DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Ismert karakterek I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Ismert karakterek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Ismert karakterek I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Ismert karakterek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Ismert karakterek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Ismert karakterek I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Ismert karakterek I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Ismert karakterek I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Ismert karakterek I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Ismert karakterek I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Ismert karakterek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Ismert karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Ismert karakterek   Ismert karakterek I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 5:37 pm

Itt a játékosok pályázhatnak a ismert karakterekre!

Viszont! Ahhoz, hogy bárki is megformálhasson egy ismert karaktert, bizonyítania is kell. Első körben legalább 150 hozzászólást kell produkálnia, aminek a nagy része kalandokból származik és nem az off témákból.
Aktív játék, ami azt fedi, hogy nem maradozott ki korábban heteket, úgy hogy nem értesített előre.
Egy előtörténet leadása a választott karakterről ebbe a topicba, és mellé pedig egy példa hozzászólás, amiben a választott hős/gonosztevőt alakítod. Kikötés nincs, hogy hány soros legyen, de értelemszerűen minél "élethűbben" kell megformálni a szereplőt.

Ha mind ezek azt mutatják, hogy a játékos megérdemli, akkor áldásom rá. Egy újra regisztrálással már irányíthatja is a szereplőt. Viszont multinak számít mind ez, és az oda vágó szabályok érvényesek itt is.

De egy ismert karakter navigálása részben kikötésekkel is jár. Nem kaphat új képességet, csak az eredetit fejlesztheti. Ha a játékos inaktív, és nincs jelen, amikor esetleg szükség van JK-ra, akkor egy mesélő fogja irányítani. Továbbá, ha 1 hétnél tovább inaktív állapotú a felhasználó, úgy hogy arról előzetesen nem kaptunk értesítést, az ismert karaktert megvonjuk tőle.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Ismert karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismert karakterek   Ismert karakterek I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 9:40 pm

Sziasztokk..Smile) ha lehet pályázni szeretnék egy supergonoszra Morgana Le Fay-re....az az igazság hogy nehéz kideríteni róla mindent mert valahol ezt irják valahol azt....én egy könyv és az internet segítségével ezt hoztam össze róla..Smile)) ha valami hibádzik akkor szóljatok...és ha megkapom eskű alatt vallom hogy gondozom és nevelgetem..:DD


Ismert karakterek Morgaine_Le_Fay_bb

Születési név: Morgana Le Fay
Faj: emberfeletti
Nem: nő
Születési hely, idő: ismeretlen...annyit lehet tudni hogy Angliában a 6. század környékén született.
Kor: kb 1000-1100 éves de a mágia miatt ez nem látszik rajta.
Szemszín: Fekete
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Europid
Család: Állítólag Arthur király testvére.....mások szerint egy faluban élő nő szülte....mások szerint az anyagból keletkezett...
Oldal: Rossz (Villain)

Előtörténet: Kb kr.u.: 6.században született.Arthur király féltestvére.Kisgyermek korárol csak annyit tudni ,hogy igazából ő volt az elsőszülött nem Arthur ám a trón mégis Arthuré lett...persze ez nem tetszett neki...bosszút forralt Arthur ellen...előszőr behízelgő és nyájas stílussal meggyőzte Arthurt hogy támadják meg a kelták népét....akik köztudottan mindig is békés népek voltak....Morgana egy hihető mesével végülis rávette Arthurt hogy megtámadja őket...A csata már azelőtt eldőlt hogy elkezdődőtt volna ugyanis a keltákat eddig senki sem tudta legyőzni...harcmodoruk..valamint képzetségük miatt....ám erről Arthur nem tudott csak Morgana....gondolta Arthur a csatáan az életét veszti és meghal....viszont a csata megnyerése most Arhur oldalára hajlott.....Morgana feldühödvén a csata helyszínére ment és megpróbálta ledöfni Arthurt...aki időközben rájött Morgana cselszövésére...nem sikerült a puccs...ezért Arthur száműzte őt....Morgana ezentúl azon volt hogy Camelott vára és a birodalom elbukjon...Több próbálkozást is tett erre...ám lefizetett bérgyilkosai....és a nép érdeklődését felkeltő pletykák semmit sem értek...Ám voltak Arthurnak volt egy unokaöccse Mordred....akit ő elcsábított...mézes szavakkal....és arra biztatta hogy mondja el Lancelot és Arthur felesége közötti románcukat Arthunak....sajnos ez sem jött be....Morder mert káromolta a királyt egy csatában megküzdött vele...és az életét veszette...utolsó halálhörgéseinél még elárúlta ,hogy az egyik hegyi barlangban bújdosó Morgana buzdíttotta ezen tettére....A király elfogató parancsot adott ki féltestvére ellen...ám Morgana addigra elmenekült a barlangból az erdők rejtekébe...Miközben az erdőkben bújdosott ...találkozott egy idegen férfival akinek nagyon megtetszett...mint kiderűlt ő Merlin volt...a szerelemtől elvakítva Merlin minden varázstudományát megtanította Morgana-nak...aki mindent megtanult amit csak lehetett.Merlin nem vette észre ,hogy mindent elárult a lánynak még a teremtés titkát is.Aztán egyik este Morgana mérget kevert Merlin üstjébe ,hogy abból igyon és haljon meg.Ám Merlin még időben találkozott Arthurral ,aki elmondta Morganaról ,hogy miben mesterkedik.Merlin mérhetetlen dühre fakadt....rájött hogy átverték..ezért amikor Merlin az üstből inni akart elsőként Morgananak kínálta fel...igyon ő előszőr..Morgana megtagadta és a földre ejtette az üstöt ami kimarta még a földet is ahová esett...Merlin és Morgana összecsaptak....ám nem tudták egymást legyőzni....így végülis Merlin elmenekült....Morgana tervét nem felejtve sereget készített.Előhívta a holtakat és harcba szólította őket támadják meg Camelot várát...így is lett.Mivel Merlin tudta ,hogy ő maga és a vár népe nem tudja legyőzni Morganat félelméből egy váratlan lépésre szánta el magát.Egy fogságába ejtett Démont hívott elő az alvilágból és megparancsolta neki ,hogy győzze le Morganat és a seregét.A démont Etriganak hívták.végűl sikerűl legyőzniük Morganat és egy kriptába zárniuk egy átokkal.Sok idő telt el így ám egy ifjú meggondolatlan varázsló hiuságból kiszabadította Morganat....aki nem támadta le egyből a birodalmat hanem tovább fejlesztette erejét.Sok varázsigét sajátított el 100 eszetndő sornán....de az összes varázslat közűl a legjobban a fiatalság varázslata és az örök élet volt számára az első amit elsajátítíni akart....végűl-e varázslatokat olyan helyen szerezte meg ahonnan a legkevésbé várta.Merlin egy újdonsűlt tanítványa árúlta el neki pénz fejében amit aztán soha nem kapott meg ugyanis megölte a fiút.Morgana ezután sokszor próbálja meg ledönteni az emberisget a trónjáról ,de soha nem sikerűl neki mert Merlin és tanítvnyai mindig megállítják.
A 20.században bár Morgana sokat küzdött a hősők ellen de sajnos legyőzték....és egy kő idolba zárták...amit Etrigan (itt már Jason Blood)...egy biztos helyre rejtett hogy soha senki fel ne támaszthassa Morganat...


Jellem: hiú...megalomániás....nagyon bölcs és határozott....rendkívűl gonosz...hatalomra törő...jol ismeri a régi irásokat..legyen szó görög vagy kelta könyvekről...és jó a megfigyelőképessége....egyetlen célja az emberiség megesemmisítése...és romlásba pusztítani a világot


Képesség:Fekete Mágia

A Béke könyve
Világos nappal volt Gotham citybe....mindenki tette a dolgát....egy raktárhelyiségbe nem éppen átlagos dolgok mentek.....Batman...Wonder Woman és Green Lantern küzdött a gonosz Star Shappire ellen.
Star Shappire lőtt a fejéből egy nyalábot mely elől Batman elugrott ám Green Lantern nem volt ilyen szerencsés.....eszméletlenűl húlt a földre....

-Hahaha....úgy néz ki most nekem kedvezett a sors..-Star Shappire

-Azt csak szeretnéd...hijjááá....Wonder Woman hátulról lepte meg az ellenséget 2-3 ütött és Sapphire már a földön volt....

-Hu....ezt megúsztuk...mondta Wonder...

-Azért ne ragatasd el magad...mondta Batman

-Mindjárt ideérnek a rendőrők....

Ekkor megremegett a föld.... megnyílt egy átjáró.....belőle nem más mint maga Etrigan jött elő....

-Segítsetek....elcsukló hangon a földre hullot...a testén sebek voltak.....

Batman és Wonder Woman miután a helyszínt elintézték elvitték Etrigant a főhdiszállásukra....ahól bekötözték sebeit és egy ágyra fektették....
A szoba előtt sokan várakoztak....és kérdezgették vajon jól van-e...
KÖzben Batman és Lantern a szobájában beszéltek...

Batman: -Az állapota stabil....úgy néz ki rendbe jön.
Lantern:- De vajon ki vagy mi teette ezt vele??...
B:- A sebeiből ítélve valamiféle kard vagy lándzsa...bár nem vagyok benne egészen biztos..
G:- Vajon mikor várható a felébredése?...
B:- Nem tudom lehet most lehet holnap az is lehet egy hét....a démonoknál sajnos nem tudom mennyi a gyógyulási idő...
Közben Etrigan nyitogatta szemeit....és szóra nyilt szája amin nyögések és hörgések jöttek ki...ám erőt vett magán és megszólalt...
E:- Segítsetek....
Batman és Lantern úgy fordúlt hátra mintha a megváltó jött volna el....persze meg is lepődtek egy kicsit....
B:- Jol vagy?
E:- Igen de ez nem számít...szörnyű katasztrófa van készülőben....
L:- igen ??és micsoda..egyébknt honnan kaptad a sebeidet??
E:- Amitől féltem bekövetkezni látszik....tudjátok van egy könyv a Béke könyve...ez egy mágikus könyv...ami az univerzumok közötti békét és egyensúlyt védi....ez a könyv Merlin birtokában volt....egészen mostanáig.....ugyanis feltünt egy idegen a faunkban Merlin figyelmezetetett rá hogy ne bizzak meg benne ám túlságosan a bizamamba férkőzőtt...sokat kérdezett egy varázslónőről akit egy kőszoborba zártam az idők végezetéig.....nem mondtam el neki hogy hol volt a szobor...ám sajnos mint kiderűlt az idegen Deimos volt...egy híres varázsló aki éjszaka alatt kiolvasta a fejemből a kő lelőhelyét....ígyhát gyorsan követtem őt..
B:- Ki volt a kőbe zárva?
E:- Morgana Le Fay...
G:- DEhát ez ne lehet...hisz őt évekkel ezelőtt...
E:- Sajnos túl nagy volt az ereje igy csak egy kőbe tudtam zárni...ám úgy néz ki hogy DEimos felébreszti Morganat....
B:-Nem tehetünk semmit ez ellen..
E:- Már sajnos túl késő....Morgana-t felélesztik...mikor meghalották ezt az ország népei....fellázadtak a király ellen....és könyvet köeteleték úgy gondolták ha visszaadják Morgananak....nem bántja majd őket....ám Merlin nem árúlta el senkinek sem as könyv lelőhelyét.....a várat megtámadták....én is alig tudtam elszabadúlni...majdnem odavesztem....
B:- És hogy jövünk mi a képbbe?
E:- Segítenetek kell a könyvet megszerezni és biztonságos helyre jutatni..
L:- DE Merlin..
E:- Merlin már túl gyenge Morganához.....ki fogja belőle szedni...és ha nála a könyv a világainkank befellegzett...ígyhát rátok is hatással van az egész....nos segítetek nekem??
Persze nem volt kérdéses a segítség....Batman elmagyarázta a többi hősnek a feladatot....csak kevesen vállalkoztak rá ugyanis féltek a következményektől....de végűl Etrigan segítségével sijkerűlt meggyőzni egy jelentősebb hős csapatot akik elindultak hogy megmentés a világot...
Közben Deimos egy alagúrendszerben rátalál a kőre melyben Morgana van....
DEimos:- Á...végre a kő....itt van....
elmondta az ősi varázsigét amellyel kinyitotta a kő idolt.....a kő sisteregve sziszegve repedt szét.....egy fekete fénycsík tőrt elő belőle mely kitört magasra egészen az égig...amikor az égre ért....elsötétítette az eget.....nagy villámlás keletkezett....a kőből még mindig fekete füst és villámok cikáztak elő.....majd később amikor a füst leűlt ott állt ő....személyesen...Morgana Le Fay...méltóságteljes és hatalmat parancsló arca volt....
Morgana Le Fay: - ÁÁáá...végre....újra itt vagyok...hahahaha....nos mondj egy okot amiért ne öljelek meg?.....
DEimos ekkor elmondta neki ördögi tervét...és az eddigig történéseket...
D - A könyv hatalmát úgy gondoltam fele-fele arányban osztjuk meg....
M: - Úgy gondololtam hogy az egész az enyém lessz....EXURO!!!
D: - Neee...
Bár Deimos megpróbált védekezni Morganával nem vehette fel a versenyt
Morgana kezeiből fekete tűz tört elő amely Deimos testébe a száján át hatolt majd egy perc alatt hamuvá égette a testét....
M: - Deimos..Deimos..DEimos...mindig is túl hiszékeny voltál....tudtam hogy ez lesz a veszted....hahaha...VITRUM!!!
A földböl ugyancsak fekete fénycsóvák törtek elő...és egy perc alatt egy kristálygömb keletkezett....
-Nos nézzük meg vajon mit csinálhatnak kedvenc kis barátaim.....Vestibulum rutrum!!!A gömben megjelent Batman feje és a többi hősé akik éppen a király várába Lotrigenbe mentek....
-Batman..Wonder Woman...Superman....oohh...milyen régen nem láttalak már benneteket..
Elsétált a gömbtől...
-De ahhoz hogy megszerezzem a könyvet egy sereg is kell...de vajon kik segítetenének nekem?....ááá...megvan...
...Famulis servientibus in carceribus...Famulis servientibus in carceribu...Életre hívlak titeket holtak szolgáljatok most engem...gyilkosok...elesett katonák....családtagok....szolgáljatok most engem....pusztítsatok el mindent mi élő...és hagyjatok meg mindent mi holt...Famulis servientibus in carceribu....
A föld remegni kezdett...az ég vörössé vált...a föld megnyílt.....és előmásztak a holtak....csontvázak....és feláltak csatarendbe majd Lotrigen felé vonultak...
M: -Most győzzetek le engem Hősők...háháháháááá....

Közben a hősők csapata(Batman...Wonder Woman...Superman...Etrigan..és Green Lantern) Lotriganbe érkezett...ahól leverték a lázadókat és a királyt megmentették....a király kedvesen üdvözölte őket majd elárúlta hogy hol találják Merlint....mit ad Isten mit ád...pont a vár alatti kazamata rendszerben rejtőzőtt....lementek hát hozzá...
Superman:S Wonder Woman:W Green Lantern: G Etrigan:E Batman :B Merlin: M

S: -Egyébként ha olyan jó varázsló miért rejtőik el a nép és az élet elől?..
E: -Nem rejtőzik csupán úgy érzi hogy nincs rá szükség...
W: -dehát elég egyértelmű hogy van....mint azt a jelen ábra is mutatja...te mit gonolsz Bat?
B: -Az ilyen bölcsektől bármi kitelik...soha nem értehtjük meg elméjüket...sőt még szerintem önmagukat sem értik néha...
S: -Ki az ott...ő lenne???
A távolban egy sötét alak állt...mikor közelebb mentek alsuhant...
G: -Bármi is volt jobb hogy elment....nem bízom a mágiában....
M-Pedig bízhatnál...hiszen te magad is egy gyűrűnek köszönheted erődet...
a hang hátulról jött....mély volt és mégis lágy...jól esett a fülnek....megfordulva ott állt előttük Merlin
E: -Mester....térdre rogyott..
Állj fel Etrigan...és mutass be barátaidnak...
B: - De hiszen mi már találkoztunk....
M: -ÓÓ...valóban csakugyan...a maszoks fiú a sok ketyerével...áá...emlékszem....és a szupernő az idétlen kesztyűivel aminek nincs vége...jja meg az erős gyerek a kék ruhájával...
Batman...Wonder Woman .Superman.....éss Green Lantern ugyebár...
G: - Maga honnét tud rólam ennyit mikor én aztsem tudom önről hogy kicsoda??...
M?: - Egy idővel rájössz majd....sokmindent tudok....attól hogy itt élek még sokat hallok és látok a világokból.....
Ekkor egy kissebb földrengés szakította félbe a beszélgetésüket...
W:- Mi volt ez?
M: - Morgana....feléleszette a halottakat...és most idejön....
S: -Tessék...ezt meg honnan tudja...
M: Látom...
Merlin az egyik ablakra mutatott....
B: - Superman...Wonder...menjetek fel és védjétek meg a királyt..én addig itt maradok Etrigannal és Lanternel..sisessetek...
Merlin oda kell adnod a könyvet...most azért jöttünk hogy magunkal vigyük a világunkban..
M: -Ott nem lessz biztonságban..egyébként is százszor megmondam már hogy soha nem fogom elárúlni hogy hol van a könyv...
G: -Maga nem érti?..ha nem adja ide elveszünk....
M: -Eddig is meg tudtam védeni a könyvet ezután is meg fogom....Exuterra....s ekkor egy lángoszloppban eltünt....
E:- Tudom hova ment...kövessetek....

Közben Morgana seregei megrohamozták a várat...az eddig a vár ellen küzdő emberek most a vár védelmére keltek....és elkezdődődtt a csata...csak úgy csattogtak a kardok....és ömlött a vér és a fejek.....Superman és Wonder Woman a tónterembe védte a királyt....
S: - Maradjon ott...
W:- Én eltorlaszolom az ajtót...addig vidd biztos helyre.....
Szuperman már nekiindult volna ám a sereg áttröte asz eltorlaszolt ajtót....Wonder Womanra esett az ajtó amin egy sereg élőhalott ment át....így Szupermanre hárult a védleem feladata....
S: - Na gyertek ti dögök....
Rugott ütött....öklözött.....már el is pusztult 20....as lézerszemével csaknem 30-at kiütött....egyszerre több is rámászott ám szupererejének köszönhetően lerázta őket magáról....
S:- Nesztek.....
már majdnem üttött volna ám keze megállt a levegőbe és fekete fény vette körűl.....
M:- Lassan a testel Szuperman....látom semmit nem változtál az évek alatt...ugyanolyan szenvedélyes vagy mint azelőtt...
S: -Morgana......sikerült visszatérned...ám most is legyőzük...áááááá....
Kiszabadult az átokból és Morgananak rohant....
M: - Qluod Glacies!!!....hangzott a varázsige....Szupermant fekete fény vette körűl ami hamar jéggé változott...csak a feje nem fagyott meg....
Szuperman...ejnye....ennmél azért több logikát vártam volna tőled...már nem az vagyok aki régen.....azóta erősebb lettem....
Szuperman fejét is befette ekkor már a jég....bár még mondott volna valamit elhalgatott....
Morgana készűlt péppé zuzni a jeget és a benne lévő Szupermant...ám Wonder Woman épp időben adott egy öklöst a fejének....
W: -Csak lassan.....
M: - ÁÁ...kedvesem....már el is felejtettelek.....INtervenio!!!
A földből 2 inda kapaszkodott fel amerly Wonder Womant célozta meg ám ő sikeresen kitért előlük....
W: -há...Még mindig gyenge varázslónő vagy....
M: -...biztos vagy ebben....
az indák időbözben mgsokasodtak és Wonder Woman felé tornyosultak....aki amikor felnézett megragadták az indák és körbe csavarták....
W: -ÁÁ....
M: -Most jön még csak a java....kezével suhintott egyett és az indákból tövisek jöttek elő....Wonder Woman elájult a fájdalomtól....
Merlin a gonolkodó szobában...amit ő nevezett így..egy kört rajzolt tűzből....aminek a közepére állt és ott várta Morganát...közben a többiek is megérkeztek hozzá....
G:- Add ide a könyvet Merlin...
B: -Érts meg kérlek nincs más választásunk...
Etrigan belépett a tűzkörbe ami beengedte őt és mesteréhez ment...
E: - Kérlek....te is tudod hogy el tudjuk vinni biztonságos helyre....
Me: -Sajnálom nem tehetem...te is tudod hogy előbb utóbb megtalálná és elpuszítaná a könyvet...
E:- De Mester..nem voltam jó tanítványa??....
M: -Talán az egyik legjobb....közelebb jársz minden megoldáshoz....
Ekkor Szuperman lépett hozzájuk...
B: - Hol van Wonder women??...
S: - Harcol Morganával....nincs sok időnk Merlin...add ide a könyvet...
G: - Nem adja...elég makacs..
Me: -Elég jó próbálkozás....ám nem veszem be...FULMETO!!!Merlin kezéből fénycsovák cikáztak fel amelyek eltalálták Szupermant aki az ajtónak csapodott.....
B: -Mit jelentsen ez Merlin..hisz ő Szuperman
Me:- Korántsem....
M: -hahaha.....kár pedig elég jó álca volt.....
Szuperman női hangon kezdett beszélni.....arca és teste kezdett egyre nőiesébbé változott hirtelen átváltozott Morgana-vá...
B: -Hjáá.....Batman két kezéből gránátokat lövelt Morgana felé.....ám ezek kevésnek bizonyultak a varázslónő ellen aki egy kézmuzdalattal leszerelte a "játékszereket"
Ekkor Green Lanter próbálkozott és egy kalapácsot formálva leütni....ám Morgana ezt is kivédte...megfogta a zöld kalapácsot és Green Lanter ellen fordította....aki tehetelenűl a földre zuhant....és elájult az ütéstől..
M: -Ez lenne a nagy csapat??....há...kacagnom kell.....Merlin látom te nem haladtál de én igen....UT SIS SERVUS!!!...s -e varázsigéjét a varázslónő Batmanra fordította aki nem tudott védekezni...szemei vörösen felizzotak...és már egy egészen más erő által volt uralva a teste....nem engedelmeskedtek a kezei..a tudata lassan elhagyata..
- Öld meg...a varázslónő Etriganra mutatott....Batman teste engedelmeskedve a varázslatnak megtámadta e Démont.....üldözöbe vette....elrohantak...
M: - Nos Merlin ketten maradtunk...gyere állj ki ellenem..vagy nem mersz??....te is tudod hogy nem tudom hogy kell a körbe menni....ezt az egyet sohasem mutattad meg..
Me: - Jól tettem...de te is tudod hogy a harcnak semmi értelme....mond csak miért vagy ennyire haragos....talán bánt valami?...anno még szerelmesek voltunk...mi változott??...
M: - Szerelemesek...hahah...kacagnom kell.....sohasem szeretelek...mindig csak a hatalomvágy éltetett....ám ellenben te a szerelemtől elvakultan mutattad meg az ösvényt hogy hogyan pusztíthatlak el....te megöregedtél és összeaszalodtál..én viszont még mindig fiatal és üde vagyok....
ME: -Egy percnél sem halgatom tovább a mérgező szavaidat Morgana...a szived sötét...ahogy látom évek alatt kiveszed belőled a jóság minden csírája.....a könyvet sohasem kapod meg....
M: -Majd meglátjuk.....Terra!!!...kezéből villámok és tornádó tört elő amely a fél szobát elpusztította....ám Merlinben semmi kárt nem okozott ugyanis a bűvös tűzkör közepén állt....
Me: -Sohasem leszel olyan jó mint én....CONTum!!!....e varázsigére egy kisebb széllökés a falhoz terítette Morganat...majd a fal beitta a kezeit így nem tudott mzogni.....Merlin kilépve a körből a lefegyverzett Morganahoz lépett...
-Mindig is nagy volt az erőd de sohasem voltál képes gondolkodni....mindig is a bosszuvágy életetett.....
Ekkor hátulról mély kacagás hangzott....a földön fekvő Green Lantern átváltozott Morganává...és a falon lévő Morgana Green Lantern lett.....
Me: - A testcserés ige....elfelejtettem....
A következő pillanatban Merlin hátából egy tőr állt ki.....Morgana belédöfte....
Me: -Nem ez nem lehet.....elcsuklott a hangja és a földre borúlt....
M: -Merlin...úgy néz ki veszettél....a könyv inmár az enyém...és azt is tudom hogy hol van...vagy mondjam inkább hogy tudom hogy kiben van....
- Hozzd ide....a falat áttörő megszállt Batman kezében a lebénúlt Etrigannal odajött....
-Azt hitted nem tudtam hogy amikor őt Jason Bloodba zártad...nem zártad el vele a könyvet is??..
E: - Mester miről beszél???...
Me: -Igaza van...tudod nem mondtam el mindent arról amikor egy emberi testet formáltam neked....tudod a test mellé megkaptad a lelkét is....mivel Démonoknak nem lehet lelkük ezért az ember lelkét egybeolvaszottam a könyvel...így a könyv tulajdonképpen....
E: -Én vagyok.....
M: -Há....Merlin nem csodálom hogy egy tanítványod sem bízott benned....hisz eláultad őt....de ez mostmár mindegy...
A könyv erejét ki kell valahogy szednem belőled....nyugi ne félj csak a lelked kell nekem a testedet meghagyom....
ME: - Te is tudod hogy nem létezhet az egyik a másik nélkül...köhh....s vért kezdett fröcskendezni a szájából....
M: -Pont ez benne az izgalmas....hahaha.....nyugi nem fog fájni...annyira....feltartotta kezeit és készűlt kimondani a varázslatot...Da mihi Exero....
Wonder Woman megtörte a varázsigét.....
W: -Neeemm....s Morganát a tűzkörbe lökte ahonnan nem szaddulhatott.....
E: -Merlin most gyorsan végezzz vele.....
Me: - Nincs már hozzá elég erőm....csakis te pusztíthatod el....csak mond a varázsigét....
M: -Neeemm..ez lehetelen...azt tudom hogy a körbe bemenni vagy behatolni nem lehet...de higy hogyan lehet kijönni?....nos azt tudom..ááááááá.....s víz tört elő a kezéből és azzal próbálta eloltani a tűzkört...úgy tünt ment neki...
E: - Az igét?....hogy is volt....nem tudom megcsinálni nem vagyok rá képes....
Me: -Menni fog csak biz magadban.....
E: -Etirbe...konter...Etirbe Konszire...Etirbe Konzelti....
Miközben próbálkozott Morgana minél közelebb volt a kijutáshoz...mármár úgy nézett ki hogy átjut...ám Merlin ebbben a pillnatban elmondott egy varázsigét ami megnyitott egy átjárót egy másik univezumba...
M: -Neee...még visszatére......s eltünt az átkáró a boszorkánnyal együtt...az ég újra világos lett...az élőhalott katonákból kiszállt az élet és élettelen testekként hullottak a földre....Batman újra visszanyerte tudatát....Etrigan a haldokló Merlin felé hajolt..és sápadt arcát fürkészte..
E: - Mester...
ME: - Jegyezd meg amit most mondok....csak te...csakis te győzheted le Morganat...nincs semmien más varázslat vagy amulett ami legyőzhetné őt....csakis te...
E: - De miért én??...
Me: -Mert te benned ott van az ősi jóság...Démoni lényed ellenére...és ez az a jóság amelyet Morgana soha nem értett meg.....és ennek segítségével győzedelmeskethetsz felette.....
Merlin ekkor kilehelte a lelkét....
A királyságban nagy ünneplés volt a hősők tiszteletére....
W:- Mi lessz a könyvel vagyis Etrigannal??..
B: -Velünk jön...
S: - Velünk?
B: - A Földre...talán az az utolsó hely ahol Morgana keresné....addig meg csak kieszelünk valamit...
E: -Rendben van...ha evvel megmenthetem a királyságot és a világot...megteszem....tőlem indulhatunk is...
S:- Hol van Lantern?
W: -Csak hoz egy kis szuvenírt....
S mindnyájan felkacagtak amikor megláttál Green Lanternt amint kezében egy koponyával sétál ki a várkapun.....majd mindannyian a dolgukra mentek...a világukba....





A hozzászólást Amethysta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 27, 2012 3:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Ismert karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismert karakterek   Ismert karakterek I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 8:58 am

Na akkor bejelentem, hogy megvan az első híres játékos karakterünk. Gratulálok Amethysta. A részleteket PM-ben beszéljük meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismert karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismert karakterek   Ismert karakterek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ismert karakterek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Versenyek, pályázatok-
Ugrás: