DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 DC talalálkozók

Go down 
+18
Andrew Ramirez
Kevin Chase
Robin
A Karmester
Airie
Hatred
Steve Roth
Zoey Redbird
Mammon
Michael White
Emily Bluebell
Michelle Sinistresang
Duncan MacFarlane
Maverick
Antidote
Kétarc
Teodor Black
Madárijesztő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 9:21 pm

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, én is remekül éreztem magam, nagyon örülök, hogy megismerhettelek Titeket. Remélem legközelebb még többen el tudnak jönni. Smile
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 4:31 pm

A hétfőin megjelenő 7+2es létszám is elég hangulatos volt:D
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 5:32 pm

Eléggé. Razz
Na, na, mikor lesz a következő?! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 10:43 pm

Lassan egy éve nem volt DC tali? Ezt ugye ti sem gondoltátok komolyan...? Na majd én akkor felteszem a nagy kérdés: Mikor lesz tali?
Igen, tudom, csak tegnaptól vagyok a fórumon, de társasági lény vagyok aki szeret ismerkedni és emberek közé járni (szinte hihetetlen, hisz jó hogy nem non-stop itt csüngök). Valamint ha összezörrennénk (én simán egy-két akár öt-hat sörre is bár inkább jéger párti vagyok, de a teázókat se vetem meg, sőt...!) esetleg kedveskedhetek finom muffinokkal (tapasztaltból tudom hogy ezek mindig jó indokok hogy embereket hozzak össze talira).
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 4:10 pm

Én részemről benne lennék, de elképzelhető, hogy csak június végén érnék rá. Talán tudok szakítani egy napra időt, de nem tudom. Mindenesetre szívesen mennék én is, ha már az elsőn nem vótam...
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 8:02 pm

én is menni akarok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 12:56 pm

Nos, mivel lassan vége a sulinak a vizsgáknak és egyéb hajmeresztő dolognak életünkben, így úgy gondoltam, esetleg a nyári szünet elején egyik hétvégén avagy valamelyik nap összeröffenhetnénk egy találkozó erejéig.
Személyem szerint Pestet javasolnám, mivel oda bárki el tud jutni, és ha jól tudom néhányan vagy ott laknak vagy annak közelében.
Akit érdekel egy tali, az jelezze itt Very Happy
Időpontot még nem merek kirakni.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 5:41 pm

Ha jó az időpont és nem melózom én megyek.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 5:53 pm

Igen ezért mondom hogy úgy kéne egyeztetni hogy te akkor ne dolgozz. Max elmegyünk téged munkába megnézni xD
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:26 pm

HOLNAP DC TALI egész nap, akit érdekel, az hívjon fel engem vagy küldjön sms-t erre a számra: +421915143876 Fontos hogy pontosan így írjátok be különben nem fog működni a szám! Ja meg ha sms légyszi írjátok alá a fórumos nevetekkel. 99% hogy megyünk a Batman filmre is!

Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:07 pm

The time has come... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:53 am

Nos, a DC találkozó mindenkinek nagyon tetszett, aminek nagyon-nagyon örülök. Kicsit féltem, hogy milyen lesz a társaság, de mint kiderült, hatalmas arcok játszanak ezen a fórumon. Alaposan meglettek mozgatva a rekeszizmaim, és a sok nevetéstől most kellő képen izomlázam is van. Nagyon rég nem éreztem magam ilyen jól úgymond idegenek társaságában. A film is nagyon tetszett, elvégre együtt néztük meg a Batman - Felemelkedés-t. Sajnos csak két kép készült a mozi előtt, az egyik el is van pöppet mosódva. A két képen ezek a személyek láthatóak:
Bisur/Ramirez, Fritz, Karmester, Shadhon és jómagam, Airie / HQ'

DC talalálkozók - Page 3 Scaled.php?server=213&filename=fnykp0494
DC talalálkozók - Page 3 Fanyka10
(Hű basszus ilyen alacsony vagyok?!)
Köszönöm mindenkinek aki eljött, aki meg nem az sajnálhatja Very Happy


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 12:50 pm

Nu gyerekek és állatok meg felnőttek meg egyéb lények és fajok. November 2 Pesten DC tali rendeződik, azon belül kinek mikor lenne jó? Ha van igény HQ DnD szerepet mesélhet. Köszöntem.
Vissza az elejére Go down
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 7:44 pm

Nekem teljesen mindegy, ha délutáni időszakban értünk egyet. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 8:33 pm

November 2án azaz szombaton lenne a Lurdy házban, 11-12 között kezdődne a tali, bárki bármikor ettől az időpontól jöhet és addig marad ameddig szeretne Smile
Vissza az elejére Go down
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 10:47 pm

Szuper. Very Happy Am Lurdy házban hol pontosan?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 11:07 am

Hátul a McCaffee-nál.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 7:09 pm

Szuper, ha nem lesz semmi dolgom, akkor ott leszek. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 6:16 pm

DC talalálkozók - Page 3 Young.Justice.full.930939

Üdv emberek!

Immár - nagy örömünkre - második alkalommal kerül(ne) megrendezésre a nyári DC tábor, mégpedig 2014. július 7-től. Néhányan már voltak tavaly a Siófoki összeroffenésen, és pozitív visszajelzéseket kaptunk, aminek kimondottan örültünk, és ezen felbuzdulva tartjuk meg ezt is, remélve, hogy lesznek új játékosok, akik szintén eljönnek majd, és megismerhetjük őket személyesen.

A tábor időtartam előreláthatólag öt (5) nap, 2014. júl. 7-től 2014. júl. 11-ig. A helyszín Madárijesztő "rendelője", de feljöttök Pestre, és mindenkit össze fogunk szedni, és együtt utazunk a Mennyországba Very Happy

Programok:
- Lehetőség van Ráckevén és Szigetszentmiklóson fürdőbe elmenni, ez nagyjából plusz 3000-4000 HUF többletköltséget jelentene, viszont fullos belépőt ad, csúszdákra, meg termálvízre, meg ilyesmik.
- A tábor keretein belül lezavarnánk az Injustice: Gods Among Us házi bajnokságunkat is, részleteket, majd a helyszínen megkapjátok.
- Helyben van medence, szomszédos településen egy remek cukrászda, a kompnál pedig egy kis kajálda, ha esetleg valaki hekket szeretne enni.
- Ezeken kívül lehetőség van ellenőrzött körülmények között íjjal is lőni.

Egyelőre ennyit tudtunk összeszedni, a helyről tudni kell, hogy egy kis vidéki község, így aki esetleg szeretne még valamit csinálni, és eszébe jut néhány dolog, vesse fel, és megbeszéljük, hogy mennyire megoldható.

Egy nap biztosan terveznénk egy kis bográcsozást a kertben, valamint mivel a házban viszonylag kicsit a hely, illetve, ha valaki nem akar bent ragadni, lehetőség van a kertben sátrak felverésére is.

Kommentek, vélemények, észrevételek, ötletek és a többi, mind ide jöhetnek ez alá.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 6:35 pm

Yippppííííííííííííííííííí
Megyek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 8:42 pm

Érdeklődés hiányában ELMARAD!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 3:27 pm

Sokan kérdezték, miért fújtam le. Meg van, illetve meg volt az oka, de mivel a lefújás után tudtatok írni, hogy "miért?", így - bár rövid az idő, de még elég - aki akar az jöhet DC-táborba. Költség nincs, csak az utazás, illetve amit gondoltok, hogy hoztok.

Aki szeretne jönni az JELEZZE itt, vagy nekem PM-ben.

A dátum még mindig júl. 10-14., és a "jelentkezés" fontos, mert így tudunk hellyel és egy esetleges bográccsal számolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 7:06 am

Senki nem jelzett még, hogy jönne, ezért lett visszamondva korábban. Nem kötelező az erőszak, csak voltak, akik mondták, hogy érdeklődnek ez iránt, de úgy látszik mégse. Mindegy, megcsináljuk akkor 3 emberrel, nem izgat. Wink
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:45 pm

Hajdúszoboszlóról indul a járat tizedikén, aki közbe esik vagy nem túl nagy kerülő azt el tudjuk vinni kényelmesen két főt, nem annyira kényelmesen hármat. Aki gondolja írjon rám.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 13, 2014 2:56 pm

Köszi az ezévi DC talit, nagyon jó volt.  Purr 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





DC talalálkozók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DC talalálkozók
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: