DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kártyás ember I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kártyás ember I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kártyás ember I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kártyás ember I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kártyás ember I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kártyás ember I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kártyás ember I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kártyás ember I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kártyás ember I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kártyás ember I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kártyás ember

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Kártyás ember Empty
TémanyitásTárgy: Kártyás ember   Kártyás ember I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:08 pm

Születési név:Eric Bulford
Egyéb név:Kártyás ember
Faj: Ember
Nem:Férfi
Születési hely, idő:Gotham;1981.10.13.
Kor:30
Magasság: 179-180cm
Súly:80kg
Hajszín:Szőke
Bőrszín:Fehér
Egészségi állapot:
- Allergiás az eperre
- Részlegesen pszichopata
- Disszociatív személyiségzavarral rendelkezik (van egy másik énje, aki, habár nem külön emberként létezik, csupán Kártyás belsejében él, saját személyiséggel rendelkezik - a neve: Pufi, kinézetre Kártyás kicsinyített képe)
Család:
apja:Jonathan Bulford(halott)
anyja:Jordan Bulford(53 éves, tartózkodási helye ismeretlen - lehet, hogy halott)
húga:Kristen Bulford(15 éves)
Foglalkozás:Volt újságíró
Oldal:Gonosz
Ellenségei:egyenlőre nincsenek
Szövetségesei: Római Birodalom(megszűnt), Joker

Törzshely:egyenlőre nincs

Jellem:Magának való ember. Nem könnyen elegyedik beszélgetésbe, de ha megtörik a jég, akkor egész normálisnak tűnhet. Nem bízik az emberekben, a világot egy romlott gaznak tekinti, amit gyökerestül ki kéne írtani. Ugyanakkor ő ehhez a feladathoz túl aprónak érzi magát. Elég makacs embernek mondható, ha hibázik, nehezen ismeri el a másik igazát. Újságírói karrierjének köszönhetően bizonyos mértékig jó emberismerő. Embertársait általában lenézi, de önmagát nem helyezi föléjük, magát is egy csótánynak, egy patkánynak tartja.

Szakképzettség:Jó író, írásaival fel tudja kelteni az emberek érdeklődését. Beszélgetni is jól tud, akár egy ügyvéd, meg tudja zavarni a másikat. Sok mindent el tud

hitetni magáról. Hála Jacksonnak(lecsúszott sebész) ismeri az emberi test gyengébb pontjait, a vér áramlását.

Képesség: Nincs, esetleg a gyors futás(eddig nem igazán használta).

Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: nincs
Fizetésnapok: nincs
Esedékes: nincs
Összes: 5500$
Elköltött: nincs
Fennmaradó: 5500$
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes kredit:21
+3 kezdő
+2 előtörténet bónusz
+3 Nagy Vad alternatív kaland jutalom
+5 pályázatokért kapott jutalom
+3 Kings Sorcerer alternatív kaland jutalom
+ 2 kredit Két Venom egy városban... kaland jutalom
+ 3 kredit Rettegés és Ideggáz kaland jutalom
+ 2 ??? kaland avagy amikor nem akarod tudni...kaland jutalom
Elköltött kredit:0
Fennmaradó kredit:21

--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

Egy Desert Eagle(A Kitörés! című magánkaland jutalma)
Kártyás ember DesertEagle


A hozzászólást Kártyás ember összesen 13 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 17, 2013 4:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kártyás ember Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kártyás ember   Kártyás ember I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:23 pm

Elfogadva. A két heti fizetésed pedig (persze ha csak akarod) 450$. Emellett belejavítottam az adatlapodba, az elkövetkezendőkben sorold fel így a dolgokat amiket kaptál/vettél.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Kártyás ember Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kártyás ember   Kártyás ember I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 6:34 pm

Szökés a diliházból, avagy miért sípol ennyire a tüdőm



Soha nem kellett volna megölnöm Jefreyt. Minden amiatt történt. Miatta kerültem Arkhamba, Gotham tébolyult szegletébe. Az őrültek üvöltései miatt nem tudtam aludni, a koszt ehetetlen volt, az ápolók, és az őrök pedig egyszerűen szadisták voltak. Naná, hogy azonnal szabadulni akartam. És a körülményekhez képest az esélyem egész gyorsan elérkezett.
Minden akkor kezdődött, amikor az a hülye képű, nyeszlett öregember már ki tudja hanyadszorra vizsgált engem. Jobban mondva beszélgettünk. Pasziánszozott, aztán odatolta nekem a kártyákat, hogy én is játsszak. Persze megpróbáltam fogságba ejteni, emberi túszként felhasználhattam volna, de a doki sajnos nem volt hülye. Hívta az ápolókat, akik elvittek a Pihenőszobába, élükön egy Larry nevű taggal. Ó, Larry, hogy én mennyire gyűlöltelek. Meg is kaptad a magadét. De elkalandoztam, még nem tartunk ott. Tehát ott állok a szoba közepén, páran tévét néznek, páran meg römiznek egy asztalnál. Voltak olyanok is, akik biliárddal ütötték el a fájóan hosszú, unalmas órákat. Rögtön kerestem is magamnak egy fegyvert, habár érdemes hozzátenni, hogy a fegyver fogalma abban a pillanatban kimerült egy-két biliárdgolyóban.
Végül odamentem a römizőkhöz, és beszálltam közéjük. És milyen jól tettem.
Volt ott valami Sick nevű fickó, aki kiszállt a játékból. Az ő helyére kerültem én. A társaság feje, bizonyos Davis, elkezdett játszani velem. Amíg a többiek (szinte mindenki a szobában) be voltak nyugtatózva, ő meg én tiszta fejjel forgattuk a lapokat. Meg is látszott rajta. És hogy mi volt még egyértelmű vele kapcsolatban? Az, hogy egyszerűen Idegbeteg. Egyszer csak hatalmasat csapott az asztalra. Aztán elkezdtünk beszélgetni, csak úgy mellékesen. Szóba került a pasziánsz iránti szeretetem, mire elkezdett pasziánszozni. Bűn rosszul. Jézusom, megfájdult a szívem, ha ránéztem arra, mit csinál. Gyorsan elvettem tőle a kártyákat (mondjuk ő ettől eléggé kiborult, de a "játékát" nézve nálam se volt jobb a helyzet), és elkezdtem normálisan játszani. Davis pedig egyszer csak, halkabban áttért egy érdekesebb témára: szóba hozta a szökést. Még egy darabig tartott a társalgás, majd felállt és kicsit közelebb a tornateremhez, leült egy asztalhoz, egyedül. Az ápolók, köztük Larry, elkezdték cukkolni, ami persze nem érintette jól. Még ezelőtt odaszólt nekem, hogy okozzak felfordulást. Oké. Fellöktem pár széket, a biliárdgolyókkal megdobtam pár beteget, meg a TV képernyőjét, majd feldöntve a biliárd asztalt, biztonságba helyeztem magam. Akkor tört ki a pánik. A páciensek egymást okolták, a képernyő szilánkjai belefúródtak az emberek arcába, az őrök pedig beözönlöttek a terembe. Davis elkezdte ütni őket, és az ápolókat. A harc sokáig tartott, én próbáltam eltűnni, de valahogy az őrök mindig megtaláltak. Davis emberfeletti erővel támadta az ápolókat, és Arkham dolgozóit, mégis sokszor csak egy hajszálon múlt a szökés sikeressége. Én elvágódok, többször kapom az ütéseket, mint eddig egész életemben. Voltak pillanatok, amikor a látásom elhomályosult, a fülem pedig úgy csengett, hogy semmi mást nem hallottam. A bunyó közben mindent bevetettem: haraptam, szemeket nyomtam ki. Kész káosz volt ott. Hé, ne nézz így rám, muszáj volt! Te se tettél volna mást, hidd csak el.
A harc egy idő után a pihenőből áttolódott a kondiba. Az ápoltak valahol ekkor jöhettek rá, hogy az őröket kéne támadni, nem egymást. Időközben szereztem egy injekciós tűt az egyik ápolótól. Eredetileg nekünk, pácienseknek szánták azokat, az már más kérdés, hogy ha rajtam múlott volna, egy őr fejében végezte volna. Hogy a sors hozta-e úgy, vagy csak én voltam béna, azt nem tudom, de a tömegben elvesztettem a tűt, akkor, amikor épp elugrottam egy sokkolópisztoly lövedéke elől. Hogy hány embert ütöttem le, vagy öltem meg akkor éjszaka, azt nem tudom, az arcok egybe mosódnak. Az egyetlen, akire tisztán emlékszem, az Larry. Az a beteg állat végig üldözött a termen, egy viperával a kezében. Sikerült elbújnom előle, majd egy súlyzóval úgy fejen vágtam, hogy vérző fejjel esett össze. Szívesen megálltam volna egy pillanatra, hogy egy gunyoros mosollyal még egyet-kettőt rúgjak belé, de akkor elfoglalt voltam. Felkaptam a viperáját, és megindulok az őrök felé, segítve a többieket. Azok próbálnak sorfalat alkotni, de hála Davis segítségének, és az én viperámnak, sikerül áttörni. És minden újra kezdődött. Az ütések, a törött csontok, a vérző végtagok, minden. A fájdalom egyre nagyobb méreteket öltött a testemben, de hála az adrenalinnak, kibírtam. Szerencsére új betegek csatlakoztak hozzánk, ki tudja honnan. A harc újra fellángolt. Ekkor rontott rám egy ápoló egy hatalmas konyhakéssel. Végig vágott a karomon, amitől persze elejtettem a viperát. Felordítottam, de végül is, egy fém tálca segítségével, sikerült leteperni a másikat. Helységről helységre jártunk, majd Davisnek hála én, az Idegbeteg, és még két másik ápolt elkezdtünk futni a kijárat felé. Habár azt a kettőt lelőtték a kábító puskákkal, mi ketten, egy apróbb megálló után, ami a zárt ajtó miatt volt (végül is sikeresen kinyitottuk), kijutottunk a fagyos éjszakába. Elindultunk a móló fele. Ott találtunk egy hajót, ami mellett két őr, és három matróz állt. Davis kapásból lesodorta az őröket a vízbe, majd elkezdett a matrózokkal verekedni. Én már rohantam volna segíteni, amikor valaki rám vetette magát a mólóról. Mit kell tennie egy fáradt, amúgy se kigyúrt férfi, ha ilyen helyzetbe kerül? Fogalmam sincs, én minden esetre legurultam, a másikkal magamon, a vízbe. Hál isten felkészültem rá, nem fulladtam meg, a hideg se csapott meg annyira, mint a másikat. Felkapaszkodtam a hajóra, ahonnan láttam az őröket Davis felé úszni. Utánuk vetettem magamat, majd egy kis bunyó után Davissel együtt felszálltam a hajóra. Ő azt mondta, tud ilyet vezetni. El is indultunk, én ott feküdtem a hajó hátuljában, és azt hittem, minden rendben van, vége van az egésznek. Boldog voltam. De persze sosincs vége a szenvedésnek. Kiderült, hogy az a fickó, akivel még az elején legurultam a vízbe, felkapaszkodott a hajóra. Leszúrta Davist, majd ezután megindult felém. Én ismét a vízbe ugrottam, majd kis idő múlva újra felkapaszkodtam, és maradék energiámmal, és Davis segítségével, végzek a matrózzal. Sajnos társam már nem volt ilyen szerencsés, a matróznak sikerült a kését Davis szívébe szúrnia. Én viszont megmenekültem, és akkor, abban a pillanatban nem tudtam másra gondolni. Felálltam, a kormányhoz léptem, és elhajóztam Gothamba. Találtam ruhát magamnak, némi pénzt is. Tökéletes. A rendőröket kikerülve, elmerültem Gotham veszélyes éjszakájában. Kissé vacogva, sípoló tüdővel, vérző arccal, törött csontokkal, de szabadon. Hogy most hol vagyok? Azt csak én tudom, és ne várd, hogy elmeséljem neked.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kártyás ember Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kártyás ember   Kártyás ember I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 10:07 pm

Magánkalandban nyújtott teljesítményed jutalma egy Desert Eagle pisztoly valamint 500$ készpénz.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Kártyás ember Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kártyás ember   Kártyás ember I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 4:43 pm

Az eddig történtek a karakterrel, dióhéjban, arkhami szökése óta:
- A Karmesterrel együtt ott volt a Római Birodalom bukásánál a Gotham Enyészet című kalandon, Falcone felbérelt csatlósaként. Idő közben találkozott Pingvinnel
- Rettegés és Ideggáz című kalandon találkozott a Madárijesztővel
- Magánkaland során felvételt nyert Joker bandájába, habár a folyamat során létrejött egy, bizonyára a lelkiismeretéből, valamint a gondolataiból formált egyéniség, "Pufi", aki a kicsinyített mása, és szép lassan önálló személyiséggel fog majd rendelkezni, ezáltal Kártyás innentől már személyiségzavarral is küzd
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kártyás ember Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kártyás ember   Kártyás ember I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kártyás ember
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kártyás ember
» 2. Harci torna - Kártyás ember vs Mammon
» Akarat Erő Próba: A kőszívű ember?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: