DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Fong antikvitások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Fong antikvitások I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Fong antikvitások I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Fong antikvitások I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Fong antikvitások I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Fong antikvitások I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Fong antikvitások I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Fong antikvitások I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Fong antikvitások I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Fong antikvitások I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Fong antikvitások

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 9:29 am

Fong antikvitások 2wnn3i1

Egy ősi kínai család boltja. Már hatodik generáció óta űzik a mesterséget. Sajnos az elkötelezettség, és a fanatikus munkabírás nem mindig hozza meg a várt sikert. Ezért csak egy sarki kis bódé maradt, amiben jó szemű műgyűjtők kincsre lelhetnek ha igazán keresnek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 9:52 am

Családi Erőszak - Pofonok földje
Prológus

Kicsiny bolt mögött titkos helyiség található. Kevesen ismerhették meg, van aki belehalt, van aki életét fogja adni ezért a tudásért. A Sárkányok Szövetségének egyik búvóhelye. Csak a klán tagjai tudják hogy itt van, és csakis végszükség esetén használják.

Fong antikvitások 2iurz9g

Ez a szituáció mindenképpen az. Megannyi családbéli tag gyűlt ma itt össze. És egyetlen cél vezérli őket. Ma meg kell lépni a végső mozzanatot. Az ismeretlen szervezet ki a Szövetségre feni fogait ma ki fogja dugni orrát a napfényre. Minden erővel le fognak csapni rá, hogy egyszer és mindenkorra megtanulja az ellenség hogy a Yao Minggel nem lehet packázni. Senki sem veheti el azt, ami az övé. Ezért akár a hagyományokat is megszegik.
A vénember kilép fiai elé, mögötte élete párja. Szótlanul biztatja, és támogatja, hogy az új világnak engedelmeskedve lépjen.
- Gaijinokat fogunk felbérelni. Velük fogunk megsemmisítő csapást mérni. - Még csak pusmogás sem árulja el, hogy nem éppen erre a feladatra számítottak. A klán történetében még soha nem kértek külső segítséget.

Folytatás:
- (Tigra; Devon; Védelmező): Főutcák, utcák, sikátorok.
- (Sid, Alexander, Holló): olvassatok tovább.


A hozzászólást Vadmacska összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 05, 2013 12:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 10:14 am

A maffia feje Yao Ming áll előttetek. Haja őszül, arca beesett, nehézkesen jár, de még így is meggyötört teste valami erőt sugároz. Ő vezeti a családot, és ő is lesz az aki kihúzza a feneketlen lyukból, mibe belekerült. Lassan alkalmazkodott az új világhoz, de talán még nem túl késő, sok csatát vesztett, de talán a háborút még nem.
Hárman álltok ott. Nem ismeritek egymást (ha jól tudom), idegenek vagytok egymásnak. Ám ugyanarra a munkára bérelnek fel titeket.
- 3000$-t kaptok fejenként, ha teljesítitek a feladatot. - Nem köntörfalaz, azonnal a tárgyra tér. - Megtudtuk ki támadt meg minket, és merre van a főhadiszállásuk. Egy csapat suhancból álló banda, nem átallanak Szellem Sárkányoknak hívni magukat. A feladatotok bemenni, és elhozni a vezetőjük fejét. - Ezzel megmutatja a térképen merre is lesz. - Ez egy háború nem lesztek egyedül... - Céloz a kint állomásozó több mint egy tucat felfegyverzett emberére. - Ők támadnak, míg ti betörtök és elhozzátok Kígyó Királynak fejét. Érthető voltam. - A feladat egyszerűen elmondható, ám már megvalósítani nem lesz olyan könnyű. Kint lesötétített üvegű fekete autó vár titeket, hogy megkezdődjön a vérengzés.
A teljesítés már annál nehezebb. A cél egy Kínai negyed szélén lévő épület. Poros koszos, szörnyű környéken van, pont megfelelő egy alvilági banda búvóhelyének. Ekkora sereggel nem lehet nehéz egy felkészületlen csapaton rajta ütni...
Vissza az elejére Go down
Sid Barret
Civil
Civil
Sid Barret


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. Sep. 04.

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 3:34 pm

Ilyenre sem kértek még sosem. Egyik nap egy öltönyös fazon jött, fura is volt, mert a szeme egy igen ferde csík volt, és ezt nem voltam gyáva kimondani, illetve kiröhögni. Sosem láttam még ilyeneket, de ezek meg rögtön fegyvert rántottak, mintha kötelező lenne. Végül sikerült ledumálni őket, bár tudtam, hogy ez amúgy sem menne, hacsak nem készültek fel, de azt meg kötve hiszem. Szóval a lényeg, hogy a sárgák már nem bírták egyedül a város szerte folyó banda háborúkat. Rajtam kívül még két másik tag állt mellettem, bár tudtam, hogy egyedül is elég lennék erre a feladatra. A 3000$ kecsegtető, de egy "rendes" melóval a háromszorást is megkereshetem, hacsak nem mégtöbbet. De végtére is mindegy. Jó móka lesz. Az öreg-sárga ismerteti a feladatot, ami egyszerűnek tűnik. Nem sok dolog tűnik manapság egyszerűnek, de az, hogy hozd el valakinek a fejét, hát mi sem könnyebb. Kint egy autó áll, az üvege és a színe egyaránt sötét. Ez fog elvinni minket a másik banda búvóhelyére, ami valahol a kínai negyedben van. Ezt már tudom, mármint hogy mi a kínai negyed, de még azért van mit pótolni. Az épület maga eléggé lepukkant, szerintem ráfújok, és összedől, mint egy kártyavár.
- Na, akkor bemegyünk? - kérdezem izgatottan a másik kettőtől.
Vissza az elejére Go down
Alexander Haeger
Civil
Civil
Alexander Haeger


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Sep. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Gotham

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 11:00 am

Yao Ming. Egyeseknek ez egy öregedő kínai férfi nevét tartalmazza, aki a családját próbálja minden áron megmenteni. Viszont nagyon úgy látszik, nem csak én vagyok hivatalos erre az egészre, mint kívülálló. Rögtön mellettem még két személy áll: az egyik valamilyen piros pólós, huligánnak kinéző alak, a másikról meg fogalmam sincs, nem volt időm végig vizslatni, ugyanis ez a Yao Ming ismertette a feladatot. Röviden: ölni. Érdekes, de nem is csatlakoztam volna ehhez az egész bandaháborúsdihoz, ha nem lenne a "köszönet" háromezer dollár. Ami sok-sok új fegyverre lenne elegendő. Meg persze cigire. "Háromezer dollár fejenként". Hehh... "fejenként". Ilyen összegért akár íjjal meg nyíllal és rohangásznék, meg skalpolnék tomahawkal, csak meglegyen. Sok-sok új fegyver... amint a beszédet befejezte, mind a hárman kiléptünk az utcára. A piros pólóson látszik, hogy már izgatott. Valószínűleg még nem ölt embert. A másik meg... nyugodtnak tűnik. Talán ez életem legrosszabb összefoglalója, de nekem is görcsben van a gyomrom: nem hiszem, hogy ma este minimum egy lőtt seb nélkül távoznék. És ugye a Falcone villában már kaptam egyet a combomba, nem lenne kellemes megismételni. Amint így magamba mélyedek, a piros pólós megtöri az amúgy is feszült csendet:
- Na, akkor bemegyünk?
Egy egyszerű biccentéssel helyeselem a dolgot
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 5:53 pm

Több mint egy tucatnyian vagytok. Kézi automata fegyverekkel felszerelve, ahogy illik egy ilyen leszámolásnál. Egy kocsi vezet titeket a cél felé, hát követitek, a harmadik személy akit gajdinnak neveznek veletek együtt, egy szárnyakkal ellátott fickó. Aranymaszk van rajta, hogy minden vonását elrejtse.
Megálltok egy sarkon, és mikor kinéztek mögüle megpillanthatjátok az épületet. Nem éppen kiemelkedő, semmi különös nincs benne, még az üres utcán átnézve talán rémítőnek is találhatná valaki. Ám azoknak nem fizetnek három rugót, hogy prédáljanak fel mindenkit aki céljuk és közéjük áll. A csapatok felsorakoznak mögöttetek, és mint a jól megfizetetteknek elsőbbséget nyújtanak nektek.
Elég széles előttetek az út, szóval jól belátjátok a terepet. Semmi veszélyesre utaló dolgot nem láttok egy házzal van arrébb a cél. Elég magas épület van vagy hat emelet magas, elég rendezett, ajtaja vastag kétszárnyú faajtónak tűnik. Legalsó ablakai is vagy két és fél méterre vannak a járdától. Oldalt láttok még egy tűzlépcsőt, ami segítségetekre lehet. Ám közben már türelmetlenül szorongatják fegyvereiket az emberek, csak hogy lépjetek már.
Közben egy autó ott maradt a villánál, három elég morcos, és bebugyolált alak áll ott. Ruhájuk fehér akár a hó, és szemeik a leghidegebb jégcsapot is elbátortalanítaná. Társukra várnak, ki még mindig nem tette tiszteletét a rajtaütésnél, pedig rájuk hárul a legnagyobb feladat.
Vissza az elejére Go down
Sid Barret
Civil
Civil
Sid Barret


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. Sep. 04.

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 12:27 pm

A gyors ismertetés után egy négykerekűvel vezet minket tovább. Nem értem, hogy lehetnek ilyen szempontból primitívek az emberek. Minden technológiájuk megvan, mégsem használják ki. Végülis nekem mindegy, ők tudják. Egy újabb tag tűnik fel, szárnyai vannak, arcán pedig egy maszkot visel. Talán fél a valódi kilététől, vagy csak nem akarja, hogy tudják, kicsoda ő valójában. Egy saroknál strázsálunk, ahonnan kinézve meglátjuk az épületet. Nincs benne semmi különös, és akik velünk vannak, azokkal a fegyverekkel felszerelkezve előre engednek minket, én pedig bátran előre is állok és ki húzom magam. Ilyen fegyverek ha jól emlékszem meg sem sebezhetnek. Az épület nincs messze, az ajtaja ránézésre nem tűnik különlegesnek. Az épület oldalán egy "lépcsősor" helyezkedik el. Gondolkodom, és végül úgy döntök, ha én nem, akkor más sem fog megindulni, úgyhogy megteszem az első bátor lépéseket, egyenesen a faajtó felé, azzal a célzattal, hogy rögtön át is megyek rajta, illetve különleges képességeimet használva kitépem a helyéről.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitimePént. Dec. 13, 2013 6:25 pm

//A kaland lezárult.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fong antikvitások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fong antikvitások   Fong antikvitások I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fong antikvitások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: