DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Társalgó

Go down 
+47
Andrew Bennett
Marcoca
Zauna
Prischilla
Rébusz
Lucy Connor
Árnyvadász
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Ryzo
DevilBody
Justin Williams
Kapucnis
Lupin
Nova
Cybergyík
Vash
Amber Silverwolf
Penny Danvolt
Abakura Ryuu
zola90
Mobster
Andrew Ramirez
Tigra
Airie
Kevin Chase
Keisha
Bisur
Michael White
Batman
JTJ
A Karmester
Michelle Sinistresang
Halálcsapás
Kártyás ember
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Sylvian Kervin
Robin
Demolition Captain
Matt Dent
Mammon
Duncan MacFarlane
Vadmacska
Kétarc
Teodor Black
Madárijesztő
51 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 11:40 pm

Na akkor emberek, visszatértünk a régi kerékvágásba. Szóval ha tudtok írjatok, és nem lesz semmi baj. De azért figyeljetek a saját korlátaitokra, ha nem megy nem kell erőltetni. Szóval ha nincs időtök akkor csak egy rövidke post az orvosi igazolásokba, és már minden meg is van oldva. A karaktereteket senki nem erőszakolja meg análisan, és nem fogják lerágni a lábát mutáns sügérek sem.
Én is megpróbálok gyakrabban írni, hogy legyen nektek is hova, csak hát az élet kemény, de három naponta biztos kaptok postot.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 4:28 pm

Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 10:06 pm

Ne legyen annyira üres a társalgó, meg amúgy is érdekes ilyen összehasonlításokat nézegetni, itt egy kép Batman mozivásznon való fejlődéséről, remélem jó kis nosztalgiát ébreszt majd mindenkiben Very Happy Társalgó        - Page 4 Batmans
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 8:35 am

Akárhogy is vannak a jóképű Bruce Wayne-nek a pálmát még mindig George Clooney viszi el. Magasan veri az egész bandát xD Főleg Val Kilmer-t. Ő messze a legrosszabb, sajnos pedig olyan jó ellenségei voltak.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 1:04 pm

Épp a múltkor néztem meg az összes Batman-t, a régiekkel együtt Very Happy olyan jó volt kicsit retrozni. De azért a leginkább Batman-hez illő világ szerintem a Christian Bale általá megalkotott Denevérember és környezete.

Tudom, hogy a képregényben voltak mutálódott ellenfelei, de reális alapokon nyugtatva messze a legjobb.

Clooney meg semmit nem öregedett azóta, legalábiss nem sokat Wink
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 7:28 pm

Nem tudtam hova, így ide teszem, de ezt nagyon muszáj volt =D

Társalgó        - Page 4 430216_387113174632231_100000006554659_1615070_2076150061_n
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 10:27 pm

Ezen kívül meg kell osztanom veletek, hogy holnap nagyon jó esti programom lesz, egyik szlovák csatornán 21:15-től Batman Sötét Lovag, ami 00:30-kor lesz vége és másik szlovák adón 00:30-kor X-men, na ilyen programot összehozni egyszerűen tudni kell egy pofás péntekre ^^ Ettől függetlenül még mindig itt fogok lógni, mint a wc-s pók a sarokban Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 7:44 pm

Ilyen hamar vége lett az ukrán maffia kalandjainak? Very Happy Kár, én még szívesen játszottam volna egy darabig..
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 10:31 am

Nekem mondod, én sajnálom a legjobban. De hát ha már mindenki késett a reaggal, rajtad kívül pedig nem elsőnek. Nincs mit tenni, a kalandnak félbe szakadt.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 8:08 pm

Hello! Smile
Új vagyok még itt...és igazából egy elég... hm... önző dolog miatt regisztráltam (bár tervezem a játékot is...csak még nézelődök). Ez a dolog pedig az lenne... hogy szükségem lenne olyan képregényre/ekre amiben Harley Quinn van Smile A City Sirenst meg tudnám venni... csak abban nem tetszik annyira az ábrázolás módja... ezért ha esetleg valakinek van olyan Batman képregénye amiben Harley megfordul könyörgöm keressen meg:D Már nem tudok hol keresgélni ...:/ sajnálom ha nem ide illő a téma, és köszönöm a válaszokat Smile
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 8:52 pm

Harley Quinn fan? Akko már ketten vagyunk. Az ilyen képregényekre való linkeket én is megköszönném hogy a con-ra tökéletesen bele tudjak bújni nem csak Harley bőrébe, de elméjébe is ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 9:08 pm

Tudom, ismerlek TCről Smile (Harley Quinn én vagyok hehe:D kicsi a világ Smile) Amúgy nekem kifejezetten az igazi füzet képregény érdekelne, mert ha kinyomtatom az nem jó...sajnos... Amúgy a Gotham City's Siren fent van vhol neten...én múltkor megtalálta. LetölthetőSmile
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 9:45 pm

Tényleg kicsit a világ... Very Happy Dobj meg majd egy FB-vel, skype vagy msn ahol tudunk kommunikálni mert érdekelsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 2:03 pm

Itt van ilyen sorozat:
http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=3521&Itemid=2
Meg newgen-en is van egy, Senkiföldjéhez kapcsolódik.
Vagy elektronikusan nem annyira érdekelnek?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 2:07 pm

Na meg ha nem csak magyarul keresitek, akkor csak a google-ba kell beütni, és tuti ki fog dobni, egy tucatnyit amiben benne van a csatlósok gyöngye. Javaslom Joker's Asylum-ot, vagy a rövidke saját sorozatát.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:58 am

Csak nekem pont hogy a magazin kellett volna maga...cipőt akarok belőle csinálni...és a nyomtatott papír nem jó... :/ Attól félek h külfödről rendelni meg drága lenne...reménykedtem, hogy valakinek porosodik otthon a padláson Very Happy
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 4:13 pm

Hát nem tudom, attól függ amcsiból, vagy honnan rendeled. A neten már elég sok ilyen oldalt találsz. Nem hinném, hogy túl drága lenne, mondjuk nem tudom milyen nyelveken beszélsz, de környező országokban sokkal jobb a képregény eladások. Mondjuk magyar viszonylatban egy régebbit megtalálni, és megvenni, sokkal költségesebb, mint ha külföldről rendelnéd meg.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 4:49 pm

Ha csinálsz ilyen cipőt én azonnal szeretnék nálad rendelni egyet! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 6:12 pm

Igen...csak akkor össze kell szednem melyik részek kellenek...még elküldik meg a posta költség... ahj... és Airie még nem tudom, hogy sikerül-e de küldök majd képet ha szeretnéd még megbeszéljük a többit. Aztán lehet nagyon tré lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 6:14 pm

Jahj és lenne még egy kérdésem... nem tudjátok, hogy a Sandhya nevet miért nem használhattam? azt írta ki regisztrálásnál, hogy ez a név már foglalt...de nem találtam senkit ilyen névvel tagok között
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 8:04 pm

Holnapi nap folyamán mindenkivel utolsó egyeztetés, és bele vágunk, valamint írok mindenhova. Ne haragudjatok a kimaradásért, most stabilizálódott minden a meló helyen is, végre minden helyre állt. Fogjuk rá, hogy ki vagyok pihenve, így nem lesz gond.

Egy szónak is száz a vége: holnap mindent rendezek.

A megértést és a türelmet köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 5:29 am

Injustice: Gods among Us. Érdekes játék lesz majd, ha kijön.

Cikk és videó bővebben itt
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 6:32 pm

Na ki várja még ezt a filmet? Smile


Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 7:04 pm

ÉÉÉÉN *_* Esetleg Pest környékiek elmennénk rá együtt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 7:44 pm

Támogatom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó        - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: