DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Sötét Vér szórakozóhely

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 3:04 pm

Egy lepukkant lokál egy lepukkant környéken. Ide csak a legalteresebb fazonok járnak "kikapcsolódni": olcsó a kannásbor, sötét hangulatú lebúj, megspékelve a legdurvább gépies zenével. Az emberek többsége vámpírimádó, és ez az öltözékükön is meglátszik.
A hely egy tág belső résznek ad helyet: a gyárból átalakított helyiség tánctérrel, kisebb szobákkal, folyósóval és WC-vel van felszerelve.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 3:23 pm

// Előzmény: Gothami erdő//

Az ipari zajnak nevezett gépies alternatív zene már messziről hallatszik, ide csalogatva az éjszaka igazi, és nem igazi teremtményeit. Itt nem szoktak csendháborítás címén kijönni a rendőrök: nincs szomszéd a gyártelep közepén, aki feljelentené őket. Talán pont ezért esett a választás erre az elhagyatott kerületre.
Éjdémon füstöt húzva maga után fölhívja magára a figyelmet, miközben belép a lokál ajtóján. A fiatal vámpírimádók "Hú, de baró!", "De klafa!" jelzőkkel illetik az új jövevényt. Körbenézve Éjdémon észreveheti, hogy ez az egész hely csak úgy hemzseg a szipus, részeg tizen-, és huszonévesektől.
A csapos- aki egy tarajos frizurát viselő, kimaszkírozott punk- odakurjant:

- Üdvözöllek, testvérem! Király a füstcsíkod! Iszol valamit?

Sötét Vér szórakozóhely Punkl
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 3:20 pm

Kis idő múlva a bámészkodó szemek elől a pulthoz sétáltam és a csapos kérdésére felelttem ha van valami ütös piád akkor ad ide gyorsan,mert ha nem akkor olyan gyorsan kitépem a torkod a helyéről,hogy senki nem foglya észrevenni,hogy a csapós kitépett torokkal fekszik a pult alatt és amúgy ez a füstcsík ha tudni akarod arra való,hogy a meleg helyzetekből kihúzam magam de ez csak vicc az egész.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 9:56 pm

A fickó az általad elmondottakra pislog, mint hal a szatyorban, majd végül elmosolyodik, és ennyit felel.
- Baró öcsém...Királyság van. - Mondta bólogatva, majd eléd tolt egy feles poharat, és valami fekete színű folyadékot öntött bele, amibe ha beleszagolsz, érezheted, hogy nem kis alkohol mennyiséggel rendelkezik.
- Black Absinthe. Feldobja a bulit ecsém. - Bólogatott nevetve, majd elővesz egy cigit a zsebéből, meggyújtja és mélyet szív belőle.
- Mire gondoltál a meleg helyzetből kivágás alatt. Mit tud a füstcsíkod? - Kértdezte még mindig idétlenül vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 3:24 pm

Miután a felest lehúztam a kérdésére válaszoltam egy kis idő után. Ez a füstcsík egy kis bűvésztrükkel meg lehet oldani az egészet elmentem a helyi bűvészboltba és vettem néhány füstpatrónt amit átalakítottam és ilyen gyönyörű füstcsík lett belőle te is kipróbálhatod. Kis idő után megkérdeztem, hogy hol találom ennek a bárnak a vezetőjét ezután a kérdés után még feltettem még két kérdést neki itt van a bárban, találkozhattam már vele?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 10:31 pm

- Aha...baró. - Bólogatott mosolyogva a csapos, majd elkezdte elmosni a poharakat, bár többet tört el belőle, minthogy normálisan ráhelyezze azt a pultra.
- Ja, a tulaj, hátul van. - Mutatott a hátad mögé, és ha követed kezének irányát, megláthatsz egy kisebb ajtót, mire egy VIP felirat van ráfestve vörös festékszerű anyaggal.
- Nem tudom, hogy találkoztál-e vele, de most benn van. Mit akarsz vele? - Kérdezte tőled, ráhagyva a mosogatást, miután rájött droggal a szervezetében nem jó ötlet ezzel foglalkozni.


[Off:
Na jöjjön egy kis lecke a párbeszédjelek használatáról reagokban, mert így sajnos sokszor kivehetetlen az, amikor a karaktered megszólal. A beszédet és a cselekvést külön választjuk reagíráskor, és különböző jelekkel mutatjuk a játékostársainknak, mikor szólal meg a karakter. Pl:

John leült a pulthoz, majd ujjával intett a csapos felé, aki odasietett hozzá. <-----(Ez volt a cselekvés)
- Mit hozhatok? <----- (Ez a párbeszéd) Egy kötőjelet helyezünk elé, hogy a többi játékos tudja, hogy most a karakter beszélt. Ugyanez van a gondolatmenetnél is, csak azt "~" ilyen jellel jelezzük, mikor a karakter valamit magában gondol. Remélem érthető volt.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 7:16 pm

Kis idő múlva csak annyit mondtam neki, csak egy régi barátom szerettem volna vele egy kicsit beszélgetni a régi szép időkről.
-De mivel te ilyen segítőkészen megmontad nekem, hogy hol találhatom végre folytadhatjuk a beszélgetésünket már alig várom, hogy találkozunk úgyhogy mentem is. köszönöm! Később elindultam az ajtó felé ahova a csapos mutatott.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 10:08 pm

- Ja értem, szerintem nem érdemes zavarni, de te tudod...bár ha spanok voltatok egykor, beszállhatsz az orgiába. - Nevetett a fickó, majd egy intéssel letudta távozásod. A bárig egyenes út vezet, szinte mindenki csodálattal enged téged utadra, néhányan még meg is veregetik válladat.
- Szia szépfiú. Nincs kedved táncolni egyet? - Kérdezte egy lány eléd toppanva, majd játékosan végigsimított mellkasodon.

Sötét Vér szórakozóhely Action-comics-894-death-200x200

- Nicol vagyok. - - Tette hozzá.


//Off: Nagyon jó, kezdesz ráérezni, de még egy kis pontosítást igényel a technikád, példaként az általad írt reagodon mutatom be, hogy mire gondoltam.

Kis idő múlva csak annyit mondtam neki.:
- Csak egy régi barátom, szerettem volna vele egy kicsit beszélgetni a régi szép időkről,
de mivel te ilyen segítőkészen megmondtad nekem, hogy hol találhatom, végre folytathatjuk a beszélgetésünket, már alig várom, hogy találkozunk, úgyhogy mentem is. Köszönöm! - Mondtam, majd később elindultam az ajtó felé, ahova a csapos mutatott.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:53 pm

Kis idő múlva a lány felé fordultam és azt mondtam neki.:
-Szerintem nem jó ötlet ha megismerkedünk,mert a végén te fogsz kijönni rosszul! -Ha még holnap felszeretnél ébredni akkor állj félre az útamból! Ezzel a mondatomat befejeztem fogtam a lányt és vagy fél méterrel arrébb tettem és elindultam az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 10:32 pm

A lány szó nélkül arrébb áll, nem is szól utánad, de mégis valami rosszat érzel, ezért szinte akaratlanul is megfordulsz, és amit látsz, hát nem igen örömteli pillanat az, amit észlelsz.

Sötét Vér szórakozóhely 689789-nico7_super_www.kepfeltoltes.hu_

- Mond még egyszer ha mered. Kinyiffantalak az egész kocsmával együtt vámpír ivadék. - Morgott a lány, és hogy tudtodra adja mennyire komolyan gondolja, a mellette lévő fickó nyakát szinte erőlködés nélkül töri el.


Off: A Párbeszéd végeztével, mindig "-" jelet rakunk, ezzel jelzed, hogy a karaktered befejezte a beszédet, és ha újra kezdi, ismételten egy "-" jellel indítasz, és ugyancsak bezárod a mondat végeztével.

Most jön a következő lecke, a feltételes mód használata. Minden harc kezdetekor leírod mit akarsz tenni, de csak feltételesen, hiszen nem biztos, hogy támadásod sikeresnek bizonyul.

pl: Megláttam a fickót a pultnál, aki rámozdult a nőmre. Ezért kinyuvasztom. Elemelem a mellettem lévő sörösüveget, és elindulok az áldozat felé, és megpróbálom a meglepetés erejét kihasználva, széttörni a fején az üveget. ha ettől nem esne össze, megpróbálom olyan erővel megütni, ami már biztos térdre kényszeríti a melákot. Ha nem sikerül védekezek, és megvárom a támadását.

Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:57 pm

Kis idő múlva a lánynak csak annyit mondtam.:
-Szerintem megtudjuk beszélni de hogyha mégsem akkor verekedhetünk is és akkor meglátjuk,hogy ki nyír ki kit. -De ha gondolod verekedhetünk most is. - Én gondolkodtam rajt a küzdjünk meg. A mondat befejeztével felé ugrottam és a feje felé próbáltam egy erőteljeset rúgni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 2:42 pm

- Megbeszélni? Nincs ezen mit megbeszélni. Te és a vámpírimádó barátaid, mind itt pusztultok! - Kiáltott a lány, mikor felé ugrottál lábad lendítve a fejét célozva. Kezében lévő fura lila aurában úszkáló botjával védte le a rúgásod, mégis kicsit hátratántorodott.
- Csak ennyit tudsz? - Kérdezte nevetve, mikor a kocsmában levők hangos éljenzéssel kezdtek szurkolni neked.
- Hát nem édesek? - Gúnyolódott a lány, majd botjával az egyik ilyen fickó felé mutatott, és a lila fény úgy vágott át annak mellkasán, mint forró kés a vajon.
Talán minden erődre szükséged lesz, ha le akarod győzni.


[off: Ügyes, egyre jobb Smile ]
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 6:22 pm

Mikor láttam,hogy megöli az egyik fickót ki idő után azt mondtam neki.:
-Ebben a kocsmában aki gyilkolni fog az én leszek és híd el fájdalmas vége lesz a te részedről. A mondatom befejeztével a földről egy ugrással megpróbáltam a háta mögé érkezni és onnan megpróbáltam a fejére mérni egy erőteljes rúgást.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 10:37 pm

A lány nevet magabiztos elszólásodon, és kezével mutat feléd.
- Gyere akkor, mutasd meg, mit tudsz. - Nevetett önfeledten, megnyalva szája szélét, majd mivel rád figyelt, kizárva minden körülményt, könnyedén követte le mozgásod. Az ugrás ugyan szépen sikerült, talán tíz pontot érdemelt volna, de ahogy megérkeztél botjával hatalmas ütést mért rád. A kocsma túlsó felébe taszít az ütés ereje, pár asztalt és széket magaddal is viszel.
- Ennél többre lesz szükséged, ha le akarsz győzni. - Mondta fejét rázva, majd amennyire tudott a magasba repült.


[Off: Vedd figyelembe a lány szárnyait is, hiszen a magasba repült.]
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 5:32 pm

Miután az ütéstől kicsit szédelegtem de azért megpróbáltam felállni. Mikor láttam,hogy a magasba repül azonnal elszántan és bosszúszomjasan összeszedtem minden ugróerőmet és az ellenfelem felé ugrottam. Megpróbáltam minden erőmet összeszedni ha utolértem akkor a meglepetés erejével megpróbáltam egy erős ütés mérni a lány arcába.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 2:22 pm

A támadásod sikeresnek bizonyul, nem számolt vele ellenfeled, hogy ilyen magasra tudsz ugrani, viszont felkészült a támadásra, és maga elé húzta a botot. Ellenben az erős nagyságára sem készült fel, és hatalmasat taszajtott a lányon az ütés ereje, ami kibillentette egyensúlyából, hátrébb tántorodott, míg te probléma mentesen leérkezel mögötte. Talán addig kellene ütni a vasat amíg meleg, jobban mondva, míg a lány meglepődött tetteid miatt, viszont ő sem rest használni erejét, botját feléd tartja, tüzelés kísérletezéséhez.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 3:09 pm

Amint láttam,hogy a lány felém tartotta a botját megpróbáltam a csapása elől egy szaltóval kitérni. A szaltó után megpróbáltam a lány botját megragadni és kicsavarni a kezéből a botot és ha nem sikerülne akkor a meglepetés erejével megpróbáltam a lába alá rúgni,hogy földre kényszerítsem és aztán egy utolsó csapást mérni a fejére.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 3:38 pm

A kitérés sikeres volt, nem talál el pusztító sugarával, de botját kiragadni kezéből reménytelen húzás volt részedről, még csak meg se moccant. Mivel meglepte a lányt próbálkozásod, így eltalálod a lábát rúgásoddal, így ő összeesik. Azonban halálos csapásod elől félregurul, és botjával ismét lecsapni készül.
- Hagyj fel az ellenállással, nem győzhetsz! - Kiálltja feléd.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Nov. 30, 2011 6:32 pm

-Aki az ellenállást feladja az csak te lehetsz.
A mondatom befejeztével megpróbáltam ismét a halálos bot csapása elől kitérni egy oldal szaltóval és megpróbáltam a fejét ismét eltalálni egy rúgással de most az összes erőmet bevetettem,hogy kiüssem most már véglegesen.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 9:53 am

Monológodat már nem veszi figyelembe a lány, csapásának kikerülése viszont feldühíti őt. A találatot egy a hátad mögött álló fiatal punk kapja, úgy néz ki, nem igen akarnak kimenni a kocsmából. Túl jól érzik magukat ahhoz.
A rúgásod utat talál a lány állkapcsához, hátra is esik, de a szárnyaival tökéletesen egyensúlyoz, és meg bírt maradni a lábain.
Talán ő is valami földöntúli teremtmény, bár igaz a szárnyai erről tanúskodnak.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 3:45 pm

Most már egy kicsit kezdtem ideges lenni, hogy a csapások amit csinálok gyakorlatilag semmit nem használnak. Most már a lehető legmérgesebb lettem és teljesen elborult az agyam és most már úgy gondoltam ideje befejezni az egészet. összeszedtem minden erőmet és gyorsaságomat és elkezdtem a lány felé szaladni és megpróbáltam a fejére mérni a legnagyobb és legerősebb csapásomat.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 11:24 pm

A méreg elönti az agyad, ami harcban talán nem a legkifizetődőbb, főleg, ha egy ilyen ellenféllel állsz szemben. Egyfolytában a nyers erőd próbálod felhasználni, ami eddig sem vált be, így újabb csapásod elől csupán fellibben a magasba, az eredmény egy újabb széttört asztal.
- Hahahahaaa, nem hittem, hogy ilyen könnyű lesz. - Gúnyolt ki a lány, majd csapásra emelte fegyverét.


//Off: Tudod az a baj, hogy csak az erődet akarod ellene felhasználni. Nincsenek ötletek, taktika, és könyörgöm egy kocsmában vagy, akármit megfogsz az fegyver.//
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimePént. Dec. 16, 2011 4:31 pm

Miután tudtam, hogy a nyers erő itt nem ér semmit azon kezdtem el gondolkozni,hogy vegyem el tőle a botját.
-Röhögj csak de te máma már nem fogsz innen elmenni élve. Láttam,hogy egy újabb csapásra készül ezért egy szaltóval megpróbáltam kikerülni és a földet érésem után egy törött asztalt hajítottam az arca felé. A csapás után megpróbáltam gyorsaságomat bevetve oda szaladni és kicsavarni a kezéből a botot.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 8:06 pm

A szaltód kivitelezése sikeresnek bizonyul, bár olyannyira feleslegesnek is, mégis elkápráztatod a kocsma teljes személyzetét és vendégseregét.
Egy pillanatra még a nő is elneveti magát tetteden, de ekkor a felé szálló asztal meglepi, és "leveszi a lábáról", vagyis a földre zuhan.
Gyorsaságod és erőd kihasználva próbálod kicsavarni kezéből a botot, a sikeressége viszont olyannyira üt ki balul. Mikor próbáltad elvenni tőle, ő aktiválta a varázslatot, és a kocsma túloldaláig repít téged a bot ereje, viszont öröm az ürömben, hogy a bot tőled pár méterre ért földet.

// Off: Grat, erre gondoltam. Ne csak az erőd használd, az eszedet is, az hatalmas fegyver. Smile//
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 7:56 pm

A csapás után megpróbáltam felkelni és újra erőre kapni. Közben láttam, hogy a lány elvesztette a botját és minden erőmön azon voltam,hogy a botot megkaparintsam. Közben a lerombolt kocsma felé néztem és láttam az újongó tömeget és a lányt összeesve és ekkor már tudtam,hogy a győzelemhez vezető úton haladok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét Vér szórakozóhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötét Vér szórakozóhely
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maszk és kapucni - A Sötét Szkarabeusz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: