DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Butik-ruhaüzlet

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 4:16 pm

Egy kis nőiruha-üzlet, nem messze a Gotham Egyetemtől. Az iskola közelségéből adódóan a bolt vásárlói általában egyetemista lányok, ezért olcsó, de divatos ruhákat árusítanak.

Butik-ruhaüzlet Z4774682X,BUTIK
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 4:32 pm

Egy újabb unalmas munkanap "kedvenc" ruhaüzletedben. A tanítás után egyből ideérkeztél, még rendesen megebédelni sem volt időd. Időben érkeztél, főnöknőd Ms.Cole mégis szúrós tekintettel fogadott.

-Már így is késésben vagyok, erre még rád is várnom kell!-erre az igazságtalanságra még reagálni sincs időd, a hiszti után villámgyorsan távozott az üzletből.

Mindez már több mint másfél órája történt, azóta egy vevő sem tette be a lábát az üzletbe. Az unalomtól már majdnem elalszol, amikor végre történik valami. Egy fiatal srác lép be a boltba. Látszik rajt, hogy nem sűrűn vásárol ilyen helyen, bizonytalanul nézelődik a ruhák között
Butik-ruhaüzlet Sam_winchester_16205
Vissza az elejére Go down
Velvet
Civil
Civil
Velvet


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jun. 09.

Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 8:03 pm

A tanítás után a beosztásnak köszönhetően jöhettem is... És még azt a nyavalyás joghurtot sem tudtam megenni...
Tehát ilyen sértődötten léptem be a bolt ajtaján, ahol azt a kevéske pénzt próbáltam összeszedni, hogy egyszer majd a saját lábamra állhassak, és ne kelljen folyamatosan a szüleim kimondatlan csalódottságától szenvednem...
Mc. Cole nem bírt nyugton hagyni. Csak hallgattam az unalmas monológját.Már éppen vissza akartam volna vágni, amikor kiment az üzletből. Sőt, nem egyszerűen kiment, kiviharzott...
Puffogva sétáltam a pult mögé, és az egyik könyökömre tmáaszkodva figyeltem, amikor egyszercsak végre belépett valaki... Nem sokszor láttam itt, és a ruhái sem sugallták, hogy gyakran jár ruhaboltba.
-Segíthetek? -
Pórbáltam az unalom ellenére valami mézesmázosságot belecsöppenteni a hangomba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 8:51 pm

Az elmélyülten nézelődő srác kicsit meglepődve megfordul, majd megereszt egy félénk mosolyt. Közelebbről megnézve 21-22 éves lehet.
-Uh... helló. Épp a húgomnak keresek valami ajándékot a szülinapjára. De nem vagyok túl jó az ilyesmiben...
Elgondolkodva végigmér tetőtől talpig, majd leemel egy felsőt.
-Szeretném a segítségedet kérni. Úgy látom, hasonló a méreted, mint a tesómnak és az ízlésed is olyan jó, mint az övé. Megtennéd, hogy magad elé tartod ezt a felsőt egy kicsit?

Egy félénk mosoly kíséretében feléd nyújtja a ruhát, ami valóban egy olyan öltözék, ami neked is tetszene.
Vissza az elejére Go down
Velvet
Civil
Civil
Velvet


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jun. 09.

Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 9:12 pm

Eléggé elmélyült, így meglepődött, mikor megszólítottam, de elmosolyodott, egy kicsit félénken. Olyan húsz valahányosnak tűnt...
A húgának keresett ajándékot, legalábbis ezt mondta. Elmosolyodtam, ahogy mondtta, hogy nem jó az ilyesmiben. Persze, pasi...
A méretem az ő elmondása szerint hasonló, mint a húgáé. Megkért, hogy magam elé tartsak egy felsőt, ami nekem is bejött. Sárga hosszúujjú kockás mintával...
Mosolyogva tartotta, oda, én pedig eleget tettem a kérésének. Pár percig ott tartottam, majd leengedtem.
-Megfelelő? -
Kérdeztem, és fáradt hangnememmel ellentétben próbáltam barátságosan mondani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 9:37 pm

A srác mosolya tovább szélesedik, ahogy végignéz rajtad.
-Tökéletes! Csodásan festesz benne... izé...vagyis ez jó lesz. Megveszem.-zavartan átveszi tőled a ruhát, majd elindul a kassza felé. Látszik rajta, hogy szeretne még mondani valamit, de nem mer megszólalni. Végül miután lebonyolítottátok az üzletet, nagy nehezen összeszedi a bátorságát, és kinyögi:
-Volnakedvedeljönnivelemvalahova...vagyis...huh... lenne kedved munka után eljönni velem moziba, vagy kávézni?.-egy kicsit elpirult mondókája közben.
Vissza az elejére Go down
Velvet
Civil
Civil
Velvet


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jun. 09.

Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 12:39 pm

A fiú válaszára csak zavartan félrenéztem. Szótlanul átvettem tőle a darabot, majd a kis ügyetlenkedés után a kasszánál vissza is adtam neki. Amit viszont ezután mondott... Rögtön hevesebben kezdett el dobogni a szívem, de inkább csak a zavartságom miatt. Az volt a nagy helyzet, hogy a fiú.. Hát... Tudom, mindenkinek esélyt kéne adni, legalábbis ezt olvastam az egyik magazinban. Felsóhajtottam.
-Rendben... Hova menjünk? Kávézó?-
Vettem föl egy jó kis álarcot. Na, most fog kiderülni, miben van igaza a magazinak, amit a többi osztálytársam is olvas...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 1:05 pm

A srác arcán örömteli mosoly villan fel.

-Van egy kávézó, nem messze a parktól. Nagyon hangulatos kis hely. Kint láttam, hogy hétig vagytok nyitva. Hét után visszajövök érted kocsival.
Félszeg mosollyal elindul az ajtó felé, de váratlanul visszafordul.

-Egyébként a nevem Sam!-válaszod után ismét elindul kifelé, és sikeresen nekimegy az ajtónak. Fájó homlokát dörzsölve végre kijut az üzletből, és eltűnik a látóteredből.
Ismét magadra maradtál, az unalom újból elkezdett feléd lopózni. Még két óra zárásig. Ez idő alatt nem sok dolgod akadt, bejött egykét lány, de nem vettek semmit. Az idő ólom lábakon jár, aztán a nagymutató lassacskán eléri a hetest. Végre bezárhatsz.
Vissza az elejére Go down
Velvet
Civil
Civil
Velvet


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jun. 09.

Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 8:45 am

Mosolygott, ami meglepően aranyos volt...
-Az jó hely lesz. Akor majd gyere. Amúgy én Clary vagyok!-
Válaszoltam neki, és igyekeztem nem hangosan kuncogni azon, ahogy nekiment az ajtónak.
A következő órákban volt, hogy bejöttek páran, de hamar kimentek, ami engem idegesített. Alig sikerült eladnom valamit...
Hétkor kitettem az ajtóba a 'ZÁRVA" Feliratot, majd sóhajtottam, és vártam Samet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:12 pm

Pár perce ácsorogsz az üzlet előtt. Már jócskán elmúlt hét, ám lovagod még sehol. Már kezded unni az ácsorgást, amikor megpillantasz egy feléd közeledő autót. Egy régi Chevrolet parkol le melléd.

Butik-ruhaüzlet Chevrolet-nova_66

Sam ül a volánnál. Mosolyogva int, hogy szállj be.

-Bocsi a késésért, de volt még egy kis dolgom. Nagyon sajnálom. Indulhatunk?

Azzal beletapos a gázba, és elindultok a Robinson park irányába. Nincs messze a ruhabolttól, kb. húsz perc alatt odaértek.

Folytatás:Mario kávézója
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Butik-ruhaüzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Butik-ruhaüzlet   Butik-ruhaüzlet I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Butik-ruhaüzlet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: