DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Társalgó

Go down 
+47
Andrew Bennett
Marcoca
Zauna
Prischilla
Rébusz
Lucy Connor
Árnyvadász
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Ryzo
DevilBody
Justin Williams
Kapucnis
Lupin
Nova
Cybergyík
Vash
Amber Silverwolf
Penny Danvolt
Abakura Ryuu
zola90
Mobster
Andrew Ramirez
Tigra
Airie
Kevin Chase
Keisha
Bisur
Michael White
Batman
JTJ
A Karmester
Michelle Sinistresang
Halálcsapás
Kártyás ember
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Sylvian Kervin
Robin
Demolition Captain
Matt Dent
Mammon
Duncan MacFarlane
Vadmacska
Kétarc
Teodor Black
Madárijesztő
51 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 4:34 pm

Társalgó        - Page 7 Picard
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 8:21 am

üdv mindenkinek Smile
feltölthetem az adatlapomat, vagy majd valamelyik admin rakja fel? Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 4:52 pm

Ha jól tudom, akkor az előtöri elég a Crossover topic-ban, de nem akarok nagy butaságot mondani. Ha jön HQ megmondja. De szerintem elég az előtöri.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 11:52 pm

át szerkeztettem magam Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 6:05 pm

Anonym közvélemény kutatást végzek aminek az eredményét egy podcast-ban nyilvánítanám majd. Olyan fórumokról érdekel a véleményetek, melyek adminjai tinikislányok, akik azt hiszik milyen remekül játsszák ki az ismert karaktereket az általuk látott sorozat vagy film "alapján", de közben azt sem tudják, hogy pl a Bosszúállók a Marvel univerzumba tartozik. Az ilyen fórumok legtöbbje tele van csillogó-villogó izgő-mozgó képekkel és kiszúrja az ember szemét. Találkoztunk olyan Zöld Íjász frpg adminnal, aki pl azt sem tudta, hogy mi az a DC. Aki nem tudja hogy néz ki egy ilyen oldal, nem szeretnék ujjal mutogatni, de azért egy-két példát felhozok:
http://avengersrpg.hungarianforum.com/
http://arrow.hungarianforum.com/
Szóval? Mi a véleményetek? Lehet PM-ben is küldeni, vagy ide írni. A válaszokat jövő hétvégén fogom begyűjteni, hogy feldolgozhassam őket.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 1:43 pm

Nagyon rövid véleményem van csak, amit nem tudom mennyire tudnál felhasználni, de azért leírom: Egyszerűen vállalhatatlanok ezek az oldalak.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:57 pm

Figyelem, DC táborral kapcsolatos!
Hozzá szeretném tenni, az összegekben amiket feltüntettem, úgy számoltam, hogy mindenki saját sátorral rendelkezik. Egy sátorért 750 ft-ot kell fizetni / éjszaka, természetesen ha két személy lesz ebben a sátorban, nem duplázódik, hanem feleződik az ár. szóval amennyi személy lesz a sátorban, annyival fog osztódni az ár is. Ami azt jelenti, hogy annyival olcsóbb lenne az egész. Pont ezért szeretnénk tudni, kb mennyi emberrel és sátorhellyel számolhatunk, hogy senki pénztárcáját ne húzzuk meg. Elvégre 6000 Ft a 8 éjszaka. Nem mindegy, hogy egy személy egyedül fog fizetni 6000 Ft-t vagy csak 3000-et, 2000-et vagy 1500-at a 8 napra ami a sátorhelyet illeti Smile
Azért raktam ki ide is, mert nem mindenkinek van FB-je és PM-ben senkit nem szeretnék ezzel zaklatni, főleg olyan személyeket nem, akiket nem érdekel a dolog Smile
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 5:11 pm

Ami engem illet nekem van egy sátram amibe három ember elfér. Szóval én tudok osztoszkodni. Ami pedig a tinikislányokat illeti. Akinek nincs tapasztalata az valószínűleg rosszul fogja csinálni amit csinál. Én sem írtam kisebb regényeket amikor kezdtem... Na jó azt most sem... De a lényeg, hogy ők valószínűleg kezdők. Viszont, a tapasztalat nem egyenesen arányos az idővel, valakik csak nem fejlődnek mert nincs aki tanítsa őket, és vannak aik nem is akarnak tanulni, mert azt hiszik hogy jól csinálják azt amit nem csinálnak jól. A nevem Cybergyík, nem vagyok politikus ezért nem kell engedélyeznem ezt az üzenetet Razz
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 7:09 pm

Ezzel a  keppel kuldom a tengerpartrol az udvozletemet, ahol a szomszed hotel-bol lopom a wifit hogy idonkent felnezzek mit rosszalkodtok. :DA kep minosege elege rossz, mivel telefonrol lett fenykepezve.
Társalgó        - Page 7 P7030310
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 10:00 am

szeretném megérdeklődni, hogy indulhatok-e kalandba?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 10:40 am

Mivel nem vagy besorolva az inaktívak közé igen.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 11:00 am

köszike Smile
most már újra 100%-os vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimePént. Okt. 18, 2013 8:38 pm

Üdv mindenkinek! Igyekszek tömören fogalmazni, nem rabolnám az idejét senkinek. No hát, be kell ismernem, nem megy ez nekem, próbáltam magam manapság elég sokszor aktivizálni, de egy-két magánéleti esemény miatt, meg sulis cuccok miatt itteni aktivitásom már említésre se méltó. Van egy olyan tippem, hogy pár embernek ezzel okoztam pár kellemetlen percet, őszintén bocsánatot kérek most mindenkitől. Én szeretném a legjobban, hogy tovább folytassam Kártyás életútját, ilyen minősíthetetlen aktivitással, de ez nem fer másokkal szemben. Szeretném kérni valamelyik kedves admint, hogy dobja be a karakterem az inaktív szereplők táborába, vagy ha úgy tetszik, tessék felhasználni, felrobbantani, darabokra tépni, kinek mi jön be. Very Happy Ha egyszer visszatér az ihlet/idő/energia, hogy visszajöjjek ide(nagyon, nagyon remélem, hogy így lesz) akkor majd kezdek egy új karakterrel, tiszta lappal. Kösz mindenkinek a felejthetetlen pillanatokat, és remélem, egyszer majd visszarugdal az élet erre a fórumra, és akkor majd talán egy fórumtalira is elvetődnék végre. Very Happy További szép estét, és jó kalandokat mindenkinek!

Kártyás Ember
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimePént. Okt. 18, 2013 9:12 pm

Hát(-tal nem kezdünk mondatot, tudom Very Happy ) én azért sajnálom, hogy így elmész, és nagyon remélem, hogy hamarosan helyre rázódnak a dolgaid. Kártyásra pedig gondom lesz, ezt megígérhetem, ha tényleg ki akarod csinálni.

Remélem, még visszarész közénk, így vagy úgy.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 3:02 pm

Október 27 és November 10 között valamikor fórum tali? Mit szólnátok hozzá? Tali helye Pest lenne azon belül nem tudom. Ki jönne? Kinek lenne mikor jó?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 8:00 pm

Lehet ostobaságot kérdezek ám végül is felteszem. A Zöld lámpások erejét a saját akaratuk adja az erőt ám mi lesz a többiekkel? A vörösnél még megoldható, hogy a saját dühéből jön az ereje ám a sárga? Elég furcsa lenne, hogy az félelméből származna a hatalma inkább elképzelhető, hogy mások félelméből erősödik. Nektek mi a véleményetek? Még egyszer bocsánatot kérek ha valami ostobaságot írtam volna.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 8:30 pm

Mindegyik színtartomány lámpásait másik erő hajtja. Ez az erő az érzelmek ereje általában ami szinte túlárad a viselőben. A zöldek az akaraterő, a sárgák a félelem, a vörösök a harag (Red Lanterns 4Ever), narancs az irigység, kék a remény, a rózsaszín a szeretet, a lilákat meg nem tudom hogy fordítják, de mindenkit lenéznek.
Az erők alapja az entitás, egy lény mely az adott emotikum megtestesítője, egy furcsa létforma amely ha akar meg is szállhat valakit s akkor abban összpontosul a teljes erő.
Társalgó        - Page 7 The+Entities+Take+Kyle

Mondjuk erről Madár többet tudna mesélni, én csak felszínesen ástam magam bele a témába, főleg a vörösök dolgait néztem át eddig.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 8:44 pm

Azt értettem melyik szín mit jelent csak ahogy néztem a zöld minél erősebben akart valamit a kreálmánya annál erősebb volt. A sárga most a használó érzelmét használná kicsit furcsa lenne ha akkor lenne ereje teljében mikor retteg. Ahogy olvastam a képregényeket Sinestro körül senki se félt ő maga se mégis erősen csépelte ex társait.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 8:56 pm

Mert az ő ereje nem a saját féleleméből ered, hanem azokból, akik félnek tőle. Sinestronak Korugar teljes lakossága, a saját egységének tagjai, de még zöld lámpások is, félelmükkel mind táplálták az erejét. Ő maga valóban nem félt, de tőle féltek.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 9:08 pm

Á értem nem tudtam, hogy távolról is működik. Azt hittem a közvetlen környezetében kell rettegni. Biztos olyan mint a zöldeknél a fő töltő ha azt megsemisitik minden lámpás elveszti hatalmát.
Köszönöm és még egyszer elnézést.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 9:10 pm

A zöld lámpások ereje annál nagyobb, minnél erősebb az akarata, plusz az Oa-n a központi "erőmű" az univerzum minden lényének az akaratát gyűjti magába.

A sárga pedig félelmet generál. Fordítva működik, mint a többi szín, mert nem a sajátérzelmét használja fel, hanem mások félelme élteti őt. Minnél jobban fél tőle valaki, annál erősebb lesz. A sárgát sokszor Qward gyűrűnek szokták hívni, a bázisuk után, plusz a Qward-on is készült, mint bolygó, ami az anti-anyag univerzumban található, ami ugye a mi univerzumunk reverze.

Ezért volt a Blackest Night alatt, hogy Scarecrow is Sinestro Corps.-hoz került.

A narancs a kapzsiság színe, nem az irigységé, és a lila (indigo) pedig a szánalomból merít, viszont az ő alakulatok olyan kicsit, hogy csak törzsként emlegetik őket [Indigo Tribe]
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 9:03 am

Társalgó        - Page 7 K_p_www.kepfeltoltes.hu_

Mi történt Harleyval?

Plusz egy kérdés: Karmester, Pennyhez és a nevelőhöz mentél oda? Vagy valaki másokhoz?
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 30

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 7:16 pm

Veletek állok szemben alig 2-3 sírral fentebb, rajtatok kívül más nem igen van a temetőben
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 7:35 am

Ne aggódj Penny velem minden rendben van. Ahogy egy bizonyos személy szokta mondani: Csalánba nem csap a villám Smile

Egyébként nagyon meghaltunk gyerekek. Esetleg valami ötletek hogy ez mitől lehet és hogy lehetne orvosolni? Természetesen tudom hogy leginkább a mesélők eltűnése tehet ezért. Így meg szeretnék kérni minden kedves játékost aki már nem akar várni a mesélőjére az írjon nekem PM-et és átveszem a játékot. Aki így tesz kérem szépen PM-ben írja le nekem azt amit a mesélőjével beszéltek meg, hogy tudjam milyen irányba menjen majd a kaland Smile
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 9:20 am

Szerintem bele kéne fognunk a reklámozásba, és új mesélők keresésébe, azzal fel tudnánk lendíteni az oldalt. Én már hirdettem egy-két helyen. Smile
Amúgy én csak azért hiányzom még egy kicsit, mert nekem vizsgaidőszakom van, és nem tudok ráérni mindig szerepjátékozni. Már csak a fizika és a kémia van hátra, aztán ismét szabad vagyok. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó        - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: