DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+3
Keisha
Bisur
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 4:03 pm

A kerület útjai a város legzsúfoltabbjai, nem a hömpölygő autótömegek miatt, mint a Gotham Város többi részén. Itt a bevándorlókra jellemző kereskedési szokások, amiket már túlzásba is visznek, csak azért hogy több látogató, és vásárló kerüljön a karmaikba. Az utakon a riksák sem ritkák, a legmodernebb külföldi autókülönlegességek mellett. Az utcák a legtisztábbak a városban, és így is marad ha a szomszédságon múlik.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 4:18 pm

//Bisur kaland kezdő reagálása//

Éppen a semmittevés magasztos elfoglaltságával töltöd az idődet, a kínai negyed egyik zsúfoltabb utcáján. Csak nézegeted a kirakott árukat, és nézelődsz. A nap melegen süt le szürkés arcodra, amit soha nem tudott megfogni és életet kölcsönözni a pigment. A ruházatodat átalakítottad, átlagos utcai viseletté, de azért mindent rejt, amit kell. Még emberi külsőd mellett sem szeretnéd ha valaki csak rád nézne, és megjegyezne.
Az órák gyorsan telnek, a nap a delelőjére hág. A zsúfoltság kicsit csökken, a környező éttermek, és kifőzdék pillanatok alatt megtelnek. Ismerős illatok szálnak az utcák felett, és egy régi emlék idéződik fel benned. A japánban töltött éveidre gondolsz, az mesteredre, és az együtt töltött kemény edzésekre.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 4:32 pm

~ Kínaik, azt hiszik magukról, hogy erősek, mert sokan vannak és a büdös kommunista háttér módszereikkel ugráltatják a világot. Kezdem bánni, hogy nem a fasiszták oldalán maradtam, de mégis csak jobb a saját oldalam, nemde?
Meleg van és én a kínai negyedben sétálgatok, elütöm az időt. Szépen végignézek rengeteg kirakatot és eljön az ebéd ideje is, orromat megcsapja a levesek szaga és régi emlékek surrannak az elmémben.
~ De szép is volt, még régen, amikor nem volt semmi különös velem, amikor Japánban voltam, és csak az edzéssel foglalkozhattam, amikor még a régi szép idők jártak. És ez a mai világ? Nincs érték rendje, nincs háborúja, nincsenek nemzetei, nincsen semmije, egy valamije van, technológiája.
Tovább folytatom a sétám az utcákon.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:06 pm

Egyik lábad a másik után rakod, és élvezed az életedet. A tömeggel nem is törődsz, mely körülfog, és elmerülsz a zsibongásukban. Meg sem hallod a zsebedben meg-meg csörrenő telefont, de a rezgése egyből felkelti a figyelmedet. Előveszed és egy ismeretlen hívó keres. Egyből tudod, hogy munka vár rád. Érces férfi hang szól bele a telefonba, és bemutatkozás nélkül egyből a tárgyra tér.
- Van egy megbízásom a számára. - Erős távol keleti akcentus érződik a hang gazdáján. - 1000000 $-t érő munka lenne. Meg kell ölnie a egy bizonyos embert. - És hirtelen elhallgat, mintha megfordulna valami a fejében. - Ugye jó számot hívta? - Kérdezi kicsit megilletődve. A meglepetéstől szóhoz sem jutsz elsőre, csak sodródsz a tömeggel, ahogy az emberek lökdösődnek, és sietnek a dolgukra.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:16 pm

Folytattam a sétám, némán, és semmire nem gondolok, kiengedem magamból a felesleges dolgokat. Valami fura, volt mintha, hallanék valamit, de mégse, hamarosan megéreztem a telefonom rezgését.
~ Újabb munka kiváló... lehet japán ez a fickó, vagy vietnámi, esetleg kínai, nem tudom, de fura, hogy nem torzította el teljesen a hangját.
Egy kicsit elhúzódok a tömegtől de nem állok meg a sétában, nyugodtan folytatom azt.
- Valószínű, mivel ez egy műholdas szám. Elvileg tiszta a vonal... Mondja mit akar? Ki lenne az?
Mondom hideg hangon.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:29 pm

A telefonból kihallatszik egy hosszú sóhaj, majd egy torokköszörülés, és elkezd beszélni.
- Na akkor fojtatnám. A célpont neve Yao Ming a Sárkányok Szövetségének a tagja. A kivégzés módja lényegtelen, de még ma végezni kell vele. - Egy kattanás, és már vége is a telefonkapcsolatotoknak. A hangok elhalnak, és már csak egyedül maradsz a tömeggel az utcán.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:54 pm

Még elmondja a nevet és lecsapja a telefont. Elrakom a telefont a zsebembe, majd tovább haladok egy-két lépést.
~ Nah meló, imádom, még ma, azaz éjfélig ki kell végezni. Lássunk munkához, végül is ez a kínai negyed, nem lesz nehéz megtalálni...
Kihúzódok az utca szélére, keresek valamiféle raktárat vagy bárt, ahol van egy-két gyanús alak, akinek köze van az alvilághoz vagy a sárkényokhoz, utána először drog után kérdezősködök, azután bele kezdek a mondandómba.
- Van egy üzletem, egy sárkányossal, Yao Ming a neve, tudsz segíteni?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 10:06 pm

Csalhatatlan érzékeidnek köszönhetően, kiszúrsz a tömegből egy kapucnis hapsit, aki ha tehetné sem tudna jobban feltűnően viselkedni. Már ránézésre látod a viselkedési jelekeit a drogüzérnek. A srác már annyira a fejébe húzta a kapucniját, hogy ki sem lát mögüle. Miközben nézed éppen egy kuncsaft megy hozzá, és árut cserélnek. Így már semmi kétséged megvan az embered.
Megvárod míg elmegy az előző vevője, és csak utána rontasz rá. Jó nindzsához híven, mögötte bukkansz elő, és a frászt hozod rá. Mikor már éppen kipihenné magát, olyan hangnemben teszed fel a kérdést, hogy újra a pelenka kellemes biztonságáról álmodozzon. Ahogy összeszed annyi lélekjelenlétet, hogy válaszoljon leesik neki mit is kérdeztél. A rettegés újra kiül az arcára, de már nem a tőled való ijedelem az oka, hanem a név hallatán kerülgeti a pánikfélelem. Így se szó se beszéd lélekszakadva elrohan melletted az egyik szűk kis utca felé.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 10:17 pm

~ Az az alak ott, az lesz valami dealer, jó, meglátom mire megyek vele.
Hátulról közelítem meg a fickót, a kapucni az arcába lóg, van előttem még egy vevő azt még kivártam majd hátulról tűntem fel. Szerencsétlen, majd be csinált, főleg amikor meg hallotta kit is keresek.
~ Nagy kutya lesz ez a fickó, vigyázni kell vele, benne lehet dolgokba, bár mindenki benne van valamibe aki a páciensem, de az ilyen túl elővigyázatos. Na ez ne okozzon nagy problémát.
Vártam volna a választ, de nem kaptam, csak elrohant mellettem, be az egyik kis utcába. Legszívesebben rögtön megöltem volna, de már messze járhatott, és az utca közepén nem igazán lett volna célszerű. Követem a fickót a kis utcába, de nem az elkapása a célom, hanem mélyebbre szivárogni az alvilágban.
~ Egyet megtanultam, Gothamben minél szűkebb egy utca, annál piszkosabbak az ügyei...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 11:00 pm

A kínai negyed szűk sikátoraiban rohan keresztül kasul. Utcai patkány létére mozgása meghazudtolja az olimpiai futókat is. Cikázik balra-jobbra, egy kukát átugrik, egy drótkerítésen átmászik, minden fáradság jele nélkül. Sajnálatára neked ez csak macskaegér harc. A háztetőkön ugrálva könnyedén követed, és soha sem veszted szem elől. Egy újabb balkanyar után, hátranéz az utcán, hogy követed-e még, majd lerogy az egyik raktárnak kinéző épület tövébe, és hangosan szuszog.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 9:48 am

Követtem a fickót a háztetőkön, nem volt olyan egyszerű.
~ Tudhat valamit, vagy volt dolga a fickóval. Nem semmi, ahogy fut, valószínű a rendőrök elől már jó párszor menekült így, de én azért rafináltabb vagyok.
Persze egy idő után ő sem bírja tovább, elfárad és lerogyik, még visszanézett.
~ Utálom, hogy mindenki azt hiszi, elfuthat, buta szokás, úgyis elfárad, mint ahogy most… na de próbáljunk valamit ki.
Megpróbálok egy sarokkal arrébb menni még a háztetőn, majd onnan leugrani vagy lemászni, hogy ne sértsem meg magam, persze egy olyan helyen, ahol senki se lát. Utána zsebre tett kézzel nyugodtan sétálok vissza oda, ahol a fickó ül.
- Nem szép dolog csak úgy elfutni, választ se adni egy kérdésre!
Ha netán meglátna amikor a tetőn, vagyok, vagy máshol észre venne, akkor rögtön leugrok és megpróbálom elkapni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 6:21 pm

Könnyed lábakkal, ugrálsz a tetőkön, és le is róluk. A képességeidnek hála egyetlen járókelő sem lát meg. Több mint száz év alatt az elsajátított lopakodás szinte lételemeddé vált. Szinte már sétálni sem tudsz, anélkül hogy ne az árnyékokat lesnéd.
A dealer mögé sétálsz, és ott vársz már majdnem egy bő percig. A fickó nyaka libabőrözik az emberek által birtokolt hatodik érzéktől, mert tudja hogy nézik de fogalma sincs honnan. Elérkezettnek látod az időt szeme elé kerülni, ami még nagyobb riadalmat okozott neki, mint az előző beszélgetésetek. A mondatodat még be sem fejezed, mikor már a falnak simul, és az újabb menekülési utak után kutat, cikázó szeme. Lassan leesik neki, hogy nincs menekvés és beletörődötten, újra összezuhan.
- Hé ember, mit akarsz tőlem? Én csak egy egyszerű árus vagyok, nem akarok semmilyen nagy ügybe belekeveredni. - Mire végez a hangja el-el csuklik.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 6:34 pm

Szépen lejöttem a háztetőről és a fickó mögé kerültem, minden simán ment.
~ Szeretem amikor ilyen simán mennek a dolgok, és azt is amikor, tudom, hogy ő tudja, hogy valaki figyeli, és talán azt is érzi, hogy itt vagyok mögötte, de nem meri elhinni magának. De szép is lenne ha most hátulról felszakíthatnám a gerincét, de most dolgozom, ilyenre nem nagyon kéne gondolnom.
Hamarosan megjelentem neki, ő megint halálra rémült, nem volt nagy meglepetés... de most már beletörődött, hogy nem tud lerázni.
- És ki mondta, hogy te belekeveredsz az én üzletembe...
Eközben kihúztam 100$-t a zsebemből és felé nyújtottam.
- Remélem el tudsz vinni hozzá. Utána leléphetsz. De nem ajánlom, hogy megpróbálj átverni.
Hangom és arcom hideg, akár a Japán acél.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 9:11 pm

A kérésed, vagy inkább a parancsod hallatán elnémul. Ránézésre végigjáratja a fejében a lehetőségeit, majd mint aki mindent feladott, elkezd kacagni hangosan.
- Haver, tudod te ki az a Yao Ming. - A beszédét alig tudod kisilabizálni. A nevetéstől szinte érthetetlen mit is mond. - Ő az egyik vezetője a Szövetségnek. Még, hogy oda tudjalak vinni. Még soha nem is láttam, nem hogy el tudnálak hozzá vinni. - Végül csak kiböki az igazságot, vagy legalábbis érzésed szerint a részigazságot.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 9:21 pm

Először csak hidegen nézem a fickót, amint előadja magát.
~ Ez a hapek megőrült, vagy csak azt akarja elhitetni velem, valószínű fegyvere is van, de közelharcban csak én vagyok a jobb.
Egy gondolattal eltüntetem magam majd, hogy nem minden elöl, miután képességem aktiváltam, a 100$-st elteszem, hideg arccal nézek a fickóra majd elfintorodok. Testemből egy fekete anyag tör elő, közben oldalra ropogtatom a nyakam, amint ruhám beborított, ujjaim végén éles karmokat formálok.
- Lehet hogy nem értettél meg.
Körbenézek, hogy mennyien vannak a környéken, utána hirtelen a fickó felé kapok, éles karmaim a torkába, vagy az arcába vágom, és nem kegyelmezek neki. Ha esetleg előttem akarna támadni akkor rúgással védekezek, ha fegyver van nála, megpróbálom kirúgni a kezéből.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 9:35 pm

Szemei kikerekednek, még soha nem látott ilyet. Mikor meglátja az öltözködési szokásaidat, felemeli a kezeit, és az életéért könyörög. Rászorul a kezed a nyakára, és felemeled a földről. A lábai a levegőben lengenek, és az életéért való félelmében maga alá vizel. Nem védekezik, és főleg nem is támad. A kezedet vér borítja be, ahogy elkezdi evilági életének utolsó másodperceit megélni. Végül egy-két embertelen rángással kiszenved, az egész testét a saját vére borítja. Nincs éppen a legjobb formájában az biztos, a fejét majdnem sikerült letépned.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 9:45 pm

Felemelem a fickót, aki összevizeli magát és megpróbál az életéért könyörögni.
~ Szánalmas patkány! Az ilyenek miatt tart itt a világ, ahol tart, mindenki úgy félti a mocskos kis életét, mint egy fertőzés, olyan az ember. Elterjed és elpusztítja maga körül a környezetet, saját kényelme miatt... pedig hova lesz az élet? SEMMIBE! De élvezem az ölést...
Eközben megkezdem a fickó kivégzését és hamarosan vér borítja be a kezem, a nyaki szövetek elengednek, az élet elillan, majd eldobom a testet. Ezután a vérrel felrajzolok betűket a falra.
YAO MING 100.000$ üzletem lenne
~ Egy ilyen vezetőt, máshogy kell megtalálnom, az kell, hogy ő találjon meg.
Ezután vissza alakítom ruhám, szokás szerint a vért is letisztítja rólam, majd zsebre tett kézzel folytatom a sétámat, mintha mi se történt volna. Megpróbálok alvilági alakokat keresni, szűkebb utcákon. Képességem az "átöltözés" után kikapcsolom.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 11:10 pm

Senki sem zavar meg a műveletedbe, a fal csak úgy issza be a vörös vért. Könnyedén felragad a vásznadra az alvadt vér, és minden nehézség nélkül írod fel az üzenetedet.
Ruhád jó szolgálatot tesz, hogy eltüntesd az árulkodó nyomokat magadról. Egy "ruhaváltás után, már nem is látszik, hogy pár perce gyilkoltál meg brutálisan egy embert.
A zsúfolt utcák helyett, maradsz a kevésbé kedvelt sikátorokon. Jó sok utcát hagysz magad mögött mikor megpillantasz egy érdekesnek mondható üzletet. Egy eldugott utcácskán, egy még eldugottabb helyén, egy autószerelő műhely, ahol a annyi alkatrészt, luxus, és sportkocsit látsz, hogy csak úgy süt róla az illegális tevékenység.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 7:09 am

~ Ez a feliratozás, nem volt túl célszerű egy ilyen eldugott helyen, de arra mégis csak jó volt, hogy ki élhessem magam.
Ezután tovább kutakodok a kínai negyedben, úgy érzem már vagy a negyedét végigjártam amikor találok, egy kis autó szerelő műhelyt.
~ Hmmm... jó sok itt a drágább autó, főleg az a maffiás nagy fekete. Talán itt sikerrel járhatok, hátha itt hever a nagy Yao Ming kocsija is.
Szépen csak simán besétálok a boltba, körül nézek alaposan a járművek között, majd köszönök.
- Jó napot.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 10:31 am

Senki nem veszi észre, hogy belépsz a műhelybe. A köszönésed okozta reagálásukra a meglepetés nem a legjobb jelző. Azokat az arcokat szavakkal le sem lehet írni. Összesen öten vannak bent. Ketten éppen az egyik luxusautót szedik darabjaira, egy az elszeparált helyiségben, látszólag iroda, dolgozik keményen a papírjain. Az utolsó két ember pedig a terem másik végében éppen szünetet tarthatnak, mert csak bagóznak, és röhögnek. Legalábbis addig foglalatoskodnak ezzel, míg rájuk nem köszönsz.
A kezdeti meghökkenés, gyorsan átmegy ellenséges hangulatba. Egy emberként hagyják abba a munkájukat, és ragadnak a kezükbe, vasrudat, feszítővasat, vagy csak egy súlyosabb csavarkulcsot. Az irodából kijön a főnöknek látszó férfi, kezében az újonnan fegyvernek minősített csavarkulccsal, és megáll veled szemben, a többiek meg szépen félkörívet alkotnak körülötted.
- Nincs magának itt semmi keresnivalója! Higgyen nekem, és tűnjön el, ha pedig bárkinek megemlíti mit látott itt, megkeressük és biztos lehet benne, hogy nem fog többet beszélni, senkivel!
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 5:30 pm

Bementem és köszöntem, de amint észrevették, hogy itt vagyok elég mérgesek lettek és kört formáltak köröttem, a főnök meg is fenyegetett, vasdarabokkal akartak kiszorítani.
~ Ezt az emberi badarságot, mivel megfenyegettek első dolgom lenne beköpni, őket a zsaruknak, nehogy túl biztosra menjenek és kinyírjanak. JAAAJ NEE! Már megint...
Ekkor újra aktiválom a képességem, karjaim széttárom, majd a fekete ruha ismét a testemre simul, de most próbálok ijesztőnek hatni, csápok is csapdosnak ki belőlem. karmaim különösen hosszúra nyúlnak és méretemet is kicsit megnövelem, majd hangosan mondom.
- Nem hiszem, hogy olyan helyzetben lennétek, hogy fenyegetőzzetek!
Ha esetleg valamelyik támadni próbálna, először megpróbálok kitérni és ha az sikerült hátulról karmolok egyet belé, ha többen támadnak, egyszerűen megpördülök tengelyem és remélem, hogy egy pár fickót megsebzek, amitől a többi visszahőköl. Viszont alapból nem ezt várom, arra számítok, hogy leteszik a fegyvert, ekkor egyet előre lépek, a ruhám vissza szívom, képességem kiiktatom majd barátságosabb hangon mondom.
- Sok pénz múlik egy bizonyos a dolgon. Segítenek?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 5:52 pm

Átalakulásod nem a várt eredménnyel jár. Elsőnek igaz visszahőkölnek a munkások, de után a főnökük mondatára támadásba lendülnek.
- Atyám még egy embertelen szerzet. Szedjétek szét, ne rémisszen meg az alakja, ez is csak olyan puhány lehet, mint az utolsó.
Egyként támad rád a négy fegyveres férfi. Kitérésed könnyed, kecses, és ami nem elhanyagolható tény eredményes is. A lesújtó vasdarabok a levegőt szelik még, mikor te már a jobboldali férfi karját karmolod végig. Véres mély nyomot hagysz magad után, és fájdalmas sikolyt.
A támadásod még be sem fejezted, mikor már záporozna újra feléd az ellenfelek ütései. Egy feszítővas tart a koponyád felé, és egy vascső a gyomrodba akar fúródni. A harmadik sértetlen támadó mögöttük áll, még nem volt ideje, közelebb jönni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 6:01 pm

~ Óriási, azaz, most még támadjatok nekem! Én az biztos nem vagyok olyan, mint az a bizonyos másik. De soha nem kell alábecsülni az ellenfelet...
Hamarosan mind nekem támadnak, az első fickót kikerültem és oldalát felhasítottam, ő felsikított, jó érzés töltött el a hallható szenvedésétől. Hamarosan azonban arra kellett eszmélne, hogy a többiek is nekem támadtak, izmaimat szerencsére már bemelegítettem. Fejem felé egy pöröly, gyomrom felé egy cső repült. Felső testem hátra döntöm, lábaimat megcsúsztatom és megpróbálok kitérni, miközben becsúszok közéjük. Két karommal eközben próbálom kivédeni túl közeli vasakat őket, ha már becsúsztam alájuk, megpróbálom a lábukat sebezni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 6:10 pm

Ártalmatlanul suhannak el feletted a vasak, és csak az általuk keltett szellő csapja meg az arcod. A lendületedből amennyire csak futja, előre csúszol. Az ezt követő jobbról érkező rúgást a kezeddel véded, de így már nincs időd támadni, amíg elcsúszol közöttük. A vascső már a hátadnak tart, és szemből is érkezik egy, csak arra várva hogy a gyomrodba döfődjön. A harmadik társuk éppen új fogást keres a feszítővasán, de a fájdalom ittas sikoltás már elhalt.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 6:30 pm

~ Tiszta manőver, de szeretem az ilyeneket.
Hamarosan becsúsztam a fickók alá, egy fegyver sem talált el, de egy rúgást megpróbált az egyik, amit a kezemmel hárítottam.
~ Jó gyors reflexe van, nem mondom.
Hamarosan a földön voltam, most azonban elölről és hátulról is, támadtak, ráadásul most még hátrányban is vagyok. Megpróbálok elvetődni, pontosan afelé a fickó felé, aki most fog rá a feszítő vasra, megpróbálok a hasán landolni, karmokkal előre, hogy megragadhassam és esetleg ketté vághassam karmaimmal a vasdarabot, majd a másik kezemet a hasába mélyesszem, karmostul. Az ugrás közben testem többi részét összehúzom, hogy a két vasdarab ne találhasson el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: