DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Finnigan Bár

Go down 
+3
Teodor Black
Maverick
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 9:08 am

Az információk megvannak. Dixon dokk. Utolsó szállítmány. Talán még ma kaphatok egy szeletet abból a bizonyos tortából, ha időben érkezek. Már csak egy jármű kéne, amivel odatudnám vonszoltatni magam.
Valaki jön. Felkapom a fejemet, és azt látom, hogy az orvoscsávó fut felém. Remélem észrevette a sérüléseimet, és nem engem tekint a rossz fiúnak. Szóvá is teszem neki:
- Hé! Mire készülsz? Remélem emlékszel még, hogy egy oldalon állunk, szóval nem kel a csetepaté!- Majd visszafordulok a vallatotthoz.
Szabad kezemmel megfogom a száját, míg a másikkal finoman kiszedem a kést belőle. Nem akarom, hogy miattam szenvedjen el egy életreszóló sérülést, még akkor sem, ha ez egy nyomorult kis féreg. Ez nem az én dolgom.
- Köszönöm az együttműködést. Ezzel nyertél egy határozatlan idejű vakációt a Gothami Börtön hűvösén!- Mondom immár higgadtabban, és egy hatalmas csapást beviszek az arcára, amitől remélhetőleg elájul. Miután elájul, gondoskodom arról, hogy másnap reggel a rendőrség itt találja az ipsét. Kikötözöm egy lámpavasra, ha találok kötelet. Beszorítom a fejét egy kerítés rácsai közé, ha van itt ilyen. Beakaszthatom a lábait egy tűzlérába, és had lógjon csak lefelé. Az eszközök megvannak, kérdés, hogy mit enged a környezet.
-Ne haragudjatok a közjátékért. Merre mentek?- mondom utánna a feltűnt dokiknak.- Sikerült információt szereznem ettől a szerencsétlentől. Kéne egy verdas, vagy egy fuvar, mert...- és itt a lábamra mutatok, amiből valószínüleg dől a vér- ... hosszútávon ez a futómű nem működne.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 5:58 pm

Megérkezünk oda, ahonnan a lövések jöttek, és nekem ekkor sikerült beérnem két társamat. Egy fickó - már korábban azt hiszem láttam, de csak pár pillanatra - éppen egy kést vagy valami ahhoz hasonló eszközt tart egy másik illető szájába. Az előbbinek úgy tűnik sérülései vannak, és a vér a földön is ezt jelzi. Claire megáll, Luka robog tovább. Már csak azt kell megtudni, milyen súlyos sérülést kell ellátni, és rábeszélni a fickót, hogy vegye ki szépen azt a fegyvert a másik a szájából, aki valamit motyog, de nem hallom érthetően, mert nincs olyan közel még, és nem is tud beszélni a nyelvére irányuló fenyegetés miatt. Én hagyom, hogy Luka odasiessen, de szólok neki:
- Csak semmi hülyeséget! Mert abban eddig úgy látom, profi vagy - már azért annyira jól van, hogy tudjon valamennyire járni, és nem bocsátaná meg még egyszer, ha esetleg nem engednénk meg neki, hogy dolgozzon. De ha túlzásba vinné, nincs más megoldás. Én lassítok a tempómon, és csak kocogva közeledek a két alak felé, annyira, hogy esélyt adjak nekik befejezni ezt a jelenetet, ha befejezik egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 12:08 am

A férfi még fel sem ocsúdott, hogy a halálos penge kikerült a szájából, mikor már kapja is a következő ütést. Egyből eszméletlenségbe zuhan, és tapasztalt szemed megmondja, hogy legalább egy fél órán át így is marad majd. Mikor felállsz, és próbálnád egy megfelelő helyre kikötni, Luka mit sem törődve a fegyvereddel, vagy bármi mással visszanyom a földre.
- Ülj már meg nyugodtan. Hogy lássuk el a sebedet, ha nem tudsz egy helyben maradni. De ha te vérfertőzést akarsz akkor szólj, hozzá sem nyúlunk, és fetrenghetsz tovább a mocsokban. - Eközben Claire is közelebb ér, és nem szól egy szót sem. Az erőszakos ápolót ilyenkor úgysem lehet leállítani, és a Finnigan banda tagjával ő is el tud bánni.
- Hagyd rám a fickót, férfiak megkötözésében profi vagyok. - Mosolyog rátok, miközben próbáljátok megakadályozni a vérzést, és bekötni a sebet. - Mi már nem nagyon messze. Az elitcsapat tovább állt, mi pedig összeszedjük a maradék sérülteket, és eltűnünk a színről. Járművel nem szolgálhatunk, azaz egy ami nekünk maradt éppen, hogy csak tud döcögni. - Tárja szét a karját a macskanő, miközben kötözi meg a bandatagot, egy meglepően hosszú és erős kötéllel, ami mindannyitokat a excentrikus újságokban látott szexuális kellékekre emlékeztet. Eközben Luka további szapulás nélkül próbálja rád tenni a kezét, és bekötözni valamivel a sebet, ami leginkább egy nem túl tiszta ápolói ruha darabja volt egykoron.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 10:57 am

Úgy tűnik, a nyelve megmarad a fickónak, de kapott egy jó nagy ütést, amitől eszméletét vesztette. Figyelem Claire lépést, hogy mit kéne tenni Lukával, de ő meg se moccan, talán nekem is hagynom kéne, a végén megint veszekedés lenne belőle. Az ápoló kedves szavaival próbálja nyugalomra inteni sebesültjét, mialatt az eszméletlen fickót Claire valamivel megkötözi, és közbe azt mondja, hogy nincs, csak egy tragacsuk.
- Hova is kéne a fuvar? - kérdem gyanakodva az még ismeretlen személytől.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 5:33 pm

Szerencsére vágják a helyzetet az új jövevények, és nem kérdés, hogy melyik oldalon állnak. Míg a cserfes szájú srác erőszakosan megállít, hogy ellássa a sebeimet, a velük tartó Tolvaj átveszi a stafétát, és nekilát az elalélt emberünk megkötözéséhez.
-Dixon dokk. Ott van Maróni fegyverszállítmánya. Ez itt...- biccentek a faggatottra-...kikotyogta, hogy a vámot kijátszva a tengeren keresztül hozzák be a csempészárút. Új szállítmányt nem várnak, de talán, találunk még valami égnivalót. Amúgy Messiás vagyok.- mondom a kérdező lánynak, hátha kapok valamiféle erősítést. Talán még a nevét is megtudom. Majd az ellenséggel elfoglalt lányhoz fordulok.- Rád bízhatom, hogy a rendőröknek legyen rá gondjuk?- kérdezem ezt arra célozva, hogy esetleg rá hívják-e a zsarukat.- Ennek az embernek a börtönben a helye, a rendőrök majd belevarrnak valamit a nyakába. A többi nem tartozik ránk. Majd a törvény, és Falcone lesittelt csatlósai teszik a dolgukat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 10:47 am

A macskanő megkötözi a férfit, mint egy húsvéti sonkát, és még a száját is kipeckeli, csak hogy verbális úton se tudjon segítséget kérni. Claire csak szétteszi a karjait, mondván neki teljesen mindegy mit csinál a rendőrség vele, de mivel itt lesz megkötözve míg nem talál rá valaki, ezért feltehetőleg a rendőrségre fog kerülni.
Eközben Luka bekötötte Messisás sebét, és még furcsa kézrátételes móddal is próbálja enyhíteni a fájdalmat. Meglepetésedre sikerül neki, és mintha a fájdalmat elvágták volna, és a ruhadarab átvérzése is sokkal lassabb.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 2:40 pm

A sebem... kezd begyógyulni. Mikor a mentős ráteszi a kezét a lőtt részre, az elkezd bizseregni, és szemmel láthatóan enyhülni kezd a vérzés. És már a fájdalmat sem érzem, csak egy kis kellemetlen érzést minden egyes mozdulatnál.
Hálásan nézek a mentősre, és egy "Köszönöm!" -öt elrebegek felé. De nincs sok időm itt lebzselni, mert a Dixon dokkoknál biztosan készül valami. Ha a Tolvajok Fejedelme megint elbaltáz valamit, akkor egy hatalmas vérfürdő kellős közepére érkezhetek. Ezt nem engedhetem meg, sem Maróniéknak, sem Duncanéknak.
- Köszönök mindent! Most viszont mennem kell, mert fogytán van az időnk. Arrafelé vszitek az irányt ti is, vagy keressek magamnak egy járművet?- kérdezem, válaszra várva. Ha nemleges választ kapok, akkor már el is tűnök a sötétben, egy használható járművet keeresve: először a bár parkolóját kutatom át, hátha találok egy sebtében ott hagyott autót.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:53 pm

Claire még a biztonság kedvéért bedugja az eszméletlen alak száját. Közben Luka ellátja Messiást - képességét is alkalmazva - aki bemutatkozik, amit én is viszonozok:
- Felicia Cardas vagyok - ekkor mondja, hogy jobb lenne neki indulni, mire és folytatom az ötletemmel, amit már végiggondoltam egyszer-kétszer. - Nem nagyon figyeltem, mert mással voltam elfoglalva, de nekem úgy tűnt, hogy a macskabrigád épp indult, mikor mi meghallottuk a lövést, és idesiettünk. Nem tudom, hogy itt vannak-e még egyáltalán... viszont... - pár másodperc hatásszünetet tartok, majd Lukára tekintek. - Ha tényleg annyira sürgős a dolog...úgy tudom, hogy az ápolóm elég jó a kocsiszerzésben...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:34 pm

Claire nemleges választ int a fejével, és Cardas ajánlatára felkapja a fejét. De nem csak ő Luka a képességeivel való üzérkedésre felhorkan, és miután sikeresen enyhített a fájdalmain a maszkos igazságosztónak seggre ül a földön, és falnak támaszodva néz orvosfőnökére.
- Attól még, hogy emberéletek múltak azon, hogy megfelelő szállító járművet találjunk, még nem vagyok tolvaj. - Hirtelen rájön kinek a társaságában is van éppen. - Ne vedd támadásnak Claire. - A nő nem veszi annak, és lehuppan az ápoló mellé. A táskájában kotorászva egy üdítősüveget vesz elő, és sustorogva átnyújtja a férfinek. Az pedig mélyet húz belőle, és mint aki teljesen ki van tikkadva, nézi ahogy elmegy az ápoltja.
Messiás megtalálhatja könnyedén a bár parkolóját, és nem is egy megfelelő járművet arra, hogy elvigye úti céljához. Van itt minden sportkocsitól kezdve, a régi ütött kopott családi autón át, a furgonig minden megtalálható. Már csak választani kell közülük, ha tényleg lopni akar hogy elérje célját.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:27 am

Na ezt jól megkaptam. Luka nem repes az ötletemért, nem akar kocsikat lopkodni, és ha nem magyarázom ki magam, még a becsületem is elszállhat, de lehet, hogy csak én reagálom túl.
- Tudod, nem éppen lopásra gondoltam. A bárban dolgozóknak van kocsijuk itt, és mivel őket... lemészárolták, nekik már nincs szükségük kocsira. De ha nem megyünk sehova, akkor én most visszamegyek a bárhoz, és még megnézem, miben tudok segíteni.
Közben látom, hogy Messiás épp elsétál, pont a bár parkolójához.
- Szerinted Messiás még hagy maga után pár sérültet? - kérdezem Claire-től.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:24 pm

Mikor a bár parkolójához érek, meglátom Maróni embereinek autóállományát. Nem kevés pénzzel lehetnek ellátva: luxuskocsik, sportautók, újfajta furgonok, dzsipek. Vannak itt koszosabb dolgok is, amik biztosan a sikátorban talált, besúgó-féle kishalak tulajdona. Ami biztos, hogy Maróni nem bánik szűkmarkúan az embereivel: ez presztizskérdés is egyben, hisz kell, ami tekintéjt parancsoló.
Neki is állok a használható járművek kutatásához. Minden ablakon benézek, hátha találok egy slusszkulcsot az inditóban, minden ajtót nyitáspróbának vetek alá. Ha találok egy használható négykerekűt, előtte megbizonyosodom, hogy nincs-e valami csapda benne: pokolgép a gyújtáson, megszabotált fékrendszer, stb. Nem hiába nem próbálnak lopni tőlük: sosem lehet tudni, melyik autó zsákbamacska.
Ha találok egy jó autót, akkor gázt adok, és süvítek a Dixon dokkokhoz, ha nem, egy utcával arrébb keresek valamit.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:44 pm

A lemészárolásra Claire kicsit összehúzza a szemöldökét, és próbálja kitalálni hogy Cardas tényleg komolyan gondolta-e, amit mond. Luka nem szól egy szót sem, csak tovább piheg, és kiissza az utolsó csöppeket is az üdítősüvegből. Az orvos kérdésére Claire csak annyit válaszol.
- Az már nem a mi üzletünk. Amúgy ha arra gondolsz, hogy már itt is lábon lőtték, és még csak egy kicsit sem veszített a lendületéből. - Választ azt nem kapsz, csak sejtést, ami nem is kicsit baljós. A mai nap túl véres lett ahhoz képest, hogy csak egy egyszerű lövöldözéshez hívtak titeket.
Messiás eközben megfelelő járművet keres a tovahaladáshoz, de nem talál. A kocsikban nem talál indítókulcsot, és az ajtó nyitó próba sem sikerül jól. Mindegyik kocsi zárva van, sőt több riasztóját is sikerül beindítania. Egy utcával lejjebb szintén kocsik vannak, de mindegyik zárva, se otthagyott slusszkulcs, se semmi más amivel könnyebb lenne az életed.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 10:28 pm

Luka nem válaszol a kérdésemre, Claire pedig kitér előle. Ja, hát ezzel nem jutok előrébb egyáltalán. Messiás, úgy tűnik, nem talált kocsit, amint látom. Szóval tényleg elkélne neki egy kis segítség. Viszont abban igaza van Claire-nek, hogy ez már nem a mi dolgunk. Lehet, hogy túlságosan magával ragadott ez az egész engem, és nem akarok kiszállni belőle? Be kell valljam, nem mindennap élhetek át ilyeneket, szóval ezt megbocsájtom magamnak. Viszont ezzel még mindig nem jutottam előrébb! A legjobb lesz, ha megyek vissza a bárba, és ott teszem magam hasznossá. Biztos van pár sérült, hacsak nem már mindenki elviharzott, de szerintem nem olyan gyorsak.
- Oké. Claire, Luka, akkor én megyek vissza, hacsak nincs más tennivaló. Tudod, már több mint egy napja megy ez a műszakom, szóval... Ti is jöttök, vagy itt ácsorogtok és ücsörögtök?
Ezzel sarkon fordulok. Közben eszembe jut, hogy a macskanők elmentek valahova, viszont azt nem tudom, hova. Ha találok valakit, akiről úgy látom, hogy tudja, megkérdezem. Talán megint akcióba fogtak, és az nem áldozatmentes tevékenység lenne...
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 2:49 pm

Olyan autót nem találtam, ami használható lenne. Ez nem jó hír, és nem jó jel. Valaki nem akarja, hogy odamenjek? Mi lehet ott? Lehet, hogy mire odaérek, Duncan, Kelly, és a rejtélyes macskafiú vérbefagyva fogad engem? Esetleg én is ott ragadhatok, egy golyóval a fejemben? Ezek a gondolatok simán elborzaszthatnak.
De nem a Messiást. Nincs az az autó, ami megakadályozhatna abban, hogy az erőszaknak odapörköljek. Ez egy hatalmas nagy lehetőség, hogy Maróni elessen egy jó nagy adag pénztől, és a hatalma egy részétől. Ha az előörs már kudarcot vallott, nekem kell befejeznem, amit együtt elkezdtünk. Maróninak gyengülnie kell, még ma.
Kinézek egy szimpatikus autót, lehetőleg olyat, amit betudok majd indítani. Könyökömmel betöröm az ablakot, belülről kipattintom a zárat, majd a kocsi kábeleit megfelelően szikráztatva elrobogok oda, ahol már várnak rám.
Addig nem fejezem be, míg nem találok egy használható autót. A rendőrök Maróni területére nem mernek bejönni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 5:54 pm

Cardas bemegy az épületbe, amit már szinte teljesen kipucoltak. Legalábbis betegileg. Egyetlen nyögdécselő alak, vagy macskanő sem fetreng a földön. A rendes macskák már tovaszálltak, így már nem akadályozzák a járást sem. A halottak, szerencsére kevés van belőlük, már le lettek takarva, és tudod, hogy nemsokára rutin szerűen megérkeznek a halottszállítók is.
A tánctérre érsz, és hallod mögötted a csörtetést, amivel Luka közlekedik. Claire is követi őt. Földszinten már csak egy orvosnak kinéző alak ténfereg, aki egy őszes hajú nő, fehér köpenyben, és a romokat bámulja. A pusztítás nem kicsit, még ha ilyen kevés idő alatt is ment végbe. A jelenlétetekre csak egy pillanatig figyel, és utána visszafordul az elhunytak felé.
Messiás könyöke nagyon sajog a betört ablak után, de ez nem akadályozza meg, hogy riasztósziréna vijjogása közben kinyissa az ajtót. Szerencséjére nem vágja meg magát az üvegcserepekkel. Ez itt Gotham City, a környező házakból még csak ki sem néz senki, hogy láthassa a bűntényt. A drótokat nagy nehezen kiszedheted a műszerfal alól, és kevéske birizgálás után a riasztó elhallgat, és a kocsi is beindul. Már csak azt kell eldönteni merre is tovább.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 11:31 am

Bemegyek a bárba, amit szinte már teljesen kipucoltak, sérülteknek nyomuk sincs, senkinek, kivéve a hullák, akik még a halottszállítót várják. A táncéren vagyok, mikor meghallom Luka és Claire lépteit. Hát már nekik sincs sok tennivalójuk. Ekkor pillantok meg egy őszes női alakot, fehér köpenye elárulja mesterségét. Aztán eszembe villan a gondolat, hogy Dr. Thompkins lehet az, akit felhívtam. A hullákat nézi, ránk nem fordít túl sok figyelmet. Valamit szeretnék mondani, hogy elűzzem ezt a kísérteties csendet, de semmi érdekes vagy figyelemfelkelő szöveg nem jut az eszembe, így hát csak megkérdem a doktornőt:
- Elnézést, ön miért nem ment el a többiekkel? - szólok finoman, kis érdeklődést csempészve bele.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 12:00 am

Geronimo! Az autó elektronikája megadta magát, mostmár úgy táncol, ahogy én fütyülök. Mikor szikrát kap a két rézkábel, hirtelen elhallgat a riasztó, és felbőg a motor. Zene füleimnek. Nem is tétovázom tovább, sebességbe teszem az autót, és gurulok is el a Finnigan bár mellett.
Dixon dokk. Ez jár a fejemben, miközben csak gyorsítok. Vajon mi fogad ott? Egyáltalán, odamentek a többiek is? Vagy az infó alapvetően hibás? Ezt csak egyféleképpen tudhatjuk meg. Könyököm sajogásával mit sem törődve több gázt adok, és már száguldok is.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:56 am

A doktornő meglepődve néz rád, hogy ilyen közvetlenül kezdesz el hozzá beszélni. Sőt még inkább azon, hogy még sohasem találkoztatok, legalábbis az emlékezeted szerint, és csak így bemutatkozás nélkül leszólítod.
- Öhm és pontosan ki is kérdezi? A ruhája alapján mentőorvos, és nem is a legrendezettebb formában. Mivel nem az én csapatommal jött, ezért nem alaptalan a kérdésem. - Luka és Claire elsomfordálnak melletted, és csak félszeg pillantásokat vetnek a doktornőre. Látod, hogy amikor az ápolód és a doktornő szeme találkozik, gondok redőzik mindkettő homlokát, de csak egy pillanatig. - A kérdésére pedig idegen, csak egy kérdéssel tudok felelni. Milyen többiek? - A két "társad" eltűnik a bejárati ajtóban, és így egyedül maradsz a szúrós szemű nőstényördöggel, aki kora ellenére is, túl sokat tudna tenni veled, ami ellen még védekezni sem tudnál.
A kocsi száguld, igaz amennyire csak a telik a motorház alatt szunnyadó lovaktól. A dixon dokkok nincs messze, sőt talán még túl közel is van. A megfelelő épületet már nehezebb megtalálni, és ebben a pontos cím se segít sokat. A leglepukkantabb környékre jöttél a közelben, így aligha van könnyű dolgod.


Teodor Black kalandfolytatás: Dixon Dokk
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 11:50 am

Nah, ezt jól megcsináltam. Úgy akartam kérdezni, mintha nem tudnám, kicsoda, hiszen nem is voltam benne biztos, de most már kétség kívül ő Dr. Thompkins, és jobb lett volna mással kezdeni a beszélgetést.
- Ó, elnézést, nem tudtam, hogy ön az, a nevem Felicia Cardas. Igen, rohammentős vagyok - közben magamra maradok az idős hölggyel, úgy tűnik, nagyon is félik a nevét. - A Központi Kórházból vagyok. Én hívtam erősítést. Őket értettem a többiek alatt.

Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 7:04 pm

A doktor végigmustrál téged és hagyja, hagy lógjon az utolsó mondatod a levegőben, reméli, hogy eszedbe jut, hogy miért is maradt ő hátra.

- Maga szerint miért maradtam hátra? Mert lusta vagyok? Mert nem törődöm a betegeimmel? Hát elárulom magának ifjú hölgy! - hangja ingerült - Mert valakinek itt kellett maradnia, aki ért is a beteg ellátáshoz, mert Isten se tudja, hogy még hány sérültet hoznak ide ma éjjel. De maga meg mit keres itt?

A doktornő türelmetlenül várja a válaszodat.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 9:29 pm

Ajaj, körülmér. Rosszul kezdtem bemutatkozást. És talán nem szereti a meta-humánokat. És nem tudom leplezni magam, hogy az vagyok, tekintve macskaszerű alakomat. Erőt veszek magamon, és felelek:
- Én hívtam az erősítést a bárhoz, ugyanis hárman aligha tudtuk volna ellátni az összes sebesültet. A mai nap elég kemény volt, ezért olyan a ruhám, amilyen, átöltözni nincs idő ilyenkor, elnézést kérem - mondom, ugyanis már megjegyezte korábban a megjelenésem megkérdőjelezhetőségét, és szerettem volna közölni vele, hogy nem hanyagságból tettem.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 5:21 pm

A doktornő megint csak néz téged egy kicsit, úgy látszik imádja a hatás szüneteket. Tekintete most már nem gyilkos, hanem csak szimplán jeges. Végül megszólal.

- A nevem Dr. Leslie Thompkins, de gondolom már kitalálta, hogy ki is vagyok, ifjú hölgy. Amit ma tett az mondhatni kiemelkedő. Mesélje el, hogy konkrétan mit is tett addig, míg mi megérkeztünk erre a helyre.

Időközben Luka és visszajön a szobába. Némán megvárja a válaszodat a doktornő kérdésére, aztán megszólal.

- Mindenkit elvittek innen, már a holtesteket is. Viszont a kórházban most egy kisebb felfordulás van, szóval jó lenne, ha bemennénk. Velünk tart a hölgy is?
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 5:49 pm

Rendben, most már nem annyira feszült a helyzet, azt kéri, hogy meséljem el, mi is történt amíg meg nem érkezett. Belekezdek.
- Egy utcai lövöldözéshez hívtak ki bennünket, én és az ápolóm, Luka, elláttuk az ottani sérülteket. A lövöldözést kezdeményező két embert követve jutottunk ide, a bárhoz. A tűzharc alatt a sérülteket húztuk fedezékbe, a legsúlyosabbakat láttuk el először, és ha volt idő, akkor a kevésbé komolyakat is. Miután a macskanők bejutottak a bárba, odabent is tudtunk dolgozni, ekkor hívtam az erősítést. Amíg meg nem érkeztek, addig az emeleten is ellátunk pár embert, akiknek a közelében egy bomba robbanhatott.
Luka közben ismét felbukkant, és türelmesen végighallgatta a "jelentésemet", amit megpróbáltam minél katonásabban és határozottan mondani. Csak eztán szólal meg, mire én válaszolok, de ügyelek rá, hogy ne fordítsak hátat a doktornőnek, ezzel is megadva a tiszteletet.
- Rendben, hacsak nincs ránk itt szükség - fordulok Dr. Thompkinshoz. - Melyik kórházban vannak a sérültek, mert nem a központiban, nem annak az egységeit hívtam.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 6:17 pm

A doktornő türelmesen végig hallgat, Luka szavaira szimplán csak bólint.

- Maga szerint honnan szalajtottak engem? A keleti oldalon lévő kórházról van szó. Ne kérdezze, hogy mért onnan küldték az erősítést, úgy látszik Gothamben is a csúcson van a kommunikáció. - válaszolja a kérdésedre, majd kimegy a teremből.

- Jobb, ha vele tartunk. - mondja Luka, majd ő is kisétál a doki után.

A döntés most Rajtad áll. Elmész-e velük, vagy itt maradsz és magad döntöd el a sorsod, ez csak rajtad múlik.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 9:58 pm

Miután befejezi a mondandóját a doktornő, elindul, ki a teremből. Luka közli velem, hogy szerinte követni kéne, ezzel véleményéhez híven indul is. Nem is kérdés, megyek-e. Ha már eddig belemerültem az eseményekbe, nincs kiút, látni akarom hogyan is végződik, még ha az a kórház is. Szóval Luka és a doktornő nyomába eredek. Ez talán még egy jó pont is lehet, hogy alávetem magam Dr. Thompkinsnak és követem. Vagy megint sértésnek veszi? Hát nem tudom. Annyi dolog történt már ma, hogy nem tudom, tisztán gondolkodom-e, vagy racionálisan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Finnigan Bár - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Finnigan Bár
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: