DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Bates iskola a nőkért

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 12:25 pm

A lépcsőházban minden tiszta, ám mikor a két társam kiér a szabadba robbanást hallok. Azonnal kirontok és a fegyveremmel a lövés vélt irányába célzok. Egy nőt látok rakétavetővel, aki egy másodperc múlva el is tűnik. Eleresztek két-három lövést hátha még eltalálom, de nem tartom valószínűnek. Michelle-re nézve látom, hogy jól van, talán egy kis agyrázkódást, ha kaphatott illetve némi sokkot a ráfröccsenő Bisur-daraboktól.

- Jól vagy? - kérdezem a nőtől.

Bisur iránt nem nagyon érzek részvétet, egyrészt nem álltunk közel egymáshoz, másrészt a társak elvesztése a munka része és a munkát még nem fejeztük be. Elgondolkodtató viszont, hogy mért nem egy nagyobb erejű rakétát használt és mért nem várta meg, hogy én is kiérjek. Egy lövéssel elintézhetett volna mindjáunkat, de csak Bisurt ölte meg. Lehet, hogy a múltja köszönt most vissza Bisurnak? Vagy csak szadista a támadónk?

- Jobb lesz mozognunk, lehet, hogy csak újratölteni tűnt el. Irány a kocsi! - elindulok a kocsi felé, és a EMF nézettel átvizsgálom, hogy nincs-e bomba az autón, ha nincs, akkor beszállok megvárom Michellet, majd elindulok a frissen szerzett címre.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 1:37 pm

Szökellő vörös pontocskák, egyre közelednek... a robbanás, a szétszakadó hús undok hangja a fülemben cseng, nem hallok semmit, és valahogy furcsán tompa minden. Undorodó arccal törlök le magamról néhány maradványt. A harag egyértelműen kiül az arcomra, elegem van már ebből az egész őrületből.
Ki volt az a hülye, aki megölte ezt a szerencsétlent?

Habár igazából nem érdekelt a dolog, semmi közös nem volt a sráchoz. Kissé még sokkos vagyis inkább feldúlt állapotban követtem Stalkert, mert abban azért volt valami, hogy hátha csak újratölt. Én pedig nem akartam undorító cafat lenni valaki más arcán.
Ehhez tartottam magam, így gyorsan iramodtam a kocsi felé és miután Stalker ellenőrizte a testem borító undok cafatokkal mit sem törődve beszálltam én is a kocsiba.

- Jól esne egy zuhany... - szaladt ki a számon, mert azért ez a nagyon közeli kapcsolat a ninjával nem esett kimondottan jól.
- Viszont első a meló, menjünk ahhoz a nyavalyás lakáshoz. - sziszegem kissé ingerülten és egy ujjdarabkát szedek ki a hajamból.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 11:07 pm

//Egy kis együttérzés srácok? Csak együtt vagytok már egy kaland óta Very Happy és grat Mich a részleges süketséghez vártam, hogy eszedbe jut-e.//

A robbanás után semmilyen más következménye nem volt az incidensnek, ami nem kicsit gyanús. Felvetődhet bennetek a kérdés, hogy hogyan talált meg titeket bárki is, vagy miért csak Bisur-t ölte meg a félszemű nő. Esetlen csak egy városi őrült, aki találomra szétlövi az embereket rakétavetőjével. Bármi lehet, de egyik se túl valószínű.
A kocsiban, és rajta sincs semmilyen bomba. Az cím és a slusszkulcs összepárosítása után, már robogtok is a megfelelő célotok felé. Éj Hölgye még egy kicsit kótyagos a robbanás túl közeli megismerésétől, de mire kiérnek a külvárosba már el is múlik ez is.


Folytatás: A külváros
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bates iskola a nőkért - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bates iskola a nőkért   Bates iskola a nőkért - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bates iskola a nőkért
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Iskola kezdés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: