DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+3
Keisha
Bisur
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 11:34 am

Védelmező szó nélkül hallgatja végig a lány monológját, de már nem válaszol. Egy gúnyos mosollyal rázza meg fejét, és jobb elfoglaltságot talál...rugdosni a lába előtt heverő konzervdobozt. Nem igen esik jól neki ez a herce-hurca, ő mindig is magányos farkas volt, nem utasítgatták, nem állt ott mögötte senki, hogy kiadja számára a parancsokat. Szokatlan ez neki, főleg, hogy egy lány osztja neki az észt a sebekről és a horzsolásokról, na meg, hogy ez mekkora buli. Úgy tűnik nem sokat látott hősről van szó, de majd beletanul, hogy ez korántsem buli.
- A felső testem, beleértve a karomat, kivétel a fejem, genetikailag mutálódott. Gondolom felmerült bennetek, hogy bal karom miért vöröses színű. A történetét nem osztanám meg veletek, de hogy mit tud, a csapatérdek miatt talán elmondom. Ha a lábam engedi, bár folyamatosan edzem, egy tonnáig kibírok emelni bármit, fej fölé a lábaim miatt ugyan nem, de az alá nem gond. Betörök egy falat, elhajlítom, eltöröm az acélt stb. Továbbá ez az anyag gyors regenerációt eredményez számomra, kisebb sebek, vágások gyorsan beforrnak, nagyobb sebet még nem ejtettek rajtam, így nem tudom mi a határ. Viszont ez a mutáció egy hátránnyal is jár. Ez az anyag önálló élettel bír, így sokszor akaratlanul teszek olyan dolgokat, amiket nem biztos, hogy én akartam, de viszont ha veszélyben érzi magát a kis fickó, sokszor jelez nekem. - Magyarázta, majd keze megingott, megemelkedett a levegőbe Keisha felé, és középső ujját mutatta felé.
- Úgy tűnik ő sem kedvel téged. - Mosolygott a férfi.
- Az autóm cserélhető rendszámmal rendelkezik, sötétített üveggel, és szereltünk rá gallytörőket. Ha segítetek, talán egy komolyabb harci járművet is összetákolhatunk belőle, az esetleges tűzharcok ellen. Továbbá van két fegyverem, az egyik a Megváltó, amiről már hallottatok, és egy hétköznapi fegyver. Ismétlem, nem öltem vele embert. - Nézett rá Sárkányra és Gyíkra.
- A szemüvegem egy éjjellátó készülék, és van nálam füstgránát is, és egy kevlár mellény. Körülbelül ennyi amit én bírok, ja meg most kezdtem el Kung-Fu leckéket venni. - Fejezte be képességei, és felszerelései kifejtését, ezzel is ötleteket adva a csapatnak a taktika kialakítására.
- Szóval engem nem kell védeni, nem eshet nagy bajom. - Tette még hozzá Keishara nézve. [/b]
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 1:20 pm

Megkönnyebbülök, hogy Védelmező nem akar lelépni, csak a nemtetszését mutatta ki az elfordulással. S hogy mit lerendeznek Lökettel... Eléggé vicces, vigyorgok is nagyban a maszkom alatt. A bumerángos terv tetszik, viszont sajnos nem igazán tudok mit hozzáfűzni, eléggé kivesézik ők egyedül is.
A képességek megosztása egész jó ötletnek tűnik. Elég érdekes képességei vannak Védelmezőnek. Viszont a mutogatást nem hiszem el, hogy nem direkt csinálta, ez azért elég rossz vicc per pillanat, legalábbis most ez annyira nem ült nekem. A felszerelése is elég barónak tűnik, kész Ethan Hunt. Na jó, azért annyira nem.
- Jó ötlet a csatafurgon építése. Szívesen segítek, egy-két ötletem lenne is. Nem tudom, megoldható-e mind, de például golyóállóvá tehetnénk. Habár nem értek az autókhoz, szívesen segítek benne - mondom, majd eszembe jut valami. - De lehetne egy külön autónk is, amibe mind beférünk, nem?
Megvárom, hogy válaszol-e rá valaki, majd folytatom:
- Én leginkább a bunyóhoz értek. Pár tonnát könnyedén felemelek, s szerintem egész jól is verekszem, szívesen tanítok pár fogást mindenkinek. A kardom meg elég különleges, nem igazán találkoztam még olyan anyaggal, amit át ne vágott volna.
Várom, hogy van-e valakinek valamilyen hozzáfűznivalója, vagy ötlete, hogy az én képességeimet hogyan kamatoztathatnánk közös akciók során, vagy hogy megosztanak-e még valamit ők is magukról.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 11:19 pm

Hát ez aztán tényleg jó kérdés. Mit is bírnak pontosan életem párjai? Tudom miből építettem fel az én kis drágaságaimat, de hát így együtt az anyagok csak mást is tudhatnak. Annyi biztos, hogy könnyű, és erős, na meg hát több verekedésben voltam velük, mint amennyit egy kezemen meg tudok számolni.
- Hát a golyókat bírja, meg hát akkor biztos hogy egy ideig a robbanásoknak is ellen tudnak állni, de azért páncéltörő golyók, és rakéta ellen nem próbálnám ki. Az elektronikája kicsit érzéééÉÉÉ... HÉ!!! - Tör ki belőlem a nemtetszés. Az a már egyáltalán nem szexis vállak, csúnya tettre ragadtatták el magukat. Összehúzom szememet, és szúrós pillantásokat vetem. Még villámokat is lövellnék, ha tudnék. Villámok!!! Ez az, mérem végig pikkelyes barátomat. Ilyen végtagokkal aztán lehet repeszteni.
- Hé Cybergyík, mennyire is vagy te gyors? Azért kérdem, mert akkor lenne egy csodálatosan lesújtó ötletem. - És már felül is emelkedtem a sértettségemen. Újra felhők között szállok, és azok rózsaszínűek. De még mennyire. - Na akkor mondom az ötletemet... - Közben pedig mutatom a bumerángomon. Ujjaimmal végigpötyögöm Lélekrablót. Fúvókái merőlegesen állnak, és be is kapcsolom. Ütemesen elkezd gyorsulni, minden fizikai ellenállást mellőzve. Merőlegesen repül, akár egy pajzs, amit még fogni sem kell. Igaz forog mint egy ringlispíl, de hát ez bumeráng mit is vár tőle az ember. - hasonló az előzőhöz, csak most nem a lecövekelés a cél. Megindítom Lélekrablót teljes sebességgel, te pedig mint egy villám... zöld, pikkelyes, karddal felszerelt, de mint egy villám követed, védve nagyrészt védve vagy, és így könnyedén meg tudsz közelíteni bárkit. És bármikor ki tudsz támadni mögüle ha kell! Na milyen ötlet? Na ki a jó? Na ki a jó? - Öklöm zöldike felém tartom, ezért az ötletért aztán megéri egy öklözni. Míg a többiek csicsás képességeikkel hancúroznak, én csak úgy sziporkázom.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 11:30 am

Miközben a többiek bemutatják az erejüket, én fejben jegyzetelem, hogy a megfelelő időben hasznosítani is tudjam az erejüket, ha segítségre van szükségem. Aztán észre vettem Védelmező kézmozdulatát. Elég sok bűnözőtől láttam már ezt, akivel szembekerültem, és biztos, vagyok benne, hogy ez a nem tetszés kinyilvánítása az embereknél. Hálunk akkor mutatunk így amikor le akarunk pecsételni valamit: egy titkot, egy ígéretet, stb. Ekkor a másik belekapaszkodik az ő középső ujjával a miénkbe Vajon ezt ők hogyan csinálják? Csak szájjal elintézik? Na mindegy is. És előbb vagy utóbb rám került a sor, még pedig bumerángos csapattársunk kérdezett tőlem valamit miközben beindította a fegyverzetét, ami megindult előre és forogni kezdett. Csak pislogtam majd hallgattam a mondandóját, közben a lassan távolodó bumerángot szemléltem.~Hmm... Azt hiszem ezt a pajzsot én már lekéstem.~
-Nem rossz ötlet... De legközelebb előbb mond el a tervet mielőtt hozzá kezdenél a végre hajtáshoz.-Mondtam, vele ellentétben cseppet sem izgatottan, bár az is lehet, hogy félre értettem, és csak be akarta mutatni az ötletét, vele szemben sosem vagyok biztos. A nő logikája néha kicsit veszélyes, és a lelkesedése nem javít rajta, ami kiszámíthatatlanná teszi. Csendben vártam a fejleményekre, közben azon gondolkodtam, hogy hogyan is lehetne összefoglalni az én teljesítő képességem röviden, amik az ő szemükben abnormális.
-És ami a képességeimet illeti...-Mondtam kicsit elgondolkodva.-Nos, én egy tök átlagos példány vagyok a saját Földemen. Nálatok azt hiszem két ember teljesítő képessége fér velem össze, és még egy kicsi. Ez nagyjából azt jelenti, hogy nekem 100 kg felemelése, olyan mint embernek a 40, és 60 kilométeres óránkénti sebességgel tudok futni egy rövid ideig, de ez a sebesség az egész testemben fellelhető, ezért van szükségem a villámgyors reflexekre. Jah és mielőtt elfelejtem: Előttem mindenki lassított felvételként mozog olyan jók a reflexeim, de már hozzászoktam ehhez a "rohanó világhoz".-Mondtam egy kisebb kuncogással.-Jah és persze... Um... várjunk... Ja igen 21. század... Akkor én kb egy 28. századi programozó vagyok, szóval a komputerek félhetnek tőlem vagy imádhatnak, attól függ, hogy hackerkedem, vagy pedig védek.-Kicsit megvakartam a fejem.-Azt hiszem ennyi különleges van bennem a ti szemetekben.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 10:05 pm

Brian kicsit unottan hallgatja a csapat képességeiről szóló előadást, de próbál odafigyelni, egyrészt ők is meghallgatták az ő képességének mibenlétét, másrészt nem árt tisztában lenni a tudásaikkal. Ha beakarnak jutni valahová, egyértelműen Gyík fogja feltörni a biztonsági rendszereket, repülni és felderíteni a nagyszájú lány fog, a koszos munka pedig rá és a médiasztárra maradnak.
- Nagyszerű, mind ezt megbeszéltük. Ha magasra kell feljutni, akkor majd a médiacsillag felhajít engem, ha már tonnákat emelget, engem is elbír. Ha valakinek bármilyen hightech cuccra, vagy esetleg információra van szüksége simán beszerzem, csak pénzbe kerül. - Magyarázta Védelmező, gondolva itt legfőképp a Dokira, aki szinte bármit meg tud csinálni minimális összegekért, és informátorainak, besúgóinak köszönhetően naprakész sztorikkal tudja meglepni a csapatot.
- Nos, akkor most azon ötletelgessünk, mivel vértezzük fel a verdámat. Négyen tökéletesen elférünk benne, bár a nagylány úgyis repkedni fog. Legalább valaki a levegőből figyeli az eseményeket, talán még majd kapóra is jön egyszer, kétszer, de ne szaladjunk előre. Akkor a golyóálló páncélzat pipa, mehet rá. Gondoltam a tetejére egy rádióállomást, hogy járőrözés közben figyelhessük a rendőri adót, nem-e beüt a gebasz, ezt megoldja majd Gyíkarc. Ha már két és egy fél ember teljesítő képesség szorult beléd. - Kacsintott a hüllőre a férfi, majd tovább elmélkedett.
- Szerelhetnénk rá gépfegyvereket és kampós ágyút is, hogy ne szelelhessenek meg a kis rosszcsontok, meg talán mehetne bele egy kis nafta a gyorsaságért. Nitrora gondolok itt. - Mosolygott a férfi, mivel elképzelte, hogyan szólna a kicsike, ha még több lóerő kerülne belé.


//Off: Mi már Keishával betettünk némi kreditet a közösbe, ha ti is adakoztok, sec-perc alatt összejönnek a fejlesztések, de gondolni kell a főhadiszállás csinosítására is. Levélben összebeszélhetjük ezt szerkezetileg//
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 5:46 pm

Hallgatom Keisha ötletét, s ez a pajzsdolog egész jónak tűnik. S ekkor esik le, hogy én is gyors vagyok, csak ezt nem említettem. Mondjuk ez gondolom már feltűnt nekik, szóval nem tartom fontosnak újra előhozakodni ezzel, csak hogy középpontba kerüljek.
Cybergyík elég érdekes karakter. Főleg ez a lelassított dolog tetszik benne. S ahogy hallgatom, rájövök, hogy tényleg egész jó csapat vagyunk. Mindannyian értünk valamihez, s általában ezek elég eltérő dolgok, valószínűleg minden területen megálljuk majd így a helyet, erre világít rá Védelmező is. Igaz, a "médiasztár" elnevezés nem tetszik, elég negatív felhangja van az ő szájából... na mindegy, ez legyen a legnagyobb baj. S úgy néz ki, lesz egy külön csatafurgonunk is. Bár azt hittem, nitro amúgy is van benne, azért nem említettem, de akkor ez is meg van akkor ötlet szinten. Viszont a gépfegyverek... hüm...
- Tetszenek az ötletek a kocsihoz, s a bumeráng-pajzs is jó ötlet. Egyébként infókat én is tudok szállítani, méghozzá ingyen. Több informátor sosem árt - gondolok most Sarah-ra, aki nem igazán informátor, inkább kölcsönösen segítünk egymásnak. Bár az is igaz, hogy ha nincs semmi, amiről tudnék neki beszámolni, akkor is ad infókat, nem feltétlenül azért, mert vár érte valamit, hanem hogy segítse a munkám. - S mit szólnátok, ha kezdenénk valamit a raktárunkkal? Kissé fel kellene újítani - persze nem látványosan -, s be kellene szerelni egy-két dologgal. Számítógéppel meg valami védelmi rendszerrel minimum.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 11:30 pm

Keresztbe tett kézzel figyelem az eseményeket. Hát ezek sem fognak mostanában harcba bocsátkozni. Csak ki mit tud-ot játszanak, abban pedig nem vagyok túl jó. Védelmező végre rátér az én témámra. A kocsit azt az áldott kocsit, meg az újonnan elfoglalt főhadiszállásunkat akarják felspécizni. Abban már igen csak jeleskedek, úgyhogy neme is bírom megállni szó nélkül.
- Részemről nem szeretném ha valami fiús puskával durrantgatnád le itt nekünk a rossz fiúkat. Nem veszek részt semmilyen gyilkosságban, még ha az életem is múlna rajta. - A csinos kis homlokomat ráncok redőzik, ahogy megpróbálom megerőltetni hatalmas agyacskámat. - Hát ehhez már energia kell. - Két életmentőmet szék formájába lerakom, és ráülök. Kinyitom az egyik titkos rekeszt, és egy édes kis csokit veszek ki belőle. Halkan zörgök a papírossal, és kicsiket harapva élvezem ki az átkos gyönyört. - Na akkor mit szólnátok ha beépítenénk egy biztonsági rendszert a raktára. De csak finoman senki meg ne láthassa, hogy ott dolgozunk. Nem akarunk feltűnést kelteni. - Ráharapok a csokira és újra elkezdek kotorászni. Előveszek egy papírost meg egy íróalkalmatosságot. Gyorsan felskiccelem a fejemben már összeállt képet. - A legfontosabb a rejtettség. Elég nagy azaz épület. A romos raktárrész meglesz, de építünk egy álmennyezetet a padló felett, ott lesz a mi kis kérónk. Mindent belezsúfolhatunk, amit csak akarunk. Az álmennyezet teljesen beleolvad a környezetbe, csak össze tudtunk hozni pikkelyessel valami rejtő gépet. A csel még csak most jön. Aki nem keres az nem találhat ott semmit, de ha ellen feni ránk a fogát, akkor rakunk be neki egy csapdát. Egy rejtett ajtó lesz, majd a padlón. Eléggé rejtve lesz, hogy ne találjon rá mindenki, de annyira nem, hogy elkerülje azokét, akik utánunk kaparnak. Na szóval, rejtett ajtó mögött a csatornarendszer lesz, benne egy végtelennek tűnő útvesztővel. Telepakoljuk egyszerű csapdákkal, csak hogy kifárasszuk bárkit aki beletéved. Majd lecsapjuk mint egy taxiórát, mikor eljön az ideje. - Gyorsan körülnézek, hogy a srácok mit gondolnak egyszerű, de nagyszerű tervemről. Majd folytatom. - Egy edzőterem biztos kell bele. Ebben egyetértünk gondolom. Akkor egy műhelyt drága Védmobile-nak, egybeköthetnénk egy laborral, ahol összeépíthetnénk, és kitalálhatnánk ezeket a szükséges dolgokat. Persze még egy pihenőt, tárgyalót, ahol megtárgyalhatjuk ügyes-bajos dolgainkat, és hogy ne a szabad ég alatt kelljen ezt, ahol inkább edzenünk kéne a városi terepen. - Egy kis él van a mondatomban, de azért értelmeset is mondtam. Ha most fentről lát valaki minket a léghajóról, azt hiheti a Gothami Cirkusz új műsort akar előadni, egy csapat csepűrágó pedig most készül a nagy előadásra. Hát ilyen az én szerencsém.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 2:12 pm

Végig hallgattam a többiek beszámolóját, miközben kigondoltam mit is fűzhetnék hozzá a beszélgetéshez, viszont amint kinyitottam a számat, a csapat női tagja máris ontott a véleményét. Csak álltam és néztem ahogy ömlenek a szavak a szájából.~Te jó ég... És még én akartam duma gép hatását kelteni... Ha ez nekem ilyen gyors akkor vajon ők hogyan értik?~Kérdeztem magamtól, miközben hallgattam a terveit. Kicsit kimerítő volt, de azt hiszem van benne igazság, igaz egy kis idő kell még amíg össze dobjuk a dolgokat. Kicsit megkocogtattam a fejem. Ennyi újhoz azért kicsit át kell alakítanom a mondandóm. Fejben gyorsan elvégeztem pár elméleti számítást, körülbelül mennyi ideig is tartana ez az egész létrehozása. Mivel csak négyen leszünk elég hosszú ideig még a szuper erőnkkel is.
-Eléggé nagyok a terveid... De a részletek viszont bonyolultak lesznek. Szerintem ha most elkezdjük akkor legjobb esetben Februárra fejezzük be ezt az építkezést ami a fejedbe van... Feltéve ha mindent betudunk szerezni.-Gondolkodtam hangosan, nem mintha oltani akartam volna, de hát akkor is: Álmodni szép is jó, de az álom és a relativitás közt az a különbség, hogy a semmiből nem lesz valami.
-Én segítek az elektronikával, ahhoz értek, de előbb még meg kell csinálni az összes tervrajzot, hogy mit hova szeretnénk.-Mondtam el a véleményem jelezve, hogy a témát egyenlőre le kell zárni, és egy másik alkalommal tanakodni ezen, mondjuk talán a raktárban magában, ahol tudjuk, hogy hol mi van.
-Az atuóra vagy mire visszatérve pedig... Nos itt egyetértek Dr. Lökettel. Semmi veszélyesnek nem kéne rákerülnie, legfeljebb valami szögesdrót. A gyorsító is rendben van, feltéve ha tudod vezetni a hirtelen gyorsulás után.-Végig gondoltam még, hogy mit akartam. Már csak egy valamit akartam megemlíteni azzal a high-tech cuccossal kapcsolatban, de végül elvetettem az ötletet. Még nem találtam alkalmasnak ilyesmiről beszélni velük, talán majd ha már jobban egy csapat leszünk és feltétel nélkül megbízhatok bennük.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 1:02 pm

- Remek, akkor mindent megbeszéltünk, Gyíkarc és primadonna megbeszélik, és megcsinálják a tervrajzokat, én pedig Sárkány oldalán elviszem az autót a roncstelepre, és újjá varázsoljuk, gépfegyver nélkül. - Mosolygott a férfi, bár ő sem embereket akart vele ölni, hanem kereket kilukasztani, fedezni, ijeszteni stb...de hát ezt nekik nem kell tudniuk. Higgyék csak azt, hogy Védelmező egy rossz arcú bűnüldöző.
- Akkor a megbeszéléseket mostmár a bázison hajtjuk végre. - Mondta közeledve a bandához, mivel eddig a kukának nekidőlve magyarázott.
- Így folytassuk azt amiért idejöttünk. - Kiáltott fel, s megpróbálta a lány alól kirúgni a bumerángokat, melyeket székként szerelt fel magának. Persze figyelt rá, hogy ő ne előzze meg őt, vagy hogy ne csináljon egy reflexszerű ellentámadást, ha sikeresnek bizonyul megátalkodott kísérlete, Gyík felé fordul, és megpróbálja mellkason rúgni.
Mivel gyors reflexekkel rendelkezik a hüllő, nem sok reményt táplál a támadáshoz, de talán a meglepetés erejével tud hatni rá.
- Sárkány, szabad egy táncra? - Kérdezte odafordulva harcbéli társához, és ha addig nem támadják meg őt/őket, megragadja a férfi karjait, majd megpörgeti őt tengelye körül, ezzel hatástalanítva a talán rájuk támadó ellenfeleket, már ha azok másként nem cselekednek.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 10:36 am

Szerintem nem olyan gáz a puska az autón, elvégre azt állítja Védelmező, hogy még nem ölt. Gondolom ezt sem arra akarja használni, ezért nem ellenkeztem, de a többiek még kardoskodnak ellene, hát akkor egye fene, ne legyen. A szögesdrótot nem igazán értem minek egy kocsihoz... de a többiek lehet értik, mire gondol Gyík.
- Lehetne még valami kisebb rakéta. Egyes akadályokat könnyebb felrobbantani, mint kikerülni. Meg esetleg olaj meg szöges labdácskák, ha üldöznek - vetem még fel.
Löket ötletei jók, de nem tudom, mennyi idő alatt tudnánk kivitelezni. S kissé merész dolog szerintem ez a csatorna. Bár ha valami gáz lenne a kivitelezéssel, akkor úgy is rávilágít Cybergyík, ő eszesebb, mint én.
Védelmező eközben akcióba lépett, újra felvesszük a harcot társainkkal. Rendben, round 2, fight! Elég hirtelen jött az ötlete, szóval valószínűleg a többiek nem kapcsolnak. Nyújtom a karomat, majd felkap s elkezd pörgetni.
- Vágj hozzá valamelyikükhöz! - szólok oda, s ha elenged, akkor kinyújtott lábbal próbálok meg belerúgni.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 9:43 am

Hát igen a roncstelep, a hely ahol mindent meg lehet találni, és talán mi is keríthetnénk onnan valami olcsót, csak hogy fel tudjuk tupírozni a raktárunkat.Ez lesz az! Hála istennek Védelmező belátja, hogy halálos eszközökkel nem kell megpakolni a járművet, anélkül is használható, sőt még jobb is. Na de ekkor Sárkány bemondja a saját ötletét. Elhúzom a számat, amit nem szeretek, de hát erre az ötletre még az arcom ráncolását is megengedem.
- Rakéta? Robbanószert akarsz rakni a járművünkre, ami arra kell, hogy életeket mentsen? És ha valami eltalálja, akkor a robbanásba veszünk mindannyian, vagy ami még rosszabb nézhetem az égből, hogyan égtek halálra. Na azt már nem. Rakétát még annyira sem támogatom, mint a géppuskát. - Újra gondolataimba merülök, és próbálok rájönni milyen más megoldást is lehetne találni az esetleges felmerülő problémára, amit Sárkány hozott fel. - Te Cybergyík, van valami ötleted? Én dolgozok egy nagy energiájú rezgésgenerátoron, de az a technika mostani állása szerint, csak elméletben tud olyan hercen rezegni, hogy a szilárd tárgyakat rombolni tudja. Nálatok volt már ilyen technológia, vagy ismered valamennyire az elméleti részét? - Mire befejezem a mondatot a fiúk már mozgásba is lendültek. Hát ez van, előbb még harcolni sem akarotak, most meg beszélni. - Gyere kapjuk el a nagyszájúkat. - Mondom oda jelenlegi szövetségesemnek, és Vasrombolót védekezőleg tartom magam előtt, hogy Sárkány abba rúghasson bele. Közbe rohanok előre, és remélem a "pajzsom" védelme mögött Cybergyík követi a merész megmozdulásomat. Védekezés után próbálom levetni Sárkányt, és Lélekrablót egy csuklómozdulattal megindítom mozgó pajzsként. Cybergyíknak csak a megbeszéltek szerint kell követni, hogy a fedezéke mögül érhesse el Védelmezőt. - Fegyverezd le, addig én feltartom a mi tiszteletbeli gyíkunkat. - Célzok ezzel Sárkányra, és Vasrombolót kezembe tartva várom a következő lépését.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 3:52 pm

Keishával már éppen rátértünk volna a bázis tervezésére amikor is Védelmező úgy döntött, hogy folytatja a küzdelmet, ami nagyon meglepett. Nem igen tudtam hirtelen mit tegyek egészen addig amíg meg nem indította felém a támadást. Egy pillanat elég volt, hogy felfogjam a dolgokat, és egy Mátrixot megszégyenítő elhajlással elkerüljem. Gyorsan félre gurultam, hátha megint támadna, és felsorakoztam Keisha mögött várva a fejleményeket. Ahogy észre vettem, hogy Sárkányt Védelmező gyorsította, a védelmet nyújtó bumerángok mögé vonultam, türelmesen várva a percet amikor támadásba lendülhetek. Ez hamar el is jött, mikor Keisha megindította fegyverét. Nekem csak követnem kellett, és úgy döntöttem, hogy jó alkalom. Elindultam a pajzs mögött, és Keisha terveit követve megcéloztam a nehéz fiút. Óvatosnak kellett lennem, hisz nem lehetek biztos, hogy ellenem nem veti-e be a megváltót, bár ha igaz az amit hallottam lehet bennem nem is tenne kárt... Hmm... Még nem szeretném kipróbálni. Amint elég közel értem, egy gyors mozdulattal kiugrottam a védelmező bumeráng mögül, és megpróbáltam kibuktatni Védelmezőt a farkammal, majd egy újabb mozdulattal megszerezni tőle a fegyvert.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 4:42 pm

A támadásai semmit nem érnek, ennél nagyobb meglepetés pedig nem is létezik, hát úgy néz ki, ha még csapatként nem is, egyénileg igen erős mindenki. A bűnüldöző végrehajtva tervüket, megpörgette tengelye körül Sárkányt, viszont ennek sem volt hatása. Keisha a korábbi megbeszélések alapján indítja el bumerángját, és küldi utána a gyíkot is, és ekkor eszébe jutott Védelmezőnek is a maga terve.
Mivel társa azt kérte, dobja oda valamelyikükhöz, és már igen csak kezd szédülni, hát nem vár vele sokáig, nekihajítja a bumerángnak, ami Cybergyíkot védi. Mivel Sárkány hozzá hasonlóan nagy erővel bír, talán éppen akkora súllyal érkezik meg a gyík védelmének, hogy az felbomoljon, és mivel nem lát ki mögüle annyira, hogy mindenre felkészüljön, Brian nem habozik, követi elhajított barátját, és ráveti magát a tudós gyíkra, jobb öklével megkínálva egy finom nyaklevessel.
Ha terve nem sikerül, megpróbál védekezni, bár gyík semmilyen körülmények között nem bírja őt lefegyverezni, mivel ugye elő se vette a Megváltót. Smile Maximum, ha belenyúl a kabátja alá, kinyitja a fegyvertokot, és úgy cseni ki, de ahhoz azért elég nagy gyorsaság kellene, és biztos Briannak is lenne egy, két beleszólása.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 2:31 pm

Védelmező egy rövid ideig forgat, majd végül hozzávág a többiek által pajzsként használt bumeránghoz. Jobb lábamat kinyújtva, a balt pedig behajlítva, érkezem célba, amitől átmeneti ellenségünknek a becsapódás hatására kell tenni egy-két lépést hátra. Remélem nem rongálódott meg a bumeráng, mert az gáz lenne.
A földre guggolva érkezem, s egyetlen női tagunk eléggé kiszemelt most magának. Úgy tűnik, most ellenfelet cseréltünk. Nekem oké így is, végül is mindegy, kivel harcolok edzés címen.
Átugrom a lányon, hogy a pajzsa mögé kerülhessek, majd bal lábammal indítok egy támadást az ő lábai felé, amivel elkaszálom. Miután a földre került, teszek egy-két lépést hátra, s védekező állásba állok. Lehet nem tetszik neki, hogy nem támadom meg akkor, mikor a földön fekszik és megvárom, míg feláll, de ez akár gyakorlat akár nem, nem szívesen teszek ilyet, maximum végső elkeseredésemben, ha nagyon rosszul áll a helyzet. Lehet hülyeség, de úgy gondolom, hogy egy földön fekvőt megtámadni nem valami hősies.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 11:22 am

//Hát én azt hittem kitűnik a dolog, hogy én akartam levédeni Michael ugrását a bumerángommal, és utána indítani Cybergyíkot, de akkor így lesz.//

A terv félig meddig sikerült, és csak most csapok a fejemre, ha nem állítják meg a fiúk a bumerángomat akkor az menne töknek paszulynak, míg ki nem fogy belőle a nafta. Hát majd ezen is dolgoznom kell, de majd kiderül, ha kiterül. Fél kezemben Lélekrablóval rohanok mostani társam után, és pár méterről körbefogok tengelyem körül, hogy elé lendületet kapjon ilyen kis távolságon is a drágaságom. Akár leteperi Védelmező, akár nem felé lendítek, a súlypontját próbálom legalább két méterrel elmozdítani függőlegesen felfelé.
- Na hát egy kis mozgás és máris nem tudod mozgatni azt a villás nyelved? Hát nem szép dolog, ha az ember lánya kérdez valamit, és nem válaszolnak rá. Olyan hidegszívű vagy. – Tettetett sértődöttséggel mondom ezt, felelve a teljesen kuka csapat közönyére. Ettől függetlenül nem várom meg se a találatot, se a kezdeti repülés élményeit.
Sárkánnyal kell megküzdenem. Nézzük meg milyen jó is a kis oktondi. Egy pillanatig sem lassítok lendületemen, és már rontok is neki a bumerángrontómnak. Nem foglalkozok a földön erőlködő fegyveremmel, de ekkor csak arra leszek figyelmes felettem repül a bökőjével, és mielőtt még meg tudnék fordulni máris lábaimat kaszálja. A hatalmas esésen csak egy kicsit tudok enyhíteni, de éppen elég arra, hogy hátra bukfencbe végezzem be a mozdulatsort.

// Jó lett volna, ha nem mondod meg, mit csinál a karakterem, mert elvileg csak a sajátunkat mozgatjuk ha jól tudom//
- Na! Hátulról szereted? – Én is beállok kedvenc pózomba, de én nem várakozok. – Na és miben vagy jó? – Ezzel máris megindítom támadásom. Kettőt előre lépek, és a harmadikat egy erőteljes taposásban végezném be Sárkány lábfején. – Ekkora bökővel jársz, amit elő se veszel, remélem nem csak vívni tudsz! - De ez csak elterelés, és már forgok is, mint pörgettyű. Előre lendülök, kézre állok, és a magas fiúkát dupla lábbal próbálom mellkason rúgni. E lendület visz is tovább, és egy előre bukfencben zárom. Újra talpon vagyok, és máris ütéskombinációkat indítok arca felé.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 8:15 pm

//Sajnálom, hogy eddig kellett várni, ígérem nem fordul elő többet.//

Megindultam a védelmet kihasználva, de pár másodperc múlva az megtorpant, és ezt hanghatás is kísérte, majd el kezdett felém indulni, igaz reflexeim gyorsak voltak, de a testem nem eléggé, így amikor megpróbáltam félre ugrani pont a sípcsontomon talált telibe a bumeráng, és az erő elég volt, hogy a levegőben még meg is pördítsen. Jó keményen puffantam a földre, de nem volt túl sok időm, hogy magamhoz térjek, mert, Védelmező már a hátamon csücsült, és megpróbált a a padlóhoz szögezni... Vagy inkább tetőhöz? Hmm. Mindenesetre, azért én se voltam rest, és Védelmező úgy tűnik megfeledkezett a farkamról, amit rögtön a hátához irányítottam, majd ostor szerűen ütöttem rá, ha nem tért ki, így nehezére fog esni, cselekedetének végre hajtása, talán annyira sikerül megbénítanom, hogy utána lerázzam magamról. Ha ez is sikerül, akkor gyorsan állásba rúgom magam, és felveszek egy védekező pózt, hogy ne tudja ismét rám vetni magát. Egyenlőre csak védekezek, az ellentámadásra koncentrálok, ha megpróbál meg támadni akkor védek majd én indítok meg egy ütést.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 11:49 am

Sikerült leterítenie Gyíkot, ami olyannyira meglepi a férfit, hogy hirtelen azt sem tudja mit kezdjen a hüllővel. Azt várta, hogy majd elugrik villámgyors reflexeit követően, de ez így sem rossz. Mivel ez egy harci gyakorlat, és már lefegyverezte társát, nem fogja csépelni őt, csupán mint a gyerekek egy barackot nyom a gyík fejére, mire az ismét meglepetéssel szolgál a Védelmezőnek. Szerencsére a kevlár mellény valamennyire felfogja a farok csapását, de egyensúlyából kibillenti, így Gyíknek is van ideje ledobnia magáról a férfit.
- Nem rossz, a farkadra nem is gondoltam. - Mosolygott a férfi, majd "ellenfeléhez" hasonlóan ő is harci állásba állt. Mivel Gyík nem akart kezdeményezni, gondolta Védelmező, hogy akkor megadja neki, amit kér, és elindul felé. Jobb ütés, bal ütés, ilyen kombinációt hajt végre, hogy a gyíknak ne legyen ideje ellentámadásra, ha mégis megpróbál elhajolni.
Viszont mostmár odafigyel annak farkára is, ha ne adj Isten ismét beveti azt, megpróbál félreugrani, vagy elhajolni, attól függ, hova próbál vele csapni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 9:07 am

//Ne haragudj, Keisha, még nagyon idegen nekem ez a mesélő nélküli dolog. :$//

Löket beszólásán vigyorgok egyet a maszkom alatt. Meg kell hagyni, hogy dumája aztán van a csajnak.
Felém trappol, majd egy olyan támadást intéz, amit sose hittem volna, hogy bárki is bevet a való életben. Ettől függetlenül kivédem egy kisebb hátraugrás formájában. Tény, kész meglepetés volt, de szerencsére nagyon jók a reflexeim. Már válaszolnék vissza neki, mikor megindítja újabb támadását. Tisztára, mint egy Jackie Chan-filmben! Nagyon ügyes a csaj. Ahogy közelítenek a lábai felém, én úgy megyek le hídba, amivel sikerül elhajolnom újabb csapása elől. Amint földet ér, átfordulok a kezemen, s ugyanúgy dupla lábas támadást intézek felé, mint ahogy ő az előbb irányomban, ha pedig ezt kivédi vagy félreugrik, megpróbálom elkapni a karját, s egy kisebb pörgetés után rádobni Cybergyíkra.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 3:01 pm

//OFF: nem ér, nem figyelembe venni a támadásaimat :8 ez egy kettő-kettő elleni párbaj, úgyhogy nem csak egy ellenfeletek van.//

Morgónak szánt támadásom szerencsétlenségemre teljesen mellément. !!Vasromboló éppen, hogy csak elszalasztotta széles mellkasát, de már nem volt időm módosítani a pályáján.!! Így hát a megszokott kombinációt ütöttem be, és már szállt is a messzi távolba, repülő partnert nem találva magának.
Sárkány elég testes, de a fene se gondolta volna, hogy még gyors is. Egy balerina kecsességével !!veszi el lábát a laposodás elől!!. De nem csüggedek, a világ a feje tetejére áll, és már lendülnek is lábaim az ég, na meg Sárkány mellkasa felé. A lendületet sajnos nem szakította meg a találat. Elemelkedek a földről, de a legrosszabb pillanatban. Sárkány, a kis utánzós, ugyanazt teszi, amit én néhány másodperce véghez akartam vinni.
Már csak annyi időm maradt, hogy magam elé kapjam kezeimet keresztet formázva. Ez legalább egy kicsit tompítja a találatot, de mégsem eléggé. A repülésem íve megváltozik, és harcoló társaink felé veszem az irányt. Szeretem a légi harcot, de ez azért már sok a földnélküliségből. Összegömbölyödök, és várom a becsapódást, éppen ketten vannak a célon, hátha tompítanak annyit, hogy ne fájjon nekem annyira.
Szájamat szólásra nyitnám, és következő megfelelő szólásomat mondanom, csak hogy buzdítsam a társaimat szólásra, vagy arra, hogy válaszolhatna Cybergyík a kérdésemre, de hát csak egy nyikkanás jön ki torkomon, ahogy megkezdem röppályámat.
Eközben még ha nem is jut eszembe a dolog, de a bumerángom oda érkezik, ahol nekem kellene lennem. Vagyis pontosan Sárkányt célozza meg. A sebessége nem túl nagy, mivel „elfogó” sebességre van állítva, de hát akkor is tud ütni ha talál.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 4:48 pm

Egy pillanatig farkasszemet néztünk Védelmezővel, majd ő megindította első támadását, amit ki is védtem, de itt nem állt meg, máris küldte a következőt, és a következőt. A reflexeim megvédtek a 100%-os becsapásoktól, de a karjaim így is kaptak nem is megerőltetést a folyamatos ütésektől. Igaz nem volt túlságosan fájdalmas, hisz azért mégis csak 80kg-mal melegítek, de azért folyamatosan blokkolni nem olyan könnyű, főleg, hogy még támadni sem tudtam, így gyakran bekaptam egy két találatot, viszont semmi komolyabb bajom nem esett belőle, hisz az izmaim még az ő ütéseit is fel tudják fogni. Az egyik ütést, már úgy láttam, hogy sikerülhet elkerülni, ezért hátrébb ugrottam, és ekkor láttam meg szemem sarkából Keishát aki meglehetősen gyorsan közeledett felénk.~Upsz, ennek nem lesz jó vége.~Gyorsan megfordultam, hogy megpróbáljam elkapni, de amilyen sebességgel repült, ez esélytelen volt. Hacsak Védelmező nem segített, valószínűleg kedves csapattársam szépen leküld a földre, ahogy átadja nekem a mozgási energiáját. De legalább nem a betonba veri a fejét, igaz? Nem, oda én verem mindjárt.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2012 11:07 pm

Cybergyík valóban gyors, gyorsabb mint Védelmező, s bár ütéseinek ereje néha meglátszódik a hüllő mimikáján, nem éri el vele a kívánt hatást.
~ Nem hiába a gyík fürgeségével bír. Valami mást kell kitaláljak, mert biztos csak fáraszt. - Gondolta magában, és érezte is, hogy már komolyabban piheg, míg ellenfele meg sem izzadt. Lehet ő nem is képes ilyesmire.
Mikor ellenfele hátraugrik, megkönnyebbül kissé, hiszen neki is van ideje új tervet kieszelni. Valószínű Cyber egy lövést nem tudna már hárítani, a pisztolygolyónál talán nem gyorsabb, de azt gyakorlás nélkül is tudja használni, jelen esetben a képességeire kell hagyatkoznia.
Ekkor azonban váratlan fordulat történik, mikor meghallja Keisha nyöszörgő hangját, úgy tűnik Sárkány elküldte őt repülni.
A fejében hirtelen felmerül, hogy ő is odakapja karjait, hogy felfogja az esést, ezzel mind Gyíkot és a lányt is megkímélve a zuhanás fájdalmától, de aztán rájön, hogy ez küzdelem a két csapat között.
Keisha is arra biztatta őket, hogy a tökeiket ne rejtsék el, így Védelmező mosolyogva hátrébb lépett, és úgy várta a zuhanást.
Ha mindketten a földre kerültek, Brian előveszi Megváltóját, feléjük tartja és lihegve ennyit mond.
- Nyertünk... - Mosolygott.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 5:31 pm

Úgy tűnik, ez hatásos volt a többiek ellen. Pont telibe. De van, amiről nem szabad megfeledkeznem. Szerencsére ez a valami pont arról jön, amely röppályára én küldtem bájos és egyetlen női tagunkat. Ez pedig pont az ő bumerángja. Nem jön túl gyorsan, így gond nélkül sikerül elkapni egy kézzel is.
Miután elkaptam, odaugrom a földön fekvők fejéhez, s rájuk szegezem Löket bumerángját. Figyelek, nehogy Cybergyík a farkával esetleg megtámadja Védelmezőt vagy engem. Ha megpróbálná, a bumeránggal farka felé suhíntok, hogy megértse azt, amit Védelmező is mondott: győztünk.
- Ilyen harcra gondoltál, Löket?
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 8:45 am

//OFF: Ki mondta, hogy mi ennyiben hagyjuk a dolgot? xD//

Úgy látszik a mai férfiakból kihalt a lovagiasság, de hát ez pont jó nekem. A duónk, most meg fogja sínyleni a dolgot, de hát a győzelemért bármit megtenne az ember. Próbálok a legpuhábban landolni Cyíbergyíkon, és ez még úgy, ahogy sikerül is. A csapattársat leverem a lábáról, mi pedig egy közös bukfenc erejéig fél méterrel kerülünk arrébb.
Arcunk szinte összeér, ahogy testünk összefonódik, és mielőtt még az intimségét a pillanatnak felfoghatnánk, ha egyáltalán létezik ilyen két teljesen más fajú lény között, kik a kínok kínjait élik át. Hátam sajog, vállam fáj, de hát történt már velem rosszabb is. Összeszorított fogakkal szűröm ki a szavakat, mielőtt még vesztenénk a lendületünkből.
- Dobj az ég felé, olyan erősem amennyire csak tudsz. Majd csapj ki Védelmező felé farkaddal. – Izmaim megfeszülnek, ahogy várom a dobbantómat, és én is rásegítek. Pikkelyesünk erősebb, mint hittem, és közös erővel, szép ívet sikerül elkapnom. Mielőtt még teljesen rám fordulna, lök is fel lábaival, és pedig újra kezdem repülésemet, de ezt már kiszámítottabban. Mielőtt még bárki is közelünkbe érhetne, és már a levegőben vagyok, és megmaradt bumerángomat szorongatva keresek célt.
A nagydarab fekete barátunk tökéletes lesz, és a kétoldali támadás pedig biztos felkészületlenül éri, mivel már a győzelmi tort ülhette gondolataiban. Ha már ilyen etikátlan volt, és társára hagyta az elkapásom örömteli feladatát, én sem hagyhatom kevesebbel beérni. A nagyapám bumerángját, ahogy állapotomból telik teljes erőmből megdobom, fejét célozva, beleszámítva azt, hogy még arrébb fog menni, és ha még el is mozdulna, visszafele jövet a feltételezhető új helyén találja el ugyanazt a testrészt.
Talpra érkezek, igaz kicsit kótyagosan, de azért megállok a lábamon, és az új veszedelemmel szembe fordulok. Sárkány drága fegyveremet kaparintotta meg, melyet levegőben elkapni sok évnyi gyakorlás, és tapasztalat szükséges. Úgy néz ki vannak még rejtett tartalékai a férfinak, amiről egyikőnk sem tud. Kezeimet felemelem, a boksz kezdő állásában, és várom a támadását. Próbálom nem mutatni, hogy nem állok stabilan a lábamon, de hát aki nem elég rugalmas az ne álljon ki két férfi ellen harcolni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 5:53 pm

Az elkapás sikeres volt, a megtartás már kevésbé, ahogy szépen hátra repültem vele együtt, és már éreztem is a talajt a hátamon, de nem igen tudtam megállni egy bukfencnél, mert hallottam Löket tervét. Nem igen tudtam, hogy lehetséges-e amire készül, de megpróbáltam.
-Kapaszkodj!-A karjaimmal megfogtam, és úgy tettem ahogy kért, felrepítettem a maradék lendületemmel a levegőbe, bár ő is rám taposott egy kicsit, ami nem volt épp kellemes. Viszont a második rész miszerint én megtámadom, még Védelmezőt lehetetlen volt, egyrészt, mert a dobáshoz szükséges erő átlendített(Vagyis kellett még egy harmadik bukfenc is.) Másrészt mire átfordultam, már valószínűleg a trióval szemben állok, így a farkamat aligha tudom használni. Ha ott helyben meg is indultam volna aligha érek időben Védelmezőhöz, hogy a kettős támadást végre hajtsuk. Így inkább előbb kigyógyultam a kisebb szédülésből, amit a forgás okozott, mielőtt megindultam volna, hogy fedezzem a társamat, bár egyenlőre nem nagyon tudtam mit tegyek. Megpróbáltam közvetlenül a bumeráng támadást követően Védelmezőnek ugrani, hátha kikerülte Dr. Löket támadását. Először a lábammal próbáltam kisöpörni az övét, majd, a farkammal még ráküldeni, ha sikerült, ha nem akkor a farkammal megpróbáltam fordulatból nyakon, vagy tarkón csapni.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 10:09 pm

A férfi korán kezdett örülni, úgy tűnik a páratlan páros még nem adja fel a harcot, így Védelmező sem teszi.
Elteszi a fegyvert, hiszen nem hatja meg vele ellenfeleit, talán azért nem, mert tudják, nem merne lőni, vagy mert rejtett képességeik között szerepel a pisztolygolyók kikerülése is.
Támadóállásba lép, és várja mit hoz a jövő, ami Keisha bumerángjával érkezik. Reflexei sokat javultak mióta edzésekre jár, és az öreg fejleszti effajta készségeit, így kezét hirtelen kinyújtva kapja el a bumerángot, ami igaz nagy sérülést okoz a tenyér felületén, de ezt Brian nem érzi. A különös sötétvörös, fekete vér úgy csöppen le a kis sikátor koszos kövezetére, mintha már régóta oda vágyódna, ezzel nem törődik a férfi, figyeli a forró folyadék vánszorgását ujjain.
Ekkor jön Gyík támadása, amire már nem tud reagálni, rúgásával leteríti lábáról a férfit, s farkával még rá is csak annak hátára. Szerencsére ebből semmit nem érzett, csak a lendületet, megpördül a betonon, és felpattan.
Az első nagyobb konténerhez siet, megemeli azt, úgy hogy ujjaival behorpassza az oldalait, és a páros felé hajítja, remélve, hogy elsodorja őket. Vérszemet kapott a férfi, és most megmutatja milyen, ha bedühödik.
Mivel biztos benne, hogy kikerülik az ütközést felkészül a támadásra, a lány bumerángját pedig a kukák közé hajítja. Kell egy kis idő, mire beforrnak az általa keletkezett sebek, de addig sem foglalkozik vele...nem érzi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Kínai negyed-
Ugrás: