DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+3
Keisha
Bisur
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 10:18 pm

A heves támadásodra egyikük sem számított, a egyik fegyver sem talált el gyors helyváltoztatásodnak, és kiszámíthatatlan mozgásodnak köszönhetően. A feszítővasat megragadod, és a karmaidat mélyen a gyomrába vágod. Érzed a kezeidet körbeölelő vért, és beleket. A férfi már csak pár másodpercig fog élni, de azt végig kínok között agonizálva. A hullajelölttel előrezuhansz, és a társai utánatok. Akire nem számítottál, a nemrég megsebzett karú férfi, neked szemből lendíti meg az épen maradt kezével a csövét. A maradék kettő támadód újra támadásra készülnek, de még nem lendültek bele.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 6:33 am

~ Dögölj meg te pondró! Ha lenne időm egybe kiszedném a belsőd és a szemed láttára, annál fogva akasztanálak ki valami magas helyre! Kár hogy nem élvezhetem tovább a nyomorult szenvedésed.
Amire végeztem az egyikkel, az előbb megsebesített újra támadt, ami nekem nagyon nem tetszett. A vasrúd már túl közel volt a kitéréshez, reflexből két karom X alakban magam elé rántottam, majd megpróbálok megint X alakban támadni velük, karmaimmal elöl, hogy félbe vághassák a vasrudat, közben előre lendülök, hogy ismét a fickóra érkezzek, netán még ő is kaphasson a cső elleni támadásomból. Ha minden jól ment utána átbukfencezek a támadómon, megfordulok és felkészülök a másik kettő támadására.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 9:01 am

Csapásodra, és ellenségeid legnagyobb meglepetésére a vasrudat egyetlen csapással darabjaira vágod, és mivel ott találtad el ahol éppen fogja a támadó alkalmatosságot, a kézfeje is darabokban hullik le a földre. Az ellenséged fájdalomküszöbét túllépve sikoltva rogyik a földre, és megpróbálja a hasához fogni, és elállítani a vérzuhatagot, ami a keze helyéből spriccel széjjel.
A mikor felkészülsz a következő támadások védésére látod meg, hogy a maradék ellenfeleid nem hogy nem támadnak, de a látványtól elszörnyedve, mint a szűkölő kutyák próbálják maguk alá húzni a farkukat, és menekülni. A két férfi a hátsó ajtó felé veszik az irányt, és megpróbálnak minél nagyobb távolságot tudni maguk, és te közötted. A főnökük a látványtól, és a hangoktól csak dermedten áll ott, ahol állt mikor a arc elkezdődött. Egy tapodtat sem mozdult, csak tátogni tudott azalatt míg leölted az embereit.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 2:34 pm

Előre lendültem és támadtam, éreztem ahogy a vast szét szedik a karmaim, majd ahogy a fickó kezét levágtam és az sikoltva a földre esett.
~ Muzsika ez a füleimnek, milyen jó és a vér, legszívesebben élve meg is nyúznám... de erre nincs idő most jöhet a következő kettő.
Megfordulok és felkészülök, de csak azt látom, ahogy a másik kettő ijedten mentik szánalmas kis életüket. A főnökre tekintek aki csak bénultan néz, a lábamnál még mindig él a fickó.
~ Pondrók! Meneküljetek is, de ahogy az ilyeneket ismerem, fegyvert hoznak... jobb lesz gyorsan végezni
Lehajolok a lábamnál ha még él az illető, akkor karmaimat a koponyájára tapasztom, majd belevájom azokat, addig amíg már nem kapálózok. Képességemet ekkora már kikapcsolom és lassan felállok, közben arcomat a főnök felé fordítom.
- Akkor kezdjük újra... Jó napot! Tudna segíteni? Információ kéne egy bizonyos Yao Ming-ről. Remélem tud segíteni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 2:49 pm

A koponyacsontja üvegpohár könnyedséggel roppan össze, a test még remeg egy kicsi, de azzal is felhagy, mint az élettel. A főnök még mindig nem mer megmozdulni. Csak dermedten mered rád, és menekülni sem tud.
Kérdésed elhangzása után sem mozdul hosszú percekig. Végül sikerül összeszedni annyi lélekjelenlétet, hogy értelmesnek éppen nem mondható, társalgást lehessen vele folytatni. Segített neki az a tudat, hogy akarsz tőle valamit, és talán még az életét is meghagyod, ha elégedett vagy vele.
- Igen mindent elmondok, amit akar. Csak kérem ne bántson. - Válaszolja, de a félelem miatt még mindig dadog. - Yao Ming a Sárkányok Szövetsége szervezet egyik alvezére, több tucat biznisze van a kerületben. Öhmmm, mit akar még tudni? - A szemeit jobbra balra kapkodja, de és eszméletlen gyorsan próbál valami használhatót mondani neked. - A legtöbbet ezek között szokott furikázni. Mit mondjak még? Mit mondjak még!?! Mit akar még !?!?!?!?! - Az őrület kerülgeti, annyi minden mondandója lehetne a szervezetről, de nem tudja te mire is vagy pontosan kíváncsi.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 2:56 pm

Hamarosan válaszokat kapok, amiknek alapból hasznát veszem. De ez még nem elég nekem, viszont most már a ruhára sincs szükségem, visszaszívódik és újra az utcai szerelésembe vagyok. Majd barátságosabban mondom.
- Na látja, látja, nem könnyebb lett volna, ha így kezdtük volna. Ne féljen, nem kell félni, csak a bizonytalan dolgoktól és az élete most nem az! Na én arra lennék kíváncsi, hogy juthatnék el hozzá, vagy üzenhetnék neki...
~ Buta, elkerülhettük volna ezt az egészet. De ebből már csak kihúzok valamit, valami hasznosat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 3:06 pm

A férfi elkezd látványosan gondolkodni, az erek kidagadnak a fején, és a szemöldökét is, majdnem annyira összehúzta hogy eggyé vált. Hirtelen az orra elé kapja a kezét, amit már majdnem támadásnak veszel, és csapod le egy mozdulattal valamelyik végtagját, de mint kiderül csak az óráját nézni meg.
- Ööö tudom, tudom, most hol van. Minden nap a Le Fou Frog francia étteremben ebédel a belvárosban. Ezt mindenki tudja, igen igen, most biztos ott fogja megtalálni. - Olyan gyorsan bólogat, hogy majdnem leesik a feje. Tudja, hogy jót válaszolt.
Ismered az éttermet, többször is volt már szerencséd enni a főztjükből. A város legelegánsabb francia étterme, nem véletlen hogy öt csillagot kapott.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 6:57 pm

A fickó koncentrálni kezdett és egy hirtelen mozdulattal, az órájához kapott, hogy megnézze, én majdnem lekaszaboltam, de az izmaim végül csak egy kis időre feszültek, meg amikor rájöttem, az időt akarja megtudni. Ezután elmondta, hogy hol lehet Yao.
~ Érdekes, az jó drága hely, de viszont nagyon finom az étel... talán pont mázli, hogy ott van, mert oda be tudok sétálni, hagytam náluk pénzt rendesen.
Magamra öltöm a ruhámat, karmokkal együtt, de nem fenyegetően, sőt egyet hátra is lépek.
- Rendben. Köszönöm.
Ezután egy kicsit oldalra, fordulok, mintha mennék is, de csak lendületet veszek és széttárt karmaim a fickó nyakába próbálom csapni, vagy a hasába.
- Én nem hazudok... Nem volt bizonytalan az életed, így is, úgy is meghaltál volna.
~ Utálom azokat akik megszegik a szavukat, én viszont nem teszek ilyet... ez nem hazugság, szószegés sem, nem mondtam, hogy nem bántom...
Ezután "visszaöltözök" és az étterem felé veszem az irányt, lehetőleg sebesen, taxival főként.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 7:25 pm

A "cseledet" tökéletesen viszed véghez. Ennek a kis autószerelő műhelynek a főnöke, levegőért kapkodva, és vért spriccelve a nyakából dől el. Mire a feje a betonon koppan a fickó már halott. Ezt a vérmennyiséget is eltünteted a ruhád segítségével, majd mintha misem történt volna elindulsz a forgalmasabb utcák felé, hogy beteljesíthesd végső célodat.
Újra tömeg zsivajgása vesz körbe, és az utcán a füsthányó autócsodáknak hívott, fémdobozok száguldanak. A több évtizede gyakorolt, és még mindig nem tökéletesített képességeid egyike az egy füttye történő taxihívás forgalmas útszakaszon. A szádhoz emeled kezedet, és teljes erőből füttyentesz egyet, a sárga alkalmatosság kiválik az kocsisorból, és megáll előtted. A sofőr lehúzza az ablakot, kinéz rajta, és csak annyit kérdez.
- Pénz? - Ez az egyetlen szó, minden életcélját elárulja a férfinak. A zsebeidben turkálva, pénztárcád után kutatva, matatsz a kabátodban. Kell egy kis idő, hogy leessen nincs meg a tiszta bőr bukszád. Ez még ebben az évtizedben nem történt meg veled, kiraboltak.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 8:05 pm

Amint beviszem a támadást a torokba, rendkívül kellemes és élvezetes érzés tölt el. De ezt nem sokáig élvezhetem, talán csak fél percig.
~ De szépen haltál meg, pont ahogy szerettem volna... imádom amikor minden simán megy, de még mennyire...
Mosoly ül ki az arcomra, majd a forgalmasabb utak felé veszem az irányt. Hamarosan megpillantok sok autót, majd egy határozott füttyel magamhoz hívom az egyiket. Hamarosan megpillantom a sofőrt, ő rögtön pénzt kér.
~ Jellemző, ez a mostani világra, rögtön pénz...
Hamarosan elkezdek kutakodni, de sehol sem találom a tárcám, bár nem szoktam magamnál hordani, szerencsére csak 200$ volt benne, azon kívül semmi.
~ Gotham, a bűn városa, gratulálok magamnak...
Tovább kutakodok, a telefonomat keresem, ha megvan kezembe veszem, majd néhány gombnyomással megpróbálom elérni a folyószámlám, majd egy-két gombbal lehetővé tenni az elérést a taxiórának.
- Az nem akadály.
Valószínű ekkora már jelzett neki a gép, de ha mégse akkor is láthatja, hogy ez az a fajta telefon amit csak elhúz a gép előtt és már át is utalta a pénzt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 11:39 pm

A taxisofőr rábólint, és beszálljt parancsol. Te beülsz a hátsó ülések egyikére, és kényelembe helyezed magad. Igaz ennek a műveletnek semmi köze a jármű kényelmi fokozatához, csak a ruhád képességeihez. Az út gyorsan eltelik, miközben a gondoltaidba merülsz.
Régen egy lopásért, még az egész tolvaj társaságot felkoncoltad volna, de manapság már más idők járnak. Nem szoktál csak úgy bosszúból, vagy kedvtelésből öldökölni, vagyis szoktál kedvtelésből öldökölni, de annak mindig van egy anyagi vonzata. Ez már egy üzleties kor, mindenki csak a pénzért hajt, így te is. Ha talán nem Yao Ming után kajtatnál, levadásznád őket.


Folytatás: Le Fou Frog Étterem
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 5:11 pm

//Alfa Szövetség kaland kezdő reagálása//
Harci torna

A csapat megalakult, és már van főbázisunk is. Vagy legalábbis valami ahhoz hasonló. Miután a rendőrök kitakarították a autótolvaj banda maradékát is, mi ideiglenes szállásnak használtuk. Legalábbis a kisebb összejöveteleket abban tartottuk. Így legalább inkognitóban is találkozhattunk, és nem kellett felfednünk egymás előtt igaz valónkat. Még ha egy csapat is vagyunk egy nőnek kellenek azok az apró titkok, hogy rejtélyesnek tűnjön. Úgyhogy legújabb csapat találkozáskor mindannyian megegyeztünk, hogy meg kell ismernünk egymást jobban. Ez főleg a fizikai állapotunkra vonatkozott. Bármilyen ellen is támad, egy lényként kell küzdenünk, hogy lenyomhassuk.
- Szóval akkor mindenkinek világos? - Nézek teli vigyorral az arcomon, már most élvezem az előttünk álló eseményeket. Kezemet kinyújtom ökölbe szorítva, és várom. -Na gyerünk fiúúúúk. Ne várassatok meg egy hölgyet! - Nézek rájuk kérlelő szemekkel. Úgy is nekem lesz igazam, és szeretni fogják a dolgot, ha addig élek is. Ha megtörtént az elkerülhetetlen öklözés, akkor bebúgatom magam, és a bumerángjaimat is, és a levegőbe emelkedek.
- Na akkor kettő kettő ellen? Kezdjük két közelharci, két távolsági ellen. Velem leszel te zöldbőrű. - Mondom kicsit dacosan. Tudom hogy mit akarok, és jajj annak aki ellenem mer szólni. - Na utánam, kapjatok el minket ha tudtok ti tohonyaságok. - Nyújtom ki a nyelvemet, és már reppenek is át a következő ház tetejére. Ám ez csak csel, még szép hogy az. Ha Cybergyík is átjött, akkor hanyatt lököm magam, és a két átugró társam felé dobom a bumerángjaimat. Nem túl erősen, csak éppen annyira, hogy visszazuhanjanak az induló házra ha nem vigyáznak. A meghajtott fémmonstrumok megállíthatatlanul száguldanak el gyík mellett, és...


//OFF: Ezt a tesze-tosza bandát. Ha valamit meg kell tenni, azt igazán csak egy lány tudja, ennyi férfi között.//


A hozzászólást Keisha összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 11, 2011 10:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 7:06 pm

Miután úgymond megalakultunk. Elkezdtük fel-fel venni a kapcsolatot, hogy jobban megismerkedjünk. Persze ez világos, hogy akarsz úgy egy csapat része lenni, hogy nem ismered a csapat egyik tagját sem? Az úgy elég nehéz lesz, főleg, hogy nem tudtok se rendesen kommunikálni se az erőtöket összeadni.
A harci gyakorlatot Keisha vetette fel, amin kicsit húztam a számat.
-A vallásom tiltja, hogy barátokat bántsak.-Mondtam, de úgy tűnik nem figyeltek rám.~Talán nem mondtam elég hangosan... Na jó akkor ha véletlenül bajt okozok akkor kiengesztelem...~Sóhajtottam egyet, majd bólintottam. Ránéztem a kezére, majd öklöztem egyet, de nem voltam túl magabiztos, valamiért olyan égőnek éreztem. Ezt követően jött Keisha szuper terve, amire én csak húztam a szemöldököm, de ahogy az embereket ismerem, úgyse tudnám lebeszélni, szóval inkább csak vártam a sípszóra, de még előtte oda fordultam.
-Előre bocsánat minden kárért amit valószínűleg okozni fogok.-Mondtam, és igyekeztem mosolyogni, majd ugrottam Keisha után, míg ő csak arra várt, hogy meginduljanak az üldözőink. Csak néztem ahogy a vészes bumerángok megindulnak igaz nem túl gyorsan. Én arra készültem, hogyha elkerülnék a két fegyvert akkor fogadjam őket egy szép zöld farokcsapással.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 10:58 am

Egy ismételten elb*szott este, mit otthon kellene töltenie, vagy rosszfiúk elgyepálásával. Nincs mit tenni a csapat az csapat, és ezek a tréningek Keisha szerint nélkülözhetetlenek.
A lány nagyon be van zsongva, Védelmező felhúzott szemöldökkel nézi, ahogy a lány szinte már magának beszél, majd krákog egyet, ezzel jelezve, hogy ő bizony, most közbe fog szólni, a csapat által már megszokhatott fura, mégis valamennyire humoros módján.
- Én nem vagyok az egymás, egymás ellen híve, főleg hogy az én fegyvereim komoly károkat okoznak. S mivel én nem vagyok egy nagy, ugrabugra, biztos nem fogok utánatok rohangálni a háztetőkön keresztül, csupán megpróbállak a Megváltóval leteríteni. Ha... - Magyarázta Brian, de süket fülekre talált, Keisha már a másik épület tetején volt, Cybergyík pedig előzékenyen bocsánatot kért, azért amit tenni fog.
- Ezt nézd meg Sárkány...kellemetlen helyzet. - Rázta meg fejét a férfi, majd felkészült a lány ellene irányuló támadására. Társa biztos kardját használná, neki az ilyen esetekre van ott génmanipulált karja, amiről mondjuk még nem volt alkalma beszélni a csapatnak, de talán eljött a megfelelő idő erre.
Mivel Keisha talán nem a legerősebb dobását hajtotta végre, s hogy a férfi kicsit keménykedjen, öklével próbálta meg félreütni a fegyvert, remélve, hogy az nincs meg 1 tonna, és az eldobás ereje sem üti meg a mércét. Ha sikerül, megfogja azt és visszahajítja a feladónak. Ha nem sikerül, hát dob egy hátast, de attól még, hogy fenntartsa a vagánykodás illúzióját, odaszól társának.
- Génmanipulált test. Jó mi? - Nevetett Brian a Sárkány felé, majd közelebb ment hozzá, és megragadta grabancát.
- Nevezzük el ezt "ragadd meg a Sárkányt" kombinációnak. - Mondta, majd engedelmével, megpróbálja olyan magasra dobni, hogy az megtudjon kapaszkodni egy párkányon, ezzel üldözőbe véve ellenfelekké avanzsált társaikat. Nem a ruganyosság, és az akrobatika híve ő...ő egy tank, a távolságokat pedig fegyverei ellensúlyozzák.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 6:28 pm

Újabb csapattalálkozó. Kimondottan élvezem az ilyen estéket. Jó folyamatosan olyan arcokat látni, akik szintén a jó ügyért küzdenek. Eléggé színes egy társaság, de így a jó, mindannyian egyediek vagyunk, mások a képességeink és a meglátásaink. Löket is erre asszociált azt hiszem, mert azt szeretné, ha tartanánk egy kis gyakorlatot, hogy megismerjük egymás mozdulatait. Részemről én benne vagyok, igaza is van. Ismerni kell az erősségeinket és a hátrányainkat, hogy kiegészíthessük egymást.
Úgy tűnik, Védelmezővel leszek egy csapatban. Nem baj, bírom a fejét. Ő tűnik közülünk a legkomolyabbnak, még annak ellenére is, hogy láthatóan nincs semmi képessége. Cybergyíknak láthatóan nem tetszik az ötlet, de remélhetőleg megérti ő is, hogy muszáj edzenünk.
Mikor felért a tetőre, Löket megküld minket a bumerángjaival. Bár valószínűleg el tudnám kapni minden gond nélkül őket, em akarok szórakozni a kapkodással, elég lesz kikerülni őket és figyelni arra, hogy visszafele se találjon el egyik sem. Gyorsan arrébb is bukfenceztem, a szememmel követtem a mellettem elzúgót, hogy visszafele se érjen kellemetlen meglepetés.
Egy másik meglepi viszont ér. Úgy tűnik, mégis van valami képessége Védelmezőnek. Na, ez egy nagyon jó hír!
- Oksa - felelem, bár több értelmét látnám, ha én dobnám őt föl, nem igazán tudom, hogy máskülönben ő hogy jutna föl. Na, de már száguldom is felfele a többiek felé. Tetszik ez a móka.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 10:53 am

//OFF: Hát ti se sokat küzdöttetek még mesélő nélkül xD A lényeg, hogy leírom hogyan is támadok, és akit támadok pedig leírja, hogyan is végződik a dolog. Nem nagyon írunk feltételezett módban, mivel megtörténik a cselekmény, és nincs mesélő aki eldöntené hogyan. Mi magunk vagyunk azok.//

Dúlok fúlok magamban, úgy is rá fogom venni ezeket a fiúkat, hogy csapatként mozogjunk. Na meg hogy nem viszonozzák az öklözésemet, az már mindennek a teteje. Szemeim résnyire szűkülnek, és futás közben megtorpanok. Vissza fele veszem az irányt, nincs sok értelme tovább menni.
- Hé nagyfiú remélem vannak izmok is azokon a karokon, lehet azokat használni. - Vágok vissza Védelmezőnek, és felé is kezdek el rohanni. Jobbra balra cikázok, és elég alacsonyan maradok, legalábbis hozzám mérten is, hogy Sárkány ne tudjon eltalálni.
Már az épület szegélyénél tartok, mikor ugrok egyet. A félre ütött bumerángot még az utolsó pillanatban kapom el, és az ujjaim akár a furulyán úgy mozognak. A fúvókák felbúgnak, és a ugrásom hossza megnyúlik.
Védelmező felett járok, mikor mint a bakó lecsapni készülök. Vasromboló egyik végét ragadom meg, és vállát célozva meg. Még találat előtt elengedem, úgyis csak a találat a fontos, és hogy figyeljen a morci minden felé. Szemem sarkából látom, Lélekrabló már közeledik. Guggolva érkezek le, és ár fordulok is meg a saját tengelyem körül. Forgás közben kapom el kedvencemet, és már irányítom is Védelmező lábainak. Újra csak a találat számít, nem akarom hogy férfiúi mivoltában sértse, hogy egy lány győzte le ilyen könnyen.
Ha talált ha nem, már bukfencezek is hátra fele, azok a csini csini nem véletlenül nőttek társamra. Két hátra bukfenc elég is, de mire végzek övemből már kezembe is kerül az utolsó mentsváram.
- Hé fiúk azokkal a bökőkkel. - Szólok oda a többieknek. - Használni is tudjátok őket, vagy csak dísznek vannak a hátatokon? - Egy kis ösztönzést is viszek a dologba. Michael kezét célzom meg bumerángommal, csak hogy tudja mit is kellene használnia.
Ezekkel még sok dolgom lesz, hogy fogunk is a nagy ligában játszani, ha még egy kis ugrabugra is alig megy. Igazi ellenfelekkel, ki sem állhatunk. Bármennyire is kezdők, jól kell szerepelnünk.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 3:13 pm

A bumerángok nem értek túl sokat, Védelmező egyszerűen megragadta, és visszahajította. Úgy tűnik van pár különleges képessége amit még nem mutatott meg. Sárkány meg egyszerűen elkerülte a felé érkezőt, viszont amikor úgy tűnik, hogy Védelmező fel akarja dobni, én már felkészülök a fogadására. Ahogy megindul a tető felé, gyorsan megpróbálom magamban eldönteni, hogy hova is fog érkezni, és ahogy esik lefelé, máris küldök felé egy rúgást. Ha kivédi hanem, hátrébb ugrok, hogy megnöveljem a távolságot, és felkészülök a harcra, de ezt doktorkánk félbeszakította, egy kisebb kérdéssel.
-Öm, egy picit. De most nem szeretnék balesetet okozni. Jobb lenne valami kevésbé élessel gyakorolni.-Mondtam, közben vártam a támadásokat, és igyekeztem elkerülni őket ahelyett, hogy védekeznék avagy támadnék. Igyekeztem úgy harcolni mintha egy rendes bűnözővel verekednék. Hagyom hadd fárassza magát, és eressze le a védelmét, annyi nekem mindig elég volt, hogy elkapjak egy átlagos embert... Bár mondjuk társaim közel sem átlagosak viszont amíg a reflexeim mellettem állnak nem lehet baj... Remélem.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 8:37 pm

Jól gondolta, Keisha nem olyan erővel dobta meg a bumerángot, hogy az nehézséget okozott volna neki, de úgy látszik az incselkedéssel nem hagyott alább, sőt a többieket is hecceli.
- Kisanyám, jobb lenne ha visszább vennél, ez csak edzés. - Szólt Védelmező a maga érdekében, hiszen ha eldurran az agya, nem bírja visszafogni magát, és ezt lehet társai is megsínylik, meg persze ő maga.
Viszont a lány őt pécézi ki magának, és ez Védelmezőnek cseppet sem tetszik, egy részt, mert nőket nem szokott megütni, másrészt nem igen bírja annak modorát.
Az első csapásra felkészül, és a válla felé induló bumeráng elől kitér ugyan, a következő viszont elkaszálja a lábait. Mivel a lábaiban nincs meg a génmanipuláció, ezért fájdalommal jár az ütközés, de minél gyorsabban próbált gurulni egyet a talajon, és felpattanni fekvőhelyzetéből, már ha nem esett komolyabb baja lábainak.
- Nem lesz ez így jó. - Válaszolta a férfi kurtán a támadásra, mikor talpra áll.
Övébe nyúl, és előkapja a Megváltóját, talán van amit a lánynak meg kellene bánnia, és jó lesz, ha el kezd imádkozni, hogy ne legyen neki túl hosszú a megbánás.
- Azt akarod, hogy fegyverekkel küzdjünk, hát megkapod édesem. - Mondta a férfi, és már be is célozta a lány fejét, nem totojázva meg is húzta a ravaszt. Ezen mozdulatsor kicsit ugyan megbizsergette tenyerét, de tudja ennek okát. Lelke nem teljesen tiszta, s a fegyver még ha nem is égeti kezét nagyon, de még mindig nem fogadta el őt teljesen használóként.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 7:31 pm

Nem hittem volna, hogy Védelmező ilyesmire is képes lehet. Sokkal több erő van benne, mint gondoltam. Ez csak a mi malmunkra hajtja a vizet, persze nem feltétlenül erre a gyakorlatra gondolok, hanem a valóságban is.
Ahogy leérkezem, Cybergyík gyomorszájon talál el, ez eléggé meglepett. Fájni nem is fájt annyira, viszont nem számítottam rá, így védtelen voltam. Gyors a kis hüllőnk... A lendület hátrapenderített, de a hátraesésből rögtön talpra is ugrottam. Oké... most már nem lacafacázunk.
Hallom Keishát, ahogy arra akar rávenni minket, hogy karddal hadakozzunk. Ezt nem tartom egyelőre jó ötletnek. Nem tudhatjuk, hogy egymásnak milyen képességei vannak, még a végén megsebesítenénk egymást vagy még rosszabb...
- Egyelőre valami biztonságosabbal kellene próbálkozni - szólok vissza, s látom, hogy megküld az egyik bumerángjával. Hah, oké.
Megvárom, amíg elég közel ér a bumeráng, majd elkapom. Jó erősnek tűnik, de simán kibírom a csapást. Amint a kezembe kaparintottam, már ugrom is egy hatalmasat Cybergyík felé. A hossz megtétele közben visszaküldöm a feladónak a bumerángot, majd Gyík mögé próbálok érkezni, hogy elkaphassam a farkát, hogy őt is hozzávágjam egyetlen lánytagunkhoz.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 16, 2011 11:13 am

Hát ezt a negatív bandát. A meglepetéstől észre sem veszem, ahogy azok az izmos kezek a pisztolyért nyúlnak. Nem csak az egyik, de a másik se akarja használni a kardját, mert ez csak egy edzés. Hát ezt a gyomrom nem tudja megemészteni, és úgy látszik a fejem sem. A meglepetéstől fenékre ülök a kicsit hideg tetőre. A Megváltó tölténye, így talán legnagyobb szerencsémre elhúz a fejem felett. Pont a megfelelő pillanatban, még ha nem is tudtam róla.
Most ott ülök kikerekedett szemekkel, és nem értem a helyzetet. De hát ez az egész azért van, hogy gyakoroljunk mindennel amink van. Ki mondta nekik, hogy darabolják fel egymást. ÉS ha most nem vívnak, de élesbe szükségük lenne rá, hogyan fognak életet menteni, ha nem tudják rendesen használni.
Valamit mondani akarok, de csak tátogok mint egy hal. Kinyílik a szám, valami gyenge suttogás hallattszik, de végül újra becsukódik. Hát ezeket a férfiakat sose fogom megérteni. Hogy lehet hogy mindent olyan komolyan vesznek, de mikor itt lenne az alkalom, máris félnek egy kis megerőltetéstől. Nagy levegőt veszek és felállok. Szerencsémre a düh, nem is düh az inkább csak elkeseredettség, mellett észreveszem a saját fegyveremet visszatérni hozzám. Igaz nem a barátságos látogatás lenne, mint máskor szokott lenni. Egy balett mozdulatnak is beillő forulásnak köszönhetően nem talál el, de hát örüljön aki dobta, mert még el is kell neki kapnia is.
- Fiúk álljunk le. Talán nem értem a lényegét az edzésnek, de nem az lenne, hogy kipróbáljuk magunkat. Ha már vannak olyan szép kardjaitok vétek nem használni őket. - Miközben beszélek közelebb megyek a fiúkhoz, hát akármennyire is szabadban vagyunk nem kell attól még kiabálnom. Főleg, hogy bárki meghallhat minket itt fent. - Nézzétek Védelmező barátunkat. Széles vállát, kidolgozott felső testét, .... márminthogy... azt akartam mondani, nem fél előhúzni a fegyverét. Nem akar itt senki sem megsérteni a másikat, még szavakkal sem, nem hogy fegyverrel. Úgyhogy ha nem akarod megvágni hát ne tedd, ennyire egyszerű. - Tárom szét a karjaimat, mintha csak a világ legegyszerűbb igazságát mondtam volna, ami talán az is volt. Hát amit nem akarsz csinálni nem kell megcsinálni. Ezt már igazán tudhatnák ennyi idő bűnüldözés után. Itt én vagyok a legkezdőbb, nekem kellene tanácsokat kapni, nem nekem adni. Végül kifújom a levegőt, és szembefordulok Védelmezővel, úgy látszik itt még ő annyiraaa... öhm, hogy egyetértsem velem.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 16, 2011 4:34 pm

Mielőtt a kis harcunk megkezdődhetett volna Keisha leállított bennünket. Még félre léptem Sárkány ugrása elől, mielőtt meghallgattam volna a lány panaszait. Először csak húztam a szemöldököm, majd miután végre befejezte sóhajtottam egyet. Ez most egy kicsit idegesítő volt, és olyan érzés fogott el, hogy most nagyon ki kell okosítanom, mert egyértelműen egy kamasz érvelési szintjén áll.
-Nem nem ennyire egyszerű. Engedd, hogy vitába szálljak veled. Először is: Az edzés célja, hogy gyakorlatban tartsuk a meglévő képességeinket, és hogy fejlesszük azokat ha a körülmények megengedik. Nem pedig az, hogy mindent bedobunk az edző partner ellen, főleg, hogy még csak nem is vagyunk tisztában a másik teherbírásával. Másodszor, a kardvívás nem a kardok összecsapásaiból áll, hanem abból, hogy megüsd a másikat. Láttál már éles fegyverekkel gyakorló harcosokat? Mert én nem. Azért használnak fából készült fegyvereket. Oh, és még valami. A baleset egy olyan esemény ami általában az okozó és elszenvedő szempontjából nem volt szándékos, és képtelenek voltak befolyásolni saját cselekedeteikkel. Ha a te gondolat menetedet követnénk akkor azt mondhatnánk, hogy aki nem akar frontálisan ütközni egy másik kocsival, akkor nem fog.-Ennél a pontnál az ujjammal kicsit megkocogtattam a halántékom.-Ez a három érv ad arra okot, hogy ne húzzuk elő a fegyvereinket. A te fegyvereidet be lehet állítani, hogy ne okozzanak komolyabb sérülést, de ezt itt.-Mondtam miközben előhúztam a pengét.-Ezt nem lehet. Ez az emberi történet legelső fegyvereinek egyike, a lándzsa, a fejsze, és a harci kés után a negyedik. Egyszerűen meg kellett hosszabbítani a pengét és háromszor hatékonyabb mint az egyszerű kés. Olyan hatásos, hogy embert is könnyen a földre küldött örökre. Hisz míg a bunkó csak a csontok összezúzására volt jó, addig a penge egy vágása vagy egy szúrása tönkre vághatta az egész szervezetet, és sokkal jobban védett mint bármilyen lándzsa.-Végig tekintettem rajta majd megforgattam.-De a nagy erő, nagy felelősséggel jár. Ha nem tudod irányítani a vihart, az mindent lerombol körülötted. Pont mint 5020 időjárás gép, de ez természetesen nem a ti világotokban. Na mindegy, a lényeg az, hogy egy egyszerű botlás is végzetes lehet, és ezt nem fogom megkockáztatni.-Azzal vissza is helyeztem a gyilkos fegyvert a helyére.-Ellenvetés?
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 11:24 am

A buli leáll, úgy néz ki Dr. Löketnek nem tetszik a csapat egymás épségére vigyázó mentalitása, és bevágja a hisztit. Védelmező egy mosollyal nyugtázza a lány viselkedését, majd végighallgatja az ő monológját, melyet Cybergyíké követ. Mindkettőnek megvan a maga igaza, de most Brian akar szóhoz jutni, és elmondani saját meglátását ebben az ügyben.
- Dr. Löket. Nem az a hős, aki fegyverével öli le a nehézfiúkat. Az a hős ki megmenti az ártatlant, és életben hagyja a bűnösöket, hogy aztán azok börtönbe kerüljenek, és megint kiszabaduljanak, hogy bosszút állhassanak, mi pedig megint visszajuttatjuk.
Hiába van fegyverem, amivel rövid ideig hatástalaníthatok bárkit, ha a kezeimmel, és a földön túli erőmmel semmire sem megyek. Nem mindig lesz nálunk a fegyverünk, hogy ezek segítsenek a harcban. Mi van, ha egy erősebb gonosz darabokra töri a kis játékszereidet? Mi van ha Cybergyík és Sárkány pengéit a csatornába hajítja, míg az én fegyveremet is elveszi? A fegyvereinkkel jól bánunk, és én azt sem tartanám hátránynak, ha nem egymás ellen edzenénk, hanem egymással. Kitalálni kombinációkat, megbeszélni ki miben erős, és aszerint rangsorolni a harctéren való mozgást, és segítség adást. Taktika, melyekkel szembeszállunk a gonoszokkal, és a bűnösökkel. Ez az én véleményem kisanyám. Velem pedig ne példálózz, ha én eltaláltalak volna a fegyveremmel, talán 10-20 perc ültél volna a földön agyhalott zombiként csorgatva a nyálad, miközben te olyan fájdalomnak lettél volna kitéve, hogy el sem bírod képzelni.
- Magyarázta a férfi eltéve tokjába a Megváltót, majd elindult az egyik konténer felé.
- Nem dolgozunk jól együtt, tény. De ezen nem az egymás elleni harc fog javítani. - Tette még hozzá vissza sem fordulva.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 4:18 pm

Úgy tűnik, Keishának nem tetszik, ahogy gyakorolni akarunk. A monanivalója helyt álló, de mégis... a többieknek is igaza van.
- Löket, bizonyos értelemben igazad van. Viszont gondolj arra is, hogy nem ismerjük egymás képességeit, mozdulatait. Az igazi gyakorlás más, mint a filmeken. Ott persze, hogy minden flottul megy, de a valóságban bármikor történhetnek balesetek. Az én kardomat mesterien forgatom, komolyan, viszont nem tudom, Cybergyíknak milyen tapasztalatai vannak vívás terén, s ha közben másokra is figyelnem kell, könnyen gebasz lehet. Éppen ezért, mielőtt ezeket bevetnénk, valamilyen műkardokkal kellene gyakorolnunk, valamint külön is kellene előtte egymással foglalkoznunk, először valamilyen helyettesítővel, akár aikidós kardokkal, csak utána mehetne lehetne a valódi kardokkal hadonásznunk, s csak azután jöhetne az, amit te szeretnél. Ameddig viszont ez nem történik meg, addig, ne haragudj, de nem fogok kardozni Cybergyíkkal.
Úgy tűnik, lesz egy-két súrlódásunk, legjobban Védelmezőn látszik, mennyire nem tetszik neki ez a most kialakult helyzet. Azért remélem ez nem azt jelenti, hogy itt szándékozik hagyni a csapatot, elvégre minden csapatban vannak súrlódások, ezeken pedig tovább kell lépnünk a jó együttműködés érdekében.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 6:53 pm

Úgy nézek a három fiúra mint a vörös posztóra. Egyikről-másikra vándorol a szeme, és megpróbálom nézésemmel felrobbantani a fejüket, miközben csacskaságokról beszélnek. Annyi ezért leesik nekem is, hogy egy követ fújnak, de hát mi mást csinálnának a férfiak. Keresztbe teszem a kezem, és indulattól kicsit hunyorgok Védelmezőre. Mikor elfordul kinyújtom a nyelvem, és teljesen megsemmisülve adom meg magad a többség akaratának.
- Nincs bennetek egy cseppnyi jókedv.. - Grimaszolok egy kicsit csak látszódjon mit is gondolok valójában. - harci szellem, küzdeni akarás,... - Lassan emelem a hangom, és teljesen átitat a tettvágy. - Hát mi jó abban, ha nem a saját bőrünkön tanulunk? Ez csak úgy buli ha sebhely is van. - Húzom szélesre vérvörös ajkaimat. Azok a régi szép idők, mikor még otthon... Erre újra elkomorulok. Nem kell visszagondolni. Szörnyű idők voltak azok, ez most más hely. Más környezet, és más társak. A múlt elmúlt, a jövővel kell foglalkozni a jelenben.
- Na jó abba hagyom. És mire gondoltatok. Az én erősségemet nem nehéz kitalálni. Védekezni tudok, és repülni. Bumerángjaim mögé mindannyian elbújhatunk. - Húzom végig lassan ujjaimat Vasromboló szélén. Sok harc áll mögöttünk, és még több van előttünk, ezekkel a délceg lovagokkal. - Szóval ha Védelmezővel szorulunk mögé, akkor könnyedén tudjuk védeni magunkat, és ha "O"-t formázunk belőle, még közte ki is tud lőni. - Mondom elmélkedve, miközben próbálom összepászítani, több kevesebb sikerrel, hogy a többiek is lássák mire gondoltam. - De ehhez én gyenge vagyok, ha lőnek ránk, nem fogom tudni megtartani. - Homlokomon a gondolkodás ráncai szaladnak szét. Erős kar kell ide, de hát bármennyire is edzett vagyok, én még kevés leszek ehhez a dologhoz.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 1:58 pm

Dr. Löket nem vette éppen szép néven, hogy összefogtunk ellene, de észre kellett volna vennie, hogy most nincsen igaza. Még tartott egy kisebb beszédet, arról, hogy nem élvezzük azt, hogy egymás ellen harcolunk amire én csak megráztam a fejem.
-Első dolog amit tudnod kell rólam. Csak azért harcolok mert kell, nem azért mert jó buli. A vallásom tiltaná, hogy bárkire kezet emeljek, de nálatok embereknél ez meglehetősen felületes törvény, nekem meg alkalmazkodnom kell.-Jegyeztem meg még meg, de sejtettem, hogy úgyse fogja érdekelni mit mondok. Az emberekről megtanultam már, hogy roppant csökönyösek tudnak lenni még a szilárd bizonyítékokkal szemben is.
Viszont úgy tűnik, el kezdte kidolgozni az első taktikáját, legalábbis úgy tűnt, én csendben figyeltem, ahogy megpróbálja megmutatni. Nem rossz módszer, de ahogy mondta egyedül nem tudja mindkettőt megtartani, ami eléggé érdekes lenne, tekintve, hogyha meg is tudná tenni, akkor önmagát egy ponton védtelenül hagyná. Pont ott ahol Védelmező lőne ki. Na de nem baj, a megoldás egyszerű.
-Ez elég egyszerű, Védelmező tartja az egyiket, te pedig a másikat. Ő úgy használja mint egy kommandós a roham pajzsát, míg te blokkolod a védtelen pontjait. Ez nem rossz, főleg, hogy ha szemtől szembe harcolunk egy fegyveres csapattal. Tényleg mennyit bírnak ki a bumerángok? Úgy értem a golyókon kívül. Gránátok vagy kisebb rakétákat is meg tudnak fogni, vagy az már sok? Csak azért kérdezzem, hogy tudjam mikor jó ez a technika.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: