
- Csak mert, ha esetleg fordítva lenne a dolog, s tudom, hogy te tapasztaltabb, és erősebb vagy nálam, szívesen fordulhatsz hozzám. Az adósod vagyok. Örülök, hogy ilyen szövetségesre találtam. - Mondta a férfi eltéve a gyűrűt övtáskájába, majd jobb kezét nyújtva a féldémon felé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 5:52 pm

Megragadja a kezed, és megszorítja. A mosolya meglepően barátságosra sikeredik, legalábbis amit egy ilyen arcból ki lehet hozni.
- Bocsánat a viselkedésemért, csak felmértem a karodat. Tudom van néhány különleges szokásom, de jegyezd meg a karodban több van, mint amit hiszel.
- Dicséretes, hogy a söpredék mellett is kiállsz. Sajnos nekem nem mindig van időm, és erőm ilyenekre. -
A szavai után elmereng egy kicsit, mintha a múltjában barangolna.
- A gyűrű csak akkor működik ha a kezeden van. Ne ijedj meg nem kamera vagy hasonló, nem látok bele a magánéletedbe, és ha nem akarod viselned sem kell. Ha lehet azért veszélyesebb kalandokon legyen rajtad, hátha kellek.
- Hát igen visszafele is működik a dolog. Ha tényleg szükségem lenne, remélem olyan helyzet lesz, aminek a megoldása az erős karod. -
Tapogatja meg újra a karodat. Hirtelen újra a égre kapja fejét, és a semmit nézi. Most inkább egy kutyára hasonlít, aki hallja a hívó sípjelzést.
- Jön már a mentő, a fickó biztos túléli. Ha nem baj, nem szeretnék a hatóságok elé kerülni. Tudod az én szakmámban jobb az inkognitó. Nem jó ha mindenki ismer. Van még szükséged valamire? - Teszi fel újra a kérdést, amire már a múltkor sem válaszoltál. Talán megkönnyíthetné a dolgodat, ha tudnád mit is akarsz.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 6:07 pm

A hős elfogadta a jobbot, és új szövetség született Gotham bűnös utcáin.
- Sokszor kihúzott a szarból, annyi szent. - Nézett Brian is a kezére, miután Vörös Vadász megvizsgálta, és mondott róla néhány szót.
- Te többet tudsz a karomról, jól értem? - Csattant fel a feje fölött egy kis villanykörte a férfinek, majd megragadta a démon vállát.
- Mondj el mindent amit tudsz, az alapján, hogy megnyaltad, megszorítottad. Tudom kell a karomnak a titkát. Mi történik velem, rosszabb lesz, meggyógyul a karom, vagy erősebb lesz?! - Rohamozta meg kérdésekkel a Vörös Vadászt.
- Te is több vagy annál, mint én hiszem. - Mondta végül, elengedve a férfit, hisz véletlen sem akarta őt magára haragítani.
- Most még nem megyek a Sárkányokhoz. Nem lehet egy háborút egy nap alatt lerendezni, holnap is van nap, és a bűnözés nem alszik. - Válaszolt végül, mikor meghallotta a mentőautó szirénáját.
- Vigyél magaddal Vörös Vadász. Válaszokat akarok kapni a kérdéseimre. - Mondta elég határozottan ahhoz, hogy Vörös Vadász komolyan vegye Védelmező kérését.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 11:23 pm

A szóáradatodra csak egy intéssel felel. Elindul az egyik tűzlépcső felé, egy ugrással lehúzza a legalsó lépcsősort. Pillanatok alatt csattog a lába a fémen, te pedig követed. Felértek a tetőre, és miközben nézitek a megérkező mentőket, és munkájukat beszélgettek tovább.
- A karodról nem sok mindent tudok, még ha úgy is tűnhetett neked. Csak éreztem benne valamit, mintha élne. Azt hittem megszállt valami, de most nem tudom. Nincs sem démoni, sem más megszálló a testedben, legalábbis nem éreztem. A karod íze, pedig a kinézete ellenére, nem hasonlít pokoli eredetre.
- Bölcs dolog, készülj fel minden harcra, akkor könnyebben túléled a napot. -
Mondja kicsit viccesen.
- Na mond van-e még kérdésed? - Eközben már bepakolták Dorongot a mentőbe, és elhajt a kocsi.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 11:51 pm

Vörös Vadász intése nem nyugtatja meg Briant, de mikor az menekülő útjukat tervezi egy tűzlépcső segítségével, rájön, hogy talán tényleg tud valamit a karjával történtekkel. Természetesen követi őt a tetőre, ahol újra beszélgetésbe elegyednek.
- Óh...értem. - Válaszolt kicsit csalódottan a hős, bár azért valamilyen szinten új információkhoz jutott hozzá.
- Legalább azt már tudjuk, hogy nem démoni megszállás által vált ilyenné a karom. Talán jobb is, bár az tény, hogy néha külön életet él. - Magyarázta kezét nézegetve, mintha számonkérés lett volna a férfi tényközlése, és beszédre ösztökélné a végtagot.
- Nincs több kérdésem, köszönöm az információkat, és a segítséget. Remélem egy nap tudom viszonozni, és még összefutunk a harcmezőn. - Mondta a férfi, ismét kezét nyújtva a Vörös kosztümös fazonnak, most már búcsú szándékkal.
- Remélem nem fogom hasznát venni a gyűrűnek...nem hiányzik még egy halálközeli élmény. - Nevetett kicsit oldva a benne felgyülemlett feszültséget, majd ha Vörös Vadász elfogadja jobbját, és távozik, olyan rejtélyesen, ahogy érkezett, ő maga a halandó stílusában leereszkedik a tűzlépcsőn, és a sötétségben elindul egy informátor felé, kit nemrégiben ajánlott számára egy piti tolvaj.
Feltuningolt autók, fegyverek, ketyerék a szakterülete, és a Védelmező reméli, hogy jó üzletet tud vele kötni. Na meg titkon abban is, hogy ez egy jó társulás eredménye lehet, hiszen szüksége van beszerzőre, én informátorra. Ha igaz, amit róla mondanak, tökéletes társa lenne a bűn elleni harcban, hiszen van egy, két tárgy, felszerelés, amivel leegyszerűsíthetné Brian dolgát.
Na de ez csak akkor derül ki, ha odaér a Gotham City roncstelepre.
Menet közben leszűri a ma este tanulságait. Nagyon sokat kell még fejlődnie a hősködés terén, nem elég, ha van az embernek egy szuper génkezelt karja, és egy lőfegyvere. Az sem árt, ha társakra talál a bűnüldözés ellen, és hogy vannak, és lesznek is olyan ellenfelek, akik ellen nem elég a nyers erő. Számára tapasztalatokban gazdag volt az este, és büszke elért eredményeire. Végül is kiderítette kik ölték meg a családját, és kik tették pokollá életét. Megküzdött egy démonnal, aki egyenesen a pokolból jött, és méltó ellenfelévé vált, és megmentett, ha nem is ártatlan, de egy emberi életet.
Nem utolsó sorban pedig szerzett egy szövetségest, ami Gotham bűnös utcáin hasznos tud lenni. Nagyon hasznos...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 1:16 pm

Az éjszakai szél feltámad, és az óceán felől fúj. Ezekért a napokért érdemes Gotham City-ben élni. A természet kifújja az összes mocskot, és szagot a városból, és friss tiszta óceáni váltja fel. Az itt lakók ebből kapják az erejüket, ez a pár nap amikor még mindig friss, ez adja az erőt hogy túléljék a szmoggal teli, mocskos napokat.
Csak élvezed a háztetőn az arcodba csapó szellőt, és azon gondolkodol hogyan is fogsz eljutni Burnley-ig. Igaz csak a szomszéd kerület, de akkor is a Gotham Folyó partján van. Nem egy rövid séta lesz, ha elindulsz, de háztetőkön is eltudod érni, vagy kényelmesebb utat is választhatsz.
A mentő már eltűnt a szemed elől, és a járókelők tömege is feloszlott. Sajnos az ilyen esetek mindennaposak. Pedig nem is ez a város legrosszabb környéke.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 1:59 pm

Sokat gondolkozott, hogyan is juthatna el Burnley Townba, de a gyaloglás már neki is fárasztó. Egy ekkora harc után valami kényelmesebb lehetőség után kellene nézni, mert a tetőn ugrálás sem valaki hízelgő ötlet.
Taxit nem hívhat, még azt hinné a sofőr, hogy egy rablóval van dolga, buszozni meg ezért sem lenne érdemes...hülyének néznék.
~ Habár... ~ Jutott eszébe valami, ha bár nem tűnik briliáns ötletnek, azért bevállhat, és gyorsabban odaérhet a kívánt helyre.
Mivel itt lakik a környéken, talán, könnyedén megtalálja a Burnley-ba tartó busz megállóját, és egy közeli épületre megpróbál felmászni. Amint elindul a busz, ráugrik a tetejére, így megspórolja a bérleti jegy fizetését, és gyorsabban is odaérhet a roncstelepre.
Bal, erősebb kezével kapaszkodik, és azért figyel a reklámtáblákra, és kábelekre.
Nem szeretne félúton lemaradni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 3:02 pm

Gondolatokat tett követi, a legközelebbi buszmegálló nincs is olyan messze. Egy sarkot kell csak rohanni, és már meg is érkeztél. Szerencsédre pont a megfelelő busz áll bent a peronon, és lépteid megszaporázásával sikerül is időben odaérned. Igaz a lábaid nem olyan erősek, mint a kezed, de így is sikerül pontosan ugranod. A busz tetejére nagy döndüléssel érkezel, de úgy látszik senki sem hallotta, vagy senkit sem érdekelt a dolog. Mai világban minden megeshet.


Folytatás: Roncstelep
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 9:22 pm

//Előzmény//

Ahogy megérkeztek Newtown-ba, Cyborg két sarkonyira parkolja le az autót.
- Akkor ahogy megbeszéltük. Odamész, 13-as csengőt megnyomod, bemondod a jelszót, és vársz. Amint valaki lejön, remélhetőleg Gabriel, nem hősködsz, nem cselekszel meggondolatlanul, rögtön értesítesz. Értve vagyok? - Cyborg nem volt túl boldog a dokkoknál lévő sikertelenség miatt, de végülis most talán összejöhet a dolog. Leállította a motort, majd intett, hogy mehetsz.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 10:27 pm

Elindul a kocsi és már szeljük is át a várost. Megannyi autó, megannyi épület, megannyi utca suhan mellettünk, irdatlan gyorsan haladunk, így nem is tudom igazából figyelni, hogy honnan hova tartunk. Annyira nem ismerem a várost, hogy tudjam merre vagyunk. Túl sokat ültem abban az undorító Arkhamban. Arkhamban, ahova ennek a városnak az emberei zártak be. Amiért kitaszítottak maguk közül, amiért elvetettek, az helyett hogy mellém álltak volna és segítettek volna nekem. Miért tegyek szolgálatot én ennek a városnak? Miért segítsek bárkinek is elkapni a rossz fiúkat? Magam miatt? Hogy magamat védjem? Ugyan már. Meg tudom magam védeni. Bane védelmező keze alatt vagyok. És csak ez számít. Apám... hol van most? Hol van most amikor kell nekem? Ismét sehol. Család. Ugyan mi az? Hol van a család amikor gond van? Hol van a család amikor valaki alul van? Család... ugyan mi az? Amikor az Arkhamban ültem, soha senkihez nem jött vendég. Soha senkit nem érdekeltek. A külvilágot nem. A város embereit nem. Család... hol van az, amikor alul vagyunk?
Én veled voltam. Mi mindig is veled voltunk. Mi vagyunk a családod. Senki más. És csak ez számít. Nem Karmester, nem Bane a családod, hanem mi. Ott voltunk veled és átéltük mindazt a szenvedést amin keresztülmentél csak azért, mert Gotham városának lakosai kitaszítottak. Ha képesek kitaszítani egy gyereket... Hát akkor kit tudnak maguk közé fogadni? Senkit...
Elmélkedésemből kizökkent a megálló és az hogy a furcsa férfi elmondja ismét a tervet. Megfordul fejemben, mire jó is ez nekem. Miért segítsek én neki egyáltalán? Azért meg megmentett? Azért mert megmentett azok elől akik bántottak? Talán... Valószínűleg. Ez után a kis akció után én leszek az, aki felkeresi Bane-t. Nem pedig ő. Itt az ideje hogy a város megkapja azt, ami jár neki. Az én igazságomat...
Kiszállok a kocsiból és csak bólintok a terven, jelezve hogy megértettem. Elindultam a megadott cél felé. Lépéseim ahogy közeledtem egyre nehezebbek voltak. Éreztem ahogy talpam egyre jobban a betonba süllyed. Visszanéztem a kocsira, majd ismét a megadott célt figyeltem. Nem voltam teljesen biztos abban, hogy képes leszek e megcsinálni ezt a feladatot. Az elmémben lezajló harc, a dulakodás hogy eldöntsük, mi is legyen a sorsunk már sok napja dúlt. És egyre jobban úgy éreztem, hogy nem én vagyok az, aki nyerésre áll. A város túl mocskos és minden mocsok a csatornában halmozódik fel. Csatorna... De egyszerű is lenne. Épp elhaladok egy csatorna fedél mellett, halkan figyelem. Mennyire egyszerű lenne felemelni és eltűnni benne... Mennyire egyszerű lenne átitatni a csatornát benzinnel és meggyújtani... Miért benzinnel... ha robbanhat is...? Nem. Megrázom fejem, hogy ezeket a gondolatokat kiűzzem magamból. Gyűlölöd ezt a várost. Csak azt mutatta milyen gonosz lehet. A gonoszságot el kell pusztítani!
Feleszmélek és már ott állok a csengőnél. Zakatol az agyam. Teljesen más dolgok történnek a fejemben, mint amire koncentrálnom kéne. Féllek hogy eluralkodik és pusztítani fog. Nem. Most nem. Még nem. Más hátán fogunk felmászni az igazságunkért. A város rossz. És mi rosszabbak leszünk, hogy megtudja milyen az...
Ujjam a csengőn, nem is tudom milyen hosszan tartom már. Izzadok. Érzem ahogy a sós cseppek lefolynak nyakamon. Nem érzem magam jól. Süti. Éhes vagyok. Nagyon éhes... Leveszem a hátizsákom és kiveszek belőle egy darab sütit. Nem néz ki rosszul. Sőt. Érzem ahogy csalogat. Ahogy suttogja: Egyél meg. S mint Alice Csodaországban, én fogom és megeszem.
Ha valaki beleszól a csengőbe, én már csak annyit mondok határozott hangon:
- Manó lejöhet játszani?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 10:43 pm

A csengőt, amíg nyomod, addig senki nem tud beleszólni. De az az egy pillanat, amíg eljutsz a gondolatig, hogy megkóstolod a BLÉt, épp elég, hogy meghalld Gabriel hangját. A kaputelefon némileg torzít rajta, de még friss az élmény, így nem téveszted el.
- Felveszi a kabátját és rögtön megy. - jön a válasz. Ez nyilván a titkos válasz a kérdésre, amit feltettél, így nincs más dolgod, mint várni. Amíg vársz, addig az ostya szépen lassan felszívódik, te sem érted, hogy miért, de roppant gyorsan eléri a kívánt hatást. Az ajtó, mintha elfolyna a helyéről, a világ forogni kezd veled. A csengő gombjai megelevenednek, és műanyag ujjakként nyúlnak feléd. Egy hangot hallasz: "Alice! Alice!". Ezt hajtogatja folyamatosan, rendszertelenül, és nem e világi hangon. Kattan a zár, aminek a hangja, mintha csigalassúsággal érne el a füledig, és még lassabban fogod fel, hogy pontosan mi történik. Gabriel áll veled szemben, és látszólag felismert, bár ebből semmit nem veszel észre. Az édes mámor elfedi az agyad, és mostanra az egész világ megelevenedik körülötted. Az ajtón az oroszlán fej kopogtató kiköpi a karikát, és hívogat. Gabriel közben odébb áll, nem érti mi van veled, közben megnyomja a lakás gombját. Cyborg ekkor lép közbe. Gabriel kikerüli az ütéstét, így a csengők semmisülnek meg. A fickó félre lök, és tehetetlenül zuhansz a földre. Fölötted két titán vív ádáz küzdelmet. Megpróbálhatsz felállni, rád bízom sikerül-e, ám hamarosan láthatod, hogy Cyborg is eldőlni készül. Számodra olyan, mintha megállították volna a filmet, és csak léptetve haladna előre. Vészes lassúsággal látod, ahogy ideiglenes társad a földre zuhan. A bal vállából egy apró pöcök áll ki, és a testét áram járja át. Kisütötték, túlhevítették a rendszerét. Az ajtóban Gabriel mellett észre veszel még egy alakot:
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Mad_Hatter_Arkhamverse
Az Őrült Kalapos áll, és vigyorog bambán. Elintézte Cyborg-ot és most feléd fordul.
- Drága Alice. Már olyan régóta vártam rád. Mi tartott eddig? Csak nem az a nyalka nyúl tartott fel ezeddig? Hogy tetszik az én Csodaországom? - teszi fel neked a kérdést, lassan, tagolva, hogy biztosan megértsd.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 11:06 pm

Kezdem furcsán érezni magam. Olyan... furcsán. Olyan... elég érdekesen. A világ valahogy változik körülöttem és valami furcsa. Annyira... furcsa...
Pislantok egyet, s máris furcsa minden. De még mennyire. Az az érzés... Már olyan rég... éreztem... Olyan nagyon vágytam rá. Gyere ki és játsszál... Igen! Igen! Ó igen! Hisz ez...! Felismerem! Már hogyne ismerném fel! Megnyílt az elmém, melyet oly gyakran táplálok. Megnyílt mint egy kapu és... nekem már csak lépni kell. Újabb pislantás. Az ajtó mint a víz, elfolyni látszott helyéről. Csak fojt azon a sárga járdán, melynek kövezete akár a sakktábla, vörös-fekete kockákból kirakva. Megnyílt az út ismét Csodaországba!
Hív a hang, mely ott volt velem az Arkhamban is. Lenézek nyuszimra, látom ahogy ismét kezemet fogja, ahogy két lábon állva figyel engem. Remeg egy kicsit, de nem megy sehova. Hát megérkeztünk volna? Ide hozott volna eredetileg? Lehet itt a Vörös Vadász, vagy a Bolond Kalapos! Ó igen! Hisz hozzájuk vitt mindig is! Nekik köszönhetem hogy most itt állok, szabadon ebben a világban és nem kell arra gondolnom, mikor esnek rám, mikor lapítanak szét azok a hatalmas falak, melyek egy még hatalmasabb varjú karmai voltak, melyeknek csak arra fájt foguk, hogy belém hatoljanak. De most itt vagyok ismét Csodaországban! Tudtam én! Nem veszítettem el a reményt, tudtam hogy egyszer vissza fogok jönni!
És boldog voltam. Oly nagyon boldog, mint még soha életemben. Vicces ujjak mutogattak felém, egyre csak azt halottam: Alice! Alice! És tudtam hogy engem hív. Hisz én vagyok Alice! Ki más lehetne ha nem én? Azok az ujjak, olyan viccesek voltak! Kíváncsi voltam mit csinálnak, nem tudtam meghúzzam e őket, vagy megnyomjam, így úgy döntöttem, kipróbálom mindkét lehetőséget. Megfogtam az egyiket, azt meghúztam, majd a másikat, azt megnyomtam, és így sorjában mindegyiken végighaladtam, hogy tudjam, milyen mókás következménye lesz.
Táncol a világ körülöttem és én táncolok vele együtt. Miért ne táncolnák, ha olyan boldog vagyok? Már alig várom hogy találkozzak ismét barátaimmal! Felnevetek azon, mikor látom hogy az oroszlánfej kiköpi a kopogtatót, nekem se ízlene.
- Kérsz inkább nyalókát? - kérdezem tőle, s már az egyik ujjat fogom is hogy az oroszlán szájába helyezzem. Finomak lehetnek. Nagyon finomak! A világ lelassulni látszik előttem. Látom ahogy a furcsa kinézetű férfi és egy másik valamit csinálni. Túl lassúak ahhoz, hogy az agyam egyáltalán felfogja, mi is történik velük. Nem érdekel. Most nem érdekelnek. Az a fontos, hogy ismét Csodaországban vagyok. És akkor egy hang, egy hang üti meg fülem. Egy hang, melyre már nagyon rég vártam. Felé fordultam és...
- Bolond Kalapos! - kiáltom fel örömömben, majd azonnal ahogy meglátom, két karommal átölelem és hozzá bújuk úgy, mintha hőn szeretett szerelmem lenne, akit már nagyon rég láttam.
- Úgy vágytam arra, hogy végre lássalak! Nem a nyalka nyuszi tartott fel. Ő mindig is azon volt, mindig is sürgetett, hogy jöjjünk már. Csak sok más gondba ütköztünk, amiket le kellet győzni ahhoz, hogy végre elérjünk hozzád - mondom neki mosolyogva, majd kedvesen simogatom meg a nyuszi fejét.
- Nagyon ügyes volt. Annyira köszönöm hogy kihoztatok abból a rémes helyről! Annyira féltem Arkhamban, de olyan jó végre itt lenni! - mondom neki boldogan és ismét kedvesen megölelem őt, hozzá bújok, nem akarom elengedni. Soha többé nem akarom elengedni, hogy soha többé ne keljen elhagynom ezt a fantasztikus helyet.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 11:19 pm

A Kalapos viszont ölel.
- Drága Alice. Ugyan, semmi gond, a lényeg, hogy újra velünk vagy. Kérsz egy teát? - a végét már széles mosollyal az arcán kérdezte, és érezni lehetett a hangján, hogy majd kicsattan. Lenézel Cyborg-ra. Eldöntheted, hogy érdekel-e vagy sem. Gabriel-re meled a tekinteted, és most megláthatod benne a Bölcset. A kék hernyó, aki mindig ellát tanácsokkal, ha nem tudod mi tévő légy. Halkan, valahonnan a távolból zajra leszel figyelmes. Nem ismered, de valahogy tudod, hogy a tiéd. Gabriel elkéri a táskád, és kikapcsolja a mobilodat, amit Bane adott. A világ kezd visszaállni a helyére, ám a mozgó alakok még mindig feléd nyúlkálnak. A kilincs vége arcot növeszt, és hozzád szól.
- Gyere be. Nem lesz semmi baj. - hangja reszelős, mint amikor fémet húznak fémen. A Kalapos is invitál, hogy tarts vele.
Eközben Cyborg rendszere újraindul, és újrabootol. Lassan kinyitja emberi szemét, és a mechanikus is felvillan, ahogy a rendszer diagnosztika végez.
- Ne tedd! Bevetted a drogot. Ők készítik. Ők tervelték ki az egészet. - szól hozzád a földről. Még képtelen felállni. A Kalapos csak nevet rajta, te pedig szánalmasnak tartod a próbálkozásait. Két lehetőség áll előtted, vagy adsz neki is, bár ezt nem biztos, hogy jó szemmel nézi majd, sem ő, sem a többi, vagy otthagyod sorsára.
- Ne foglalkozz vele. Csak egy bolond kiborg. - mondja a Kalapos, és már legszívesebben vinne el a közeléből.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 11:38 pm

Hol van az elmém, amikor fúj a szél? Hol van az elmém amikor úszok a vízben? Hol van az elmém, amikor a szél hajamat simogatja és érzem a nap meleg sugarait? Hol van az elmém amikor letaszít a káosz, és az egyetlen dolog ami visszaölel az Csodaország? Hol van az elmém...? Colapszisban...
Felnézek a Bolond Kalaposra, érzem ahogy az elmém falai teljesen összeomlottak körülöttem. Érezem ahogy kitárul, táplálja saját magát. Ahogy colapszisba taszít az ölelés, az érzés, hogy itt lehetek. És ennél nincs szebb érzés. Soha nem volt, soha nem is lesz. Amikor az elmének nincsenek határai, besugároz és bekebelez mindent, ahogy önmagát táplálja a világból. Ahogy... colapszisban vagyok. Hol van ilyenkor az elmém?
Szabadon szárnyal...
- Igen, kérnék szépen teát. Mindig is megszerettem volna kóstolni a teádat. Azt hallottam, hogy fantasztikusan finom! - mondom neki és hangomban az elismert büszkeség, szemeimben a hatalmas vágy, hogy belekortyolhassak Bolond Kalapos híres teájába és én magam is megízleljem azt, amiről egész Csodaországban beszélnek. Ismét körbenézek, látom ahogy megjelenik Bölcselő is. Igen! Ő az! Nem Szabó Úr, hanem Bölcselő! A kék hernyó, aki mindig ellát jó tanácsokkal, amikor már nem tudom, hogy az életem útján merre menjek, mikor már összedőlni látszik minden és én nem tudom merre szaladjak. Ő mindig megmondja a jó utat! Szemeim boldogan kerekednek el.
- Bölcselő! Hát maga is itt van! Olyan jó látni magát is! Találkoztam a testévérével, Szabó Úrral. Nagyon szép ruhát készített nekem. A Nagy Találkára fel is vettem. Kár hogy nem voltak ott.... - mondom és utolsó mondatom kissé szomorú, Bolond Kalaposra nézek majd Bölcselőre.
Halkítsd le a hangokat, nyisd ki az elméd. Tápláld az elmét. Lásd álmaid színét, olyan szépek! Még nem jött el az idő meghalni. Most kell pont hogy élni. Hallgasd álmaid színét. Olyan szépek! Hadd hogy elfolyjon az elméd, hadd hogy relaxáljon, hadd hogy colapszisba essen...
Egy zaj, mely túl messze van ahhoz, hogy foglalkozzak vele. Egy zaj, melyről tudom, hogy az enyém, de egyáltalán nem érdekel. Egy zaj, mellyel nem érdemes most foglalkoznom. Elkérik a táskám, és én mosolyogva adom oda nekik. Annyira figyelmesek, olyan úriemberek hogy elveszik egy hölgytől a táskát! Fel sem fogom hogy kikapcsolták a mobilt, fel se fogom hogy valójában mi is történik körülöttem. Csak Cyborg hangját hallom a földről. Elég messzinek tűnik számomra. Lenézek rá, majd nyugodtan válaszolok neki.
- Ne aggódj, nem lesz bajom. Én már jártam Csodaországban. Tudom milyen itt. Engem itt nem fognak bántani, mert csak nekem csinálták ezt a helyet. Azért hogy megvédjenek. Tudod? - mondom neki boldogan, majd a Kalapost követve belépek a hívogató ajtón.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 11:52 pm

Ahogy belépsz az ajtón, a lépcső eltűnik, és megnyílik a föld. Látod a túloldalt, napos, és firss levegő jön át. Finom tavaszi szellő. Még egy lépés és már bent is vagy. A BLÉ tökéletesen dolgozik a szervezetedben. A Kalapos leül az asztalfőre, és eléd lök egy lyukas csészét, egy üres kancsót, és egy igen régi cukros bödönt, ami tele van férgekkel. Csodaország lassan Horrofalvába csap át. A Kalapos arca szépen lassan lemállik, és egy zombira kezd hasonlítani. Tőled balra megjelenik a Macska feje, átlátszó, de tisztán érted mit mond: "Menekülj!". Nem érted miért, de mikor újra a kalaposra nézel, már csak húscafatok és bőrfoszlányok alkotta váz. Hörgés tör fel a torkából, és lassan, de biztosan megindul felé. Ismerős hangot hallasz, mély, gépies: Cyborg. Próbál kirántani a rémületből. Próbál visszahozni a valóságba. Egy óriási fehér színű fém kar nyúl le érted, és ahogy a macska szokta a kölykét, úgy ragad meg téged Cyborg keze is, és kiránt a mélységből. Ahogy egyre jobban emelkedsz fel, látod, hogy amit Csodaországnak hittél, az maga a Pokol. Amint visszatérsz, ismét a lépcsőházban találod magad a fekete-fehér kőpadlón, egyik oldaladon Cyborg, a másik pedig az Őrült Kalapos tanyázik. Mindketten hívogatnak. A fejed zúg, ahogy a hatás múlik. A Kalapos hátán két szárny nő, fehérek, tiszták. A kalapja fölött egy fényesen világító glória is helyet kap. Ezzel szemben Cyborg szarvakat és villás farkat kap. A döntés innentől a tiéd, hogy melyikhez húzol. Azt tudnod kell, hogy az elméd játszik veled. Hamarosan a Kalaposról eltűnik a szárny és a glória, és átkerül Cyborg-ra, míg a szarvak és a farok a Kalapost ékesítik. Váltogatják egymást. Választanod kell, méghozzá gyorsan, mert félő, hogy örökre ebben a kettősségben ragadsz.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 12:18 am

Belépünk az épületben és a falak leomlani látszanak. Egy átjáró a napos, csodaszép kertbe, ahol a meleg napsugarak átitatják a földet és mindent csodaszépre, szépségesre varázsolnak. Kellemes levegő köszönt be, friss és tisztító, érzem ahogy az elmém maradéka fele együtt szertefoszlik, és nem marad annyi se, amennyi eddig volt. Kalapos leült az asztalfőre s én követtem példáját. Annyira jó érzés volt leülni ismét a nagy díszes asztalhoz, hogy Kalapossal és Bölcselővel megigyak egy csésze forró teát. Már alig vártam!
És jött a lyukas csésze, melyen apró rózsaszín pöttyök díszelegtek. Már alig vártam. Már alig vártam hogy beleöntsem a kancsót! S érkezett a kancsó is, megfogom s emelem, ahogy a mesékben szokás, üres volt, de ez engem egyáltalán nem zavart. Sőt! Éreztem a gőzölgő tea pompás illatát, ahogy ellepte elmémet. De hoppá, még valami hiányzott belőle! A cukor. A teát édesíteni kell, különben nagyon kellemetlenül keserű az íze. Azt én pedig egyáltalán nem szeretem. Megérkezett a bödön is, amiben a cukrot szokták tárolni. Kinyitom és...
Kukacok.
Kukacok vannak benne a finom édes cukor helyett. Megvonom vállam s ujjaim közé csippentek egy kukacot. Ha itt kukaccal isszák a láthatatlan teát, ám tessék. Én is nagyon szívesen megkóstolom így. Belepottyantom a lyukas poharamba, nézem ahogy mozgolódik, ahogy fészkelődik és nem találja helyét. Majd hoppá, a nyílt résen ki is mászik. Annyira aranyos! Ismét emelem kezem, hogy megfogjam, hogy játsszak vele.
Egy hang üti meg a fejem, s ha nem lenne, nem is látnám azt, ami történik körülöttem. A Kalaposnak lejött az arca! Szemeim elkerekedtek ahogy ezt megláttam, éreztem ahogy egy sikoly tör ki torkomból. Kitör és tovaszáll, elfojtja a környezet, teljesen magával ragadja. Hol van az elmém, mikor minden szép rosszra változik? Hol van az elmém, mely magamnál tart, amikor a jó rossz lesz? Hol van az elmém? Colapszisban...
Felugrok a székről, érzem ahogy felborítom, de egyáltalán nem érdekel. Körbenézek gyorsan, figyelem hogy mi is történik körülöttem. Ez nem Csodaország! Ez egyáltalán nem az a vidám hely, ahol a barátaim vannak! Valaki nagyon csúnyán becsapott, és most itt állok ennek az őrületnek a közepén.
- Hogy lehet ez?! Ez nem lehet! Ez nem Csodaország! El akarok innen menni! Hallod?! Hol vagy nyalka nyuszi?! Vigyél el innen! - kiáltom kétségbeesetten, érzem ahogy testem remeg, könnyeim elvakítják előlem a világot.
- Mi ez az undormányos hely?! Könyörgöm vigyél el innen! - ordítom félelmemben, ahogy látom változni azt a számomra kedves helyet. Testem teljes mértékben remeg, tudom hogy úrrá lesz rajtam a félelem őrültsége. Érzem ahogy valami meleg és nedves folyik végig lábamon, nem tudom mi az, rettegek ránézni. És akkor egy kar ragad meg. Érzem ahogy kiránt az egészből, ahogy próbál megmenteni engem ebből az őrületből. Féllek. Rettegek és sikolyok ezernyi hangja tör ki torkomból. Felnézek ismét, Cyborgot és a Kalapost látom magam előtt. De ez már nem a Kalapos. Egy angyal? És egy ördög? Hogy lehetséges ez? Meghaltam volna? Figyelem őket, változnak össze-vissza, elmém már teljesen összeomlott. Elléptem tőlük, futni, menekülni akartam, de lábam semerre se vitt. A padlóba vert gyökeret, éreztem ahogy leroskadok a földre, arcomat két kezembe süllyesztem, hogy ne lássak semmit.
- Édes álmok teszik ezt velem... De ki vagyok én hogy szembeszálljak velük? Nekem is megvan a kívánságom... Utazok érte a hét tengeren át... Ki vagyok én hogy megtagadjam magamtól... Van aki ki akar használni, valaki általam akar kihasználva lenni... Ne... Kérlek segít! - kiáltom miközben Cyborgra emelem tekintetem, már egyáltalán nem tudom, hogy mi történik velem. Ez ugyan olyan állapot, mint amikor Arkhamban voltam hosszú éveken át bezárva.
- Kérlek ne hagyd hogy vissza vigyenek oda ahova nem akarok menni! Könyörgöm segíts! - ordítom kétségbeesetten, érzem ahogy egyre jobban remegek és már nem tudom hogy éllek e még.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 12:34 am

Tompa ütést érzel, majd hirtelen rándulás. A Kalapos elektromos sokkolója ránt ki végleg a mesevilágból.
- Eléggé elbaltázott ember lehetsz. - mondja mosolyogva. Ezek szerint ő látott mindent, amit te.
- Ez az enyém, és az emberek vágyait vetíti ki. Neked az volt a vágyad, hogy visszatérhess Csodaországba, ám belekecerted Arkham-ot, ami számodra maga a pokol. - magyarázza meg a történteket.
- Jó cucc, de óvatosan kell bánni vele, különben nagy bajok lehetnek. - Cyborg ismét kiütve fekszik, úgy látszik a Kalapos nem akarta, hogy hallja, amit majd neked mondani fog.
- Legközelebb bölcsebb legyél. - és már el is tűnt. Szólni sem tudsz hozzá. Cyborg is kezd magához térni az ájultságból. Ő sem szól hozzád, feláll és kimegy a házból. Magadra hagy. A padlón ott a tasak, amiben a BLÉ van. Ha neked nem kell, jó pénzért el lehet adni. Egy darab ostya is megér vagy ezer dollárt, hát még az egész tasak. Emellett egy apró, tépett, megviselt papírfecni, rajta szedett-vedett kézírás: "Bármikor, ha szükséged lenne rám, csak tapsolj kétszer, és mondd ki a nevem."

Jutalom:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 9:12 pm

Airie magán kaland kezdő reagja

Miután a népes társaság szétszéledt, egyedül maradsz. Cyborg otthagyott, csalódott benned, amiért kétszer is keresztbe tettél neki, a Bolond Kalapos pedig csak szimplán eltűnt. Hirtelen egyedül érezted magad, és azt sem tudtad, hogy merre indulj el. De lassan nem is kellett gondolkoznod, mert egy mély, reszelős hangot hallasz meg tőled balra.
- Meggondolatlan tett volt tőled, és ezzel végleg elvesztél számunkra. - hiába keresed a hang forrását, egyelőre nem látod ki a tulajdonosa. A hang hallatára rögtön elfog a félelem. Így is gyengébb vagy, mint kéne, a drog még csak most kezd el kiürülni a szervezetedből.
- Meggondolatlanul cselekszel, és ez egyszer a veszted fogja okozni. - hallod ismét, de még mindig nincs meg a hang gazdája.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 9:35 pm

Érzem ahogy fáj a fejem és sajog minden gondolat ami csak eszembe jut. Ismét kezd elmém visszajönni, felállítani azokat a falakat, melyek korlátoznak sok mindenben, melyek összetartják benne az épp elmét, legalább is azt ami megmaradt belőle. Elme... Van e nekem még olyan? Nem vette el az egészet az őrület? Sóhajtok. Sóhajom akár a hideg szellő. Ismét egyedül vagyok. Fáradt vagyok és ismét egyedül. Éhes vagyok és haza akarok már végre jutni. Túl sok mindenki felfigyelt rám, de örülök hogy még szabad vagyok. Magány, mindig is ő volt a társam, aki kézen fogva vezetett engem mindenhova. Magány, ő az én legjobb barátom, elvégre ő van velem a leghosszabb ideje. Magány. Tán a plüss nyuszim az? Talán a plüss nyuszim a magány? Lehet. Elvégre azóta egyedül vagyok, hogy ő velem van. Lenézek rá és kicsit elmosolyodom. Örülök, hogy a Magány velem van. Legalább nem vagyok... egyedül. Teljesen egyedül. Teszek egy lépést, hogy tovább indulhassak az utcán, de nem megy. Hirtelen mégiscsak megállok. Egy hang, melynek nem látom gazdáját. Egy hang, mely teljesen idegen számomra. A fejemből jönne?
Szétnézek és nem látok senkit, mégis olyan érzésem van hogy engem figyelnek. A hang, melynek nincs gazdája. Lehet tényleg a fejemből jön...
- Nem ismersz, így kérlek ne ítélkezz felettem. Legkönyebb mindig ezt csinálni velem... - mondom a hangnak, szétnézek ismét az utcán. Hirtelen fogalmam sincs merre menjek. Nehéz esőfelhők kúsznak az égen, érzem ahogy egy vizes csepp hajamra esik. Esni fog... Utálom az esőt. Mindig elázok. Sose szerettem. Hideg és vizes. Utálom a vizet. Mindig azokra a szörnyűségekre emlékeztet, amit átéltem. Keresem a hang forrását, de egyenlőre nem látom. Lehet csak a fejemben volt ismét...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:03 pm

Egy apró szúrást érzel a nyakadon, majd enyhe, égető érzést.
- Naltrexon. Kitisztítja a szervezetedből a cuccot. - ha megfordulsz, veled szemben egy két méter magas férfi áll. A ruhájáról, de ha arról nem, a mellkasán lévő emblémáról biztos felismered: Batman.
- Ismerlek, láttalak, és figyeltelek is. Jó és rossz között táncolsz, de ezzel a mai akcióval végleg elbuktál. - mondja ismét neked.
- Cyborg már vagy fél éve próbálja elkapni ezt a fickót, meg a bandáját. - szavai jeges vízként érnek, és a gyógyszer hatására izzadni kezdesz. Úgy érzed, mintha negyven fokos lázad lenne, de semmi komolyabb bajod nincsen. Kellemetlen érzést érezhetsz a testedben.
- Merre tartasz, Airie? - teszi fel a leglényegesebb kérdést.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 10:24 pm

Egy apró szúrás, hirtelen azt hiszem valamilyen méhecske. Méhecske? Mi az a méhecske? Nem... ez csak egy valami lehet. Injekció. Elszörnyedek, érzem ahogy kifut belőlem a vér. Hát elkaptak volna? Ki? Hol? Ismét körbenéztem, de nem láttam senkit, csupán az a furcsa érzés fogott el. Enyhécske volt és aprócska, mégis égetett egy kicsit. Ismét az a hang. A fejemben van? Nem...
Egyenesen előttem!
És megtorpanok ahogy meglátom őt. Megtorpanok, majd egy lépést ösztönösen hátrálok, ahogy az a magas személy ott áll előttem. Hát mégis igaz. Mégis létezik...! Nem volt csupán jóéjt mese aputól, mikor kalandjairól beszélt nekem! Hát mégis igaz volt amit az az idős bácsi mondott nekem. Most itt állt előttem az a személy, akiről azt hittem hogy csak mese. Akiben hittem mint gyermek, és csalódtam is...
Miért most...? Miért csak most jelent meg? Hangos dörrenés a fejemben, egy régi emlék, majd a sikítás. Elsötétült falak, reménytelenség. Éreztem ahogy egyik kezemet ökölbe szorítom, ahogy végigfut rajtam minden undormányos érzés. A csalódotság és a düh keveréke, a tehetetlenség és a félelem.
- Miért most... Miért csak most jöttél el...? Miért csak most jöttél el?! - éreztem ahogy ordítok, éreztem ahogy könnyek folytak le arcomon. Éreztem ahogy aprócska öklömet lendítem Batman felé, hogy megüssem, hogy leverjem a földre és eltapossam azért, ami történt. De az érzések és a drog hatása még bennem vannak, így kibillentem egyensúlyomból és az öklöm célt tévesztett, Batman előtt pár centivel suhant el a levegőben.
- Ha figyeltél és ismersz, miért csak most jöttél el?! Miért csak most?! Miért nem voltál velem amikor apát megölték, amikor az anyukámat bántották?! Amikor engem bántottak?! Miért nem?! - ordítottam, fejem teljes mértékben zúgott mindentől ami körbevett, egyre nehezebben vettem a levegőt.
- Ha ott lettél volna és segítettél volna most nem lennék itt! Nem lettem volna annyi évig bezárva, nem lennék ilyen...! - az utolsó mondat végén hangom teljesen elcsuklott. Éreztem ahogy kezeimmel ösztönösen markolok hajamba, ahogy térdem megrogy és én már a földön vagyok. Zokogok. Úgy mint Arkhamban, mint akkor minden éjszakán.
- Nem kellett volna ilyennek lennem... - mondtam ismét mikor kezdtem egy kicsit összeszedni magam.
- Senki nem állt mellém. Senki nem akart. Mindenki lemondott rólam, mindenki eltaszított magától. Még azok is akik olyanok mint te. Az apukám hitt benned, mint ahogy az anyukám is. Meg én is. Amikor kicsi voltam és féltem, amikor azt hittem mumusok vannak az ablakomban, apukám mindig azt mondta: Ne félj kicsi Airie, az csak Batman. Vigyáz arra hogy te szépeket álmodj. Elhittem neki ezt érted?! Elhittem! És amikor a legjobban kívántam hogy gyere el, hogy segíts, amikor reméltem hogy megjelensz, te sehol nem voltál... - nem bírok felállni. Érzem hogy nem megy. Az érzések, a múlt emlékei túl erősek és fájdalmasak számomra ahhoz, hogy képes legyek bármit is tenni ellenük. Magány. Csak ő fogja a kezem.
- Most vissza fogsz vinni Arkham-ba? - kérdezem tőle és végre felnézek rá.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:01 am

Batman végig hallgat. Tűri mindazt, amit mondasz neki, és még mindig ugyanott áll, rendíthetetlen.
- Összekeversz valakivel. A hiedelmekkel ellentétben csak ember vagyok, nem pedig Superman. - és ezzel lezártnak is tekinti ezt a témát. A kezét nyújtja, hogy felsegítsen.
- Senki nem mondott le rólad, ha így lenne, nem lennék most itt. Te mondtál le mindenkiről. - vág vissza kissé bölcselkedőn.
- Megvan minden dolognak a rendje. A szüleidé az volt, hogy ott haljanak meg. - fejezi be mondandóját.
- Nem viszlek vissza. Sokkal jobbat mutatok neked.


A hozzászólást Gyilkos Krokk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 19, 2012 12:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: