DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Orvosi igazolások

Go down 
+62
Justin Williams
Dante Libraio
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Queen Tartana
Kapucnis
Devon Artheis
Sid Barret
Vash
Lupin
Penny Danvolt
Andrew Ottway
Hood
Blaze
Zack
Mobster
Kassidy
Daren Shadhon
Abakura Ryuu
Alfred Pennyworth
Alfa Szövetség
Fehér Villám
Zöld Íjász
Andrew Ramirez
Night-hunter
Airie
Keisha
Alex Mercer
Kevin Chase
Kártyás ember
Gid Lucione
Bridget Greenfire
Halálcsapás
Védelmező
Cybergyík
Blaise
Alix O'Flanagan
Antidote
Amethysta
Batman
Greed
Mammon
A Karmester
Tigra
Demolition Captain
Michelle Sinistresang
Michael White
Sylvian Kervin
Adler Eins
Manipulator
Vadmacska
Zoey Redbird
Robin
Kétarc
Maverick
Hatred
Madárijesztő
Steve Roth
Duncan MacFarlane
Teodor Black
Emily Bluebell
Bisur
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 6:11 pm

Szabadságot vennék ki a jövőhétre a vizsgák miatt. Amennyiben ráérek, azért megpróbálok írni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 9:14 pm

HQ beteg, nem lesz.

Majd lesz.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeVas. Dec. 15, 2013 3:01 pm

Elnézést a kisebb heti belassulás miatt, de valószín még szerdáig különböző okok miatt csak nehézkesen fogom tudni boldogítani a fórumot jelenlétemmel...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 11:10 am

Ünnepre való tekintettel mindenkitől elnézést kérek, zabálási szünetet veszek ki. Mikor kezeim megpihennek a sok kaja majszolása közepette megpróbálok pár reagot írni lábbal. Addig is sok türelmet, és békés karácsonyt mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 3:24 pm

Elnézést kérek az elmúlt időszak inaktivitása miatt. A karácsonyi szellem azonban újjult erővel töltött fel ezért ismét aktivizálom magam.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Dec. 31, 2013 12:34 am

Elnézést a közelmúltbeli lustulásom miatt, s mert ez még pár napig tart, az ünnepi hangulat engem ugyan el nem kapott, ám a környezetemet igen, s így buliból buliba kell járnom s nem igen vagyok beszámítható állapotban megjövetelemkor ezért úgy jan 3-ig szabit vennék ki.
(jan 5-én visszatérek a kollégiumba s akkor pedig már a szokott aktivitásommal boldogítom a népeket.)

JA és mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 12:16 pm

Na újévre ajándékot kaptam, lenullázódott az internetem. Kapcsolat nuku, most egy ismerősömnél, egy rövid időre tudtam csak kapcsolódni.
Épp ezért, Január 5-ig, míg vissza nem érek a kollégiumba, nem tudom milyen módon tudok net közelbe kerülni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 5:28 pm

HQ üzeni, hogy határozatlan időre kiveszi szabadságát. Az okok személyesek, így csak rá tartoznak.

Aki nála volt, vagy vele volt valahol, küldjön nekem PM-et.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Jan. 08, 2014 11:59 pm

Kicsit unalmas már tudom, és elnézést is érte, de hétfőn megint csak vizsga s készülni kell rá, művészet pszichológia.... utána ígérem aktívabb leszek s mindenhova írok ahova csak kell...
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 6:26 pm

Utolsó vizsgám közelít, így jó időre az utolsó szünetemet venném ki. Kedd reggel vizsgázom, s délután, ígérem Lupinnal és Ra's Al Ghullal is minden hiányt pótlok.
Előre s köszönöm a megértést.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimePént. Jan. 31, 2014 6:02 pm

MEgint csak írnom kell elnézést kérek a (ha jól számolom) két hetes csúszásomért, de vannak olyan dolgok amit nem nagyon lehet halasztgatni, és legnagobb sajnálatomra a fórum nem ilyen. Mindenkitől türelmet, és megértést kérek, írok azonnal amikor tudok, és remélem ez egyre gyakrabban lesz.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Feb. 05, 2014 11:54 pm

Előre láthatólag február 7.-től egészen 10.-ig nem leszek egyáltalán, vagy teljesen lelassulok. A kimaradásokért előre is elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 3:17 pm

Egy pár napra ismét igazolást vennék ki, ugyanis elkezdődött a suli , s a sok rohangálás s elintéznivaló mellett nem tudom hogy jutok géphez. Előre is elnézést.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 9:35 am

Nem szoktam ilyet, de most muszáj: hétfő előtt ne nagyon várjatok tőlem postot. Tenkjuh
Vissza az elejére Go down
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Márc. 05, 2014 8:29 am

Elnézést kérek, hogy egy kis időre eltűntem, de versenyre készültem az utolsó hétben teljes gőzerővel. Most hogy végre letudtam ezt, és a stresszes hangulatom is elmúlt, végre tudok pótolni minden elmaradást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 15, 2014 1:46 pm

Keddig ne nagyon várjatok tőlem post-ot, végig éjszakázom, egészen hétfőig, így leghamarabb kedden, de inkább szerdán írok mindenhova.

Madárijesztő/Sid/Kevin
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeVas. Márc. 16, 2014 9:01 am

Nekem is ki kell írnom magam, ugyanis egyrészt sulis dolgok miatt, másrészt, a Dark Souls 2 megjelenése miatt, a hétre felmentést kérnék minden írnivaló alól.
A Csillagösvényre, amennyiben mindenki ír, és erőt szerzek hozzá, még a felmentés ellenére is írok.
Köszönöm megértéseteket Very Happy


Ra's/ Lupin/ Prischi

ui: szóismétlés rulez...
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 9:13 pm

Utólagos elnézést kérek. Legkésőbb holnap minden tartozásom törlesztem.
Vissza az elejére Go down
Queen Tartana
Huligán
Huligán
Queen Tartana


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Sep. 10.

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 1:45 pm

Ne haragudjatok, most egy kemény két hetem következik vizsgáim terén, meg túl sok programon kell részt vennem meg szerveznem, szóval nem hiszem hogy lesz energiám írni, ha tudok majd észreveszitek, de most akkor két hétig "beteg" vagyok..Smile
bocsi Sad
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 6:14 pm

Nagyon sajnálom, de hosszas gondolkozás után úgy döntöttem, hogy ma bejelentést teszek. Elsősorban az érdeklődés és lekötöttség hiánya miatt többet már nem kívánok a fórumon játszani, és valószínűleg záros időn belül a fórumos szerepjátékból is kivonom magam. Karaktereim eresszétek szélnek, bárki viheti őket. Very Happy Azért nagyon jó volt, köszönök mindent.

Bis/Rami
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 11:38 pm

Na hát akkor emberek elérkezett azaz idő amit nem akartam soha hogy eljöjjön. Nincs időm, és még annyira sem hogy tíz percet tudjak az oldalon tölteni. Erre már rájöhettetek magatok is, már két hete nem tudtam egyetlen postot sem írni, és most is csak annyira tudtam felugrani, hogy ne szó nélkül kelljen eltűnnöm. Befejezem pályafutásomat mesélőként, és játékosként is. Remélem csak hosszabb időre, és nem örökre, az oldal sokat változott míg itt voltam, és remélem az új tagokkal ez nem fog megállni, addig jó míg fejlődünk, és haladunk. Ezt ne feledje senki, mindenki tegyen is érte. Sajnos nekem ez már nem megy. Ezúttal is mindenkitől elnézést kérek, kinek meséléssel tartozok, vagy játékosként társául szegődtem.

Ez volt a leköszönő beszédem, és búcsúm is. Sok sikert, és kitartást mindenkinek. Remélem még visszatérek.

Orvosi igazolások - Page 14 E77bac852a72c3882c70083e740a661b
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2014 6:32 pm

Nekem a munkám egy hajszálnyit kiszámíthatóbb lett, akadnak nehéz napok és nem mindig tudni, mi lesz előre, de valamiféle játékot mostantól talán rendesen el tudok kezdeni, és folytatni is.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 12:20 am

Először is elnézést a késések miatt, és elnézést azért is mert ez folytatódni fog.
Magán dolgok miatt elég nehézkes az írás, ráadásul most jön a szorgalmi időszak, és aludni se lesz időm, ezért az elkövetkezendő 2-3 hétre kiírnám magam.
Csillagösvény ez alá nem tartozik, oda amit tudok, akár a hét közben, írok. Viszont a magánokkal kis türelmet kérnék. Lupin és Prischilla is szabadságot vesz ki.
Ha véletlen valahova mégis írnék, akkor az maga lesz a csoda és tessék úgy is kezelni.
Előre is köszönöm a megértést, és amit lecsillapodnak a kedélyek újult erővel csapok a lovak közé Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimePént. Május 23, 2014 8:51 pm

Mostanában én is inaktív voltam, ezért elnézést utólag is. Kérek még egy kis időt a pótlásra és újra aktív leszek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 3:06 pm

Na srácok, este megpróbálok kört váltani nektek - NEM ígérek semmit, attól függ, sikerül-e mobilnetet szerválnom - azután pedig egy kis pihenő következik, mert 1-én öltözöm otthonról, és az nem félórás meló lesz, szóval türelem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi igazolások - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi igazolások
Vissza az elejére 
14 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: