DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+3
Keisha
Bisur
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 12:06 pm

A maszk mögött mosolygok egyet. Persze, hogy nem adják fel, hogy is gondolhattuk. Már rögtön reagálnak is az ütközésre, sőt megpróbálnak előnyt kovácsolni belőle. "Ellenfeleink" szerepjátékba kezdenek, olyanok most, mint valami rajzfilm szereplői: Cybergyík a kenguru, Dr. Löket meg az a valami, amit az állat elhajít magától a lábával. Vicces és el is nevetném magam, ha nem támadnának már rögtön.
Kicsit úgy tűnik, Védelmező és Cybergyík nagyon egymásra találtak a csata folyamán, majdhogynem csak egymással viaskodnak, vagy legalábbis újra egymással. Keisha meg próbál egy kicsit ide, egy kicsit oda támadni, ami jó taktika, viszont én meg teljesen rá koncentrálok jelen pillanatban.
A szemem sarkából látom, hogy Védelmező egy konténert fog elhajítani feléjük. Ez jónak ígérkezik. Amint elhajította és a doki kitért előle, abban a pillanatban indítom én is útjára becses szerszámát. Ezután én is elindulok futva követve annak útját arra az esetre, ha valahogy kivédené a csapást. Ha sikerül Dr. Löket közelébe érnem, egy kisebb ütést indítok a hasa, majd az arca irányába.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 11:16 am

//OFF: hát ha tényleg unja már mindenki az egymás elleni harcot, ahogy hallottam, akkor lépjünk tovább a kalandban. Az eleje úgyis csak a csapatmozgások kitalálásért lett volna. Úgyhogy jöjjön a banda leverés xD//


Úgy látszik most már tényleg mindenki halál komolyan veszi a dolgot, nem csak úgy tessék lássék, mint az elején. A bökők még nem kerültek elő, de hát ami késik nem múlik, talán még arra is rá tudom venni őket. A távolság Cybergyík és köztem nem nagy, végre már valahogy tudunk együtt mozogni, védjük egymás hátát, és ez éppen elég is arra, hogy bajba kerüljünk. Egy megkurtított konténer repül felénk, és mire cselekedhetnék, egy hang szakítja félbe a gyakorlatot. Egy olyan hang, amire mindannyian felfigyelünk, és tudjuk nincs időnk, mással foglalkozni. Sokkal fontosabb dolgunk van.
Pikkelyes szemmel nem követhető mozdulattal kapja elő kardját, és egyetlen suhintással vágja ketté a felénk repülő tárgyat. De már egyikőnk sem törődik vele, új fejlemény van. Akár egy jól működő gépezet, készülünk fel a tényleges csatára. Társaim gyorsan gazdagítanak három bumeránggal, és így most már teljes készültségben állunk a tetőn. Lenézünk a hang forrására.
Csak egy kétségbeesett sikolyt hallottunk, egy nőét, akit most már látunk is. Egy nő fogja gyerekét karjaiban, és próbál minél jobban fedezéket találni egy buszmegálló rejtekében. És hogy mi a veszély, azt mindannyian látjuk. A város forrong, és pont ott, ahol próbáltunk volna egy kis nyugalmat találni, pont ott tör ki egy újabb perpatvar. Egy halott férfi fekszik az aszfalton, az út közepén pedig két keresztbe fordított autó. A járművek mellett pedig négy-négy állig felfegyverzett bandatag, tele tetoválásokkal, és méretes fegyverarzenállal. Ez még nem lenne elég, a környező utcákról emberek sereglenek elő, náluk is fegyverek vannak, és úgy tűnik a halott társai voltak. Két banda csap itt össze a Kínai negyedben, két banda mely nem nézi ki az áldozat, nem nézi ki az ellenség, csak vért akar látni, miközben ártatlanok szenvednek miattuk. Mi pedig ott állunk a tetőszélén, lefelé nézünk, és tudjuk szörnyű csata vár ránk. Vérünket fogjuk adni, csak hogy az ártatlanok megmeneküljenek, és ebbe mind belenyugodtunk. Még egy lélegzetvételnyi idő... állunk fent és lefelé nézzünk. Ez a vihar előtti csend, hamar véget ér csak hogy utána eget rengető hangzavarral kitörjön a pokol.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 8:02 pm

//Kérlek ne irányítsd a karakterem.//

A harc kezdett eldurvulni, mert Védelmező már egy meglehetősen nagy tárggyal akart bosszút állni az előző támadásomért. Bevallom egy kicsit megijedtem, amikor megindult azonban hirtelen egy sikításra lettem figyelmes, így nem volt túl sok időm gondolkozni, egyszerűen félbe vágtam a felém repülő konténert a kardom csapásával, bár igaz, ha nem lettem volna elég erős ez a konténer szépen eltörte volna a szegycsontom és akkor csak néznénk, bár lehet ki tudtam volna kerülni de akkor is, ezt erős túlzásnak éreztem. Ha nem jött volna a sikoly valószínűleg jó erősen a fejéhez vágtam volna, hogy mégis hova tette az eszét néhány másodperc előtt, mert a fejéből biztosan hiányzott. Ez csak tovább rontotta a kapcsolatunkat legalábbis az én részemről. Csak egy megvető pillantást vetettem, mielőtt figyelmemet végre a sikoly irányába vittem volna. A helyzet nem volt rózsás két banda támadt egymásra, és egy kisebb villámháborút terveztek be, mert elég nagy arzenállal rendelkezett mindkét fél. Itt volt az idő, hogy megakadályozzuk a további károkozást. Az agyam gyorsan kattogott, ahogy felmértem a helyzetet, majd a többiekhez fordultam.
-Én kimentem a hölgyet! Ti addig kerüljetek mögéjük. Keisha és Sárkány menjenek a jobb oldalra, Védelmező te a bal oldalra mész. Ha végeztem akkor csatlakozom, ahol szükség van rám, rendben?-Mondtam el gyorsan a tervet igaz eléggé alap volt, de most gyorsan kell cselekedni, nincs időnk kidolgozni egy jobbat, így amint végeztem, már indultam is, ha nincs rendben a dolog, akkor majd ők megbeszélik, nekem most embert kell mentenem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 9:55 am

//Kaland lezárult.//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 10:09 am

Előzmény:Fong antikvitások

Város újra felbolydul. Tucatnyi rendőrautó tart a kínai negyed felé. Az utóbbi napokban túl sok áldozata volt a zavargásoknak. Maffia leszámolások törtek ki, de senki nem tudja kik is kezdték. Ám annyi biztos, most lesz az egész történet lezárása.
Gotham Városi Rendőrség is tisztában van ezzel. Nagy erőket vonultat fel, hogy megakadályozza az áldozatok számának növekedését. Nem csak a szervek azok kik hasonló okok miatt tartanak háborús zóna felé. Az öldöklést meg kell akadályozni vagy így, vagy úgy.
Ez nem egyszerű feladat az utcák forronganak. A civilek alig merik kidugni az orrukat az utcára. Most is éppen egy nagyobb összecsapás folyik, a rendőrség arra tart, ám nem ez az egyetlen. A igazságosztónak el kell döntenie merre is menjen. Természetesen a rendőrségnek segítség kellhet, vagy haladhat a saját útján, hogy megtalálja azt ami igazán fontos.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 11:32 pm

Az utóbbi időben a város felbojdult, mint egy méhkas. Szinte mindehol összecsapásokat jelnetenek város szerte. A rendőrség egyre tehetlenebb. Az emberek nagyin idegesek és félnek ezt látom nap mint nap mikor a tömegközlekedést hasznáélom. Eddig nem gondoltam, hogy beavatkozok ám 2 napja a mi épületünk közelében megtámadták a lakókat és gyakran tűzharcokat is hallani lehetett a közelből. Éppen délutáni teázásra készülök mikor hallok 2 fékcsikorgást majd ordibálsát és tűzropogást. Nincs mese ez már túl közel van és túl veszélyes ahhoz, hogy tétlenül várjak. A gardróbb mögötti rejtett rekeszben volt az én kis titkom. Aktiváltam a páncélt. Már jóval előtte felötlöttem szóval készen állt a bevetésre. Pár perc alatt magamra helyztem a ruha részeit majd beindítottam a rendzsereket.
- RENDSZER ELLENŐRZÉS KÉSZ. MINDEN FUNKCIÓ RENDBEN. AZ ÖLTÖZÉK HASZNÁLATRA KÉSZ. Majd meghallom a jólismert hangot, amint légmentesen lezáródnak az illesztések és beindul a hidraulika. Rendben akkor irány az utca. Kihajolok az ablakon, de a várt tűzharc helyett csak szét lőtt autókat és néhány hullát látok. Pár perc alatt lezajlott az összecsapás. Azonban a túlélők nem adták fel. A közeli sikátorból hangokat hallok. Nem is gondolkozok tovább megnézem, hogy vannak-e emberek az utcán majd leugrok az emeletről és elindulok a sikátor felé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 5:39 pm

Hősünk erős gyomra még csak meg sem mozdul a harc maradványaira. A szíve erős, akár az akarata, így hát robog tovább, hogy megtalálja, és megmenthesse a leendőket, kik ebben a harcban buknának el.
Gyorsan halad, talán túlságosan is, és a villódzó fényekből előtte máris tudhatja, hogy a rendőröknek nem túl sok előnyük volt. Pár sarok és éppen csak hogy nem leírhatatlan látvány fogadja.
Három rendőrautó egy grundon állomásozik. Két egészen magas épület között. A tér valaha egy játszótér lehetett, ám ez Gotham City, itt ami nem kapcsolódik a bűnözéshez rothadásra van ítélve. Akár a középen rekedt rendőrök is.
Két épület négy-négy emelet magas, ablakai betörtek, van amelyik el van deszkázva. Belőlük fegyverropogás hallatszik, na meg az hozzá tartozó torkolattüzek. Legalább egy-egy tucatnyit számolhatsz össze ha akarsz, de ez csak felületes számítás, ebben a helyzetben nem nagyon lehet megmondani az igazi számukat. A házakból egymásra, és a rendőrökre is tüzelnek, ebből következtetni lehet, hogy a két banda éppen harcolt, mikor a rendőrök kereszttűzbe kerültek.
Törvény tisztjei ahogy tudnak helyt állnak, de ők csak hatan vannak, az ementálivá lyuggatott autók erődjében. Egy a földön fekszik, és elég komolyan vérzik, míg a többi kézi fegyvereikből tüzelnek, és segítségért könyörögnek, ki a diszpécsernél, ki az istennél.[/b]
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 7:21 pm

Még időben érkeztem. A rendőrök patt helyzetben vannak. Van láthatólag egy súlyos sérültjük is. Már kezd a morál teljesen megtörni. Azaz gyorsan ki kell találnom valamit. A rendőr autók nem sokáig bírják ezt a golyó záport. Valahogy egyszerre kellene kihoznom őket, de ennyit embert nem bírok el. A bünözők pedig túl sokan vannak és kitudja milyen fegyver van náluk. Nem sokáig bírná a páncél ezt az össztüzet. Öntudatlanul megmarkolom az első dolgot, ami a kezem ügyébe akad miközben koncentrálok. Amikor ránézek, hogy mi az egy brilliáns ötlet jut eszembe. Egy lepusztult konténert támasztok éppen és remélhetőleg a rendőrök menekülő utvonalát is. Még megvannak a kerekei is. Nagyszerű. Bár kockázatos lesz nem látok más esélyt. Két kézzel megfogom a konténert majd lendület veszek és elkezdek szaladni a rendőr barikád felé. Amikor elég sebességet nyertem felpattanok a szélére és együtt gurulunk, amíg pont a zsaruk közé nem érünk. Meglepetésükben még lőni is elfelejtenek csak állnak és bambán néznek engem. Nem tudom, hogy mit mondhatnék. Sok minden forog a fejemben. talán bemutatkozhatnék, de még nincs nevem. Elmagyarázhatnám a helyzetet, de arra nincs időnk. Így csak annyi jön ki a számon, hogy:
- Másszatok be, ha élni akartok. - jelentem be magabiztosan majd kicsapom a konténer tetejét. Szerencsére nincs benne sok minden és nem sokkal bűzlik jobban, mint maga a környék.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: